Klubová výstava Ratenice, 29.05.2021

(bez udělení titulu Klubový vítěz)
posuzovala / judge MVDr. Gabriela Ridarčíková
 
 
Černý pes s pálením / Male black and tan
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Legasov Halit Paša
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, Nejlepší mladý pes, BOJ Carlos Achaoo via /
V2 Ir Jumper
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Kevin Black sagitta
V2, r. CAC Sant Kreal Cares 
V3 Bilbo Black Fremak
VD4 Izák Jumper
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, Nejlepší dospělý pes, BOS Asir Black Nephrite /
V2, r. CAC Christopher z Panství Dobrkačky
V3 Brase Wächter Vinces
V4 Quint od Dvou lvů
VD Wero vom Hellerwald
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Hagrid Benvi from Fourteenth Meridian
V2, r. CAC Bradley Donsa Bohemia
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Ares Donsa Bohemia
V2, r. CAC Vuitton Halit Paša
 
Třída veteránů / Vetaran class
V1 Thor del Nasi
- absence Amos Wächter Vinces
 
Černá fena s pálením / Female black and tan
Třída štěňat / Baby class
VN1Naya of Blackmagic Land
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Jawa z Pampy
V2 Josette z Panství Dobrkačky
V3 Ibiza Jumpber
VD4 Jasmin Halit Paša
VD Jarita Halit Paša
VD Jozefina Halit Paša
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Carmen Pasecké údolí
V2, r. CAC Barbara Black Fremak
V3 Beatrice Achaoo via
V4 Quality Bohemia Gotika
VD Fera Halit Paša
VD Nena Antis
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, Nejlepší dospělá fena, BOB Zulu Filimamont Donnehaus /
V2, r. CAC Ballantine Wächter Vinces
V3 Fofinha del Fiorsilva
V4 Kissing Kitana Go On Forever
V Aisha Black Fremak
V Nikita Antis
V Snowwhite vom Ferrenberg
VD Ibby Rodšvéd
VD Sascha Halit Paša
 
Třída pracovní / Working clas
V1, CAC Bowie Wächter Vinces
V2, r. CAC Pinkie Pie Bohemia Gotika
V3 Bonnie Achaoo via
Hnědý pes s pálením / Male brown and tan
Třída
Hnědá fena s pálením / Female brown and tan
Třída

 

Klubová výstava Sadská, 19.09.2015

(bez udělení titulu Klubový vítěz)
posuzovala / judge RNDr. Helena Grocholová
 
 
Černý pes s pálením / Male black and tan
Třída štěňat / Baby class
VN1 Armani Achaoo Via /Icon od Dvou lvů x Zoe Pasecké údolí/

Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Ares Donsa Bohemia /Pride of Russia Saphron x Cortina Donsa from Fourteenth Meridian/

Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Vayden Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Nomi Halit Paša/
V2, r. CAC Orano od Dvou lvů /Pride of Russia Urano x Ayoko Two Lions House/ 
V3 Crash Elydon /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Josslyn Joyce Alary Aslar/

Třída otevřená / Open class
V1, CAC, BOS Vuitton Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Nomi Halit Paša/
VD2 Black in Stile Nero /Icon od Dvou lvů x Ambra in Stile Nero/

Třída pracovní / Working class
V1, CAC Amos Wächter Vinces /Leo vom Märkischen Land x Jeannette Halit Paša/
VD2 Baltazar v.d.Pegnitzratzen /Ikaro v.Ferrenberg x Quira v.Edertal/
VD3 Abel Kimagren Bohemia x Aggrenox Sheridano le Fano x Kimberly Gold Mičer/

Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Sylvester Halit Paša /Ramonburg´s Chinji x Britanica Goldest Diamond/
V2 Agen Sheridano le Fano /Cliff vom Beuchower Hof x Fergie Calibra Magic/
V3 Caro Extra Elite /Energy Extra Moravák x Ira Extra Moravák/

Černá fena s pálením / Female black and tan
Třída štěňat / Baby class
VN1 Airin Achaoo Via /Icon od Dvou lvů x Zoe Pasecké údolí/

Třída dorostu / Puppy class
VN1 Mon Cherrie Halit Paša /Thor del Nasi x Cherrie Halit Paša/
VN2 Paris Sofie od Dvou lvů /Yacheero´s Pando Pandero x Latifa od Dvou lvů/

Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ A´Sofie Donsa Bohemia /Pride of Russia Saphron x Cortina Donsa from Fourteenth Meridian/
V2 O´Kata od Dvou lvů /Pride of Russia Urano x Ayoko Two Lions House/
V3 Nefertiti Gumby /Baltazar v.d. Pegnitzratzen x Isis Gumby/
VD4 Bakkira Barí z Vladařského údolí /Ronin King of Darkness x Afrodité z Vladařského údolí/

Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Cassiopeia Elydon /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Josslyn Joyce Alary Aslar/

Třída otevřená / Open class
V1, CAC Biljana Anibag /Zamu Les Deux Peupliers x Isména Halit Paša/
V2 Briketka in SAtile Nero /Icon od Dvou lvů x Ambra in Stile Nero/
VD3 Hety Rodšvéd /Avertin Sheridano le Fano x Dara Rodšvéd/

Třída pracovní / Working class
V1, CAC Anomis Wächter Vinces /Leo vom Markischen Land x Jeannette Halit Paša/
V2, r. CAC Ofelie Černý trůn /Andy z Pampy x Muriel Černý trůn/

Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, BOB Cherrie Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Queen Halit Paša/
V2 Afrodité z Vladařského údolí /Chriss z Padoku x Scarlet Pasecké údolí/

Třída veteránů / Veteran class
V1 Jeannette Halit Paša /Aramis Halit Paša x Britannica Goldest Diamond/
V2 Airin Moravak Extra Elite /Khancoban v.Teutonia x Ira Extra Moravák/
D Ježibaba Halit Paša /Aramis Halit Paša x Britannica Goldest Diamond/

Třída čestná / Honor class
V1 Comtessa Donsa from Fourteenth Meridian /Don Diego v.Harten Kern x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
V2 Nomi Halit Paša /Nitro del Riobianco x Fantasia Betelges/

Hnědý pes s pálením / Male brown and tan
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Madoxx Bohemia Gotika /Thor del Nasi x Cherrie Halit Paša/

Třída mladých / Junior class
- absence Argos od Černých démonů /Ataraxie´s Capone x Agamba Anibag/

Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Goro Extra Elite /Ataraxie´s Capone x Fatima Extra Elite/

Třída otevřená / Open class
V1, CAC Orfeus od Dvou lvů /Pride of Russia Urano x Ayoko Two Lions House/

Hnědá fena s pálením / Female brown and tan
Třída štěňat / Baby class
VN1 Aprile Enyhed /Agen Sheridano le Fano x Gloria vom Burgenland/

Třída dorostu / Puppy class
VN1 Penelope od Dvou lvů /Yacheero´s Pando Pandero x Latifa od Dvou lvů/

Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Ataraxies od Černých démonů /Ataraxie´s Capone x Agamba Anibag/

Třída otevřená / Open class
V1, CAC Iris Zamolxis /Salubi Della Ninfa Nobel x Grania Zamolxis/

Třída vítězů / Winner class
V1 Gloria vom Burgenland /Grand Mollis Armani x Abiona vom Burgenland/

Třída veteránů / Veteran class
V1 Atarei Black Dancer /Gex Agent Arnak x Assuria Goldest Diamond/
V2 Eimy Gumby /Nathan z Cyklonu Silesia x Indiana Bohemia Gotika/

Závěrečné soutěže
Nejlepší pár psů:
1. místo Madoxx + Mon Cherrie Bohemia Gotika

 
Klubová výstava Plzeň červenec 2015
posuzovala / judge Kateřina Michalová
 
 
Černý pes s pálením / Male black and tan
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ, BOS Vayden Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Nomi Halit Paša/
V2 Vuitton Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Nomi Halit Paša/
V3 Heron Black Sagitta /Chingachcook v.Eichkamp x Grynia Black Sagitta/
V4 Crash Elydon /Dirk-Swanko de la Villa de Channes x Joslyn Joyce Alary Aslar/

 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Dior Ebony Queen /Apache Red Ebony Queen x Jixa od Dvou lvů/
V2 r.CAC Corson Donsa from 14th.Meridian /Don Diego v.Harten Kern x A´Sara Nigre from 14th.Meridian/

 
Třída pracovní / Working class
V1 Ares v.Stahlberg /Bosz v.Burghof x Kylie v.Utgard/

 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Bred Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/

 
Černá fena s pálením / Female black and tan
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Azazela od Černých démonů /Ataraxie´s Capone x Agamba Anibag/

 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Annabeth Donsa Bohemia /Pride of Russia Saphron x Cortina Donsa from 14th.Meridian/
V2 A´Sofie Donsa Bohemia /Pride of Russia Saphron x Cortina Donsa from 14th.Meridian/
V3 Orinoko od Dvou lvů /Pride od Russia Urano x Ayoko od Dvou lvů/
V4 Cassiopeia Elydon /Dirk-Swanko de la Villa de Channes x Joslyn Joyce Alary Aslar/

 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Ayurveda Sagarit /Caesarion Halit Paša x Nadine Halit Paša/

 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Borgia in Style Nero /Icon od Dvou lvů x Ambra in Style Nero/
- absence Niké od Dvou lvů /Modus Ost Muzhik x Gabby od Dvou lvů/

 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Berkeley Anibag /Zamu Les Deux Peupliers x Isména Halit Paša/

 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, BOB Cortina Donsa from 14th Meridian /Don Diego v.Harten Kern x A´Sara Nigre from 14th Meridian/

 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Nomi Halit Paša /Nitro del Riobianco x Fantasia Betelges/

 
Hnědý pes s pálením / Male brown and tan
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Armando od Černých démonů /Ataraxie´s Capone x Agamba Anibag/

 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Orfeus od Dvou lvů /Pride od Russia Urano x Ayoko od Dvou lvů/

 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Aldaniti Sagarit /Caesarion Halit Paša x Nadine Halit Paša/

 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Caesarion Halit Paša /Nilo dei Nobili Nati x Galanthus Nobilis Bretagne/

 
Hnědá fena s pálením / Female brown and tan
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Ataraxies od Černých démonů /Ataraxie´s Capone x Agamba Anibag/

 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Agbaria Sagarit /Caesarion Halit Paša x Nadine Halit Paša/

 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Agamba Anibag /Addi v.Neuland x Isména Halit Paša/

 
Třída vítězů / Winner class
- odstoupila Gaily Passo Doble /Tahi-Réme Diablo x Carol Passo Doble/

 
Závěrečné soutěže
Nejlepší pár psů:

1. Bred Black Dancer + Cortina Donsa from 14th.Meridian
2. Caesarion Halit Paša + Agbaria Sagarit

 
Nejlepší chovatelská skupina:
1. Halit Paša

 
 
Klubová výstava Klánovice, 16. května 2015
posuzoval / judge Jolanta Jablonska (Polsko)
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída 
 
Feny / Females
Třída
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Comtessa Donsa from Fourteenth Meridian

 
Speciální výstava Klánovice, 27. září 2014
posuzoval / judge Thomas Becht (Německo)
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída 
TŘÍDA DOROSTU
VN1 ONYX OD DVOU LVŮ
VN2 ORANO OD DVOU
VN3 CRASH ELYDON 
 
TŘÍDA MLADÝCH
DAMON Z PAMPY - V1
 
MEZITŘÍDA AUDI ALEGRO BLACK BACARA - V1 CAC
 
TŘÍDA OTEVŘENÁ
BUDDY TWO LIONS HOUSE - V1 CAC
BELOLOBO V. D. PEGNITZRATZEN – VD2
 
TŘÍDA PRACOVNÍ
CEWIN Z DOBŘÍŠSKÉ OBORY - V1 CAC
 
TŘÍDA VÍTĚZŮ
LAMONT OD DVOU LVŮ - V1 CAC, VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY, BOB
ANDY Z PAMPY - V2 r. CAC
 
Feny / Females
Třída
TŘÍDA DOROSTU CASSIOPEIA ELYDON - VN1 O´KATA OD DVOU LVŮ - VN2 TŘÍDA MLADÝCH ERRA OKSA F. FOURTEENTH MERIDIAN - V1 CAJC, VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY MLADÝCH, BOJ NIKÉ OD DVOU LVŮ - V2 CLEOPATRA MONTANA FAY - VD3 MEZITŘÍDA CHRISSI V. FREYER TAL - V1 CAC BEATRIS MONTANA FAY - VD2 TŘÍDA OTEVŘENÁ BARONESSE TWO LIONS HOUSE - V1 CAC BEA TWO LIONS HOUSE - V2 r. CAC LORGINA OD DVOU LVŮ - VD3 TŘÍDA PRACOVNÍ COMTESSA DONSA F. FOURTEENTH MERIDIAN - V1 CAC TŘÍDA VÍTĚZŮ CHERRIE HALIT PAŠA - V1 CAC, VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY TŘÍDA VETERÁNŮ GABBY OD DVOU LVŮ - V1, NEJLEPŠÍ VETERÁN - BOV AIRIN MORAVAK EXTRA ELITE - V2
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males
Třída
TŘÍDA DOROSTU ORFEUS OD DVOU LVŮ - VN1 VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY DOROSTU ORIENT OD DVOU LVŮ - VN2 MEZITŘÍDA AGBAR EUROPEAN K9 TRAINING BASE - VD1
 
Feny / Females
Třída
TŘÍDA DOROSTU
AGBARIA SAGARIT - VN1, VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY DOROSTU
 
TŘÍDA PRACOVNÍ
GLORIA V. BURGENLAND - V1 CAC
 
TŘÍDA VÍTĚZŮ
GRYNIA BLACK SAGITTA - V1 CAC
 
NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ SKUPINA
1. Místo OD DVOU LVŮ

 
Klubová výstava Sadská, 17. května 2014
posuzovala / judge MVDr. Marie Brožová
 
 
Černý pes s pálením / Male black and tan
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, klubový vítěz mladých Audi Allegro Black Bacara /
V2 Maxx Halit Paša /Sylvester Halit Paša x Ambrosia Halit Paša/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, klubový vítěz černý pes Apollo od Novomlýnských jezer /Amor Extra Moravák x Xantin Pasecké údolí/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Lamont od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Caro Extra Elite /Energy Extra Moravák x Ira Extra Moravák/
 
Černá fena s pálením / Female black and tan
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, klubový vítěz mladých Chrissi vom Freyer Tal /
V2 Maya Halit Paša /Sylvester Halit Paša x Ambrosia Halit Paša/
VD3 Queen Quinnette Alary Aslar /Quinzo von der Krillenburg x Dangerou Lady Alary Aslar/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Ofélie Černý trůn /Andy z Pampy x Muriel Černý trůn/
V2, r. CAC De Luxe Ebony Queen
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, klubový vítěz černá fena, BOB Cherrie Halit Paša /A´Condor vom Rezidenzschloss x Queen Halit Paša/
V2, r. CAC Anomis Wächter Vinces /Leo vom Märkischen Land x Jeannette Halit Paša/
V3 Berkley Anibag /Zamu Les Deux Peupliers x Isména Halit Paša/
V4 Zoe Pasecké údolí /Caro Extra Elite x Ramya Pasecké údolí/
V Karkulka Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Ježibaba Halit Paša/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Lafita od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
 
Hnědý pes s pálením / Male brown and tan
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Goro Extra Elite /Ataraxie´s Capone x Fatima Extra Elite/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, klubový vítěz Agar European K9 Training Base /Arak-Amaruk du Feu d´Aramon x Alexa Sheridano le Fano/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, klubový vítěz mladých Euforia Cold play /Atis z Rincelova x Dhilaya Coldplay/
V2 Maggie od Dvou lvů
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, klubový vítěz hnědá fena Quida Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Chiara Halit Paša/
VD2 Valeria Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Fantasia Betelges/
VD3 Troyanda de Grande Vinko /Ermak S´Lichobor x Playgirl de Grande Vinko/
 
Třída vítězů
- odstoupila Fatima Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Atarei Black Dancer /Gex Agent Arnak x Assuria Goldest Diamond/
V2 Kelly Černý trůn /Nathan z Cyklonu Silesia x Jilly Černý trůn/

 
Klubová výstava Klánovice, 28. září 2013
posuzoval / judge Antonín Karban
 
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Monthy od Dvou lvů /Pride of Russia Odin x Ayoko Two Lions House/
VN1 Maxx Halit Paša /Sylvester Halit Paša x Ambrosia Halit Paša/
- neúčast Adolf Carlos Bohemia /Ataraxie´s Big Ben x Indy von Warringhof/
- neúčast Nicco od Dvou lvů /Modus Ost Muzhik x Gabby od Dvou lvů/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, Klubový vítěz, BOJ Elsantos von Füllbach /Modus Ost Muzhik x Cola von Füllbach/
V2 Deus Ebony Queen /Apache Red Ebony Queen x Jixa od Dvou lvů/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, Klubový vítěz, BOB Lamont od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
V2 Floren Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Cheyenne Halit Paša/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Cowley z Dobříšské obory /Chester von der Töpferstadt x Bendží z Dobříšské obory/
V2, r. CAC Castor Bono Bohemia Superb /Hiddo od Dvou lvů x Dara Darien Cherlin/
V3 Indian od Dvou lvů /Nitro del Rio Bianco x Carys od Dvou lvů/
V4 Clif z Avarku /Ir Gold Mičer x Bea z Avarku/
V Idar Gumby /Floyd von Utgard x Dafné Gumby/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Russkaja Mechte Krutoi Kozak /Victor Vincent van het Wantij x Zanoza iz Zoosfery/
V2 Ares vom Stahlberg /Bosz vom Burghof x Kylie von Utgard/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Grand Brynal Gold /Bojan vom Havelland x Bora Belníčko/
V2, r. CAC Harlequin Gumby /Kravallo vom Schmiedbauergot x Dafné Gumby/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Novalis od Dvou lvů /Modus Ost Muzhik x Imma od Dvou lvů/
VN2 Maya Halit Paša /Sylvester Halit Paša x Ambrosia Halit Paša/
VN3 Niké od Dvou lvů /Modus Ost Muzhik x Imma od Dvou lvů/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, Klubový vítěz Joni Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Ambrosia Halit Paša/
V2 Beatris Montana Fay /Kessidy Gold Mičer x I´Sheena od Dvou lvů/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Latifa od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
V2, r. CAC Bea Two Lions House /Pride of Russia Odin x Imma od Dvou lvů/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Lamiah od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
V2, r. CAC Anomis Wächter Vinces /Leo vom Märkischen Land x Jeannette Halit Paša/
VD3 Baronesse Two Lions House /Pride of Russia Odin x Imma od Dvou lvů/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Isis Gumby /Floyd von Utgard x Dafné Gumby/
VD2 Tarantula vom Aurachgrund /Cubo von Schattenjager x Martha von der Krillenburg/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, Klubový vítěz Kelly Grace od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x  Gabby od Dvou lvů/
V2, r. CAC Arka Tremšínský poklad /Gaston od Dvou lvů x Enigma Restless Heart/
V3 Bonaira Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
 
Třída čestná / Honor class
V1 Comtessa Donsa from Fourteenth Meridian /Don Diego vom Harten Kern x A´Sara Nigre from Fourteent Meridian/
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Maggie od Dvou lvů /Pride of Russia Odin x Ayoko Two Lions House/
VN2 Adrianne Chelsea Black Bacara /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Iceflower Alary Aslar/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Eternity Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Graphic Line Aerola/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, Klubový vítěz Grynia Black Sagitta /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Era Black Sagitta/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Atarei Black Dancer /Gex Agent Arnak x Assuria Goldest Diamond/

 
 
image
 
 
Černý pes s pálením / Male black and tan
Třída štěňat / Baby class
VN1 Octavius Černý Trůn /Andy z Pampy x Muriel Černý trůn/
VN2 Kimm Halit Paša /Caesarion Halit Paša x Geraldine Halit Paša/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAC Apollo od Novomlýnských jezer /Amor Extra Moravák x Xantin Pasecké údolí/
V2? Dior Ebony Queen /Apache Red Ebony Queen x Jixa od Dvou lvů/
-neúčast Lamont od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Flash Halit Paša /A´Condor vom Rezidenzschloss x Cheyenne Halit Paša/
V2, r. CAC Zorro Pasecké údolí /Caro Extra Elite x Ramya Pasecké údolí/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Bastien Walentein /El Cid Extra Elite x Fráze Zkanape/
V2, r. CAC Grof Rodšvéd /Avertin Sheridano le Fano x Dara Rodšvéd/
VD3 Ares Wächter Vinces /Leo vom Märkischen Land x Jeannette Halit Paša/
 
Třída pracovní / Working class
- neúčast Criss Royal Dux /Amos Royal Dux x Oxa Aurachgrund/
 
Třída čestná / Honor class
V1 Caro Extra Elite /Energy Extra Moravák x Ira Extra Moravák/
 
Hnědý pes s pálením / Male brown and tan
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Djambo Maxsa from Fourteenth Meridian /Maxim di Altobello x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
V2 Olero Abba-Sonia /Elton Extra Moravák x Iris Abba-Sonia/
 
Třída otevřená / Open class
VD1 Cognac z Podolánky /Orthos vom Aurachgrund x Basta z Podolánky/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Achnin Aam Ebony Queen /Cliff Beuchower Hof x Hermína Zkanape/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Fire Fox Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/
 
Černá fena s pálením / Female black and tan
Třída štěňat / Baby class
VN1 Ofélie Černý Trůn /Andy z Pampy x Muriel Černý trůn/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOB Cherrie Halit Paša /A´Condor vom Rezidenzschloss x Queen Halit Paša/
V2 Dorothea Maxsa from Fourteenth Meridian /Maxim di Altobello x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
V3 Camilla Walentein /El Cid Extra Elite x Fráze Zkanape/
V4 Biljana Anibag /Zamu Les Deux Peupliers x Isména Halit Paša/
V Daenerys Ebony Queen /Apache Red Ebony Queen x Jixa od Dvou lvů/
V Leonella od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Zoe Pasecké údolí /Caro Extra Elite x Ramya Pasecké údolí/
V2, r. CAC Berkley Anibag /Zamu Les Deux Peupliers x Isména Halit Paša/
V3 Freya Halit Paša /A´Condor vom Rezidenzschloss x Cheyenne Halit Paša/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Athena Wächter Vinces /Leo vom Märkischen Land x Jeannette Halit Paša/
V2, r. CAC Karkulka Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Ježibaba Halit Paša/
V3 Cossie z Dobříšské obory /Chester von der Topferstadt x Bendží z Dobříšské obory/
V4 Anomis Wächter Vinces /Leo vom Märkischen Land x Jeannette Halit Paša/
V Querella Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Chiara Halit Paša/
VD Betty-Be Walentein /El Cid Extra Elite x Fráze Zkanape/
VD Bibiana Ebony Queen /Ascomannis Gitano x Jixa od Dvou lvů/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Kelly Grace od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Bonaira Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Airin Moravák Extra Elite /Khancoban von Teutonia x Ira Extra Moravák/
V2 Geraldine Halit Paša /Tyson di Campovalano x Britannica Goldest Diamond/
 
Fena hnědá s pálením / Female brown and tan
Třída mladých / Junior class
VD1 Fran Halit Paša /A´Condor vom Rezidenzschloss x Cheyenne Halit Paša/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Eternity Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Cheyenne Halit Paša/
V2, r. CAC Carrera Halit Paša /Sylvester Halit Paša x Arwen Halit Paša/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Desiderie Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Edinstvennaya Moya iz Gratsiano/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Cherryl Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Sonique de Grande Vinko/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Fatima Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Atarei Black Dancer /Gex Agent Arnak x Assuria Goldest Diamond/
 
 
Soutěž o nejhezčí pár psů / Best Couple of the show:
1. Fire Fox Extra Elite + Fatima Extra Elite
 
 
Soutěž o nejlepší chovatelskou skupinu / Best Breeding Group:
1. Halit Paša
2. Ebony Queen
3. Extra Elite

 
Speciální výstava Klánovice, 8. září 2012
posuzoval / judge Thomas Becht (Německo)
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 
VN1 Apollo od Novomlýnských jezer /Amor Extra Moravák x Xantin Pasecké údolí/
VN2 Bob Two Lions House /Pride of Russia Odin x Imma od Dvou lvů/
VN3 Amor od Novomlýnských jezer /Amor Extra Moravák x Xantin Pasecké údolí/
 
Třída dorostu
VN1 Lamont od Dvou lvů /Orson van Roveline x Gabby od Dvou lvů/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, vítěz speciální výstavy mladých, BOJ - nejlepší mladý Coudy z Dobříšské obory /Chester von der Töpferstadt x Bendží z Dobříšské obory/
V2 Bastien Walentein /El Cid Extra Elite x Fráze Zkanape/
V3 Grof Rodšvéd /Avertin Sheridano le Fano x Dara Rodšvéd/
V4 Floren Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Cheyenne Halit Paša/
VD Ares vom Stahlberg /Bosz vom Burghof x Kylie von Utgard/
VD Flash Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Cheyenne Halit Paša/
 
Mezitřída
V1, CAC Cewin z Dobříšské obory /Chester von der Töpferstadt x Bendží z Dobříšské obory/
 
Třída otevřená
V1, CAC Grand Brynal Gold /Bojan vom Havelland x Bora Belníčko/
VD2 Hero Jumper /Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper/
VD3 Bob z Lanštorfa /Amor Extra Moravák x Ally Rod-Ne/
VD4 Cowley z Dobříšské obory /Chester von der Töpferstadt x Bendží z Dobříšské obory/
- neúčast Kliff od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
 
Třída pracovní
V1, CAC Icon od Dvou lvů /Nitro del Rio Bianco x Carys od Dvou lvů/
 
Třída vítězů
V1, CAC, vítěz speciální výstavy Andy z Pampy /Elton Extra Moravák x Scarlett Halit Paša/
 
Třída čestná
V1 Caro Extra Elite /Energy Extra Moravák x Ira Extra Moravák/
 
Feny 
Třída štěňat
VN1 Bea Two Lions House /Pride of Russia Odin x Imma od Dvou lvů/
VN2 Bonny Two Lions House /Pride of Russia Odin x Imma od Dvou lvů/
 
Třída dorostu
VN1 Lafita od Dvou lvů /Orson van Roveline x Gabby od Dvou lvů/
VN2 Lamiah od Dvou lvů /Orson van Roveline x Gabby od Dvou lvů/
VN3 Borgia Anibag /Zamu Les Deux Peupliers x Isména Halit Paša/
 
Třída mladých
V1, CAJC Betty-Be Walentein /El Cid Extra Elite x Fráze Zkanape/
V2 Zoe Pasecké údolí /Caro Extra Elite x Ramya Pasecké údolí/
V3 Isis Gumby /Floyd von Utgard x Dafné Gumby/
 
Mezitřída
V1, CAC Catty z Dobříšské obory /Chester von der Töpferstadt x Bendží z Dobříšské obory/
 
Třída otevřená
V1, CAC, vítěz speciální výstavy, BOB Kelly Grace od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
V2 Cortina Donsa from Fourteenth Meridian /Don Diego vom Harten Kern x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
V3 Karis od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
V4 Arka Tremšínský poklad /Gaston od Dvou lvů x Enigma Restless Heart/
- neposouzen Axa Tremšínský poklad /Gaston od Dvou lvů x Enigma Restless Heart/
 
Třída pracovní
V1, CAC Comtessa Donsa from Fourteenth Meridian /Don Diego vom Harten Kern x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
 
Třída vítězů
V1, CAC Hekaté Gumby /Kravallo vom Schmiedbauergut x Dafné Gumby/
V2 Bonaira Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assuta Black Dancer/
V3 Baby Brittannica di Brittasgang /Elton Extra Moravák x Brittanica Halit Paša/
 
Třída veteránů
V1, BOV - nejlepší veterán Deborah Passo Doble /Tahi-Réme Nubira x Ina Gujar of Gudas/
V2 Dafné Gumby /Coop Gumby x Indiana Bohemia Gotika/
 
 
Dobrman hnědý s pálením
Psi
Třída dorostu
VN1 Olero Abba-Sonia /Elton Extra Moravák x Iris Abba-Sonia/
 
Třída otevřená
VD1 Athos Tremšínský poklad /Gaston od Dvou lvů x Enigma Restless Heart/
 
Třída čestná
V1 Fire Fox Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/
 
Feny
Třída mladých
V1, CAJC, vítěz speciální výstavy mladých Persya Pola Akagera /Elton Extra Moravák x Nevskiy Tserber Ruskaya Krasavica/
 
Mezitřída
V1, CAC Grynia Black Sagitta /Dirk-Swanko de la Villa de Channes x Era Black Sagitta/
 
Třída otevřená
V1, CAC Ashley Tremšínský poklad /Gaston od Dvou lvů x Enigma Restless Heart/
V2 Atarei Black Dancer /Gex Agent Arnak x Assuria Goldest Diamond/
V3 Impellitteri Restless Heart /Urian Miratio x Ardens Stonerose/
 
Třída vítězů
V1, CAC Caramella Coldplay /Pako Daker x Kelly Černý trůn/
 
Třída čestná
V1 Fatima Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/
- neúčast Eimy Gumby /Nathan z Cyklonu Silesia x Indiana Bohemia Gotika/

 
Klubová výstava Sadská, 12. května 2012
posuzoval / judge Andraš Polgár

 

Foto: dobermann4u

 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Floren Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Cheyenne Halit Paša/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Collin Halit Paša /Sylvester Halit Paša x Arwen Halit Paša/
- vyloučen Caro Ebony Queen /Amor Extra Moravák x Hermína Zkanape/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, klubový vítěz mladých černý pes Baltazar In Stile Nero /Icon od Dvou lvů x Ambra In Stile Nero/
V2 Baxter In Stile Nero /Icon od Dvou lvů x Ambra In Stile Nero/
VD3 Grof Rodšvéd /Avertin Sheridano le Fano x Dara Rodšvéd/
VD4 Brutus In Stile Nero /Icon od Dvou lvů x Ambra In Stile Nero/
VD Cyril z Podolánky /Orthos vom Aurachgrund x Basta z Podolánky/
D Ares vom Stahlberg /Bosz vom Burghof x Kylie von Utgard/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, klubový vítěz černý pes Cheef Jumper /Jack Abba-Sonia x Guta Jumper/
V2, r. CAC Agrias Anibag /Addi vom Neuland x Isména Halit Paša/
 
Třída otevřená / Open class
VD1 Korbon od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
VD2 Maxmilián Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Cheyenne Halit Paša/
VD3 Al-Samir Avašír /Chriss z Padoku x Graciella Halit Paša/
VD4 Grand Brynal Gold /Bojan vom Havelland x Bora Belníčko/
D Atos Montana Fay /Jack Abba-Sonia x I´Sheena od Dvou lvů/
 
Třída pracovní / Working class
VD1 Ford Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Andy z Pampy /Elton Extra Moravák x Scarlett Halit Paša/
- odstoupil Sylvester Halit Paša /Ramounburg´s Chinji x Britannica Goldest Diamond/
 
Třída veteránů / Veteran class
- neúčast Drink Jumper /Drink Zkanape x Creda Abba-Sonia/
 
Třída čestná / Honor class
V1 Caro Extra Elite /Energy Extra Moravák x Ira Extra Moravák/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Sant Kreal Parida /Sant Kreal Zeus x Sant Kreal Uslada/
VN2 Freya Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Cheyenne Halit Paša/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, klubový vítěz mladých černá fena, nejlepší mladý BOJ, vítěz plemene BOB Zoe Halit Paša /Chester von der Töpferstadt x Ježibaba Halit Paša/
V2 Bagheera In Stile Nero /Icon od Dvou lvů x Ambra In Stile Nero/
VD3 Achita Serapion /Urian Miratio x Frederica Alary Aslar/
VD4 Bibiana Ebony Queen /Ascomannis Gitano x Jixa od Dvou lvů/
VD Briketka In Stile Nero /Icon od Dvou lvů x Ambra In Stile Nero/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Arka Tremšínský poklad /Gaston od Dvou lvů x Enigma Restless Heart/
V2, r. CAC Yorika Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Queen Halit Paša/
V3 Riccarda Rozázka /Icon od Dvou lvů x Balalaika Honey Hooligan/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Kelly Grace od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou Lvů/
V2, r. CAC Krystal Kasey Alary Aslar  /Hudson Hawk von Jahrenstal x Dangerous Lady Alary Aslar/
V3 Dhilaya Coldplay /Bentley od Dvou Lvů x Afrika Coldplay/
VD4 Hester Jumper /Gaston od Dvou Lvů x Guta Jumper/
VD Kiss Kirké Alary Aslar /Hudson Hawk von Jahrenstal x Dangerous Lady Alary Aslar/
- neposouzen Hellen Gumby /Kravallo vom Schmiedbauergut x Dafné Gumby/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC C´Victoria Donsa from Fourteenth Meridian /Don Diego vom Harten Kern x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
V2, r. CAC Haya Jumper /Gaston od Dvou Lvů x Guta Jumper/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, klubový vítěz černá fena Comtessa Donsa from Fourteenth Meridian /Don Diego vom Harten Kern x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
V2, r. CAC Bonaira Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
V3 Baby Brittannica di Brittasgang /Elton Extra Moravák x Brittanica Halit Paša/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, klubový vítěz veterán Deborah Passo Doble /Tahi-Réme Nubira x Ina Gujar of Gudas/
- neúčast Dakota Jumper /Drink Zkanape x Creda Abba-Sonia/
 
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males
Třída otevřená / Open class
VD1 King Diamond Restless Heart /Urian Miratio x Cassia Goldest Diamond/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, klubový vítěz hnědý pes Fire Fox Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Fran Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Cheyenne Halit Paša/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Eternity Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Graphic Line Aerola/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, klubový vítěz mladých hnědá fena Grynia Black Sagitta /Dirk-Swanko de la Villa de Channes x Era Black Sagitta/
VD2 Milady Magiore Alary Aslar /Dirk-Swanko de la Villa de Channes x Dangerous Lady Alary Aslar/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Agamba Anibag /Addi vom Neuland x Isména Halit Paša/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Fatima Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/
VD2 Atarei Black Dancer /Gex Agent Arnak x Assuria Goldest Diamond/
VD3 Iceflower Alary Aslar /Urian Miratio x Dangerous Lady Alary Aslar/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Cherryl Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Sonique de Grande Vinko/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, klubový vítěz hnědá fena Caramella Coldplay /Pako Daker x Kelly Černý trůn/
 
Třída čestná / Honor class
V1 Kelly Černý trůn /Nathan z Cyklonu Silesia x Jilly Černý trůn/

 
Klubová výstava DKČR Sadská, 10. září 2011
posuzovala / judge RNDr. Helena Grocholová
 
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Coudy z Dobříšské obory /Chester von der Töpferstadt x Bendží z Dobříšské obory/

- neúčast Sanchezz Rozárka /Icon od Dvou lvů x Balalajka Honey Hooligan/

 

Třída mladých / Junior class

V1, CAJC, BOJ, BOB Cheef Jumper /Jack Abba Sonia x Guta Jumper/

V2 Clif z Avarku /Ir Gold Mičer x Bea z Avarku/

V3 Druss di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/

 

Mezitřída / Intermediate class

V1, CAC Noris Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Princezna Halit Paša/

V2, r. CAC Maxmilián Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Cheyenne Halit Paša/

V3 Criss Royal Dux /Amos Royal Dux x Oxa vom Aurachgrund/

V4 Alex Walentain /Jack Abba-Sonia x Fráze Zkanape/

 

Třída otevřená / Open class

VD1 Dirk Swanko de la Villa de Channes /Vasko Nitro del la Villa de Channes x Stany Pharos de la Villa de Channes/

VD2 Hubert Jumper /Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper/

VD3 Kessidy Gold Mičer /Mezzrow´s Fabio x Jury Gold Mičer/

 

Třída pracovní / Working class

V1, CAC Frank Brynal Gold /Gex Agent Arnak x Bora Belníčko/

V2 Hádes Jumper /Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper/

 

Třída vítězů / Winner class

V1, CAC Berry from Fourteenth Meridian /Nitro del Riobianco x Grey Asdemi di Matario/

V2, r. CAC Bred Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/

V3 Winner Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Sonique de Grande Vinko/

 

Třída čestná / Honor class

V1 Caro Extra Elite /Energy Extra Moravák x Ira Extra Moravák/

 

Feny / Females

Třída štěňat / Baby class

VN1 Betty-Be Walentain /El Cid Extra Elite x Fráze Zkanape/

VN2 Cája z Podolánky /Orthos vom Aurachgrund x Basta z Podolánky/

- Anthea Halit Paša /Sylvester Halit Paša x Princezna Halit Paša/

 

Třída dorostu / Puppy class

VN1 Isis Gumby /Floyd vom Utgard x Dafné Gumby/

VN2 Zoe Halit Paša /Chester v.d.Töpferstadt x Ježibaba Halit Paša/

 

Třída mladých / Junior class

V1, CAJC Arka Třemšínský poklad /Gaston od Dvou lvů x Enigma Restless Heart/

V2 Champagne Jumper /Jack Abba-Sonia x Guta Jumper/

V3 Quanna Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Chiara Halit Paša/

V4 Debee di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/

 

Mezitřída / Intermediate class

V1, CAC Hekaté Gumby /Kravallo v.Schmiedbauergut x Dafné Gumby/

V2, r. CAC Samantha Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Imagine Halit Paša/

V3 Melinda Abba-Sonia /Energy Extra Moravák x Iris Abba-Sonia/

V4 Kelly Grace od Dvou lvů /Chester v.d.Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/

V Juliette Josephine Alary Aslar /Turbo-Rhodes de la Villa de Channes x Bacardi Alary Aslar/

 

Třída otevřená / Open class

V1, CAC Cortina Donsa from Fourteenth Meridian /Don Diego v. Harten Kern x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/

V2, r. CAC Hester Jumper /Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper/

V3 Karis od Dvou lvů /Chester v.d.Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/

V4 Chiquita Halit Paša /Athor di Campovalano x Jasmína Bohemia Gotika/

V Hellen Gumby /Kravallo v.Schmiedbauergut x Dafné Gumby/

- Karkulka Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Ježibaba Halit Paša/

- Zaira Halit Paša /Fan-Fan de Grande Vinko x Grande Vinko iz Doliny Dalmenov/

 

Třída pracovní / Working class

V1, CAC Basta z Podolánky /Dura Lex Alfa Arnold x Irma Gujar od Gudas/

V2, r. CAC C´Viktoria Donsa from Fourteenth Meridian /Don Diego v.Harten Kern x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/

V3 Haya Jumper /Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper/

 

Třída vítězů / Winner class

V1, CAC Bonaira Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/

V2, r. CAC Jeannette Halit Paša /Aramis Halit Paša x Britannica Goldest Diamond/

V3 Comtessa Donsa from Fourteenth Meridian /Don Diego v.Harten Kern x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/

V4 Corleona Lady di Brittasgang /Spike les Deux Peupliers x Brittanica Halit Paša/

 

Třída čestná / Honor class

V1 A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian /Nitro del Riobianco x Grey Asdemi di Matario/

 

Třída veteránů / Veteran class

V1, BOV Brittanica Halit Paša /Drink Zkanape x Frézie Bohemia Gotika/

 

 

Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males

Třída štěňat / Baby class

VN1 Cognac z Podolánky /Orthos vom Aurachgrund x Basta z Podolánky/

 

Třída mladých / Junior class

V1 Athos Třemšínský poklad /Gaston od Dvou lvů x Enigma Restless Heart/

 

Třída otevřená / Open class

V1, CAC Fire Fox Extra Elite /Ascomanis Gitano x Bess Extra Moravák/

 

Feny / Females

Třída mladých / Junior class

V1, CAJC Valeria Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Fantasia Betelges/

V2 Agamba Anibag /Addi vom Neuland x Isména Halit Paša/

 

Mezitřída / Intermediate class

V1, CAC Olivia Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Jasmína Bohemia Gotika/

 

Třída otevřená / Open class

V1, CAC Atarei Black Dancer /Gex Agent Arnak x Assuria Goldest Diamond/

V2, r. CAC Fatima Extra Elite /Ascomanis Gitano x Bess Extra Moravák/

VD3 Cherryl Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Sonique de Grande Vinko/

- Enigma Restless Heart /Kirk Kroy z Helfštýna x Ardens Stonerose/

 

 

Soutěže / Competitions

Nejlepší pár psů / Best Couple

1. Fatima Extra Elite x Fire Fox Extra Elite

 

Nejlepší chovatelská stanice / Best Kennel

1. Jumper

2. Halit Paša

3. di Brittasgang


 

 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, Klubový vítěz mladých černý pes Noris Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Princezna Halit Paša/ 
V2 Kliff od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
V3 Diggory Coldplay /Bentley od Dvou lvů x Afrika Coldplay/
V4 Kenth od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
VD Baron Bob Pálava /Urian Miratio x Baxy Baccara Alexův Dvůr/
VD Druss di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Andy z Pampy /Elton Extra Moravák x Scarlet Halit Paša/
V2, r. CAC Maxmilian Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Cheyenne Halit Paša/
VD3 Buran Bono Bohemia Superb /Tahi-Réme Diablo x Dara Darien Cherlin/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Indian od Dvou lvů /Nitro del Riobianco x Carys od Dvou lvů/
 
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Fredy Gumby /Aramis Halit Paša x Dafné Gumby/
V2 Frank Brynal Gold /Gex Agent Arnak x Bora Belníčko/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, Klubový vítěz černý pes Icon od Dvou lvů /Nitro del Riobianco x Carys od Dvou lvů/
- Bred Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
 
Třída čestná / Honor class
V1 Hiddo od Dvou lvů /Grant di Villa Conte x Agnes od Dvou lvů/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Yvet Pasecké údolí /Hiddo od Dvou lvů x Ramya Pasecké údolí/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, Klubový vítěz mladých černá fena, nejlepší mladý Kelly Grace od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x  Gabby od Dvou lvů/
V2 Karis od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
V3 Katy od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
V4 Odyssea Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Jasmína Bohemia Gotika/
V Samantha Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Imagine Halit Paša/
V Debee di Brittasgang Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/
VD Arka Třemšínský poklad /Gaston od Dvou lvů x Enigma Restless Heart/
VD Desert Rose di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/
VD Dhilaya Coldplay /Bentley od Dvou lvů x Afrika Coldplay/
- absence Dolce Brita di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Comtessa Donsa from Fourteenth Meridian /Don Diego v.Harten Kern x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
V2,  r. CAC Hekaté Gumby /Kravallo vSchmiedbauergut x Dafné Gumby/
- neúčast Cortina Donsa from Fourteenth Meridian /Don Diego vom Harten Kern x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
 
Třída otevřená / Open class
V1 Ayoko Two Lions House /Hiddo od Dvou lvů x Carys od Dvou lvů/
V2 Henessy Jumper /Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper/
V3 Aki Lady Ebony Queen /Cliff v.Beuchower Hof x Hermína Zkanape/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Haggi od Dvou lvů /Grant di Villa Conte x Agnes od Dvou lvů/
 
Třída vítězů
V1, CAC, Klubový vítěz černá fena Ambrosia Halit Paša /Fan-Fan de Grande Vinko x Jasmína Bohemia Gotika/
V2, r. CAC Bonaira Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
V3 Corleona Lady di Brittasgang /Spike Les Deux Peupliers x Brittanica Halit Paša/
 
Třída čestná / Honor class
V1 Baby Brittannica di Brittasgang /Elton Extra Moravák x Brittanica Halit Paša/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Brittanica Halit Paša /Drink Zkanape x Frézie Bohemia Gotika/
 
 
Dobrman hnědý s pálením
Psi / Males
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Fire Fox Extra /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/
 
Třída pracovní
V1, CAC Achninn Aam Ebony Queen /Cliff vom Beuchower Hof x Hermína Zkanape/
 
Třída vítězů
V1, CAC, Klubový vítěz hnědý pes, BOB El Cid Extra Elite /Bojan vom Havelland x Elektra Extra Moravák/
 
Třída čestná
- neúčast Ariel Black Dancer /Gex Agent Arnak x Assunta Black Dancer/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Agamba Anibag /Addi v.Neuland x Isména Halit Paša/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Valeria Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Fantasia Betelges/
 
Třída mladých / Junior class
V1 Sarah Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Imagine Halit Paša/
 
Mezitřída
V1, CAC Fatima Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/
 
Třída otevřená
V1, CAC, Klubový vítěz hnědá fena Caramella Coldplay /Pako Daker x Kelly Černý trůn/
V2 r.CAC Atarei Black Dancer /Gex Agent Arnak x Assuria Goldest Diamond/
V3 Enigma Restless Heart /Kirk Kroy z Helfštýna x Ardens Stonerose!
 
 
Závěrečné soutěže:
Soutěž párů / Best Couple
1. místo Fire Fox a Fatima Extra Elite
 
 
Soutěž chovatelských skupin / Best Breeding Group
1. místo CHS od Dvou lvů
2. místo CHS di Brittasgang

 


 
Klubová výstava Sadská, 12. června 2010
posuzovala / judge MVDr. Marie Brožová
 
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Maxmilián Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Cheyenne Halit Paša/
VN2 Noris Halit Paša  /Batler de Grande Vinko x Princezna Halit Paša/
 
Třída mladých / Junior class
VD1 Grand Brynal Gold /Bojan vom Havelland x Bora Belníčko/
VD2 Corson Donsa from 14th Meridian /Don Diego vom Harten Kern x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, Klubový vítěz černý pes Bred Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
V2 Hubert Jumper /Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper/
D Athos Sweety z Panství Dobrkačky /Amor Extra Moravák x Angelina Maria Pleasure of Friendship/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Berry from 14th Meridian /Nitro del Riobianco x Grey Asdemi di Matario/
VD2 Car Pleasure of Friendship /Dixon Gumby x Ariela Ashley Pleasure of Friendship/
VD3 Dasirius od Sopečné hory /Cliff vom Beuchower Hof x If Černý trůn/
- neúčast Winner Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Sonique de Grande Vinko/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Icon od Dvou lvů /Nitro del Riobianco x Carys od Dvou lvů/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Kelly Grace od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
VN2 Karis od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Oddysea Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Jasmína Bohemia Gotika/
VN2 Nina Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Princezna Halit Paša/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, Klubový vítěz mladých černá fena, nejlepší mladý Fany Rodšvéd /Brando Belníčko x Dara Rodšvéd/
V2 Leyla Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Fantasia Betelges/
V3 C´Victoria Donsa from 14th Meridian /Don Diego vom Harten Kern x A´Sara Nigre from14th Meridian/
V4 Karkulka Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Ježibaba Halit Paša/
V Hester Jumper /Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper/
VD Bessi Bess z Panství Dobrkačky /Gaston od Dvou lvů x Angelina Maria Pleasure of Friendship/
VD Herrietta Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Fantaghiro Halit Paša/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, Klubový vítěz černá fena, BOB Bonaira Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
V2 Haya Jumper /Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Frida Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Geraldine Halit Paša/
V2, r. CAC Jeannette Halit Paša /Aramis Halit Paša x Britannica Halit Paša/
V3 Hennessy Jumper /Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper/
V4 Beta Rodšvéd /Akar Jumper x Benny Miss Jakoso/
- neúčast Agila Bearded Charles /Brando Belníčko x Beta Rodšvéd/
 
Třída pracovní / Working class
V1 CAC Basta z Podolánky /Alfa Arnold Dura Lex x Irma Gujar od Gudas/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC A´Sara Nigre from 14th Meridian /Nitro del Riobianco x Gray Asdemi di Matario/
 
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, Klubový vítěz mladých hnědý pes Casius Donsa from 14th Meridian /Don Diego vom Harten Kern x A´Sara Nigre from 14th Meridian/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, Klubový vítěz Bordo Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Caesarion Halit Paša /Nilo dei Nobili Nati x Galanthus Nobilis Bregagne/
V2 Bueno Marrone Broskvička /Urian Miratio x Arvica Alary Aslar/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Ariel Black Dancer /Gex Agent Arnak x Assuria Goldest Diamond/
 
Třída čestná / Honor class
V Exploited Restless Heart /Kirk Kroy z Helfštýna x Ardens Stonerose/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Olivia Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Jasmína Bohemia Gotika/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, Klubový vítěz mladých hnědá fena Caramella Coldplay /Pako Daker x Kelly Černý trůn/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, Klubový vítěz hnědá fena Desiderie Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Edinstvennaya Moya iz Gratsiano/
V2 Impelliterri Restless Heart /Urian Miratio x Ardens Stonerose/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Atarei Black Dancer /Gex Agent Arnak x Assuria Goldest Diamod/
V2, r. CAC Ambra in Stile Nero /Orkán Pasecké údolí x Deborah Passo Doble/
- neúčast Anny Rytmus /Panther Ponti Dobgar x Minerva ze Psoluky/
 
TOPlist