-

 

V této sekci se dozvíte, kde všude jsme

byli vystavovat, závodit, výsledky všech

zdravotních vyšetření, pracovních zkoušek,

jak se mají a co dělají naši potomci, ....

Zkrátka - co všechno je u nás nového :)

 

 

13.02.2019

Krásné fotky krásných štěňátek v Kyjově. Volný krátkosrstý pejsek (zelený obojek), odběr příští víkend

 

12.02.2019

Děti v Holandsku rostou do krásy! Sedmitýdenní růžovka, která zůstává v rodné chovatelské stanici "Back to Cashmere fan´t Casmolân" /AREZZO Bohemia Star Moraveč x GUARDIAN ANGEL White Angel of Pici/.

 

09.02.2019

Bernie - vůdce smečky

 

08.02.2019

Dnes byl den jako malovaný! Trochu víc než lék na moje nervy v posledních dnech, sluníčko opravdu nabíjí a dobíjí cheeky

 

07.02.2019

Vysočina je pokryta sněhem a hlavně nepříjemnou ledovou krustou a u Nitry mají jaro! Pozdrav zasílá BRUCE Artay of Highland - tatínek naší báječné Bagetky.

 

06.02.2019

Další zimní fotky, tentokrát Arezzův syn GORO od Kunovského lesa, který za dvacet dní oslaví třetí narozeniny (matka CALLY od Kunovského lesa).

 

05.02.2019

I my máme potvrzené březosti u našeho krátkosrstého E a F vrhu. Příští středu se dozvíme, zda se zadařilo i našim géčkovým chlupáčům.

 

04.02.2019

Náš krycí pes č. Ch. BRUTTO Artay of Highland se stane potřetí tatínkem. Držíme všechny naše tlapky, aby vše vyšlo tak, jak má.

Brutto je krásný, silný, statný, avšak naprosto suchý pes s vynikajícím pigmentem, prostorným pohybem a nejvíc na něm miluju jeho rovné, pevné pacinky s uzavřenou tlapkou. Moc bych si přála, aby svoje skvělé vlastnosti a přednosti předával i na své potomky.

 

Dnes slaví první narozeniny vrh "L" od Semberije po našem Arezzovi, matka HARLEY REA od Semberije. Všechno nejlepší, děcka!

 

03.02.2019

Den druhý na brněnském výstavišti a téměř totožné výsledky. Máme novou českou šampionku!!!!

BAGHEERA King of Yukon "Bagetka" - třída mladých V3/5

Bagetka si opět hanbu neudělala a skončila třetí za dvěmi pěknými dlouhosrstými fenkami. 

 

BRUTTO Artay of Highland "Sanny" - třída otevřená V2, r. CAC

 

multi Ch. ICE QUEEN od Semberije "Sára" - třída šampionů V1, CAC

Dnešnímu rozhodčímu se Sarita líbila o poznání více, než včera, avšak můj nejlepší běhací pes si řekl, že jako běhat nebude a tím nám nejspíš unikl CACIB. Jsem zvyklá klusat za Sárou v pěkném tempu a včera i dneska jsem ji vyloženě táhla za sebou jako kdysi jsem tahávala zkroušeného Bernieho, kterého výstavy většinou fakt nebavili laugh

Tak třeba má mimina a tímto jí bude jistě odpuštěno.  wink Podstatný je ale fakt, že i dnes si odnesla CAC a dokončila si svůj další šampionát krásy.

 

AREZZOVI POTOMCI:

LATHRELL od Semberije (matka HARLEY REA od Semberije) - třída mladých VD4

 

02.02.2019

Dnes se konala tradiční únorová mezinárodka v Brně, kterou máme moc rádi. A opět se nám na ní dařilo.

 

NAŠI PSI:

BAGHEERA King of Yukon "Bagetka" - třída mladých V3/8

Bagetka je prostě naše krásné zlatíčko. Je menší výšky, kompaktní, silné kostry, dokonalé mechaniky pohybu, exceletního pigmentu a proto se taky jako jediná krátkosrstá probojovala na "stupně vítězů". 

 

BRUTTO Artay of Highland "Sanny" - třída otevřená V3/5

      

 

ICE QUEEN od Semberije "Sára" - třída šampionů V1, CAC

 

POTOMCI NAŠEHO KRYCÍHO PSA AREZZA:

ANIFE Abejaty (matka BAIREEN Danel Sogno) - třída dorostu velmi nadějná

 

FAIRA Danel Sogno (matka ARIS z Papouščího ráje) - mezitřída výborná

 

FRIXIE Danel Sogno (matka ARIS z Papouščího ráje) - třída mladých V2/8

 

LATHRELL od Semberije (matka HARLEY REA od Semberije) - třída mladých - neposouzen

 

31.01.2019

Moje černá láska dnes slaví sedmé narozeniny! Máme Tě rádi a buď stále tak akční a veselá a hlavně zdravá.

 

29.01.2019

Huráááá. Naše prvoozená konečně prolezla zkouškou HTM 1 na výbornou a to ji opravňuje 

soutěžit ve dvojkových zkouškách. Velké gratulace oběma bojovnicím a ceníme si jejich snahy a píle, že to po prvním nezdařeném pokusy nevzdaly!!!!

ARCTIC RIVER Šamanův trik /AREZZO Bohemia Star Moraveč x TINA TURNER Miraja/ - zkouška HTM 1 složena na výbornou

 

27.01.2019

Dnes byla hlášena Bagí a Berry, ale cesta daleká, tady všude široko daleko jenom sníh a led, tak se dnes budeme věnovat raději jiné činnosti a vynahradíme si to příští víkend v Brně wink

 

26.01.2019

DIANDRA AREBA Artay of Highland "Dydy"  /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Bambina White Chocolate/ - třída otevřená - neúčast

Naše Dydy si včera dojela slovenského šampiona, tak dnes další CAC už nepotřebovala, tak dala šanci svým dvěma spolubojovnicím a odjela domů. Bohužel to ale nedopadlo. Jedna ze soupeřek si zřejmě řekla, že to už nemá smysl, tak též nepřijela a ta druhá, která zůstala ve třídě sama, dostala velmi dobrou.

 

Bernášek dnes vykročil do další životní desítky parádní vycházkou za úžasného počasí zrozeného k focení. Je to náš model heart

 

25.01.2019

heart Dnes je hodně výjimečný den. Náš PAN PES slaví desáté narozeniny!!!!! heart

AREZZO Bohemia Star Moraveč - 10 let, jeho maminka ARTEMIS z Nového Malína - 12,5 let

Rok se s rokem sešel a máme tu opět dvacátého pátého ledna a další narozeniny našeho úžasňáka, za kterého vděčím skvělé chovatelce! Letos jubilejní desáté!!!! 

To, že takového psa už nikdy mít nebudu, vím dlouho. To, že mi ho osud seslal do cesty s vyšším cílem, vím už taky dlouho. To, že díky němu vše začalo a setkala jsem se s x úžasnými lidmi křížem krážem celým světem, je taky více než jasné. Ale to, že oslaví takové narozeniny se svojí maminkou v plné síle a zdraví, tak to se každému jen tak nepovede.

Moc moc si přeju, aby jste se i za rok sešli na společné fotce v dobré kondici a my se mohli dál těšit a kochat z tak nádherných zvířat...

Miluju ty Vaše tři černý tečky na sněhu heart

 

Dnes se konala první páteční mezinárodní výstava psů v Nitře. Náš hlavní cíl a úkol byl získat CAC pro Blueberry Altája, aby si rozjela grand šampiona SR. To se bohužel nepovedlo, Berry získala "jen" r. CAC, r. CACIB - druhá nejlepší fena plemene. A když už jsme se takovou dálku vydaly, přibalily jsme s sebou ještě Bagetku wink

BAGHEERA King of Yukon "Bageta" -  třída mladých V2/4

Alespoň že naše Dydy zabodovala. Opět. A získala šampionát SK. 7 výstav = junior šampion + šampion krásy SK. Famózní výsledek. To ani náš Arezzo nedokázal, ten jich potřeboval na šampiona šest.

DIANDRA AREBA Artay of Highland "Dydy" - třída otevřená V1, CAC - dokončen šampion SK

 

21.01.2019

AMANITA Šamanův trik /AREZZO Bohemia Star Moraveč x TINA TURNER Miraja/ - druhorozená dcerka našeho Bernieho, aktuální foto ve věku 6 let, 10 měsíců

 

20.01.2019

Luxusní zima na Vysočině. Jestli bude mrznout do konce února, nám to nevadí laugh

Zmrzlá ledová metrová krusta a na ní třpytivý čerstvý poprašek. Nádhera!

 

Holandská mimina mají dnes 4 týdny. Aktuální váhy (v gramech)

červený pes 2720   modrý pes 2650    zelený pes 2500   zlatý pes 2440

 

oranžová fena 2730   růžová fena 2690   žlutá fena 2580

 

19.01.2019

Bernášek i na stará kolena milujek koupání ve sněhu. Moje desetileté štěňátko heart

 

18.01.2019

Z amerického Washingtonu jsme dostaly krásné fotky den starých štěňátek, které jsou vnuky a vnučkami našeho báječného Arezza a úplně první potomci neméně úžasného Andiama (AMADEUS Almost Normal - AREZZO Bohemia Star Moraveč x ALLIS MIA Forrento).

 

17.01.2019

Další zimní radovánky na Vysočině. Tentokrát naše čtyřletá ARTEMISIA Artay of Highland "Míša", matka našeho plánované vrhu "H".

 

16.01.2019

Tak máme nakrytou i Deneris. Sice jsme měli původně vybraného jiného hafíka, ale člověk míní a život mění, jak se říká. Takže za necelý měsíc se dozvíme, zda v ARTAY vypukne velký "puppy boom". Více o vrhu "G" zde.

 

15.01.2019

Léto mám radši, ale tahle zima je prostě skvělá. Snad bude mrznout ještě dlouho, bláto nechcemééé

 

14.01.2019

ANDIAMO /AMADEUS Almost Normal/ se dnes stal poprvé taťkou!!! Máme velkou radost, Andi je super krásný pes s pevnou silnou kostrou, bělostnou srstí a celoročně černým nosem, který může být velkým přinosem cizí krve do amerického chovu. Bristoll porodila tři pejsky a tři fenky.

 

13.01.2019

Náš pan důchodec s tříletou mladicí ISABEAU z Heranovy vily.

 

12.01.2019

Hanácká národní výstava psů, na kterou jsem se moc těšila, proběhla díky pracovnímu vytížení a hárání bez nás. Vystavili se alespoň Béďovi dětičky z vrhu "F" Danel Sogno, náš Sanny a jeden vnouček po našem Bruceovi.

BRUTTO Artay of Highland "Sanny" - třída otevřená V2, r. CAC

ARO KING ARTHUR Irish Rúth /BRUCE Artay of Highland x BIANCA RÚTH Danel Sogno/ - třída mladých V3 (sestřička AMAL RÁCHEL - neúčast)

FRANKIE GRIM AREZAR Danel Sogno /AREZZO Bohemia Star Moraveč x ARIS z Papouščího ráje/ - třída mladých V1, CAJC

FAIRA AREZAR Danel Sogno /AREZZO Bohemia Star Moraveč x ARIS z Papouščího ráje/ - mezitřída VD4

FRIXA AREZAR Danel Sogno /AREZZO Bohemia Star Moraveč x ARIS z Papouščího ráje/ - mezitřída 2

A trojlístek absencí BAGETKA, BLUEBERRY Altája, DYDYNKA.

 

A dnes je to rok, co tento svět opustila krásná LEGRI.....(Canthika van der Bayernwäche - matka Bernieho německých dětí)

 

11.01.2019

Tento týden byl náročný a docela jsme si pěkně zacestovali v super závějích, ale máme nakrytou Táju a Sárinku, tak uvidíme, zda něco uvidíme. Vice v plánovaných vrzích.

 

10.01.2019

Dorazily nám nádherné sněžné fotky našeho jedenáctiměsíčního synátora "Lorda" LUDACRIS od Semberije /AREZZO x HARLEY REA od Semberije/.

 

06.01.2019

Dvoutýdenní prckové v CHS fan´t Cosmolân, Holandsko

      

Dle fotek těžko soudit, ale zatím vidím ze sedmi štěňat tři chlupáče (modrý a zelený pes, oranžová fena). Tak jsem za tři týdny zvědavá, zda jsem to tipla dobře.

 

05.01.2019

Dnes mají holandské dětičky devět dnů /Bernie x Hydra/

 

Začátek roku je u nás více než plodný na narozeniny, tak pokračujeme. Dnes slaví čtvrté narozeniny Fajrinka /BTWW DogFire/. Posíláme moc pozdravů.

A její dětičky rostou stále do větší a větší krásy. Jsme na ně moc pyšní!!!

WARRIOR LUCCA von Olaf Weise - plnochrupý, 64 cm

 

WARRIOR PRINCESS von Olaf Weise - plnochrupá, 59 cm

 

A krásná fotka naší druhorozené - AMANITA Šamanův trik /AREZZO Bohemia Star Moraveč x TINA TURNER Miraja/ a její nejbližší

 

04.01.2019

Dnes slaví šesté narozeniny béčkový vrh "Forrento" /Arezzo x Debonar Free Meroxen/. Jsem v kontaktu bohužel už jenom s třemi majiteli z osmi, tak třeba si to ten zbytek přečte tady - všechno nejlepší, děcka, hlavně zdraví!!!!

Již tradičně na fotu Avery - BREADY GREYS

 

A tady můžete vidět našeho BRUTTA "Sannyho", který si hraje na mámu i tátu laugh a zrovna dnes je to rovný rok, co je u své nové báječné rodiny heart

vrh A kennel "Shades of white" /BRUTTO Artay of Highland x GAIA Nubika/

 

03.01.2019

Dnes slaví 9 let fenka DEBONAR FREE Meroxen - maminka Bernieho druhých dětí (vrh "B" v CHS Forrento).

 

02.01.2019

Dva důchodci po večeři. V popředí náš skoro desetiletý Bernie /AREZZO Bohemia Star Moraveč/, vzadu v pelíšku jeho dvanáct a půl letá maminka Sněženka /ARTEMIS z Nového Malína/.

 

01.01.2019

A máme tu další rok, nový rok. My do něj vstoupili krapet šokem, naštěstí vše dobře dopadlo. Letos máme opravdu velké plány a jedním z nich je například velký "puppy boom" (plánované vrhy E, F, G, H, I) v naší chovatelské stanici a možná nějaký ten nový bílý přírůstek. Protože pejsků není nikdy dost laugh.

Tak schválně na konci roku 2019 toto vyhodnotím a uvidím, jak dopadla skutečná realita a co zůstalo u pouhých plánů....

 
TOPlist
TOPlist