PHOTOGALLERY

HEALTH RESULTS

SHOW RESULTS

PEDIGREE

PROGENY

 

C.I.B., Club GCh., multi GCh., multi Ch.

Baby Ch., JCh., Club Ch.

BAGHEERA King of Yukon

"Bagí, Bagetka"

* 16.03.2018

            

 

Father: exp. Ch., JCh., IGP1, BH-VT BRUCE Artay of Highland, HD A, ED 0/0, DNA profil, MDR1 +/+, DM n/n, 63 cm 

Mother: BAZINGA Taien, HD A, ED 0/0, MDR1 +/+*, DM ?, 59 cm

   

 

Naše Bagetka se pyšní nejvyšším výstavním oceněním "Mezinárodní šampion krásy" C.I.B. (dříve Interchampion), je osminásobnou grand šampionkou a devítinásobnou šampionkou. Stala se také, v pořadí dvacátou, Klubovou Grand šampionkou Klubu bílého ovčáka (šestou polodlouhou).

 

2 months

                

2,5 months

                

3,5 months

               

4 months

                

5,5 months

                

1 year

Foto: Lucie Skopalová

 

5x CAJC, 4x r. CAC, 18x CAC, 3x CACA, 4x BOJ, 3x r. CACIB, 8x CACIB, 4x BOS, 9x BOB, 2x BIG III., 1x BIG II.

Puppy BIS III., Junior BIS III.

she never got very good, always excellent

8x VN1

 

Foto: Lucie Skopalová

 

Mezinárodní šampion krásy - C.I.B.
(dříve Interchampion)

 

Klubová Grand šampionka České republiky

 

Grand šampionka Balkánu

Grand šampionka Bosny i Herzegoviny

Grand šampionka Černé Hory

Grand šampionka České republiky

Grand šampionka Jadranu (Adriatic)

Grand šampionka Jugoslávie

Grand šampionka Středozemí (Mediterranean)

 

Šampionka Balkánu

Šampionka Bosny a Herzegoviny

Šampionka Černé Hory

Šampionka České republiky

Šampionka Federace Bosny a Herzegoviny

Šampionka Jadranu (Adriatic)

Šampionka Jugoslávie

Šampionka Maďarska

Šampionka Slovenska

Šampionka Středozemí (Mediterranean)

 

Junior šampionka Rumunska

 

Klubová šampionka České republiky

Bundessieger 2021

Mostar Winner 2022

Národní vítěz jubilejní výstavy 2022

 

č. Šampionky ČMKU

č. Šampionky Rakouska

 

č. Junior šampionky České republiky

 

 

Slovenská šampionka štěňátek

Sarajevo Baby Winner

Nejlepší štěně plemene Bosny a Herzegoviny - BOB Baby BiH

Nejlepší štěně plemene Polska - BOB Baby PL

Nejlepší štěně plemene Slovenské republiky - BOB Baby SK

Třetí nejlepší štěně mezinárodní výstavy - Puppy BIS III.

Třetí nejlepší mladý jedinec mezinár. výstavy - Junior BIS III.

 

Breed: Bílý švýcarský ovčák "BŠO" (dříve Kanadsko-americký ovčák) / White Swiss Shepherd Dog "WSSD" / Berger Blanc Suisse / Weiße Schweizer Schäferhunde někdo plemeni dodnes říká bílý německý ovčák

BREEDING FEMALE FCI

Středně dlouhá varianta srsti "SDS" (dříve krátkosrstá varianta "KS"), kompletní chrup, skus nůžkový, přátelská, zvídavá povaha (váha 7 týdnů 5,40; 8 týdnů 6,60 kg; 10,5 týdne 8,92 kg; 3,5 měsíce 15 kg; 6 měsíců 53 cm, 20 kg; 8 měsíců 56 cm, 28 kg; 10 měsíců 58 cm, kg).
Celoročně černý pigment nosní houby, černý pigment i na uších, černé všechny tlapky.

Registration number: CMKU/ACO/4279/18/20
Microchip number: 945000006086255
Health:
  • DKK 0/0 - HD A (angles 107° and 105°) x-ray of hips
  • DLK 0/0 - ED 0/0 (x-ray of elbows)
  • SA 0 - negative, no signs (spondylosis) x-ray of spine (at almost 4 years old)
  • OCD 0 - clear (osteochondritis dissecans of shoulder joints) x-ray of shoulders (at almost 4 years old)
  • LTV / LÜW 1 (transitional lumbosacral vertebra) - přechodový obratel (at almost 4 years old)
  • MDR1 +/+ -> zdravý jedinec /multidrug resistence gene/ (testování mutace genu; genetický defekt - Ivermectinová senzitivita)
  • DM n/n -> zdravý jedinec, prostá zmutovaného genu) - degenerativní myelopathie -  progresivní onemocnění postihující míchu
  • BAER test +/+ (bilaterálně slyšící)
  • DWARF n/n
  • FGF5 n/n - carrier only for medium/short coat
Pre-breeding licence: 23.03.2019 Dětřichov - Vysoké Pole
complete 42 teeth, scissor bite, balanced character, 60 cm
 
Breeding licence: 26.09.2020 - Konopáč
complete 42 teeth, scissor bite, balanced character, 60 cm

Progeny: litter "I" , litter "N", planning litter "S?" spring 2023

her breeding progeny: IBARR Artay of Highland - HD A, ED 0, LTV 0, OCD 0, SA 0, 65 cm

 

Pedigree:        Pedigree Database


 

SHOW RESULTS

Výstavy 2022 (16)

MVP Brno 5. února - třída šampionů - neúčast, rozhodčí Petra Márová

MVP Brno 6. února - třída šampionů - neúčast, rozhodčí Milan Krinke

MVP Praha 5. srpna - třída šampionů V2, r. CAC, rozhodčí Marek Czerniakowski (Polsko)

MVP Praha 7. srpna - třída šampionů V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOS, rozhodčí Nováková

KV Česká Skalice 10. září - třída vítězů V1, CAC, rozhodčí Ing. Leoš Jančík

NVP Mostar, Bosna i Herzegovina 23. září - třída vítězů V1, CAC, BOB, rozhodčí Malgorzata Supronovic (Polsko), v závěrečných soutěžích BIG III.

MVP Mostar, Bosna i Herzegovina 23. září - třída šampionů V1, CAC, CACIB, BOB, rozhodčí Mitko Ilkanovski (Makedonie)

NVP Mostar, Bosna i Herzegovina 24. září - třída vítězů V1, CAC, BOB, rozhodčí Tomasz Borkowski (Polsko), v závěrečných soutěžích BIG II.

MVP Mostar, Bosna i Herzegovina 24. září - třída šampionů V1, CAC, CACIB, BOB, rozhodčí Zdravko Pranić (Bosna i Herzegovina), v závěrečných soutěžích BIG III.

MVP Nikčić, Černá Hora 25. září - třída šampionů V1, CAC, CACIB, BOB, rozhodčí Tino Pehar (Chorvatsko)

MVP Nikčić, Černá Hora 26. září - třída šampionů V1, CAC, CACIB, BOS, rozhodčí Vojislav Brajović (Černá Hora)

MVP České Budějovice 8. října - třída šampionů - neúčast, rozhodčí Jílková

MVP Bratislava, Slovensko 28. října - třída šampionů V1, CAC, r. CACIB, rozhodčí Petra Márová

MVP Bratislava, Slovensko 29. října - třída šampionů V2, r. CAC, rozhodčí Viera Staviarska (Slovensko)

MVP Bratislava 25. listopadu - třída šampionů V1, CAC, CACIB, BOS, rozhodčí Tibor Havelka (Slovensko)

Jubilejní "Třicítka" NVP Brno 3. prosince - třída vítězů V1, CAC, Národní vítěz jubilejní výstavy 2022, BOB, rozhodčí Ing. Leoš Jančík

 

Výstavy 2021 (5)

MVP Mladá Boleslav 28. srpna - třída šampionů V2, r. CAC, rozhodčí Ing. Leoš Jančík

MVP České Budějovice 19. října - třída šampionů V1, CAC, rozhodčí Milan Krinke

IHA Tulln, Rakousko 12. listopadu - třída šampionů V1, CACA, r. CACIB, rozhodčí Mag. Heliane Maissen-Jarisch (Rakousko)

IHA Tulln, Rakousko 13. listopadu - třída šampionů V1, CACA, rozhodčí Javor Davor (Chorvatsko)

IHA Tulln, Rakousko 14. listopadu - třída šampionů V1, CACA, CACIB, BUNDESSIEGER, BOS, rozhodčí Olga Dolejšová

 

Výstavy 2020 (6)

MVP Brno 2. února - třída šampionů - neúčast, rozhodčí Petra Márová

MVP Brno 3. února - třída šampionů - neúčast, rozhodčí Tibor Havelka (Slovensko)

MVP Bratislava 22. srpna - třída šampionů V1, CAC, r. CACIB, rozhodčí Zdenka Jílková

MVP Bratislava 23. srpna - třída šampionů V1, CAC, CACIB, BOB, rozhodčí Tibor Havelka (Slovensko)

KV Česká Skalice 12. září - třída vítězů V4, rozhodčí Jana Karhanová

SV Česká Skalice 13. září - třída vítězů V1, CAC, rozhodčí Alexandra Grygarová

 

Výstavy 2019 (27)

NVP Brno 12. ledna - třída mladých neúčast, rozhodčí MVDr. Vladimír Piskay (Slovensko)

MVP Nitra 25. ledna - třída mladých V2/5, rozhodčí Lozić Željko (Srbsko)

MVP Nitra 27. ledna - třída mladých - neúčast, rozhodčí Igor Vyguzov (Černá Hora)

MVP Brno 2. února - třída mladých V3/7, rozhodčí Jaroslav Matyáš (Slovensko)

MVP Brno 3. února - třída mladých V3/5, rozhodčí Norman Deschuymere (Belgie)

NVP Cluj Napoca (Rumunsko) 16. února - třída mladých V1, CAJC, BOJ, BOB, rozhodčí Pedro Delarue (Portugalsko)

MVP Cluj Napoca (Rumunsko) 16. února - třída mladých V1, CAJC, BOJ, rozhodčí Andreas Savva (Kypr)

NVP Cluj Napoca (Rumunsko) 17. února - třída mladých V1, CAJC, BOJ, BOB, rozhodčí Umit Dzkanal (Turecko), v závěrečných soutěžích Junior BIG III.

MVP Cluj Napoca (Rumunsko) 17. února - třída mladých V1, CAJC, BOJ, rozhodčí Dagmar Klein (Rumunsko)

NVP Bratislava 24. února - třída mladých - neúčast, rozhodčí (Itálie)

MVP České Budějovice 13. dubna - třída mladých V3/8, rozhodčí Lozić Željko (Srbsko)

MVP Praha 20. dubna - třída mladých - neúčast, rozhodčí Piotr Król (Polsko)

MVP Litoměříce 18. května - třída mladých výborná, rozhodčí Lozić Željko (Srbsko)

KV Nová Živohošť června - třída mladých V3, rozhodčí Ing. Leoš Jančík

MVP Brno 22. června - třída mladých V2/13, rozhodčí Petra Márová

NVP Mladá Boleslav 13. července - třída mladých V2/8, rozhodčí Miroslav Václavík

MVP Bratislava 17. srpna - mezitřída - neúčast, rozhodčí Grzegorz Robak (Polsko)

MVP Bratislava 18. srpna - mezitřída V2, r. CAC, rozhodčí Milan Krinke

MVP Mladá Boleslav 24. srpna - třída mladých V1, CAJC, rozhodčí Galina Zhuk (Bělorusko)

NVP Floracanis Olomouc 7. září - mezitřída - neúčast, rozhodčí Anna Kochan (Polsko)

KV Česká Skalice 14. září - mezitřída V2, r. CAC, rozhodčí Oldřiška Plšková

MVP Komárom (Maďarsko) 4. října - mezitřída V1, CAC, rozhodčí Jaroslav Matyáš (Slovensko)

MVP Komárom (Maďarsko) 5. října - mezitřída V1, CAC, rozhodčí Jennifer M. Hubbard 

MVP Komárom (Maďarsko) 6. října - mezitřída V1, CAC, rozhodčí Balázsovits János Ferencné (Maďarsko)

MVP České Budějovice 12. října - mezitřída - neúčast, rozhodčí Miroslav Václavík

MVP Bratislava 25. října - mezitřída - neúčast, rozhodčí Lidija Okleščen (Slovinsko)

MVP Bratislava 26. října - mezitřída - neúčast, rozhodčí Boris Spoljarić (Chorvatsko)

 

Výstavy 2018 (10)

MVP Vel´ká Ida, Slovensko 7. července - třída štěňat VN1, nejlepší štěně plemene, rozhodčí Jaroslav Matyáš (Slovensko)

MVP Vel´ká Ida, Slovensko 8. července - třída štěňat VN1, nejlepší štěně plemene, rozhodčí Tibor Havelka (Slovensko)

NVP Sarajevo, Bosna a Herzegovina 13. července - třída štěňat VN1, nejlepší štěně plemene, rozhodčí Gerard Jipping (Holandsko)

MVP Sarajevo, Bosna a Herzegovina 14. července - třída štěňat VN1, nejlepší štěně plemene, rozhodčí

MVP Sarajevo, Bosna a Herzegovina 15. července - třída štěňat VN1, nejlepší štěně plemene, rozhodčí

27. MVP Sopot, Polsko 4. srpna - třída štěňat VN1, rozhodčí Jadwiga Niciewicz (Polsko)

28. MVP Sopot, Polsko 5. srpna - třída štěňat VN1, nejlepší štěně plemene, rozhodčí Igoris Zivevskis (Litva)

 

MVP Bratislava, Slovensko 18. srpna - třída štěňat VN1, nejlepší štěně plemene, rozhodčí Peter Firic (Srbsko); v závěrečných soutěžích PUPPY BIS III. - třetí nejlepší štěně výstavyrozhodčí Agnieszka Onuk (Turecko)

MVP Bratislava, Slovensko 19. srpna - třída štěňat VN2, rozhodčí Gábor Hargitai (Maďarsko)

KV Česká Skalice 8. září - třída štěňat VN2, rozhodčí Ing. Jana Karhanová (původně Bc. Vladimíra Tichá)

TOPlist