Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Cronus Kay Sionella /Ferris King z Ranče Montara x Ayleen Falco line/
V2 Matteo King z Ranče Montara /Xeno vom Sutumer Grund x Joyfull White Angel s Bilow/
V3 Guardian of Merci von King´s Silbertal /Chuck vom Reinholdsberg x Maya White Falcons Majesty/
Ashburton Bohemian Bluemonn /Avalon Altája x Chelsea z Brdské smečky/
- neposouzen Cyrus Ferris Sionella /Ferris King z Ranče Montara x Ayleen Falco line/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOS Axel Donnevara /Barnet Abraska x Xarria Jackie Donnevara/
V2, r. CAC Lux White Friend z Blatenských luk /Innuendo of Trebons Berger Blanc x Ginna la Blankpapilio/
- neposouzen Sokrates White Ancilias /Chiko z Blatenských luk x Athalia White Ancilias/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Baron Anwell Sionella /Avalon Altája x Ayleen Falco line/
V2, r. CAC Tartuffe Taien /Otso s Obsidian Taien x Karita Taien/
- absence Krisping King z Ranče Montara /Iron De l´esprit du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Daisy Falco line /Born to Win White Outlaw x Berry Falco line/
VN2 Destiny Falco line /Born to Win White Outlaw x Berry Falco line/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Galaxy Bílá Merci /Fenix Whiteline Czech x Carmen Bílá Merci/
V2 Ice Queen od Semberije /Yole vom Sutumer Grund x Beau-Beau/
V3 Yukon River Miraja /Mambo Taien x Xynthia Donnevara/
VD4 April River Bohemian Bluemoon /Avalon Altája x Chelsea z Brdské smečky/
VD Mia Star z Ranče Montara /Xeno vom Sutumer x Joyfull White Angel s Bilow/
 
Mezitřída
V1, CAC, r. CACIB Lucky z Blatenských luk /Innuendo of Trebons Berger Blanc x Ginna la Blankpapilio/
- absence Love Me Star z Ranče Montara /Jimmy z Blatenských luk x Joyfull White Angel s Bilow/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Blueberry Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/
V2, r. CAC Hestia Nubika /Charon z Blatenských luk x Ayla Shengul Nubika/
V3 Xira Acabo Czech /Barnet Abraska x Oppi Acabo Czech/
neposouzena C est d la Bombe Taien /Doux of Ice Wine x Chispa Taien/
absence Akira Happy Jo-Ja /Blanc Berry Ancilias x Faith White Ancilias/
- absence Greys od Kunovského lesa /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Cally od Kunovského lesa/
- absence Xynthia Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Kayra z Blatenských luk /Drakkar of Blachier de la Bussiere x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Nessie Acabo Czech /Barry Oscar z Brdské smečky x Coris Star z Ranče Montara/
 

 

Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1 Krispin King z Ranče Montara /Iron De l´esprit du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOS Ivanhoe King z Ranče Montara /White Spirit of Dream Al Capone x En-Joy Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC, r. CACIB Zadar Taien /Elvis Taien x Nikita Taien/
V3 Barnet Abraska /Blesk 
od Kunovského lesa x Bepcock Nubika/
V4 Tartuffe Taien /Otso´s Obsidian Taien x Karita Taien/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/

 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Dallas White Bohemia Mandiga /Elvis Taien x 
Cassia Maya Elbigi/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class

V1, CAJC, BOJ Born to Win Warrior DogFire /Born to Win White Zorro x Born to Win White UltraFire/
V2 C´est d´la Bombe Taien /Doux of Ice Wine x Chispa Taien/
V3 Akira Happy Jo-Ja /Blanc Berry Ancilias x Faith White Ancilias/
VD Daenerys Mokronos Taien /Tom Jones Ice Lilien x Sonnie Taien/
- absence Evita Diavolocane /Ben Bílá Merci x Chellsi la Blankpapilio/

 

Mezitřída / Intermediate class
VD1 Aloma Pet Černý květ /Gilles King z Ranče Montara x Alda z Nového Lichtenbergu/
VD2 Aria od Kamene /Pilgrim Taien x Calypso Nubika/

 

Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB, BIG II Jazz Rock´m Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/
V2, r. CAC Valextra Taien /Bugsy Nubika x Chispa Taien/
V3 Berry Falco line /Gutchi la Blankpapilio x Ely z Brdské smečky/
V4 Jaqueline Star z Ranče Montara 
/Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
Sherry Taien /Number One of White Energy x Chispa Taien/
VD Agnes Olivérius /Falco of Kim´s dream x Tiara Grown Miraja/
- absence Civia Nubika /Argo of Barrandov s Alley x Julie Nycol Elbigi/

 

Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Bambina White Chocolate /Quai Yukon vom Sutumer Grund x Astrid/

 

Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/

 

 
Mezinárodní výstava psů Litoměřice 23. května 2015
posuzoval / judge Miroslaw Redlicki (Polsko)

Foto: Jaroslava Macounová, psi třída šampionů

 
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Baron Anwell Sionella /Avalon Altája x Ayleen Falco line/
VN2 Albari Abeja Gee /Mambo Taien x Bee-Gee Pett´s wolf/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Walda Acabo Czech /Pilgrim Taien x Nessie Acabo Czech/
V2 Andvari Sionella /Hyro la Blankpapilio x Ayllen Falco line/
V3 Ares Callidus Eiwy-Wolf /Dartie z Blatenských luk x Faraon White Ancilia
VD4 Verdell Acabo Czech /Derin Nubika x Oppi Acabo Czech/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Aerostar Bohemia Beluga /Derin Nubika x Zelmarian Himalaya Taien/
VD2 Aztecpiper Bohemia Beluga /Derin Nubika x Zelmarian Himalaya Taien/
D Gennaro Nubika /Chippewa Taien x Celina Nubika/
 
Třída otevřená / Open class
VD1 Gilles King z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
VD2 Barnet Abraska /Blesk od Kunovského lesa x Bepcock Nubika/
VD3 Thorr Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
- neúčast Jimmy z Blatenských luk /Iron of White Energy x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Number One of White Energy /Firepool Otso x Unique Shakira of White Condor/
V2, r. CAC, r. CACIB Bodie Bajadera /Gomer la Blankpapilio x Elza z Nuslaudy/
V3 Garro White Ancilias /Blanc Berry Ancilias x Canta Lupa Moira/
V4 Alf Falco line /Jason Taien x Ely z Brdské smečky/
- neúčast Iron De l´esprit du Sud /Fork du Domaine du Chene au Loup x Floppy du Domaine de Thu Lan/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Donna Pett´s wolf /Abakan Nubika x Umberta Taien/
VN2 Emilie of Aiwak´s paradise /Lars la Blankapilio x Arnie of Aiwak´s paradise/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ, BOS Jassey Star z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
2 Jaqueline Star z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
 
Mezitřída / Intermediate class
- neúčast Gimma Nubika /Chippewa Taien x Celina Nubika/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Xynthia Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
VD2 Baby Ely Falco line /Gutchi la Blankpapilio x Ely z Brdské smečky/
VD3 Ayleen Falco line /Jason Taien x Ely z Brdské smečky/
VD4 Berry Falco line /Gutchi la Blankpapilio x Ely z Brdské smečky/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB Toyen Taien /Otso´s Obsidian Taien x Karita Taien/
V2, r. CAC Ely z Brdské smečky /Falco of Kim´s dream x Dolly Nice of Kim´s dream/

 
Mezinárodní výstava psů Litoměřice 24. května 2014
posuzoval / judge Tibor Havelka (Slovensko)
 
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Aztecpiper Bohemia Beluga /Derin Nubika x Zelmarian Himalaya Taien/
VN2 Aerostar Bohemia Beluga /Derin Nubika x Zelmarian Himalaya Taien/
VN3 Apache Bohemia Beluga /Derin Nubika x Zelmarian Himalaya Taien/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Diamond King of Aiwak´s paradise /Faelan vom Terlüner Schloss x Arnie of Aiwak´s paradise/
V2 Urri Acabo Czech /Number One of White Energy x Coris Star z Ranče Montara/
- neúčast Iron De l´esprit du Sud /Fork du Domaine du Chene au Loup x Floppy du Domaine de Thu Lan/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Tartuffe Taien /Otso´s Obsidian Taien x Karita Taien/
VD2 Thorr Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOS Charon z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
VD2 Swen Acabo Czech /Jason Taien x Nessie Acabo Czech/
VD3 Garro White Ancilias /Blanc Berry Ancilias x Canta Lupa Moira/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Venus Taien /Bugsy Nubika x Chispa Taien/
V2 Xynthia Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Toyen Taien /Otso´s Obsidian Taien x Karita Taien/
V2 Sherry Taien /Number One of White Energy x Chispa Taien/
V3 Threa Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Simba Acabo Czech /Jason Taien x Nessie Acabo Czech/
V2 Zelmarian Himalaya Taien /Elvis Taien x Chantal Taien/
VD3 Anthea Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
 
Třída šampionů
VD1 Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/

 

 

image
 
Psi / Males
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Ben Bílá Merci /Endrew King z Ranče Montara x Eywy Whiteline Czech/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Hyro la Blankpapilio /Akhiro vom Altvilstal x Byorka la Blankpapilio/
V2, r. CAC Garro White Ancilias /Blanc Berry Ancilias x Canta Lupa Moira/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Number One of White Energy /Firepool Otso x Unique Shakira of White Condor/
V2, r. CAC, r. CACIB Kerry White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
V3 Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Anthea Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
V2 Joyfull White Angel´s Bilow /Kentalo vom Sutumer Grund x Inshima Honey vom Sutumer Grund/
V3 Toyen Taien /Otso´s Obsidian Taien x Karita Taien/
V4 Thaya Berger Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
- neúčast Honey Star z Ranče Montara /Luzifer´s Fighter vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Ayleen Falco line /Jason Taien x Ely z Brdské smečky/
V2, r. CAC Grace Star z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Usurei Donnevara /Nico Donnevara x Kelly Nice Donnevara/
V2, r. CAC Agnes Oliverius /Falco of Kim´s dream x Tiara Grown Miraja/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Cassey Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
V2, r. CAC Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/

image

Psi / Males
Třída dorostu
- neúčast Gilles King z Ranče Montara /Mad Max von Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída mladých
V1, CAJC Artur Olivérius /Falco of Kim´s dream x Tiara Grown Miraja/
 
Mezitřída
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Number of White Energy /Firepool Otso x Unique Shakira of White Condor/
V2, r. CAC Derin Nubika /Dragon la Blankpapilio x Ayla Shengul Nubika/
 
Třída otevřená
V1, CAC Faraon White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
V2, r. CAC Dick od Bílého dubu /Bredy Monkey Elbigi x Bella od Bílého dubu/
V3 Garro White Ancilias /Blanc Berry Ancilias x Canta Lupa Moira/
 
Třída šampionů
V1, CAC, r. CACIB Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
V2, r. CAC Dallas White Bohemia Mandiga /Elvis Taien x Cassia Maya Elbigi/
V3 Abakan Nubika /Fido Tricksy of Kim´s dream x Julie Nycol Elbigi/

 

Feny / Females
Třída dorostu
VN1 Elfi Nubika /Buddy-Enrico vom Osteland x Ayla Shengul Nubika/
VN2 Gassey Star z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
VN3 Grace Star z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída mladých
V1, CAJC Agnes Olivérius /Falco of Kim´s dream x Tiara Grown Miraja/
 
Mezitřída
VD1 Justa la Blankpapilio /Gomer la Blankpapilio x Colombia White Bohemia Mandiga/
- neúčast Calypso Nubika /Argo of Barrandov´s Alley x Julie Nycol Elbigi/
 
Třída otevřená
V1, CAC, r. CACIB Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
V2, r. CAC Dája od Bílého dubu /Bredy Monkey Elbigi x Bella od Bílého dubu/
V3 Fortune White Ancilia /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
V4 Celina Nubika /Argo of Barrandov´s Alley x Julie Nycol Elbigi/
VD Danae White Ancilia /H´Tarkan de vi Pasay x Athena Ancilia/
VD En-Joy Star z Ranče Montara /Atax Boss vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
- neúčast Asset Aclesia Janiyca /Dragon la Blankpapilio x Canny O´Sullivan z Brdské smečky/
- neúčast Heira la Blankpapilio /Akhiro von Altvilstal x Byorka la Blankpapilio/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
V2, r. CAC Gaily z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Aura z Blatenských luk/
V3 Cassey Star z Ranče Montara /Alvio Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
V4 Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Třída veteránů
V1, BOV Kari Spice Miraja * 26.01.2003 /Charlie Maikel Sambadi CS x Gale Innocence Miraja/
 

 

image

 
Psi
Třída dorostu
VN1 Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
VN2 Derin Nubika /Dragon la Blankpapilio x Ayla Shengul Nubika/
 
Třída mladých
V1, CAJC Flash White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpgeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Mezitřída
V1 Eddie King z Ranče Montara /Atax-Boss vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
V2 Fuego King z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
- Paan Pasty of Kim´s Dream /Akim King z Ranče Montara x Contesa Žukovská zahrada/
 
Třída otevřená
V1, CAC, r. CACIB Eggy z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Ayoki of Kim´s dream/
- Jason Taien /Victories Bodyguard of Haelys Future x Amádea Whiteline Czech/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB, BOB Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
V2, r. CAC Dallas White Bohemia Mandiga /Elvis Taien x Cassia Maya Elbigi/
V3 Coco White Ancilias /Aragon of Trebons Berger Blanc x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
V4 Abakan Nubika /Fido Tricksy of Kim´s Dream x Julie Nycol Elbigi/
 
Feny
Třída mladých
V1, CAJC, nejlepší mladý BOJ Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelt x Ancilia II du Bois des Ternes/
V2 Celina Nubika /Argo of Barrandov´s Alley x Julie Nycol Elbigi/
V3 Fassey Star z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
V4 Fortune White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelt x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Mezitřída
V1, CAC Ely z Brdské smečky /Falco of Kim´s dream x Dolly Nice of Kim´s dream/
V2, r. CAC En-Joy Star z Ranče Montara /Atax Boss vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená
V1, CAC Danae White Ancilia /H´Tarkan de vi Pasay Athena Ancilia/
V2 Laffita Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/
V2, r. CAC, r. CACIB Cassey Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky Vom Märkischen Oderland/
V3 Eywy Whiteline Czech /Fill White Majestics x Genny Lee Donnevara/
 
 
Psi
Třída dorostu
VN1 Derin Nubika /Dragon la Blankpapilio x Ayla Shengul Nubika/
VN2 Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
 
 
Třída mladých
V1, CAJC, nejlepší mladý Flash White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Mezitřída
V1, CAC Fuego King z Ranče Montara /Atax-Boss vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Eddie King z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
Fuego King
 
 
Třída otevřená
V1, CAC Jason Taien /Victories Bodyguard of Haelys Future x Amádea Whiteline Czech/
 
Třída vítězů
V1, CAC, národní vítěz Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
 
V2, r. CAC Dallas White Bohemia Mandiga /Elvis Taien x Cassia Maya Elbigi/
V3 Coco White Ancilias /Aragon of Trebons Berger Blanc x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
 
Třída veteránů
V1, nejlepší veterán BOV Falco of Kim´s Dream /Quanto of White Mountain Austria x Beauty White Majesties/
 
Feny
Třída mladých
V1, CAJC Fassey Star z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
 
 
V2 Fortune White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
VD3 Asset Aclesia Janiyca /Dragon la Blankpapilio x Canny O´Sulivan z Brdské smečky/
VD4 Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Mezitřída
V1, CAC Ely z Brské smečky /Falco of Kim´s Dream x Dolly Nice of Kim´s Dream/
V2, r. CAC En-Joy Star z Ranče Montara /Atax-Boss vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená
V1, CAC, národní vítěz NV, BOB Zelmarian Himalaya Taien /Elvis Taien x Chantal Taien/
V2, r. CAC Danae White Ancilia /H´Tarkan de vi Pasay x Athena Ancilia/
 
Třída pracovní
V1, CAC Cassey Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
 
Třída vítězů
V1, CAC Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/

 

TOPlist
TOPlist