Speciální výstava Kamenný Mlýn, 13.05.2017
posuzovala / judge Viera Staviarská (Slovensko)
 
VÝSLEDKY JSOU NEÚPLNÉ!!!!
 
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC
V2
VD3 Guardian of Merci von King s Silbertal
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Axel Donnevara
V2, r. CAC Bruce Artay of Highland
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC
V2, r. CAC Fenix Bílá Merci
VD Trewil White Ancilias
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Faraon White Ancilias
 
Třída čestná / Honor class
V1 Iron De l´esprit du Sud
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC
V2
V3 Galaxy Bílá Merci
4
-
-
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 ... Ancilia
V2 Eywy Whiteline Czech

 
Speciální výstava Tatranská Štrba 03.09.2016
posuzoval / judge
 
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Ultimo White Ancilias
VN2 T.J. Tiger AKBO-Parchovany
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, Vítěz speciální výstavy mladých Trewil White Ancilias
VD2 Benicio Moravia Traj
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Iscar King z Ranče Montara
V2, r. CAC Orfeus White Ancilias
V3 Legend AKBO-Parchovany
V4 Luigy Scot AKBO-Parchovany
VD Atilla Ace Eiwy-Wolf
- absence Chase King z Ranče Montara
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Faraon White Ancilias
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Max AKBO-Parchovany
V2, r. CAC White Silver Jagodowe Bory
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV, BOS Blanc Berry Ancilias
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Victoria White Ancilias
VN2 Trixie AKBO-Parchovany
VN3 Taffy AKBO-Parchovany
VN4 Sandy AKBO-Parchovany
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Melanie-Jane de la Divine Blanche
VN2 Rumba AKBO-Parchovany
VN3 Rosabella AKBO-Parchovany
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOB, Vítěz speciální výstavy mladých Tosca White Ancilias
V2 Flou Diavolocane
V3 Odry AKBO-Parchovany
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, Vítěz speciální výstavy Evee Diavolocane
V2, r. CAC Kelly´s Star z Ranče Montara
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Queen Qee White Ancilias
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Zouli Iz Okeana Udachi
V2, r. CAC Jaqueline Star z Ranče Montara
V3 Coco-Dora Ancilia
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Canta Lupa Moira

Klubová výstava Kamenný mlýn 14.05.2016
posuzoval / judge Erwin Deutscher (Rakousko)
 
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Derin of Merry Dream /Endrew King z Ranče Montara x Ashley of Merry Dream/
V2 Bruce Artay of Highland /Kotori vom Terluner Schloss x Thaya Berger Acabo Czech/
V3 Trewil White Ancilias /Invicible Zente Lords of the White Shepherd x Maia White Ancilias/
VD4 Benicio Moravia Traj /Orfano Donnevara x Tara Chelsey Donnevara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Cleo of Merry Dream /Gomer la Blankpapilio x Alley ze Zemanské tvrze/
- absence Mack AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, BOB Iscar King z Ranče Montara /White Spirit of Dream Al Capone x En-Joy Star z Ranče Montara/
V2 Philippo White Ancilias /Kerry White Ancilias x Fortune White Ancilias/
V3 Atilla Ace Eiwy-Wolf /Faraon White Ancilias x Dartie z Blatenských luk/
V4 Boston la Melodie Blanche /C´Moi of Trebons Berger Blanc x Excellent Choice of White Condor/
VD Bajaranga Balí Abraska /Bleck od Kunovského lesa x Bepcock Nubika/
- absence Chase King z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Avalon Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Max AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Ixo AKBO-Parchovany /Imperator J. C. of Buscin´s Love x Azzi Princess AKBO-Parchovany/
V3 Faraon White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
V4 White Silver Jagodowe Bory /Ravel Classis Las Kornas x Kamelia Grand Canyon/
V Xeno vom Sutumer Grund /Luzifer´s Fighter vom Sutumer Grund x Viva la Vie of the White Wolves Home/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Blanc Berry Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Mystery Shadow AKBO-Parchovany/
- absence H´Tarkan de vi Pasay /Ken of the White Vallei x Ubelle du Pettit Mont Blanc/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Rumba AKBO-Parchovany /Chico vom Weissen Freund x Monte AKBO-Parchovany/
VN2 Rosabella AKBO-Parchovany /Chico vom Weissen Freund x Monte AKBO-Parchovany/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Love Me Star z Ranče Montara /Jimmy z Blatenských luk x Joyfull White Angel´s Bilow/
VN2 Al Eywa White Essence /Ixo AKBO-Parchovany x Baby Ely Falco line/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Evita Diavolocane /Ben Bílá Merci x Chellsi la Blankpapilio/
V2 Tosca White Ancilias /Invincible Zente Lords of The White Shepherd x Maia White Ancilias/
V3 Tarkania White Ancilias /Invincible Zente Lords of The White Shepherd x Maia White Ancilias/
V4 Akira Happy Jo-Ja /Blanc Berry Ancilias x Faith White Ancilias/
V Dahlia Mokronos Taien /Tom Jones Ice Lilien x Sonnie Taien/
V Zetty Donnevara /Orfano Donnevara x Nataly Cheryl Donnevara/
VD Andra Happy Jo-Ja /Blanc Berry Ancilias x Faith White Ancilias/
VD Kelly´s Star z Ranče Montara /Iron De l´esprit du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Perla Ice Lilien /Gaudi du Bois des Ternes x Lilien Dragonwings/
V2, r. CAC Queen Qee White Ancilias /Imperator J. C. of Buscin´s Love x Athalia White Ancilias/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Korry AKBO-Parchovany /Kery Ancilia x Azzi Princess AKBO-Parchovany/
V2, r. CAC Jaqueline Star z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
V3 Aimee od Špičatého vrchu /Blanc Berry Ancilias x Dája od Bílého dubu/
V4 Baby Ely Falco line /Gutchi la Blankpapilio x Ely z Brdské smečky/
VD Aquanura Bělohlávek /Ny Hviddueholm´s Haico x Justa la Blankpapilio/
VD Fanny AKBO-Parchovany /Flash Yukon of White Sunshine x Anett von Szentkirály Csillaga/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, BOS, Klubový vítěz Massey Star AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Kamelia Grand Canyon /Cajus of Trebons Berger Blanc x Haney Grand Canyon/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/

Speciální výstava Tatranská Štrba 05.09.2015

posuzoval / judge Mgr. Viera Staviarska

Foto: Veronika Průšová

image

 
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ, Klubový vítěz, BOB Max AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
2
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC
V2, r. CAC Legend AKBO-Parchovany /Ben White Royal Court x Wendy Magic AKBO-Parchovany/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Faraon White Ancilias /Lothians Vencer KannSchimmelpeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Ixo AKBO-Parchovany /Imperators J. C. of Buscin´s Love x Azzi Princess AKBO-Parchovany/
 
Feny / Females
Třída
 
Mezitřída / Intermediate class
V1 Artie White Star Eiwy-Wolf
V2 Massey Star AKBO-Parchovany
V3 Ancilias /
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Monte AKBO-Parchovany
V2, r. CAC Korry AKBO-Parchovany

 

Speciální výstava Kamenný mlýn, 11.04.2015

posuzovala / judge Monika Blaha (Rakousko)

 

Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Rin-Tin-Tin White Ancilias /Faraon White Ancilias x K´Chanel White Ancilias/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Cleo of Merry dream /Gomer la Blankpapilio x Alley ze Zemanské tvrze/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ, Vítěz speciální výstavy mladých Chico vom Weissen Freund /Aramis Nadom of White Darel x Aicha White Shine/
V2 Artuš Star Eiwy-Wolf /Faraon White Ancilias x Dartie z Blatenských luk/
V3 Max AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
V4 Iscar King z Ranče Montara /White Spirit of Dream Al Capone x En-Joy Star z Ranče Montara/
VD Korry Boy AKBO-Parchovany /Kery Ancilia AKBO-Parchovany x Azzi Princess AKBO-Parchovany/
VD Prometheus White Ancilias /Kery White Ancilias x Fortune White Ancilias/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Chase King z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, BOB, Vítěz speciální výstavy Ixo AKBO-Parchovany /Imperators J. C. of Buscin´s Love x Azzi Princess AKBO-Parchovany/
VD2 Avalon Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
- absence Bready Greys Forrento /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Debonar Free Meroxen/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Faraon White Ancilias /Lothians Vencer KannSchimmelpeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
V2 Garro White Ancilias /Blanc Berry Ancilias x Canta Lupa Moira/
V3 Darkan White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Athena Ancilia/
V4 Ferris King z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Aimee od Špičatého vrchu /Blanc Berry Ancilias x Dája od Bílého dubu/
VN2 Queen Qee White Ancilias /Imperators J. C. of Buscin´s Love x Athalia White Ancilias/
N3 Pressburg Girl Ice Lilien /Gaudi du Bois des Ternes x Lilien Dragon Wings/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ, Vítěz speciální výstavy mladých, BOS Massey Star AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
V2 Monte AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
V3 Ancilia Diamond Avalanche /Grisu vom Kofelort x Grácia v. d. Adlershügelische Wache/
- absence Korry AKBO-Parchovany /Kery Ancilia AKBO-Parchovany x Azzi Princess AKBO-Parchovany/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Jessie AKBO-Parchovany /Kery Ancilia AKBO-Parchovany x Wendy Magic AKBO-Parchovany/
D Erinye White Ancilias /Athos Ancilia x Mystery Shadow AKBO-Parchovany/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Joyfull White Angel´s Bilow /Kentalo vom Sutumer Grund x Inshima Honey vom Sutumer Grund/

 

Speciální výstava Tatranská Štrba 06.09.2014

posuzovala / judge Anna Kochan (Polsko)

 

Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Prometheus White Ancilias /Kerry White Ancilias x Fortune White Ancilias/
VN2 Max AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
VN3 Cold Snow Pett´s Wolf /Pilgrim Taien x Baby White Angel Pett´s Wolf/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Most Wanted P´tits Loups d´Amour /Garmin du Domaine de la Graffenbourg x Karibooh P´tits Loups d´Amour/
V2 Darion Bílá Merci /Hyro la Blankpapilio x Arwen Bílá Merci/
VD3 Dragon Fly /Faelan vom Terlüner Schloss x Arnie of Aiwak´s Paradise/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Indy AKBO-Parchovany /Imperator J. C. of Buscin´s Love x Azzi Princess AKBO-Parchovany/
V2, r. CAC White Silver Jagodowe Bory /Ravel Classic Las Kornas x Kamelia Grand Canyon/
V3 Iron De l´esprit du Sud /Fork du Domaine du Chene au Loup x Floppy du Domaine de Thu Lan/
VD4 Orfeus White Ancilias /Garro White Ancilias x Fortune White Ancilias/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Canta Lupa Bosfor Duma Blachorza /Hrabia of White Finess x Canta Lupa Via Roma/
V2, r. CAC Ixo AKBO-Parchovany /Imperators J. C. of Buscin´s Love x Azzi Princess AKBO-Parchovany/
V3 Jimmy z Blatenských luk /Iron of White Energy x Ginna la Blankpapilio/
VD4 Avalon Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Dragon la Blankpapilio /Banshee Boy vom Hause Zenz x Apolena u Panáka/
V2, r. CAC Faraon White Ancilias /Lothians Vencer KannSchimmelpeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, Vítěz speciální výstavy Kerry White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
V2 Andy White Bone /Diuke la Blankpapilio x Ailee ze Čtyř dvorů/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 H´Tarkan de vi Pasay /Ken of the White Valley x Ubelle du Petit Mont Blanc/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Klea AKBO-Parchovany /Kery Ancilia AKBO-Parchovany x Azzi Princess AKBO-Parchovany/
VN2 Ajsza Sniežna Dama /Axel Luna Boski Klan x Dharma Domi Pearl/
VN3 Korry AKBO-Parchovany /Kery Ancilia AKBO-Parchovany x Azzi Princess AKBO-Parchovany/
VN4 Ammy Shine of the White Wolves /Kerry White Ancilias x Goya Coranche AKBO-Parchovany/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Ancilia Diamond Avalanche /Grisu vom Kofelort x Grácia v. d. Adlershügelische Wache/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Zouli Iz Okeana Udachi /Fandorin of Trebons Berger Blanc x Deniza/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Buttercup la Melodie Blanche /C´Moi of Trebons Berger Blanc x Excellent Choice of White Condor/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Destina Star z Ranče Montara /Bossanova von White Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB Kamelia Grand Canyon /Cajus of Trebons Berger Blanc x Haney Grand Canyon/
V2, r. CAC Maia White Ancilias /Imperator J. C. of Buscin´s Love x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
V3 Coco Dora Ancilia /X-Dream Amaroq of White Mountain Austria x Athena Ancilia/
 
Soutěže:
Chovatelská skupina / Best Breeding Group:
1. Ancilias
 
Nejhezčí pár psů / Best Couple:
1. místo Kery White Ancilias + Maia White Ancilias
2. místo Jimmy z Blatenských luk + Destina Star z Ranče Montara
- neúčast Prometheus White Ancilias + Ancilia Diamond Avalanche
 

 
 
Foto: Veronika Múčková

image

 
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Darion Bílá Merci /Hyro la Blankpapilio x Arwen Bílá Merci/
VN2 Dragon Fly of Aiwak´s paradise /Faelan vom Terlüner Schloss x Arnie of Aiwak´s paradise/
 
Třída mladých / Junior class
VD1 Invincible Zente Lords Of The White Shepherd /Benji Lords Of The White Shepherd x Foxie - Wonderfull Lords Of The White Shepherd/
VD2 Iron De l´esprit du Sud /Fork du Domaine du Chene au Loup x Floppy du Domaine de Thu Lan/
- neúčast Orfeus White Ancilias /Garro White Ancilias x Fortune White Ancilias/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1 Bready Greys Forrento /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Debonar Free Meroxen/
V2 Ixo AKBO-Parchovany /Imperators J. C. of Buscin´s Love x Azzi Princess AKBO-Parchovany/
V3 Tom Jones Ice Lilien /Juan of Skah Dakota x Lilien Dragonwings/
VD4 Muraco la Blankpapilio /Gringo of White Finess x Colombia White Bohemia Mandiga/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Happy King z Ranče Montara /Luzifer´s Fighter vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Avalon Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
V3 Lars la Blankpapilio /Joyner Boss vom Sutumer Grund x Dinky la Blankpapilio/
VD4 Roy Acabo Czech /Blesk od Kunovského lesa x Meggie Acabo Czech/
 
Třída pracovní / Working class
VD1 Apollo Alba Sagitta /Dragon la Blankpapilio x Bessie Whiteline Czech/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, klubový vítěz pes, BOS Faraon White Ancilias /Lothians Vencer KannSchimmelpeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
V2, r. CAC Quido AKBO-Parchovany /Kery Ancilia AKBO-Parchovany x Charlene of Martin´s Roseville/
V3 Andy White Bone /Diuke la Blankpapilio x Ailen ze Čtyř dvorů/
V4 Kerry White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
V Ferris King z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, nejlepší veterán H´Tarkan de vi Pasay * 01.05.2002 /Ken of the White Valley x Ubelle du Petit Mont Blanc/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Ancilia Diamond Avalanche /Grisu vom Kofelort x Grácia v. d. Adlershügelische Wache/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, klubový vítěz mladých, BOB Xarria Jackie Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
V2 Tirza vom Altvilstal /Icor vom Altvilstal x Mali vom Altvilstal/
VD3 Carmen Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
VD4 Jessie AKBO-Parchovany /Kery Ancilia AKBO-Parchovany x Wendy Magic AKBO-Parchovany/
- neúčast Iggy z Veselé rodiny /Gomer la Blankpapilio x D´Sheron Star z Ranče Montara/
- neúčast Odyssea White Ancilias /Garro White Ancilias x Fortune White Ancilias/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Maia White Ancilias /Imperator J. C. of Buscin´s Love x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Jasmine White Ancilias /Blanc Berry Ancilias x Athalia White Ancilias/
V2, r. CAC Erinye White Ancilias /Athos Ancilia x Mystery Shadow AKBO-Parchovany/
VD3 Gayka II AKBO-Parchovany /Pegasus AKBO-Parchovany x Azzi Princess AKBO-Parchovany/
VD4 Brittannie la Melodie Blanche /C´Moi of Trebons Berger Blanc x Excellent Choice of White Condor/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, klubový vítěz fena Cally od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
V2 Grácia v. d. Adlershügelische Wache /Ginko z Blatenských luk x Vénuszvölgyi-vitéz Gréti/
V3 Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
Chovatelské skupiny:
1. Ancilias
 
Nejhezčí pár psů:
1. Kerry White Ancilias + Maia White Ancilias
2. Iron De l´esprit du Sud + Chellsi la Blankpapilio
 
 

 

Klubová výstava Tatranská Štrba, 21.09.2013

posuzoval / judge Andrzej Zamoyski (Polsko)

Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Orfeus White Ancilias /Garro White Ancilias x Fortune White Ancilias/
VN1 Chase King z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Ixo AKBO-Parchovany /Imperators J. C. of Buscin´s Love x Azzi Princess AKBO-Parchovany/
VN2 Iron De l´esprit du Sud /Fork du Domaine du Chene au Loup x Floppy du Domaine de Thu Lan/
VN3 Indy AKBO-Parchovany /Imperators J. C. of Buscin´s Love x Azzi Princess AKBO-Parchovany/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Canta Lupa Bosfor Duma Blachorza /Hrabia of White Finess x Canta Lupa Via Roma/
 
Mezitřída / Intermediate class
VD1 Muraco la Blankpapilio /Gringo of White Finess x Colombia White Bohemia Mandiga/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Ferris King z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
V2 Condor du Manoir de la Roche Blanche /Zacke de vi Pasay x Vendetta Nirvana du Manoir de la Roche Blanche/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Faraon White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia Ii du Bois des Ternes/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, Klubový vítěz, BOS Blanc Berry Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Mystery Shadow AKBO-Parchovany/
V2, r. CAC Andy White Bone /Diuke la Blankpapilio x Ailen ze Čtyř dvorů/
 
Třída čestná / Honor class
V Kerry White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 H´Tarkan de vi Pasay /Ken of the White Valley x Ubelle du Petit Mont Blanc/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Odyssea White Ancilias /Garro White Ancilias x Fortune White Ancilias/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, Klubový vítěz mladých, BOB Maia White Ancilias /Imperator J. C. of Buscin´s Love x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
V2 Holliday Star z Ranče Montara /Luzifers Fighters vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Joyfull White Angel´s Bilow /Kentalo vom Sutumer Grund x Inshima Honey vom Sutumer Grund/
V2 Goya Coranche AKBO-Parchovany /Pegasus AKBO-Parchovany x Azzi Princess AKBO-Parchovany/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC K´Chanel White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
V2 Ataraxia White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/
- absence Brittannie la Melodie Blanche /C´Moi of Trebons Berger Blanc x Excellent Choice of White Condor/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Cassey Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quietangel x Husky vom Märkischen Oderland/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, Klubový vítěz Canta Lupa Moira /Athos Ancilia x Isis White Majestics/
V2, r. CAC Coco Dora Ancilia /X-Dream Amaroq of White Mountain Austria x Athena Ancilia/

 

 
 
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Muraco la Blankpapilio /Gringo of White Finess x Colombia White Bohemia Mandiga/
 
Mezitřída / Intermediate class
VD1 Kerry White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
VD2 Lars la Blankpapilio /Joyner Boss vom Sutumer Grund x Dinky la Blankpapilio/
VD3 Roy Acabo Czech /Blesk od Kunovského lesa x Meggie Acabo Czech/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, vítěz speciální výstavy pes Garro White Ancilias /Blanc Berry Ancilias x Canta Lupa Moira/
V2, r. CAC Ferris King z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
VD3 Bonfire la Melodie Blanche /C´Moi of Trebons Berger Blanc x Excellent Choice of White Condor/
VD4 Boston la Melodie Blanche /C´Moi of Trebons Berger Blanc x Excellent Choice of White Condor/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC F´Adam of Trebons Berger Blanc /Al-Pacino of Haely´s Future x Classe Apart of Trebons Berger Blanc/
V2 Faraon White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia Ii du Bois des Ternes/
V3 Dionysos White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Athena Ancilia/
 
Třída čestná
V1 Andy White Bone /Diuke la Blankpapilio x Ailen ze Čtyř dvorů/

 

Feny
Třída dorostu
VN1 Maia White Ancilias /Imperator J. C. of Buscin´s Love x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
 
Třída mladých
V1, CAJC Caico it Ljocht fan Shina /Akhiro vom Altvilstal x Caely´s White Flower Silken/
V2 Sonnie Taien /Number One of White Energy x Chispa Taien/
VD3 Holliday Star z Ranče Montara /Luzifers Fighters vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC K´Chanel White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
V2, r. CAC Elfi Nubika /Buddy Enrico vom Osteland x Ayla Shengul Nubika/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Jasmine White Ancilias /Blanc Berry Ancilias x Athalia White Ancilias/
VD2 Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, vítěz speciální výstavy fena, BOB Jayla vom Altvilstal /Diego Maradonna von der Weissen Wolke x Akira vom Entweger Hof/
V2, r. CAC Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia Ii du Bois des Ternes/
 
 

Speciální výstava Tatranská Štrba, 08.09.2012

posuzoval / judge Gregorz Robak (Polsko)

Psi / Males
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Kerry White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Faraon White Ancilias /Lothians Vencer KannSchimmelpeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
VD Ferris King z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
- absence Zack AKBO-Parchovany /Kery Ancilia AKBO-Parchovany x Anett von Szentkirály Csilagag/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, Klubový vítěz Blanc Berry Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Mystery Shadow AKBO-Parchovany
V2, r. CAC Andy White Bone /Diuke la Blankpapilio x Ailen ze Čtyř dvorů/
V3 Melody Boy Miraja /X-Dream Amaroq of White Mountain Austria x Holly Anne z Veselé rodiny/
VD4 Pegasus AKBO-Parchovany /Aico von Bruckner Land x Anett von Szetkiraly Csilaga/
 
Feny / Females
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
V2, r. CAC Buttercup la Melodie Blanche /C´Moi of Trebons Berger Blanc x Excellent Choice of White Condor/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, Klubový vítěz, BOB Baltic Beauty Perfect Creation /X-Dream Amaroq of White Mountain Austria x Erodike Thalia Donnevara/
V2, r. CAC Athalia White Ancilias
V Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/
V Canta Lupa Moira /Athos Ancilia x Isis White Majestics/
V Coco Dora Ancilia /X-Dream Amaroq of White Mountain Austria x Athena Ancilia/
 
Soutěže:
Chovatelská skupina:
1. Ancilias
 
Nejhezčí pár psů:
1. Blanc Berry Ancilias + Athalia White Ancilias

image

Psi
Třída štěňat
VN1 Bajaranga-Balí Abraska /Blesk od Kunovského lesa x Bepcock Nubika/ - středně dlouhá srst, dále "SDS"
N Lothians White Ancilias /Faraon White Ancilias x  Mystery Shadow AKBO-Parchovany/ - dlouhosrstý, dále "DS"
 
Třída mladých
V1, CAJC, klubový vítěz mladých Kerry White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/ - DS
 
Mezitřída
V1, CAC Andy White Bone /Diuke la Blankpapilio x Ailen ze Čtyř dvorů/ - SDS
 
Třída otevřená
V1, CAC, klubový vítěz pes White Spirit of Dream´s Al Capone /Kirtonmae Sir Higgins x Heaven´s Pride of Buscin´s Love/ - DS, Německo
V2, r. CAC Faraon White Ancilias /Lothians Vencer KannSchimmelpeng x Ancilia II du Bois des Ternes/ - DS, ČR
V3 Alf vom Weissen Freund /Hunter-Louis of Beautiful White x Aicha White Shine/ - DS
V4 Major Tom AKBO-Parchovany /Hunter-Louis of Beautiful White x Charlene of Martin´s Rossevile/ - DS
V Fionnaoire Darth Vader /Alpinarc Apparitions x Neigepearl Sparkling Galaxy/ - SDS, Německo
VD Boston la Melodie Blanche /C´Moi of Trebons Berger Blanc x Excellent Choice of White Condor/ - DS
VD Garro White Ancilias /Blanc Berry Ancilias x Moira Canta Lupa/ - DS, ČR
 
Třída pracovní
V1, CAC, Bonito-Snow vom Rüstjer Forst /Balu Snow of the White River x Celina-Aura of the White Roses/ - DS, Německo
 
Třída šampionů
V1, CAC Blanc Berry Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Mystery Shadow AKBO-Parchovany/ - DS
V2, r. CAC Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/ - SDS, ČR
V3 Quido AKBO-Parchovany /Kery Ancilia AKBO-Parchovany x Charlene of Martin´s Roseville/ - DS
V4 Pegasus AKBO-Parchovany /Aico von Bruckner Land x Anett von Szetkiraly Csilaga/ - DS
 
Třída veteránů
V1, klubový vítěz veterán Melody Boy Miraja *24.03.2003 /X-Dream Amaroq of White Mountain Austria x Holy-Anne z Veselé Rodiny/ - DS
V2 Hunter-Louis of Beautiful White *02.11.2002 /Nouthern Wulf von der Hohensyburg x Caitlin-Laureen von der Nellenburg/ - DS, Německo
V3 H´Tarkan de vi Pasay * 01.05.2002 /Ken of the White Valley x Ubelle du Petit Mont Blanc/ - DS
 
Feny
Třída dorostu
VN1 Komtessa Beautiful White Angel /Frenchman Beautiful White Angel x Endless Love of the Heart of Lothian/ - DS, Německo
 
Třída mladých
V1, CAJC, klubový vítěz mladých Tara Chelsey Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/ - SDS, ČR
V2 Jasmine White Ancilias /Blanc Berry Ancilias x Athalia White Ancilias/ - DS, ČR
V3 K´Chanel White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/ - DS
VD Jessika White Ancilias /Blanc Berry Ancilias x Athalia White Ancilias/ - DS, ČR
 
Třída otevřená
V1, CAC, klubový vítěz fena, BOB Fortune White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/ - DS
V2, r. CAC Gesha-Lynn of Buscin´s Love /Indian-Dream of Beautiful White x Anny-Sue of Buscin´s Love/ - DS, Německo
V3 Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/ - DS, ČR
V4 Bona Dea White is Forschow /Heiko AKBO-Parchovany x Pyry Blizzard AKBO-Parchovany/ - SDS
 
Třída šampionů
V1, CAC Aisha White Shine /Melody Boy Miraja x Joel AKBO-Parchovany/ - DS
V2, r. CAC Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/ - DS, ČR
V3 Heaven´s Pride of Buscin´s Love /Dragon la Blankpapilio x Deyenne-Shely of Buscin´s Love/ - DS, Německo
V4 Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/ - DS, ČR
 
Soutěže:
Chovatelské skupiny
1. Ancilias - Eva a Josef Vobořilovi
2. of Buscin´s Love - Cynthia Jarck, Německo
 
Nejhezčí pár psů
1. Blanc Berry Ancilias + Fortune White Ancilias
2. White Spirit of Dream´s Al Capone + Heaven´s Pride of Buscin´s Love
 
image

 

Speciální výstava Banská Bystrica, 09.05.2004
posuzovala / judge MVDr. Gabriela Ridarčíková (Slovensko)
Psi
Třída mladých:
V1, CAJC FLASH YUKON OF THE WHITE SUNSHINE
ch: Carmen Staudinger, m: Ing. Marcel Hvozdík
V2,
HARRY AKBO-PARCHOVANY
ch:Ing. Hvozdík Marcel, m: Ing. Zajcev Alexander
Trieda stredná:
V1, CAC;
ATHOS Z BELANSKEJ FARMY
ch: Štefaniková Marcela, m: Fabianová Klára
V2, R.CAC;
ATHOS ANCILA
ch: Vobořil Jozef,  m: Vobořil Jozef
Trieda otvorená:
V1, CAC;
ADONIS Z BELANSKEJ FARMY
ch: Štefaniková Marcela m: Dolinajec Vlado
V2, R.CAC;
ATHOS OD ČERNÉHO DATLA
ch: Navrátilová Blanka,  m: Krejčířová Jana
V3;
EIKO FALCO-RENDY
ch: Hurajt Milan; m: Bagin Martin
V4;
ALGO VON FASSATI
ch: Fassati Gabriela, m: Daumann Paula
Trieda pracovná:
V1, CAC
GERO Z VESELÉ RODINY
ch+m: Plšková Oldřiška
Trieda šampiónov:
V1, CAC, BOB
EDGAR DONNEVARA
ch: Ing. Horáková Eva, m: Minařik Michal, Dis
V2, R.CAC
BASCO WHITE MAJESTICS
ch: Kroupa Petr, m: Ryba Svatopluk
 
SUKY
 
Trieda mladých:
V1, CAJC
LUCY WILD MIRAJA
ch: Nováková Jana, m: Šimek Zdenko, Dpt.
V2
LITTLE MISS MIRAJA
ch: Nováková Jana m: Jiří a Monika Drekslerovi
Trieda stredná:
V1, CAC
ATHENA ANCILA
ch: Vobořil Jozef, m: Nobořil Martin
Trieda otvorená:
V1, CAC
GENERA AKBO – PARCHOVANY
ch: Ing. Marcel Hvozdík, m: Pulman Otto
V2, R.CAC
FLORIDA SUN MIRAJA
ch: Nováková Jana m: Štefániková Marcela
V3
DORA Z KLAJDY
ch: Padrta Milan, m: Vobořil Jozef
Trieda šampiónov
V1, CAC, VŠV,
AMIGA BELLA VORACIOUS
ch: Kreisingerová Irena, m: Náhlovská Hana
V2, R.CAC
COCO.CHANEL WHITE MAJESTICS
ch: Kroupa Petr, m: Eva  Jozef Vobořilovi

 

TOPlist
TOPlist