Chovatelské stanice dobroušů u nás

(aktualizováno červen 2015)

 

Tady už se dobroušové narodili:

Abba-Sonia (Dagmar Malá; www.abbasonia.estranky.cz) stránky mimo provoz

Achaoo via (Dagmar Chmelíková; www.achaoo-via.cz) vrh A - květen 2015

Alary Aslar (Daniela Cahová; www.alaryaslar.cz) vrh R - červen 2014

Anibag (Gabriela Macounová; www.ismena.cz) vrh B - únor 2012

Black Daimo (Prof. RNDr. Zdeněk Bouchalwww.kimcernytrun.estranky.cz) vrh A - 2009

Black Sagitta (Luďka Kadeřábková; www.blacksagitta.cz) vrh CH - červenec 2016; ještě chov kavalír king charles španěl

Bobrava (Roman Tkačuk; www.dobermanns.cz) vrh B - únor 2015

Bohemia Gotika (Ing. Jana Krejčí; www.již nefungují) - únor 2015

Carlos Bohemia (František Matějek; www.carlosbohemia.cz) vrh C - květen 2016

Černý trůn (Ing. Vladimír Kopecký; www.dobermann.webz.cz) vrh O - červen 2015

di Brittasgang (Jana a Miroslav Horovi; www.dobrmani.com) vrh E - leden 2013

Donsa Bohemia (Ing. Renata Procházková; www.donsa.cz) vrh B - leden 2016

Drábikův ranč (Gábina Drábiková; www.drabikuvranc.wbs.cz) vrc C - červen 2015

Ebony Queen (Jitka Šestáková; www.ebonyqueen.cz) vrh D - červen 2012

Elydon (MVDr. Olga Janouchová; www.elydon.estranky.cz) vrh C - březen 2014

Enyhed (Naďa Hasman; www.enyhed.cz) vrh A - duben 2015

Extra Elite (Blažena Ströerová; www.extraelite.com - mimo provoz) vrh G - listopad 2013

from Fourteenth Meridian (Marie Klvaňová; www.doberman.cz) vrh G - květen 2014

Gold Mičer (Miroslav Černohorský; www.goldmicer.wz.cz)

Goldest Diamond (Mgr. Jana Houdková; www.dobrman.cz) vrh E - červenec 2009

Gujar of Gudas (Otto Gudas; www.gujar-of-gudas.cz) vrh N - leden 2016

Gumby (Jaroslava Mikulecká; www.dobrmani.sweb.cz; nové www.dobrmani.estranky.cz) vrh P- únor 2016

Halit Paša (Mgr. Jana Čechová; www.halitpasa.cz) vrhy A1-Z1 2001-2008, vrhy A2-Z2 2008-2010, vrhy A3-Z3 2011-2014; vrhy A4 - vrh CH4 - duben 2015; ještě chov britských modrých koček

CHocolate´s Bohemia (Ing. Zina Nachtigallová; www.czech-dobrman-ichita.wz.cz) vrh A; ještě chov bišonů

In Stile Nero (Věra Petrboková; www.instilenero.com) vrh B - červenec 2011

Jumper (Václav Rangl; www.nemá)

Kimagren Bohemia (Jitka Janichová; www.kimagren-bohemia.cz) vrh A - červen 2012

Mal Doran (Václav Špaček; www.maldoran.cz) stránky mimo provoz

Miss Jakoso (Jana Řebíková; www.)

Montana Fay (Soňa Háková; www.montanafay.estranky.cz) vrh C - listopad 2013

Moravia Heart (Bronislav Režňák; www.volny.cz/moravia_heart) vrh T - březen 2015

Navitas (Jana Žídková; www.navitas.wbs.cz) vrh A - duben 2013

od Černých démonů (Karolína Shrbená; www.odcernychdemonu.com) vrh A - listopad 2014

od Démona (Lucie Skopalová; www.oddemona.com) vrh B - červen 2014

od Dvou lvů (Kateřina Michalová; www.oddvoulvu.com) vrh P - březen 2015

Pasecké údolí (Irena Karásková; www.paseckeudoli.cz) vrhy A1-Z1 říjen 2011, vrh A2 - září 2014

Royal Felicity (Světluše Špetová; www.royalfelicity.cz) vrh A - květen 2012

Rozárka (Kateřina Rejnková; www.chsrozarka.wbs.cz) vrh T? - červen 2015; ještě chov trpasličích a německých pinčů a italských chrtíků

Sagarit (Mgr. Jana Konečná; www.dobermannsagarit.com) vrh A - únor 2014

Serapion (Šimona Drábková; www.dobrman-serapion.webnode.cz) vrh B - 2015

Two Lions House (Jitka Stöhrová; www.oddvoulvu.com) vrh B - duben 2012

Vida Eterna (Pavel Zawora; www.vida-eterna.estranky.cz) vrh A - říjen 2015

Wächter Vinces (Simona Wächterová; www.dobrmani.wbs.cz) vrh B - 2016

z Helfštýna (MVDr. Ivana Lupečková; www.dobermann-dobrman.info) vrhy A1-Z1, vrhy A2-Z2, vrh ? - 2015

z Pampy (Jan Musil; www.zpampy.wz.cz); ještě chov NO

z Panství Dobrkačky (Kateřina Hejhalová; www.zpanstvidobrkacky.wz.cz) vrh F - leden 2016

z Vladařského údolí (Jindra Lehká; www.lehka.webnode.cz) vrh B - červen 2014

 

Tady už dobrmany nechovají nebo chovají jiné plemeno:

Agent Arnak (Martina Milcová; www.volny.cz/martinam/dobrman2.htm) ještě chov anglického buldoka, vrh G - květen 2002

Alargo Bohemia (Kateřina Králková; www.alargobohemia.com) vrh A

Alstar (J. Hradecká; www.nemá) vrh B - červenec 1987

Antis (Vladislava Šišmová; www.stenata.cz/antis) vrh I - leden 2007

Artep Moravia (Petra Navrátilová; www.artep-dogs.com) ještě chov boston teriéra, vrh B - prosinec 2009

Avašír (Pavla Habrová; www.avasir.cz) vrh B - leden 2010

Avodar (Lucie Radová; www.avodar.cz) - Lorraine HP, vrh A, nyní už jen chov NO

Bearded Charles (Lucie Radechovská; www.nemá)

Bedea (MVDr. Jana Glisníková; www.kennel.bedea.cz) vrh C - leden 2006

Belníčko (František Dočekal; www.nemá) vrh B

Bizaro (J. Goč; www.nemá) vrh A - červen 1991 /Quint von Bayern x Bar Agnita/

Black Dancer (Věra Frimlová; www.nemá) vrh B - červen 2008 /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/

Black gong (Tomáš Hubka; www.nefungují)

Bohemia Superb (JUDr. Romana Filková; www.bohemia-superb.cz)

Broskvička (Martina Broskevičová; www.broskvicka.com) vrh B - červen 2007, dále chov pudlů a malinois

Brynal Gold (Alena Brynychová; www.nemá) vrh G - květen 2009

Coldplay (Libuše a Miroslav Láskovi; www.dobermann.estranky.cz, nové stránky www.dobermanncoldplay.cz) vrh D - březen 2010

Duhovka (Eva Lachmanová; www.nemá)

First Floor (Alice a Petr Kočovi; www.dobermann1stfloor.com)

Grakli (Pavel Klimša; www.) - březen 2007

Graz z Romaru (Aranka Pešková; www.dobermann-graz.com), původní název z Romaru

Hanácký ranč (Oldřich Lorenc; www.nemá)

Honey Hooligan (Iva Haiderová; www.dobermann.wz.cz) vrh A - srpen 2006; ještě chov norfolk teriéra

Horas-Chan (Michal a Leona Horáčkovi; www.horas-chan.wbs.cz) pronájem vrh Y Halit Paša

House of Usher (Jan Kupec; www.usher.wbs.cz) vrh B

Junior Bony (Zuzana Ferklová; www.bombira.wz.cz) vrh A - 2010

Laguna Nova (Vlasta Eichlerová; www.nemá)

Melero (Marta Brtníková; www.melero.cz) vrh B - březen 2013

Modrý Jantar (Petr Ducháček;) květen 2002

Nadoraz (Karel Hainz; www.nemá)

od Sopečné hory (Iva Haiderová; www.dobrman.wz.cz) říjen 2009

Palomino Bonito (Hana Mouková; www.palominobonito.cz) vrh G; nyní chov NO

Passo Doble (Helena Holoubková; www.passodoble.com - nefunkční, dříve www.passodoble.euweb.cz)

Pálava (Jitka Rošťanská; www.palava-dobermann.cz) vrh C - duben

Pleasure of friendship (Magda Poláková; www.pleasureoffriendship.wbs.cz) vrh D - srpen 2008

Restless Heart (Karel Řežábek; www.dobermann4u.com) vrh K - 2009

Rod-Ne (Blažej Nekvapil; www.rodne.webnode.cz)

Rodšvéd (Pavel Švejda; www.dobrik.txt.cz) vrh D - březen 2007

Royal Dux (Anna Bezděková; www.dobermann.cz) říjen 2012

Rytmus (Zbyšek Červenka; www.rytmus.wz.cz)

Silent Wind (Miluše Koubová; www.silentwind.webnode.cz) vrh A - srpen 2003, vrh B - září 2004; ještě chov mainských mývalých koček

Soley Austerlitz (Sabina Hrabovská; www.dobis-sa.webnode.cz, nový web www.soleyausterlitz.cz nefunkční) vrh A - říjen 2007

Svem (Eva Šnajdrová; www.kennelsvem.estranky.cz) pouze vrh A, nyní NO

Tremšínský poklad (Lenka Burdová; www.tremsinskypoklad.cz) vrh A - říjen 2010

von Zahlinic (Jaroslav Nápravník; www.vonzahlinic.cz) vrh A - květen 2012

Walentein (Milan Dvořák; www.frazezkanape.nafoceno.cz) vrh C - březen 2012

Zarzi Moravia (Renáta Zaoralová; www.zarzimoravia.euweb.cz) vrh A - květen 2006

ze Psoluky (MVDr. Oldřich Frühbauer; www.) květen 2002

z Avarku (Zuzana Slivková; www.zavarku.cz) vrh C - duben 2010

z Borovanských lesů (Drahomíra Bujnovská; www.dobrman.webzdarma.cz)

z Cyklonu Silesia (Ing. Alena Stonawská; www.stenata.cz/dobrman)

z Danova (Dana Lišková; www.dobrman.wu.cz)

z Dobříšské obory (Václav Sklenář; www.dobrman.net) vrh C - březen 2011

z Hříběcích hor (Josef Kamas; www.) leden 2004

z Karlovy zahrady (Alena Karlová; www.zkarlovyzahrady.sweb.cz) vrh A - listopad 2006

z Lesů (Miroslav Vránek ml.; www.nemá)

z Lanštorfa (Svatopluk Helešic; www.nemá) vrh B - duben 2008

z Podolanky (Jaroslava Sýkorová; www.iraland.cz) vrh C - březen 2011

z Rybalkovy (Jesper Bondesson & Petra Harvánková; www.dobermann-zrybalkovy.com - mimo provoz)

Zkanape (MVDr. Marie Brožová; www.nemá)

 

Jsou zaregistrovaní, ale štěnda ještě neměli:

Black Bacara (Pavla Meluzínová; www.dobies.webnode.cz)

Black Fremak (Petra Hejnová; www.blackfremak.webnode.cz)

Černošický poklad (Mgr. Alena Filípková; www.dobrmani.nafoceno.cz) + havanský psík

 

TOPlist
TOPlist