Floracanis Olomouc, 5. září 2020
(Moravskoslezská národní výstava psů)
posuzoval / judge Petr Řehánek
 
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Yastreb Iz Beloy Brigady
 
Třída mladých
V1, CAJC Largo Luminous Star Royal Dignity /
V2 Ozzy Kay od Semberije /
- neposouzen Avicii White Sparrow /
- absence Orion of Trebons Berger Blanc /
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, Národní vítěz, BOS Chico Bílá Merci /
V2, r. CAC Beowulf Jambo Nika-Ho
V3 Big Shot Fenix White Essence
V4 Billy Falco Almost Normal
VD Andante Barcai Fine
VD Zephyr Donnevara
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Allan Abeja Gee /
 
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Amie White Sparrow
V2 Fieliss Zouma Happy Kurt
V3 Bad Girl of White Energy
VD4 Aisy Salli Sambatrae
VD Akylie Salli Sambatrae
VD Bea Sahar Irish Rúth
- posouzena mimo pořadí V Bucky Ezra Irish Rúth 
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Tassey Star z Ranče Montara
V2, r. CAC Elsey Donnevara
V3 Cheila od Kunovského lesa
V4 Arwen Ice Barniko Line
- absence Angela White Sparrow
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Vendetta od Bijelih Andela /
V2, r. CAC Amal Ráchel Irish Rúth
V3 Rassey Star z Ranče Montara
V4 Isabella Bílá Merci
- absence Amazing Sura Royal Leader
- absence Isa Pett´s Wolf
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, Národní vítěz, BOB Frozen of Trebons Berger Blanc /
V2, r. CAC Diamond White Alaska Dancing With Wolves
V3 Ginny Pett´s Wolf

 
Floracanis Olomouc, 7. září 2019
(Moravskoslezská národní výstava psů)
posuzovala / judge Anna Kochan (Polsko)
 
Psi / Males
Třída mladých
V1, CAJC Beowulf Nika-Ho /Iscar King z Ranče Montara x Asta Lady Moravia Traj/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Chico Bílá Merci /Lux White Friend z Blatenských luk x Carmen Bílá Merci/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Zephyr Donnevara /Orfano Donnevara x Nataly Cheryl Donnevara/
V2, r. CAC Aris Blanco Amafren /Apollo z Nového Malína x Frenny od Kunovského lesa/
VD3 Daemon Danel Sogno /Bazzy Och of Aiwak´s paradise x Aris z Papouščího ráje/
- absence Billy Falco Almost Normal /Bres Niall od Knapovského potoka x Allis Mia Forrento/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOS Dubstep of Trebons Berger Blanc /Fudge of Trebons Berger Blanc x White Dream Team Cynamon Cimet/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Allan Abeja Gee /Mambo Taien x Bee-Gee Pett´s Wolf/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Tassey Star z Ranče Montara /Iron De l´esprit du Sud x Massey Star AKBO-Parchovany/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Isa Pett´s Wolf /Bailly pod Ovčáckým vrchem x Baby White Angel Pett´s Wolf/
V2 Berta Nika-Ho /Iscar King z Ranče Montara x Asta Lady Moravia Traj/
V3 Ebby Draklafea /Atilla Ace Eiwy-Wolf x Femme Fatal Meroxen/
V4 Isabella Bílá Merci /Xeno vom Sutumer Grund x Gira Bílá Merci/
- absence Frozen of Trebons Berger Blanc /Tom Jones Ice Lilien x Jam of Trebons Berger Blanc/
- absence Rassey Star z Ranče Montara /Atlayn´s Duke Iz Beloy Brigady x Joyfull White Angel´s Bilow/
- absence Amazing Sura Royal Leader /Tom Jones Ice Lilien x Bambina White Chocolate/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB Ace White Alexia /Flash of Trebons Berger Blanc x Jazz Rock M Roll of Trebons Berger Blanc/
V2, r. CAC Amal Ráchel Irish Rúth /Bruce Artay of Highland x Bianca Rút Danel Sogno/
- absence Bagheera King of Yukon /Bruce Artay of Highland x Bazinga Taien/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Nassey Star z Ranče Montara /Xeno vom Sutumer Grund x En-Joy Star z Ranče Montara/
V2 Yanine White Miraja /Mambo Taien x Xynthia Donnevara/
 
Třída vítězů / Winner class
- absence Ginny Pett´s Wolf /Dick od Bílého dubu x Umberta Unicus Taien/
- absence Ice Queen od Semberije /Yole vom Sutumer Grund x Beau-Beau/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Asta Lady Moravia Traj /Ares z Nového Malína x Tara Chelsey Donnevara/

 
Floracanis Olomouc, 1. září 2018
(Moravskoslezská národní výstava psů)
posuzoval / judge Iuza Beradze
 
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Aro King Arthur Irish Rúth /Bruce Artay of Highland x Bianca Rút Danel Sogno/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Hyro Bílá Merci /Hercules Ozzy od Semberije x Carmen Bílá Merci/
V2 Big Shot Fenix White Essence /Fenix Bílá Merci x Baby Ely Falco line/
VD3 Amarog z Ranča Bieleho vlka /Legend AKBO-Parchovany x Kelly´s Star z Ranče Montara/
VD4 Jupi Diavolocane /Iron De l´esprit du Sud x Flou Diavolocane/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Percy King z Ranče Montara /Iscar King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
V2, r. CAC Amadeus Moravia Snow Flake /Bodie Bajadera x Afi ze Štěpánova/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Daemon Danel Sogno /Bazzy Och of Aiwak´s paradise x Aris z Papouščího ráje/
V2, r. CAC César Pett´s Wolf /Pilgrim Taien x Baby White Angel Pett´s Wolf/
V3 Zeus Acabo Czech /Bodie Bajadera x Threa Acabo Czech/
V4 Baron Anwell Sionella /Avalon Altája x Ayleen Falco line/
VD Arioso Barcai Fine /Boston la Melodie Blanche x Caira Bílá Merci/
- absence Cortino Artay of Highland /Snowpatrols Dyson x Thaya Berger Acabo Czech/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Allan Abeja Gee /Mambo Taien x Bee-Gee Pett´s Wolf/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB Iron De l´esprit du Sud /Fork du Domaine du Chene au Loup x Floppy du Domaine de Thu Lan/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Amal Ráchel Irish Rúth /Bruce Artay of Highland x Bianca Rút Danel Sogno/
VN2 Ebby Draklafea /Atilla Ace Eiwy-Wolf x Femme Fatal Meroxen/
- absence Frozen of Trebons Berger Blanc /Tom Jones Ice Lilien x Jam of Trebons Berger Blanc/
 
Třída mladých / Junior class
V1 Charming Niki of Aiwak´s paradise /Koda z Blatenských luk x Gloria vom Durbuscher Forst/
- absence Diamond White Alaska Dancing With Wolves
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOS Issa Star Diavolocane /Iron De l´esprit du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Ginny Pett´s Wolf /Dick od Bílého dubu x Umberta Unicus Taien/
V3 Amber Nika-Ho /Lars la Blankpapilio x Asta Lady Moravia Traj/
VD4 Deneris Areba Artay of Highland /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Bambina White Chocolate/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Evolet Saga Beli Andjeo /Faelan vom Terlüner Schloss x Beli Andjeo Dzika Banda/
V2, r. CAC Bianca Rút Danel Sogno /Orfano Donnevara x Aris z Papouščího ráje/
V3 Hexa od Kunovského lesa /Omar Sharif Biale Wzgorza x Cally od Kunovského lesa/
V4 Zoe Acabo Czech /Bodie Bajadera x Threa Acabo Czech/
- absence Haidi od Kunovského lesa /Omar Sharif Biale Wzgorza x Cally od Kunovského lesa/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Gloria vom Durbuscher Forst /I Love Boy P´tits Loups d´Amour x Joyfull White Angel´s Amelie/
V2, r. CAC Threa Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
- absence Bonita z Hrnčířské zahrady /Argo z Blatenských luk x Lucky Girl Acabo Czech/
 

 
26. Moravskoslezská národní výstavy psů Brno, 23. září 2017
posuzovala / judge MVDr. Gabriela Ridarčíková
 
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
- absence Dubstep of Trebons Berger Blanc /Fudge of Trebons Berger Blanc x White Dream Team Cynamon Cimet/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Daemon Danel Sogno /Bazzy Och of Aiwak´s paradise x Aris z Papouščího ráje/
V2 Andante Barcai Fine /Boston la Melodie Blanche x Caira Bílá Merci/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Gorby Bílá Merci /Fenix Whiteline Czech x Carmen Bílá Merci/
- absence Axel Donnevara /Barnet Abraska x Xarria Jackie Donnevara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC César Pett´s Wolf /Pilgrim Taien x Baby White Angel Pett´s Wolf/
V2, r. CAC Zephyr Donnevara /Orfano Donnevara x Nataly Cheryl Donnevara/
- absence Krispin King z Ranče Montara /Iron De l´esprit du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Gira Bílá Merci /Fenix Whiteline Czech x Carmen Bílá Merci/
V2 Evolet Saga Beli Andjeo /Faelan vom Terlüner Schloss x Beli Andjeo Dzika Banda/
VD3 Zoe Acabo Czech /Bodie Bajadera x Threa Acabo Czech/
VD4 Firra Pett´s Wolf /Bodie Bajadera x Baby White Angel Pett´s Wolf/
- absence Fezra Pett´s Wolf /Bodie Bajadera x Baby White Angel Pett´s Wolf/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Haidi od Kunovského lesa /Omar Sharif Biale Wzgórza x Cally od Kunovského lesa/
V2, r. CAC Hexa od Kunovského lesa /Omar Sharif Biale Wzgórza x Cally od Kunovského lesa/
- absence Britney Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOS Luna Star z Ranče Montara /Jimmy z Blatenských luk x Joyfull White Angel´s Bilow/
V2, r. CAC Bianca Rút Danel Sogno /Orfano Donnevara x Aris z Papouščího ráje/
V3 Akira Happy Jo-Ja /Blanc Berry Ancilias x Faith White Ancilias/
VD4 Amálie Almost Normal /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Allis Mia Forrento/
- absence Love Me Star z Ranče Montara /Jimmy z Blatenských luk x Joyfull White Angel´s Bilow/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Asta Lady Moravia Traj /Ares z Nového Malína x Tara Chelsey Donnevara/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Threa Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
 
Třída veteránů / Veteran class
- absence Nataly Cheryl Donnevara /Dragon la Blankpapilio x Genny Lee Donnevara/

 
25. Moravskoslezská národní výstavy psů Brno, 24. září 2016
posuzovala / judge Petra Márová
 
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Elvin Pett´s wolf /Ahoi Pett´s Wolf x Umberta Unicus Taien/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ, BOS Enzo Bílá Merci /Jimmy z Blatenských luk x Carmen Bílá Merci/
 
Mezitřída / Intermediate class
- absence Krispin King z Ranče Montara /Iron De l´esprit du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená / Open class
VD1 César Pett´s Wolf /Pilgrim Taien x Baby White Angel Pett´s Wolf/
 
Třída vítězů / Winner class
V1 Max AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Kylie Star z Ranče Montara /Iron De l´esprit du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
V2 Bernie´s Bernardeta Atagora /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Usurei Donnevara/
VD3 Lassey Star z Ranče Montara /Jimmy z Blatenských luk x Joyfull White Angel´s Bilow/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Evita Diavolocane /Ben Bílá Merci x Chellsi la Blankpapilio/
V2, r. CAC Akira Happy Jo-Ja
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Blackberry Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/
V2, r. CAC Bianca Rút Danel Sogno
- absence Kayra z Blatenských luk
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Asta Lady Moravia Traj
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB Jazz Rock´m Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/
 

 
24. Moravskoslezská národní výstava psů Brno, září 2015
posuzovala / judge Vladimíra Tichá
(změna rozhodčího, původně Jaroslav Matyáš)
 
 
Psi / Males
Mezitřída / Intermediate class
VD1 César Pett´s Wolf /Pilgrim Taien x Baby White Angel Pett´s Wolf/
- absence Ares Jr. Moravia Traj /Ares z Nového Malína x Tara Chelsey Donnevara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Arth Danel Sogno /Ben White Royal Court x Adelheid of Aiwak´s paradise/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOS Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Evita Diavolocane /Ben Bílá Merci x Chellsi la Blankpapilio/
VN2 Zaira Donnevara /Orfano Donnevara x Nataly Cheryl Donnevara/
 
Třída dorostu / Puppy class
N1 Aavirai Abeja Gee /Mambo Taien x Bee-Gee Pett´s wolf/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ, BOB Jazz Rock´m Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/
V2 Jassey Star z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
V3 Afi ze Štěpánova /Orfano Donnevara x Arwen White Bone/
V4 Gira Meroxen /Orfano Donnevara x Florance May Meroxen/
VD Bexlie Danel Sogno /Orfano Donnevara x Aris z Papouščího ráje/
VD Bianca Rút Danel Sogno /Orfano Donnevara x Aris z Papouščího ráje/
D Asara Bělohlávek /Ny Hvidhueholms Haico x Justa la Blankpapilio/
- absence Artemisia Artay of Highland /Argo of Barrandov´s Alley x Thaya Berger Acabo Czech/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Jaqueline Star z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Yannis Donnevara /Chiko z Blatenských luk x Nataly Cheryl Donnevara/
V2, r. CAC Brandy z Papouščího ráje /Gomer la Blankpapilio x Jasmína Taien
V3 Gaia Nubika /Chippewa Taien x Celina Nubika/
VD4 Carmen Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU Cally od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Xarria Jackie Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
V2 Threa Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/

 

Národní výstava psů Brno, 24. října 2014
- konaná při Evropské výstavě

image

 
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VP 1 / V1 Ixi King z Ranče Montara /White Spirit of Dream´s Al Capone x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Třída dorostu / Puppy class
VP 1 / VN1 Cairo Diavolocane /Chester la Blankpapilio x Destina Star z Ranče Montara/
VP 2 / VN2 Atilla Ace Eiwy-Wolf /Dartie z Blatenských luk x Faraon White Ancilia/
 
Třída mladých / Junior class
Exc. 1 / V1, CAJC Zhou-Shou Snezhnyij Zverj /Big Chaus Bulat dlja Snjezhnyij Zverj x Triada/
Exc. 2 / V2 Bond James Bond Iz Beloy Brigady / x /
- absence Innuendo of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
- absence Bax Diavolocane /Zucchero Meldolesi x Chellsi la Blankpapilio/
 
Mezitřída / Intermediate class
Exc. 1 / V1, CAC Natus Astra Avis Del Branco Selviaggio /Faelan vom Terluner Schloss x Broceliande Du Domaine Des Brumes D´Avalon/
Exc. 2 / V2, r. CAC Afrodisio White Chocolate /Beau Brit od Bijelih Anđela x Astrid/
Exc. 3 / V3 White Silver Jagodowe Bory-Sili /Ravel Classic Las Kornas x Kamelia Grand Canyon/
Exc. / V Chase King z Ranče King /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
Exc. / V Iron De l´esprit du Sud /Fork du Domaine du Chene au Loup x Floppy du Domaine de Thu Lan/
 
Třída otevřená / Open class
Exc. 1 / V1, CAC Big House Bulat DLYA S NEZHNII ZVER' /Svarzekoks Go on Girl's x Svarzekoks Bugatti Chiron/
Exc. 2 / V2 Unbesiegdbarer Weisser Wolf vom Sutumer Grund /Kentalo vom Sutumer Grund x Vajra Diamond of Haely´s Future/
Exc. 3 / V3 Jimmy z Blatenských luk /Iron of White Energyx Ginna la Blankpapilio/
- absence Valkyr Morris Donnevara /Orfano Donnevara x Nataly Cheryl Donnevara/
 
Třída pracovní / Working class
Exc. 1 / V1, CAC Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Třída vítězů / Winner class
Exc. 1 / V1, CAC, CAC ČMKU, National Winner Garmin du Domaine de la Graffenbourg /Mad Max vom Sutumer Grund x Enya du Domaine de la Graffenbourg/
Exc. 2 / V2, r. CAC Made To Measure Kokkio Kilego /Horsebo Muffin x Crispy of Trebons Berger Blanc/
Exc. 3 / V3 Günter v.d. Adlershügelische Wache /Ginko z Blatenských luk x Gréti Vénuszvölgyi-Vitéz/
Exc. 4 / V4 Darkan White Ancilia /H´Tarkan de vi Pasay x Athena Ancilia/
Exc. / V HanSolo von Tirol /Bandit von Tirol x Lady von Märkischen Oderland/
- absence F´Adam of Trebons Berger Blanc /Al-Pacino of Haleys Future x Classe Apart of Trebons Berger/
- absence Great Winner du Bois des Ternes /Echo du Bois des Ternes x Dark of Queen du Bois des Ternes/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VP 1 / VN1 Ellada Iz Beloy Brigady /Jackpot do Vale das Princesas x Bort To Win White Arizona/
VP 2 / VN2 Jassey z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
VP 3 / VN3 Massey Star AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Anđela x Holiday Star z Ranče Montara/
VP 4 / VN4 Miss Ma Vie AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Anđela x Holiday Star z Ranče Montara/
VP / VN Asteria vom Mozers Schafer /Nero vom Sutumer Grund x Vénuszvölgyi-Vitéz Ízisz/
 
Třída dorostu / Puppy class
VP 1 / VN1 Bambina White Chocolate /Quai Yukon vom Sutumer Grund x Astrid/
VP 2 / VN2 Rus Pride Always First /Cherokee Baltic Beauty du Bois des Ternes x Baltic Beauty Crystal Siberian Wolf/
- absence Jolie of Trebons Berger Blanc /Chai de Conquestadores del Azahar x Horsebo Quiet A Lady/
 
Třída mladých / Junior class
Exc. 1 / V1, CAJC Yannis Donnevara /Chiko z Blatenských luk x Nataly Cheryl Donnevara/
Exc. 2 / V2 White Dream Team Biju Boney M /Beau Brit od Bijelih Anđela x Ulma Fliegeland/
Exc. 3 / V3 Alcalet Bohemia Beluga /Derin Nubika x Taien/
- absence White Dream Team Baby Bura /Beau Brit od Bijelih Anđela x Ulma Fliegeland/
 
Mezitřída / Intermediate class
Exc. 1 / V1, CAC Venus Taien /Bugsy Nubika x Chispa Taien/
Exc. 2 / V2, r. CAC Baltic Beauty Lovely and Clever /Cherokee Baltic Beauty du Bois des Ternes x Baltic Beauty a Perfect Creation/
 
Třída otevřená / Open class
Exc. 1 / V1, CAC, CAC ČMKU, National Winner, BOB Laila of Skah Dakota /Beautiful Angel du Bois des Ternes x Hasina Hamsa of Skah Dakota/
Exc. 2 / V2 r. CAC Karneliks Enaya Velikaya /Dark-Shadow du Bois des Ternes x Lakritel Bessi Kalif/
Exc. 3 / V3 Xarria Jackie Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
VG 4 / VD4 Eila od Kunovského lesa /Asterix of Lovely Whitestar x Cally od Kunovského lesa/
VG / VD Kora la Blankpapilio /Dragon la Blankpapilio x Colombia White Bohemia Mandiga/
G / D Bee-Gee Pett´s wolf /Nero Donnevara x Deborah Taien/
- absence Emily Blanche Meroxen /Alf od Vlkošského mlýna x Aschley Stella Meroxen/
 
Třída pracovní / Working class
Exc. 1 / V1, CAC Tara Chelsey Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/
 
Třída vítězů / Winner class
Exc. 1 / V1, CAC Kamelia Grand Canyon /Cajus of Trebons Berger Blanc x Honey Grand Canyon/
Exc. 2 / V2, r. CAC Ataka Iz Beloy Brigady /Macao de la Roche Blanche x Born To Win White Arizona/
Exc. 3 / V3 En-Joy Star z Ranče Montara /Atax-Boss vom Sutumer x Cassey Star z Ranče Montara/
Exc. 4 / V4 Vénuszvölgyi-Vitéz Ízisz /Fram la Blankpapilio x Vénuszvölgyi-Vitéz Endzsi/
Exc. / V Nataly Cheryl Donnevara /Dragon la Blankpapilio x Genny Lee Donnevara/
 
Třída veteránů / Veteran class
Exc. 1 / V1, BOV Cassey Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quietangel x Husky vom Märkischen Oderland/

 

23. Moravskoslezská národní výstava psů Brno, 27. září 2014
posuzoval / judge Tibor Havelka (Slovensko) - změna rozhodčího

 
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN2 Cold Snow Pett´s wolf /Pilgrim Taien x Baby White Angel Pett´s wolf/
VN1 Caesar Pett´s wolf /Pilgrim Taien x Baby White Angel Pett´s wolf/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Cairo Diavolocane /Chester la Blankpapilio x Destina Star z Ranče Montara/
 
Mezitřída / Intermediate class
- neúčast Iron De l´esprit du Sud /Fork du Domaine du Chene au Loup x Floppy du Domaine de Thu Lan/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU Kerry White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN2 Carrie Pett´s wolf /Pilgrim Taien x Baby White Angel Pett´s wolf/
VN1 Corin Pett´s wolf /Pilgrim Taien x Baby White Angel Pett´s wolf/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Iris z Veselé rodiny /Gomer la Blankpapilio x D´Sheron Star z Ranče Montara/
V2 Bonny z Papouščího ráje /Gomer la Blank x Jasmína Taien/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1 Besi z Papouščího ráje /Gomer la Blankpapilio x Jasmína Taien/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB Xarria Jackie Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/ - v závěrečných soutěžích BIG III. 
V2, r. CAC Baby White Angel Pett´s Wolf /Nero Donnevara x Deborah Taien/
VD3 Emily Blanche Meroxen /Alf od Vlkošského mlýna x Aschley Stella Meroxen/
- neúčast Thaya Berger Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Maia White Ancilias /Imperator J. C. of Buscin´s Love x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
V2, r. CAC Nataly Cheryl Donnevara /Dragon la Blankpapilio x Genny Lee Donnevara/
V3 Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/

 

22. Moravskoslezská národní výstava psů Brno, 7. září 2013

posuzoval / judge Vladimir Piskay (Slovensko)

THREA + THAYA BERGER Acabo Czech

 
Psi / Males
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU Ben Bílá Merci /Endrew King z Ranče Montara x Eywy Whiteline Czech/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Xoraya Nicol Donnevara /Arez z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Caira Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
VN2 Cella Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
VN3 Carmen Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
VN4 Celsea Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Threa Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
V2 Thaya Berger Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
V3 Umberta Unicus Taien /Gringo of White Finess x Chantal Taien/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1 Allis Mia Forrento /Orfano Donnevara x Debonar Free Meroxen/
- neúčast Bellis Bílá Merci /Endrew King z Ranče Montara x Eywy Whiteline Czech/
- neúčast Eila od Kunovského lesa /Asterix of Lovely Whitestar x Cally od Kunovského lesa/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB Jasmine White Ancilias /Blanc Berry Ancilia x Athalia White Ancilias/
VD2 Aris z papouščího ráje /Darkan White Ancilia x Jasmina Taien/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
V2, r. CAC Nataly Cheryl Donneva /Dragon la Blankpapilio x Genny Lee Donnevara/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Brangwen z Klubíčka /Ado Bal-Erino x Dina White Majestics/ - rozjela si veterán šampiona
V2 Kelly Nice Donnevara /Fill White Majestics x Dara Cathy Elbigi/
 
 

 
21. Moravskoslezská národní výstava psů Brno, 29. září 2012
posuzoval / judge Josef Němec
 
Psi / Male
Třída mladých / Junior Class
V1, CAJC, BOJ Lars la Blankpapilio /Joyner Boss vom Sutumer Grund x Dinky la Blankpapilio/ - dlouhosrstý
V2 Back Pett´s Wolf /Nero Donnevara x Deborah Taien/ - středně dlouhá srst
V3 Bear Teddy Pett´s Wolf /Nero Donnevara x Deborah Taien/ - středně dlouhá srst
 
Třída otevřená / Open Class
V1, CAC Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/ - dlouhosrstý
D Jasper la Blankpapilio /Gomer la Blankpapilio x Colombia White Bohemia Mandiga/ - dlouhosrstý (nebyl při srsti)
 
Třída vítězů / Winner Class
V1, CAC, NV - národní vítěz, CAC ČMKU Orfano Donnevara /Alf od Vlkošského mlýna x Kelly Nice Donnevara/ - středně dlouhá srst
- neúčast Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/ - středně dlouhá srst
 
Feny / Female
Třída dorostu / Puppy Class
VN1 Florance May Meroxen /Darkan White Ancilia x Aschley Stella Meroxen/ - dlouhosrstá
VN2 Eila od Kunovského lesa /Asterix of Lovely Whitestar x Cally od Kunovského lesa/ - středně dlouhosrstá
VN3 Allis Mia Forrento /Orfano Donnevara x Deboran Free Meroxen/ - středně dlouhosrstá
- neúčast Eshly od Kunovského lesa /Asterix of Lovely Whitestar x Cally od Kunovského lesa/ - středně dlouhosrstá
 
Třída mladých / Junior Class
V1, CAC Usurei Donnevara /Nico Donnevara x Kelly Nice Donnevara/ - středně dlouhosrstá
V2 Bella Trix Pett´s Wolf /Nero Donnevara x Deborah Taien/ - středně dlouhosrstá
 
Mezitřída / Intermediate Class
V1, CAC Ellen Stella Meroxen /Alf od Vlkošského mlýna x Aschley Stella Meroxen/ - dlouhosrstá
V2, r. CAC Tara Chelsey Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/ - středně dlouhá
V3 Kess la Blankpapilio /Dragon la Blankpapilio x Colombia White Bohemia Mandiga/ - dlouhosrstá
V4 Baby White Angel Pett´s Wolf /Nero Donnevara x Deborah Taien/ - středně dlouhá
 
Třída otevřená / Open Class
V1, CAC Alona White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/ - dlouhosrstá
V2, r. CAC Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/ - dlouhosrstá
V3 Cira Snowpatrols /Aragon of Trebons Berger Blanc x Princess Pyry AKBO-Parchovany/ - středně dlouhá
V4 Branwen Grian od Knapovského potoka /Ferguston Taien x Banji Star z Ranče Montara/ - středně dlouhá
 
Třída vítězů / Winner Class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB Fortuna White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/ - dlouhosrstá
V2, r. CAC Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/ - dlouhosrstá
V3 Eywy Whiteline Czech /Fill White Majestics x Genny Lee Donnevara/ - dlouhosrstá
V4 Nataly Cherryl Donnevara /Dragon la Blankpapilio x Genny Lee Donnevara/ - dlouhosrstá
V Cally od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/ - jediná středně dlouhá fena ve třídě
 
Třída veteránů / Veteran Class
V1, BOV - nejlepší veterán Genny Lee Donnevara * 08.03.2002 /Basko Fillův Dvůr x Iwanga Simargl Sambadi/ - středně dlouhá srst

 

20. Moravskoslezská národní výstava psů Brno, 17. září 2011

posuzoval / judge Miroslav Václavík

 
 
Psi
Třída štěňat
VN1 Back Pett´s Wolf /Nero Donnevara x Deborah Taien/
 
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ, BOB Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
- absence Igloo la Blankpapilio /Challenger´s White Shepherd Crack x Dinky la Blankpapilio/
 
Třída otevřená
V1, CAC Orfano Donnevara /Alf od Vlkošského mlýna x Kelly Nice Donnevara/
 
Třída pracovní
V1, CAC, NV, CAC ČMKU David vom Stainzer Schilcherland /Quanto of White Mountain Austria x Bianca vom Salzachtal/
 
Třída vítězů
V1 Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Feny
Třída štěňat
VN1 Tara Chelsey Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/
VN2 Baby White Angels Pett´s Wolf /Nero Donnevara x Deborah Taien/
VN3 Usurei Donnevara /Nico Donnevara x Kelly Nice Donnevara/
VN4 Bela Trix Pett´s Wolf /Nero Donnevara x Deborah Taien/
VN Aris z Papouščího ráje /Darkan White Ancilia x Jasmína Taien/
VN Bee-Gee Pett´s Wolf /Nero Donnevara x Deborah Taien/
 
Třída mladých
VD1 Adelheid of Aiwak´s Paradise /Ideal Caress Donnevara x Meggie Jane of Kim´s dream/
D2 Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Mezitřída
V1 Reggie Adoris Donnevara /Diuke la Blankpapilio x Genny Lee Donnevara/
V2 Breanna la Melodie Blanche /C´Moi of Trebons Berger Blanc x Excellent Choice of White Condor/
 
Třída otevřená
V1, CAC Dartie z Blatenských luk /Ahepjuk Whiteline Czech x Aura z Blatenských luk/
V2, r. CAC Gaily z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Aura z Blatenských luk/
VD3 Laffita Acabo Czech /Ahepjuk Whitelinech Czech x Coris Star z Ranče Montara/
 
Třída vítězů
V1, CAC, NV, CAC ČMKU Kelly Nice Donnevara /Fill White Majestics x Dara Cathy Elbigi/
VD2 Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Třída veteránů
V1, BOV Genny Lee Donnevara /Basko Fillův Dvůr x Iwanga SimarglSambadi/

 

19. Moravskoslezská národní výstava psů Brno, 25. září 2010
posuzovala / judge Petra Márová
 
Psi
Třída mladých
V1, CAJC Don Charlie Queen of Twins /Abakan Nubika x Bailey z Nuslaudy/
 
Mezitřída
V1, CAC Eggy z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Ayoki of Kim´s dream/
VD2 Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Třída otevřená
V1, CAC, národní vítěz Akim z Údolí Sejfů /Fido Tricksy of Kim´s dream x Beyla Lussi Cembra/
V2, r. CAC Darkan White Ancilia /Tarkan de vi Pasay x Athena Ancilia/
 
Třída pracovní
V1 Ben White Royal Court /Flasch Yukon of White Sunshine x Lucy Wild Miraja/
 
Třída vítězů
V1, CAC David vom Stainzer Schilcherland /Quanto of White Mountain Austria x Bianca vom Salzachtal/
V2, r. CAC Coco White Ancilias /Aragon of Trebons Berger Blanc x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
- absence Alf od Vlkošského mlýna /Brix Žukovská zahrada x Cheynee od Liškutínky/
 
Feny
Třída štěňat
VN1 Arnie of Aiwak´s paradise /Ideal Caress Donnevara x Meggie Jane of Kim´s dream/
VN2 Adelheid of Aiwak´s paradise /Ideal Caress Donnevara x Meggie Jane of Kim´s dream/
VN3 Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmerlpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Třída dorostu
VN1 Fassey Star z Ranče Montara /Zenado vom Ternüler Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ Cally od Kunovského lesa /jAlf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
V2 Gaily z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Aura z Blatenských luk/
 
Mezitřída
V1, CAC En-Joy Star z Ranče Montara /Atax Boss vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída pracovní
V1, CAC, Národní vítěz, BOB Cassey Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen/
 
Třída vítězů
V1, CAC Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/
V2, r. CAC Canta Lupa Moira /Athos Ancilia x Isis White Majestics/

 
19. Moravskoslezská národní výstava psů Brno, 25. září 2004
posuzoval / judge
 
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1 Elvis Taien /Mateo von Restinga x Beky Fillův dvůr/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Enrico Renno Elbigi /Basko Fillův dvůr x Beky z Vrchánova/
V2, r. CAC Asterix Star z Ranče Montara /Arthur vom Osternachtal x Husky vom Märkischen Oderland/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, Národní vítěz, BOB
? Edgar Donnevara /Basko Fillův dvůr x Iwanga Simargl Sambadi/
? Chips od Liškutínky /Mateo von Restinga x Collet Acabo/
V2, r. CAC Athos od Černého datla /Charlie Maikel Sambadi x Cira Acabo/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Asta z Bláhova Ranče /Bredy Monkey Elbigi x Anny z Boulova/
V2 Ibilee White Majestics /Basko White Majestics x Dice Wodca of the Heart of Lothian/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Legend Lassie Miraja /Barthos van de Witte Kroon x Fleur z Veselé rodiny/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, Národní vítěz Dara Cathy Elbigi /Basko Fillův dvůr x Ailli Scarllet Elbigi/
V2, r. CAC Little Miss Miraja /Barthos van de Witte Kroon x Fleur z Veselé rodiny/
V3 Hobby White Majestics /Persano Restinga Nivalis x Dice Wodca of the Heart of Lothian/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Genny Lee Donnevara /Basko Fillův dvůr x Iwanga Simargl Sambadi/
V2, r. CAC Fergie Donnevara /Basko Fillův dvůr x Gloria Donna Sambadi/
V3 Cindy Ann Elbigi /Persano Restinga Nivalis x Beky z Vrchánova/
 
25. Moravskoslezská národní výstavy psů Brno, 24. září 2016
posuzovala / judge Petra Márová
 
Psi / Males
Třída
Mezitřída / Intermediate class Mezitřída / Intermediate class
Psi / Males
Třída
TOPlist
TOPlist