PHOTOGALLERY

SHOW RESULTS

HEALTH RESULTS

WORKING TRIALS

PROGENY

PEDIGREE

 

JCh., Ch., club Ch.

OZZY KAY od Semberije

"Ozzy"

 

* 11.06.2019

 

 

Father: * exp. Ch., JCh. BRUCE Artay of Highland, HD A, ED 0, DNA, MDR1 +/+, DM n/n, 64 cm

Mother: Ch. ICE PRINCESS od Semberije "Luna", HD A, ED 0, MDR1 +/+, DM n/n, 61 cm

 

 

 

Club Champion of Czech republic

Champion of Czech republic

Junior Champion of Czech republic

 

 

2x CAJC, 4x CAC, 1x NV, 1x r. CACIB, 1x BOJ, 1x BOS, 1x BOB

 

 

Breed: Bílý švýcarský ovčák (dříve Kanadsko-americký ovčák) / White Swiss Shepherd Dog "WSSD" / Berger Blanc Suisse / Weiße Schweizer Schäferhunde, někdo plemeni dodnes říká bílý německý ovčák

 

STUD MALE FCI

Středně dlouhá varianta srsti "SDS" (dříve krátkosrstá varianta "KS"), kompletní chrup (42 viditelných zubů), nůžkový skus, obě varlata sestouplá), 64 cm, 37 kg.
Celoročně černý pigment nosní houby.

Registration number: CMKU/ACO/4938/-19/19  (BHR 350119 Bšo)

Pre-breeding licence: Jedovnice 06.06.2020

(complete teeth, scissor bite, height 64 cm, balanced character; fulfilled)

Breeding licence: ZKO Chlístovice 24.04.2021

(complete teeth, scissor bite, height 64 cm, balanced character; fulfilled)

()

Health:

  • DKK 0/0 (HD A)
  • DLK 0/0 (ED 0)
  • OCD 0
  • SA neg.
  • LTV/LÜW 0
  • MDR1 +/+
  • DM n/n
  • MH n/n
  • FGF5 n/M1 (carrier of long coat gene)

Working trials:

  • 23.04.2021 - BH-VT (56 p.)
  • 08.05.2021 - ZM (track, obedience, defence by national examination regulations)
  • 28.05.2021 - IGP1 (90, 89, 88)

 

Progeny:

  • 06.2021 

Pedigree:   Pedigree Database

 

 

 

SHOW RESULTS

Výstavy 2021 (14)

NVP Brno 4. června - třída pracovní V1, CAC, NV, CAC ČMKU, rozhodčí Otakar Vondrouš

MVP Brno 5. června - třída otevřená V3, rozhodčí Ing. Leoš Jančík

Klubová výstava Jedovnice 12. června - třída pracovní V1, CAC, rozhodčí Petr Řehánek

Krajská výstava Zbraslav u Brna 19. června - třída pracovní V1, vítěz třídy, rozhodčí Petr Řehánek

MVP Brno 26. června - třída otevřená V4, rozhodčí Ing. Leoš Jančík

MVP Nitra 8. července - třída otevřená V2, r. CAC, rozhodčí Heikkinen-Lehkonen (Finsko)

MVP Nitra 9. července - třída otevřená V2, r. CAC, rozhodčí Naděžda Střalková

MVP Nitra 10. července - třída otevřená V1, CAC, rozhodčí Javor Davor (Chorvatsko)

MVP Nitra 11. července - třída otevřená V2, r. CAC, rozhodčí Alexandra Grygarová

NVP Mladá Boleslav 17. července - třída pracovní V1, CAC, rozhodčí Karel Hořák

MVP Brno 14. srpna - třída otevřená V1, CAC, r. CACIB, rozhodčí (Polsko)

MVP Brno 15. srpna - třída otevřená VD4, ozhodčí Milan Krinke (kulhání)

Brněnská krajská výstava psů 22. srpna - třída pracovní V1, vítěz třídy, rozhodčí Petr Řehánek

MVP Mladá Boleslav 28. srpna - třída otevřená výborná, rozhodčí Ing. Leoš Jančík

KV Česká Skalice 11. září - třída pracovní V1, CAC, rozhodčí Eva Svobodová

Krajská výstava psů 19. září - třída V1, vítěz třídy, krajský vítěz, rozhodčí

MVP Nitra 24. září - třída šampionů V1, CAC, r. CACIB, rozhodčí

MVP Nitra 25. září - třída šampionů V1, CAC, r. CACIB, rozhodčí

MVP Nitra 26. září - třída šampionů V1, CAC, CACIB, BOS, rozhodčí

MVP Brněnka 29. září - třída otevřená výborná 4, rozhodčí Barbara Müller

Světová výstava psů Brno 30. září - rozhodčí Miroslav Václavík

MVP České Budějovice 9. října - třída šampionů rozhodčí Milan Krinke 

 

Výstavy 2020 (12)

NVP Brno 11. ledna - třída dorostu VN1, rozhodčí Ing. Leoš Jančík

MVP Brno 1. února - třída dorostu VN1, rozhodčí Petra Márová

MVP Brno 2. února - třída dorostu VN1, rozhodčí Tibor Havelka (Slovensko)

NVP Mladá Boleslav 15. srpna - třída mladých V1, rozhodčí Petra Márová

MVP Bratislava 22. srpna - třída mladých VD1, rozhodčí

MVP Bratislava 23. srpna - třída mladých V1, CAJC, BOJ, BOS, rozhodčí Tibor Havelka (Slovensko)

19. Krajská výstava psů Brno 30. srpna - třída mladých V1, rozhodčí Doc. RNDr. Jaroslava Ovesná, CSc.

NVP Olomouc 5. září - třída mladých V2, rozhodčí Petr Řehánek

NVP Brno 12. září - třída mladých V1, rozhodčí Rafal First

Speciální výstava Česká Skalice 13. září - třída mladých V1, CAJC, rozhodčí Alexandra Grygarová

MVP Nitra - třída mladých V1, CAJC, BOJ, BOB, rozhodčí Tibor Havelka

MVP Nitra - třída mladých V2, rozhodčí 

TOPlist