25. Moravskoslezská národní výstavy psů Brno, 24. září 2016
posuzovala / judge Petra Márová
 
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Elvin Pett´s wolf /Ahoi Pett´s Wolf x Umberta Unicus Taien/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ, BOS Enzo Bílá Merci /Jimmy z Blatenských luk x Carmen Bílá Merci/
 
Mezitřída / Intermediate class
- absence Krispin King z Ranče Montara /Iron De l´esprit du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená / Open class
VD1 César Pett´s Wolf /Pilgrim Taien x Baby White Angel Pett´s Wolf/
 
Třída vítězů / Winner class
V1 Max AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Kylie Star z Ranče Montara /Iron De l´esprit du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
V2 Bernie´s Bernardeta Atagora /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Usurei Donnevara/
VD3 Lassey Star z Ranče Montara /Jimmy z Blatenských luk x Joyfull White Angel´s Bilow/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Evita Diavolocane /Ben Bílá Merci x Chellsi la Blankpapilio/
V2, r. CAC Akira Happy Jo-Ja
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Blackberry Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/
V2, r. CAC Bianca Rút Danel Sogno
- absence Kayra z Blatenských luk
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Asta Lady Moravia Traj
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB Jazz Rock´m Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/
 

 
24. Moravskoslezská národní výstava psů Brno, září 2015
posuzovala / judge Vladimíra Tichá
(změna rozhodčího, původně Jaroslav Matyáš)
 
 
Psi / Males
Mezitřída / Intermediate class
VD1 César Pett´s Wolf /Pilgrim Taien x Baby White Angel Pett´s Wolf/
- absence Ares Jr. Moravia Traj /Ares z Nového Malína x Tara Chelsey Donnevara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Arth Danel Sogno /Ben White Royal Court x Adelheid of Aiwak´s paradise/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOS Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Evita Diavolocane /Ben Bílá Merci x Chellsi la Blankpapilio/
VN2 Zaira Donnevara /Orfano Donnevara x Nataly Cheryl Donnevara/
 
Třída dorostu / Puppy class
N1 Aavirai Abeja Gee /Mambo Taien x Bee-Gee Pett´s wolf/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ, BOB Jazz Rock´m Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/
V2 Jassey Star z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
V3 Afi ze Štěpánova /Orfano Donnevara x Arwen White Bone/
V4 Gira Meroxen /Orfano Donnevara x Florance May Meroxen/
VD Bexlie Danel Sogno /Orfano Donnevara x Aris z Papouščího ráje/
VD Bianca Rút Danel Sogno /Orfano Donnevara x Aris z Papouščího ráje/
D Asara Bělohlávek /Ny Hvidhueholms Haico x Justa la Blankpapilio/
- absence Artemisia Artay of Highland /Argo of Barrandov´s Alley x Thaya Berger Acabo Czech/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Jaqueline Star z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Yannis Donnevara /Chiko z Blatenských luk x Nataly Cheryl Donnevara/
V2, r. CAC Brandy z Papouščího ráje /Gomer la Blankpapilio x Jasmína Taien
V3 Gaia Nubika /Chippewa Taien x Celina Nubika/
VD4 Carmen Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU Cally od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Xarria Jackie Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
V2 Threa Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/

 

Národní výstava psů Brno, 24. října 2014
- konaná při Evropské výstavě

image

 
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VP 1 / V1 Ixi King z Ranče Montara /White Spirit of Dream´s Al Capone x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Třída dorostu / Puppy class
VP 1 / VN1 Cairo Diavolocane /Chester la Blankpapilio x Destina Star z Ranče Montara/
VP 2 / VN2 Atilla Ace Eiwy-Wolf /Dartie z Blatenských luk x Faraon White Ancilia/
 
Třída mladých / Junior class
Exc. 1 / V1, CAJC Zhou-Shou Snezhnyij Zverj /Big Chaus Bulat dlja Snjezhnyij Zverj x Triada/
Exc. 2 / V2 Bond James Bond Iz Beloy Brigady / x /
- absence Innuendo of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
- absence Bax Diavolocane /Zucchero Meldolesi x Chellsi la Blankpapilio/
 
Mezitřída / Intermediate class
Exc. 1 / V1, CAC Natus Astra Avis Del Branco Selviaggio /Faelan vom Terluner Schloss x Broceliande Du Domaine Des Brumes D´Avalon/
Exc. 2 / V2, r. CAC Afrodisio White Chocolate /Beau Brit od Bijelih Anđela x Astrid/
Exc. 3 / V3 White Silver Jagodowe Bory-Sili /Ravel Classic Las Kornas x Kamelia Grand Canyon/
Exc. / V Chase King z Ranče King /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
Exc. / V Iron De l´esprit du Sud /Fork du Domaine du Chene au Loup x Floppy du Domaine de Thu Lan/
 
Třída otevřená / Open class
Exc. 1 / V1, CAC Big House Bulat DLYA S NEZHNII ZVER' /Svarzekoks Go on Girl's x Svarzekoks Bugatti Chiron/
Exc. 2 / V2 Unbesiegdbarer Weisser Wolf vom Sutumer Grund /Kentalo vom Sutumer Grund x Vajra Diamond of Haely´s Future/
Exc. 3 / V3 Jimmy z Blatenských luk /Iron of White Energyx Ginna la Blankpapilio/
- absence Valkyr Morris Donnevara /Orfano Donnevara x Nataly Cheryl Donnevara/
 
Třída pracovní / Working class
Exc. 1 / V1, CAC Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Třída vítězů / Winner class
Exc. 1 / V1, CAC, CAC ČMKU, National Winner Garmin du Domaine de la Graffenbourg /Mad Max vom Sutumer Grund x Enya du Domaine de la Graffenbourg/
Exc. 2 / V2, r. CAC Made To Measure Kokkio Kilego /Horsebo Muffin x Crispy of Trebons Berger Blanc/
Exc. 3 / V3 Günter v.d. Adlershügelische Wache /Ginko z Blatenských luk x Gréti Vénuszvölgyi-Vitéz/
Exc. 4 / V4 Darkan White Ancilia /H´Tarkan de vi Pasay x Athena Ancilia/
Exc. / V HanSolo von Tirol /Bandit von Tirol x Lady von Märkischen Oderland/
- absence F´Adam of Trebons Berger Blanc /Al-Pacino of Haleys Future x Classe Apart of Trebons Berger/
- absence Great Winner du Bois des Ternes /Echo du Bois des Ternes x Dark of Queen du Bois des Ternes/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VP 1 / VN1 Ellada Iz Beloy Brigady /Jackpot do Vale das Princesas x Bort To Win White Arizona/
VP 2 / VN2 Jassey z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
VP 3 / VN3 Massey Star AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Anđela x Holiday Star z Ranče Montara/
VP 4 / VN4 Miss Ma Vie AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Anđela x Holiday Star z Ranče Montara/
VP / VN Asteria vom Mozers Schafer /Nero vom Sutumer Grund x Vénuszvölgyi-Vitéz Ízisz/
 
Třída dorostu / Puppy class
VP 1 / VN1 Bambina White Chocolate /Quai Yukon vom Sutumer Grund x Astrid/
VP 2 / VN2 Rus Pride Always First /Cherokee Baltic Beauty du Bois des Ternes x Baltic Beauty Crystal Siberian Wolf/
- absence Jolie of Trebons Berger Blanc /Chai de Conquestadores del Azahar x Horsebo Quiet A Lady/
 
Třída mladých / Junior class
Exc. 1 / V1, CAJC Yannis Donnevara /Chiko z Blatenských luk x Nataly Cheryl Donnevara/
Exc. 2 / V2 White Dream Team Biju Boney M /Beau Brit od Bijelih Anđela x Ulma Fliegeland/
Exc. 3 / V3 Alcalet Bohemia Beluga /Derin Nubika x Taien/
- absence White Dream Team Baby Bura /Beau Brit od Bijelih Anđela x Ulma Fliegeland/
 
Mezitřída / Intermediate class
Exc. 1 / V1, CAC Venus Taien /Bugsy Nubika x Chispa Taien/
Exc. 2 / V2, r. CAC Baltic Beauty Lovely and Clever /Cherokee Baltic Beauty du Bois des Ternes x Baltic Beauty a Perfect Creation/
 
Třída otevřená / Open class
Exc. 1 / V1, CAC, CAC ČMKU, National Winner, BOB Laila of Skah Dakota /Beautiful Angel du Bois des Ternes x Hasina Hamsa of Skah Dakota/
Exc. 2 / V2 r. CAC Karneliks Enaya Velikaya /Dark-Shadow du Bois des Ternes x Lakritel Bessi Kalif/
Exc. 3 / V3 Xarria Jackie Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
VG 4 / VD4 Eila od Kunovského lesa /Asterix of Lovely Whitestar x Cally od Kunovského lesa/
VG / VD Kora la Blankpapilio /Dragon la Blankpapilio x Colombia White Bohemia Mandiga/
G / D Bee-Gee Pett´s wolf /Nero Donnevara x Deborah Taien/
- absence Emily Blanche Meroxen /Alf od Vlkošského mlýna x Aschley Stella Meroxen/
 
Třída pracovní / Working class
Exc. 1 / V1, CAC Tara Chelsey Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/
 
Třída vítězů / Winner class
Exc. 1 / V1, CAC Kamelia Grand Canyon /Cajus of Trebons Berger Blanc x Honey Grand Canyon/
Exc. 2 / V2, r. CAC Ataka Iz Beloy Brigady /Macao de la Roche Blanche x Born To Win White Arizona/
Exc. 3 / V3 En-Joy Star z Ranče Montara /Atax-Boss vom Sutumer x Cassey Star z Ranče Montara/
Exc. 4 / V4 Vénuszvölgyi-Vitéz Ízisz /Fram la Blankpapilio x Vénuszvölgyi-Vitéz Endzsi/
Exc. / V Nataly Cheryl Donnevara /Dragon la Blankpapilio x Genny Lee Donnevara/
 
Třída veteránů / Veteran class
Exc. 1 / V1, BOV Cassey Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quietangel x Husky vom Märkischen Oderland/

 

23. Moravskoslezská národní výstava psů Brno, 27. září 2014
posuzoval / judge Tibor Havelka (Slovensko) - změna rozhodčího

 
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN2 Cold Snow Pett´s wolf /Pilgrim Taien x Baby White Angel Pett´s wolf/
VN1 Caesar Pett´s wolf /Pilgrim Taien x Baby White Angel Pett´s wolf/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Cairo Diavolocane /Chester la Blankpapilio x Destina Star z Ranče Montara/
 
Mezitřída / Intermediate class
- neúčast Iron De l´esprit du Sud /Fork du Domaine du Chene au Loup x Floppy du Domaine de Thu Lan/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU Kerry White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN2 Carrie Pett´s wolf /Pilgrim Taien x Baby White Angel Pett´s wolf/
VN1 Corin Pett´s wolf /Pilgrim Taien x Baby White Angel Pett´s wolf/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Iris z Veselé rodiny /Gomer la Blankpapilio x D´Sheron Star z Ranče Montara/
V2 Bonny z Papouščího ráje /Gomer la Blank x Jasmína Taien/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1 Besi z Papouščího ráje /Gomer la Blankpapilio x Jasmína Taien/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB Xarria Jackie Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/ - v závěrečných soutěžích BIG III. 
V2, r. CAC Baby White Angel Pett´s Wolf /Nero Donnevara x Deborah Taien/
VD3 Emily Blanche Meroxen /Alf od Vlkošského mlýna x Aschley Stella Meroxen/
- neúčast Thaya Berger Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Maia White Ancilias /Imperator J. C. of Buscin´s Love x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
V2, r. CAC Nataly Cheryl Donnevara /Dragon la Blankpapilio x Genny Lee Donnevara/
V3 Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/

 

22. Moravskoslezská národní výstava psů Brno, 7. září 2013

posuzoval / judge Vladimir Piskay (Slovensko)

THREA + THAYA BERGER Acabo Czech

 
Psi / Males
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU Ben Bílá Merci /Endrew King z Ranče Montara x Eywy Whiteline Czech/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Xoraya Nicol Donnevara /Arez z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Caira Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
VN2 Cella Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
VN3 Carmen Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
VN4 Celsea Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Threa Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
V2 Thaya Berger Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
V3 Umberta Unicus Taien /Gringo of White Finess x Chantal Taien/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1 Allis Mia Forrento /Orfano Donnevara x Debonar Free Meroxen/
- neúčast Bellis Bílá Merci /Endrew King z Ranče Montara x Eywy Whiteline Czech/
- neúčast Eila od Kunovského lesa /Asterix of Lovely Whitestar x Cally od Kunovského lesa/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB Jasmine White Ancilias /Blanc Berry Ancilia x Athalia White Ancilias/
VD2 Aris z papouščího ráje /Darkan White Ancilia x Jasmina Taien/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
V2, r. CAC Nataly Cheryl Donneva /Dragon la Blankpapilio x Genny Lee Donnevara/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Brangwen z Klubíčka /Ado Bal-Erino x Dina White Majestics/ - rozjela si veterán šampiona
V2 Kelly Nice Donnevara /Fill White Majestics x Dara Cathy Elbigi/
 
 

 
21. Moravskoslezská národní výstava psů Brno, 29. září 2012
posuzoval / judge Josef Němec
 
Psi / Male
Třída mladých / Junior Class
V1, CAJC, BOJ Lars la Blankpapilio /Joyner Boss vom Sutumer Grund x Dinky la Blankpapilio/ - dlouhosrstý
V2 Back Pett´s Wolf /Nero Donnevara x Deborah Taien/ - středně dlouhá srst
V3 Bear Teddy Pett´s Wolf /Nero Donnevara x Deborah Taien/ - středně dlouhá srst
 
Třída otevřená / Open Class
V1, CAC Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/ - dlouhosrstý
D Jasper la Blankpapilio /Gomer la Blankpapilio x Colombia White Bohemia Mandiga/ - dlouhosrstý (nebyl při srsti)
 
Třída vítězů / Winner Class
V1, CAC, NV - národní vítěz, CAC ČMKU Orfano Donnevara /Alf od Vlkošského mlýna x Kelly Nice Donnevara/ - středně dlouhá srst
- neúčast Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/ - středně dlouhá srst
 
Feny / Female
Třída dorostu / Puppy Class
VN1 Florance May Meroxen /Darkan White Ancilia x Aschley Stella Meroxen/ - dlouhosrstá
VN2 Eila od Kunovského lesa /Asterix of Lovely Whitestar x Cally od Kunovského lesa/ - středně dlouhosrstá
VN3 Allis Mia Forrento /Orfano Donnevara x Deboran Free Meroxen/ - středně dlouhosrstá
- neúčast Eshly od Kunovského lesa /Asterix of Lovely Whitestar x Cally od Kunovského lesa/ - středně dlouhosrstá
 
Třída mladých / Junior Class
V1, CAC Usurei Donnevara /Nico Donnevara x Kelly Nice Donnevara/ - středně dlouhosrstá
V2 Bella Trix Pett´s Wolf /Nero Donnevara x Deborah Taien/ - středně dlouhosrstá
 
Mezitřída / Intermediate Class
V1, CAC Ellen Stella Meroxen /Alf od Vlkošského mlýna x Aschley Stella Meroxen/ - dlouhosrstá
V2, r. CAC Tara Chelsey Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/ - středně dlouhá
V3 Kess la Blankpapilio /Dragon la Blankpapilio x Colombia White Bohemia Mandiga/ - dlouhosrstá
V4 Baby White Angel Pett´s Wolf /Nero Donnevara x Deborah Taien/ - středně dlouhá
 
Třída otevřená / Open Class
V1, CAC Alona White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/ - dlouhosrstá
V2, r. CAC Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/ - dlouhosrstá
V3 Cira Snowpatrols /Aragon of Trebons Berger Blanc x Princess Pyry AKBO-Parchovany/ - středně dlouhá
V4 Branwen Grian od Knapovského potoka /Ferguston Taien x Banji Star z Ranče Montara/ - středně dlouhá
 
Třída vítězů / Winner Class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB Fortuna White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/ - dlouhosrstá
V2, r. CAC Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/ - dlouhosrstá
V3 Eywy Whiteline Czech /Fill White Majestics x Genny Lee Donnevara/ - dlouhosrstá
V4 Nataly Cherryl Donnevara /Dragon la Blankpapilio x Genny Lee Donnevara/ - dlouhosrstá
V Cally od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/ - jediná středně dlouhá fena ve třídě
 
Třída veteránů / Veteran Class
V1, BOV - nejlepší veterán Genny Lee Donnevara * 08.03.2002 /Basko Fillův Dvůr x Iwanga Simargl Sambadi/ - středně dlouhá srst

 

20. Moravskoslezská národní výstava psů Brno, 17. září 2011

posuzoval / judge Miroslav Václavík

 
 
Psi
Třída štěňat
VN1 Back Pett´s Wolf /Nero Donnevara x Deborah Taien/
 
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ, BOB Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
- absence Igloo la Blankpapilio /Challenger´s White Shepherd Crack x Dinky la Blankpapilio/
 
Třída otevřená
V1, CAC Orfano Donnevara /Alf od Vlkošského mlýna x Kelly Nice Donnevara/
 
Třída pracovní
V1, CAC, NV, CAC ČMKU David vom Stainzer Schilcherland /Quanto of White Mountain Austria x Bianca vom Salzachtal/
 
Třída vítězů
V1 Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Feny
Třída štěňat
VN1 Tara Chelsey Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/
VN2 Baby White Angels Pett´s Wolf /Nero Donnevara x Deborah Taien/
VN3 Usurei Donnevara /Nico Donnevara x Kelly Nice Donnevara/
VN4 Bela Trix Pett´s Wolf /Nero Donnevara x Deborah Taien/
VN Aris z Papouščího ráje /Darkan White Ancilia x Jasmína Taien/
VN Bee-Gee Pett´s Wolf /Nero Donnevara x Deborah Taien/
 
Třída mladých
VD1 Adelheid of Aiwak´s Paradise /Ideal Caress Donnevara x Meggie Jane of Kim´s dream/
D2 Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Mezitřída
V1 Reggie Adoris Donnevara /Diuke la Blankpapilio x Genny Lee Donnevara/
V2 Breanna la Melodie Blanche /C´Moi of Trebons Berger Blanc x Excellent Choice of White Condor/
 
Třída otevřená
V1, CAC Dartie z Blatenských luk /Ahepjuk Whiteline Czech x Aura z Blatenských luk/
V2, r. CAC Gaily z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Aura z Blatenských luk/
VD3 Laffita Acabo Czech /Ahepjuk Whitelinech Czech x Coris Star z Ranče Montara/
 
Třída vítězů
V1, CAC, NV, CAC ČMKU Kelly Nice Donnevara /Fill White Majestics x Dara Cathy Elbigi/
VD2 Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Třída veteránů
V1, BOV Genny Lee Donnevara /Basko Fillův Dvůr x Iwanga SimarglSambadi/

 

19. Moravskoslezská národní výstava psů Brno, 25. září 2010
posuzovala / judge Petra Márová
 
Psi
Třída mladých
V1, CAJC Don Charlie Queen of Twins /Abakan Nubika x Bailey z Nuslaudy/
 
Mezitřída
V1, CAC Eggy z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Ayoki of Kim´s dream/
VD2 Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Třída otevřená
V1, CAC, národní vítěz Akim z Údolí Sejfů /Fido Tricksy of Kim´s dream x Beyla Lussi Cembra/
V2, r. CAC Darkan White Ancilia /Tarkan de vi Pasay x Athena Ancilia/
 
Třída pracovní
V1 Ben White Royal Court /Flasch Yukon of White Sunshine x Lucy Wild Miraja/
 
Třída vítězů
V1, CAC David vom Stainzer Schilcherland /Quanto of White Mountain Austria x Bianca vom Salzachtal/
V2, r. CAC Coco White Ancilias /Aragon of Trebons Berger Blanc x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
- absence Alf od Vlkošského mlýna /Brix Žukovská zahrada x Cheynee od Liškutínky/
 
Feny
Třída štěňat
VN1 Arnie of Aiwak´s paradise /Ideal Caress Donnevara x Meggie Jane of Kim´s dream/
VN2 Adelheid of Aiwak´s paradise /Ideal Caress Donnevara x Meggie Jane of Kim´s dream/
VN3 Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmerlpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Třída dorostu
VN1 Fassey Star z Ranče Montara /Zenado vom Ternüler Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ Cally od Kunovského lesa /jAlf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
V2 Gaily z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Aura z Blatenských luk/
 
Mezitřída
V1, CAC En-Joy Star z Ranče Montara /Atax Boss vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída pracovní
V1, CAC, Národní vítěz, BOB Cassey Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen/
 
Třída vítězů
V1, CAC Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/
V2, r. CAC Canta Lupa Moira /Athos Ancilia x Isis White Majestics/

 
19. Moravskoslezská národní výstava psů Brno, 25. září 2004
posuzoval / judge
 
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1 Elvis Taien /Mateo von Restinga x Beky Fillův dvůr/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Enrico Renno Elbigi /Basko Fillův dvůr x Beky z Vrchánova/
V2, r. CAC Asterix Star z Ranče Montara /Arthur vom Osternachtal x Husky vom Märkischen Oderland/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, Národní vítěz, BOB
? Edgar Donnevara /Basko Fillův dvůr x Iwanga Simargl Sambadi/
? Chips od Liškutínky /Mateo von Restinga x Collet Acabo/
V2, r. CAC Athos od Černého datla /Charlie Maikel Sambadi x Cira Acabo/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Asta z Bláhova Ranče /Bredy Monkey Elbigi x Anny z Boulova/
V2 Ibilee White Majestics /Basko White Majestics x Dice Wodca of the Heart of Lothian/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Legend Lassie Miraja /Barthos van de Witte Kroon x Fleur z Veselé rodiny/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, Národní vítěz Dara Cathy Elbigi /Basko Fillův dvůr x Ailli Scarllet Elbigi/
V2, r. CAC Little Miss Miraja /Barthos van de Witte Kroon x Fleur z Veselé rodiny/
V3 Hobby White Majestics /Persano Restinga Nivalis x Dice Wodca of the Heart of Lothian/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Genny Lee Donnevara /Basko Fillův dvůr x Iwanga Simargl Sambadi/
V2, r. CAC Fergie Donnevara /Basko Fillův dvůr x Gloria Donna Sambadi/
V3 Cindy Ann Elbigi /Persano Restinga Nivalis x Beky z Vrchánova/
 
TOPlist
TOPlist