Národní výstava psů Klatovy, 1. července 2017
posuzoval / judge Otto Schimpt (Rakousko)
 
 
Psi / Males
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Axel Donnevara /Barnet Abraska x Xarria Jackie Donnevara/
VD2 Einstein Taien /Alf Falco line x Toyen Taien/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Bailintin Speed Sionella /Avalon Altája x Ayleen Falco line/
V2, r. CAC Sokrates White Ancilias /Chiko z Blatenských luk x Athalia White Ancilias/
V3 Bailly pod Ovčáckým vrchem /Charon z Blatenských luk x Tarja Taien/
VD4 Apache Bohemia Beluga /Derin Nubika x Zelmarian Himalaya Taien/
 
Třída čestná / Honor class
V1 Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/ - v závěrečných soutěžích BIS. Honor
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOS Bengee pod Ovčáckým vrchem /Charon z Blatenských luk x Tarja Taien/
V2, r. CAC Chiko z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
V3 Gilles King z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
V4 Koda z Blatenských luk /Drakkar of Blachier de la Bussiere x Ginna la Blankpapilio/
V Alf Falco line /Jason Taien x Ely z Brdské smečky/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Yukon River Miraja /Mambo Taien x Xynthia Donnevara/
VD2 April River Bohemian Bluemoon /Avalon Altája x Chelsea z Brdské smečky/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Canis Ronja Falco line /Charon z Blatenských luk x Ely z Brdské smečky/
V2, r. CAC Lady z Blatenských luk /Innuendo of Trebons Berger Blanc x Ginna la Blankpapilio/
- absence Lucky z Blatenských luk /Innuendo of Trebons Berger Blanc x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Daenerys Mokronos Taien /Tom Jones Ice Lilien x Sonnie Taien/ 
VD2 Baireen Danel Sogno /Orfano Donnevara x Aris z Papouščího ráje/
- absence Akira Happy Jo-Ja /Blanc Berry Ancilias x Faith White Ancilias/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAJC, NV, CAC ČMKU, BOB Jazz Rock´m Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/ - v závěrečných soutěžích BIG II.
- absence Kayra z Blatenských luk /Drakkar of Blachier de la Bussiere x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Dartie z Blatenských luk /Ahepjuk Whiteline Czech x Aura z Blatenských luk/
V2 Ely z Brdské smečky /Falco of Kim´s dream x Dolly Nice of Kim´s dream/

 
Národní výstava psů Klatovy, 11. června 2016
posuzoval / judge Ing. Leoš Jančík
 
 
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Bailly pod Ovčáckým vrchem /Charon z Blatenských luk x Tarja Taien/
V2 Bengee pod Ovčáckým vrchem /Charon z Blatenských luk x Tarja Taien/
V3 King King z Ranče Montara /Iron De l´esprit du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
V4 Bery pod Ovčáckým vrchem /Charon z Blatenských luk x Tarja Taien/
- absence Sokrates White Ancilias /Chiko z Blatenských luk x Athalia White Ancilias/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAJC, NV, CAC ČMKU, BOS Koda z Blatenských luk /Drakkar of Blachier de la Bussiere x Ginna la Blankpapilio/
VD2 Casper of Merry dream /Gomer la Blankpapilio x Alley ze Zemanské tvrze/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Chiko z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
V2, r. CAC Barnet Abraska /Blesk od Kunovského lesa x Bepcock Nubika/
- neposouzen Worry Acabo Czech /Pilgrim Taien x Nessie ACaboCzech/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Gilles King z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
- absence Lady z Blatenských luk / of Trebons Berger Blanc x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Evita Diavolocane /Ben Bílá Merci x Chellsi la Blankpapilio/ - v závěrečných soutěžích Junior BIG I. (nejlepší mladý I. FCI skupiny - Best in Group) a Junior BOD (nejlepší mladý výstavy - Best of Day)
V2 Xira Acabo Czech /Barnet Abraska x Oppi Acabo Czech/
V3 Cinderella od Veselských pískoven /Fénix Whiteline Czech x Gaily z Blatenských luk/
VD4 Born to Win Warrior Dogfire /Born to Win White Zorro x Born to Win White Ultrafire/
VD Adelheid Syndone /Alan Altája x Ellen Stella Meroxen/
VD Akira Happy Jo-Ja /Blanc Berry Ancilias x Faith White Ancilias/
VD Daenerys Mokronos Taien /Tom Jones Ice Lilien x Sonnie Taien/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB Kayra z Blatenských luk /Drakkar of Blachier de la Bussiere x Ginna la Blankpapilio/
V2, r. CAC Artemisia Artay of Highland /Argo of Barrandov´s Alley x Thaya Berger Acabo Czech/
- absence Cheetah Nubika /HanSolo von Tirol x Celina Nubika/
 
Třída otevřená / Open class
V1 Brigitte Tessie Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/
VD2 Jaqueline Star z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Bambina White Chocolate - dokončen Grand šampion ČR
V2, r. CAC Choice z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/

 
Národní výstava psů Klatovy, 20. června 2015
posuzovala / judge Petra Márová
 
 
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Andvari Sionella /Hyro la Blankpapilio x Ayllen Falco line/
VD2 Ares Callidus Eiwy-Wolf /Dartie z Blatenských luk x Faraon White Ancilia/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Aiolos River Atagora /Orris Acabo Czech x Usurei Donnevara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Gilles King z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Chico z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
V3 Jimmy z Blatenských luk /Iron of White Energy x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU Charon z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
- neúčast Iron De l´esprit du Sud /Fork du Domane du Chene au Loup x Floppy du domaine de thu lan/
- neúčast Alf Falco line /Jason Taien x Ely z Brdské smečky/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Kayra z Blatenských luk /Drakkar of Blachier de la Bussiere x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ, BOB Jazz Rock´m Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/ - v závěrečných soutěžích vítěz I. FCI skupiny junior i dospělý - JBIG I., BIG I.
V2 Jassey Star z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
V3 Jaqueline Star z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
V4 Brigitte Tessie Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Bambina White Chocolate /Quai Yucon vom Sutumer Grund x Astrid/ - dokončen titul Junior šampion České republiky
V2, r. CAC Artie White Star Eiwy-Wolf /Dartie z Blatenských luk x Faraon White Ancilia/
- neúčast Gimma Nubika /Chipewa Taien x Celina Nubika/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Ayla Diavolocane /Gomer la Blankpapilio x Destina Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Aeilyn Clea Forrento /Orfano Donnevara x Debonar Free Meroxen/
V3 Nikita Sun White Ancilias /Blanc Berry Ancilias x Athalia White Ancilias/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU Ginna la Blankpapilio /Akhiro vom Altvilstal x Apolena u Panáka/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Aura z Blatenských luk /Fill White Majestics x Ayoki of Kim´s dream/

 
Národní výstava psů Klatovy, 28. června 2014
posuzoval / judge Petr Řehánek

Psi / Males
Třída štěňat / male baby class
VN1 Ares Callidus Eiwy-Wolf /Faraon White Ancilias x Dartie z Blatenských luk/
 
Třída dorostu / male puppy class
VN1 Aztecpiper Bohemia Beluga /Derin Nubika x Zelmarian Himalaya Taien/
 
Třída mladých / male junior class
V1, CAJC, BOJ Diamond King of Aiwak´s paradise /Faelan vom Terlüner Schloss x Arnie of Aiwak´s paradise/
- vyloučen z posuzování Qeiro la Blankpapilio /Gaudi du Bois des Ternes x Heira la Blankpapilio/
 
Mezitřída / male intermediate class
V1 Iron De l´esprit du Sud /Fork du Domane du Chene au Loup x Floppy du domaine de thu lan/
 
Třída otevřená / male open class
V1, CAC Charon z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
V2, r. CAC Jimmy z Blatenských luk /Iron of White Energy x Ginna la Blankpapilio/
V3 Chiko z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
V4 Gilles King z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
- neúčast Alf Falco line /Jason Taien x Ely z Brdské smečky/
 
Třída vítězů / male winner class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
V2, r. CAC Faraon White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Feny / Females
Třída štěňat / female baby class
VN1 Artie Star Eiwy-Wolf /Faraon White Ancilias x Dartie z Blatenských luk/
 
Třída mladých / female junior class
V1, CAJC Iggy z Veselé rodiny /Gomer la Blankpapilio x D´Sheron Star z Ranče Montara/
V2 Venus Taien /Bugsy Nubika x Chispa Taien/
V3 Barbie Falco line /Gutchi la Blankpapilio x Ely z Brdské smečky/
 
Mezitřída / female intermediate class
V1, CAC Brooke Ann Forrento /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Debonar Free Meroxen/
V2, r. CAC Ayla Diavolocane /Gomer la Blankpapilio x Destina Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená / female open class
V1, CAC Anthea Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
V2, r. CAC Choice z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
V3 Dája od Bílého dubu /Bredy Monkey Elbigi x Bella od Bílého dubu/
V4 Cindy Beluda /Nero Donnevara x Audi z Nového Malína/
 
Třída vítězů / female winner class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOS Ely z Brdské smečky /Falco of Kim´s dream x Dolly Nice of Kim´s dream/
- neúčast Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
- neúčast Gaily z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Aura z Blatenských luk/

 

 

image
 
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Chiko z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Ben Bílá Merci /Endrew King z Ranče Montara x Eywy Whiteline Czech/
V2 Gilles King z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
VD3 Alan Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
VD4 Charon z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída otevřená
V1, CAC Dick od Bílého dubu /Bredy Monkey Elbigi x Bella od Bílého dubu/
V2, r. CAC Alf Falco line /Jason Taien x Ely z Brdské smečky/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
 
Feny / Females
Třída štěňat
VN1 Venus Taien /Bugsy Nubika x Chispa Taien/ - v závěrečných soutěžích postoupila do užšího výběru o nejlepší štěně výstavy
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Thaya Berger Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
D Tessie Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/ - Tesinka nechtěla ukázat zoubky a už vůbec ne běhat a vystavovat se
- neúčast Choice z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
- neúčast Toyen Taien /Otso´s Obsidian Taien x Karita Taien/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Aeilyn Clea Forrento /Orfano Donnevara x Debonar Free Meroxen/
V2 Anthea Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
- neúčast Axi Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Cindy Beluda /Nero Donnevara x Audi z Nového Malína/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Dartie z Blatenských luk /Ahepjuk Whiteline Czech x Aura z Blatenských luk/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU Celina Nubika /Argo of Barrandov´s Alley x Julie Nycol Elbigi/

 

Národní výstava psů Klatovy, 30. června 2012
posuzoval / judge Otakar Vondrouš

image

Psi / Males 
Třída štěňat / Baby class
VN1 Charon z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
VN2 Chiko z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
 
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Alan Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
VN2 Avalon Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
VN3 Alf Falco line /Jason Taien x Ely z Brdské smečky/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Archie Max Wibi /Falco of Kim´s dream x Cessie ze Čtyř dvorů/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, národní vítěz, CAC ČMKU Flash od Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
V2 Kendy la Blankpapilio /Dragon la Blankpapilio x Colombia White Bohemia Mandiga/
V3 Jeffik la Blankpapilio /Gomer la Blankpapilio x Colombia White Bohemia Mandiga/

 

Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Azera Fortis Animo /Apollo z Nového Malína x Orianna Neeo Donnevara/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Axi Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
VN2 Anthea Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
VN3 Ayleen Falco-line /Jason Taien x Ely z Brdské smečky/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ, BOB Usurei Donnevara /Nico Donnevara x Kelly Nice Donnevara/ - v závěrečných soutěžích o nejlepšího mladého I. FCI skupiny fantastické 3. místo - Junior BIG III. (posuzoval Otakar Vondrouš) a v dospěláckých místo čtvrté - BIG IV. (posuzoval Tibor Havelka)
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Cindy Beluda /Nero Donnevara x Audi z Nového Malína/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Luisa Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Cessie ze Čtyř dvorů /Ideal Caress Donnevara x Christine Sweety Donnevara/
V3 Asset Aclesia Janyica /Dragon la Blankpapilio x Canny O´Sulivan z Brdské smečky/
V4 Ely z Brdské smečky /Falco of Kim´s dream x Dolly Nice of Kim´s dream/
V Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Dartie z Blatenských luk /Ahepjuk Whiteline Czech x Aura z Blatenských luk/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, národní vítěz, CAC ČMKU Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/
V2, r. CAC Fortune White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
V3 Gaily z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Aura z Blatenských luk/

 

Národní výstava psů Klatovy, 4. června 2011
posuzoval / judge Gerard Jipping (NL)

 

Psi
Třída mladých
VD1 Dick od Bílého dubu /Bredy Monkey Elbigi x Bella od Bílého dubu/
 
Třída otevřená
V1, CAC, národní vítěz NV Gomer la Blankpapilio /Akhiro vom Altvilstal x Apolena u Panáka/
V2, r. CAC Enzi z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Ayoki of Kim´s dream/
VD3 C´Tarkan Ancilia /Dream Amaroq of White Mountain Austria x Athena Ancilia/
- Angel od Bílé panenky /Harrison of Kim´s dream x Ittie Acabo Czech/
 
Třída vítězů
V1 Blanc Berry Ancilias /Tarkan de vi Passay x Mystery Shadow Akbo - Parchovany/
 
Třída veteránů
V1, nejlepší veterán BOV Falco of Kim´s dream /Quanto of White Mountain Austria x Beauty White Majestics/
 
Feny
Třída štěňat
VN1 Ailli Princess Wibi /Falco of Kim´s dream x Cessie ze Čtyř dvorů/
 
Třída mladých
V1, CAJC, nejlepší mladý BOJ Fortune White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
V2 Cindy Beluda /Nero Donnevara x Audi z Nového Malína/
VD3 Haidi z Blatenských luk /Gomer la Blankpapilio x Aura z Blatenských luk/
- Asset Aclesia Janiyca /Dragon la Blankpapilio x Canny O´Sulivan z Brdské smečky/
 
Mezitřída
V1, CAC Heira la Blankpapilio /Akhiro vom Altvilstal x Byorka la Blankpapilio/
V2, r. CAC Gaily z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Aura z Blatenských luk/
 
Třída otevřená
V1 Cessie ze Čtyř dvorů /Ideal Caress Donnevara x Christine Sweety Donnevara/
VD2 Cory od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
VD3 Dartie z Blatenských luk /Ahepjuk Whiteline Czech x Aura z Blatenských luk/
- Ely z Brdské smečky /Falco of Kim´s x Dolly Nice of Kim´s dream/
- Laffita Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
 
Třída vítězů
V1, CAC, národní vítěz NV, BOB Ginna la Blankpapilio /Akhiro vom Altvilstal x Apolena u Panáka/
- absence Arwen /původ neznámý/

 

TOPlist
TOPlist