-

 

V této sekci se dozvíte, kde všude jsme

byli vystavovat, závodit, výsledky všech

zdravotních vyšetření, pracovních zkoušek,

jak se mají a co dělají naši potomci, ....

Zkrátka - co všechno je u nás nového :)

 

 

18.01.2022

Čtyř a půl měsíční syn po našem Largouškovi - BRIX u Táborského dubu (matka BAYA Acabo Czech - dcera našeho Bernáška).

 

11.01.2022

Týdenní štěňátka po našem Largovi a Haidi, CHS "od Kunovského lesa".

          

 

05.01.2022

Dnes slaví sedmé narozeniny naše malá estonská holčička Fajrinka. Všechno nejlepší už máš, tak jen to zdravíčko /Born to Win Warrior DOGFIRE/.

 

A v chovatelské stanici "od Kunovského lesa" měli nakonec 9 štěňátek, ještě přibyl jeden chlapeček.

 

Dnes proběhlo krytí mezi naším krycím psem FLASHING FUGAZI Atagora a dlouhosrstou fenkou ISA Pett´s Wolf. Pokud se vše zadaří, začátkem března se narodí vrh "B" v chovatelské stanici "Nabadog". Oba rodiče HD A, ED 0.

 

A dnes jsme byli také na oficiálních rentgenech s naším odchovánkem HIGHLANDEREM /BEN NEZ of Aiwak´s paradise x ICE QUEEN od Semberije/ a když už jsme tam jeli jako morální podpora, tak jsme s sebou vzali i téměř čtyřletou Bagetku, abychom jí "dofotili" i ramena, páteř na spondylózu a přechodový obratel.

 

04.01.2022

Dnes slaví už neuvěřitelných 9 let potomci po našem Bernáškovi z CHS "Forrento", vrh "B". Přejeme všem moc a moc zdraví a ještě pár let v tom zdraví. Myslíme na Vás, děcka.

AREZZO Bohemia Star Moraveč x DEBONAR FREE Meroxen

 

A dnes se narodil našemu dalšímu chlapečkovi Largovi také vrh štěňátek. A také jeho druhý v pořadí. A oba mají ve svém jménu "Star" a oba na mě jaksi zbyli. Asi osud. Až mě mrazí....

Zatím máme před půlnocí osm holčiček, tak uvidíme, zda nás do rána překvapí ještě nějaké mimi nebo je toto finální počet. Maminka HAIDI od Kunovského lesa, CHS od Kunovského lesa, vrh "J".

 

03.01.2022

Dnes slaví již 12 let fenka DEBONAR FREE Meroxen - maminka Bernieho druhých dětí (vrh "B" v CHS Forrento). Přejeme hodně zdraví!

 

Dnes za námi přijela třetí Bernáškova dcerka BERNIE´ S BERNADETA Atagora na krytí s naším Largem. Pokud se zadaří, bude to "N" vrh v CHS "Atagora".

TOPlist