HLÍDÁNÍ PSŮ NA VYSOČINĚ

 

KDE:

Leština - Věž (hlavní tah Humpolec - Havlíčkův Brod, sjezd č. 90 dálnice D1)

ZA KOLIK: 

  • 350 Kč/den (druhý pes stejného majitele 250/den) - se stravou
  • 300 Kč/den (druhý pes stejného majitele 200/den - s vlastní stravou

PROČ U NÁS:

Máme letité zkušenosti se psy, nabízíme 24 hodinovou péči a dohled, nacházíme se na konci malebné vísky a v našem okolí jsou pouze louky a lesy, které jsou jako stvořené pro dovádění pejsků a na příjemné dlouhé vycházky

DALŠÍ SLUŽBY: 

Samozřejmostí je u nás průběžné zasílání videí a fotografií z pobytu Vašeho pejska u nás (přes sociální sítě), v případě potřeby zajištění nezbytné veterinární péče. Pokud nejste mobilní či Vás trápí jiný problém, jsme schopní i ochotní si pro pejska zajet (cestovné nad 30 km činí 5 Kč / 1 km). Můžeme Vám i pomoci s výchovou, základními povely Vašeho kamaráda.

 

Kdy naše služby oceníte?

  • neplánovaný/plánovaný pobyt či zákrok v nemocnici
  • fyzická indispozice (nemůžete chodit a tudíž svého psa venčit apod.)
  • potřebujete odjet na víkend na výlet či za příbuznými
  • letní dovolené - jedete na dovolenou, ale Vašeho psího miláčka dlouhé cestování autem stresuje či nemáte možnost ubytování se psem; máte leteckou dovolenou, na kterou se svým psem nemůžete
  • Silvestrovské oslavy - pokud má Váš pejsek během bujarých oslav na konci roku zbytečný stres a strach

 

Po dobu Vaší nepřítomnosti či indispozice se Vám rádi o Vašeho psíka postaráme. Vlastníme pejsky plemene bílý švýcarský ovčák, kteří jsou k cizím pejskům přátelští a s pejsky našich klientů zažívají mnoho psí srandy a společných vycházek.

Pokud se Váš pes s ostatními psy nesnese či psí společnost sám nevyhledává, případně si sám klient nepřeje společné venčení svého pejska s ostatními, není problém, aby měl takovýto jedinec individuální vycházky zcela mimo smečku.

Vzhledem k naší kapacitové omezenosti (5 pejsků) a hlavně časové náročnosti, je ve Vašem zájmu, zamluvit si datum hlídání co nejdříve.

 

Kde jsou pejsci ubytovaní a jak probíhá pobyt u nás?

Pejsci jsou u nás ubytovaní v pěti prostorných kotcích 2,5 x 5 metrů z kvalitního nerez pletiva v těsné blízkosti našeho domu, ve kterém mají dostatek prostoru, přístup k pitné vodě, krmení dostávají dle požadavků Vás - coby majitelů a jak je pejsek zvyklý (1x denně, 2x denně, neomezený přístup k misce).

Kotce jsou částečně vydlážděné a zabezpečné proti útěkům, čímž chráníme naše klienty z hlediska bezpečnosti.

Pokud se jedná o malého pejska či pejska, který je zvyklý v bytě a pobyt v kotci by případně špatně snášel, je možné ubytovat s námi pejska v domě. Pelíšek či oblíbená hračka z domova vítána.

Vyžaduje-li to nátura psa, tak se se psem může chodit stopovat, cvičit, házet aporty, chodit plavat, běhat, aby měl dostatek fyzického vyžití.

Pejsci chodí minimálně dvakrát denně na vycházky a pokud jsou poslušní, vychovaní a neagresivní, tráví s námi čas na zahradě společně s našimi pejsky a rodinou a do kotce se chodí v tomto případě pouze "vyspat".
 

U nás je možné ubytovat všechny pejsky (i háravé feny), jakýkoliv velikostí, plemen, stáří. Každý pejsek musí být pouze plně vakcinován a mít platný očkovací průkaz.

Nepřijímáme pejsky agresivní k lidem (hlavně z důvodu krmení, běžné manipulace, venčení a především s ohledem na naše dvě malé dětí), zablešené, infekčně nemocné.

 

Takovýto výhled mají naši ubytovaní pejsci

 

Naše kotce

 

TOPlist