HEALTH RESULTS

SHOW RESULTS

PHOTOGALLERY

PROGENY

 

Baby Ch., JCh., club Ch., Ch., exp. C.I.B.

BAGHEERA King of Yukon

"Bagí, Bagetka"

* 16.03.2018

            

 

Father: exp. Ch., JCh. BRUCE Artay of Highland, HD A, ED 0/0, DNA profil,     MDR1 +/+, DM n/n, 64 cm 

Mother: BAZINGA Taien, HD A, ED 0/0, MDR1 +/+*, DM ?, 59 cm

 

2 months

                

2,5 months

                

3,5 months

               

4 months

                

5,5 months

                

1 year

Foto: Lucie Skopalová

 

5x CAJC, 2x r. CAC, 6x CAC, 4x BOJ, 1x r. CACIB, 1x CACIB, 3x BOB

she never got very good, always excellent

8x VN1

 

Foto: Lucie Skopalová

 

Šampionka Maďarska

č. Šampionky České republiky

č. Šampionky Slovenska

Klubová šampionka České republiky

č. Mezinárodního šampiona krásy

 

Junior šampionka Rumunska

č. Junior šampionky České republiky

 

 

Slovenská šampionka štěňátek

Sarajevo Baby Winner

Nejlepší štěně plemene Bosny a Herzegoviny - BOB Baby BiH

Nejlepší štěně plemene Polska - BOB Baby PL

Nejlepší štěně plemene Slovenské republiky - BOB Baby SK

Třetí nejlepší štěně mezinárodní výstavy - Puppy BIS III.

Třetí nejlepší mladý jedinec mezinár. výstavy - Junior BIS III.

 

Breed: Bílý švýcarský ovčák "BŠO" (dříve Kanadsko-americký ovčák) / White Swiss Shepherd Dog "WSSD" / Berger Blanc Suisse / Weiße Schweizer Schäferhunde někdo plemeni dodnes říká bílý německý ovčák

BREEDING FEMALE FCI

Středně dlouhá varianta srsti "SDS" (dříve krátkosrstá varianta "KS"), kompletní chrup, skus nůžkový, přátelská, zvídavá povaha (váha 7 týdnů 5,40; 8 týdnů 6,50 kg; 3 měsíce 15 kg; 6 měsíců 53 cm, 20 kg; 8 měsíců 56 cm, 28 kg; 10 měsíců 58 cm, kg).
Celoročně černý pigment nosní houby, černý pigment i na uších, černé všechny tlapky.

Registration number: CMKU/ACO/4279/18/20
Microchip number: 945000006086255
Health:
  • RTG DKK 0/0 - HD A (angles 107° and 105°)
  • DLK 0/0 - ED 0/0
  • MDR1 +/+ -> zdravý jedinec /multidrug resistence gene/ (testování mutace genu; genetický defekt - Ivermectinová senzitivita)
  • DM n/n -> zdravý jedinec, prostá zmutovaného genu) - degenerativní myelopathie -  progresivní onemocnění postihující míchu
  • BAER test +/+ (bilaterálně slyšící)
  • FGF5 n/n - carrier only for medium/short coat
Pre-breeding licence: 23.03.2019 Dětřichov - Vysoké Pole
complete 42 teeth, scissor bite, balanced character, 60 cm

Breeding licence: 26.09.2020 - Konopáč

complete 42 teeth, scissor bite, balanced character, 60 cm

Progeny: planned litter "I" spring 2021

Pedigree:        Pedigree Database


 

SHOW RESULTS

Výstavy 2020 (6)

MVP Brno 2. února - třída šampionů - neúčast, rozhodčí Petra Márová

MVP Brno 3. února - třída šampionů - neúčast, rozhodčí Tibor Havelka (Slovensko)

MVP Bratislava 22. srpna - třída šampionů V1, CAC, r. CACIB, rozhodčí 

MVP Bratislava 23. srpna - třída šampionů V1, CAC, CACIB, BOB, rozhodčí Tibor Havelka (Slovensko)

KV Česká Skalice 12. září - třída vítězů V4, rozhodčí Jana Karhanová

SV Česká Skalice 13. září - třída vítězů V1, CAC, rozhodčí Alexandra Grygarová

 

Výstavy 2019 (27)

NVP Brno 12. ledna - třída mladých neúčast, rozhodčí MVDr. Vladimír Piskay (Slovensko)

MVP Nitra 25. ledna - třída mladých V2/5, rozhodčí Lozić Željko (Srbsko)

MVP Nitra 27. ledna - třída mladých - neúčast, rozhodčí Igor Vyguzov (Černá Hora)

MVP Brno 2. února - třída mladých V3/7, rozhodčí Jaroslav Matyáš (Slovensko)

MVP Brno 3. února - třída mladých V3, rozhodčí Norman Deschuymere (Belgie)

NVP Cluj Napoca (Rumunsko) 16. února - třída mladých V1, CAJC, BOJ, BOB, rozhodčí Pedro Delarue (Portugalsko)

MVP Cluj Napoca (Rumunsko) 16. února - třída mladých V1, CAJC, BOJ, rozhodčí Andreas Savva (Kypr)

NVP Cluj Napoca (Rumunsko) 17. února - třída mladých V1, CAJC, BOJ, BOB, rozhodčí Umit Dzkanal (Turecko), v závěrečných soutěžích Junior BIG III.

MVP Cluj Napoca (Rumunsko) 17. února - třída mladých V1, CAJC, BOJ, rozhodčí Dagmar Klein (Rumunsko)

NVP Bratislava 24. února - třída mladých - neúčast, rozhodčí (Itálie)

MVP České Budějovice 13. dubna - třída mladých V3/8, rozhodčí Lozić Željko (Srbsko)

MVP Praha 20. dubna - třída mladých - neúčast, rozhodčí Piotr Król (Polsko)

MVP Litoměříce 18. května - třída mladých výborná, rozhodčí Lozić Željko (Srbsko)

KV Nová Živohošť června - třída mladých V3, rozhodčí Ing. Leoš Jančík

MVP Brno 22. června - třída mladých V2/13, rozhodčí Petra Márová

NVP Mladá Boleslav 13. července - třída mladých V2/8, rozhodčí Miroslav Václavík

MVP Bratislava 17. srpna - mezitřída - neúčast, rozhodčí Grzegorz Robak (Polsko)

MVP Bratislava 18. srpna - mezitřída V2, r. CAC, rozhodčí Milan Krinke

MVP Mladá Boleslav 24. srpna - třída mladých V1, CAJC, rozhodčí Galina Zhuk (Bělorusko)

NVP Floracanis Olomouc 7. září - mezitřída - neúčast, rozhodčí Anna Kochan (Polsko)

KV Česká Skalice 14. září - mezitřída V2, r. CAC, rozhodčí Oldřiška Plšková

MVP Komárom (Maďarsko) 4. října - mezitřída V1, CAC, rozhodčí Jaroslav Matyáš (Slovensko)

MVP Komárom (Maďarsko) 5. října - mezitřída V1, CAC, rozhodčí Jennifer M. Hubbard 

MVP Komárom (Maďarsko) 6. října - mezitřída V1, CAC, rozhodčí Balázsovits János Ferencné (Maďarsko)

MVP České Budějovice 12. října - mezitřída - neúčast, rozhodčí Miroslav Václavík

MVP Bratislava 25. října - mezitřída - neúčast, rozhodčí Lidija Okleščen (Slovinsko)

MVP Bratislava 26. října - mezitřída - neúčast, rozhodčí Boris Spoljarić (Chorvatsko)

 

Výstavy 2018 (10)

MVP Vel´ká Ida, Slovensko 7. července - třída štěňat VN1, nejlepší štěně plemene, rozhodčí Jaroslav Matyáš (Slovensko)

MVP Vel´ká Ida, Slovensko 8. července - třída štěňat VN1, nejlepší štěně plemene, rozhodčí Tibor Havelka (Slovensko)

NVP Sarajevo, Bosna a Herzegovina 13. července - třída štěňat VN1, nejlepší štěně plemene, rozhodčí Gerard Jipping (Holandsko)

MVP Sarajevo, Bosna a Herzegovina 14. července - třída štěňat VN1, nejlepší štěně plemene, rozhodčí

MVP Sarajevo, Bosna a Herzegovina 15. července - třída štěňat VN1, nejlepší štěně plemene, rozhodčí

27. MVP Sopot, Polsko 4. srpna - třída štěňat VN1, rozhodčí Jadwiga Niciewicz (Polsko)

28. MVP Sopot, Polsko 5. srpna - třída štěňat VN1, nejlepší štěně plemene, rozhodčí Igoris Zivevskis (Litva)

 

MVP Bratislava, Slovensko 18. srpna - třída štěňat VN1, nejlepší štěně plemene, rozhodčí Peter Firic (Srbsko); v závěrečných soutěžích PUPPY BIS III. - třetí nejlepší štěně výstavyrozhodčí Agnieszka Onuk (Turecko)

MVP Bratislava, Slovensko 19. srpna - třída štěňat VN2, rozhodčí Gábor Hargitai (Maďarsko)

KV Česká Skalice 8. září - třída štěňat VN2, rozhodčí Ing. Jana Karhanová (původně Bc. Vladimíra Tichá)

TOPlist