Svojanov u Borušova, 15. dubna 2017

 
 
 
CORTINO, BERNARD a BRUTTO Artay of Highland
 
imageimage
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Středně dlouhá varianta / Medium coat
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Cortino Artay of Highland /Snowpatrols Dyson x Thaya Berger Acabo Czech/
V2 Elvin Pett´s Wolf /Ahoi Pett´s Wolf x Umberta Unicus Taien/
VD3 Ardmore Bohemian Bluemoon /Avalon Altája x Chelsea z Brdské smečky/
- absence Arnie Elijami /Thorr Acabo Czech x Eimy od Kunovského lesa/
- absence Avignon Provence Bohemian Bluemoon /Avalon Altája x Chelsea z Brdské smečky/
- absence Candleman Gentleman Atagora /Kotori vom Terlüner Schloss x Usurei Donnevara/
- absence Idaho Nubika /Kiss Kajo v.d. Banjou Burght x Celina Nubika/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC (nejlepší středně dlouhý pes) Bengee pod Ovčáckým vrchem /Charon z Blatenských luk x Tarja Taien/
V2, r. CAC Zephyr Donnevara /Orfano Donnevara x Nathaly Cheryl Donnevara/
V3 Brutto Artay of Highland /Kotori vom Terlüner Schloss x Thaya Berger Acabo Czech/
VD4 Coudy Falco line /Charon z Blatenských luk x Ely z Brdské smečky/
VD Bernard Artay of Highland /Kotori vom Terlüner Schloss x Thaya Berger Acabo Czech/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Tartuffe Taien /Otso´s Obsidian Taien x Karita Taien/
V2, r. CAC Urri Acabo Czech /Number One of White Energy x Coris Star z Ranče Montara/
VD3 César Pett´s wolf /Pilgrim Taien x Baby White Angel Pett´s Wolf/
D Indy z Veselé rodiny /Gomer la Blankpapilio x D Sheron Star z Ranče Montara/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Xeno vom Sutumer Grund /Luzifer´s Fighter vom Sutumer Grund x Viva la Vie of the White Wolves Home/
V2, r. CAC Alf Falco line /Jason Taien x Ely z Brdské smečky/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Orfano Donnevara *27.03.2009 /Alf od Vlkošského mlýna x Kelly Nice Donnevara/
- absence Arezzo Bohemia Star Moraveč *25.01.2009 /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Destiny Falco line /Born to Win White Outlaw x Berry Falco line/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Britney Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
V2 Hexa od Kunovského lesa /Omar Sharif Biale Wzgorza x Cally od Kunovského lesa/
V3 Haidi od Kunovského lesa /Omar Sharif Biale Wzgorza x Cally od Kunovského lesa/
V4 Evolet Saga Beli Andjeo /Faelan vom Terlüner Schloss x Beli Andjeo Dzika Banda/
V Baileys Venturado /Gilles King z Ranče Montara x Aeilyn Clea Forrento/
V Funky Monkey Taien /Quebec Indigo of White Condor x Waikiki Taien/
V Hanny od Kunovského lesa /Omar Sharif Biale Wzgorza x Cally od Kunovského lesa/
VD Alice Springs Bohemian Bluemoon /Avalon Altája x Chelsea z Brdské smečky/
VD Ice Queen od Semberije /Yole vom Sutumer Grund x Beau-Beau/
VD Zoe Acabo Czech /Bodie Bajadera x Threa Acabo Czech/
- absence April River Bohemian Bluemoon /Avalon Altája x Chelsea z Brdské smečky/
- absence Heyley od Kunovského lesa /Omar Sharif Biale Wzgorza x Cally od Kunovského lesa/
- absence Nexie Star z Ranče Montara /Xeno vom Sutumer Grund x En-Joy Star z Ranče Montara/
- absence Yanine White Miraja /Mambo Taien x Xynthia Donnevara/
 
Mezitřída / Intermediate class
VD1 Abigeil Almost Normal /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Allis Mia Forrento/
VD2 Zaira Donnevara /Orfano Donnevara x Nataly Cheryl Donnevara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC (nejlepší středně dlouhá fena) Bernie´s Bernadeta Atagora /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Usurei Donnevara/
VD2 Bianca Rút Danel Sogno /Orfano Donnevara x Aris z Papouščího ráje/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Cally od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Flou Diavolocane /Jimmy z Blatenských luk x Destina Star z Ranče Montara/
- absence Bambina White Chocolate /Quai Yukon vom Sutumer Grund x Astrid/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Nessie Acabo Czech *19.11.2008
V3 Deborah Taien *07.10.2003 13,5 let /Bredy Monkey Elbigi x Amira Bílá Elegance/
- absence Chantal Taien *31.12.2006 /Surefire Obi-Wan Kinobi x Gara z Veselé rodiny/
 
BERNIE´S BERNADETA Atagora
 
      
 
Dlouhosrstá varianta / Long coat
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ (nejlepší mladý jedinec výstavy), BOS (nejlepší pes výstavy) Absolut White Chocolate Eragon /Beniamino White Chocolate x Uma vom Sutumer Grund/
V2 Gorby Bílá Merci /Fenix Whiteline Czech x Carmen Bílá Merci/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1 Ecco Bílá Merci /Jimmy z Blatenských luk x Carmen Bílá Merci/
VD2 Fenix Bílá Merci /Fenix Whiteline Czech x Eywy Whiteline Czech/
D Gulliver Taien /Number One of White Energy x Britta z Nového Lichtenbergu/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Lux White Friend z Blatenských luk /Innuendo of Trebons Berger Blanc x Ginna la Blankpapilio/
VD2 Flyn of Aiwak s paradise /Allegro of Shadasa x Arnie of Aiwak s paradise/
VD3 Apollo od Špičatého vrchu /Blanc Berry Ancilias x Dája od Bílého dubu/
- absence Centurion Taien /Doux of Ice Wine x Chispa Taien/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC (nejlepší dlouhosrstý pes), Vítěz Speciální výstavy Iron Iron De l´Esprit du Sud /Fork du Domaine du Chene au Loup x Floppy du Domaine de Thu Lan/
V2, r. CAC Ivanhoe King z Ranče Montara /White Spirit of Dream Al Capone/
 
Třída čestná / Honor class
V1 Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Deneris Areba Artay of Highland /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Bambina White Chocolate/
VN2 Diandra Areba Artay of Highland /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Bambina White Chocolate/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Candlemas Lady Atagora /Kotori vom Terluner Schloss x Usurei Donnevara/
V2 Yukon River Miraja /Mambo Taien x Xynthia Donnevara/
V3 Ypsen Noisy Miraja /Mambo Taien x Xynthia Donnevara/
V4 Miley Our Love Star z Ranče Montara /Xeno vom Sutumer Grund x Joyfull White Angel s Bilow/
V Cirsania Moravia Traj /Apollo z Nového Malína x Tara Chelsey Donnevara/
VD Darlien Rebeka Danel Sogno /Bazzy Och of Aiwak s paradise x Aris z Papouščího ráje/
VD Fezra Pett´s Wolf /Bodie Bajadera x Baby White Angel Pet s Wolf/
VD Firra Pett´s Wolf /Bodie Bajadera x Baby White Angel Pet s Wolf/
VD Honey od Kunovského lesa /Omar Sharif Biale Wzgorza x Cally od Kunovského lesa/
- absence F. Jane of Aiwak s paradise /Allegro of Shadasa x Arnie of Aiwak s paradise/
- absence Hakuna Matata Taien /Doux of Ice Wine x Venus Taien/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC (nejlepší dlouhosrstá fena), Vítěz speciální výstavy, BOB Lucky z Blatenských luk /Innuendo of Trebons Berger Blanc x Ginna la Blankpapilio/
V2, r. CAC Lotty z Blatenských luk /Innuendo of Trebons Berger Blanc x Ginna la Blankpapilio/
V3 Frozen Bílá Merci /Fenix Whiteline Czech x Eywy Whiteline Czech/
V4 Kiana Star z Ranče Montara /Iron De l ´Esprit du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
V Kylie Star z Ranče Montara /Iron De l ´Esprit du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
VD Canis Ronja Falco-line /Charon z Blatenských luk x Ely z Brdské smečky/
VD Frederika Bílá Merci 
/Fenix Whiteline Czech x Eywy Whiteline Czech/
VD Summer White Ancilias /Chiko z Blatenských luk x Athalia White Ancilias/
- absence Angel Draklafea /Nathan Mc Daniel Taien x Femme Fatala Meroxen/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Yannis Donnevara /Chiko z Blatenských luk x Nataly Cheryl Donnevara/
V2, r. CAC Florance May Meroxen /Darkan Ancilia x Aschley Stella Meroxen/
V3 Lady z Blatenských luk /Innuendo of Trebons Berger Blanc x Ginna la Blankpapilio/
VD4 Femme Fatal Meroxen /Darkan Ancilia x Aschley Stella Meroxen/
VD C Est la vie Taien /Doux of Ice Wine x Chispa Taien/
VD Cinderella od Veselských pískoven /Fenix Whiteline Czech x Gaily z Blatenských luk/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Kayra z Blatenských luk /Drakkar of Blachier de la Bussiere x Ginna la Blankpapilio/
VD2 Massey Star AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Třída čestná / Honor class
V1 Evita Diavolocane /Ben Bílá Merci x Chellsi la Blankpapilio/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Ginna la Blankpapilio *28.09.2008 /
V2 Dartie z Blatenských luk *25.10.2007 /
 
Soutěže: 
Nejkrásnější pár
1. Iron + Evita
2. Xeno + Massey
Chovatelská stanice:
1. z Blatenských luk
2. od Kunovského lesa
3. z Ranče Montara
 

 

posuzovala / judge Iveta Nováková

/celkem 95 jedinců; dlouhosrstých 47; středně dlouhých 48/

 
Dlouhosrstá varianta / Long coat
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Allnatt Sherrie´s Diamonds /Derin Nubika x Sherry Taien/
V2 Danny of Merry dream /Endrew King z Ranče Montara x Ashley of Merry dream/
V3 Krispin King z Ranče Montara /Iron De l ´Esprit du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
VD4 Ecco Bílá Merci /Jimmy z Blatenských luk x Carmen Bílá Merci/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Max AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Ivanhoe King z Ranče Montara /White Spirit of Dream Al Capone x En-Joy Star z Ranče Montara/
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, Vítěz speciální výstavy pes, BOS Charon z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
V2, r. CAC Wanasta Gene Taien /Bugsy Nubika x Chantal Taien/
V3 Boston la Melodie Blanche /C´Moi of Trebons Berger Blanc x Excellent Choice of White Condor/
VD4 Atilla Ace Eiwy-Wolf /Faraon White Ancilias x Dartie z Blatenských luk/
VD Banshee od Veselských pískoven /Atlantis White Prince von King´s Silbertal x Gaily z Blatenských luk/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Barnet Abraska /Blesk od Kunovského lesa x Bepcock Nubika/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
V2, r. CAC Number One of White Energy /Firepool Otso x Unique Shakira of White Condor/
V3 Jimmy z Blatenských luk /Iron of White Energy x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída čestná / Honor class
V1 Chester la Blankpapilio /Aragonof Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Vixen la Blankpapilio /Iron De l´Esprit du Sud x Choice z Blatenských luk/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Luna Star z Ranče Montara /Jimmy z Blatenských luk x Joyfull White Angel´s Bilow/
VN2 Love Me Star z Ranče Montara /Jimmy z Blatenských luk x Joyfull White Angel´s Bilow/
VN3 Canis Ronja Falco line /Charon z Blatenských luk x Ely z Brdské smečky/
N4 Lea Star z Ranče Montara /Jimmy z Blatenských luk x Joyfull White Angel´s Bilow/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Kelly Star z Ranče Montara /Iron De l´Esprid du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
V2 C´Est la vie Taien /Doux of Ice Wine x Chispa Taien/
V3 Adelheid Eila Syndone /Alan Altája x Ellen Stela Meroxen/
V4 Frozen Bílá Merci /Fenix Whiteline Czech x Eywy Whiteline Czech/
V Cinderella od Veselských pískoven /Fenix Whiteline Czech x Gaily z Blatenských luk/
VD Caoimhe Grian od Knapovského potoka /Alan Altája x Branwen Grian od Knapovského potoka/
VD Claire Elisha od Veselských pískoven /Fenix Whiteline Czech x Gaily z Blatenských luk/
VD Elizabeth Bílá Merci /Jimmy z Blatenských luk x Carmen Bílá Merci/
VD Xena´Daenerys Acabo Czech /Barnet Abraska x Oppi Acabo Czech/
- absence Angel Draklafea /Nathan McDaniel Taien x Femme Fatal Meroxen/
- absence Evee Diavolocane /Ben Bílá Merci x Chellsi la Blankpapilio/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAJC Blackberry Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/
V2 Blondie Taien /Gaudi du Bois des Ternes x Toyen Taien/
V3 Blueberry Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/
V4 Jaqueline Star z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
VD Massey Star AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Asta Lady Moravia Traj /Ares z Nového Malína x Tara Chelsey Donnevara/
V2, r. CAC Freyja od Kunovského lesa /Benjamin Frenklin x Callyod Kunovského lesa/
V3 Florance May Meroxen /Darkan Ancilia x Aschley Stella Meroxen/
VD4 Zaire Taien /Gutchi la Blankpapilio x Nikita Taien/
VD Caenndy Diavolocane /Chester la Blankpapilo x Destina Star z Ranče Montara/
- absence Zanny Taien /Gutchi la Blankpapilio x Nikita Taien/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, Vítěz speciální výstavy fena, BOB Jazz Rock´n Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/
V2, r. CAC Valextra Taien /Bugsy Nubika x Chispa Taien/
 
Třída čestná / Honor class
- absence Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Dartie z Blatenských luk /Ahepjuk Whiteline Czech x Aura z Blatenských luk/
 
Středně dlouhá varianta / Medium coat
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
- absence Cyron Wulf Falco line /Charon z Blatenských luk x Ely z Brdské smečky/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Bengee pod Ovčáckým vrchem /Charon z Blatenských luk x Tarja Taien/
V2 Bery pod Ovčáckým vrchem /Charon z Blatenských luk x Tarja Taien/
V3 Allan Abeja Gee /Mambo Taien x Bee-Gee Pett´s Wolf/
V4 Zephyr Donnevara /Orfano Donnevara x Nataly Cheryl Donnevara/
VD Goro od Kunovského lesa /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Cally od Kunovského lesa/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC César Pett´s Wolf /Pilgrim Taien x Baby White Angel Pett´s Wolf/
- odstoupil Apollo Snow River /Nathan McDaniel Taien x Honey Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Arth Danel Sogno /Ben White Royal Court x Adelheid of Aiwak´s paradise/
V2, r. CAC Ronaldino Donnevara /Diuke la Blankpapilio x Genny Lee Donnevara/
V3 Urri Acabo Czech /Number One of White Energy x Coris Star z Ranče Montara/
VD4 Bazzy Och of Aiwak´s paradise /Gomer la Blankpapilio x Arnie of Aiwak´paradise/
VD Tartuffe Taien /Otso´s Obsidian Taien x Karita Taien/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/ - nejstarší pes výstavy!!!
 
Třída vítězů / Winner class 
V1, CAC Xeno vom Sutumer Grund /Luzifer´s Fighter vom Sutumer Grund x Viva la Vie of the Wolves Home/
V2, r. CAC Alf Falco line /Jason Taien x Ely z Brdské smečky/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Al Eywa White Essence /Ixo AKBO-Parchovany x Baby Ely Falco line/
 
Třída dorostu / Puppy class
- absence EClair von Olaf Weise /Kotori vom Terlüner Schloss x Arizona Iz Beloy Brigady/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ - nejlepší mladý jedinec výstavy Born to Win Warrior DogFire /Born to Win White Zoro x Born to Win White UltraFire/
V2 Bernie´s Bernadeta Atagora /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Usurei Donnevara/
V3 Abigeil Almost Normal /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Allis Mia Forrento/
V4 Zaira Donnevara /Orfano Donnevara x Nataly Cheryl Donnevara/
VD Flou Diavolocane /Jimmy z Blatenských luk x Destina Star z Ranče Montara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Tessie la Blankpapilio /Gomer la Blankpapilio x Colombia White Bohemia Mandiga/ - druhá nejlepší fena výstavy
V2, r. CAC Afi ze Štěpánova /Orfano Donnevara x Arwen White Bone/
V3 Bazinga Taien /Gaudi du Bois des Ternes x Toyen Taien/
V4 Artemisia Artay of Highland /Argo of Barrandov´s Alley x Thaya Berger Acabo Czech/
V Bianca Rút Danel Sogno /Orfano Donnevara x Aris z Papouščího ráje/
V Greis Meroxen /Orfano Donnevara x Florance May Meroxen/
V Iris z Brdské smečky /Gilles King z Ranče Montara x Dolly z Brdské smečky/
VD Asara Bělohlávek /Ny Hviddueholm´s Haico x Justa la Blankpapilio/
- absence Gira Meroxen /Orfano Donnevara x Florance May Meroxen/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Iggy z Veselé rodiny /Gomer la Blankpapilio x D´Sheron Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Iris z Veselé rodiny /Gomer la Blankpapilio x D´Sheron Star z Ranče Montara/
V3 Baby Ely Falco line /Gutchi la Blankpapilio x Ely z Brdské smečky/
V4 Anrieta od Sněhobílé krásky /Cleo z Nuslaudy x Bee-Gee la Blankpapilio/
V Berry Falco line /Gutchi la Blankpapilio x Ely z Brdské smečky/
V Gaia Nubika /Chipewa Taien x Celina Nubika/
- absence Nessie Acabo Czech /Barry Oscar z Brdské smečky x Coris Star z Ranče Montara/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Eila od Kunovského lesa /Asterix of Lovely Whitestar x Cally od Kunovského lesa/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Bambina White Chocolate /Quai Yukon vom Sutumer Grund x Astrid/ - započat Grand šampionát ČR
V2, r. CAC Ayla Diavolocane /Gomer la Blankpapilio x Destina Star z Ranče Montara/
 
Třída čestná / Honor class
V1 Threa Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV - nejlepší veterán výstavy Imogen Sissi of Kim´s dream *30.05.2005 /Asterix Star z Ranče Montara x Contesa Žukovská zahrada/
V2 D´Sheron Star z Ranče Montara * 01.10.2007 /Bossanova von White Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
V3 Chantal Taien *31.12.2006 /Surefire Obi-Wan Kinobi x Gara z Veselé rodiny/
V4 Aschley Stella Meroxen *24.04.2005 /Akim King z Ranče Montara x Forget Julie Elbigi/
- absence Coris Star z Ranče Montara * 10.06.2005 /Alvo Giro of Quietangel x Husky vom Märkischen Oderland/
 
 

 
Speciální výstava Klubu bílého ovčáka
Svojanov u Borušova, 4. dubna 2015
posuzoval / judge Petr Řehánek
 
/celkem 87 jedinců; středně dlouhých 40; dlouhosrstých 47/
- poprvé mají dlouhosrstí nadvládu....
 
ABRIS Artay of Highland

 

Středně dlouhá varianta / Medium coat
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Abris Artay of Highland /Argo of Barrandov´s Alley x Thaya Berger Acabo Czech/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Ailos River Atagora /Orris Acabo Czech x Usurei Donnevara/
V2 Ares Jr. Moravia Traj /Ares z Nového Malína x Tara Chelsey Donnevara/
VD3 Griffin Meroxen /Orfano Donnevara x Florance May Meroxen/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Alf Falco line /Jason Taien x Ely z Brdské smečky/
V2 Tartuffe Taien /Otso´s Obsidian Taien x Karita Taien/
VD3 Bazzy Och of Aiwak´s paradise /Gomer la Blankpapilio x Arnie of Aiwak´s paradise/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Bodie Bajadera /Gomer la Blankpapilio x Elza z Nuslaudy/
V2 Ben Bílá Merci /Endrew King z Ranče Montara x Eywy Whiteline Czech/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Bambina White Chocolate /Quai Yucon vom Sutumer Grund x Astrid/
V2 Tessi la Blankpapilio /Gomer la Blankpapilio x Colombia White Bohemia Mandiga/
V3 Greis Meroxen /Orfano Donnevara x Florance May Meroxen/
V4 Asara Bělohlávek /Ny Hvidhueholms Haico x Justa la Blankpapiliio/
- neúčast Gira Meroxen /Orfano Donnevara x Florance May Meroxen/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Gaia Nubika /Chipewa Taien x Celina Nubika/
V2, r. CAC Iris z Veselé rodiny /Gomer la Blankpapilio x D´Sheron Star z Ranče Montara/
V3 Waikiki Taien /Bugsy Nubika x Chantal Taien/
V4 Gimma Nubika /Chipewa Taien x Celina Nubika/
VD Wasabi Taien /Bugsy Nubika x Chantal Taien/
VD Xanthippe Taien /Don Charlie Queen of Twins x Zelmarian Hannies Taien/
VD Aysha Václavův dvůr /Barry Oscar z Brdské smečky x Cory od Kunovského lesa/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Iggy z Veselé rodiny /Gomer la Blankpapilio x D´Sheron Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Nessie Acabo Czech /Barry Oscar z Brdské smečky x Coris Star z Ranče Montara/
V3 Eila od Kunovského lesa /Asterix of Lovely Whitestar x Cally od Kunovského lesa/
V4 Rickie Ruffien of Kim´s dream /Fido Tricksy of Kim´s dream x Imogen Sissi of Kim´s dream/
V Cleopatra of Aiwak´s paradise /Eggy z Blatenských luk x Meggie Jane of Kim´s dream/
V Eimy od Kunovského lesa /Asterix of Lovely Whitestar x Cally od Kunovského lesa/
V Justa la Blankpapilio /Gomer la Blankpapilio x Colombia White Bohemia Mandiga/
VD Baby Ely Falco line /Gutchi la Blankpapilio x Ely z Brdské smečky/
VD Berry Falco line /Gutchi la Blankpapilio x Ely z Brdské smečky/
- neúčast Thaya Berger Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Arnie of Aiwak´s paradise /Ideal Caress Donnevara x Meggie Jane of Kim´s dream/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Ayla Diavolocane /Gomer la Blankpapilio x Destina Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC D´Sheron Star z Ranče Montara /Bossanova von White Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
V3 Xarria Jackie Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
V4 Ely z Brdské smečky /Falco of Kim´s dream x Dolly Nice of Kim´s dream/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, nejlepší veterán speciální výstavy - BOV Imogen Sissi of Kim´s dream * 30.05.2005 /Asterix Star z Ranče Montara x Contesa Žukovská zahrada/
V2 Aschley Stella Meroxen * 24.04.2005 /Akim King z Ranče Montara x Forget Julie Elbigi/
V3 Coris Star z Ranče Montara * 10.06.2005 /Alvo Giro of Quietangel x Husky vom Märkischen Oderland/
- neúčast Chantal Taien * 31.12.2006 /Surefire Obi-Wan Kinobi x Gara z Veselé rodiny/
 
Dlouhosrstá varianta / Long coat
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, nejlepší mladý jedinec výstavy - BOJ Aztecpiper Bohemia Beluga /Derin Nubika x Zelmarian Himalaya Taien/
V2 Aerostar Bohemia Beluga /Derin Nubika x Zelmarian Himalaya Taien/
V3 Atilla Ace Eiwy-Wolf /Faraon White Ancilias x Dartie z Blatenských luk/
V4 Ivanhoe King z Ranče Montara /White Spirit of Deam Al Capone x En-Joy Star z Ranče Montara/
VD Yarssan Donnevara /Chiko z Blatenských luk x Nataly Cheryl Donnevara/
VD Ares Eiwy-Wolf /Faraon White Ancilias x Dartie z Blatenských luk/
VD Banshee od Veselských pískoven /Atlantis White Prince von King´s Silbertal x Gaily z Blatenských luk/
- neúčast Jerry of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1 Choco King z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
V2 Chase King z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Afram Alvap /Ahepjuk Whiteline Czech x Fleury of Kim´s dream/
V2 Barnet Abraska /Blesk od Kunovského lesa x Bepcock Nubika/
V3 Hero King z Ranče Montara /Luzifers Fighter vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
VD4 Jimmy z Blatenských luk /Iron of White Energy x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, vítěz speciální výstavy pes, BOB Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
V2, r. CAC Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
- neúčast Iron De l´esprit du Sud /Fork du Domaine du Chene au Loup x Floppy du Domaine de Thu Lan/
- neúčast Number One of White Energy /Firepool Otso x Unique Shakira of White Condor/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Ahepjuk Whiteline Czech * 31.05.2004 /African Jambo from Old Vienna x Genny Lee Donnevara/
V2 Falco of Kim´s dream * 09.01.2003 /Quanto of White Mountain Austria x Beauty White Majestics/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Dakota Pett´s wolf /Abakan Nubika x Umberta Unicus Taien/
- neúčast Kayra z Blatenských luk /Drakkar of Blachier de la Bussiere x Ginna z Blatenských luk/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Jazz Rock´n Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/
V2 Asta Lady Moravia Traj /Ares z Nového Malína x Tara Chelsey Donnevara/
V3 Massey Star AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holiday Star z Ranče Montara/
V4 Brigitte Tessie Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/
V Alcalet Bohemia Beluga /Derin Nubika x Zelmarian Himalaya Taien/
V Alpha Ellvíra Sionella /Hyro la Blankpapilio x Ayleen Falco line/
VD Ines Star z Ranče Montara /White Spirit of Dream Al Capone/
VD Jacqueline Star z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
D Androméda Taien /Charon z Blatenských luk x Chispa Taien/ - chybějící zub
- neúčast Bessie Wibi /Chiko z Blatenských luk x Cessie ze Čtyř dvorů/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Gloria vom Durbuscher Forst /I love Boy P´tits Loups d´Amour x Joyfull White Angel´s Amelie/
V2, r. CAC Britta z Nového Lichtenbergu /Derin Nubika x Aireen Mystery of White/
V3 Whisky Taien /Bugsy Nubika x Chantal Taien/
V4 Zanny Taien /Gutchi la Blankpapilio x Nikita Taien/
VD Axa u Dlouhé mezírky /Lester Donnevara x Brook z Hrnčířské zahrady/
Brandy z Papouščího ráje /Gomer la Blankpapilio x Jasmína Taien/
- neúčast Aida u Dlouhé mezírky /Lester Donnevara x Brook z Hrnčířské zahrady/
- neúčast Zaire Taien /Gutchi la Blankpapilio x Nikita Taien/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, vítěz speciální výstavy fena, nejlepší jedinec opačného pohlaví - BOS Florance May Meroxen /Darkan White Ancilias x Aschley Stella Meroxen/
V2, r. CAC Caira Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
V3 Brooke Ann Forrento /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Debonar Free Meroxen/
VD Chassey Star z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
VD Sweet Tracy Taien /Number One of White Energy x Chispa Taien/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Joyfull White Angel´s Bilow /Kentalo vom Sutumer Grund x Inshima Honey vom Sutumer Grund/
 
Třída veteránů / Veteran class
- neúčast Aura z Blatenských luk *12.12.2004 /Fill White Majestics x Ayoki of Kim´s dream/
 

 

 
Dlouhosrstá varianta / Long coat
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1, nejlepší štěně Vigo Acabo Czech /Derin Nubika x Oppi Acabo Czech/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Abilio Kaibigan /Garro White Ancilias x Isha la Blankpailio/
V2 Jimmy z Blatenských luk /Iron of White Energy x Ginna la Blankpapilio/
V3 Cocco King z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
V4 Chuck King z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
VD Baloo Falco line /Gutchi la Blankpapilio x Ely z Brdské smečky/
VD Chase King z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
V Chicco King z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
D Chip King z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Mezitřída / Intermedaite class
V1, CAC Hero King z Ranče Montara /Luzifer´s Fighter vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
V2 Ben Nez of Aiwak´s paradise /Gomer la Blankpapiliio x Arnie of Aiwak´s paradise/ - byl krátkosrstý
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, Vítěz speciální výstavy pes Charon z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
V2, r. CAC Afram Alvap /Ahepjuk Whiteline Czech x Fleury of Kim´s dream/
V3 Barnet Abraska /Blesk od Kunovského lesa x Bepcock Nubika/
VD Lancer la Blankpapilio /Joyner Boss vom Sutumer Grund x Dinky la Blankpapilio/
V4 Lars la Blankpapilio /Joyner Boss vom Sutumer Grund x Dinky la Blankpapilio/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
- neúčast Ferris King z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Ahepjuk Whiteline Czech * 31.05.2004 /African Jambo from Old Vienna x Genny Lee Donnevara/
V2 Falco of Kim´s dream * 09.01.2003 /Quanto of White Mountain Austria x Beauty White Majestics/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Anny Czech Choise /Number One of White Energy x Jacquelinne Taien/
V2 Caira Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
V3 Cella Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
V4 Whisky Taien /Bugsy Nubika x Chantal Taien/
V Britta z Nového Lichtenburgu /Derin Nubika x Aireen Mystery of White/
V Carmen Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
VD Gloria vom Durbuscher Forst /I love Boy P´tits Loups d´Amour x Joyfull White Angel´s Amelie/
VD Chassey Star z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
VD Abigail od Veselských pískoven /Abraxas vom Heiligen Gral x Gaily z Blatenských luk/
VD Uwe Acabo Czech /Number One of White Energy x Coris Star z Ranče Montara/
- neúčast Brooke Ann Forrento /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Debonar Free Meroxen/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Bellis Bílá Merci /Endrew King z Ranče Montara x Eywy Whiteline Czech/
VD2 Bessy Bílá Merci /Endrew King z Ranče Montara x Eywy Whiteline Czech/
VD3 Gassey Star z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
VD4 Amanita Šamanův trik /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Tina Turner Miraja/
D Femme Fatal Meroxen /Darkan White Ancilia x Aschley Stella Meroxen/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Ginna la Blankpapilio /Akhiro von Altvilstal x Apolena u Panáka/
- neúčast Komtessa Beautiful Whiteangel /Frenchman Beautiful Whiteangel x Endless Love of the Heart of Lothian/
 
Středně dlouhá varianta / Medium coat
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Carpy of Aiwak´s paradise /Eggy z Blatenských luk x Meggie Jane of Kim´s dream/
- neúčast Barney Falco line /Gutchi la Blankpapilio x Ely z Brdské smečky/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1 Tartufe Taien /Otso´s Obsidian Taien x Karita Taien/
V2 Urbis Scarabeus Taien /Gringo of White Finess x Chantal Taien/
VD3 Muraco la Blankpapilio /Gringo of White Finess x Colombia White Bohemia Mandiga/
VD4 Bazzy Och of Aiwak´s paradise /Gomer la Blankpapilio x Arnie of Aiwak´s paradise/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Valkyr Morris Donnevara /Orfano Donnevara x Nataly Cheryl Donnevara/
V2, r. CAC Urbis Uran Taien /Gringo of White Finess x Chantal Taien/
V3 Alf Falco line /Jason Taien x Ely z Brdské smečky/
V4 Orris Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
VD Rock Taien /Elvis Taien x Chantal Taien/
- neúčast Amador Blanco Adonis /Lester Donnevara x Lusita Acabo Czech/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Orfano Donnevara /Alf od Vlkošského mlýna x Kelly Nice Donnevara/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1, nejlepší dorost Gimma Nubika /Chipewa Taien x Celina Nubika/
 
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ, BOB, Vítěz speciální výstavy XARRIA JACKIE Donnevara /Ares z Nového Malína x Nathaly Cheryl Donnevara/
V2 Iris z Veselé rodiny /Gomer la Blankpapilio x D´Sheron Star z Ranče Montara/
V3 Berry Falco line /Gutchi la Blankpapilio x Ely z Brdské smečky/
V4 Baby Ely Falco line /Gutchi la Blankpapilio x Ely z Brdské smečky/
VD Aysha Václavův dvůr /Barry Oscar z Brdské smečky x Cory od Kunovského lesa/
VD Cathy of Aiwak´s paradise /Eggy z Blatenských luk x Meggie Jane of Kim´s dream/
- neúčast Barbie Falco line /Gutchi la Blankpapilio x Ely z Brdské smečky/
- neúčast Bella of Merry dream /Derin Nubka x Alley ze Zemanské tvrze/
- neúčast Frenny od Kunovského lesa /Benjamin Frenklin x Cally od Kunovského lesa/
- neúčast Wasabi Taien /Bugsy Nubika x Chantal Taien/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Tarja Taien /Otso´s Obsidian Taien x Karita Taien/
V2, r. CAC Thaya Berger Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
V3 Threa Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Nessie Acabo Czech /Barry Oscar z Brdské smečky x Coris Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC D´Sheron Star z Ranče Montara /Bossanova von White Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
V3 Eila od Kunovského lesa /Asterix of Lovely Whitestar x Cally od Kunovského lesa/
VD4 Clea Beluda /Nero Donnevara x Audi z Nového Malína/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, Vítěz speciální výstavy fena Toyen Taien /Otso´s Obsidian Taien x Karita Taien/
V2, r. CAC Cally od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
V3 Ely z Brdské smečky /Falco of Kim´s dream x Dolly Nice of Kim´s dream/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV - nejlepší veterán Kelly Nice Donnevara * 17.02.2005 /Fill White Majestics x Dara Cathy Elbigi/
V2 Brangwen z Klubíčka * 15.04.2005 /Ado Bal-Erino x Dina White Majestics/
V3 Coris Star z Ranče Montara * 10.06.2005 /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
V4 Aschley Stella Meroxen 24.04.2005 /Akim King z Ranče Montara x Forget Julie Elbigi/

 

 
image
 
 
Dlouhosrstá varianta
Psi
Třída mladých
V1, CAJC Barnet Abraska /Blesk od Kunovského lesa x Bepcock Nubika/
V2 Charon z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
V3 Alan Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
V4 Ben Bílá Merci /Endrew King z Ranče Montara x Eywy Whiteline Czech/
- neúčast Arzo Fortis Animo /Apollo z Nového Malína x Orianna Neeo Donnevara/
- neúčast Gift King z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Mezitřída
V1, CAC Lars la Blankpapilio /Joyner Boss vom Sutumer Grund x Dinky la Blankpapilio/
- neúčast Lancer la Blankpapilio /Joyner Boss vom Sutumer Grund x Dinky la Blankpapilio/
 
Třída otevřená
V1, CAC, vítěz speciální výstavy DS pes Afram Alvap /Ahepjuk Whiteline Czech x Fleury of Kim´s dream/
V2, r. CAC Castor Screen Meroxen /Dyk z Klajdy x Aschley Stella Meroxen/
V3 Apollo Alba Sagitta /Dragon la Blankpapilio x Bessie Whiteline Czech/
 
Třída vítězů
V1, CAC Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
V2, r. CAC Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
- neúčast Fuego King z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
 
 
Dlouhosrstá varianta
Feny
Třída štěňat
- neúčast Oxiana la Blankpapilio /I Love Boy P´tits Loups d´amour x Dinky la Blankpapilio/ 
 
Třída mladých
V1, CAJC, nejlepší mladý BOJ Bellis Bílá Merci /Endrew King z Ranče Montara x Eywy Whiteline Czech/
V2 Axi Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech
V3 Florance May Meroxen /Darkan White Ancilias x Aschley Stella Meroxen/
V4 Elfi Nubika /Buddy-Enrico vom Osteland x Ayla Shengul Nubika/
V5 Joyfull White Angel´s Bilow /Kentalo vom Sutumer Grund x Inshima Honey vom Sutumer Grund/
V6 Alda z Nového Lichtenbergu /Eggy z Blatenských luk x Aireen Mystery of White/
- neúčast Ayleen Falco-line /Jason Taien x Ely z Brské smečky/
- neúčast Femme Fatal Meroxen /Darkan White Ancilias x Aschley Stella Meroxen/
- neúčast Choice z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
 
Mezitřída
V1, CAC, vítěz speciální výstavy DS fena Bernadette Bajadera /Gomer la Blankpapilio x Elza z Nuslaudy/
V2, r. CAC Jasmine White Ancilias /Blanc Berry Ancilias x Athalia White Ancilias/
V3 Aimee z Nového Lichtenbergu /Eggy z Blatenských luk x Aireen Mystery of White/
 
Třída otevřená
V1 Aida Abraska /Falco of Kim´s dream x Bepcock Nubika/
V2 Ozzy Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
V3 Lejla Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
 
Třída vítězů
- neúčast Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
 
 
Středně dlouhá varianta
Psi
Třída dorostu
VN1 Happy King z Ranče Montara /Luzifers Fighter vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída mladých
V1, CAJC Bennet Abraska /Blesk od Kunovského lesa x Bepcock Nubika/
 
Mezitřída
V1 Pilgrim Taien /Niktel White Miraja x Chispa Taien/
- neúčast Back Pett´s Wolf /Nero Donnevara x Deborah Taien/
 
Třída otevřená
V1, CAC Edwin Xaro Meroxen /Alf od Vlkošského mlýna x Aschley Stella Meroxen/
V2 Amador Blanco Adonis /Lester Donnevara x Lusita Acabo Czech/
V3 Ahoi Pett´s Wolf /Cleo z Nuslaudy x Deborah Taien/
VD4 Targo Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/
- neúčast Mambo Taien /Argo of Barrandov´s Alley x Chispa Taien/
- neúčast Timmy Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/
 
Třída pracovní
V1 Barry Oscar z Brdské smečky /Ala Jofrey Voracious x Dolly Nice of Kim´s dream/
 
Třída vítězů
V1, CAC, vítěz speciální výstavy SDS pes Orfano Donnevara /Alf od Vlkošského mlýna x Kelly Nice Donnevara/
V2, r. CAC Abakan Nubika /Fido Tricksy of Kim´s dream x Julie Nycol Elbigi/
V3 Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
 
Středně dlouhá varianta
Feny
Třída dorostu
VN1 Umberta Unicus Taien /Gringo of White Finess x Chantal Taien/
VN2 Thaya Berger Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
VN3 Honey Star z Ranče Montara /Luzifers Fighter vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
VN4 Tarja Taien /Otso´s Obsidian Taien x Karita Taien/
 
Třída mladých
V1, CAJC Eimy od Kunovského lesa /Asterix of Lovely Whitestar x Cally od Kunovského lesa/
V2 Eila od Kunovského lesa /Asterix of Lovely Whitestar x Cally od Kunovského lesa/
V3 Aeilyn Clea Forrento /Orfano Donnevara x Debonar Free Meroxen/
VD4 Arctic River Šamanův trik /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Tina Turner Miraja/
 
Mezitřída
V1, CAC Grace Star z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Baby White Angel Pett´s Wolf /Nero Donnevara x Deborah Taien/
V3 Bee-Gee Pett´s Wolf /Nero Donnevara x Deborah Taien/
V4 Akira Suisse Lucky Bunch /Elvis Taien x Aciona Ceana od Knapovského potoka/
- neúčast Usurei Donnevara /Nico Donnevara x Kelly Nice Donnevara/
 
Třída otevřená
V1, CAC Bepcock Nubika /Cleo z Nuslaudy x Julie Nycol Elbigi/
V2, r. CAC Brangwen z Klubíčka /Ado Bal-Erino x Dina White Majestics/ 
V3 Aira Bajadera /Apollo z Nového Malína x Elza z Nuslaudy/
V4 Tanya Nellis Donnevara /Argo of Barrandov ´s Alley x Genny Lee Donnevara/
V Nessie Acabo Czech /Barry Oscar z Brdské smečky x Coris Star z Ranče Montara/
 
Třída pracovní
V1, CAC, vítěz speciální výstavy SDS fena, BOB Tara Chelsey Donnevara /Argo of Barrandov ´s Alley x Genny Lee Donnevara/
V2 Cassey Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
 
Třída vítězů
V1, CAC Celina Nubika /Argo of Barrandov ´s Alley x Julie Nycol Elbigi/
- neúčast Coris Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
 
Třída veteránů
V1, nejlepší veterán BOV Adriana u Panáka * 08.12.2002 /Falco z Vrchánova x Heathy od Liškutínky/
V2 Deborah Taien *07.10.2003 /Bredy Monkey Elbigi x Amira Bílá elegance/
- neúčast Kelly Nice Donnevara * 17.02.2005 /Fill White Majestics x Dara Cathy Elbigi/
 
Nejlepší chovatelská stanice:
1. Pett´s Wolf
2. z Ranče Montara
- neúčast la Blankpapilio

 

 

image

 
Dlouhosrstá varianta
Psi
Třída štěňat
N1 Gasper King z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
N2 Arny Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
 
Třída dorostu
N1 Lars la Blankpapilio /Joyner-Boss vom Sutumer Grund x Dinky la Blankpapilio/
 
Třída mladých
V1, CAJC nejlepší mladý dlouhosrstý pes Arty Bílá Merci /Abakan Nubika x Eywy Whiteline Czech/
 
Mezitřída
V1, CAC Derin Nubika /Dragon la Blankpapilio x Ayla Shengul Nubika/
V2 Number One Of White Energy /Firepool Otso x Unique Shakira of White Condor/
V3 Jeffik la Blankpapilio /Gomer la Blankpapilio x Colombia W. Bohemia Mandiga/
VD4 Otso´s Obsidian Taien /Firepool Otso x Chantal Taien/
VD Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
- Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
 
Třída otevřená
V1, CAC, vítěz speciální výstavy dlouhosrstý pes Castor Screen Meroxen /Dyk z Klajdy x Aschley Stella Meroxen/
V2, r. CAC Fuego King z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
V3 Beauty Boy z Hrnčířské zahrady /Argo z Blatenských luk x Lucky Girl Acabo Czech/
V4 Lester Donnevara /Falco of Kim´s dream x Kelly Nice Donnevara/
VD Morpheus vom Sutumer-Grund /Kirtonmae Sir Higgins x Aliena White Princess vom Sutumer-Grund/
 
Třída pracovní
V1, CAC Ahepjuk Whiteline Czech /African-Jambo from Old Vienna x Genny Lee Donnevara/
 
Třída vítězů
V1, CAC Eggy z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Ayoki of Kim´s dream/
VD2 Darkan White Ancilia /H´Tarkan de vi Pasay x Athena Ancilia/
 
Třída veteránů
V1, nejlepší veterán dlouhosrstý pes Falco of Kim´s dream *09.01.2003 /Quanto of White Mountain Austria x Beauty White Majestics/
 
 
Dlouhosrstá varianta
Feny
Třída štěňat
VN1 Gassey Star z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída dorostu
VN1 Arlet z Nového Lichtenbergu /Eggy z Blatenských luk x Aireen Mystery of White/
 
Třída mladých
V1, CAJC Bernadette Bajadera /Gomer la Blankpapilio x Elza z Nuslaudy/
V2 Aida Abraska /Falco of Kim´s dream x Bepcock Nubika/
 
Mezitřída
V1, CAC Betty Boop of Lovely Whitestar /Born To Win White General x Cookie Star z Ranče Montara/
VD2 Aiko Zuzy White Star Czech /Argo z Blatenských luk x Alma Bibi Nubika/
 
Třída otevřená
V1, CAC Chispa Taien /Surefire Obi van Kinobi x Gara z Veselé rodiny/
V2, r. CAC En-Joy Star z Ranče Montara /Atax Boss vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
V3 Brook z Hrnčířské zahrady /Argo z Blatenských luk x Lucky Girl Acabo Czech/
VD4 Otylie Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
VD Bina od Sněhobílé krásky /Atrej Falko Cembra x Bee-Gee la Blankpapilio/
VD Lejla Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
VD Ozzy Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
- neúčast Bella Dona z Hrnčířské zahrady /Argo z Blatenských luk x Lucky Girl Acabo Czech/
- neúčast Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Třída pracovní
V1, CAC Dartie z Blatenských luk /Ahepjuk Whiteline Czech x Aura z Blatenských luk/
 
Třída vítězů
V1, CAC, vítěz speciální výstavy dlouhosrstá fena, BOB - nejlepší dlouhosrstý pes, BIS - nejlepší pes výstavy Gaily z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Aura z Blatenských luk/
- neúčast Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
 
Středně dlouhá varianta
Psi
Třída štěňat
VN1 Gilles King z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída mladých
V1 Edwin Xaro Meroxen /Alf od Vlkošského mlýna x Aschley Stella Meroxen/
V2 Timmy Donnevara /Argo of Barrandov ´s Alley x Genny Lee Donnevara/
V3 Tyson Donnevara /Argo of Barrandov ´s Alley x Genny Lee Donnevara/
V4 Argo of Merry dream /Abakan Nubika x Alley ze Zemanské tvrze/
V Artur Oliverius /Falco of Kim´s dream x Tiara Grown Miraja/
VD Andy of Merry dream /Abakan Nubika x Alley ze Zemanské tvrze/
 
Mezitřída
V1 Phalco Acabo Czech /Enzi z Blatenských luk x Coris Star z Ranče Montara/
VD2 Bres Niall od Knapovského potoka /Ferguston Taien x Banji Star z Ranče Montara/
- neúčast Akir White Star Czech /Argo z Blatenských luk x Alma Bibi Nubika/
 
Třída otevřená
V1, CAC Orris Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
V2 Amador Blanco Adonis /Lester Donnevara x Lusita Acabo Czech/
VD 3 Mambo Taien /Argo of Barrandov´s Alley x Chispa Taien/
VD4 André White Star Czech /Argo z Blatenských luk x Alma Bibi Nubika/
VD Bad Beluda /Lester Donnevara x Audi z Nového Malína/
VD Blesk od Kunovského lesa /Falco of Kim´s dream x Adriana u Panáka/
VD Caesar od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
neúčast Ahoi Pett´s Wolf /Cleo z Nuslaudy x Deborah Taien/
neúčast Nico Donnevara /Dragon la Blankpapilio x Genny Lee Donnevara/
 
Třída pracovní
V1, CAC Barry Oscar z Brdské smečky /Ala Jofrey Voracious x Dolly Nice of Kim´s dream/
 
Třída vítězů
V1, CAC, vítěz speciální výstavy středně dlouhý pes Orfano Donnevara /Alf od Vlkošského mlýna x Kelly Nice Donnevara/
V2, r. CAC Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
V3 Abakan Nubika /Fido Tricksy of Kim´s dream x Julie Nicol Elbigi/
 
Středně dlouhá varianta
Feny
Třída štěňat 
VN1 Grace Star z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída dorostu
neúčast Sharon Acabo Czech /Jason Taien x Coris Star z Ranče Montara/
 
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ - nejlepší mladý středně dlouhý pes Tara Chelsey Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/
V2 Baby White Angel Pett´s Wolf /Nero Donnevara x Deborah Taien/
V3 Bee-Gee Pett´s Wolf /Nero Donnevara x Deborah Taien/
V4 Agnes Olivérius /Falco of Kim´s dream x Tiara Grown Miraja/
V Ashley of Merry dream /Abakan Nubika x Alley ze Zemanské tvrze/
V Tanya Nellis Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/
neúčast Elfie Magica Meroxen /Alf od Vlkošského mlýna x Aschley Stella Meroxen/
 
Mezitřída
V1, CAC, Vítěz speciální výstavy středně dlouhá fena, BOB - nejlepší středně dlouhý pes Celina Nubika /Argo of Barrandov´s Alley x Julie Nycol Elbigi/
V2, r. CAC Arwen White Bone /Diuke la Blankpapilio x Ailen ze Čtyř dvorů/
V3 Justa la Blankpapilio /Gomer la Blankpapilio x Colombia White Bohemia Mandiga/
V4 Cindy Beluda /Nero Donnevara x Audi z Nového Malína/
V Arnie of Aiwak´s Paradise /Ideal Caress Donnevara x Meggie Jane of Kim´s dream/
VD Asset Aclesia Janiyca /Dragon la Blankpapilio x Canny O´Sulivan z Brdsé smečky/
 
Třída otevřená
V1, CAC Nessie Acabo Czech /Barry Oscar z Brdské smečky x Coris Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Azumi of Lovely Whitestar /Aico vom Bruckner Landel x Cookie Star z Ranče Montara/
V3 Aira Bajadera /Apollo z Nového Malína x Elza z Nuslaudy/
V4 Ofira Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
V Cally od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
V Ely z Brdské smečky /Falco of Kim´s dream x Dolly Nice of Kim´s dream/
V Gaia z Brdské smečky /Blesk od Kunovského lesa x Dolly Nice of Kim´s dream/
Oppi Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
- odstoupila Alma Bibi Nubika /Fido Tricksy of Kim´s dream x Julie Nicol Elbigi/
neúčast Lady Lyra Taien /Bredy Monkey Elbigi x Brebis Blanc Taien/
 
Třída pracovní
V1, CAC Alley ze Zemanské tvrze /Cino Ciacomo Elbigi x Ajda od Vlkošského mlýna/
V2, r. CAC Cassey Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky Vom Märkischen Oderland/
 
Třída vítězů
V1, CAC Cookie Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky Vom Märkischen Oderland/
V2, r. CAC Fassey Star z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
V3 Coris Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky Vom Märkischen Oderland/
 
Třída veteránů
V1, nejlepší veterán krátkosrstý pes Genny Lee Donnevara * 08.03.2002 /Basco Fillův dvůr x Iwanga Simargl Sambadi/
V2 Daisy Hess Elbigi *12.06.2001 /Basko Fillův dvůr x Ailli Scarllet Elbigi/
V3 Deborah Taien *07.10.2003 /Bredy Monkey Elbigi x Amira Bílá elegance/

 

 
Dlouhosrstá varianta
Psi
Třída štěňat
VN1 Arty Bílá Merci /Abakan Nubika x Eywy Whiteline Czech/
VN2 Derin Nubika /Dragon la Blankpapilio x Ayla Shengul Nubika/
 
Třída dorostu
VN1 Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
 
Třída mladých
V1, CAJC Flash White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpgeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
V2 Quickwhite of Kim´s dream /Abakan Nubika x Imogen Sissi of Kim´s dream/
V3 Fuego King z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
V4 Chester La Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
V Igloo La Blankpapilio /Chalenger´s White Shepherd Crack x Dinky la Blankpapilio/
VD Dasco Ell Meroxen /Ben White Royal Court x Aschley Stella Meroxen/
D Aragorn White Star Czech /Argo z Blatenských luk x Alma Bibi Nubika/
 
Mezitřída
- vyloučen, pes nebyl výstavně upraven Grim z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Aura z Blatenských luk/
 
Třída otevřená
VD1 Lester Donnevara /Falco of Kim´s dream x Kelly Nice Donnevara/
VD2 Castor Screen Meroxen /Dyk z Klajdy x Aschley Stella Meroxen/
- Gutchi la Blankpapilio /Akhiro von Altvilstal x Apolena u Panáka/
 
Třída pracovní
V1, CAC, Vítěz speciální výstavy Ahepjuk Whiteline Czech /African-Jambo from Old Vienna x Genny Lee Donnevara/
D Ben White Royal Court /Flash Yukon of White Sunshine x Lucy Wild Miraja/
 
Třída vítězů
V1, CAC Darkan White Ancilia /H´Tarkan de vi Pasay x Athena Ancilia/
V2, r. CAC Eggy z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Ayoki of Kim´s dream/
 
Třída veteránů
V1 Falco of Kim´s Dream /Quanto of White Mountain Austria x Beauty White Majestics/
 
Feny
Třída štěňat
VN1 Arwen Bílá Merci /Abakan Nubika x Eywy Whiteline Czech/
 
Třída dorostu
VN1 Haidi z Blatenských Luk /Gomer la Blankpapilio x Aura z Blatenských luk/
 
Třída mladých
V1, CAJC, Nejlepší mladý Nikita Taien /Argo of Barrandov´s Alley x Amádea Whiteline Czech/
VD2 Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
VD3 Aiko Zuzy White Star Czech /Argo z Blatenských luk x Alma Bibi Nubika/
VD4 Dája od Bílého Dubu /Bredy Monkey Elbigi x Bella od Bílého Dubu/
VD Doris Day Meroxen /Ben White Royal Court x Aschley Stella Meroxen/
- Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
Mezitřída
V1, CAC Ozzy Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
V2 En-Joy Star z Ranče Montara /Atax-Boss vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
V3 Brook z Hrnčířské Zahrady /Argo z Blatenských luk x Lucky Girl Acabo Czech/
 
Třída otevřená
V1, CAC Nataly Cheryl Donnevara /Dragon la Blankpapilio x Genny Lee Donnevara/
V2, r. CAC Gwendoline z Blatenských Luk /Dragon la Blankpapilio x Aura z Blatenských luk/
VD3 Lejla Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
 
Třída vítězů
V1, CAC, vítěz speciální výstavy, BOB Ginna la Blankpapilio /Akhiro vom Altvilstal x Apolena u Panáka/
V2, r. CAC Aureola White Ancilias /Athos Ancilias x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Třída veteránů
V1, Nejlepší veterán Forget Julie Elbigi /Basko White Majestics x Ailli Scarllet Elbigi/, narozena 15.5.2002
 
 
Krátkosrstá varianta
Psi
Třída dorostu
VN1 Jasper la Blankpapilio /Gomer la Blankpapilio x Colombia White Bohemia Mandiga/
- Jethro la Blankpapilio /Gomer la Blankpapilio x Colombia White Bohemia Mandiga/
 
Třída mladých
V1, CAJC, Nejlepší mladý Mambo Taien /Argo of Barrandov´s Alley x Chipsa Taien/
V2 Orris Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
VD3 Ronaldino Donnevara /Diuke la Blankpapilio x Genny Lee Donnevara/
VD4 Akir White Star Czech /Argo z Blatenských luk x Alma Bibi Nubika/
VD André White Star Czech /Argo z Blatenských luk x Alma Bibi Nubika/
- neposouzen, pes nebyl výstavně upraven Agbar White Star Czech /Argo z Blatenských luk x Alma Bibi Nubika/
 
Mezitřída 
V1, CAC Caesar od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
V2, r. CAC Ahoi Pett´s Wolf /Cleo z Nuslaudy x Deborah Taien/
VD3 Amador Blanco Adonis /Lester Donnevara x Lusita Acabo Czech/
VD4 Endrew King z Ranče Montara /Atax-Boss vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená
V1, CAC Orfano Donnevara /Alf od Vlkošského mlýna x Kelly Nice Donnevara/
V2, r. CAC Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
V3 Nico Donnevara /Dragon la Blankpapilio x Genny Lee Donnevara/
VD4 Cimm Rico Meroxen /Dyk z Klajdy x Aschley Stella Meroxen/
VD Blesk od Kunovského lesa /Falco of Kim´s dream x Adriana u Panáka/
D Aramis Mystery of White /Monkey Nut Miraja x Daien Dingo Taien/
 
Třída pracovní
- Barry Oscar z Brdské Smečky /Ala Jofrey Voracious x Dolly Nice of Kim´s dream/
 
Třída vítězů
V1, CAC, Vítěz speciální výstavy Abakan Nubika /Fido Triksy of Kim´s dream x Julie Nycol Elbigi/
VD2 Apollo z Nového Malína /Cino Giacomo Elbigi x Alexis of White Glory/
 
Feny
Třída dorostu
VN1 Justa La Blankpapilio /Gomer la Blankpapilio x Colombia White Bohemia Mandiga/
VN2 Stacy Donnevara /Cleo z Nuslaudy x Nataly Cheryl Donnevara/
 
Třída mladých
V1, CAJC Aira Bajadera /Apollo z Nového Malína x Elza z Nuslaudy/
V2 Asset Aclesia Janiyca /Dragon la Blankpapilio x Canny O´Sulivan z Brdské smečky/
V3 Fassey Star z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
VD4 Debonar Free Maroxen /Ben White Royal Court x Aschley Stella Meroxen/
VD Branwen Grian od Knapovského Potopa /Ferguston Taien x Banji Star z Ranče Montara/
- vyloučena, fena nebyla výstavně upravena Reggie Adoris Donnevara /Diuke la Blankpapilio x Genny Lee Donnevara/
 
Mezitřída
V1, CAC Cally od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
V2 Oppi Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
V3 Ely z Brdské smečky /Falco of Kim´s dream x Dolly Nice of Kim´s dream/
- Cory od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
- Perfectly Happy of Kim´s dream /Akim King z Ranče Montara x Contesa Žukovská zahrada/
 
Třída otevřená
V1, CAC Orianna Neeo Donnevara /Alf of Vlkošského mlýna x Kelly Nice Donnevara/
V2, r. CAC Anni od Bílé panenky /Harrison of Kim´s dream x Ittie Acabo Czech/
V3 Zelmarian Hanniess Taien /Elvis Taien x Chantal Taien/
V4 Nessie Acabo Czech /Barry Oscar z Brdské smečky x Coris Star z Ranče Montara/
V Alma Bibi Nubika /Fido Tricksy of Kim´s dream x Julie Nycol Elbigi/
- Dina z Brské smečky /Enrico Renno Elbigi x Dolly Nice of Kim´s dream/
- Ozzie Donnevara /Alf of Vlkošského mlýna x Kelly Nice Donnevara/
 
Třída pracovní
V1, CAC Cassey Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
 
Třída vítězů
V1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB, BIS Chantal Taien /Surefire Obi-Wan Kinobi x Gara z Veselé rodiny/
V2, r. CAC Banji Star z Ranče Montara /Fill White Majestics x Husky vom Märkischen Oderland/
V3 Coris Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
 
Třída veteránů
- Gara z Veselé rodiny /Williams General Eisenhower x Angie z Veselé rodiny/
 
 
Závěrečné soutěže:
Soutěž chovatelských skupin
1. místo CHS z Ranče Montara
?. místo CHS la Blankpapilio
?. místo CHS od Kunovského lesa
- z Blatenských luk
- Acabo Czech
- Taien
 
Nejlepší plemeník
Ahepjuk Whiteline Czech
Falco of Kim´s dream
 
Dítě a pes
Arwen Bílá Merci + Karolína Tittlová 14 let
Cassey Star z Ranče Montara + Valentina Mariea Gigante 9 let
Eywy Whiteline Czech + Simona Madaraszová 11 let

 
Speciální výstava Svojanov, 3. dubna 2010
posuzovala / judge Bc. Vladimíra Tichá

 

Krátkosrstá varianta
Psi
Třída dorostu
N1 Praddy Jack Donnevara /Apollo z Nového Malína x Genny Lee Donnevara/
- absence Eagle Growe White Bohemia Mandiga /Dragon la Blankpapilio x Born to Win White Beauty/
 
Třída mladých
V1, CAJC Caesar od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
V2 Ahoi Pett´s Wolf /Cleo z Nuslaudy x Deborah Taien/
V3 Orfano Donnevara /Alf od Vlkošského mlýna x Kelly Nice Donnevara/
V4 Casper od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
VD Assam Pett´s Wolf /Cleo z Nuslaudy x Deborah Taien/
VD Endrew King z Ranče Montara /Atax-Boss vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Mezitřída
V1, CAC Cimm Rico Meroxen /Dyk z Klajdy x Aschley Stella Meroxen/
 
Třída otevřená
V1, CAC, VSV (pes KS) Dallas White Bohemia Mandiga /Elvis Taien x Cassia Maya Elbigi/
V2 Nico Donnevara /Dragon la Blankpapilio x Genny Lee Donnevara/
V3 Blesk od Kunovského lesa /Falco of Kim´s dream x Adriana u Panáka/
- absence Argo of Barrandov´s Alley /Big Boy Rychlý stín x Hermine dia Elbigi/
 
Třída pracovní
VD1 Barry Oscar z Brdské smečky /Ala Jofrey Voracious x Dolly Nice of Kim´s dream/
 
Třída vítězů
V1, CAC Abakan Nubika /Fido Tricksy of Kim´s dream x Julie Nycol Elbigi/
V2, r. CAC Apollo z Nového Malína /Cino Giacomo Elbigi x Alexis of White Glory/
 
Feny
Třída štěňat
VN1 Oppi Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
 
Třída mladých
V1, CAJC, nejlepší mladý KS Cally od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
V2 Orianna Neeo Donnevara /Alf od Vlkošského mlýna x Kelly Nice Donnevara/
V3 Ozzie Donnevara /Alf od Vlkošského mlýna x Kelly Nice Donnevara/
VD4 Aibell Pett´s Wolf /Cleo z Nuslaudy x Deborah Taien/
VD Anni od Bílé panenky /Harrison of Kim´s dream x Ittie Acabo Czech/
VD Atemis Pett´s Wolf /Cleo z Nuslaudy x Deborah Taien/
VD Cory od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
VD Elza z Brdské smečky (Falco of Kim´s dream x Dolly Nice of Kim´s dream/
- absence Ely z Brdské smečky (Falco of Kim´s dream x Dolly Nice of Kim´s dream/
- absence Nataly Acabo Czech /Barry Oscar z Brdské smečky x Coris Star z Ranče Montara/
 
Mezitřída
V1, CAC Nessie Acabo Czech /Barry Oscar z Brdské smečky x Coris Star z Ranče Montara/
V2 Cassis Wells Meroxen /Dyk z Klajdy x Aschley Stella Meroxen/
VD3 Ninth Princess of Kim´s dream /Dyk z Klajdy x Contesa Žukovská zahrada/
- absence Montiana Donnevara /Fido Tricksy of Kim´s dream x Kelly Nice Donnevara/
 
Třída otevřená
V1, CAC Anrieta od Sněhobílé krásky /Cleo z Nuslaudy x Bee-Gee la Blankpapilio/
V2, r. CAC D´Sheron Star z Ranče Montara /Bossanova von White Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
V3 Brangwen z Klubíčka /Ado Bal-Erino x Dina White Majestics/
V4 Deborah Taien /Bredy Monkey Elbigi x Amira Bílá elegance/
V Bepcock Nubika /Cleo z Nuslaudy x Julie Nycol Elbigi/
V Bona Malé Stádle /Canadian Dream Miraja x Aleks Malé Stádle/
V Ittie Acabo Czech /Ermont od Liškutínky x Charlotte Acabo Czech/
- neúčast Born to Win White Beauty /Royal von Tasz Classic x Arizona White Bohemia Mandiga/
 
Třída vítězů
V1, CAC, VSV (fena KS), BOB, BIS Chantal Taien /Surefire Obi-wan Kinobi x Gara z Veselé rodiny/ 
V2, r. CAC Coris Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
 
Třída veteránů
V1, nejlepší veterán KS Gara z Veselé rodiny *03.03.1999 /Wiliams General Wisenhower x Angie z Veselé rodiny/
 
 
Dlouhosrstá varianta
Psi
Třída dorostu
VN1 Grim z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Aura z Blatenských luk/
- neúčast Morpheus vom Sutumer Grund /Kirton Mae sir Higgins x Aliena White princes vom Sutumer Grund/
 
Třída mladých
VD1 Apollo Alba Sagita /Dragon la Blankpapilio x Bessie Whiteline Czech/
- neposouzen Attila North Bohemia Whiteline /Ahepjuk Whiteline Czech x Agny Queen of Twins/
 
Mezitřída
V1, CAC Jason Taien /Victories Bodyguard of Haely´s Future x Amádea Whiteline Czech/
V2, r. CAC Gutchi la Blankpapilio /Akhiro vom Altvilstal x Apolena u Panáka/
V3 Castor Screen Meroxen /Dyk z Klajdy x Aschley Stella Meroxen/
V4 Eggy z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Ayoki of Kim´s dream/
VD Enzi z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Ayoki of Kim´s dream/
- neúčast Jerry Lee Taien /Victories Bodyguard of Haely´s Future x Amádea Whiteline Czech/
 
Třída otevřená
V1, CAC Argo z Blatenských luk /Fill White Majestics x Ayoki of Kim´s dream/
V2 Falco of Kim´s dream /Quanto of White mountain Austria x Beauty White Majestics/
 
Třída pracovní
V1, CAC Ahepjuk Whiteline Czech /African Jambo from Old Vienna x Genny Lee Donnevara/
 
Třída vítězů
V1, CAC, VSV (pes DS) Darkan White Ancilia /H´Tarkan de vi Pasay x Athena Ancilia/
 
Feny
Třída štěňat
VN1 Bella Dona z Hrnčířské zahrady /Argo z Blatenských luk x Lucky Girl Acabo Czech/
VN2 Ozzy Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
 
Třída dorostu
VN1, nejlepší dorost Heira la Blankpapilio /Akhiro von Christine Sweety Donnevar Altvilstal x Byorka la Blankpapilio/
 
Třída mladých
V1, CAJC, nejlepší mladý DS Becky od Sněhobílé krásky /Atrey Falko Cembra x Bee-Gee la Blankpapilio/
V2 Alisson Alba Sagita /Dragon la Blankpapilio x Bessie Whiteline Czech/
VD3 En-Joy Star z Ranče Montara /Atax-Boss vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
VD4 Arleth Alba Sagita /Dragon la Blankpapilio x Bessie Whiteline Czech/
 
Mezitřída
V1, CAC Ginna la Blankpapilio /Akhiro von Altvilstal x Apolena u Panáka/
V2 Jamaica Taien /Victories Bodyguard of Haely´s Future x Amádea Whiteline Czech/
VD3 Jacquelinne Taien /Victories Bodyguard of Haely´s Future x Amádea Whiteline Czech/
- Cessie ze Čtyř dvorů /Ideal Careess Donnevara x Christine Sweety Donnevara/
- Jasmína Taien /Victories Bodyguard of Haely´s Future x Amádea Whiteline Czech/
 
Třída otevřená
V1, CAC Nataly Cheryl Donnevara /Dragon la Blankpapilio x Genny Lee Donnevara/
V2, r. CAC Eywy Whiteline Czech /Fill White Majestics x Genny Lee Donnevara/
V3 Lejla Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
VD Aireen Mystery of White /Daien Dinco Taien x Monkey Nut Miraja/
VD Airin z Bílé smečky /Canadian Dream x Bowie Star z Ranče Montara/
VD Erstina la Blankpapilio /Elvis Taien x Byorka la Blankpapilio/
- absence Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/
- absence Lucky Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
 
Třída vítězů
V1, CAC, VSV (fena DS), BOB Bessie Whiteline Czech /Asterix Star z Ranče Montara x Genny Lee Donnevara/
 
Třída veteránů
V1, nejlepší veterán DS Ayoki of Kim´s dream *30.5.2001 /Aiwak z Ráje Sidy x Beauty White Majestics/

 

TOPlist
TOPlist