Čeští šampioni krásy

(aktualizováno prosinec 2014)

 

* * *  PO ZÁKAZU KUPÍROVÁNÍ UŠÍ OD 01.02.2004  * * *

Jméno psa Chovatelská stanice Majitel Datum udělení titulu
ACHNINN AAM Ebony Queen  brown Králová Michaela 18.04.2012
AFRIKA Coldplayblack Lásková Libuše 18.05.2011
AFRODITÉ z Vladařského údolíblack Lehká Jindra 13.11.2012
AGEN Sheridano le Fanoblack Štěpánková Naďa 18.04.2011
AKIM GOLDEN Svembrown Čorbová Kristýna 02.02.2013
ALEXA Sheridano le Fanoblack Šilhavý Luděk 11.09.2012
ALEXA vom Freyer Talblack Freyer Alica 08.04.2014
ALIAS Anything For Youblack Korchaniková 22.03.2007
AMBRA in Stile Nerobrown Franc 05.02.2011
AMEE HALITPAŠA Alargo Bohemiablack Králková Kateřina 04.05.2007
AMINA od Démonabrown Skopalová Lucie 02.10.2013
AMOS Wächter Vinces Wächterová Simona 06.08.2014
ANDY z Pampy black Musil Jan 05.04.2012
ANUBIS od Démonabrown Kubát Jiří 22.01.2014
ARIEL Black Dancerbrown Paľko Jiří 02.06.2008
ARLINGTON SKAY von Verstenwalbrown Dolores Geneste 09.07.2008
ARNY di Brittasgangblack Novotná 07.07.2009
AS GORM Coldplayblack Kausková 23.06.2010
AYOKO Two Lions Houseblack Michalová Kateřina 17.04.2012
AYRIN STAR OF Bedeabrown Freyer Alica 07.02.2008
A´SARA NIGRE from Fourteenth Meridian black Klvaňová Marie 02.12.2009
BABINE Tahi-Réme brown Freyer Wolfgang 05.02.2011
BABY BRITTANNICA di Brittasgang black Shrbená Karolína 15.03.2011
BASTA z Podolánkyblack Sýkorová 04.05.2010
BEEFEATER BEGRIFF Alary Aslarbrown Koňušíková 23.06.2010
BENNIE z Dobříšské oboryblack Sklenář 17.02.2009
BERRY from Fourteenth Meridianblack Bílý Daniel 06.02.2011
BRANDO Belníčkoblack Dočekal 18.01.2007
BRITTANICA Halit Paša black Horová Jana 27.08.2008
CAESARION Halit Pašabrown Konečná Jana 24.05.2011
CARO Extra Elite black Gschwindl Vladimíra 11.02.2011
CAROLL Passo Dobleblack Průchová 07.11.2005
CASTOR BONO Bohemia Superbblack Hostovská 05.01.2014
CLIFF vom Beuchower Hofblack Bäckström 16.06.2008
COMTESSA DONSA from Fourteenth Meridianblack Hejnová Petra 05.02.2012
CORLEONA LADY di Brittasgangblack Horová Jana 06.09.2011
C´VICTORIA DONSA from Fourteenth Meridianblack Klvaňová Marie 15.02.2013
DAFNÉ Gumbyblack Mikulecká Jaroslava 14.02.2006
DAISY SWEET Perla Brzeszczblack Navrátilová Petra 14.06.2007
DANGEROUS LADY Alary Aslarblack Cahová Daniela 17.09.2010
DIRK - SWANKO de la Villa de Channesblack Cahová Daniela 14.02.2012
DIXON Gumbyblack Mikulecká Jaroslava 14.02.2006
DOLLY Extra Eliteblack Strasser Manuela 03.03.2010
EFRITA Brynal Goldblack Dočekal František 15.07.2009
EIMY Gumbybrown Mikulecká Jarka 10.12.2008
ENRICCO Black Bohemiabrown Štěpánková 26.08.2004
ERA Black Sagittablack Kadeřábková Luďka 23.09.2009
EXPLOITED Restless Heartbrown Zelinková Tereza

30.03.2011

FATIMA Extra Elitebrown
 
Ströerová Blažena 20.06.2013
FELICITA Passo Dobleblack Brtníková Marta 03.07.2008
FINN Extra Eliteblack Ströerová Blažena 13.03.2014
FIRE FOX Extra Elitebrown Ströerová Blažena 20.06.2013
FRANCO Halit Pašablack Kovář Jaroslav 26.03.2009
FRAYER od Dvou lvůblack Hovorka 20.02.2008
FRÁZE Zkanapeblack Dvořák 03.04.2008
FREDY Gumbyblack Plívová Michaela 17.05.2011
FRIDA Halit Paša black Juráčková Lenka 21.08.2012
FRODO Black Sagittablack Kadeřábková Luďka 04.02.2012
GABBY od Dvou lvůblack Stöhrová Jitka 17.06.2008
GAILY Passo Doblebrown Průchová Michaela 27.01.2011
GINNA Tahi-Réme black Růžička Jan 22.06.2006
GRACE vom Waldwinkelbrown Specht 15.12.2009
GRACIELLA Halit Pašablack Habrová 06.11.2007
GRAND Brynal Goldblack Patěk 24.09.2013
GRIND Restless Heartblack Činoveský 05.02.2011
GRYNIA Black Sagittabrown Kadeřábková Luďka 02.02.2013
HARISMA Sant Kreal black Součková I. 28.11.2006
HARLEQUIN Gumbyblack Šilhavý Luděk 03.02.2013
HARRAS HAICO Alary Aslarblack Tkačuk Roman 10.05.2011
HAYA Jumperblack Rangl Václav 11.04.2013
HEKATÉ Gumbyblack Mikulecká Jaroslava 29.05.2012
HERMÍNA Zkanape black Šestáková Jitka 17.02.2009
HIDDO od Dvou lvůblack Stöhrová Jitka 05.08.2009
CHERRIE Halit Pašablack Krejčí Jana 15.07.2014
CHIARA Halit Pašabrown Čechová Jana, Mgr. 10.06.2008
ICEFLOWER Alary Aslarbrown Meluzínová Pavla 19.02.2013
ICHITA Gold Mičerbrown Nachtigallová 19.07.2006
ICON od Dvou lvůblack Steinbauer Vít 12.08.2009
IMAGINE Halit Pašabrown Čechová Jana 17.09.2008
IMATHIA vom Ländtorblack Schindler 06.02.2010
IRIN od Dvou lvůblack Kriegsmanová Iren 05.02.2011
ISMÉNA Halit Paša brown Macounová Gábina 14.07.2009
ISSA od Dvou lvůblack Špetová Světluše 01.04.2011
ITHAKA Halit Pašablack Čechová Jana, Mgr. 12.05.2009
JEANNETTE Halit Paša black Wächterová Simona 28.12.2010
JERRY od Dvou lvů black Kriegsmanová Irena 05.02.2011
JONÁŠ Bohemia Gotika black Procházková 23.03.2005
JUWEL vom Waldwinkelblack Specht 15.12.2009
KASSANDRA Halit Paša  brown Staropražská Hana 10.02.2010
KATY od Dvou lvůblack Gudas Otto 26.02.2014
KELLY Černý trůnbrown Lásková Libuše 21.03.2007
LAMONT od Dvou lvůblack Nováková Kateřina 05.01.2014
LORRAINE Halit Paša  brown Parsons 15.06.2011
LYNN Moravia Heartblack Karásková Irena 22.02.2014
NATHAN z Cyklonu Silesiabrown Stonawská 28.08.2003
NICOLETTE NAOMI Alary Aslarbrown Elsinger 05.01.2014
NOMI Halit Paša  black Lefnerová Jindra 28.12.2010
ORKÁN Pasecké údolíbrown Palátová 29.11.2006
PANDO PANDERO Yacheero´sblack Juurik Kaidi 12.06.2012
QUEEN Halit Paša black Čechová Jana, Mgr. 22.11.2011
RED RIVER Eria Probrown Lupečková Ivana, MUDr. 10.04.2007
SYLVESTER Halit Paša black Čechová Jana, Mgr. 13.07.2011
TAIGA z Cyklonu Silesiablack Stonawská 29.09.2010
URIAN Miratioblack Cahová Daniela, Mgr. 29.10.2008
WASHINGTON Ardensblack Šmidáková Ivana 20.04.2007
WINNER Halit Paša black Sklenářová Jitka 14.06.2011
X-TONY Hellfireblack Hütter 15.12.2009

Celkem 107 českých nekupírovaných šampionů

Po zákazu kupírování uší utrpěl počet dobrmanů nejen na výstavách.
V roce 2003 získalo titul 23 psů, v roce 2004 si šampion dojelo už jen osm psů.
V roce 2005 se českým šampionem stalo pouze pět psů, v roce 2006 jen šest psů a ani v roce 2007 to nebylo o moc více - to se šampionem stalo osm psíků.
Do konce roku 2012 se českým šampionem stalo 85 dobrmanů.
 

 

* * *  PŘED ZÁKAZEM KUPÍROVÁNÍ UŠÍ DO 01.02.2004  * * *

Jméno psa Chovatelská stanice Jméno majitele Datum udělení titulu
AGNES od Dvou lvůblack Michalová Kateřina 26.08.2003
AKEA Verpal CS Kobesová 14.07.1998
AKIM Modrý Jas CS Svoboda 11.09.1995
AKIM z Našeho domova Mašek 15.07.1999
ALBY Beclar CZ Karásková 22.02.1997
ALESSANDRA Halit Pašablack Králková Kateřina 20.05.2003
ALEX z Dražkovského ranče Vlk 16.02.1999
ALEXANDER Windsor Pešková 20.02.2003
ALF Falmarkablack Ludvíková 12.05.2003
ALF Gong CSblack ? 26.03.1996
ALTRA ze Stodůlek CS Rada 22.03.1994
ALWARO Goldest Diamondblack Souček 06.05.2003
AMBROSS Goldest Diamondblack Houdková 07.05.2002
AMOR Extra Moravákblack Kendl 27.02.2004
ANANKÉ Beclarbrown Reizenthalerová 22.10.1996
ANELLY od Dvou lvůblack Stöhrová Jitka 26.08.2003
ANGELO Halit Pašablack Dohnalová 25.11.2003
ANGIE Oderská vyhlídkablack Michalová Kateřina 17.02.2000
ANSY vom Heidhauser Forst Brožová Marie 15.09.2004
ARAMIS Halit Paša brown  Čechová Jana 09.09.2003
ARES z Lesů Tacl 26.09.2003
ARGUS von Ixtlan Spalovský 26.09.2001
ARMIN Plešovské roviny Růžička 06.09.1999
ARON Anacobrown Reizenthaler 04.04.2000
ARON ANATOL z Helfštýnabrown Kubín 09.04.2001
ARTEX z Cyklonu CS Kořený 27.02.1995
ATLAS Belníčko Strahl 31.03.2004
AXA z Medenej Hámre Polenková 08.10.1996
BARBUCHA od Dvou lvůblack Sklenář 07.04.2004
BARDI Tibeta Kobesová 07.07.1994
BETTY Milva CS Vagenknecht 18.04.1994
BIR z Romaru Mach 03.11.1995
BLACK BRYAN vom Franckenhorstblack Gardaš 16.06.1995
BLACK STAR Dolce Vita Miklášová 04.02.2000
BO RAMBONO di Matario Franz 21.05.1998
BONDETA Verdi CS Frimlovy 06.06.1995
BORGIA Goldest Diamond Houdková 21.10.2003
BREDNY Marion CS Huser 26.07.1994
BRENDA Adoracja Osowska 11.04.2001
BRITANNICA Goldest Diamondblack Čechová Jana 25.01.2005
CAR Dobgar CS Ficek 19.06.1997
CARO CORRADO z Helfštýnablack Bartuschek 11.04.2001
CASTOR Milva CS Vagenknecht 29.04.1997
CHRISTY Černý trůn CS Klíma 05.03.2002
CIRÁT Zkanape CS Houšková 29.06.1999
CONTE von Santos Tichai 23.05.2003
COOP Gumbyblack Mikulecká Jaroslava 09.07.2002
CYNDY Black gong Hubka 09.06.1998
D´ONO VIJOKO di Matariobrown Jásek 11.06.2001
DÉMON DAMARCAN Czech Milvablack Kudrlička 05.05.1998
DIXI Gujar CS Gudas 09.07.1996
DRINK Zkanape CSblack Brožová Marie 23.07.2001
EGON Labský úval CS Kostolný 18.07.1996
ELEGANCE z Cyklonu Silesia Stonawská 04.08.1997
ELIS Moravákblack Semczuková Vladimíra 07.07.1999
EMA Bohemia Gotika Krejčí 01.06.1999    
EMÍR Labský úval CS Kynclová 11.11.1996
ESTER Dobgar CSblack Houdková 08.07.1997
ETNA Mičer CS Klvaňová Marie 16.06.1998
FABIAN FENRIS van Diasporablack Keselica 29.10.1996
FASCO Gujar CS Sýkorová 23.04.1998
FAUST Bohemia Gotika Sýkorová 30.05.2000
FEMME FATALE Black gongblack Merhoutová 22.02.2002
FENRIR von der Treuen Seeleblack Bruckmaier 06.08.2002
FERRY Gold Mičer Klvaňová Marie 07.03.2000
FLOYDT Black gongblack Solař 06.08.2002
FREA Calibra Magicblack Hejnová Petra 18.10.2005
FREZIE Bohemia Gotikablack Čechová Jana 25.07.2000
GARP Gujar of Gudas brown Čech 28.11.2000
GATO Gujar of Gudas Gudas 25.07.2000
GINA vom Thujaeck Řepa 07.06.1995
GOLDA Dobgarblack Houdková 10.08.1999
GRAL Bohemia Gotikablack Hanko 17.06.2003
GREY ASDEMI di Matarion black Klvaňová Marie 14.09.2004
GVENDOLÍNA Bohemia Gotika Krejčí 19.06.2001
HADAR HASEA van Diasporabrown Husta 29.04.1997
HESSI Extra Moravákblack Semczuková Vladimíra 06.08.2002
IF Černý trůnblack Haiderová 11.11.2003
INA Hobart Mikláš 02.04.1996
INDA-NERA z Tomky Ridarčíková Gabriela 03.11.1995
IRA Extra Moravákblack Gschwindl Vladimíra 09.06.2003
IRIN Elva CS ? 02.05.1994
IRMA Gujar of Gudas black Sýkorová 14.11.2005
ITAL Dunaxa Hulva 24.05.1994
JAGAN Gujar of Gudas black Sýkorová 22.07.2003
JOHANA z Helfštýna CSblack Faltysová 08.10.1996
KEVIN Elva CS Nardelli 25.08.1998
KIRK KROY z Helfštýnablack Cahová Daniela 29.08.2003
KORA z Tomky Mouková 11.04.1995
LAURA LUCIA z Helfštýnablack Horešovská 09.09.2003
LESSI Extra Moravákbrown Skopalová Lucie 25.11.2003
LODR vom Trajan Thom 07.01.1996
LORETTA Elva Bohemia Thomová 30.04.1996
LUX Extra Moravákbrown Mayr 11.03.2004
MARVIN MERDOCK z Helfštýna CSbrown Lupečková Ivana 11.04.1996
MASKOT Zkanape Fischerová 14.09.1994
MISS MONA vom Heckendorfblack Hafner 02.11.1999
NARI iz Zoosferyblack Karásková 19.03.2002
NATHALIA NESS z Helfštýna CSbrown Lupečková Ivana 29.07.1997
NUBIRA Tahi-Rémebrown Holoubková 28.06.2002
ORNESTO ORSON Dobgarbrown Holeček 20.08.2003
THORVALD van Stevinhage Lupečková Ivana 24.07.1998
THYROS vom Schloss Grossau Schwindl Andreas 03.05.1996
TORNADO Tahi-Réme black Růžička Jan 08.10.2004
TRINITI Tahi-Réme brown Růžička Jan

05.03.2003

TROJAN van Stevinhage Krause 25.10.1999
TYLAN du Clos des Grognardsblack Zielak 30.04.1998
VIVIEN z Diabeli Prucková 03.07.2001
VOLVO Betelgesblack Ladická 26.02.2003
WANJA-WANDOR van Stevinhageblack Köhler 19.03.2001
XERXES z Tomkyblack Freyer Alica 06.06.2001
XYNTHIA XEDRA z Tomky Zöhrerová 27.05.2003
ZILENA vom Welfengartenblack Albers 02.10.2001

Celkem 114 kupírovaných šampionů České republiky


Celkem 219 českých šampionů krásy

Zdroj: ČMKU

 

TOPlist
TOPlist