FOTOALBUM

ZDRAVÍ

VÝSLEDKY VÝSTAV

 

č. JCh. Ice Queen od Semberije

(IMPORT BOSNA A HERZEGOVINA)

"Sára, Sarita"

        

Otec: multi Ch. Yole vom Sutumer Grund (Německo), DKK 0/0, DLK 0/0, MDR +/+, DM n/n, 66 cm

Matka: Ch. Beau Beau (Bosna a Herzegovina), DKK 0/0, DLK 0/0, MDR +/+, DM n/n, 61 cm

* 11.03.2016

 

2x V1, 3x CAJC, 2x BOJ

 

čekatel Šampiona České republiky

čekatel Junior šampiona Slovenska

Nejlepší mladý jedinec plemene

Nejlepší středně dlouhá mladá fena klubové výstavy

čekatel Junior šampiona České republiky

 

Plemeno: Bílý švýcarský ovčák (dříve Kanadsko-americký ovčák) / White Swiss Shepherd Dog "WSSD" / Berger Blanc Suisse / Weiße Schweizer Schäferhunde, někdo plemeni dodnes říká bílý německý ovčák

Středně dlouhá varianta srsti "SDS" (dříve krátkosrstá varianta "KS"), kompletní chrup (42 viditelných zubů), nůžkový skus, 60,5 cm, 34 kg (18 měsíců)

(v devíti měsících výška 60 cm, 31 kg; v šesti měsících výška 54 cm, váha 28 kg)

Číslo zápisu: BHR 336550/Bšo

Zdravotní vyšetření:

  • DKK, DLK - září 2017 (18 měsíců)
  • MDR 1 +/+ (MDR1 n/n) -> zdravý jedinec /multidrug resistence gene/ (testování mutace genu; genetický defekt - Ivermectinová senzitivita)
  • DM n/n (čistý, prostá zmutovaného genu) - degenerativní myelopathie - progresivní onemocnění postihující míchu

Svod mladých: Svojanov u Borušova 16.04.2017

(povaha klidná, plnochrupá, skus nůžkový; 61 cm, splnila)

Bonitace: Svojanov u Borušova 2018

Rodokmen:   Pedigree Database

 


VÝSLEDKY VÝSTAV

Výstavy 2018

 

NVP

 

Výstavy 2017 (13)

NVP Brno (Hanácká) 7. ledna - třída mladých V3, rozhodčí Ing. Leoš Jančík

SV Svojanov u Borušova 15. dubna - třída mladých VD, rozhodčí Vladimíra Tichá

MVP České Budějovice 22. dubna - třída mladých VD4, rozhodčí Otakar Vondrouš

MVP Litoměřice 20. května - třída mladých V2, rozhodčí Ing. Leoš Jančík

MVP Brno 24. června - mezitřída VD2, rozhodčí Heike Wagner (Německo)

NVP Mladá Boleslav 15. července - třída mladých - neúčast, rozhodčí Tibor Havelka (Slovensko)

MVP Mladá Boleslav 12. srpna - třída mladých V2, rozhodčí Ratibor Rale Cekic (Srbsko)

MVP Bratislava 19. srpna - třída mladých V1, CAJC, BOJ, rozhodčí Petra Márová

MVP Bratislava 20. srpna - třída mladých V1, CAJC, BOJ, rozhodčí (Polsko)

KV Česká Skalice 9. září - třída mladých V1, CAJC, rozhodčí Ing. Leoš Jančík

MVP Nitra 16. září - mezitřída V2, r. CAC, rozhodčí MVDr. Vladimír Piskay

MVP České Budějovice 7. října - mezitřída V1, CAC, rozhodčí Petr Řehánek

MVP Praha 5. listopadu - mezitřída rozhodčí Zdena Holmerová

TOPlist
TOPlist