Národní výstava psů Ostrava, 8. dubna 2017
posuzoval / judge Miroslav Václavík

CORTINO Artay of Highland

        

 
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Axel Donnevara /Barnet Abraska x Xarria Jackie Donnevara/
V2 Cortino Artay of Highland /Snowpatrols Dyson x Thaya Berger Acabo Czech/
 
Mezitřída / Intermediate class
VD1 Fénix Bílá Merci /Fenix  Whiteline Czech x Eywy Whiteline Czech/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC César Pett´s Wolf /Pilgrim Taien x Baby White Angel Pett´s Wolf/
VD2 Bazzy Och of Aiwak´s paradise /Gomer la Blankpapilio x Arnie of Aiwak´s paradise/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOS Frisecco of Ice Wine /Gaudi du Bois des Ternes x Nikita vom Kofelort/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Inesis Nubika /Kiss Kajo van de Banjou Burght x Celina Nubika/
VD2 Galaxy Bílá Merci /Fenix Whiteline Czech x Carmen Bílá Merci/
VD3 F. Jane of Aiwak´s paradise /Allegro of Shadasa x Arnie of Aiwak´s paradise/
VD4 Haidi od Kunovského lesa /Omar Sharif Biale Wzgorza x Cally od Kunovského lesa/
VD Nassey Star z Ranče Montara /Xeno vom Sutumer Grund x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1 Anny Kessie Almost Normal /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Allis Mia Forrento/
VD2 Frederika Bílá Merci /Fenix Whiteline Czech x Eywy Whiteline Czech/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB Blackberry Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/
- absence Carmen Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
 
Třída vítězů / Winner class
VD1 Gloria vom Durbuscher Forst /I love Boy P´tits Loups d´Amour x Joyfull White Angel´s Amelie/

 
Národní výstava psů Ostrava, 9. dubna 2016
posuzoval / judge Grzegorz Robak (Polsko)
 
 
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Enzo Bílá Merci /Jimmy z Blatenských luk x Carmen Bílá Merci/
VD2 Allan Abeja-Gee /Mambo Taien x Bee-Gee Pett´s wolf/
- absence Zephyr Donnevara /Orfano Donnevara x Nataly Cheryl Donnevara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Koda z Blatenských luk /Drakkar of Blachier de la Bussiere x Ginna z Blatenských luk/
 
Třída otevřená / Open class
V1 Airbus Bohemia Beluga /Derin Nubika x Zelmarian Himalaya Taien/
VD2 Bazzy Och of Aiwak´s paradise /Gomer la Blankpapiliio x Arnie of Aiwak´s paradise
- diskvalifikován Ben Nez of Aiwak´s paradise /Gomer la Blankpapilio x Arnie of Aiwak´s paradise/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOS Most Wanted P'tits Loups d'Amour /Garmin du Domaine de la Graffenbourg x Karibooh P´tits Loups d´Amour/
V2, r. CAC Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Luna Star z Ranče Montara /Jimmy z Blatenských luk x Joyfull White Angel ´s Bilow/
VN2 Lassey Star z Ranče Montara /Jimmy z Blatenských luk x Joyfull White Angel ´s Bilow/
VN3 Lea Star z Ranče Montara /Jimmy z Blatenských luk x Joyfull White Angel ´s Bilow/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAC Kylie Star z Ranče Montara /Iron De l´Esprit du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
V2 C´Est la vie Taien /Doux of Ice Wine x Chispa Taien/
V3 Bernie´s Bernadeta Atagora /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Usurei Donnevara/
VD4 Anny Kessie Almost Normal /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Allis Mia Forrento/
- absence Caoilte Grian od Knapovského potoka /Alan Altája x Branwen Grian od Knapovského potoka/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Afi ze Štěpánova /Orfano Donnevara x Arwen White Bone/
V2, r. CAC Blackeberry Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/
V3 Jaqueline Star z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
VD4 Queen Qee White Ancilias /Imperator J. C. of Buscin´s Love x Athalia White Ancilias/
 
Třída otevřená / Open class
VD1 Aschley Diavolocane /Gomer la Blankpapilio x Destina Star z Ranče Montara/
VD2 Gira Meroxen /Orfano Donnevara x Florance May Meroxen/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, NV, BOB Jazz Rock´n Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/ - v závěrečných soutěžích FCI I. skupiny - 3. místo
V2, r. CAC Maia White Ancilias /Imperator J. C. of Buscin´s Love x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/

 
Národní výstava psů Ostrava, 11. dubna 2015
posuzovala / judge Petrá Márová (změna rozhodčího)
 
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOS Ares Jr. Moravia Traj /Ares z Nového Malína x Tara Chelsey Donnevara/
 
Třída otevřená / Open class
VD1 Bazzy Och of Aiwak´s paradise /Gomer la Blankpapilio x Arnie of Aiwak´s paradise/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
- neúčast Iron De l´Esprit du Sud /Fork du Domaine du Chene au Loup x Floppy du Domaine de Thu Lan/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ, BOB Jazz Rock n´Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/ - v závěrečných soutěžích BIG I.
V2 Tessi la Blankpapilio /Gomer la Blankpapilio x Colombia White Bohemia Mandiga/
V3 Asta Lady Moravia Traj /Ares z Nového Malína x Tara Chelsey Donnevara/
V4 Blackberry Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/
VD Yannis Donnevara /Chiko z Blatenských luk x Nataly Cheryl Donnevara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Iris z Veselé rodiny /Gomer la Blankpapilio x D´Sheron Star z Ranče Montara/ - dokončen junior šampion ČR
V2 Gloria vom Durbuscher Forst /I love Boy P´tits Loups d´Amour x Joyfull White Angel´s Amelie/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Carmen Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
V2, r. CAC Caira Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
V3 Baby Ely Falco line /Gutchi la Blankpapilio x Ely z Brdské smečky/
V4 Aschley Diavolocane /Gomer la Blankpapilio x Destina Star z Ranče Montara/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Arnie of Aiwak´s paradise /Ideal Caress Donnevara x Meggie Jane of Kim´s dream/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU Xarria Jackie Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
 
Zdroj: White Alexia

 

 
Psi / Male
Třída mladých / Junior class
V1 Buddha Šamanův trik /Elvis Taien x Tina Turner Miraja/
VD2 Iron De l´Esprit du Sud /Fork du Domaine du Chene au Loup x Floppy du Domaine de Thu Lan/
- neposouzen, neukázněnost při prohlídce zubů Carpy of Aiwak´s paradise /Eggy z Blateských luk x Meggie Jane of Kim´s dream/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU Ben Nez of Aiwak´s paradise /Gomer la Blankpapilio x Arnie of Aiwak´s paradise/
V2, r. CAC Bazzy Och of Aiwak´s paradise /Gomer la Blankpapilio x Arnie of Aiwak´s paradise/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Feny / Female
Třída dorostu / Puppy class
- neúčast Dori Princess of Aiwak´s paradise /Faelan vom Terlüner Schloss x Arnie of Aiwak´s paradise/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ, BOB Xarria Jackie Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/ - v závěrečných soutěžích postup mezi nejlepší tři juniory I. FCI skupiny a v "dospělácích" vítěz I. FCI skupiny - BIG I.
V2 Java Moon z Blatenských luk /Iron of White Energy x Ginna la Blankpapilio/
VD3 Gloria vom Durbuscher Forst /I love Boy P´tits Loups d´Amour x Joyfull White Angel´s Amelie/
VD4 Bella Nice Forrento /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Debonar Free Meroxen/
VD Iggy z Veselé rodiny /Gomer la Blankpapilio x D´Sheron Star z Ranče Montara/
- neposouzena, neukázněnost při prohlídce zubů Aschley Diavolocane /Gomer la Blankpapilio x Destina Star z Ranče Montara/
 
Mezitřída
V1, CAC Threa Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU Bellis Bílá Merci /Endrew King z Ranče Montara x Eywy Whiteline Czech/
V2 Arnie of Aiwak´s paradise /Ideal Caress Donnevara x Meggie Jane of Kim´s dream/
VD3 Otylie Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Bernadette Bajadera /Gomer la Blankpapilio x Elza z Nuslaudy/

 

 
 
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy Class
VN1 Bazzy of Aiwak´s paradise /Gomer la Blankpapilio x Arnie of Aiwak´s paradise/
VN2 Bennett of Aiwak´s paradise /Gomer la Blankpapilio x Arnie of Aiwak´s paradise/
 
Mezitřída / Intermediate Class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU Ben Bílá Merci /Endrew King z Ranče Montara x Eywy Whiteline Czech/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior Class
V1, CAJC, BOJ Bellis Bílá Merci /Endrew King z Ranče Montara x Eywy Whiteline Czech/
V2 Eila od Kunovského lesa /Asterix of Lovely Whitestar x Cally od Kunovského lesa/
V3 Amanita Muscaria Šamanův trik /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Tina Turner Miraja/
V4 Holy Star z Ranče Montara /Luzifers Fighter vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Mezitřída / Intermediate Class
V1, CAC Bernadette Bajadera /Gomer la Blankpapilio x Elza z Nuslaudy/
- neúčast Beatarra Bílá Merci /Endrew King z Ranče Montara x Eywy Whiteline Czech/
- neúčast Usurei Donnevara /Nico Donnevara x Kelly Nice Donnevara/
 
Třída otevřená / Open Class
V1, CAC Aira Bajadera /Apollo z Nového Malína x Elza z Nuslaudy/
V2 Arnie of Aiwak´s Paradise /Ideal Caress Donnevara x Meggie Jane of Kim´s dream/
VD3 Jackeline White Ancilias /Blanc Berry Ancilias x Athalia White Ancilias/
 
Třída vítězů / Winner Class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB Tara Chelsey Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/ - v závěrečných soutěžích postoupila do úžšího výběru mezi nejlepších šest!!!!
- neúčast Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc/
 
Zdroj: Moravia TRAJ

 

Národní výstava psů Ostrava, 14. dubna 2012
posuzoval / judge: Iuza Beradze (Gruzie)
 
 
Psi / Males
Třída otevřená / Open Class
V1, CAC Arcano Blanco Adonis /Lester Donnevara x Lusita Acabo Czech/
V2, r . CAC Gangster Domi Pearl /Canta Lupa White Commander Mulroy x Baisha Domi Pearl/
 
Třída pracovní / Working Class
V1, CAC Waroggi Maitreya /Conan Prinz vom Durbuscher Forst x Tinkas Lawaroggi/
 
Třída vítězů / Winner Class
V1, CAC, NV - National Winner Eggy z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Ayoki of Kim´s dram/
V2, r. CAC Apollo z Nového Malína /Cino Giacomo Elbigi x Alexis of White Glory/
 
Feny / Female
Třída mladých / Junior Class
V1, CAJC, BOJ Bernadette Bajadera / /Gomer la Blankpapilio x Elza z Nuslaudy/
- Usurei Donnevara /Nico Donnevara x Kelly Nice Donnevara/
 
Mezitřída / Intermediate Class
V1, CAC Arnie of Aiwak´s Paradise /Ideal Caress Donnevara x Meggie Jane of Kim´s dream/
 
Třída otevřená / Open Class
V1, CAC, NV - National Winner, BOB Cally od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
V2, r. CAC Otylie Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
V3 Aira Bajadera /Apollo z Nového Malína x Elza z Nuslaudy/
- absence Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Třída vítězů / Winner Class
- absence Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/

 

Národní výstava psů Ostrava, 9. dubna 2011
posuzoval / judge Otakar Vondrouš
 
Psi
Třída mladých
V1, CAJC Dyk Od Kunovského Lesa /Barry Oscar z Brdské smečky x Adriana u Panáka/, narozen 20.4.2010
 
Třída otevřená
V1, CAC Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/, narozen 25.1.2009 
 
Třída vítězů
V1, CAC, národní vítěz Apollo Z Nového Malína /Cino Giacomo Elbigi x Alexis of White Glory/, narozen 2.7.2006 
 
Feny
Třída mladých
V1, CAJC, nejlepší mladý BOJ Aira Bajadera /Apollo z Nového Malína x Elza z Nuslaudy/, narozena 20.3.2010
V2 Arnie Of Aiwak´s Paradise /Ideal Cress Donnevara x Meggie Jane of Kim´s dream/, narozena 30.4.2010
V3 Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmerlpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/, narozena 29.3.2010
 
Mezitřída
V1, CAC Cally Od Kunovského Lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/, narozena 24.4.2009
VD2 Otylie Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/, narozena 17.11.2009
 
Třída otevřená
V1, CAC, národní vítěz, BOB Jacquelinne Taien /Victories Bodyguard of Haely´s Future x Amádea Whiteline Czech/, narozena 2.5.2008
- neúčast Laffita Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/, narozena 19.7.2007
 
Třída vítězů
V1, CAC Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/, narozena 28.1.2008

 

TOPlist
TOPlist