Výsledky všech RTG v naší CHS naleznete ZDE

 

V naší chovatelské stanici ARTAY OF HIGHLAND plánujeme štěňata z krevně, povahově i exteriérově velice zajímavých, nepříbuzných rodokmenů

Více o našem odchovu ZDE

 

Rezervace přijímáme v průběhu celého roku na e-mail artayofhighland@seznam.cz nebo na telefonu +420 602 656 731

 

Co by jste měli ve své rezervaci uvést?

Zda sháníte pejska-samce či fenku, krátkou nebo dlouhou srst (v naší CHS máme aktuálně pouze chovné fenky s krátkosrstým - polodlouhým genem, tudíž v zájmu o dlouhosrsté štěňátko se musíte obrátit na jinou chovatelskou stanici), jestli chcete štěňátko jenom jako společníka, sport nebo zamýšlíte i jinou činnost. Dále zda máte již s pejsky nějakou zkušenost, kde bude pejsek vyrůstat.....

Všechny vážné zájemce budeme o narození štěňátek informovat, vše bude zároveň prezentováno i na našich webových stránkách.

 

*      *       *       *       * 

 

Plánované vrhy v naší chovatelské stanici ARTAY OF HIGHLAND na rok 2025

 

Pokud je to možné, vybíráme si nejraději kompletně prorentgenované krycí psy s negativními genetickými testy MDR1 a DM, přátelských, milých povah a ideálně alespoň čtyř generačního nepříbuzného rodokmenu.

 

Samozřejmě, jak je u nás zvykem, bude se jednat o velice málo příbuzné krytí zajímavých krevních linií.

 

Všechna naše štěňátka jsou zvyklá na běžný ruch a provoz domácnosti, na kočky, koně, ovce, ostatní psy v naší smečce a naše dva malé dvounohé raubíře.

 

Východoevropský ovčák - odběr konec března 2025

Vrh "B" - * leden 2025

(Litva) x Fieliss USSURI (import Rusko)

HD A, ED 0, MDR1 +/+, DM n/n

 

Bílý švýcarský ovčák - odběr cca březen/duben 2025

Vrh "W" -  * jaro 2025 (únor, březen)

ASLAN Alba  Patronus (Slovensko) x HI ARTAY Atagora "Sorbona" (ČR)

 

Aslan  *19.11.2020

HD A, ED 0, MDR1 +/+, DM n/n, DWARF n/n, echo+doppler ok 05/2024, 64 cm, 37 kg

Aslan je moc hodný, klidný, rodinný pes, který ale v případě potřeby nemá problém klusat vedle páníčka několik km. Má celoročně krásný tmavý pigment, bílou srst, ale opravdu top na něm je ta jeho nekonfliktní, přátelská povaha, jakou by měl rodinný pes-parťák mít.

 

 

Sorbona  *20.02.2020

HD B, ED 0, OCD 0, SA 0, MDR1 +/+, DM n/n, 58 cm, 34 kg

Naše Sorbonka je aktivní, temperamentní fenka, kterou společně se svojí "ségrou" Zumičkou propadla vášni aportování, ale úplné top jsou vrabci, vrabci, vrabčáčci, které nahání od jara do podzimu.K lidem je přátelská, milá, má ráda pohlazení, ale není zbytečně otravná či vlezlá. V autě nezvrací, nemá žádné sklony k honění zvěře.

Sorbonka je matkou dvou vrhů - R a V. Nikdo zatím neměl kýlu, všichni pejskové (11x) mají sestouplá obě varlátka, nadstandardní tmavý pigment.

 

*   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *

 

 

Pro více informací nás můžete kontaktovat.

 

TOPlist