Vrh "S"

Strike Down Litter

* 02.05.2023

 

 

Naše štěňátka budou mít plný FCI rodokmen CMKU/ACO/????/23

Pouze krátkosrstá štěňata se 100% vlohou pouze pro krátkou srst

 

Celý vrh je po rodičích prost mnohočetné lékové rezistence (MDR1 +/+) a degenerativní myelopathie (DM n/n), nadstandardního tmavého pigmentu; oba rodiče vrhu kompletně prorentgenovaní, oba vlohu pouze pro krátkou srst

 

Spirit, Storm x Siberia, Soraya, Surrey

/HERR MARLEY Atagora  BAGHEERA King of Yukon/

 

 

HROMADNÉ ALBUM VRHU (aktualizace ..2023)

 

Hmotnostní tabulka vrhu

Stáří štěňat /
hmotnost (kg)
červená
modrý růžová zelený žlutá
Narození 0,40 0,42 0,35 0,57 0,46
2 dny 0,40 0,44 0,32 0,60 0,46
3 dny 0,40 0,45 0,31 0,65 0,48
2 týdny 0,95 0,97 0,75 1,37 1,10
2,5 týdne 1,30 1,41 1,09 1,68 1,46
3 týdny 1,50 1,69 1,29 2,29 1,64
4 týdny 2, 2, 2, 2, 1,
5 týdnů 3, 2, 2, 3, 2,
7 týdnů 4, 3, 3, 4, 4,
8 týdnů , , , , 6,
11 týdnů , , , ,  
4 měsíce , , , ,  
5 měsíců , , , ,  
8 měsíců , , , ,  

 

Deník našich štěňátek

23.05. Dnes máme tři týdny a už třetí den zkoušíme blízat něco jiného, než maminčino mlíčko

22.05. Dnes jsme se fotili do sólo albíček

18.05. Jsme odčerveni a máme ostříhané drápky

17.05. Všichni už máme otevřená očička a začínáme zkoumat další vjem

16.05. Dnes máme dva týdny, od soboty třináctého května už máme malinkaté škvírky v očičkách a dnes si je k večeru trošičku zvětšil modrý pejsek

14.05. Co říci na tento vrh? I když jsem znalá, soudná, pokorná a pár zkušeností už mám, si objektivně myslím, tak jsem stejně přes to všechno málem přišla o fenu. O štěňatech ani nemluvě. Dnes mají prťata dvanáct dnů a já konečně mohu vydechnout, že teď už to snad všichni dají a všechno bude fajn. Z osmihlavého vrhu nám jich zbylo pět. Dva kluci a jedna holčička na nás vykoukli značně nalokaní plodové vody a po pár minutách na tomto světě z něho zase rychle, neslyšně odešli...... Na tohle není člověk nikdy dost připraven a vždycky to zamrzí a zasáhne. Teda alespoň toho, kdo k tomu má celkově nějaký vztah.

Váhy jsem vypsala jen porodní a z prvních tří dnů, protože pak by to stejně nemělo smysl a pro okolí by to nemělo žádnou vypovídající hodnotu. Každopádně v týdnu jsme těžce bojovali okolo porodních vah, fena o život a celkově - ať žije chov.... Bageta už žádná štěňata mít nebude, toto jsou její poslední mimi, neb mít dva horory ze tří porodů, tak to fakt člověk nechce. A to jsem si pěkně na příští rok plánovala její vrh s naším Largem a nechat si konečně toho vytouženého "našeho" potomka. No jo no, nic se nemá evidentně moc odkládat, protože stát se může kdykoliv cokoliv a plány jsou většinou na draka a k prdu. O čemž jsme se ostatně přesvědčili již několikrát, že člověk míní a život mění.

 

Matka vrhu "S"

C.I.B., multi GCh, multi Ch., JCh., Club GCh., Club Ch.

BAGHEERA King of Yukon "Bagetka"

* 16.03.2018

  

Fena absolutně čistě bílé srsti bez jakéhokoli náznaku žluté či rezavé, absolutně černého nosu i v zimě, přátelské povahy, nadstandardních, negativních zdravotních výsledků a testů, střední síly kostry, rovných pacek s delším prstem.

Je to dcera našeho odchovu BRUCE Artay of Highland, pravnučka našeho legendárního Bernáška - AREZZA Bohemia Star Moraveč. Její otec, děda i praděda mají složenou mezinárodní pracovní zkoušku IGP/IPO.

Po Bagetce si jednou, až přijde správný čas, necháme holčičku, která bude pokračovatelkou našeho chovu.

 

Bagetka je velice, velice kontaktní (někdy až moc 😁), milá, sympatická fenka, která se ráda mazlí a z návštěv tahá dobroty

Potomci Bagheery - vrh "I"vrh "N"

Zdraví:

HD A, ED 0, OCD 0, SA 0, LTV/LÜW 1, MDR1 +/+, DM n/n, FGF5 n/n, BAER +/+

Výstavní úspěchy:

Mezinárodní šampion krásy, Klubový Grand šampion České republiky, Klubový šampion České republiky, Grand šampion České republiky, Junior šampion Rumunska, Šampion Maďarska, Slovenska, České republiky, Bosny a Herzegoviny a mnohé další

7x Grand šampion, 9x šampion

čekatelka šampiona Rakouska

 

 

 

Otec vrhu: HERR MARLEY Atagora

 

Zdraví:

HD A, ED 0, OCD 0, SA 0, LTV/LÜW 0, MDR1 +/+, DM n/n

 

Marley je pes "čistě domácí", neobráží výstavy ani zkouškové plochy, ale má absolutně vyrovnanou, přátelskou povahu, rád cestuje v autě a stejně, jako naše Bageteka, v něm nezvrací a cestování miluje. Má silnou, pevnou kostru a celkově je to pro nás takovej sympaťák.

 

Toto spojení je postaveno coby liniové krytí na našeho prvního psa BŠO Bernieho " AREZZO Bohemia Star Moraveč " 3/4 (IPO2, první C.I.B. v České republice), který v každém svém vrhu zlepšil jak povahu, kostry, tak i pigment a na pracovní legendu chovu " BOSSANOVA von White Angel " 4/4 (IPO3), který si nezadá ani ve své velkoleposti po stránce exteriérové a celkovém přínosu do chovu. Celkově je v tomto rodokmenu obsaženo mnoho vynikajících samců s mnoha oceněními z pole pracovního i výstavního:

C.I.B., multi GCh., IPO2, ZVV2 AREZZO Bohemia Star Moraveč

Ch., IGP3 BOSSANOVA von White Angel (dožil se 14ti let)

JCh., IPO1 MURACO la Blankpapilio (jeho matka se dožila 15ti let)

IPO3 GRINGO of White Finess

Ch., IPO2 FERGUSTON Taien

JCh., IGP1 BRUCE Artay of Highland

Ch., JCh., IPO2 KOTORI vom Terlüner Schloss

a krásný francouzský "exteriérák" BEAUTIFUL ANGEL du bois des Ternes

 

  COI= 2.34%, AVK=93.33%

 

TOPlist