HEALTH RESULTS

SHOW RESULTS

PHOTOGALLERY

 

Baby Ch., JCh., club Ch.

* 16.03.2018

BAGHEERA King of Yukon

"Bagí, Bagetka"

        

 

Father: exp. Ch., Jch. BRUCE Artay of Highland HD A, ED 0, MDR1 +/+, DM n/n, 64 cm

Mother: BAZINGA Taien HD A, ED 0, MDR1 +/+*, 59 cm

 

 

5x CAJC, 2x r. CAC, 4x BOJ, 2x BOB

8x VN1

 

Klubová šampionka

Junior šampionka Rumunska

Slovenská šampionka štěňátek

Sarajevo Baby Winner

Nejlepší štěně plemene Bosny a Herzegoviny - BOB Baby BiH

Nejlepší štěně plemene Polska - BOB Baby PL

Nejlepší štěně plemene Slovenské republiky - BOB Baby SK

Třetí nejlepší štěně mezinárodní výstavy - Puppy BIS III.

Třetí nejlepší mladý jedinec mezinár. výstavy - Junior BIS III.

Breed: Bílý švýcarský ovčák "BŠO" (dříve Kanadsko-americký ovčák) / White Swiss Shepherd Dog "WSSD" / Berger Blanc Suisse / Weiße Schweizer Schäferhunde někdo plemeni dodnes říká bílý německý ovčák

Středně dlouhá varianta srsti "SDS" (dříve krátkosrstá varianta "KS"), kompletní chrup, skus nůžkový, přátelská, zvídavá povaha (váha 7 týdnů 5,40; 8 týdnů 6,50; 3 měsíce 15 kg; 6 měsíců 53 cm, 20 kg; 8 měsíců 56 cm, 28 kg; 10 měsíců 58 cm, kg)

Registration number: ČMKU/ACO/4279/18

Microchip number: 945000006086255

Health:

  • RTG DKK, DLK (jaro 2020)
  • MDR1 +/+* (after parents)
  • DM ?
Pre-breeding licence: 23.03.2019 Dětřichov - Vysoké Pole
complete 42 teeth, balanced character, 60 cm
Breeding licence: 2020

Pedigree:        Pedigree Database

 


 

SHOW RESULTS

Výstavy 2019 (24)

NVP Brno 12. ledna - třída mladých neúčast, rozhodčí MVDr. Vladimír Piskay (Slovensko)

MVP Nitra 25. ledna - třída mladých V2/5, rozhodčí Lozić Željko (Srbsko)

MVP Nitra 27. ledna - třída mladých - neúčast, rozhodčí Igor Vyguzov (Černá Hora)

MVP Brno 2. února - třída mladých V3/7, rozhodčí Jaroslav Matyáš (Slovensko)

MVP Brno 3. února - třída mladých V3, rozhodčí Norman Deschuymere (Belgie)

NVP Cluj Napoca (Rumunsko) 16. února - třída mladých V1, CAJC, BOJ, BOB, rozhodčí

MVP Cluj Napoca (Rumunsko) 16. února - třída mladých V1, CAJC, BOJ, rozhodčí

NVP Cluj Napoca (Rumunsko) 17. února - třída mladých V1, CAJC, BOJ, BOB, rozhodčí v závěrečných soutěžích Junior BIG III.

MVP Cluj Napoca (Rumunsko) 17. února - třída mladých V1, CAJC, BOJ, rozhodčí

NVP Bratislava 24. února - třída mladých - neúčast, rozhodčí (Itálie)

MVP České Budějovice 13. dubna - třída mladých V3/8, rozhodčí Lozić Željko (Srbsko)

MVP Praha 20. dubna - třída mladých - neúčast, rozhodčí Piotr Król (Polsko)

MVP Litoměříce 18. května - třída mladých výborná, rozhodčí Lozić Željko (Srbsko)

KV Nová Živohošť června - třída mladých V3, rozhodčí Ing. Leoš Jančík

MVP Brno 22. června - třída mladých V2/13, rozhodčí Petra Márová

NVP Mladá Boleslav 13. července - třída mladých V2/8, rozhodčí Miroslav Václavík

MVP Bratislava 17. srpna - mezitřída - neúčast, rozhodčí Grzegorz Robak (Polsko)

MVP Bratislava 18. srpna - mezitřída V2, r. CAC, rozhodčí Milan Krinke

MVP Mladá Boleslav 24. srpna - třída mladých V1, CAJC, rozhodčí Galina Zhuk (Bělorusko)

NVP Floracanis Olomouc 7. září - mezitřída - neúčast, rozhodčí Anna Kochan (Polsko)

KV Česká Skalice 14. září - mezitřída V2, r. CAC, rozhodčí Oldřiška Plšková

MVP České Budějovice 12. října - mezitřída rozhodčí Miroslav Václavík

MVP Praha

MVP Praha

 

Výstavy 2018 (10)

MVP Vel´ká Ida, Slovensko 7. července - třída štěňat VN1, nejlepší štěně plemene, rozhodčí Jaroslav Matyáš (Slovensko)

MVP Vel´ká Ida, Slovensko 8. července - třída štěňat VN1, nejlepší štěně plemene, rozhodčí Tibor Havelka (Slovensko)

NVP Sarajevo, Bosna a Herzegovina 13. července - třída štěňat VN1, nejlepší štěně plemene, rozhodčí Gerard Jipping (Holandsko)

MVP Sarajevo, Bosna a Herzegovina 14. července - třída štěňat VN1, nejlepší štěně plemene, rozhodčí

MVP Sarajevo, Bosna a Herzegovina 15. července - třída štěňat VN1, nejlepší štěně plemene, rozhodčí

27. MVP Sopot, Polsko 4. srpna - třída štěňat VN1, rozhodčí Jadwiga Niciewicz (Polsko)

28. MVP Sopot, Polsko 5. srpna - třída štěňat VN1, nejlepší štěně plemene, rozhodčí Igoris Zivevskis (Litva)

 

MVP Bratislava, Slovensko 18. srpna - třída štěňat VN1, nejlepší štěně plemene, rozhodčí Peter Firic (Srbsko); v závěrečných soutěžích PUPPY BIS III. - třetí nejlepší štěně výstavyrozhodčí Agnieszka Onuk (Turecko)

MVP Bratislava, Slovensko 19. srpna - třída štěňat VN2, rozhodčí Gábor Hargitai (Maďarsko)

KV Česká Skalice 8. září - třída štěňat VN2, rozhodčí Ing. Jana Karhanová (původně Bc. Vladimíra Tichá)

TOPlist
TOPlist