46. Mezinárodní výstava psů České Budějovice, 7. října 2017
posuzoval / judge Petr Řehánek
 
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Kim Taien /Yarssan Donnevara x Toyen Taien/
 
Třída mladých / Junior class
VD1 Durango Areba Artay of Highland /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Bambina White Chocolate/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1 Utrey White Ancilias /Faraon White Ancilias x K´Chanel White Ancilias/
- absence Axel Donnevara /Barnet Abraska x Xarria Jackie Donnevara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Sokrates White Ancilias /Chiko z Blatenských luk x Athalia White Ancilias/
VD2 Brutto Artay of Highland /Kotori vom Terlüner Schloss x Thaya Berger Acabo Czech/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Koda z Blatenských luk /Drakkar of Blachier de la Bussiere x Ginna la Blankpapilio/
V2, r. CAC, r. CACIB Gilles King z Ranče Montara Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Aimy z Dubské hajnice /Ben Bílá Merci x Brooke Ann Forrento/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Gira Bílá Merci /Fenix Whiteline Czech x Carmen Bílá Merci/
V2 Evolet Saga Beli Andjeo /Faelan vom Terlüner Schloss x Beli Andjeo Dzika Banda/
Baileys Venturado /Gilles King z Ranče Montara x Aeilyn Clea Forrento/
Xantia la Blankpapilio /Apollo z Nového Malína x Oxiana la Blankpapilio/
- absence Diandra Areba Artay of Highland /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Bambina White Chocolate/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Ice Queen od Semberije /Yole vom Sutumer Grund x Beau Beau/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOS Lucky z Blatenských luk /Innuendo of Trebons Berger Blanc x Ginna la Blankpapilio/
Chilli Nubika /HanSolo von Tirol x Celina Nubika/
Xira Acabo Czech /Barnet Abraska x Oppi Acabo Czech/
V4 Blueberry Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/
Akira Happy Jo-Ja /Blanc Berry Ancilias x Faith White Ancilias/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Cinderella od Veselských pískoven /Fenix Whiteline Czech x Gaily z Blatenských luk/

 
Mezinárodní výstava psů České Budějovice, 22. dubna 2017
posuzoval / judge Otakar Vondrouš
 
 
Psi / Males
Třída štěnat / Baby class
- absence Aiken Acabo Czech /Chiko z Blatenských luk x Nessie Acabo Czech/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Guardian of Merci von King´s Silbertal /Chuck vom Reinholdsberg x White Falcon s Majesty Maya/ - dokončen titul Junior šampion ČR
V2 Absolute White Chocolate Eragon /Beniamino White Chocolate x Uma White Chocolate vom Sutumer Grund/
V3 Axel Donnevara /Barnet Abraska x Xarria Jackie Donnevara/
VD4 Avignon Provance Bohemian Bluemoon /Avalon Altája x Chelsea z Brdské smečky/
- absence McKing z Ranče Montara /Xeno vom Sutumer Grund x Joyfull White Angel´s Bilow/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1 Sokrates White Ancilias /Chiko z Blatenských luk x Athalia White Ancilias/
V2 Brutto Artay of Highland /Kotori vom Terlüner Schloss x Thaya Berger Acabo Czech/
V3 Kewin King z Ranče Montara /Iron De L´esprit Du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Ares Callidus Eiwy-Wolf /Faraon White Ancilias x Dartie z Blatenských luk/ - dokončen šampion ČR
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOS Koda z Blatenských luk /Drakkar of Blachier de la Bussiere x Ginna la Blankpapilio/
V2, r. CAC, r. CACIB Barnet Abraska /Blesk od Kunovského lesa x Bepcock Nubika/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Feny / Females
Třída štěnat / Baby class
N Aki Annei Acabo Czech /Chiko z Blatenských luk x Nessie Acabo Czech/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Galaxy Bílá Merci /Fenix Whiteline Czech x Carmen Bílá Merci/
V2 Funny Bunny Taien /Quebec Indigo of White Condor x Waikiki Taien/
V3 Artemis Barcai Fine /Boston la Melodie Blanche x Caira Bílá Merci/
VD4 Ice Queen od Semberije /Yole vom Sutumer Grund x Beau-Beau/
- absence Alice Springs Bohemian Bluemoon /Avalon Altája x Chelsea z Brdské smečky/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Lucky z Blatenských luk /Innuendo of Trebons Berger Blanc x Ginna la Blankpapilio/
V2, r. CAC Tanelia White Ancilias /Invincible Zente Lords of the White Shepherd x Maia White Ancilias/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Cinderella od Veselských pískoven /Fenix Whiteline Czech x Gaily z Blatenských luk/ - dokončen titul šampion ČR
- absence Akira Happy Jo-Ja /Blanc Berry Ancilias x Faith White Ancilias/
- absence Jacqueline Star z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Jazz Rock´m Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/
V2, r. CAC Kayra z Blatenských luk /Drakkar of Blachier de la Bussiere x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Ginna la Blankpapilio /Akhiro vom Altvilstal x Apolena u Panáka/
- absence Artemis z Nového Malína /Cino Giacomo Elbigi x Alexis of White Glory/

 
 
44. Mezinárodní výstava psů České Budějovice, 8. října 2016
posuzovala / judge Petra Márová
 
ARTEMIS z Nového Malína * 02.07.2006
 
 
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Avingon Provance Bohemian Bluemoon /Avalon Altája x Chelsea z Brdské smečky/
 
Třída mladých / Junior class
VD1 Sokrates White Ancilias /Chiko z Blatenských luk x Athalia White Ancilias/
- absence Ernie Bílá Merci /Jimmy z Blatenských luk x Carmen Bílá Merci/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Bengee pod Ovčáckým vrchem /Charon z Blatenských luk x Tarja Taien/
V2, r. CAC Koda z Blatenských luk /Drakkar of Blachier de la Bussiere x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Chiko z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
V2 Aiolos River Atagora /Orris Acabo Czech x Usurei Donnevara/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOS Charon z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
V2, r. CAC, r. CACIB Xeno vom Sutumer Grund /Luzifer´s Fighter vom Sutumer Grund x Viva la Vie of the White Wolves Home/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Galaxy Bílá Merci /Fenix Whiteline Czech x Carmen Bílá Merci/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Lucky z Blatenských luk /Innuendo of Trebons Berger Blanc x Ginna la Blankpapilio/
V2 Bernie´s Bernadeta Atagora /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Usurei Donnevara/
VD3 Tanelia White Ancilias /Invincible Zente Lords of the White Shepherd x Maia White Ancilias/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Evita Diavolocane /Ben Bílá Merci x Chellsi la Blankpapilio/
V2 Aloma Pet Černý Květ /Gilles King z Ranče Montara x Alda z Nového Lichtenbergu/
- absence Born to Win Warrior DogFire /Born to Win White Zorro x Born to Win White UltraFire/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Kayra z Blatenských luk /Drakkar of Blachier de la Bussiere x Ginna la Blankpapilio/
V2, r. CAC Aeilyn Clea Forrento /Orfano Donnevara x Debonar Free Meroxen/
V3 Blackberry Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/
 
Třída šampionů / Champion class
1V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Jazz Rock´m Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/ - v závěrečných soutěžích BIG II.
V2, r. CAC Massey Star AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
V3 Jacqueline Star z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Artemis z Nového Malína /Cino Giacomo Elbigi x Alexis of White Glory/

 

Mezinárodní výstava psů České Budějovice, 23. dubna 2016
posuzoval / judge Iuza Beradze
 
 
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Bengee pod Ovčáckým vrchem /Charon z Blatenských luk x Tarja Taien/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Koda z Blatenských luk /Drakkar of Blachier de la Bussere x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, BOS Charon z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
V2, r. CAC Gilles King z Ranče Montara Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Xeno vom Sutumer Grund /Luzifer´s Fighter vom Sutumer Grund x Viva la Vie of the White Wolves Home/
V2, r. CAC Flash of Trebons Berger Blanc Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Love Me Star z Ranče Montara /Jimmy z Blatenských luk x Joyfull White Angel´s Bilow/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Akira Happy Jo-Ja /Blanc Berry Ancilias x Faith White Ancilias/
V2 Cinderella od Veselských pískoven /Fenix Whiteline Czech x Gaily z Blatenských luk/
V3 Aloma Pet Černý květ /Gilles King z Ranče Montara x Alda z Nového Lichtenbergu/
V4 Darcy Bella Forrento /Valkyr Morris Donnevara x Debonar Free Meroxen/
- absence Bernie´s Bernadeta Atagora /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Usurei Donnevara/
- absence Daenerys Mokronos Taien /Tom Jones Ice Lilien DragonWings x Sonnie Taien/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Jaqueline Star z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
V2, r. CAC Ashes Venturado /Abakan Nubika x Aeilyn Clea Forrento/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Ayla Diavolocane /Gomer la Blankpapilio x Destina Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Brigitte Tessi Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/
V3 Britta z Nového Lichtenbergu /Derin Nubika x Aireen Mystery of White/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Jazz Rock´m Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/
V2, r. CAC Massey Star AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holiday Star z Ranče Montara/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/

 

 

image
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOS Koda z Blatenských luk /Drakkar of Blachier de la Bussere x Ginna la Blankpapilio/
VD2 Beinean Falco Sionella /Avalon Altája x Ayleen Falco line/
 
Mezitřída / Intermediate class
VD1 Adarius Venturado /Abakan Nubika x Aeilyn Clea Forrento/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Barnet Abraska /Blesk od Kunovského lesa x Bepcock Nubika/
 
Třída šampionů / Champion class
VD1 Iron De L´esprit Du Sud /Fork du Domaine du Chene au Loup x Floppy du Domaine de Thu Lan/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Daenerys Mokronos Taien /Tom Jones Ice Lilien DragonWings x Sonnie Taien/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Cinderella od Veselských pískoven /Fenix Whiteline Czech x Gaily z Blatenských luk/
VN2 Akira Happy Jo-Ja /Blanc Berry Ancilias x Faith White Ancilias/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ, BOB Jazz Rock´m Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/
V2 Kayra z Blatenských luk /Drakkar of Blachier de la Bussere x Ginna la Blankpapilio/
V3 Bamboocha Taien /Gaudi du Bois des Ternes x Toyen Taien/
VD4 Chan Tengri White Dream Team /Azimut Ortus x Ulma Fliegeland/
VD Artemisia Artay of Highland /Argo of Barrandov´s Alley x Thaya Berger Acabo Czech/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1 Jaqueline Star z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
VD2 Ashes Venturado /Abakan Nubika x Aeilyn Clea Forrento/
- absence Jassey Star z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Gimma Nubika /Chippewa Taien x Celina Nubika/
V2, r. CAC, r. CACIB Ayla Diavolocane /Gomer la Blankpapilio x Destina Star z Ranče Montara/
V3 Aeilyn Clea Forrento /Orfano Donnevara x Debonar Free Meroxen/
VD4 Nikita Sun White Ancilias /Blanc Berry Ancilias x Athalia White Ancilias/
- absence Carmen Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
 
Třída šampionů / Champion class
- absence Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Aura z Blatenských luk *12.12.2004 /Fill White Majestics x Ayoki of Kim´s dream/

 
 

posuzoval / judge Petr Řehánek

BTWW Dogfire - 3 měsíce, ARTEMISIA Artay of Highland - 5 měsíců, THREA Acabo Czech - 2,5 roku

 
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
VD1 Adarius Venturado /Abakan Nubika x Aeilyn Clea Forrento/
VD2 Ares Callidus Eiwy-Wolf /Faraon White Ancilias x Dartie z Blatenských luk/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Alf Falco line /Jason Taien x Ely z Brdské smečky/
V2, r. CAC Gilles King z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
- neúčast Chase King z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
V2, r. CAC, r. CACIB Iron De L´esprit Du Sud /Fork du Domaine du Chene au Loup x Floppy du Domaine de Thu Lan/
V3 Garro White Ancilias /Blanc Berry Ancilias x Canta Lupa Moira/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Artemisia Artay of Highland /Argo of Barrandov´s Alley x Thaya Berger Acabo Czech/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Jazz Rock´m Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/ - dokončen titul "Junior šampion ČR", v závěrečných soutěžích Junior BIG I.Junior BIS = nejkrásnější mladý jedinec celé výstavy
V2 Massey Star AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holiday Star z Ranče Montara/
V3 Brigitte Tessi Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/
VD4 Ashes Venturado /Abakan Nubika x Aeilyn Clea Forrento/
- neúčast Bambina White Chocolate /Quai Yucon vom Sutumer Grund x Astrid/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Yannis Donnevara /Chiko z Blatenských luk x Nataly Cheryl Donnevara/ - dokončen titul "Junior šampion ČR"
V2, r. CAC Brandy z Papouščího ráje /Gomer la Blankpapilio x Jasmína Taien/
VD3 Xanthippe Taien /Don Charlie Queen of Twins x Zelmarian Hannies Taien/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Threa Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/ - dokončen titul "Šampion ČR"
V2, r. CAC Anthea Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
V3 Brook Ann Forrento /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Debonar Free Meroxen/
V4 Aeilyn Clea Forrento /Orfano Donnevara x Debonar Free Meroxen/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOS Joyfull White Angel´s Bilow /Kentalo vom Sutumer Grund x Inshima vom Sutumer Grund/
V2, r. CAC Ely z Brdské smečky /Falco of Kim´s dream x Dolly Nice of Kim´s dream/

 
Mezinárodní výstava psů České Budějovice, 20. září 2014

posuzovala / judge Gabriela Ridarčíková

 
Psi / Males
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Iron De L´esprit Du Sud /Fork du Domaine du Chene au Loup x Floppy du Domaine de Thu Lan/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Jimmy z Blatenských luk /Iron of White Energy x Ginna la Blankpapilio/
V2, r. CAC, r. CACIB Corso Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Bílá Merci/
V3 Chiko z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída šampionů / Champion class
- neúčast Fuego King z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Brandy z Papouščího ráje /Gomer la Blankpapilio x Jasmína Taien/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Isabella White vom Niehuser See /Devil of White Energy x Luana vom Sutumer Grund/
V2 Brooke Ann Forrento /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Debonar Free Meroxen/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Anthea Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
V2, r. CAC, r. CACIB Choice z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
 
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/

 
Mezinárodní výstava psů České Budějovice, 6. dubna 2014
posuzoval / judge Otakar Vondrouš (změna rozhodčího)

Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Iron De L´esprit Du Sud /Fork du Domaine du Chene au Loup x Floppy du Domaine de Thu Lan/
V2 Baloo Falco line /Gutchi la Blankpapilio x Ely z Brdské smečky/
- neúčast Barney Falco line /Gutchi la Blankpapilio x Ely z Brdské smečky/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Alf Falco line /Jason Taien x Ely z Brdské smečky/
V2, r. CAC Charon z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
V3 Barnet Abraska /Blesk od Kunovského lesa x Bepcock Nubika/
V4 Chiko z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ, BOB Brandy z Papouščího ráje /Gomer la Blankpapilio x Jasmína Taien/
V2 Barbie Falco line /Gutchi la Blankpapilio x Ely z Brdské smečky/
V3 Ayla Diavolocane /Gomer la Blankpapilio x Destina Star z Ranče Montara/
V4 Carmen Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
- neúčast Brooke Ann Forrento /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Debonar Free Meroxen/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Threa Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
V2, r. CAC Toyen Taien /Otso´s Obsidian Taien x Karita Taien/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Celina Nubika /Argo of Barrandov´s Alley x Julie Nycol Elbigi/
V2 Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/

 

Mezinárodní výstava psů České Budějovice, 5. října 2013

posuzovala / judge Iveta Nováková

 
THREA Acabo Czech - V1, CAJC, BOJ
 
 
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Chase King z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Iron De L´esprit Du Sud /Fork du Domaine du Chene au Loup x Floppy du Domaine de Thu Lan/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Chiko z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Iggy z Veselé rodiny /Gomer la Blankpapilio x D´Sheron Star z Ranče Montara/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Cella Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Threa Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/ - dokončen titul Junior šampion ČR
V2 Brooke Ann Forrento /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Debonar Free Meroxen/
- neúčast Joyfull White Angel´s Bilow /Kentalo vom Sutumer Grund x Inshima vom Sutumer Grund/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Aeilyn Clea Forrento /Orfano Donnevara x Debonar Free Meroxen/
V2, r. CAC Choice z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Jasmine White Ancilias /Blanc Berry Ancilias x Athalia White Ancilias/
V2, r. CAC Eila od Kunovského lesa /Asterix of Lovely Whitestar x Cally od Kunovského lesa/
- neúčast Asset Aclesia Janiyca /Dragon la Blankpapilio x Canny O´Sulivan z Brdské smečky/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB En-Joy Star z Ranče Montara /Atax-Boss vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Cassey Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quietangel x Husky vom Märkischen Oderland/

 
Mezinárodní výstava psů České Budějovice, 30. března 2013
posuzovala / judge Anna Redlicka (Polsko)

 

Psi / Males
Třída mladých
V1, CAJC, BOB Chiko z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
 
Mezitřída
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Swen Acabo Czech /Jason Taien x Nessie Acabo Czech/  - dostavil se pozdě, posouzen po třídě otevřené, původně mimo pořadí
 
Třída otevřená
V1, CAC, r. CACIB Derin Nubika /Dragon la Blankpapilio x Ayla Shengul Nubika/ - dokončil titul šampion ČR
- neúčast Enzi z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Ayoki of Kim´s dream/
 
Třída šampionů
V1, CAC Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
V2, r. CAC Kerry White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
 
Feny / Females
Třída dorostu
VN1 Thaya Berger Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
 
Třída mladých
V1 Wallery Donnevara /Don Charlie Queen of Twins x Kelly Nice Donnevara/
VD2 Azera Fortis Animo /Apollo z Nového Malína x Orianna Neeo Donnevara/
VD3 Anthea Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
 
Mezitřída
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Usurei Donnevara /Nico Donnevara x Kelly Nice Donnevara/
VD2 K´Chanel White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
 
Třída otevřená
V1 Buttercup la Melodie Blanche /C´Moi of Trebons Berger Blanc x Excellent Choice of White Condor/
VD2 Asset Aclesia Janiyca /Dragon la Blankpapilio x Canny O´Sullivan z Brdské smečky/
VD3 Cessie ze Čtyř dvorů /Ideal Caress Donnevara x Christine Sweety Donnevara/
D Cindy Beluda /Nero Donnevara x Audi z Nového Malína/ - tato fena získala na podzimní MVP též v Českých Budějovicích u Ing. Leoše Jančíka titul BOB
- neúčast Brittanie la Melodie Blanche /C´Moi of Trebons Berger Blanc x Excellent Choice of White Condor/
- neúčast Dartie z Blatenských luk /Ahepjuk Whiteline Czech x Aura z Blatenských luk/
 
Třída šampionů
V1, CAC, r. CACIB Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/ - dokončila titul šampion ČR
V2 Fortune White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
V3 Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/

 

posuzoval / judge Ing. Leoš Jančík

image

 
Psi / Male
Třída dorostu / Puppy Class
N Charon z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída mladých / Junior Class
- neposouzen Gilles King z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/ - Gilles byl vyloučen, že nechtěl ukázat zuby, ale pan Jančík měl ruku v puse ještě dřív, než člověk pomalu dolezl do kruhu; Bernie to ustál, ale mladý pejsek byl překvapen, tak začal couvat, druhá šance zde bohužel neexistuje
 
Mezitřída / Intermediate Class
VD1 Kerry White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
 
Třída šampionů /Champion Class
VD1 Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Feny
Třída dorostu / Puppy Class
N1 Aeilyn Clea Forrento /Orfano Donnevara x Debonar Free Meroxen/
N2 Azera Fortis Animo /Apollo z Nového Malína x Orianna Neeo Donnevara/
 
Třída mladých / Junior Class
- neúčast Ungarie Blue Cidabro /Heelersridge Emublu King x Miss Aussie Cidabro/
 
Mezitřída / Intermediate Class
V1, CAC Usurei Donnevara /Nico Donnevara x Kelly Nice Donnevara/
 
Třída otevřená / Open Class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Cindy Beluda /Nero Donnevara x Audi z Nového Malína/
VD2 Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
VD3 Asset Aclesia Janiyca /Dragon la Blankpapilio x Canny O´Sullivan z Brdské smečky/
 
Třída šampionů / Champion Class
V1, CAC, r. CACIB Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/
V2, r. CAC Eywy Whiteline Czech /Fill White Majestics x Genny Lee Donnevara/
VD3 Fortune White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
- neúčast Gaily z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Aura z Blatenských luk/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Daisy Hess Elbigi *12.06.2011 /Basko Fillův dvůr x Ailli Scarlett Elbigi/ - stále nádherná fena, dokonale bílá srst, tmavé oko, tmavý nos!, v super kondici, až to člověk nechápe
- neúčast Babeta Red Sky Cinderella´s Ranch *20.11.2003 /Cowcockycattle´s Moki x Cinderella Bullit Star/

 

Mezinárodní výstava psů České Budějovice, 31. března 2012
posuzoval / judge Jaroslav Matyáš (Slovensko)
 
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Tyson Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Derin Nubika /Dragon la Blankpapilio x Ayla Shengul Nubika/
 
Třída otevřená / Open class
VD1 Enzi z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Ayoki of Kim´s dream/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Feny / Females
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Celina Nubika /Argo of Barrandov´s Alley x Julie Nycol Elbigi/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Kruela Taien /Flash Yukon of White Sunshine x Brebis Blanc Taien/
V2, r. CAC Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
- Bella Dona z Hrnčířské zahrady /Argo z Blatenských luk x Lucky Girl Acabo Czech/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Gaily z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Aura z Blatenských luk/
V2, r. CAC Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/
 

 

Mezinárodní výstava psů České Budějovice, 10. října 2011
posuzoval / judge Otakar Vondrouš
 
 
Psi
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
VD2 Derin Nubika /Dragon la Blankpapilio x Ayla Shengul Nubika/
- absence Igloo la Blankpapilio /Challenger´s White Shepherd Crack x Dinky la Blankpapilio/
 
Mezitřída
V1, CAC, r. CACIB Flash White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Třída otevřená
V1, CAC Enzi z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Ayoki of Kim´s dream/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Feny
Třída štěňat
N1 Usurei Donnevara /Nico Donnevara x Kelly Nice Donnevara/
 
Třída mladých
V1, CAJC Asset Aclesia Janiyca /Dragon la Blankpapilio x Canny O´Sulivan z Brdské smečky/
 
Mezitřída
V1, CAC Fee du Bois des Ternes /Gueststar of Luna Legacy x Horsebo Chanel Nº5/
- absence Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Třída otevřená
V1, CAC, r. CACIB Gaily z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Aura z Blatenských luk/
V2 Danae White Ancilia /H´Tarkan de vi Pasay x Athena Ancilia/
VD3 Arleth Alba Sagitta /Dragon la Blankpapilio x Bessie Whiteline Czech/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Jayla vom Altvilstal /Diego Maradonna von der Weissen Wolke x Akira vom Entweger Hof/
V2, r. CAC Ginna la Blankpapilio /Akhiro vom Altvilstal x Apolena u Panáka/
V3 Arwen /původ neznámý/
- absence Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/

 

Mezinárodní výstava psů České Budějovice, 23. dubna 2011

posuzoval / judge Oates Seamus (Irsko)

 

Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Dick od Bílého dubu /Bredy Monkey Elbigi x Bella od Bílého dubu/
V2 Quentin Tarox Donnevara /Abakan Nubika x Kelly Nice Donnevara/
V3 Bonfire La Melodie Blanche /C´Moi of Trebons Berger Blanc x Excellent Choice of White Condor/
VD4 Finn z Brské smečky /Falco of Kim´s dream x Dolly z Brdské smečky/
 
Třída otevřená
V1, CAC Atos Mystery of White /Monkey Nut Miraja x Daien Dingo Taien/
V2, r. CAC Enzi z Blatenský luk /Dragon la Blankpapilio x Ayoki of Kim´s dream/
VD3 Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Třída pracovní
V1, CAC, r. CACIB Finn vom Sutumer Grund /Bossanova von White Angel x Perlayne vom Sutumer Grund/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB Darkan White Ancilia /H´Tarkan de vi Pasay x Athena Ancilia/
 
Třída veteránů
V1 Falco of Kim´s dream /Quanto of White Mountain Austria x Beauty White Majestics/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Buttercup La Melodie Blanche /C´Moi of Trebons Berger Blanc x Excellent Choice of White Condor/
V2 Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
V3 Magica Taien /Argo of Barrnadov´s Alley x Chispa Taien/
- neúčast Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Gaily z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Aura z Blatenských luk/
V2, r. CAC Cally od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
V3 Ely z Brdské smečky /Falco of Kim´s dream x Dolly Nice of Kim`s dream/
- neúčast Perfectly Happy of Kim´s Dream /Akim King z Ranče Montara x Contesa Žukovská zahrada/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Danae White Ancilia /H´Tarkan de vi Pasay x Athena Ancilia/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOB Ginna la Blankpapilio /Akhiro vom Altvilstal x Apolena u Panáka/
V2, r. CAC Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/
V3 Arwen /původ neznámý/

 

Mezinárodní výstava psů České Budějovice, 9. října 2010

posuzoval / judge

 

Psi / Males
Třída dorostu
VN1 
 
Feny / Females
Třída

 
Mezinárodní výstava psů České Budějovice, 24. dubna 2010

posuzoval / judge 

 

Psi / Males
Mezitřída / Intermediate class
V1 Eggy z Blatenských luk
VD2 Enzi
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Atos Mystery of White
V2, r. CAC Abakan Nubika
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Gaily z Blatenských luk
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Arzamas Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
V2 Ivory of Quiet Angel
VD3 En-Joy Star z Ranče Montara
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, BOB Ginna la Blankpapilio /Akhiro vom Altvilstal x Apolena u Panáka/
V2, r. CAC Kruela Taien
VD3 Jacqueline Taien
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Alexia of Trebons Berger Blanc
V2, r. CAC Jayla vom Altvilstal /Diego Maradonna von der Weissen Wolke x Akira vom Entweger Hof/
V3 Aciona Ceana od Knapovského potoka
V4 Aureola White Ancilias
 
Třída veteránů / Veteran class
- absence Ayoki of Kim´s dream

 

Mezinárodní výstava psů České Budějovice, 24. října 2009

posuzovala / judge Zdena Holmerová

 

Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
VN2 Athos Pett´s Wolf
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Enzi z Blatenských luk
V2 Eggy z Blatenských luk
VD3 Akim Junior z Lipového návrší
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Blanc Berry Ancilias
V2 Jerry Lee Taien
VD3 Cairo Queen of Twins
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Akir of Barrandov´s Alley
V2, r. CAC Atos Mystery of White
V3 Artush Arwon z Plavské zahrady
VD4 Barry Oscar z Brdské smečky
- absence
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Apollo z Nového Malína /Cino Giacomo Elbigi x Alexis of White Glory/
V2, r. CAC Elvis Taien
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ, BOB Ginna la Blankpapilio /Akhiro vom Altvilstal x Apolena u Panáka/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Jayla vom Altvilstal /Diego Maradonna von der Weissen Wolke x Akira vom Entweger Hof/
V2, r. CAC Cessie ze Čtyř dvorů /Ideal Caress Donnevara x Christine Sweety Donnevara/
V3 Dora White Ancilias
V4 Aureola White Ancilias
VD Dolly z Brdské smečky
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Ayla Shengul Nubika /Fido Tricksy of Kim´s dream x Julie Nycol Elbigi/
V2, r. CAC Coco-Dora Ancilia
V3 Lejla Acabo Czech
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Canta Lupa Moira /
V2, r. CAC Athalia White Ancilias
V3 Elza z Nuslaudy
V4 Arwen z Plavské zahrady
V Canny O´Sulivan z Brdské smečky

 
Mezinárodní výstava psů České Budějovice, 25. dubna 2009
posuzoval / judge 

 

Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Jerry Lee Taien
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, BOB Atos Mystery of White
VD2 Artush Arwon z Plavské zahrady
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Apollo z Nového Malína /Cino Giacomo Elbigi x Alexis of White Glory/
V2 Abakan Nubika
VD3 Barry Oscar z Brdské smečky
VD4 Fellow Rocky vom Altvilstal
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Ginna la Blankpapilio /Akhiro vom Altvilstal x Apolena u Panáka/
 
Třída mladých / Junior class
V1 Jayla vom Altvistal /Diego Maradonna von der Weissen Wolke x Akira vom Entweger Hof/
VD2 Dolly z Brdské smečky
VD3 Aureola White Ancilias
- absence Aureola White Ancilias
- absence Kruela Taien
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Julie Nycol Elbigi /Dexter Fillův dvůr x Beata Lucky Elbigi/
V2, r. CAC Alexia of Trebons Berger Blanc
VD3 Ayla Shengul Nubika /Fido Tricksy of Kim´s dream x Julie Nycol Elbigi/
- absence Agny Queen of Twins
- absence Erstina la Blankpapilio
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB Arwen

 

Mezinárodní výstava psů České Budějovice, 27. září 2008
posuzoval / judge

 

Psi / Males
Třída dorostu
VN1 Bruno z Plavské zahrady
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Artush Arwon z Plavské zahrady
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Cherokee Taien
- absence C´Moi of Trebons Berger Blanc
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Barry Oscar z Brdské smečky
V2, r. CAC Akbar
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Ahepjuk Whiteline Czech /African Jambo from Old Vienna x Genny Lee Donnevara/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Kruela Taien
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Aureola White Ancilias
- absence Dolly z Brdské smečky
 
Mezitřída / Intermediate class
V1 Ayla Shengul Nubika /Fido Tricksy of Kim´s dream x Julie Nycol Elbigi/
V2 Eywy Whiteline Czech
V3 Canny O´Sulivan z Brdské smečky
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, BOB Coris Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
V2, r. CAC Excellent Choice of White Condor
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Arwen

 
Mezinárodní výstava psů České Budějovice, 19. dubna 2008
posuzoval / judge Ing. Leoš Jančík

 

Psi / Males
Třída dorostu
VN1 Artush Arwon z Plavské zahrady
 
Třída mladých / Junior class
VD1 C´Moi of Trebons Berger Blanc
VD2 Kory Acabo Czech
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Barry Oscar z Brdské smečky
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Dragon la Blankpapilio
V2 Angello Corse Bellkim
 
Třída šampionů / Champion class
V1 Ahepjuk Whiteline Czech /African Jambo from Old Vienna x Genny Lee Donnevara/
- absence Enrico Renno Elbigi
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Canny O´Sulivan z Brdské smečky
V2 Chispa Taien
V3 Aisha of Barrandov´s Alley /Big Boy Rychlý stín x Hermine Dia Elbigi/
VD4 Aciona Ceana od Knapovského potoka
VD Eywy Whiteline Czech
VD Lara Sophia of Kim´s dream
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Chantal Taien /
V2, r. CAC Excellent Choice of White Condor
- absence Bella od Bílého dubu /Falco of Kim´s dream x Atyna od Bílého dubu/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, BOB Dinky la Blankpapilio
VD2 Coris Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Byorka la Blankpapilio

 

Mezinárodní výstava psů České Budějovice, 6. října 2007

posuzovala / judge Libuše Ubrová

 

Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
- absence Clif z Brdské smečky
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Barry Oscar z Brdské smečky
V2 Cherokee Taien
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, BOB Ferguston Taien
V2, r. CAC Big Eros Cembra
V3 Ajaccio Campo Bellkim
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Ahepjuk Whiteline Czech /African Jambo from Old Vienna x Genny Lee Donnevara/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Eywy Whiteline Czech /Fill White Majestics x Genny Lee Donnevara/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Chantal Taien
V2 Bella od Bílého dubu /Falco of Kim´s dream x Atyna od Bílého dubu/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Agny Queen of Twins
V2, r. CAC Bora z Blatenských luk
- absence Ancilia II du Bois des Ternes
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Arwen
V2, r. CAC Born to Win White Beauty

 
Mezinárodní výstava psů České Budějovice, 21. dubna 2007

posuzoval / judge

 

Psi / Males
Třída mladých
V1, CAJC, BOB Saruman White Miraja
V2 Ben White Royal Court
 
Třída otevřená
V1, CAC Elvis Taien
V2 Airo von Fassati
VD3 Ferguston Taien
 
Třída šampionů
V1, CAC Ahepjuk Whiteline Czech /African Jambo from Old Vienna x Genny Lee Donnevara/
 
Třída veteránů
V1 Gero z Veselé rodiny
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
- absence Excellent Choice of White Condor
 
Třída mladých
V1, CAJC Dinky la Blankpapilio
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Cassey Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
- absence Ancilia II du Bois des Ternes
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Arwen
V2, r. CAC Coris Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
V3 Bessie Whiteline Czech
VD4 Aura z Blatenských luk /Fill White Majestics x Ayoki of Kim´s dream/
VD Mystery Shadow AKBO-Parchovany
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Kuli Ancilia AKBO-Parchovany
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Gara z Veselé rodiny

 

Mezinárodní výstava psů České Budějovice, 7. října 2006

posuzoval / judge

 

Psi / Males
Třída dorostu
VN1 Saruman White Miraja
 
Třída mladých
V1, CAJC, BOB Big Eros Cembra
V2 Atos z Malého Kokořova
VD3 Akim z Brdské smečky
 
Mezitřída
V1, CAC, r. CACIB Argo z Blatenských luk /Fill White Majestics x Ayoki of Kim´s dream/
V2, r. CAC Akbar
 
Třída otevřená
V1, CAC, CACIB Andy ze Šumavských blat
V2, r. CAC Elvis Taien
V3 Atrej Falko Cembra
VD4 Ferguston Taien
 
Třída šampionů
V1, CAC Ahepjuk Whiteline Czech /African Jambo from Old Vienna x Genny Lee Donnevara/
 
Feny / Females
Třída dorostu
VN1 Dinky la Blankpapilio
 
Třída mladých
V1, CAJC Coris Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
 
Mezitřída
V1, CAC, CACIB Cassey Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
V2, r. CAC Agy z Blatenských luk /Fill White Majestics x Ayoki of Kim´s dream/
V3 Aura z Blatenských luk /Fill White Majestics x Ayoki of Kim´s dream/
V4 Arwen
 
Třída otevřená
V1, CAC Byorka la Blankpapilio / x Apolena u Panáka/
V2, r. CAC Amádea Whiteline Czech /African Jambo from Old Vienna x Genny Lee Donnevara/
 
Třída šampionů
V1, CAC, r. CACIB Apolena u Panáka /Falco z Vrchánova x Heathy of Liškutínky/

 

Mezinárodní výstava psů České Budějovice, 22. dubna 2006

posuzoval / judge

 

Psi / Males
Třída dorostu
VN1 Aaron White Royal Court
VN2 Armar Gloria Villosa
N3 Ayrton Gloria Villosa
 
Třída mladých
V1 Akbar z Plavské zahrady
- absence Akim z Brdské smečky
 
Mezitřída
V1, CAC, CACIB Artaban Whiteline Czech /African Jambo from Old Vienna x Genny Lee Donnevara/
V2, r. CAC, r. CACIB Ahepjuk Whiteline Czech /African Jambo from Old Vienna x Genny Lee Donnevara/
VD3 Argo z Blatenských luk /Fill White Majestics x Ayoki of Kim´s dream/
 
Třída otevřená
V1 Ferguston Taien
V2 Atrej Falko Cembra
 
Feny / Females
Třída dorostu
VN1 Aria Gloria Villosa
 
Třída mladých
V1, CAJC Cassey Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
V2 Lady AKBO-Parchovany
VD3 Arwen
 
Mezitřída
V1, CAC, CACIB, BOB Byorka la Blankpapilio /
V2 Ajda od Bílého dubu /Enrico Renno Elbigi x Hobby White Majestics/
V3 Aris z Blatenských luk /Fill White Majestics x Ayoki of Kim´s dream/
VD4 Aura z Blatenských luk /Fill White Majestics x Ayoki of Kim´s dream/
 
Třída otevřená
V1, CAC, r. CACIB Atynka od Bílého dubu /Enrico Renno Elbigi x Hobby White Majestics/
V2 Banji z Ranče Montara
- absence Inka One Miraja

Mezinárodní výstava psů České Budějovice, 8. října 2005

posuzoval / judge Otakar Vondrouš

Psi / Males
Třída mladých
V1, CAJC, BOB Artaban Whiteline Czech /African Jambo from Old Vienna x Genny Lee Donnevara/
V2 Atrej Falko Cembra
V3 Artos Brixen Cembra
 
Mezitřída
V1, CAC, r. CACIB Ahepjuk Whiteline Czech /African Jambo from Old Vienna x Genny Lee Donnevara/
V2 Ferguston Taien /Basko Fillův dvůr x Gara z Veselé rodiny/
 
Třída otevřená
V1, CAC Chips od Liškutínky
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB Athos Ancilia
V2, r. CAC Enrico Renno Elbii
- absence Indigo Miraja
 
Feny / Females
Třída mladých
V1, CAJC Byorka la Blankpapilio
V2 Aris z Blatenských luk /Fill White Majestics x Ayoki of Kim´s dream/
V3 Jesinta Donnevara
V4 Kuli Ancilia AKBO-Parchovany
 
Mezitřída
V1, CAC, CACIB Atyna od Bílého dubu /Enrico Renno Elbigi x Hobby White Majestics/
- absence Ajda od Bílého dubu /Enrico Renno Elbigi x Hobby White Majestics/
 
Třída otevřená
V1, CAC, r. CACIB Apolena u Panáka /Falco z Vrchánova x Heathy of Liškutínky/
V2 Asta z Bláhova Ranče
V3 Bailey z Nuslaudy
 

 

Mezinárodní výstava psů České Budějovice, 23. dubna 2005

posuzoval / judge Jaromír Dostál

 

Psi / Males
Třída mladých
V1, CAJC Artaban Whiteline Czech /African Jambo from Old Vienna x Genny Lee Donnevara/
VD2 Irwin Willard Donnevara /
VD3 Niktel White Miraja /Basko Fillův dvůr x Holly Anne z Veselé rodiny/
- absence Ilex Acabo Czech /Ermont od Liškutínky x Charlotte Acabo Czech/
 
Mezitřída 
VD1 Chad Elbigi
VD2 Elvis Taien
VD3 Fantomas Taien
 
Třída otevřená
V1, CAC, CACIB, BOB Altair od Černého datla 
VD2 Fido Tricksy of Kim´s dream
VD3 Akim King z Ranče Montara
VD4 Chips od Liškutínky
- absence Last Tear Miraja
 
Třída šampionů
V1, CAC, r. CACIB Indigo Miraja
 
Feny / Females
Třída mladých
V1, CAJC Atyna od Bílého dubu /Enrico Renno Elbigi x Hobby White Majestics/
V2 Allia Nicole of Haely´s Future
VD3 Brandy u Panáka
 
Mezitřída
V1, CAC, CACIB Banji Star z Ranče Montara
VD2 Asta z Bláhova Ranče
 
Třída otevřená
V1, CAC, r. CACIB Ajda z Černýho zámku
VD2 Hermine Dia Elbigi
VD3 Apolena u Panáka /Falco z Vrchánova x Heathy of Liškutínky/
VD4 Ayoki of Kim´s dream
- absence Dolly Nice of Kim´s dream /Persano Restinga Nivalis x Belinda Gemian/

 

Mezinárodní výstava psů České Budějovice, 9. října 2004

posuzovala / judge Vladimíra Tichá

 

Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Niktel White Miraja /Basko Fillův dvůr x Holly Anne z Veselé rodiny/
VN2 Irwin Willard Donnevara /Fill White Majestics x Dara Cathy Elbigi/
 
Třída mladých
VD1 Elvis Taien /Mateo von Restinga x Beky Fillův dvůr/
 
Mezitřída
V1, CAC Fido Tricksy of Kim´s dream /Quanto of White Mountain Austria x Beauty White Majestics/
V2, r. CAC Chad Elbigi /Basko Fillův dvůr x Ailli Scarlet Elbigi/
 
Třída otevřená
V1, CAC, CACIB Big Boy Rychlý stín /Gaston od Liškutínky x Amira z Ráje Sidy/
V2, r. CAC Enrico Renno Elbigi /Basko Fillův dvůr x Beki z Vrchánova/
VD3 Jackol White Miraja /Bredy Monkey Elbigi x Galle Innocence Miraja/
VD4 Avar z Lipového Parku /Basko Fillův dvůr x Aranka Kladenská Asta/
 
Třída šampionů
V1, CAC, r. CACIB Indigo Miraja /Basko Fillův dvůr x Fleur z Veselé rodiny/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
VD1 Asta z Bláhova Ranče /Bredy Monkey Elbigi x Anny z Boulova/
VD2 Ibilee White Majestics /Basko White Majestics x Dice Wodca of the Heart of Lothian/
 
Mezitřída
V1, CAC Hermine Dia Elbigi /Canadian Dream Miraja x Beky z Vrchánova/
V2, r. CAC Ascheina u Panáka /Falco z Vrchánova x Heathy od Liškutínky/
V3 Little Miss Miraja /Barthos van de Witte Kroon x Fleur z Veselé rodiny/
 
Třída otevřená
V1, CAC, CACIB, BOB Apolena u Panáka /Falco z Vrchánova x Heathy od Liškutínky/
V2, r. CAC Holly Anne z Veselé rodiny /African Jambo from Old Vienna x Klea Restinga/
V3 Heathy od Liškutínky /Mateo von Restinga x Haidi von Savaria/
V4 Leend Lassie Miraja /Barthos v. d. Witte Kroon x Fleur z Veselé rodiny/
 
Třída šampionů
V1, CAC, r. CACIB Amiga Bella Voracious /Basko Fillův dvůr x Arca del´Nicol Miraja/

 

Mezinárodní výstava psů České Budějovice, 24. dubna 2004

posuzoval / judge Ing. Leoš Jančík

 

Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Athos Ancilia
V2 Last Tear Miraja
V3 Cyrano Halit Paša
V4 Archibald u Panáka
VD Chad Elbigi
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Andy z Šumavských blat
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, BOB Enrico Renno Elbigi
V2, r. CAC, r. CACIB Indigo Miraja
V3 Athos od Černého datla
V4 Akim z Lipového parku
VD Avar z Lipového parku
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Little Miss Miraja /Barthos van de Witte Kroon x Fleur z Veselé rodiny/
V2 Athena Ancilia
- absence Legend Lassie Miraja /Barthos van de Witte Kroon x Fleur z Veselé rodiny/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Dolly Nice of Kim´s dream /Persano Restinga Nivalis x Belinda Gemian/
 
Třída otevřená
- absence Hobby White Majestics /Persano Restinga Nivalis x Dice Wodca of the Heart of Lothian/

 

TOPlist
TOPlist