Intercanis 24.06.2017
posuzoval / judge Heiko Wagner (Německo)

 
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Cortino Artay of Highland /Snowpatrols Dyson x Thaya Berger Acabo Czech/
V2 Gorby Bílá Merci /Fenix Whiteline Czech x Carmen Bílá Merci/
VD3 Absolute White Chocolate Eragon /Beniamino W-Chocolate Pride of Astrid x Uma White Chocolate vom Sutumer Grund/
VD4 Dragan Areba Artay of Highland /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Bambina White Chocolate/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Candlemas Gentleman Atagora /Kotori vom Terlüner Schloss x Usurei Donnevara/
VD2 Axel Donnevara /Barnet Abraska x Xarria Jackie Donnevara/
- absence Cassius Dex Sionella /Ferris King z Ranče Montara x Ayleen Falco line/
 
Třída otevřená / Open class
V1 Apache Bohemia Beluge /Derin Nubika x Zelmarian Himalaya Taien/
V2 César Pett´s Wolf /Pilgrim Taien x Baby White Angel Pett´s Wolf/
 
Třída čestná / Honor class
V1 Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOS Barnet Abraska /Blesk od Kunovského lesa x Bepcock Nubika/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Gloria of Aiwak´s Paradise /Jimmy z Blatenských luk x Gloria vom Durbuscher Forst/
V2 Galaxy Bílá Merci /Fenix Whiteline Czech x Carmen Bílá Merci/
V3 Britney Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
V4 Candlemas Lady Atagora /Kotori vom Terlüner Schloss x Usurei Donnevara/
VD Evolet Saga Beli Andjeo /Faelan vom Terlüner Schloss x Beli Andjeo Dzika Banda/
VD Haidi od Kunovského lesa /Omar Sharif Białe Wzgórza x Cally od Kunovského lesa/
VD Hanny od Kunovského lesa /Omar Sharif Białe Wzgórza x Cally od Kunovského lesa/
- absence Diandra Areba Artay of Highland /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Bambina White Chocolate/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Lotty z Blatenských luk /Innuendo of Trebons Berger Blanc x Ginna la Blankpapilio/
VD2 Ice Queen od Semberije /Yole vom Sutumer Grund x Beau-Beau/
- absence Luna Star z Ranče Montara /Jimmy z Blatenských luk x Joyfull White Angel´s Bilow/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Afi ze Štěpánova /Orfano Donnevara x Arwen White Bone/
V2, r. CAC Kylie Star z Ranče Montara /Iron De l´esprit du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
VD3 Bexlie Danel Sogno /Orfano Donnevara x Aris z Papouščího ráje/
VD4 Bianca Danel Sogno /Orfano Donnevara x Aris z Papouščího ráje/
VD Bailey Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/
D Cassie White Danel Sogno /Number One of White Energy x Adelheid of Aiwak s paradise/
- absence Akira Happy Jo-Ja /Blanc Berry Ancilias x Faith White Ancilias/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Jazz Rock´m Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Nataly Cheryl Donnevara /Dragon la Blankpapilio x Genny Lee Donnevara/

 
Mezinárodní výstava psů Brno, 5. února 2017
posuzovala / judge Marion Ten Cate (Holandsko)
 
 
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Gorby Bílá Merci /Fenix Whiteline Czech x Carmen Bílá Merci/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Guardian of Merci von King´s Silbertal /Chuck vom Reinholdsberg x White Falcon´s Majesty Maya/
VD2 Axel Donnevara /Barnet Abraska x Xarria Jackie Donnevara/
VD3 Elvin Pett´s Wolf /Ahoi Pett´s Wolf x Umberta Unicus Taien/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Bengee pod Ovčáckým vrchem /Charon z Blatenských luk x Tarja Taien/
VD2 Kewin King z Ranče Montara /Iron De l´esprit du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
- absence Krispin King z Ranče Montara /Iron De l´esprit du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená / Open class
VD1 Ares Callidus Eiwy-Wolf /Faraon White Ancilia x Dartie z Blatenských luk/
VD2 Apollo od Špičatého vrchu /Blanc Berry Ancilias x Dája od Bílého dubu/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOS Charming Casanova les Trois Baisers /Hrabia of White Finess x Zaina/ - dokončen šampion ČR
VD2 Xeno vom Sutumer Grund /Luzifer´s Fighter vom Sutumer Grund x Viva la Vie of the White Wolves Home/
VD3 Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Destiny Falco line /Born to Win White Outlaw x Berry Falco line/
- absence Diandra Areba Artay of Highland /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Bambina White Chocolate/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Galaxy Bílá Merci /Fenix Whiteline Czech x Carmen Bílá Merci/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Hexa od Kunovského lesa /Omar Sharif Białe Wzgórza x Cally od Kunovského lesa/
- absence Britney Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
- absence Haidi od Kunovského lesa /Omar Sharif Białe Wzgórza x Cally od Kunovského lesa/
- absence Yukon River Miraja /Mambo Taien x Xynthia Donnevara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Lucky z Blatenských luk /Innuendo of Trebons Berger Blanc x Ginna la Blankpapilio/
VD2 Frozen Bílá Merci /Fenix Whiteline Czech x Eywy Whiteline Czech/
- absence Akira Happy Jo-Ja /Blanc Berry Ancilias x Faith White Ancilias/
- absence Love Me Star z Ranče Montara /Jimmy z Blatenských luk x Joyfull White Angel´s Bilow/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Kayra z Blatenských luk /Drakkar of Blachier de la Bussiere x Ginna la Blankpapilio/ - dokončen šampion ČR
VD2 Blueberry Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/
VD3 Baby Ely Falcoline /Gutchi la Blankpapilo x Ely z Brdské smečky/
D Bexlie Danel Sogno /Orfano Donnevara x Aris z Papouščího ráje/
 
Třída šampionů / Champion class
VD1 Massey Star AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
- absence Brandy z Papouščího ráje /Gomer la Blankpapilio x Jasmína Taien/
- absence Evita Diavolocane /Ben Bílá Merci x Chellsi la Blankpapilio/
 
 
Třída veteránů / Veteran class
- absence D´Sheron Star z Ranče Montara /Bossanova von White Angel x Husky vom Märkischen Oderland/

 
 
Mezinárodní výstava psů Brno, 4. února 2017
posuzovala / judge Laine Jensen Hanne (Finsko)
 
 
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Gorby Bílá Merci /Fenix Whiteline Czech x Carmen Bílá Merci/
VN2 Andante Barcai Fine /Boston la Melodie Blanche x Caira Bílá Merci/
 
Třída mladých / Junior class
V1 Guardian of Merci von King´s Silbertal /Chuck vom Reinholdsberg x White Falcon´s Majesty Maya/
V2 Axel Donnevara /Barnet Abraska x Xarria Jackie Donnevara/
VD3 Avignon Provance Bohemian Bluemoon /Avalon Altája x Chelsea z Brdské smečky/
VD4 Cortino Artay of Highland /Snowpatrols Dyson x Thaya Berger Acabo Czech/
D Matteo King z Ranče Montara /Xeno vom Sutumer Grund x Joyfull White Angel´s Bilow/
D Elvin Pett´s Wolf /Ahoi Pett´s Wolf x Umberta Unicus Taien/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Bengee pod Ovčáckým vrchem /Charon z Blatenských luk x Tarja Taien/
VD2 Kewin King z Ranče Montara /Iron De l´esprit du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
- absence Krispin King z Ranče Montara /Iron De l´esprit du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Ares Callidus Eiwy-Wolf /Faraon White Ancilia x Dartie z Blatenských luk/
V2 Ector Bílá Merci /Jimmy z Blatenských luk x Carmen Bílá Merci/
VD3 Apollo od Špičatého vrchu /Blanc Berry Ancilias x Dája od Bílého dubu/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Charming Casanova les Trois Baisers /Hrabia of White Finess x Zaina/
V2 Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
- neposouzen Xeno vom Sutumer Grund /Luzifer´s Fighter vom Sutumer Grund x Viva la Vie of the White Wolves Home/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Drakka Areba Artay of Highland /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Bambina White Chocolate/
VN2 Diandra Areba Artay of Highland /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Bambina White Chocolate/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Galaxy Bílá Merci /Fenix Whiteline Czech x Carmen Bílá Merci/
VN2 Fezra Pett´s Wolf /Bodie Bajadera x Baby White Angel Pett´s Wolf/
VN3 Firra Pett´s Wolf /Bodie Bajadera x Baby White Angel Pett´s Wolf/
- absence Riot Leader´s Reina /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Snowpatrols Gissa/
 
Třída mladých / Junior class
V1 Nassey Star z Ranče Montara /Xeno vom Sutumer Grund x En-Joy Star z Ranče Montara/
V2 Mc Kaisha Star z Ranče Montara /Xeno vom Sutumer Grund x Joyfull White Angel´s Bilow/
VD3 Britney Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
VD4 Cia Love Moravia Traj /Apollo z Nového Malína x Tara Chelsey Donnevara/
D Hexa od Kunovského lesa /Omar Sharif Białe Wzgórza x Cally od Kunovského lesa/
- absence Haidi od Kunovského lesa /Omar Sharif Białe Wzgórza x Cally od Kunovského lesa/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1 Zoya Donnevara /Valkyr Morris Donnevara x Nataly Cheryl Donnevara/
VD2 Anny Kessie Almost Normal /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Allis Mia Forrento/
D Ceana Grian od Knapovského potoka /Alan Altája x Branwen Grian od Knapovského potoka/
- absence Akira Happy Jo-Ja /Blanc Berry Ancilias x Faith White Ancilias/
- absence Love Me Star z Ranče Montara /Jimmy z Blatenských luk x Joyfull White Angel´s Bilow/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Bailey Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/
V2, r. CAC Caira Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
V3 Blueberry Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/
V4 Donna Mia Forrento /Valkyr Morris Donnevara x Debonar Free Meroxen/
VD Bexlie Danel Sogno /Orfano Donnevara x Aris z Papouščího ráje/
- absence Debbie of Merry Dream /Endrew King z Ranče Montara x Ashley of Merry Dream/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOS Evita Diavolocane /Ben Bílá Merci x Chellsi la Blankpapilio/ - dokončen šampion ČR
V2, r. CAC, r. CACIB Massey Star AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
- absence Brandy z Papouščího ráje /Gomer la Blankpapilio x Jasmína Taien/
- absence Honey Star z Ranče Montara /Luzifer´s Fighter vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV D´Sheron Star z Ranče Montara /Bossanova von White Angel x Husky vom Märkischen Oderland/ - dokončen veterán šampion ČR

 

imageimage

 
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Elvin Pett´s Wolf /Ahoi Pett´s Wolf x Umberta Unicus Taien/
 
Třída mladých 
V1, CAJC Danny of Merry Dream /Endrew King z Ranče Montara x Ashley of Merry Dream/
 
Mezitřída
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOS Koda z Blatenských luk /Drakkar of Blachier de la Bussiere x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída otevřená
V1, CAC, r. CACIB Barnet Abraska /Blesk od Kunovského lesa x Bepcock Nubika/
V2, r.CAC Brit z Papouščího ráje /Gomer la Blankpapilio x Jasmína Taien/
V3 César Pett´s Wolf /Pilgrim Taien x Baby White Angel Pett´s Wolf/
V4 Apollo od Špičatého vrchu /Blanc Berry Ancilias x Dája od Bílého dubu/
 
Třída šampionů 
- neposouzen Max AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Feny / Females
Třída štěňat
VN1 Adele Donnevara /Barnet Abraska x Xarria Jackie Donnevara/
 
Třída dorostu
- absence Luna Star z Ranče Montara /Jimmy z Blatenských luk x Joyfull White Angel´s Bilow/
 
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ Evita Diavolocane /Ben Bílá Merci x Chellsi la Blankpapilio/
V2 Akira Happy Jo-Ja /Blanc Berry Ancilias x Faith White Ancilias/
V3 Zaira Donnevara /Orfano Donnevara x Nataly Cheryl Donnevara/
VD Born to Win Warrior Dogfire /Born to Win White Zorro x Born to Win White Ultrafire/
VD Caoimhe Grian od Knapovského potoka /Alan Altája x Branwen Grian od Knapovského potoka/
VD Cassie White Danel Sogno /Number One of White Energy x Adelheid of Aiwak´s paradise/
 
Mezitřída
V1, CAC Bexlie Danel Sogno /Orfano Donnevara x Aris z Papouščího ráje/
V2, r. CAC Afi ze Štěpánova /Orfano Donnevara x Arwen White Bone/
VD3 Daiichi Pett´s Wolf /Abakan Nubika x Umberta Unicus Taien/
VD4 Bianca Rút Danel Sogno /Orfano Donnevara x Aris z Papouščího ráje/
VD Artemisia Artay of Highland /Argo of Barrandov´s Alley x Thaya Berger Acabo Czech/
 
Třída otevřená
V1, CAC, r. CACIB Jaqueline Star z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
V2, r. CAC Greis Meroxen /Orfano Donnevara x Florance May Meroxen/
V3 Freyja od Kunovského lesa /Benjam Frenklin x Cally od Kunovského lesa/
V4 Gira Meroxen /Orfano Donnevara x Florance May Meroxen/
VD Aschley Diavolocane /Gomer la Blankpapilio x Destina Star z Ranče Montara/
- absence Tessi la Blankpapilio /Gomer la Blankpapilio x Colombia White Bohemia Mandiga/
- absence Blueberry Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Jazz Rock´m Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/ - v závěrečných soutěžích BIG III.
- absence Xarria Jackie Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
 
Třída veteránů
V1, BOV Cara Belleza Meroxen /Dyk z Klajdy x Aschley Stela Meroxen/

 
Mezinárodní výstava psů Brno, 7. února 2016
posuzovala / judge Paula Heikkinen-Lehkonen
 
 
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
- absence Brutto Artay of Highland /Kotori vom Terlüner Schloss x Thaya Berger Acabo Czech/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Bengee pod Ovčáckým vrchem /Charon z Blatenských luk x Tarja Taien/
V2 Koda z Blatenských luk /Drakkar of Blachier de la Bussiere x Ginna la Blankpapilio/
VD3 Krispin King z Ranče Montara /Iron De l´esprit du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Frisecco of Ice Wine /Gaudi du Bois des Ternes x Nikita fom Kofelort/
V2, r. CAC Max AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
VD3 César Pett´s Wolf /Pilgrim Taien x Baby White Angel Pett´s Wolf/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Arth Danel Sogno /Ben White Royal Court x Adelheid of Aiwak´s paradise/ - dokončel titul "Šampion ČR"
VD2 Omar Sharif Białe Wzgórza /Argos x Star of Tiger Berta/
D3 Milky Grand Canyon /Hrabia of White Finess x Canta Lupa White Summer Snow/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Charming Casanova Les Trois Baisers /Hrabia of White Finess x Zaina/
V2, r. CAC, r. CACIB Xeno vom Sutumer Grund /Luzifer´s Fighter vom Sutumer Grund x Viva la Vie of the White Wolves Home/
V3 White Sweet Nut Moon Angel /Poland Cajus of Trebons Berger Blanc x Terija Sweet Honey Swissdream/
- absence Doux of Ice Wine /Gomer la Blankpapiio x Nikita vom Kofelort/
 
Třída čestná / Honor class
V1 Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Argos /Fabio Loris of the white Islanders x Selina/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Love Me Star z Ranče Montara /Jimmy z Blatenských luk x Joyfull White Angel´s Bilow/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Zaira Donnevara /Orfano Donnevara x Natay Cheryl Donnevara/
VN2 Ceana Grian od Knapovského potoka /Alan Altája x Branwen Grian od Knapovského potoka/
VN3 Frozen Bílá Merci /Fenix Whiteline Czech x Eywy Whiteline Czech/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Darya Mokronos Taien /Tom Jones Ice Lilien x Sonnie Taien/
V2 Kayra z Blatenských luk /Drakkar of Blachier de la Bussiere x Ginna la Blankpapilio/
V3 Artemisia Artay of Highland /Argo of Barrandov´s Alley x Thaya Berger Acabo Czech/
V4 Cinderella od Veselských pískoven /Fenix Whiteline Czech x Gaily z Blatenských luk/
V White Dream Team Chan Tengri /Azimut Ortus x Ulma Fliegeland/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Bambina White Chocolate /Quai Yukon vom Sutumer Grund x Astrid/ - dokončen titul "Šampion ČR"
V2, r. CAC Asta Lady Moravia Traj /Ares z Nového Malína x Tara Chelsey Donnevara/
V3 Tessi la Blankpapilio /Gomer la Blankpapilio x Colombia White Bohemia Mandiga/
V4 Jaqueline Star z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
V Massey Star AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOS Jazz Rock´m Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/
V2, r. CAC, r. CACIB Brandy z Papouščího ráje /Gomer la Blankpapilio x Jasmína Taien/
V3 Gaia Nubika /Chippewa Taien x Celina Nubika/
V4 Carmen Bílá Merci Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
V Yannis Donnevara /Chiko z Blatenských luk x Nataly Cheryl Donnevara/
VD Florance May Meroxen /Darkan White Ancilia x Aschley Stella Meroxen/
VD Iris z Veselé rodiny /Gomer la Blankpapilio x D´Sheron Star z Ranče Montara/
D Zasu Taien /Gutchi la Blankpapilio x Nikita Taien/
- absence Eila od Kunovského lesa /Asterix of Lovely Whitestar x Cally od Kunovského lesa/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV D´Sheron Star z Ranče Montara /Bossanova von White Angel x Husky vom Märkischen Oderland/

 
Mezinárodní výstava psů Brno, 6. února 2016
posuzovala / judge Anna Redlicka (Polsko;
změna rozhodčího, původně Grzegorz Robak)
 
 
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Ernie Bílá Merci /Jimmy z Blatenských luk x Carmen Bílá Merci/
- absence Brisco Moravia Traj /Orfano Donnevara x Tara Chelsey Donnevara/
- absence Brutto Artay of Highland /Kotori vom Terlüner Schloss x Thaya Berger Acabo Czech/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Koda z Blatenských luk /Drakkar of Blachier de la Bussiere x Ginna la Blankpapilio/
V2 Bengee pod Ovčáckým vrchem /Charon z Blatenských luk x Tarja Taien/
VD3 Krispin King z Ranče Montara /Iron De l´esprit du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Max AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
V2 Frisecco of Ice Wine /Gaudi du Bois des Ternes x Nikita fom Kofelort/
VD3 Atilla Ace Eiwy-Wolf /Dartie z Blatenských luk x Faraon White Ancilia/
VD4 César Pett´s Wolf /Pilgrim Taien x Baby White Angel Pett´s Wolf/ - krátkosrstý
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Omar Sharif Białe Wzgórza /Argos x Star of Tiger Berta/
V2 Boston la Melodie Blanche /C´Moi of Trebons Berger Blanc x Excellent Choice of White Condor/
VD3 Arth Danel Sogno /Ben White Royal Court x Adelheid of Aiwak´s paradise/
VD4 Archie Danel Sogno /Ben White Royal Court x Adelheid of Aiwak´s paradise/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIC, CAC ČMKU, BOB Doux of Ice Wine /Gomer la Blankpapiio x Nikita vom Kofelort/ - v závěrečných soutěžích BIG II.
V2, r. CAC Xeno vom Sutumer Grund /Luzifer´s Fighter vom Sutumer Grund x Viva la Vie of the White Wolves Home/
V3 Charming Casanova Les Trois Baisers /Hrabia of White Finess x Zaina/
V4 White Sweet Nut Moon Angel /Poland Cajus of Trebons Berger Blanc x Terija Sweet Honey Swissdream/
V Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
Třída čestná / Honor class
V1 Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Argos /Fabio Loris of the white Islanders x Selina/ - dokončen titul "Veterán šampion ČR"
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Luna Star z Ranče Montara /Jimmy z Blatenských luk x Joyfull White Angel´s Bilow/
VN2 Love Me Star z Ranče Montara /Jimmy z Blatenských luk x Joyfull White Angel´s Bilow/
VN3 E Clair von Olaf Weisse /Kotori vom Terlüner Schloss x Arizona Iz Beloy Brigady/ - krátkosrstá
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Zoya Donnevara /Orfano Donnevara x Natay Cheryl Donnevara/
VN2 Zaira Donnevara /Orfano Donnevara x Natay Cheryl Donnevara/
VN3 Frederika Bílá Merci /Fenix Whiteline Czech x Eywy Whiteline Czech/
VN4 Cassie White Danel Sogno /Number One of White Energy x Adelheid of Aiwak´s paradise/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ, BOS Kayra z Blatenských luk /Drakkar of Blachier de la Bussiere x Ginna la Blankpapilio/ - v závěrečných soutěžích vítěz FCI I. skupiny - Junior BIG I, Junior BIS
V2 Cinderella od Veselských pískoven /Fenix Whiteline Czech x Gaily z Blatenských luk/
V3 White Dream Team Chan Tengri /Azimut Ortus x Ulma Fliegeland/
V4 Darya Mokronos Taien /Tom Jones Ice Lilien x Sonnie Taien/
VD Artemisia Artay of Highland /Argo of Barrandov´s Alley x Thaya Berger Acabo Czech/ - krátkosrstá
VD Xira Acabo Czech /Barnet Abraska x Oppi Acabo Czech/
- absence Evita Diavolocane /Ben Bílá Merci x Chellsi la Blankpapilio/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Asta Lady Moravia Traj /Ares z Nového Malína x Tara Chelsey Donnevara/
V2, r. CAC Massey Star AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
V3 Jaqueline Star z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
VD4 Tessi la Blankpapilio /Gomer la Blankpapilio x Colombia White Bohemia Mandiga/ - krátkosrstá
VD Bambina White Chocolate /Quai Yukon vom Sutumer Grund x Astrid/ - krátkosrstá
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Jazz Rock´m Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/
V2, r. CAC Brandy z Papouščího ráje /Gomer la Blankpapilio x Jasmína Taien/
V3 Carmen Bílá Merci Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
V4 Yannis Donnevara /Chiko z Blatenských luk x Nataly Cheryl Donnevara/
VD Gaia Nubika /Chippewa Taien x Celina Nubika/ - krátkosrstá
VD Iris z Veselé rodiny /Gomer la Blankpapilio x D´Sheron Star z Ranče Montara/ - krátkosrstá
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 D´Sheron Star z Ranče Montara /Bossanova von White Angel x Husky vom Märkischen Oderland/

 

 
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Rin-Tin-Tin White Ancilias /Faraon White Ancilias x K´Chanel White Ancilias/
VN2 Abris Artay of Highland /Argo of Barrandov´s Alley x Thaya Berger Acabo Czech/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Ares Jr. Moravia Traj /Ares z Nového Malína x Tara Chelsey Donnevara/
V2 Ares Callidus Eiwy-Wolf /Faraon White Ancilia x Dartie z Blatenských luk/
V3 Ailos River Atagora /Orris Acabo Czech x Usurei Donnevara/
V4 César Pett´s Wolf /Pilgrim Taien x Baby White Angel Pett´s Wolf/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Arth Danel Sogno /Ben White Royal Court x Adelheid of Aiwak´s paradise/
V2, r. CAC Archie Danel Sogno /Ben White Royal Court x Adelheid of Aiwak´s paradise/
V3 Cairo Diavolocane /Chester la Blankpapilio x Destina Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená / Open class
VD1 Arzo Fortis Animo /Apolo z Nového Malína x Orianna Neeo Donnevara/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Bodie Bajadera /Gomer la Blankpapilio x Elza z Nuslaudy/
V2, r. CAC,r. CACIB Alf Falco line /Jason Taien x Ely z Brdské smečky/
- neúčast Iron De l´esprit du Sud /Fork du Domane du Chene au Loup x Floppy du domaine de thu lan/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Born to Win Warrior Dogfire /Born to Win White Zorro x Born to Win White Ultrafire/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Artemisia Artay of Highland /Argo of Barrandov´s Alley x Thaya Berger Acabo Czech/
VN2 Daiichi Pett´s Wolf /Abakan Nubika x Umberta Unicus Taien/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ, BOS Jazz Rock´m Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/
V2 Afi ze Štěpánova /Orfano Donnevara x Arwen White Bone/
- neúčast Asara Bělohlávek /Ny Hvidhueholms Haico x Justa la Blankpapilio/
- neúčast Bexlie Danel Sogno /Orfano Donnevara x Aris z Papouščího ráje/
- neúčast Jassey Star z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Bambina White Chocolate /Quai Yucon vom Sutumer Grund x Astrid/
V2 Dori Princess of Aiwak´s paradise /Faelan vom Terlüner Schloss x Arnie of Aiwak´s paradise/
VD3 Alis Danel Sogno /Ben White Royal Court x Adelheid of Aiwak´s paradise/
 
​Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Xarria Jackie Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/ - dokončen šampion ČR
V2, r. CAC Iris z Veselé rodiny /Gomer la Blankpapilio x D´Sheron Star z Ranče Montara/
V3 Anny Czech Choise /Number One of White Energy x Jacquelinne Taien/
V4 Bellis Bílá Merci /Endrew King z Ranče Montara x Eywy Whiteline Czech
V Aschley Diavolocane /Gomer la Blankpapilio x Destina Star z Ranče Montara/
V Baby Ely Falco line /Gutchi la Blankpapilo x Ely z Brdské smečky/
V Baby White Angel Pett´s Wolf /Nero Donnevara x Deborah Taien/
V Fay od Kunovského lesa /Benjamin Frenklin x Cally od Kunovského lesa/
V Zasu Taien /Gutchi la Blankpapilio x Nikita Taien/
VD Emily Blanche Meroxen /Alf od Vlkošského mlýna x Aschley Stella Meroxen/
- neúčast Brandy z Papouščího ráje /Gomer la Blankpapilio x Jasmína Taien/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Threa Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
V2, r. CAC Ely z Brdské smečky /Falco of Kim´s dream x Dolly Nice of Kim´s dream/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Deborah Taien /Bready Monkey Elbigi x Amira Bílá Elegance/
 

 
Mezinárodní výstava psů Brno 8. února 2015
posuzoval / judge Jesper Andersson (Švédsko)
 


Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1 Ares Eiwy-Wolf /Dartie z Blatenských luk x Faraon White Ancilia/
VD2 César Pett´s Wolf /Pilgrim Taien x Baby White Angel Pett´s Wolf/
D Griffin Meroxen /Orfano Donnevara x Florance May Meroxen/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Iron De l´esprit du Sud /Fork du Domane du Chene au Loup x Floppy du domaine de thu lan/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Bodie Bajadera /Gomer la Blankpapilio x Elza z Nuslaudy/
V2 Jimmy z Blatenských luk /Iron of White Energy x Ginna la Blankpapilio/
VD3 Diego of Lovely Whitestar /Gringo of White Finess x Cookie Star z Ranče Montara/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Jazz Rock´m Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Asta Lady Moravia Traj /Ares z Nového Malína x Tara Chelsey Donnevara/
V2 Yannis Donnevara /Chiko z Blatenských luk x Nataly Cheryl Donnevara/
VD3 Bambina White Chocolate /Quai Yukon vom Sutumer Grund x Astrid/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1 Iris z Veselé rodiny /Gomer la Blankpapilio x D´Sheron Star z Ranče Montara/
V2 Gloria vom Durbuscher Forst /I Love Boy P´tits Loups d´Amour x Joyfull White Angel´s Amelie/
V3 Baby Ely Falco line /Gutchi la Blankpapilio x Ely z Brdské smečky/
V4 Quincy la Blankpapilio /Gaudi du Bois des Ternes x Heira la Blankpapilio/
- neúčast Isabella White vom Niehuser See /Devil of White Energy x Luana vom Sutumer Grund/
 
Třída otevřená / Open class
V1 Bella Nice Forrento /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Debonar Free Meroxen/
V2 Xarria Jackie Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
V3 Threa Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
V4 Bonny z Papouščího ráje /Gom\er la Blankpapilio x Jasmina Taien/
V Ayla Diavolocane /Gomer la Blankpapilio x Destina Star z Ranče Montara/
VD Thaya Berger Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
D Sweet Tracy Taien /Number One of White Energy x Chispa Taien/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Azumi of Lovely Whitestar /Aico vom Bruckner Landl x Cookie Star z Ranče Montara/
V2 Arnie of Aiwak´s paradise /Ideal Caress Donnevara x Megie Jane of Kim´s dream/
- neúčast Joyfull White Angel´s Bilow /Kentalo vom Sutumer Grund x Inshima Honey vom Sutumer Grund/
- neúčast Vanilla Ice Cream Dream /Discovery of Trebons Berger Blanc x Selerija Ahsel Sandida/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV, BOS Eywy Whiteline Czech /Fill White Majestics x Genny Lee Donnevara/

 

Mezinárodní výstava psů Brno 7. února 2015
posuzoval / judge Milan Krinke (změna rozhodčího)

 
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC César Pett´s Wolf /Pilgrim Taien x Baby White Angel Pett´s Wolf/
V2 Ares Eiwy-Wolf /Dartie z Blatenských luk x Faraon White Ancilia/
VD3 Griffin Meroxen /Orfano Donnevara x Florance May Meroxen/
VD4 Yarssan Donnevara /Chiko z Blatenských luk x Nataly Cheryl Donnevara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Iron De l´esprit du Sud /Fork du Domane du Chene au Loup x Floppy du domaine de thu lan/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Bodie Bajadera /Gomer z Blatenských  luk x Elza z Nuslaudy/
V2, r. CAC Diego of Lovely Whitestar /Gringo of White Finess x Cookie Star z Ranče Montara/
V3 Jimmy z Blatenských luk /Iron of White Energy x Ginna la Blankpapilio/
VD4 Avalon Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
V2, r. CAC Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
V3 Faraon White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Jazz Rock´m Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/
VN2 Bianca Rút Danel Sogno /Orfano Donnevara x Aris z Papouščího ráje/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Asta Lady Moravia Traj /Ares z Nového Malína x Tara Chelsey Donnevara/
V2 Bambina White Chocolate /Quai Yukon vom Sutumer Grund x Astrid/
V3 Yannis Donnevara /Chiko z Blatenských luk x Nataly Cheryl Donnevara/
VD4 Alis Danel Sogno /Ben White Royal Court x Adelheid of Aiwak´s paradise/
- neúčast Greis Meroxen /Orfano Donnevara x Florance May Meroxen/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Whisky Taien /Bugsy Nubika x Chantal Taien/
V2, r. CAC Iris z Veselé rodiny /Gomer la Blankpapilio x D´Sheron Star z Ranče Montara/
V3 Quincy la Blankpapilio /Gaudi du Bois des Ternes x Heira la Blankpapilio/
V4 Isabella White vom Niehuser See /Devil of White Energy x Luana vom Sutumer Grund/
VD Gloria vom Durbuscher Forst /I Love Boy P´tits Loups d´Amour x Joyfull White Angel´s Amelie/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Xarria Jackie Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
V2, r. CAC Threa Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
V3 Ayla Diavolocane /Gomer la Blankpapilio x Destina Star z Ranče Montara/
VD4 Fay od Kunovského lesa /Benjamin Frenklin x Cally od Kunoského lesa/
VD Besi z Papouščího ráje /Gomer la Blankpapilio x Jasmina Taien/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Azumi of Lovely Whitestar /Aico vom Bruckner Landl x Cookie Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Arnie of Aiwak´s paradise /Ideal Caress Donnevara x Megie Jane of Kim´s dream/
- neúčast Joyfull White Angel´s Bilow /Kentalo vom Sutumer Grund x Inshima Honey vom Sutumer Grund/
- neúčast Vanilla Ice Cream Dream /Discovery of Trebons Berger Blanc x Selerija Ahsel Sandida/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Eywy Whiteline Czech /Fill White Majestics x Genny Lee Donnevara/

 

 
 
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Joslyn z Blatenských luk /Iron of White Energy x Ginna la Blankpapilio/
VD2  Xaron Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
 
Mezitřída / Intermediate class
VD1 Iron De l´esprit du Sud /Fork du Domane du Chene au Loup x Floppy du domaine de thu lan/
VD2 Frigo White Meroxen /Darkan White Ancilia x Aschley Stella Meroxen/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Valkyr Morris Donnevara /Orfano Donnevara x Nataly Cheryl Donnevara/
V2, r. CAC Arzo Fortis Animo /Apolo z Nového Malína x Orianna Neeo Donnevara/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
V2, r. CAC Orfano Donnevara /Alf od Vlkošského mlýna x Kelly Nice Donnevara/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Yannis Donnevara /Chiko z Blatenských luk x Nataly Cheryl Donnevara/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Xarria Jackie Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
V2 Brandy z Papouščího ráje /Gomer la Blankpapilio x Jasmína Taien/
V3 Daiquiri Bílá Merci /Hyro la Blankpapilio x Arwen Bílá Merci/
V4 Gaia Nubika /Chippewa Taien x Celina Nubika/
V Abigail od Veselských pískoven /Abraxas vom Heiligen Gral x Gaily z Blatenských luk/
VD Frenny od Kunovského lesa /Benjamin Frenklin x Cally od Kunovského lesa/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Threa Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Choice z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
VD2 Anthea Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
VD3 Eila od Kunovského lesa /Asterix of Lovely Whitestar x Cally od Kunovského lesa/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Nataly Cheryl Donnevara /Dragon la Blankpapilio x Genny Lee Donnevara/

 
 
 
image
 
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
NV1 Abilio Kaibigan /Garro White Ancilias x Isha la Blankpapilio/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Iron De l´esprit du Sud /Fork du Domane du Chene au Loup x Floppy du domaine de thu lan/
VD2 Chase King z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
- neúčast Bax Diavolocane /Zucchero Meldolesi x Chellsi la Blankpapilio/
- neúčast Jimmy z Blatenských luk /Iron of White Energy x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Omar Sharif Białe Wzgórza /Argos x Star of Tiger Berta/
V2 Pilgrim Taien /Niktel White Miraja x Chispa Taien/
D Alf Falco-line /Jason Taien x Ely z Brdské smečky/
- neúčast Bonito-Snow vom Rüstjer Forst /Balu Snow of the white River x Celina-Aura of the white Roses/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
VD2 White Spirit of Dream´s Al Capone /Kirtonmae Sir Higgns x Heaven´s Pride of Buscin´s Love/
- neúčast Blanc Berry Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Mystery Shadow AKBO-Parchovany/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Argos /Fabio Loris of the white Islanders x Selina/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Ichi z Veselé rodiny /Gomer la Blankpapilio x D´Sheron Star z Ranče Montara/
VN2 Gloria vom Durbuscher Forst /I Love Boy P´tits Loups d´Amour x Joyfull White Angel´s Amelie/
N3 Gaia Nubika /Chippewa Taien x Celina Nubika/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Xarria Jackie Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
VD2 Cella Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
VD3 Barbie Falco-line /Gutchi la Blankpapilio x Ely z Brdské smečky/
VD4 Chassey Star z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
- neúčast Carmen Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
- neúčast Xoraya Nicol Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Threa Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
V2 Thaya Berger Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
VD3 Joyfull White Angel´s Bilow /Kentalo vom Sutumer Grund x Inshima Honey vom Sutumer Grund/
- neúčast Maia White Ancilias /Imperator J. C. of Buscin´s Love x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Bernadette Bajadera /Gomer la Blankpapilio x Elza z Nuslaudy/
- neúčast Buttercup la Melodie Blanche /C´Moi of Trebons Berger Blanc x Excellent Choice of White Condor/
V2, r. CAC Toyen Taien /Otso´s Obsidian Taien x Karita Taien/
V3 Grace Star z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
V4 Jasmine White Ancilias /Blanc Berry Ancilias x Athalia White Ancilias/
VD Eila od Kunovského lesa /Asterix of Lovely Whitestar x Cally od Kunovského lesa/
VD Gassey Star z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Komtessa Beautiful Whiteangel /Frenchman Beautiful Whiteangel x Endless Love of the Heart of Lothian/
V2 Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
VD3 En-Joy Star z Ranče Montara /Atax-Boss vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
VD4 Ely z Brdské smečky /Falco of Kim´s dream x Dolly Nice of Kim´s dream/
- neúčast Athalia White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/
- neúčast Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Cassey Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
 

Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
N Archie Danel Sogo /Ben White Royal Court x Adelheid of Aiwak´s paradise/
 
Třída mladých / Junior class
V1 Chase King z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
VD2 Jimmy z Blatenských luk /Iron of White Energy x Ginna la Blankpapilio/
- neúčast Bax Diavolocane /Zucchero Meldolesi x Chellsi la Blankpapilio/
- neúčast Iron De l´esprit du Sud /Fork du Domane du Chene au Loup x Floppy du Domaine de Thu Lan/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Omar Sharif Białe Wzgórza /Argos x Star of Tiger Berta/
V2, r. CAC Alf Falco-line /Jason Taien x Ely z Brdské smečky/
V3 Valkyr Morris Donnevara /Orfano Donnevara x Nataly Cheryl Donnevara/
VD4 Pilgrim Taien /Niktel White Miraja x Chispa Taien/
D Arzo Fortis Animo /Apollo z Nového Malína x Orianna Neeo Donnevara/
- neúčast Bonito-Snow vom Rüstjer Forst /Balu Snow of the white River x Celina-Aura of the white Roses/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB White Spirit of Dream´s Al Capone /Kirtonmae Sir Higgns x Heaven´s Pride of Buscin´s Love/
V2, r. CAC Blanc Berry Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Mystery Shadow AKBO-Parchovany/
V3 Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
V4 Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Argos /Fabio Loris of the white Islanders x Selina/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Alis Danel Sogno /Ben White Royal Court x Adelheid of Aiwak´s paradise/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Brandy z Papoušcího ráje /Gomer la Blankpapilio x Jasmína Taien/
VN2 Wasabi Taien /Bugsy Nubika x Chantal Taien/
VN3 Gloria vom Durbuscher Forst /I Love Boy P´tits Loups d´Amour x Joyfull White Angel´s Amelie/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ, BOB Xarria Jackie Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/ - v závěrečných soutěžích BIG IV.!!!
V2 Fay od Kunovského lesa /Benjamin Frenklin x Cally od Kunovského lesa/
V3 Cella Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
VD4 Bella Nice Forrento /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Debonar Free Meroxen/
VD Baby Ely Falco line /Gutchi la Blankpapilio x Ely z Brdské smečky/
VD Chassey Star z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
D Xynthia Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
- neúčast Caira Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
- neúčast Xoraya Nicol Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Threa Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
V2 Maia White Ancilias /Imperator J. C. of Buscin´s Love x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
VD3 Sweet Tracy Taien /Number One of White Energy x Chispa Taien/
VD4 Umberta Unicus Taien /Gringo of White Finess x Chantal Taien/
VD Joyfull White Angel´s Bilow /Kentalo vom Sutumer Grund x Inshima Honey vom Sutumer Grund/
VD Thaya Berger Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
D Tarja Taien /Otso´s Obsidian Taien x Karita Taien/
 
Třída otevřená / Open class
V1 Grace Star z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
V2 Toyen Taien /Otso´s Obsidian Taien x Karita Taien/
V3 Buttercup la Melodie Blanche /C´Moi of Trebons Berger Blanc x Excellent Choice of White Condor/
V4 Eila od Kunovského lesa /Asterix of Lovely Whitestar x Cally od Kunovského lesa/
D Gassey Star z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
Dostatečná Aris z Papouščího ráje /Darkan White Ancilias x Jasmina Taien/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Komtessa Beautiful Whiteangel /Frenchman Beautiful Whiteangel x Endless Love of the Heart of Lothian/
V2, r. CAC En-Joy Star z Ranče Montara /Atax-Boss vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
V3 Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
V4 Athalia White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/
V Ely z Brdské smečky /Falco of Kim´s dream x Dolly Nice of Kim´s dream/
- neúčast Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Cassey Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/

 

 
 
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1, nejlepší štěně plemene Jimmy z Blatenských luk /Iron of White Energy x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Arzo Fortis Animo /Apollo z Nového Malína x Orianna Neeo Donnevara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Ben Bílá Merci /Endrew King z Ranče Montara x Eywy Whiteline Czech/
V2, r. CAC Targo Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Carmen Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
VN2 Fay od Kunovského lesa /Benjamin Frenklin x Cally od Kunovského lesa/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Eila od Kunovského lesa /Asterix of Lovely Whitestar x Cally od Kunovského lesa/
V2 Threa Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
V3 Choice z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
V4 Wallery Donnevara /Don Charlie Queen of Twins x Kelly Nice Donnevara/
V Umberta Unicus Taien /Gringo of White Finess x Chantal Taien/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Bellis Bílá Merci /Endrew King z Ranče Montara x Eywy Whiteline Czech/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Jasmine White Ancilias /Blanc Berry Ancilias x Athalia White Ancilias/
V2, r. CAC Bessy Bílá Merci /Endrew King z Ranče Montara x Eywy Whiteline Czech/
V3 Aschley of Merry Dream /Abakan Nubika x Alley ze Zemanské tvrze/
V4 Bella Trix pett´s Wolf /Nero Donnevara x Deborah Taien/
VD Otylie Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
- neúčast Buttercup la Melodie Blanche /C´Moi of Trebons Berger Blanc x Excellent Choice of White Condor/
- neúčast Usurei Donnevara /Nico Donnevara x Kelly Nice Donnevara/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Tara Chelsey Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/ - v závěrečných soutěžích I. FCI skupiny BIG IV.
V2, r. CAC Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Kelly Nice Donnevara /Fill White Majestics x Dara Cathy Elbigi/

 

 

wink HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁ. KRÁTKOSRSTÍ PO OBA DVA DNY ZABODOVALI wink

Robínek, Tajenka, Bernie a Čelzí

 

Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Ben Bílá Merci /Endrew King z Ranče Montara x Eywy Whiteline Czech/
- neúčast The King Knut vom Sutumer Grund /Luzifer´s Fighter vom Sutumer Grund x Only You vom Sutumer Grund/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Chester la Blankpapilio /Argo of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
r. CAC Number One of White Energy /Firepool Otso x Unique Shakira of White Condor/
- neúčast Fuego King z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
- neúčast Juan Aiko P´tits Loups d´amour /Juan Nando of Skah Dakota x Cherie Perly vom Sutumer Grund/
 
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Honey Star z Ranče Montara /Luzifer´s Fighter vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Eila od Kunovského lesa /Asterix of Lovely Whitestar x Cally od Kunovského lesa/
V2 Caico it Ljocht fan Shiva /Akhiro vom Altvilstal x Caely´s White Flower Silken/
V3 Joyfull White Angel´s Bilow /Kentalo vom Sutumer Grund x Inshima Honey vom Sutumer Grund/
V4 Grace Star z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Tara Chelsey Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/ - v závěrečných soutěžích Čelzí vybojovala úžasné druhé místo - BIG II. !!!!!!
V2, r. CAC Bernadette Bajadera /Gomer la Blankpapilio x Elza z Nuslaudy/
V3 Elfi Nubika /Buddy-Enrico vom Osteland x Ayla Shengul Nubika/
V4 Ellen Stella Meroxen /Alf od Vlkošského mlýna x Aschley Stella Meroxen/
VD Aris z papouščího ráje /Darkan White Ancilia x Jasmina Taien/
 
Třída otevřená / Open clas
V1, CAC Ely z Brdské smečky /Falco of Kim´s dream x Dolly Nice of Kim´s dream/
V2, r. CAC Cira Snowpatrols /Aragon of Trebons Berger Blanc x Princess Pyry AKBO-Parchovany
V3 En-Joy Star z Ranče Montara /Atax-Boss vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
V4 Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Kelly Nice Donnevara /Fill White Majestics x Dara Cathy Elbigi/ - skoro ve svých osmi letech dokončila titul Grand šampion ČR!!!!!
V2, r. CAC Celina Nubika /Argo of Barrandov´s Alley x Julie Nycol Elbigi/
V3 Jayla vom Altvilstal /Diego Maradonna von der Weissen Wolke x Akira vom Entweger Hof/
V4 Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/
- neúčast  Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 

 

 

Sestřičky Threa a Thaya Berger ACABO CZECH

   

Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC The King Knut vom Sutumer Grund /Luzifer´s Fighter vom Sutumer Grund x Only You vom Sutumer Grund/ - dokončil titul Český Junior šampion!!!!
V2 Ben Bílá Merci /Endrew King z Ranče Montara x Eywy Whiteline Czech/
V3 Ian z Blatenských luk /Gutchi la Blankpapilio x Aura z Blatenských luk/
- neúčast Arzo Fortis Animo /Apollo z Nového Malína x Orianna Neeo Donnevara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1 Back Pett´s Wolf /Nero Donnevara x Deborah Taien/
V2 Edwin Xaro Meroxen /Alf od Vlkošského mlýna x Aschley Stella Meroxen/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
V2, r. CAC Boston la Melodie Blanche /C´Moi of Trebons Berger Blanc x Excellent Choice of White Condor/
V3 Number One of White Energy /Otso Firepool x Unique Shakira of White Condor/
- neúčast Fuego King z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/ - dokončil nejvyšší výstavní titul C.I.B. jako vůbec první bílý švýcarský ovčák v ČR
V2, r. CAC, r. CACIB Juan Aiko P´tits Loups d´amour /Juan Nando of Skah Dakota x Cherie Perly vom Sutumer Grund/ - dokončil titul Český šampion
V3 Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
 
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Threa Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
VN2 Thaya Berger Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Umberta Unicus Taien /Gringo of White Finess x Chantal Taien/
N2 Honey Star z Ranče Montara /Luzifer´s Fighter vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Caico it Ljocht fan Shiva /Akhiro vom Altvilstal x Caely´s White Flower Silken/ - v závěrečných soutěžích postoupila do úžšího výběru mezi pět nejlepších
V2 Grace Star z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara
V3 Eila od Kunovského lesa /Asterix of Lovely Whitestar x Cally od Kunovského lesa/
V4 Florance May Meroxen /Darkan White Ancilia x Aschley Stella Meroxen/
V Amanita Muscaria Šamanův trik /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Tina Turner Miraja/
V Joyfull White Angel´s Bilow /Kentalo vom Sutumer Grund x Inshima Honey vom Sutumer Grund/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Tara Chelsey Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/ - dokončila Českého šampiona
V2, r. CAC Bee-Gee Pett´s Wolf /Nero Donnevara x Deborah Taien/
V3 Elfi Nubika /Buddy-Enrico vom Osteland x Ayla Shengul Nubika/
V4 Ellen Stella Meroxen /Alf od Vlkošského mlýna x Aschley Stella Meroxen/
Aris z papouščího ráje /Darkan White Ancilia x Jasmina Taien/
 
Třída otevřená / Open class 
V1, CAC Ely z Brdské smečky /Falco of Kim´s dream x Dolly Nice of Kim´s dream/ - dokončila českého šampiona!!!!!
V2, r. CAC En-Joy Star z Ranče Montara /Atax-Boss vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
V3 Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
VD4 Adelheid of Aiwak´s paradise /Ideal Caress Donnevara x Meggie Jane of Kim´s dream/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Jayla vom Altvilstal /Diego Maradonna von der Weissen Wolke x Akira vom Entweger Hof/
V2, r. CAC Celina Nubika /Argo of Barrandov´s Alley x Julie Nycol Elbigi/
V3 Kelly Nice Donnevara /Fill White Majestics x Dara Cathy Elbigi/
V4 Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/
- neúčast Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 

 

image

 
Psi
Třída štěňat
VN1 Enzo od Kunovského lesa /Asterix of Lovely Whitestar x Cally od Kunovského lesa/
 
Třída dorostu
- neúčast Valkyr Morris Donnevara /Nataly Cheryl Donnevara x Orfano Donnevara/
 
Třída mladých
V1, CAJC Back Pett´s Wolf /Nero Donnevara x Deborah Taien/
V2 Timmy Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/
VD3 Ursan Donnevara  /Nico Donnevara x Kelly Nice Donnevara/
VD Dick Beluda /Audi z Nového Malína x Nero Donnevara/
 
Mezitřída
V1, CAC Ferris King z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara- nedostavil se k běhu o CACIB
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Orfano Donnevara /Alf od Vlkošskho mlýna x Kelly Nice Donnevara/
- neúčast David vom Stainzer Schilcherland /Quanto of White Mountain Austria x Bianca vom Salzachtal/
 
Feny
Třída štěňat
N Eila od Kunovského lesa /Asterix of Lovely Whitestar x Cally od Kunovského lesa/
 
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ Bernadette Bajadera /Gomer la Blankpapilio x Elza z Nuslaudy/
V2 Tanya Nellis Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/
V3 Bella Trix Pett´s Wolf /Nero Donnevara x Deborah Taien/
VD4 Baby White Angel Pett´s Wolf /Nero Donnevara x Deborah Taien/
VD Kess la Blankpapilio /Dragon la Blankpapilio x Colombia White Bohemia Mandiga/
D Emily Blanche Meroxen /Alf z Vlkošského mlýna x Aschley Stella Meroxen/
 
Mezitřída
V1, CAC, r. CACIB Tara Chelsey Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/
V2, r. CAC Arwen White Bone /Diuke la Blankpapilio x Ailen ze Čtyř dvorů/
 
Třída otevřená
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Nataly Cheryl Donnevara /Dragon la Blankpapilio x Genny Lee Donnevara/, v závěrečných soutěžích ještě získala BIG IV.
V2, r. CAC Cally od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
VD3 Otylie Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
 
Třída šampionů
V1, CAC Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
V2, r. CAC Canny O´Sulivan z Brdské smečky /Monkey Nut Miraja x Dolly Nice of Kim´s dream/
- neúčast Kelly Nice Donnevara /Fill White Majestics x Dara Cathy Elbig/
- neúčast Gaily z Blatenských Luk /Dragon la Blankpapilio x Aura z Blatenských luk/
 
Třída veteránů
V1, CAC, BOV Genny Lee Donnevara * 08.03.2002 /Basko Fillův dvůr x Iwanga Simargl Sambadi/

 

Mezinárodní výstava psů Brno, 5. února 2012
posuzoval Ing. Leoš Jančík
 
 
Psi
Třída mladých
VD1 Bear Teddy Pett´s Wolf /Nero Donnevara x Deborah Taien/
 
Mezitřída
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Number One of White Energy /Otso Firepool x Unique Shakira of White Condor/
V2, r. CAC, r. CACIB Faraon White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
V3 Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
Třída otevřená
V1, CAC Orfano Donnevara /Alf od Vlkošského mlýna x Kelly Nice Donnevara/
V2 Fuego King z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
- neúčast David vom Stainzer Schilcherland /Quanto of White Mountain Austria x Bianca vom Salzachtal/
 
Třída šampionů
V1, CAC Eggy z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Ayoki of Kim´s dream/
V2, r. CAC Abakan Nubika /Fido Tricksy of Kim´s dream x Julie Nycol Elbigi/
 
Feny
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ Tara Chelsey Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/
V2 Usurei Donnevara /Nico Donnevara x Kelly Nice Donnevara/
 
Mezitřída
V1, CAC, r. CACIB Celina Nubika /Argo of Barrandov´s Alley x Julie Nycol Elbigi/
V2, r. CAC Betty Boop of Lovely Whitestar /Born To Win White General x Cookie Star z Ranče Montara/
VD3 Aira Bajadera /Apolo z Nového Malína x Elza z Nuslaudy/
VD4 Justa la Blankpapilio /Gomer la Blankpapilio x Colombia White Bohemia Mandiga/
VD Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
- neúčast Arnie of Aiwak´s Paradise /Ideal Caress Donnevara x Meggie Jane of Kim´s dream/
- neúčast Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Třída otevřená
V1, CAC Nataly Cheryl Donnevara /Dragon la Blankpapilio x Genny Lee Donnevara/
V2, r. CAC Fassey Star z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
V3 Bella Dona z Hrnčířské zahrady /Argo z Blatenských luk x Lucky Girl Acabo Czech/
V4 Reggie Adoris Donnevara /Diuke la Blankpapilio x Genny Lee Donnevara/
V En-Joy Star z Ranče Montara /Atax-Boss vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
- Fee du Bois des Ternes /Guest Star of Luna Legacy x Horsebo Chanel Nº5/
- Jasmina Taien z Papouščího ráje /Victories Bodyguard of Haley´s Future x Amádea Whiteline Czech/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Azumi of Lovely Whitestar /Aico vom Bruckner-Landl x Cookie Star z Ranče Montara/
VD2 Cassey Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
- Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/
- Jayla vom Altvistal /Diego-Maradonna von der Weissen Wolke x Akira vom Entweger Hof/
 
Třída veteránů
V1, BOV Genny Lee Donnevara /Basko Fillův Dvůr x Iwanga Simargl Sambadi/

 

 
 
 
Psi
Třída mladých
V1, CAJC Bear Teddy Pett´s Wolf /Nero Donnevara x Deborah Taien/
 
Mezitřída
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Faraon White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
V2, r. CAC Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
V3 Otso´s Obsidian Taien /Otso Firepool x Chantal Taien/
 
Třída otevřená
V1, CAC, r. CACIB Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
V2, r. CAC Orfano Donnevara /Alf od Vlkošského mlýna x Kelly Nice Donnevara/
V3 Fuego King z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
- David vom Stainzer Schilcherland /Quanto of White Mountain Austria x Bianca vom Salzachtal/
 
Třída šampionů
V1, CAC Abakan Nubika /Fido Tricksy of Kim´s dream x Julie Nycol Elbigi/
 
Feny
Třída dorostu
VN1 Agnes Olivérius /Falco of Kim´s dream x Tiara Grown Miraja/
 
Třída mladých
V1, CAJC Tara Chelsey Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/
V2 Bernadette Bajadera /Gomer la Blankpapilio x Elza z Nuslaudy/
V3 Baby White Angel Pett´s Wolf /Nero Donnevara x Deborah Taien/
V4 Usurei Donnevara /Nico Donnevara x Kelly Nice Donnevara/
 
Mezitřída
V1, CAC Celina Nubika /Argo of Barrandov´s Alley x Julie Nycol Elbigi/
V2, r. CAC Aira Bajadera /Apolo z Nového Malína x Elza z Nuslaudy/
V3 Betty Boop of Lovely Whitestar /Born To Win White General x Cookie Star z Ranče Montara/
V4 Breanna la Melodie Blanche /C´Moi of Trebons Berger Blanc x Excellent Choice of White Condor/
V Arnie of Aiwak´s Paradise /Ideal Caress Donnevara x Meggie Jane of Kim´s dream/
V Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
V Justa la Blankpapilio /Gomer la Blankpapilio x Colombia W. Bohemia Mandiga/
- Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Třída otevřená
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Gaily z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Aura z Blatenských luk/
V2, r. CAC Fassey Star z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
V3 En-Joy Star z Ranče Montara /Atax-Boss vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
Bella Dona z Hrnčířské zahrady /Argo z Blatenských luk x Lucky Girl Acabo Czech/
V Jasmina Taien /Victories Bodyguard of Haley´s Future x Amádea Whiteline Czech/
V Reggie Adoris Donnevara /Diuke la Blankpapilio x Genny Lee Donnevara/
VD Nataly Cheryl Donnevara /Dragon la Blankpapilio x Genny Lee Donnevara/
- neúčast Fee du Bois des Ternes /Guest Star of Luna Legacy x Horsebo Chanel Nº5/
 
Třída šampionů
V1, CAC, r. CACIB Azumi of Lovely Whitestar /Aico vom Bruckner-Landl x Cookie Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Cassey Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
- Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/
- Jayla vom Altvistal /Diego-Maradonna von der Weissen Wolke x Akira vom Entweger Hof/
 
Třída veteránů
V1, BOV Genny Lee Donnevara /Basko Fillův Dvůr x Iwanga Simargl Sambadi/
 

 

image

 
Psi / Males
Třída dorostu
VN1 Arty Bílá Merci /Abakan Nubika x Eywy Whiteline Czech/
 
Třída mladých
V1, CAJC, nejlepší mladý BOJ Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
VD2 Igloo la Blankpapilio /Challenger´s White SHeprherd Crack x Dinky la Blankpapilio/
VD3 Boston la Melodie Blanche /C´Moi of Trebons Berger Blanc x Excellent Choice of White Condor/
 
Mezitřída
V1, CAC Arcano Blanco Adonis /Lester Donnevara x Lusita Acabo Czech/
 
Třída otevřená
V1, CAC Orfano Donnevara /Alf od Vlkošského mlýna x Kelly Nice Donnevara/
V2 Nico Donnevara /Dragon la Blankpapilio x Genny Lee Donnevara/
- neúčast Gomer la Blankpapilio /Akhiro vom Altvilstal x Apolena u Panáka/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB Darkan White Ancilia /H´Tarkan de vi Pasay x Athena Ancilia/
V2, r. CAC, r. CACIB David vom Stainzer Schilcherland /Quanto of White Mountain Austria x Bianca vom Salzachtal/
VD3 Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
- neúčast Abakan Nubika /Fido Tricksy of Kim´s dream x Julie Nycol Elbigi/ 
 
Feny
Třída mladých
V1, CAJC Aira Bajadera /Apollo z Nového Malína x Eza z Nuslaudy/
V2 Fee du Bois des Ternes /Guesstar of Luna Legacy x Horsebo Chanel N°5/
V3 Adelheid of Aiwak´s Paradise /Ideal Caress Donnevara x Maggie Jane of Kim´s dream/
V4 Cindy Beluda /Nero Donnevara x Audi z Nového Malína/
- neposouzena Ajmy Vrutická smečka /Fido Tricksy of Kim´s dream x Iris of Kim´s dream/
- neúčast Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Mezitřída
V1, CAC, r. CACIB Debonar Free Meroxen /Ben White Royal Court x Aschley Stella Meroxen/
V2, r. CAC Gaily z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Aura z Blatenských luk/
VD3 Otylie Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
- Fassey Star z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená
V1, CAC Cally od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
V2, r. CAC Laffita Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
V3 En-Joy Star z Ranče Montara /Atax-Boss vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
- Heira la Blankpapilio /Akhiro vom Altvilstal x Byorka la Blankpapilio/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB, BOB Alexia of Trebons Berger Blanc /Nico of You to Come Bye Ultimo x Danka Princess vom Durbuscher Forst/
V2, r. CAC Jayla vom Altvilstal /Diego Maradonna vom der Weissen Wol x Akira vom Eutwegen Hof/
V3 Cassey Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
- absence Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/

 

Mezinárodní výstava psů Brno, 6. února 2011
posuzovala / judge Malgorzata Wieremiejczyk - Wierzchowska (Polsko)

 

Psi / Males
Třída dorostu
VN1 Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
 
Třída mladých
V1, CAJC Faraon White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpgeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
V2 F´Adam of Trebons Berger Blanc /Al-Pacino of Haleys Future x Classe Apart of Trebons Berger/
V3 Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
Mezitřída
V1, CAC, r. CACIB Endrew King z Ranče Montara /Atax-Boss vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená
V1, CAC Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
V2, r. CAC Noriego Andres Donnevara /Dragon la Blankpapilio x Genny Lee Donnevara/
V3 Dwight Whiteline Czech /H´Tarkan de vi Pasay x Allia Nicole of Haely´s Future/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB Coco White Ancilias /Aragon of Trebons Berger Blanc x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/ 
V2, r. CAC Apollo z Nového Malína /Cino Giacomo Elbigi x Alexis of White Glory/
 
Třída veteránů
V1, nejlepší veterán BOV Falco of Kim´s dream /Quanto of White Mountain Austria x Beauty White Majestics/
 
Feny
Třída štěňat
VN1 I Chanel White Ancilias /C´Moi of Trebons Berger Blanc x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
 
Třída mladých
V1, CAJC, nejlepší mladý jedinec BOJ Fee du Bois des Ternes /Questar of Luna Legacy x Horsebo Chanel N°5/
VD2 Fortune White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
VD3 Reggie Adoris Donnevara /Duike la Blankpapilio x Genny Lee Donnevara/
- absence Fassey Star z Ranče Montara /Zenado vom Terüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
- absence Gaily z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Aura z Blatenských luk/
 
Mezitřída
V1, CAC Cally od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
V2, r. CAC En-Joy Star z Ranče Montara /Atax-Boss vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená
V1, CAC, CACIB, BOB Ginna la Blankpapilio /Akhiro vom Altvilstal x Apolena u Panáka/
V2, r. CAC Laffita Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
V3 Appy z Údolí Sejfů /Fido Tricksy od Kim´s dream x Beyla Lussi Cembra/
D Jacquelinne Taien /Victories Bodyguard of Haely´s Future x Amádea Whiteline Czech/
- absence Nataly Cheryl Donnevara /Dragon la Blankpapilio x Genny Lee Donnevara/
 
Třída šampionů
V1, CAC, r. CACIB Jayla vom Altvilstal /Diego Maradonna von der Weissen Wolke x Akita vom Entweger Hof/
V2, r. CAC Cassey Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
V3 Eywy Whiteline Czech /Fill White Majestics x Genny Lee Donnevara/
- absence Anthalia White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
 
V oficiálních výsledcích má fena Jayla vom Altvilstal CACIB, což se mi zdá jako nesmysl vzhledem k tomu, že CACIB má dozajista Ginna (když má i titul BOB) a chybí r. CACIB u psů (dle fotek by ho měl mít pes Endrew King z Ranče Montara).
 


Mezinárodní výstava psů Brno, 5. února 2011
posuzoval / judge Jadwiga Niciewicz (Polsko)

 

Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Colombo Beluda /Nero Donnevara x Audi z Nového Malína/
 
Třída dorostu
VN1 Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
 
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ Faraon White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpgeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
V2 F´Adam of Trebons Berger Blanc /Al-Pacino of Haleys Future x Classe Apart of Trebons Berger/
VD3 Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
D Boston La Melodie Blanche /C´Moi of Trebons Berger Blanc x Excellent Choice of White Condor/
 
Mezitřída
VD1 Endrew King z Ranče Montara /Atax-Box vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená
V1, CAC, r. CACIB Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
V2, r. CAC Dwight Whiteline Czech /H´Tarkan de vi Pasay x Allia Nicole of Haely´s Future/
V3 Noriego Andres Donnevara /Dragon la Blankpapilio x Genny Lee Donnevara/
- Eggy z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Ayoki of Kim´s dream/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB Apollo z Nového Malína  /Cino Giacomo Elbigi x Alexis of White Glory/
V2, r. CAC Coco White Ancilias /Aragon of Trebons Berger Blanc x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/ 
 
Třída veteránů
V1 Falco of Kim´s dream /Quanto of White Mountain Austria x Beauty White Majesties/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Fee du Bois des Ternes /Questar of Luna Legacy x Horsebo Chanel N°5/
VD2 Fortune White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
VD3 Breanna La Melodie Blanche /C´Moi of Trebons Berger Blanc x Excellent Choice of White Condor/
- Arnie of Aiwak´s Paradise /Ideal Caress Donnevara x Meggie Jane of Kim´s dream/
- Fassey Star z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Mezitřída
V1 Cally od Kunovského lesa /Alfo od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
VD2 En-Joy Star z Ranče Montara /Atax-Boss vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená
V1, CAC, CACIB, BOB Ginna la Blankpapilio /Akhiro vom Altvilstal x Apolena u Panáka/
VD2 Jacquelinne Taien /Victories Bodyguard of Haely´s Future x Amádea Whiteline Czech/
- absence Nataly Cheryl Donnevara /Dragon la Blankpapilio x Genny Lee Donnevara/
- absence Orianna Neeo Donnevara /Alf od Vlkošského mlýna x Kelly Nice Donnevara/
 
Třída šampionů
V1, CAC, r. CACIB Jayla vom Altvilstal /Diego Maradonna von der Weissen Wolke x Akita vom Entweger Hof/
V2, r. CAC Cassey Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
V3 Anthalia White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/
V4 Eywy Whiteline Czech /Fill White Majestics x Genny Lee Donnevara/

 
Intercanis 19. června 2010

posuzoval / judge

 
Psi / Males
Třída dorostu
Feny / Females
Třída mladých / Junior class

 
Intercanis 27. června 2009

posuzoval / judge

 
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
- absence Akim Junior z Lipového návrší /Akim King z Ranče Montara x Arlin Belisima Cembra/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Darkan White Ancilia /H´Tarkan de vi Pasay x Athena Ancilia/
V2 Nero Donnevara /Dragon la Blankpapilio x Genny Lee Donnevara/
VD3 Márty Acabo Czech /Airo vom Fassati x Charlotte Acabo Czech/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Apollo z Nového Malína /Cino Giacomo Elbigi x Alexis of White Glory/
V2, r. CAC Abakan Nubika /Fido Tricksy of Kim´s dream x Julie Nycol Elbigi/
VD3 Grimm Whiteline Czech
VD4 Fellow Rocky vom Altvilstal
VD Ben White Royal Court
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOB Ahepjuk Whiteline Czech
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Gero z Veselé rodiny
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
- absence Auris z Lipového návrší
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Nataly Cheryl Donnevara /Dragon la Blankpapilio x Genny Lee Donnevara/
V2 Bada z Plavské zahrady
V3 Cassic Wells Meroxen
V4 Bepcock Nubika
VD Appy z Údolí sejfů
VD Celestine Meroxen
VD Jacquelinne Taien
VD Nicolette Donnevara /Dragon la Blankpapilio x Genny Lee Donnevara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Jayla vom Altvilstal
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC D´Sheron Star z Ranče Montara
V2, r. CAC Fancy Whiteline Czech
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB Arlin Belisima Cembra
V2, r. CAC Coris Star z Ranče Montara
- absence Elza z Nuslaudy

 

Intercanis 28. června 2008

posuzoval / judge

 
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Ari of Barrandov´s Alley /Big Boy Rychlý stín x Hermine Dia Elbigi/
- absence C´Moi of Trebons Berger Blanc /Al Pacino of Haely´s Future x Wolves Home Blitza/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1 Lester Donnevara /Falco of Kim´s dream x Kelly Nice Donnevara/
D Ben White Royal Court /Flash Yukon of White Sunshine x Lucy Wild Miraja/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Dragon la Blankpapilio /Banshee Boy vom Hause Zenz x Apolena u Panáka/
V2, r. CAC Intyre Goddi Donnevara /Fill White Majestics x Dara Cathy Elbigi/
V3 Barry Oscar z Brdské smečky /Ala Jofrey Voracious x Dolly of Kim´s dream/
- absence Afron z Hájecké vesničky /Asterix Star z Ranče Montara x Hoppy White Majestics/
- absence Angello Corse Bellkim /Akim King z Ranče Montara x Amiga Bella Voracious/
- absence Idefix Sabar of Kim´s dream /Asterix Star z Ranče Montara x Contesa Žukovská zahrada/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, BOB Ahepjuk Whiteline Czech /African Jambo from Old Vienna x Genny Lee Donnevara/
V2, r. CAC David vom Stainzer Schilcherland /Quanto of White Mountain Austria x Bianca vom Salzachtal/
V3 Alf od Vlkošského mlýna /Brix Žukovská zahrada x Cheynee od Liškutínky
- absence Atylla Warrior Biala Pasja /Golden Star of the White Wolves Home x Cassyopeya Taien/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Canny O´Sulivan z Brdské smečky
V2 Lusita Acabo Czech
V3 Fancy Whiteline Czech
VD4 Anrieta od Sněhobílé krásky
VD De Quincy White Bohemia Mandiga /Elvis Taien x
VD Eywy Whiteline Czech
VD Meggie Jane of Kim´s dream
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Artemis z Nového Malína /Cino Giacomo Elbigi x Alexis of White Glory/
- absence Chantal Taien /Surefire Obi-Wan Kinobi x Gara z Veselé rodiny/
- absence Excellent Choice of White Condor /X-Dream Amaroq of White Mountain Austria x Asina White Condor vom Hause Zenz/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Elza z Nuslaudy /Akim King z Ranče Montara x Filadelfia Rain Miraja/
V2, r. CAC Dinky la Blankpapilio /Banshee Boy vom Hause Zenz x Apolena u Panáka/
V3 Bee-Gee la Blankpapilio /Arny of Kim´s dream x Apolena u Panáka/
V4 Karen Victory Donnevara /Fill White Majestics x Dara Cathy Elbigi/
VD Coris Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
- absence Columbia White Bohemia Mandiga /Fido Tricksy of Kim´s dream x Cassia Maya Elbigi/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Byorka la Blankpapilio /Arny of Kim´s dream x Apolena u Panáka/

 

Intercanis 23. června 2007

posuzoval / judge

 
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Barry Oscar z Brdské smečky /Ala Jofrey Voracious x Dolly of Kim´s dream/
VD2 Ben White Royal Court /Flash Yukon of White Sunshine x Lucy Wild Miraja/
VD3 Apollo z Nového Malína /Cino Giacomo Elbigi x Alexis of White Glory/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Dragon la Blankpapilio /Banshee Boy vom Hause Zenz x Apolena u Panáka/
VD2 Akido ze Čtyř dvorů /Fido Tricksy of Kim´s dream x Christine Sweety Donnevara//
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Alex od Kunovského lesa /Fido Tricksy of Kim´s dream x Adriana u Panáka/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Ahepjuk Whiteline Czech /African Jambo from Old Vienna x Genny Lee Donnevara/
V2, r. CAC Elvis Taien /Mateo von Restinga x Beky Fillův dvůr/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Gero z Veselé rodiny /Williams General Eisenhower x Angie z Veselé rodiny/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Bella od Bílého dubu /Falco of Kim´s dream x Atyna od Bílého dubu/
- absence Dorothy Whiteline Czech /H´Tarkan de vi Pasay x Allia Nicole of Haely´s Future/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Excellent Choice of White Condor /X-Dream Amaroq of White Mountain Austria x Asina White Condor vom Hause Zenz/
VD2 Anet Queen of Twins /Akim King z Ranče Montara x Bailey z Nuslaudy/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, BOB Dinky la Blankpapilio /Banshee Boy vom Hause Zenz x Apolena u Panáka/
V2, r. CAC Carmen Whiteline Czech /Melody Boy Miraja x Genny Lee Donnevara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Coris Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
V2, r. CAC Bailey z Nuslaudy /Gaston od Liškutínky x Filadelfia Rain Miraja/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Cassey Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
V2 Byorka la Blankpapilio /Arny of Kim´s dream x Apolena u Panáka/

 

Intercanis 24. června 2006

posuzoval / judge

 
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Karsten Samuel Donnevara /Fill White Majestics x Dara Cathy Elbigi/
V2 Angello Corse Bellkim /Akim King z Ranče Montara x Amiga Bella Voracious/
VD3 Argo Unique of Austerlitz /Canadian Dream Miraja x Cindy Ann Elbigi/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Alf od Vlkošského mlýna /Brix Žukovská zahrada x Cheynee od Liškutínky/
V2, r. CAC Ahepjuk Whiteline Czech /African Jambo from Old Vienna x Genny Lee Donnevara/
V3 Cleo z Nuslaudy /Fill White Majestics x Filadelfia Rain Miraja/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOB H´Tarkan de vi Pasay /Ken of the White Valley x Ubelle du Petit Mont Blanc/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Ancilia II du Bois des Ternes /Apache of White Energy x Vegas du Bois des Ternes/
- absence Mystery Shadow AKBO-Parchovany /Hunter Louis of Beautiful White x Charlene of Martin´s Roseville/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Bessie Whiteline Czech /Asterix King z Ranče Montara x Genny Lee Donnevara/
V2 Alexia of Trebons Berger Blanc /Nice of you to Come Bye Ultimo x Danka Princess vom Durbuscher Forst/
V3 Cassey Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
V4 Coris Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
Karen Victory Donnevara /Fill White Majestics x Dara Cathy Elbigi/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Kuli Ancilia AKBO-Parchovany /Tracker du Bois des Ternes x Coco-Chanel White Majestics/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB Banji Star z Ranče Montara /Fill White Majestics x Husky vom Märkischen Oderland/
V2, r. CAC, r. CACIB Byorka la Blankpapilio /Arny of Kim´s dream x Apolena u Panáka/
V3 Bailey z Nuslaudy /Gaston od Liškutínky x Filadelfia Rain Miraja/
V4 Adriana u Panáka /Falco z Vrchánova x Heathy od Liškutínky/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Kryštofa Šakir Sambadi Team /Amcar von der Berissehof x Karola Restinga/

 

Intercanis 2. července 2005

posuzoval / judge

 
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Artos Brixen Cembra /Fill White Majestics x Fergie Donnevara/
V2 Axios Killi Cembra /Fill White Majestics x Fergie Donnevara/
V3 Atrej Falko Cembra /Fill White Majestics x Fergie Donnevara/
- neposouzen Britt od Vlkošského mlýna /Enrico Bennett Donnevara x Cheynee od Liškutínky/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Cleo z Nuslaudy /Fill White Majestics x Filadelfia Rain Miraja/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB Alf od Vlkošského mlýna /Brix Žukovská zahrada x Cheynee od Liškutínky
V2, r. CAC, r. CACIB Chad Elbigi /Basko Fillův dvůr x Ailli Scarlet Elbigi/
V3 Cino Giacomo Elbigi /Persano Restinga Nivalis x Beki z Vrchánova/
V4 Akim King z Ranče Montara /Arthur vom Osternachtal x Husky vom Märkischen Oderland/
V Athos od Černého datla /Charlie Maikel Sambadi x Cira Acabo/
VD Asterix Star z Ranče Montara /Arthur vom Osternachtal x Husky vom Märkischen Oderland/
- absence Airo von Fassati /Persano Restinga Nivalis x Amazon von Feher Arany/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Byorka la Blankpapilio /Arny of Kim´s dream x Apolena u Panáka/
VN2 Jesinta Donnevara /Asterix Star z Ranče Montara x Iwanga Simargl Sambadi CS/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Andy Whiteline Czech /African Jambo from Old Vienna x Genny Lee Donnevara/
V2 Brita od Vlkošského mlýna /Enrico Bennett Donnevara x Cheynee od Liškutínky/
- absence Arlin Belisima Cembra /Fill White Majestics x Fergie Donnevara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, BOB Allia Nicole of Haely´s Future /Domingo vom Sutumer Grund x J´Adore of Haely´s Future/
V2, r. CAC Banji Star z Ranče Montara /Fill White Majestics x Husky vom Märkischen Oderland/
V3 Asta z Bláhova Ranče /Bredy Monkey Elbigi x Anny z Boulova/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Apolena u Panáka /Falco z Vrchánova x Heathy od Liškutínky/
V2, r. CAC Ayoki of Kim´s dream /Aiwak z Ráje Sidy x Beauty White Majestics/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Genny Lee Donnevara /Basko Fillův dvůr x Iwanga Simargl Sambadi CS/
V2, r. CAC Iwanga Simargl Sambadi /Amcar von der Berissehof x Karola Restinga/

 

Intercanis . června 2004

posuzoval / judge

 
Psi / Males
Třída dorostu
Třída mladých / Junior class
Mezitřída / Intermediate class
Třída otevřená / Open class
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
Mezitřída / Intermediate class
Třída otevřená / Open class

 

TOPlist
TOPlist