Národní výstava psů Mladá Boleslav, 15. července 2017
posuzoval / judge Tibor Havelka (Slovensko)

 

Psi / Males
Třída mladých / Junior class
D Ashburton Bohemian Bluemoon
 
Mezitřída / Intermediate class
VD1 Axel Donnevara
VD2 Cronus Kay Sionella
 
Třída otevřená / Open class
V1 Jimmy z Brdské smečky
V2 Kewin King z Ranče Montara
 
Třída čestná / Honor class
V1 Flash of Trebons Berger Blanc
 
Třída vítězů / Winner class
V1 Ares Callidus Eiwy-Wolf
V2 Xeno vom Sutumer Grund
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
VD1 April River Bohemian Bluemoon
VD2 Yukon River Miraja
- absence Ice Queen od Semberije
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB Britney Donnevara /
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Chilli Nubika /
V2, r. CAC Blueberry Altája
V3 Akira Happy Jo-Ja
VD4 Greys od Kunovského lesa
VD Aloma Pet Černý květ
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Massey Star AKBO-Parchovany /
V2, r. CAC Jazz Rock m´Roll of Trebons Berger Blanc
 

 

Národní výstava psů Mladá Boleslav, 16. července 2016
posuzovala / judge MVDr. Gabriela Ridarčíková (Slovensko)

 

Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Trewil White Ancilias /Invincible Zenta Lords of the White Shepherd x Maia White Ancilias/
V2 Kewin King z Ranče Montara /Iron De L´esprit Du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
V3 Krispin King z Ranče Montara /Iron De L´esprit Du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená / Open class
V1 Bastien Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/
VD2 Ares Callidus Eiwy-Wolf /Faraon White Ancilias x Dartie z Blatenských luk/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOS Faraon White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Ivanhoe King z Ranče Montara /White Spirit of Dream Al Capone x En-Joy Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Evita Diavolocane /Ben Bílá Merci x Chellsi la Blankpapilio/
V2 Bernie´s Bernardeta Atagora /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Usurei Donnevara/
V3 Akira Happy Jo-Ja /Blanc Berry Ancilias x Faith White Ancilias/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Kayra z Blatenských luk /Drakkar of Blachier de la Bussiere x Ginna la Blankpapilio/
V2, r. CAC Aloma Pet Černý květ /Gilles King z Ranče Montara x Alda z Nového Lichtenbergu/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Jaqueline Star z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
V2, r. CAC Hestia Nubika /Charon z Blatenských luk x Ayla Shengul Nubika/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, národní vítěz NV, CAC ČMKU, BOB Jazz Rock´m Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/ - v závěrečných soutěžích BIG I.

 

Národní výstava psů Mladá Boleslav, 18. července 2015

posuzovala / judge Iveta Nováková

Národní vítězové THREA Acabo Czech + BODIE Bajadera

 
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Argento Moravia Traj /Ares z Nového Malína x Tara Chelsey Donnevara/
V2 Casper of Merry dream /Gomer la Blankpapilio x Alley ze Zemanské tvrze/
V3 Walda Acabo Czech /Pilgrim Taien x Nessie Acabo Czech/
VD4 Bastien Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Ares Callidus Eiwy-Wolf /Dartie z Blatenských luk x Faraon White Ancilia
 
Třída otevřená / Open class
V1 Chase King z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOS Bodie Bajadera /Gomer la Blankpapilio x Elza z Nuslaudy/ - dokončen šampion ČMKU
V2 Iron De L´esprit Du Sud /Fork du Domaine du Chene au Loup x Floppy du Domaine de Thu Lan/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ, BOB Jazz Rock´m Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/
V2 Massey Star AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holiday Star z Ranče Montara/
VD3 Jaqueline Star z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
VD4 Brigitte Tessia Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/
- neúčast Kayra z Blatenských luk /Drakkar of Blachier de la Bussiere x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU Threa Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
- neúčast Choice z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/

 
Národní výstava psů Mladá Boleslav, 19. července 2014
posuzovala / judge Jadwiga Niciewicz (Polsko)
 
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Aerostar Bohemia Beluga /Derin Nubika x Zelmarian Himalaya Taien/
VN2 Antonov Bohemia Beluga /Derin Nubika x Zelmarian Himalaya Taien/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Gilli Nubika /Chippewa Taien x Celina Nubika/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Iron De L´esprit Du Sud /Fork du Domaine du Chene au Loup x Floppy du Domaine de Thu Lan/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU Bodie Bajadera /Gomer la Blankpapilio x Elza z Nuslaudy/
V2, r. CAC Garro White Ancilias /Blanc Berry Ancilias x Canta Lupa Moira
V3 Pilgrim Taien /Niktel White Miraja x Chispa Taien/
- neúčast Jimmy z Blatenských luk /Iron of White Energy x Ginna la Blankpapilio/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Abigel Keny Sionella /Hyro la Blankpapilio x Ayleen Falco line/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Daiquiri Bílá Merci /Hyro la Blankpapilio x Arwen Bílá Merci/
V2 Gimma Nubika /Chippewa Taien x Celina Nubika/
V3 Xynthia Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
V4 Ichi z Veselé rodiny /Gomer la Blankpapilio x D´Sheron Star z Ranče Montara/
- neúčast Chassey Star z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Venus Taien /Bugsy Nubika x Chispa Taien/
V2, r. CAC Threa Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Anthea Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
V2, r. CAC Ayleen Falco line /Jason Taien x Ely z Brdské smečky/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB Toyen Taien /Otso´s Obsidian Taien x Karita Taien/
V2, r. CAC Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Coris Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/

 

Naše dcerka THREA Acabo Czech - V1, CAJC, BOJ - nejlepší mladý

 
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Chase King z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
- neúčast / absent Iron De L´esprit Du Sud /Fork du Domaine du Chene au Loup x Floppy du Domaine de Thu Lan/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Jimmy z Blatenských luk /Iron of White Energy x Ginna la Blankpapilio/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Alan Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/ - dokončil titul Junior šampion ČR
V2, r. CAC Chiko z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
V3 Alf Falco-line /Jason Taien x Ely z Brdské smečky/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB Hyro la Blankpapilio /Akhiro vom Altvilstal x Byorka la Blankpapilio/  - dokončil titul Šampion ČR
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Faraon White Ancilas /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Babby class
VN1 Barbie Falco-line /Gutchi la Blankpapilio x Ely z Brdské smečky/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Cella Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
VN2 Annie od Veselských pískoven /Abraxas vom Heiligen Gral x Gaily z Blatenských luk/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Threa Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
V2 Joyfull White Angel´s Bilow /Kentalo vom Sutumer Grund x Inshima Honey vom Sutumer Grund/
V3 Maia White Ancilias /Imperator J. C. of Buscin´s Love x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Axi Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
V2 Choice z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
- absence Anthea Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Calypso Nubika /Argo of Barrandov´s Alley x Julie Nycol Elbigi/
VD2 Ataraxia White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/
VD3 Snow Bella Acabo Czech /Jason Taien x Nessie Acabo Czech/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU Gaily z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Aura z Blatenských luk/
V2, r. CAC Ely z Brdské smečky /Falco of Kim´s dream x Dolly Nice of Kim´s dream/
V3 Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
- neúčast / absent Usurei Donnevara /Nico Donnevara x Kelly Nice Donnevara/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Cassey Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/


Národní výstava psů Mladá Boleslav, 14. července 2012
posuzovala / judge Zdena Holmerová
 
 
Psi
Třída mladých
V1, CAJC Swen Acabo Czech ​/Jason Taien x Nessie Acabo Czech/
VD2 Villard Gordon Donnevara /Orfano Donnevara x Nataly Cheryl Donnevara/                                     
 
Třída otevřená
V1, CAC Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
V2, r. CAC Artex z Klínovce /Airo vom Fassati x Ice Floe Acabo Czech/
 
Třída šampionů
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB Dallas White Bohemia Mandiga /Elvis Taien x Cassia Maya Elbigi/
 
Třída veteránů
V1, BOV Ahepjuk Whiteline Czech /African - Jambo from Old Vienna x Genny Lee Donnevara/
 
 
Feny
Třída dorostu
VN1 Gassey Star z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ Elfi Nubika /Buddy-Enrico vom Osteland x Ayla Shengul Nubika/
V2 Agnes Olivérius /Falco of Kim´s dream x Tiara Grown Miraja/
 
Třída otevřená                                                  
V1, CAC Asset Aclesia Janiyca /Dragon la Blankpapilio x Canny O´Sullivan z Brdské smečky/                                   
V2, r. CAC Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/  
V3 Isha la Blankpapilio /Challenger´s White Shepherd Crack x Dinky la Blankpapilio/
- Ajmy Vrutická smečka /Fido Tricksy of Kim´s dream x Iris of Kim´s dream/
 
Třída šampionů
V1, CAC, NV, CAC ČMKU Gaily z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Aura z Blatenských luk/
V2, r. CAC Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/
V3 Fortune White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
 

 

Národní výstava psů Mladá Boleslav, 16. července 2011
posuzoval / judge Ing. Leoš Jančík
 
Psi
Třída dorostu
N1 Phalco Acabo Czech /Enzi z Blatenských luk x Coris Star z Ranče Montara/
 
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ Faraon White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
V2 Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
 
Třída otevřená
V1, CAC Artex z Klínovce /Airo vom Fassati x Ice Floe Acabo Czech/
 
Třída šampionů
V1, CAC, národní vítěz, CAC ČMKU Dallas White Bohemia Mandiga /Elvis Taien x Cassia Maya Elbigi/
- absence Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Feny
Třída mladých
V1, CAJC Feirin Rosina z Brdské smečky /Falco of Kim´s dream x Dolly z Brdské smečky/
VD2 Asset Aclesia Janiyca /Dragon la Blankpapilio x Canny O´Sullivan z Brdské smečky/
VD3 Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
VD4 Justa la Blankpapilio /Gomer la Blankpapilio x Colombia White Bohemia Mandiga/
VD Manon Taien /Argo of Barrandov´s Alley x Chispa Taien/
- Ajmy Vrutická smečka /Fido Tricksy of Kim´s dream x Iris of Kim´s dream/
 
Mezitřída
V1, CAC, národní vítěz, CAC ČMKU Fassey Star z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Ozzy Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/ 
V3 Heira la Blankpapilio /Akhiro von Altvilstal x Byorka la Blankpapilio/
V4 Dája od Bílého dubu /Bredy Monkey Elbigi x Bella od Bílého dubu/
V Gaily z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Aura z Blatenských luk/
VD Fortune White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Třída otevřená
V1, CAC Ely z Brdské smečky /Falco of Kim´s dream x Dolly Nice of Kim´s dream/
V2, r. CAC En-Joy Star z Ranče Montara /Atax-Boss vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
VD3 Jamajca Taien /Victories Bodyguard of Haely´s Future x Amádea Whiteline Czech/
- Orianna Neeo Donnevara /Alf od Vlkošského mlýna x Kelly Nice Donnevara/
 
Třída pracovní
V1 Cassey Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky fom Märkischen Oderland/
 
Třída šampionů
V1, CAC Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/
V2 Eywy Whiteline Czech /Fill White Majestics x Genny Lee Donnevara/
- Alexia of Trebons Berger Blanc /Nice of You to Come Bye Ultimo x Danka Princess vom Durbuscher/
 
Třída veteránů
V1, CAC, BOV, BOB Apolena u Panáka /Falco z Vrchánova x Hathy od Liškutínky/

 

Národní výstava psů Mladá Boleslav, 17. července 2010
posuzovala / judge Anna Dzidt (Polsko)
 
Psi
Třída mladých
V1, CAJC Hyro la Blankpapilio /Akhiro vom Altvilstal x Byorka la Blankpapilio/
VD2 Eddie King z Ranče Montara /Atax-Box vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Mezitřída
V1, CAC Gomer la Blankpapilio /Akhiro vom Altvilstal x Apolena u Panáka/
V2, r. CAC Cairo od Bílého dubu /Andy ze Šumavských blat x Atyna od Bílého dubu/
- neúčast Eggy z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Ayoki of Kims dream/
 
Třída otevřená
V1, CAC Bucefalos White Ancilias /Tarkan de vi Pasay x Mystery Shadow AKBO Parchovany/
V2, r. CAC C´Tarkan Ancilia /X-Dream Amaroq of White Mountain Au x Athena Ancilia/
VD3 Canta Lupa van Ricko /Chad Elbigi x Isis White Majestics/
 
Třída vítězů
V1, CAC, národní vítěz NV, BOB Dallas White Bohemia Mandiga /Elvis Taien x Cassia Maya Elbigi/
V2, r. CAC Coco White Ancilias /Aragon of Trebons Berger Blanc x Kuli Ancilia AKBO Parchovany/
 
Třída veteránů
V1, nejlepší veterán Tarkan de vi Pasay /Ken of the White Valley x Ubelle du Petit Mont Blanc/
 
Feny
Třída štěňat
VN1 Fassey Star z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída mladých
V1, CAJC, nejlepší mladý BOJ Horsebo Twix /Horsebo Muffin x Horsebo 7 Up/
V2 Gaily z Blatenských luk / Dragon la Blankpapilio x Aura z Blatenských luk/
V3 En-Joy Star z Ranče Montara /Atax-Boss vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
V4 Zelmarian Himalaya Taien /Elvis Taien x Chantal Taien/
V Heira la Blankpapilio /Akhiro vom Altvilstal x Byorka la Blankpapilio/
 
Mezitřída
VD1 Nessie Acabo Czech /Barry Oscar z Brdské smečky x Coris Star z Ranče Montara/
- neúčast Foybe Titania Biala Pasja /Aron x Cassyopeya Taien/
 
Třída otevřená
V1, CAC Dora White Ancilia /Tarkan de vi Pasay x Athena Ancilia/
V2, r. CAC Agny Queen of Twins /Akim King z Ranče Montara x Bailey z Nuslaudy/
V3 Deianira White Ancilia /Tarkan de vi Pasay x Athena Ancilia/
V4 Montiana Donnevara /Fido Tricksy of Kim´s dream x Kelly Nice Donnevara/
V Lejla Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
- neúčast Aireen Mystery of White /Monkey Nut Miraja x Dajen Dinco Taien/
- neúčast Appy z Údolí sejfů /Fido Tricksy od Kim´s dream x Beyla Lussi Cembra/
 
Třída pracovní
V1, CAC Cassey Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
 
Třída vítězů
V1, CAC, Národní vítěz Athalia White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/
V2, r. CAC Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/
- neúčast Bella Zora Biala Pasja /I Am Rico of the Wolves Home x Cassyopeya Taien/

 

TOPlist
TOPlist