SHOW RESULTS

HEALTH RESULTS

PHOTOGALLERY

 

exp. C.I.B., exp. Ch., club Ch., JCh.

* 16.09.2016

DIANDRA AREBA Artay of Highland

"Dydyna, Dídí"

      

Father: C.I.B., multi GCh., IPO2 Arezzo Bohemia Star Moraveč, HD B, ED 0, MDR1 +/+, DM n/n, eyes free, 67 cm

Mother: GCh., Ch., JCh. Bambina White Chocolate, HD A, ED 0, MDR1 +/+, DM n/n, 59 cm

 

čekatelka Interšampiona

čekatelka Šampiona České republiky

čekatelka Šampiona Slovenska

čekatelka Šampiona ČMKU

Junior Šampionka České republiky

Junior Šampionka Slovenska

Klubová šampionka České republiky

Klubová šampionka Slovenska

Národní vítězka

 

 

5x CAJC, 2x BOJ, 8x CAC, 2x CAC ČMKU, 2x r. CACIB, 2x CACIB, 3x BOS

 

 

Nejlepší mladý jedinec plemene mezinárodní výstavy

Nejlepší dlouhosrstá mladá fena plemene

Nejlepší mladý jedinec klubové výstavy

 

Breed: Bílý švýcarský ovčák (dříve Kanadsko-americký ovčák) / White Swiss Shepherd Dog "WSSD" / Berger Blanc Suisse / Weiße Schweizer Schäferhunde, někdo plemeni dodnes říká bílý německý ovčák

Střednědlouhá varianta srsti (dříve krátkosrstá), nůžkový skus, kompletní chrup (42 viditelných zubů), výška 61 cm (58 cm v sedmi měsících)

Registration number: ČMKU/ACO/3891/16

Health: 

DKK, DLK - (OFA podzim 2018)

MDR +/+ * (after parents)

DM n/n *(after parents)

Pedigree:    

      


SHOW RESULTS

Výstavy 2018 (15)
NVP Brno Hanácká - mezitřída V1, CAC, rozhodčí Peter F. Berchtold (Rakousko)
MVP Brno 3. února - mezitřída - neúčast, rozhodčí Alexsey Belkin (Rusko)
MVP Brno 4. února - mezitřída V1, CAC, r. CACIB, rozhodčí Petra Márová
MVP Nitra 10. února - mezitřída - neúčast, rozhodčí (Polsko)
MVP Nitra 11. února - třída mladých - neúčast, rozhodčí Ing. Leoš Jančík
SV Dětřichov u Svitav 31. března - mezitřída V1, CAC, rozhodčí Tibor Havelka (Slovensko)
MVP Nitra 7. dubna - mezitřída V1, CAC, r. CACIB, rozhodčí Tijana Konrad (Srbsko)
MVP Nitra 8. dubna - mezitřída V1, CAC, CACIB, BOS, rozhodčí Gerard Jipping (Holandsko)
MVP České Budějovice 21. dubna - mezitřída V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOS, rozhodčí Petra Márová
MVP Praha 5. května - mezitřída - neúčast, rozhodčí Petr Řehánek
MVP Litoměřice 19. května - mezitřída V1, CAC, rozhodčí Mgr. Božena Ovesná

MVP Brno 23. června - mezitřída V2, r. CAC, rozhodčí Viera Staviarska (Slovensko)
NVP Klatovy 30. června - mezitřída V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOS, rozhodčí Petra Márová

MVP Mladá Boleslav 25. srpna - mezitřída - neúčast, rozhodčí Olga Dolejšová (původně Barbara Müller (Švýcarsko))
KV Česká Skalice 8. září - třída vítězů V4, rozhodčí Ing. Jana Karhanová (původně Bc. Vladimíra Tichá)
 
Výstavy 2017 (11)

MVP Brno 4. února - třída štěnat VN2, rozhodčí Laine Jensen Hanne (Finsko)

MVP Brno 5. února - třída štěnat - neúčast, rozhodčí Marion Ten Cate (Holandsko)

SV Svojanov u Borušova 15. dubna - třída dorostu VN2, rozhodčí Vladimíra Tichá

MVP Brno 24. června - třída mladých - neúčast, rozhodčí Heiko Wagner (Německo)

KV Česká Skalice 9. září - třída mladých V1, CAJC, BOJ, rozhodčí Ing. Leoš Jančík

MVP České Budějovice 10. října - třída mladých - neúčast, rozhodčí Petr Řehánek

MVP Praha 4. listopadu - třída mladých V1, CAJC, BOJ, rozhodčí Lozic Željko (Srbsko)

MVP Praha 5. listopadu - třída mladých V1, CAJC, rozhodčí Ing. Jana Holmerová

Světová výstava Lipsko, Německo 11. listopadu - třída mladých VD, rozhodčí Monika Blaha (Rakousko)

MVP Nitra - třída mladých rozhodčí V1, CAJC, rozhodčí (Polsko)

MVP Nitra - třída mladých rozhodčí V1, CAJC, rozhodčí (Maďarsko)

TOPlist
TOPlist