ZDRAVOTNÍ VÝSLEDKY

VÝSLEDKY VÝSTAV

ODCHOVY

FOTOGALERIE

SOUROZENCI

 

č. Ch. Artemisia Artay of Highland

"Míša"

   

/ARGO of Barrandov´s Alley x THAYA BERGER Acabo Czech/

* 01.11.2014

 

č. Šampionky Slovenska

nejlepší dorost plemene

nejlepší štěně plemene

 

 

1x r. CAC, 1x CAC, 1x r. CACIB

 

 

Plemeno: Bílý švýcarský ovčák "BŠO" (dříve Kanadsko-americký ovčák) / White Swiss Shepherd Dog "WSSD" / Berger Blanc Suisse / Weiße Schweizer Schäferhunde někdo plemeni dodnes říká bílý německý ovčák

Středně dlouhá varianta srsti "SDS" (dříve krátkosrstá varianta "KS"), plnochrupá (42 zubů), skus nůžkový, přátelská povaha, výborná stopařka, sezónní pigment nosní houby, velmi tmavé, až černé oko, výška 58 cm, váha 29-31 kg.

Číslo zápisu: ČMKU/ACO/3370/14

Tetovací číslo: 3370

Zdraví: 

  • RTG DKK 0/0, DLK 0/0 (říjen 2017 - 3 roky, úhly 107, 105)
  • MDR 1 ?
  • DM ?

Svod mladých: splnila 13. září 2015 (stáří 10 měsíců Česká Skalice)

plnochrupá, skus nůžkový, výška 58 cm, povaha klidná

Bonitace: jaro 2018 (Svojanov u Borušova) 

Kontakt: Daniel Doskočil

Rodokmen:        Pedigree Database

 


 

VÝSLEDKY VÝSTAV

Výstavy 2018

SV Svojanov u Borušova 31. března - třída otevřená

Výstavy 2016 (7)

MVP Brno 6. února - třída mladých VD, rozhodčí Anna Redlicka (Polsko)

MVP Brno 7. února - třída mladých V3, rozhodčí Paula Heikkinen-Lehkonen (Finsko)

SV Svojanov u Borušova 26. března - mezitřída V4, rozhodčí Iveta Nováková

NVP Klatovy 11. června - mezitřída V2, r. CAC, rozhodčí Ing. Leoš Jančík

MVP Nitra 12. června - mezitřída V1, CAC, r. CACIB, rozhodčí Andraš Polgár

MVP Brno 18. června - mezitřída VD, rozhodčí MVDr. Gabriela Ridarčíková (Slovensko)

KV Čistá u Horek 9. července - třída otevřená - neúčast, rozhodčí Monika Blaha (Rakousko)

Výstavy 2015 (6)

MVP České Budějovice 25. dubna - třída štěňat VN1, rozhodčí Petr Řehánek

MVP Brno 27. června - třída dorostu VN1, rozhodčí Petra Márová

KV Čistá u Horek 4. července - třída dorostu - neúčast, rozhodčí Ingo Bortel (Německo)

KV Česká Skalice 12. září - třída mladých - odstoupeno (hárání), rozhodčí Oldřiška Plšková

NVP Brno 19. září - třída mladých - neúčast (hárání), rozhodčí Bc. Vladimíra Tichá

MVP České Budějovice 10. října - třída mladých VD, rozhodčí Miroslav Václavík

 

TOPlist
TOPlist