Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Amoroso Barcai Fine /Boston la Melodie Blanche x Caira Bílá Merci/
- absence Angelo Barcai Fine /Boston la Melodie Blanche x Caira Bílá Merci/
- absence Arioso Barcai Fine /Boston la Melodie Blanche x Caira Bílá Merci/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Gorby Bílá Merci /Fénix Whiteline Czech x Carmen Bílá Merci/
VN2 Guardian of Merci von King´s Silbertal /Chuck vom Reinholdsberg x White Falcon´s Majesty Maya/
VN3 Matteo King z Ranče Montara /Xeno vom Sutumer Grund x Joyfull White Angel´s Bilow/
N4 Daemon Danel Sogno /Bazzy Och of Aiwak´s paradise x Aris z Papouščího ráje/
- absence Gavrey Diavolocane /Jimmy z Blatenských luk x Chellsi la Blankpapilio/
 
​Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Axel Donnevara /Barnet Abraska x Xarria Jackie Donnevara/
VD2 Elvin Pett´s Wolf /Ahoi Pet´s Wolf x Umberta Unicus Taien/
VD3 Al Torro White Essence /Ixo AKBO-Parchovany x Baby Ely Falco line/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Kewin King z Ranče Montara /Iron De l´Esprit du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOS Koda z Blatenských luk /Drakkar of Blachier de la Bussiere x Ginna z Blatenských luk/
V2 Ares Callidus Eiwy-Wolf /Faraon White Ancilias x Dartie z Blatenských luk/
VD3 César Pett´s Wolf /Pilgrim Taien x Baby White Angel Pett´s Wolf/
VD4 Apollo od Špičatého vrchu /Blanc Berry Ancilias x Dája od Bílého dubu/
- absence Ector Bílá Merci /Jimmy z Blatenských luk x Carmen Bílá Merci/
 
Třída pracovní / Working class
V1 Barnet Abraska /Blesk od Kunovského lesa x Bepcock Nubika/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Xeno vom Sutumer Grund /Luzifers Fighter vom Sutumer Grund x Viva la Vie of the White Wolves Home/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Artemis Barcai Fine /Boston la Melodie Blanche x Caira Bílá Merci/
VN2 Allegra Barcai Fine /Boston la Melodie Blanche x Caira Bílá Merci/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Galaxy Bilá Merci /Fénix Whiteline Czech x Carmen Bílá Merci/
VN2 Nassey Star z Ranče Montara /Xeno vom Sutumer Grund x En-Joy Star z Ranče Montara/
VN3 Darlien Rebeka Danel Sogno /Bazzy Och of Aiwak´s paradise x Aris z Papouščího ráje/
VN4 Yukon River Miraja /Mambo Taien x Xynthia Donnevara/
N Firra Pett´s Wolf /Bodie Bajadera x Baby White Angel Pett´s Wolf/
 
​Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Lucky z Blatenských luk /Innuendo of Trebons Berger Blanc x Ginna la Blankpapilio/ - v závěrečných soutěžích Junior BIG I.
V2 Britney Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
V3 Ice Queen od Semberije /Yole vom Sutumer Grund x Beau Beau/
V4 Adele Donnevara /Barnet Abraska x Xarria Jackie Donnevara/
VD Alaska ze Zašovského dvora /Ben Bílá Merci x Dori Princess of Aiwak´s paradise/
VD Luna Star z Ranče Montara /Jimmy z Blatenských luk x Joyfull White Angel ´s Bilow/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Evita Diavolocane /Ben Bílá Merci x Chellsi la Blankpapilio/
V2 Frozen Bílá Merci /Fénix Whiteline Czech x Eywy Whiteline Czech/
V3 Zaira Donnevara /Orfano Donnevara x Nataly Cheryl Donnevara/
VD4 Ceana Grian od Knapovského potoka /Alan Altája x Branwen Grian od Knapovského potoka/
- absence Cassie White Danel Sogno /Number One of White Energy x Adelheid of Aiwak´s paradise/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB Kayra z Blatenských luk /Drakkar of Blachier de la Bussiere x Ginna la Blankpapilio/ - v závěrečných soutěžích BIG I.
V2, r. CAC Caira Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
V3 Summer White Ancilias /Chiko z Blatenských luk x Athalia White Ancilias/
V4 Bexlie Danel Sogno /Orfano Donnevara x Aris z Papouščího ráje/
VD Baby Ely Falco line /Gutchi la Blankpapilio x Ely z Brdské smečky/
VD Bianca Rút Danel Sogno /Orfano Donnevara x Aris z Papouščího ráje/
 
Třída pracovní / Working class
- absence Asta Lady Moravia Traj /Ares z Nového Malína x Tara Chelsey Donnevara/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Nataly Cheryl Donnevara /Dragon la Blankpapilio x Genny Lee Donnevara/

 
 
 
 
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Brisco Moravia Traj /Orfano Donnevara x Tara Chelsey Donnevara/
- absence Zephyr Donnevara /Orfano Donnevara x Nataly Cheryl Donnevara/
 
​Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOS Koda z Blatenských luk /Drakkar of Blachier de la Bussiere x Ginna la Blankpapilio/
V2 Allan Abeja Gee /Mambo Taien x Bee-Gee Pett´s Wolf/
D Chavier Nubika /HanSolo von Tirol x Celina Nubika/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC César Pett´s Wolf /Pilgrim Taien x Baby White Angel Pett´s Wolf/
V2 Atilla Ace Eiwy-Wolf /Dartie z Blatenských luk x Faraon White Ancilia/
VD3 Bronn Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Arth Danel Sogno /Ben White Royal Court x Adelheid of Aiwak´s paradise/
V2 Brit z Papouščího ráje /Gomer la Blankpapilio x Jasmína Taien/
VD3 Chiko z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, Národní vítěz Xeno vom Sutumer Grund /Luzifers Fighter vom Sutumer Grund x Viva la Vie of the White Wolves Home/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 E Clair von Olaf Weise /Kotori vom Terlüner Schloss x Arizona Iz Beloy Brigady/
 
​Třída dorostu / Puppy class
VN1 Frederika Bílá Merci /Finn Whiteline Czech x Eywy Whiteline Czech/
VN2 Cassie White Danel Sogno /Number One of White Energy x Adelheid of Aiwak´s paradise/
VN3 Zaira Donnevara /Orfano Donnevara x Nataly Cheryl Donnevara/
VN4 Kylie Star z Ranče Montara /Iron De l´Esprit du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
VN Frozen Bílá Merci /Fénix Whiteline Czech x Eywy Whiteline Czech/
- absence Alexis Draklafea /Nathan McDaniel Taien x Femme Fatal Meroxen/
- absence Bernie´s Bernadeta Atagora /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Usurei Donnevara/
- absence Zoya Donnevara /Orfano Donnevara x Nataly Cheryl Donnevara/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ, BOB Kayra z Blatenských luk /Drakkar of Blachier de la Bussiere x Ginna la Blankpapilio/ - v závěrečných soutěžích BIG I. (Best in Group - nejlepší první FCI skupiny, posuzovala Petra Márová) a BOD!!! (Best of Day - nejlepší pes výstavního dne, posuzoval Ing. Leoš Jančík); v neděli soutěžila o nejlepšího psa celé výstavy a vyhrála!!! BIS (Best in Show, posuzovala Linda Volárikova, Slovensko)
V2 Cinderella od Veselských Pískoven /Fenix Whiteline Czech x Gaily z Blatenských luk/
V3 Chilli Nubika /HansSolo von Tirol x Celina Nubika/
VD4 Born to Win Warrior DogFire /Born to Win White Zorro x Born to Win White UltraFire/
VD Evita Diavolocane /Ben Bílá Merci x Chellsi la Blankpapilio/
- absence Bianca Rút Danel Sogno /Orfano Donnevara x Aris z Papouščího ráje/
- absence White Dream Team Chan Tengri /Azimut Ortus x Ulma Fliegeland/ 
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Afi ze Štěpánova /Orfano Donnevara x Arwen White Bone/
V2, r. CAC Jaqueline Star z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
VD3 Bailey Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/
- absence Asta Lady Moravia Traj /Ares z Nového Malína x Tara Chelsey Donnevara/
- absence Bambina White Chocolate /Quai Yukon vom Sutumer Grund x Astrid/
 
​Třída otevřená / Open class
V1, CAC, Národní vítěz Jazz Rock´m Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/
V2, r. CAC Tessi la Blankpapilio /Gomer la Blankpapilio x Colombia White Bohemia Mandiga/
V3 Carmen Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
V4 Bexlie Danel Sogno /Orfano Donnevara x Aris z Papouščího ráje/
V Gaia Nubika /Chippewa Taien x Celina Nubika/
V Adelheid of Aiwak´s Paradise /Ideal Carres Donnevara x Meggie Jane of Kim´s dream/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Cally od Kunovského lesa /Alf z Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Threa Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/ - dokončen titul "Grand šampion ČR"
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Eywy Whiteline Czech /Fill White Majestics x Genny Lee Donnevara/

 
 

 
Psi / Male
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Ares Jr. Moravia Traj /Ares z Nového Malína x Tara Chelsey Donnevara/
VN2 Bronn Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Ares Callidus Eiwy-Wolf /Faraon White Ancilias x Dartie z Blatenských luk/
- neúčast
Akira Finemon Unega Wahya /Jason Taien x Bina od Sněhobílé krásky/
 
Mezitřída / Intermediate class
VD1 Iron De l´Esprit du Sud /Fork du Domaine du Chene au Loup x Floppy du Domaine de Thu Lan/
VD2 Budha Šamanův trik /Elvis Taien x Tina Turner Miraja/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Bodie Bajadera /Gomer la Blankpapilio x Elza z Nuslaudy/ - dokončen titul šampion ČR
V2, r. CAC Barnet Abraska /Blesk od Kunovského lesa x Bepcock Nubika/
V3 Garro White Ancilias /
Blanc Berry Ancilias x Canta Lupa Moira/
-neúčast Boston la Melodie Blanche /C´Moi of Trebons Berger Blanc x Excellent Choice of White Condor/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
 
 
Feny / Female
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Asta Lady Moravia Traj /Ares z Nového Malína x Tara Chelsey Donnevara/
VN2 Jazz Rock´m Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/
VN3 Massey Star AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Anđela x Holiday Star z Ranče Montara/
VN4 Bailey Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/
VN Bailey Indeana Wibi /Chiko z Blatenských luk x Cessie ze Čtyř dvorů/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Bambina White Chocolate /Quai Yukon vom Sutumer Grund x Astrid/
V2 Amálka Unega Wahya /Jason Taien x Bina od Sněhobílé krásky/
V3 Yannis Donnevara
/Chiko z Blatenských luk x Nataly Cheryl Donnevara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Brandy z Papouščího ráje /Gomer la Blankpapilio x Jasmína Taien/
V2, r. CAC Carmen Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
V3 Xarria Jackie Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
V4 Baby Ely Falco line /Gutchi la Blankpapilio x Ely z Brdské smečky/
VD Freja od Kunovského lesa /Benjamin Frenklin x Cally od Kunovského lesa/
VD Isabella White vom Niehuser See /Devil of White Energy x Luana vom Sutumer Grund/

 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Caira Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
V2, r. CAC Threa Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
V3 Sherry Taien /Number One of White Energy x Chispa Taien/
V4 Joyfull White Angel´s Bilow /Kentalo vom Sutumer Grund x Inshima Honey vom Sutumer Grund/
V Sweet Tracy Taien /Number One of White Energy x Chispa Taien/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOS Tara Chelsey Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/ - dokončen titul šampion ČMKU
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Choice z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
V2, r. CAC Nataly Cheryl Donnevara
/Dragon la Blankpapilio x Genny Lee Donnevara/

 

 
 
 
Psi / Male
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Iron De l´Esprit du Sud /Fork du Domaine du Chene au Loup x Floppy du Domaine de Thu Lan/
 
Feny / Female
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Iggy z Veselé rodiny /Gomer la Blankpapilio x D´Sheron Star z Ranče Montara/
VN2 Xarria Jackie Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
VN3 Anny Czech Choise /Number One of White Energy x Jacquelinne Taien/
N4 Xoraya Nicol Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ, BOB Caira Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
V2 Carmen Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
V3 Bella Nice Forrento /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Debonar Free Meroxen/
V4 Fay od Kunovského lesa /Benjamin Frenklin x Cally od Kunovského lesa/
V Java Moon z Blatenských luk /Iron of White Energy x Ginna la Blankpapilio/
VD Ayla Diavolocane /Gomer la Blankpapilio x Destina Star z Ranče Montara/
VD Baby Ely Falco-line /Gutchi la Blankpapilo x Ely z Brdské smečky/
VD Cella Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
 
Mezitřída
V1, CAC, NV Toyen Taien /Otso´s Obsidian Taien x Karita Taien/
VD2 Florance May Meroxen /Darkan Ancilia x Aschley Stella Meroxen/
VD3 Eila od Kunovského lesa /Asterix of Lovely Whitestar x Cally od Kunovského lesa/
- neúčast Threa Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
 
Třída otevřená / Open class
V1 Choice z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
V2 Tarja Taien /Otso´s Obsidian Taien x Karita Taien/
V3 Allis Mia Forrento /Orfano Donnevara x Debonar Free Meroxen/
VD4 Anthea Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
 
Třída vítězů / Winner class
VD1 Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
Třída veteránů / Veteran clas
V1, BOV Kelly Nice Donnevara /Fill White Majestics x Dara Cathy Elbigi/

 

Psi / Male
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Merlin la Blankpapilio /Gringo of White Finess x Colombia White Bohemia Mandiga/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Ben Bílá Merci /Endrew King z Ranče Montara x Eywy Whiteline Czech/
VD2 Lars la Blankpapilio /Joyner Boss vom Sutumer Grund x Dinky la Blankpapilio/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/ 
V2, r. CAC Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
V3 Number One of White Energy /Firepool Otso x Unique Shakira of White Condor/
 
Feny / Female
Třída štěňat / Baby class
VN1 Umberta Unicus Taien /Gringo of White Finess x Chantal Taien/ - v závěrečných soutěžích získala ocenění 3. nejhezčí štěně výstavy
VN2 Holy Star z Ranče Montara /Luzifers Fighter vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Toyen Taien /Otso´s Obsidian Taien x Karita Taien/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Choice z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
V2 Elfi Nubika /Buddy-Enrico vom Osteland x Ayla Shengul Nubika/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Bernadette Bajadera /Gomer la Blankpapilio x Elza z Nuslaudy/
V2 Usurei Donnevara /Nico Donnevara x Kelly Nice Donnevara/
V3 Ellen Stella Meroxen /Alf od Vlkošského mlýna x Aschley Stella Meroxen/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Celina Nubika /Argo of Barrandov´s Alley x Julie Nycol Elbigi/
- neúčast Kora la Blankpapilio /Dragon la Blankpapilio x Colombia White Bohemia Mandiga/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB Tara Chelsey Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Kelly Nice Donnevara /Fill White Majestics x Dara Cathy Elbigi/
V2, r. CAC Eywy Whiteline Czech /Fill White Majestics x Genny Lee Donnevara/
VD3 Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
 
Zdroj: Moravia Traj
 

 

VII. Národní výstava psů Brno, 7. ledna 2012
posuzoval / judge Miroslav Václavík
 
Psi
Třída štěňat
VN1 Lars la Blankpapilio /Joyner Boss Sutumer Grund x Dinky la Blankpapilio/
 
Třída mladých
VD1 Arty Bílá Merci /Abakan Nubika x Eywy Whiteline Czech/
VD2 Jasper la Blankpapilio /Gomer la Blankpapilio x Colombia W. Bohemia Mandiga/
 
Mezitřída
V1, CAC, NV, CAC ČMKU Faraon White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
VD2 Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
Feny
Třída dorostu
VN1 Usurei Donnevara /Nico Donnevara x Kelly Nice Donnevara/
- neúčast Bernadette Bajadera /Gomer la Blankpapilio x Elza z Nuslaudy/
 
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ, BOB Tara Chelsey Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/
VD2 Justa la Blankpapilio /Gomer la Blankpapilio x Colombia White Bohemia Mandiga/
 
Mezitřída
VD1 Reggie Adoris Donnevara /Diuke la Blankpapilio x Genny Lee Donnevara/
VD2 Aira Bajadera /Apollo z Nového Malína x Elza z Nuslaudy/
VD3 Arnie of Aiwak´s paradise /Ideal Carres Donnevara x Meggie Jane of Kim´s dream/
VD4 Branwen Grian od Knapovského potoka /Ferguston Taien x Banji Star z Ranče Montara/
- neúčast Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
- neúčast Fortune White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Třída otevřená
V1 Laffita Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
VD2 Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
Třída veteránů
V1, BOV Genny Lee Donnevara /Basko Fillův Dvůr x Iwanga Simargl Sambadi/

 

image

 
Psi
Třída štěňat
VN1 Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
 
Třída dorostu
VN1 Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
Třída mladých
V1, CAJC, nejlepší mladý BOJ Boston La Melodie Blanche /C´Moi of Trebons Berger Blanc x Excellent Choice of White Condor/
V2 F´Adam of Trebons Berger Blanc /Al-Pacino of Haleys Future x Classe Apart of Trebons Berger/
 
Mezitřída
V1 Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Třída otevřená
V1, CAC, NV Eggy z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Ayoki of Kim´s dream/
 
Třída vítězů
V1 Coco White Ancilias /Aragon of Trebons Berger Blanc x Kuli Ancilia Akbo - Parchovany/
V2 Apollo z Nového Malína /Cino Giacomo Elbigi x Alexis of White Glory/
 
Feny 
Třída dorostu
VN1 Branwen Grian od Knapovského Potopa /Ferguston Taien x Banji Star z Ranče Montara/
VN2 Arnie of Aiwak´s paradise /Ideal Caress Donnevara x Meggie Jane of Kim´s dream/
 
Třída mladých
V1, CAJC Fassey Star z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
V2 Ajša Bajadera /Apollo z Nového Malína x Elza z Nuslaudy/
V3 Aira Bajadera /Apollo z Nového Malína x Elza z Nuslaudy/
Fortune White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
- Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Mezitřída
V1, CAC Cally od Kunovského lesa /Alf z Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
V2, r. CAC En-Joy Star z Ranče Montara /Atax-Boss vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
V3 Albertina od Bílé panenky /Harrison of Kim´s dream x Ittie Acabo Czech/
 
Třída otevřená
V1 Laffita Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
VD2 Meggie Jane of Kim´s dream /Fido Tricksy of Kim´s dream x Imogen Sissi of Kim´s dream/
- neúčast Jacquelinne Taien /Victories Bodyguard of Haely´s Future x Amádea Whiteline Czech/
 
Třída pracovní
V1, CAC Cassey Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
 
Třída vítězů
V1, CAC, NV, BOB Athalia White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/
V2, r. CAC Elza z Nuslaudy /Akim King z Ranče Montara x Filadelfia Rain Miraja/
V3 Appy z Údolí Sejfů /Fido Tricksy of Kim´s dream x Beyla Lussi Cembra/
- neúčast Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/

 

TOPlist
TOPlist