Výsledky všech RTG v naší CHS naleznete ZDE

 

V naší chovatelské stanici ARTAY OF HIGHLAND plánujeme štěňata z krevně, povahově i exteriérově velice zajímavých, nepříbuzných rodokmenů

Více o našem odchovu ZDE

 

Rezervace přijímáme v průběhu celého roku na e-mail artayofhighland@seznam.cz nebo na telefonu +420 602 656 731

 

Co by jste měli ve své rezervaci uvést?

Zda sháníte pejska-samce či fenku, krátkou nebo dlouhou srst (v naší CHS máme aktuálně pouze chovné fenky s krátkosrstým - polodlouhým genem, tudíž v zájmu o dlouhosrsté štěňátko se musíte obrátit na jinou chovatelskou stanici), jestli chcete štěňátko jenom jako společníka, sport nebo zamýšlíte i jinou činnost. Dále zda máte již s pejsky nějakou zkušenost, kde bude pejsek vyrůstat.....

Všechny vážné zájemce budeme o narození štěňátek informovat, vše bude zároveň prezentováno i na našich webových stránkách.

 

*      *       *       *       * 

 

Plánované vrhy v naší chovatelské stanici ARTAY OF HIGHLAND na rok 2024

 

Na příští rok 2024 plánujeme dva vrhy. Jeden bílý a jeden "flekatý".

Oba samci - budoucí otcové - mají negativní (nulové) rentgeny kyčlí, loktů, ramen, páteře i přechodového obratle, negativní testy MDR1 i DM.

 

Všechna plánovaná štěňata budou MDR1 i DM negativní po rodičích, pouze krátkosrstá štěňata

Všechny naše feny mají i kompletní, nadstandardní zdravotní vyšetření (krom MDR1 a DM i rentgeny ramen, páteře, přechodového obratle), rovné oba páry končetin, přátelskou povahu

 

Samozřejmě, jak je u nás zvykem, bude se jednat o velice málo příbuzné krytí zajímavých krevních linií.

V těchto konkrétních obou vrzích se bude jednat 2x fena z importu, konkrétně ruská chovatelská stanice "Fieliss" a jeden samec pochází taktéž z Ruska a druhý je náš vlastní odchov.

 

Všechna naše štěňátka jsou zvyklá na běžný ruch a provoz domácnosti, na kočky, koně, ovce, ostatní psy v naší smečce a naše dva malé dvounohé raubíře.

 

Bílý švýcarský ovčák

plánovaný vrh "U"??? jaro 2024

otec vrhu:

IBARR Artay of Highland (ČR - náš odchov) HD A, ED 0, OCD 0, SA 0, LVT/LÜW 0, MDR1 +/+, DM n/n

matka vrhu:

club Ch. Fieliss ZOUMA HAPPY KURT (import Rusko) HD B, ED 0, OCD 0, SA 0, LVT/LÜW 0, MDR1 +/+, DM n/n, BAER +/+

 

 

Východoevropský ovčák

plánovaný vrh "A" jaro 2024

Shlegel BOTROPS (Rusko) HD A, ED 0, OCD 0, SA 0, LTV/LÜW 0, MDR1 +/+, DM n/n x Fieliss USSURI (Rusko) HD A, ED 0, OCD 0, SA 0, LTV/LÜW 1, MDR1 +/+, DM n/n

 

Plánujeme spojení dvou exteriérově úžasných zvířat ze země původu plemene, kteří jsou kompletně prorentgenovaní nad rámec chovných podmínek a oba mají vyrovnanou, přátelskou a učenlivou povahou, zkoušky z poslušnosti.

 

otec vrhu: HD A (kyčle 0), ED 0 (lokty 0), OCD 0 (ramena), SA 0 (spondylóza), LTV 0 (přechodový obratel), MDR1 +/+ (léková senzitivita), DM n/n (degenerativní myelopathie), MH (maligní hypertemie), lengh coat n/n (pouze krátký gen)

matka vrhu: HD A (kyčle 0), ED 0 (lokty 0), OCD 0 (ramena), SA 0 (spondylóza), LTV 1 (přechodový obratel), MDR1 +/+ (léková senzitivita), DM n/n (degenerativní myelopathie), lengh coat n/n (pouze krátký gen)

pouze krátkosrstá štěňata (polodlouhá srst jako německý ovčák)

            

 

*   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *

 

 

Pro více informací nás můžete kontaktovat.

 

TOPlist