PHOTOGALLERY

PARENTS

SIBLINGS

SHOWS

WORKING TRIALS

 

JCh., Club JCh., exp. Ch.

ARASH Paradiso Vita

"Drak"

* 19.08.2019

 

čekatel Šampiona České repubiky

 

Junior Šampion České republiky

Klubový vítěz mladých

Klubový Junior šampion

Nejlepší štěně plemene

 

2x CAJC, 4x CAC, 1x Národní vítěz, 1x CAC ČMKU, 1x BOB

velmi nadějný

 

Breed: Dobrman hnědý s pálením / Dobermann braun und rot / Dobrman pinscher

Plnochrupý (42 viditelných zubů), nůžkový skus.

Drak ve třech měsících vážil 15,5 kg, ve 4 měsících 22,7 kg, 5 měsíců 26,7 kg, 1 rok 30 kg; 1,5 roku 33 kg

Registration number: CMKU/DB/11305/19

Chip number: 981020000674043

Health:

MVDr. Jaromír Ekr, 18 months old:

HD A (DKK 0/0, angles 109º and 106º)

ED 0 (DLK 0)

OCD clear (ramena nepostižen)

SA 0 (spondylóza bez nálezu)

Working trials:

 

Pedigree:

 


 

PARENTS:

Father: GORO Extra Elite /Ataraxie´s Capone x Fatima Extra Elite/

*  06.11.2013

HD A, ED - frei (D), echokardiography - neg (04/2019)

IGP3, BgH3, SPr2, BH, ZM, OPO2; GrandChampion, Champion, Junior Champion

 

Mother: ADRASTEIA Vida Eterna /Lorccan Larry Alary Aslar x Mary Anne Alary Aslar/

*  08.10.2015 

HD A, ED 0/0, echokardiography - neg (04/2019)

 

SIBLINGS:

* 19.08.2019

litter "A"

 

They were born 16 puppies, 13 survived

black males, two black females, brown females, 2 brown males

Coefficient of Inbreeding is ...%

 


 

SHOW RESULTS:

Výstavy 2021 (5)

KV Simire Ratenice 29. května - mezitřída V1, CAC, posuzovala MVDr. Gabriela Ridarčíková (Slovensko)

MVP Brno 6. června - mezitřída V1, CAC, posuzoval Karel Frank

MVP Brno 26. června - mezitřída V1, CAC, posuzoval MVDr. František Šimek

NVP Klatovy 4. července - mezitřída posuzoval V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB, posuzoval MVDr. František Šimek

Klubová výstava Sadská 18. září - třída otevřená posuzoval Karel Frank

 

Výstavy 2020 (4)

MVP Brno 1. února - třída štěňat nadějný, posuzoval Fabrizio La Rocca (Itálie)

MVP Brno 2. února - třída štěňat velmi nadějný 1, nejlepší štěně, posuzoval Petr Řehánek

                    

KV Sadská 12. září - třída mladých V1, CAJC, posuzovala Štefania Kleinová (Slovensko)

KV Kroměříž-Bedea 10. října - třída mladých V1, CAJC, klubový vítěz mladých, posuzovala Lenka Fairaislová

MVP Brno 26. června - mezitřída V1, CAC, posuzoval 
TOPlist