Čeští junior šampioni

(aktualizováno prosinec 2014)

 
 

* * *  PO ZÁKAZU KUPÍROVÁNÍ UŠÍ OD 01.02.2004  * * *

Jméno psa Chovatelská stanice Majitel Datum udělení titulu
ACHNINN AAM Ebony Queenbrown Králová Michaela 11.02.2011
ADONIS vom Freyer Tal brown Freyer Alica + Wolfgang 07.02.2012
AGAMBA Anibag brown Shrbená Karolína 17.12.2013
AGBAR European K9 Training Basebrown Pokorný Aleš 12.08.2014
AKIM GOLDEN Svem brown Čorbová Karolína 05.02.2011
AL-SAMIR Avašír black Kovář Jaroslav 14.04.2010
AMBRA In Stile Nerobrown Franc 08.07.2009
AMBROSIA Halit Paša black Čechová Jana 23.09.2009
AMINA od Démonabrown Skopalová Lucie 02.10.2013
ANGELINA MARIA Pleasure of Friendship brown Hejhalová 15.03.2006
ARWEN Halit Paša black Čechová Jana 28.12.2010
AS GORM Coldplay black Kausková 15.05.2009
BARON BOB Pálava black Szirová Blanka 05.02.2012
BARONESS-BASTET Moravia Heart black Wallerová 24.10.2005
BARONESSE Two Lions House Matoušek Tomáš 07.10.2013
BAYRON Artep Morávia black Navrátilová Petra 02.12.2011
BEAUTY SUNNY Halit Paša black Čechová Jana 28.12.2010
BEEFEATER BEGRIFF Alary Aslarbrown Koňušíková 11.04.2006
BONAIRA Black Dancer black Frimlová Jana 27.04.2010
BOURGEOIS Pride of Russia brown Gorbachev A. V. 05.02.2012
BRANDO Belníčkoblack Dočekal 21.02.2006
BRITTANICA Halit Paša black Horová Jana 14.07.2004
CAESARION Halit Paša brown Konečná Jana 23.09.2009
CARAMELLA Coldplay brown Friessová Hana 23.06.2010
COMTESSA DONSA from Fourteenth Meridian black Hejnová Petra 21.09.2010
DAISY SWEET Perla Brzeszcz black Navrátilová Petra 21.12.2006
DENNIS Gumbyblack Pilecký 09.05.2006
DESIDERIE Halit Paša brown Lefnerová Jindra 14.07.2009
DIRK - SWANKO de la Villa de Channes black Cahová Daniela 17.09.2010
DIXON Gumbyblack Mikulecká Jaroslava 22.11.2005
DJAMBO MAXSA from Fourteenth Meridian brown Říčařová 21.10.2013
DOROTHEA MAXSA from Fourteenth Meridianblack Knížková Jana 09.12.2013
EL CID Extra Elite brown Gschwindl Vladimíra 02.09.2009
ENNA Laguna Nova brown Eichlerová Vlasta 30.11.2005
ÉRO Jumperblack Blahout 16.01.2007
ESPRESSO Dura Lex Polonia brown Czech Izabela 31.10.2011
EXPLOITED Restless Heart brown Zelinková Tereza 15.07.2008
FABIAN od Dvou lvůblack Pokorná 16.01.2007
FATIMA Extra Elite brown Gschwindl Vladimíra 06.02.2011
FLASH Halit Paša black Berková Hana 18.12.2013
FRANCO Halit Paša black Kovář Jaroslav 26.03.2009
FRÁZE Zkanapeblack Dvořák 27.11.2007
FRODO Black Sagittablack Kadeřábková Luďka 13.10.2009
GABBY od Dvou lvů black Stöhrová Jitka 07.03.2007
GAILY Passo Doblebrown Průchová Michaela 12.08.2009
GET LUCKY od Dvou lvůbrown Deja 18.03.2008
GRACIELLA Halit Paša black Habrová 01.08.2006
GRIND Restless Heart black Činoveský 15.12.2009
GRYNIA Black Sagittabrown Kadeřábková Luďka 30.05.2012
HARISMA Sant Kreal black Houdková Jana 14.02.2006
HIDDO od Dvou lvůblack Stöhrová Jitka 01.04.2008
CHEEF Jumper black Chmelíková Dagmar 23.11.2011
CHIARA Halit Paša brown Čechová Jana 06.03.2007
CHRISSI vom Freyer Talblack Guitti Kateřina 09.09.2014
ICHITA Gold Mičer brown Nachtigallová 03.08.2005
ICON od Dvou lvů black Steinbauer Vít 02.12.2008
IDDO od Dvou lvůblack Sedláčková 24.02.2009
IR Gold Mičerblack Kosař 12.07.2005
JEŽIBABA Halit Paša black Čechová Jana 21.12.2007
JIXA od Dvou lvů black Šestáková Jitka 10.09.2008
JONI Halit Paša black Čechová Jana 05.11.2013
KASSANDRA Halit Paša brown Staropražská Hana 31.10.2007
KELLY Černý trůn brown Lásková Líba 26.09.2006
KELLY GRACE od Dvou lvů black Patěk Ladislav 04.02.2012
KORBON od Dvou lvů black Háková Soňa 22.11.2011
LAMONT od Dvou lvů black Nováková Kateřina 11.06.2013
LATIFA od Dvou lvů black Michalová Kateřina 11.06.2013
LEYLA Halit Paša black Čechová Jana 28.12.2010
LORRAINE Halit Paša brown Radová 16.06.2008
NICONESS Rellapsblack Lupečková Ivana 10.01.2014
NOMI Halit Paša black Lefnerová Jindra 10.06.2008
NORIS Halit Paša black Kvasnička Miloš 06.02.2011
OFÉLIE Černý trůn black Mladonická Irena 18.06.2014
OLIVIA Halit Paša brown Čechová Jana 13.07.2011
PARIDA Sant Kreal black Houdková Jana 07.11.2012
POCAHONTAS Tahi-Réme black Růžička Jan 10.02.2012
QUANNA Halit Paša black Čechová Jana 04.10.2011
QUANTASS QUARTZ Eria Pro brown Režňák 04.02.2012
SARAH Halit Paša brown Čechová Jana 24.05.2011
SHEILLA Halit Paša black Elgerová 30.07.2008
SYLVESTER Halit Paša black Čechová Jana 18.06.2008
RED RIVER Eria Pro brown Lupečková Ivana 22.03.2006
TIMUR TAURUS Eria Pro brown Kleinová 27.06.2006
USHER z Cyklonu Silesiabrown Kupec 21.02.2008
VALERIA Halit Paša brown Čechová Jana, Mgr. 17.04.2012
WINNER Halit Paša black Sklenářová Jitka 30.06.2009
YAMAHA STAR Halit Paša black Horáček Michal 29.07.2009
YORIKA Halit Paša black Čechová Jana 13.06.2012
YUSTIN STAR Halit Paša black Čechová Jana 19.05.2009
ZAPHIRA Halit Paša black Čechová Jana 14.07.2009
ZOE Halit Paša black Čechová Jana 29.08.2012

Celkem 91 českých nekupírovaných junior šampionů (z toho 27 Halit Paša)

 


 

* * *  PŘED ZÁKAZEM KUPÍROVÁNÍ -> DO 01.02.2004  * * *

Jméno psa Chovatelská stanice Majitel
Datum
udělení
titulu
AGNES od Dvou lvů black Michalová Kateřina 29.10.2002
AKEA Verpal CS Kobesová 14.07.1998
ALWARO Goldest Diamondblack Souček 21.11.2000
AMBRA Extra Moravák black Peterlin 14.04.2004
AMOR Extra Moravák black Kendl 10.11.2004
APOLLO od Dvou lvů Hurychová 04.06.2002
ARMIN Plešovské roviny Růžička 04.03.1998
ASSURIA Goldest Diamond black Frimlová Věra 21.11.2000
BESSIRA Goldest Diamond black Poláková 08.01.2002
BLACK STAR Dolce Vita Flickinger 08.09.1997
BRYAN Goldest Diamond black Skálová 12.02.2002
CARO CORRADO z Helfštýna black Bartuschek 21.09.1999
CAROL Laguna Nova Rýdlová 30.04.2002
CATLEA CASSIOPEA z Helfštýna  black Milcová 12.08.1999
COOP Gumby black Mikulecká Jaroslava 19.06.2001
DARLEY Goldest Diamondbrown Hnilicová 24.06.2003
DÉMON DAMARCAN Czech Milvablack Kudrlička 10.06.1997
FAUST Bohemia Gotika Míková 13.10.1998
FERRY Gold Mičer Klvaňová Marie 13.07.1999
FREZIE Bohemia Gotikablack Čechová Jana 09.06.1998
GOLDA Dobgar CSblack Houdková Jana 08.10.1997
GRAL Bohemia Gotikablack Hanko 07.08.2001
GVENDOLÍNA Bohemia Gotika Krejčí Jana 07.12.1999
HERTA Come As You Are brown Garaj 20.08.2004
HYNEK Bohemia Gotika black Herdová 19.06.2001
INDIANA Bohemia Gotika black Mikulecká Jaroslava 13.05.2003
JASMINA Bohemia Gotika black Čechová Jana 17.06.2003
JOLIET JOANNA z Helfštýna Bartuschek 25.05.2001
KALINA Dobgarbrown Koubová 21.09.1999
KIRK KROY z Helfštýna black Cahová Daniela 16.04.2002
KIRRA van het Wantij Frelich Michal 04.10.1996
LESSI Extra Moravák brown Skopalová Lucie 27.05.2003
NATHALIA NESS z Helfštýna CS brown Lupečková Ivana 22.07.1996
NATHAN z Cyklonu Silesiabrown Stonawská 31.07.2002
NERO Pasecké údolíbrown Prokop 21.11.2002
NUBIRA Tahi-Rémebrown Holoubková 25.05.2001
ORNESTO ORSON Dobgar brown Holeček 20.08.2003
ORPHEUS ORRO Tahi-Réme brown Růžička Jan 13.06.2001
QUIARA QUINIE z Helfštýnablack Tlačbabová 23.07.2002
THORVALD van Stevinhage Lupečková Ivana 26.11.1996
TRINITI Tahi-Réme brown Růžička Jan 24.10.2002
TORNADO Tahi-Réme black Růžička Jan 24.10.2002
VOLVO Betelgesblack Ladická 19.03.2002
XANTEN XITA z Tomkyblack Lipčáková 05.09.2000
XANTHIPPE van het Wantishof Frelich Michal 18.10.1999
YUTA Betelges black Čechová Jana 29.04.2003

Celkem 46 českých kupírovaných junior šampionů


 

Celkem 125 českých junior šampionů

Zdroj: ČMKU

 

TOPlist
TOPlist