PHOTOGALLERY

SHOW RESULTS

HEALTH RESULTS

PROGENY

PEDIGREE

 


ALSO HIS BROTHERS BRUCE and BERNARD HAVE BREEDING LICENCE

all HD A, ED 0, MDR1 +/+, DM n/n


 

č. Ch., č. club Ch.

BRUTTO Artay of Highland

"Sanny"

 

* 18.05.2015

 
Father: IPO2, GCh., Ch., JCh. Kotori vom Terlüner Schloss, HD A, ED 0, MDR1 +/+, DM n/n, 66 cm
Mother: Ch., Club Ch., exp. JCh. Thaya Berger Acabo Czech, HD B (0/1), ED 0, MDR1 +/+, DM n/n, 58 cm

 

 

exp. Champion of Czech republic

exp. Club Champion of Czech republic

 

2x V3, 4x V2, 2x r. CAC, 1x CAC

 

Breed: Bílý švýcarský ovčák (dříve Kanadsko-americký ovčák) / White Swiss Shepherd Dog "WSSD" / Berger Blanc Suisse / Weiße Schweizer Schäferhunde, někdo plemeni dodnes říká bílý německý ovčák

STUD MALE FCI

Středně dlouhá varianta srsti "SDS" (dříve krátkosrstá varianta "KS"), kompletní chrup (42 viditelných zubů), nůžkový skus, obě varlata sestouplá), 66 cm, 41 kg

Registration numberzReg/ACO/3537/15/17

Pre-breeding licence: Svojanov u Borušova 16.04.2017

(complete teeth, scissor bite, height 66,5 cm, balanced character; fulfilled)

Breeding licence: Česká Skalice 09.09.2017

(height 66 cm, bonitation code Ia/W2,X6,Z1/I; breeding licence, judge of the breeding licence Ing. Leoš Jančík)

Health:

  • DKK 0/0 (HD A); DLK 0/0 (ED 0) -> 23 months old (18.04.2017)
  • MDR1 +/+* (after parents)
  • DM n/n* (after parents)

Progeny:

  • July 2018 mating took place but female was not pregnant
  • October 23, 2018 kennel "Černý květ" litter C, mother Alda z Nového Lichtenbergu (HD A, ED 0, long coat female) 2 males + 2 females
  • November 2018 kennel "z Opálenky" litter C, mother Zasu Taien (HD A, ED 0, long coat female) a female mated by other dog, litter was not recognized
  • December 28, 2018 kennel "Shades of white" litter A, mother Gaia Nubika (HD A, ED 0, short coat female) 3 males + 4 females
  • March 13, 2019 kennel "Danel Sogno" litter G, mother Aris z Papouščího ráje (HD A, ED 0, long coat female) 3 males + 3 females

Pedigree:   Pedigree Database

 

 

SHOW RESULTS

Výstavy 2019

NVP Brno 12. ledna - třída otevřená V2, r. CAC, rozhodčí MUDr. Vladimír Piskay (Slovensko)

MVP Brno 2. února - třída otevřená V3, rozhodčí Jaroslav Matyáš (Slovensko)

      

MVP Brno 3. února - třída otevřená V2, r. CAC, rozhodčí Norman Deschuymere (Belgie)

KV Nová Živohošť 9. června - třída otevřená V3, rozhodčí Ing. Leoš Jančík

 

Výstavy 2018 (2)

SV Svojanov u Borušova 31. března - třída otevřená V3, rozhodčí Tibor Havelka (Slovensko)

8. Krajská výstava Slavkov u Brna 28. dubna - třída otevřená V2, rozhodčí Olga Dolejšová

 

Výstavy 2017 (4)

SV Svojanov u Borušova 15. dubna - mezitřída V3, rozhodčí Bc. Vladimíra Tichá

MVP České Budějovice 22. dubna - mezitřída V2, rozhodčí Otakar Vondrouš

KV Česká Skalice 9. září - třída otevřená V1, CAC, rozhodčí Ing. Leoš Jančík

MVP České Budějovice 10. září - třída otevřená VD2, rozhodčí Petr Řehánek

 

Výstavy 2016 (2)

MVP Brno 6. února - třída dorostu neúčast, rozhodčí Anna Redlicka (Polsko)

MVP Brno 7. února - třída dorostu neúčast, rozhodčí Paula Heikkinen-Lehkonen (Finsko)

TOPlist
TOPlist