IHA Tulln Bundessieger, 02.10.2016
posuzovala / Richter Dagmar Klein (Romania)
 
Psi / Rüde
Třída mladých / Jugendklasse
Shamrock Shepherds Chinook /Finn vom Sutumer Grund x Shamrock Shepherds Arabella/
VD / SG Snowpatrols Mystery of Remus /Snowpatrols Dyson x Frenja of White Grace/
Eros Einstein Shirotomo Sweetheart /Iron De l´esprit du Sud x Crazy Crystal Shirotomo Swetheart/
Archie della Lupa Bianca /Boreas vom Heiligen Gral x Onda la Lupa of Beautyful Whites/
Absolute White Chocolate Diaboliko /Toruk Makto x Astrid/
Earl of Eleven Shirotomo Sweetheart /Iron De l´esprit du Sud x Crazy Crystal Shirotomo Swetheart/
Alec /Kentalo vom Sutumer Grund x Coda Della Corte del Bianco Aretuseo/
 
Mezitřída / Zwischenklasse
Hooch la Bianco Montana /Amigo Alvaro la Bianco Montana x Lady Shiva vom Sutumer Grund/
Derin of Merry dream /Endrew King z Ranče Montara x Ashley of Merry dream/
 
Třída otevřená / Offene Klasse
Snowfire Gems A´Sherlocks VII Sens aka Shadow /Avathar Lothian Kann Schimmelpfeng x 7C´S Fire Queen Platin For TNT/
Amor Mio del White Conero /Flash White Dream Della Corte Dei Delfini x Bianchi/
 
Třída šampionů / Championklasse
V1, CAC, CACIB Yole vom Sutumer Grund /I Love Boy P´tits Loups d´Amour x Only You vom Sutumer Grund/
Max AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Feny / Hündin
Třída dorostu / Jüngstenklasse
Purple Rain P´tits Loups d´Amour /Mah Marocq of Easy White x Royal Talula/
 
Třída mladých / Jugendklasse
1 Kassey Star z Ranče Montara /Iron De l´esprit du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
2
VD3 / SG3 Snowpatrols Nelle /Aramis Nadom of White Darel x Snowpatrols Dashing Dolly/
Amy vom Kiragrund /Asterix of Lovely Whitestar x Gina of White Grace/
Wildwitch Wendy of White Condor /Jimmy z Blatenských luk x Firepool´s Silvery Moon/
Evita Estelle Shirotomo Sweetheart /Iron De l´esprit du Sud x Crazy Crystal Shirotomo Swetheart/
 
Mezitřída / Zwischenklasse
​V1 / CACA, CACWSÖ Snowpatrols Limb of Blizzard /Hacon du Domaine de la Combe Noire x Princess Pyry AKBO-Parchovany/
Lungoresina Diamond Lil /Kuperis Vejuonos Serksnas x My Venus Indra´s Diadem/
- absence Evita Diavolocane /Ben Bílá Merci x Chellsi la Blankpapilio/
 
Třída otevřená / Offene Klasse
7C´S Fire Queen Platin For TNT /Regalwise Platinum Prince x Angelic´s Lucky Charm of Eclipse/
Enigma of White Eagle /Hacon du Domaine de la Combe Noire x Belice-Banj of White Eagle/
Lady Shiva vom Sutumer Grund /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x U´Raja of Haely´s Future/
 
Třída šampionů / Championklasse
V1, CAC, CACIB Jazz of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/
Azumi of Lovely Whistestar /Aico vom Bruckner Landl x Cookie Star z Ranče Montara/
 
Třída veteránů / Veteranenklasse
Venuszvölgyi-Vitez Dianna /Waldo-E x Anita von Feher Hercegnö/
Firepool´s Silvery Moon /Bricketwood White Supremo for Firepool x Hamshill Peony Blossom of Firepool/

 
IHA Tulln Middle East Europen Winner, 01.10.2016
posuzovala / Richter Hassi Assenmacher-Feyel (Germany)
 
Psi / Rüde
Třída mladých / Jugendklasse
Shamrock Shepherds Chinook /Finn vom Sutumer Grund x Shamrock Shepherds Arabella/
Eros Einstein Shirotomo Sweetheart /Iron De l´esprit du Sud x Crazy Crystal Shirotomo Swetheart/
Snowpatrols Norr Ace /Aramis Nadom of White Darel x Snowpatrols Dashing Dolly/
Archie della Lupa Bianca /Boreas vom Heiligen Gral x Onda la Lupa of Beautyful Whites/
Absolute White Chocolate Diaboliko /Toruk Makto x Astrid/
Alec /Kentalo vom Sutumer Grund x Coda Della Corte del Bianco Aretuseo/
 
Mezitřída / Zwischenklasse
Hooch la Bianco Montana /Amigo Alvaro la Bianco Montana x Lady Shiva vom Sutumer Grund/
 
Třída otevřená / Offene Klasse
Snowfire Gems A´Sherlocks VII Sens aka Shadow /Avathar Lothian Kann Schimmelpfeng x 7C´S Fire Queen Platin For TNT/
Amor Mio del White Conero /Flash White Dream Della Corte Dei Delfini x Bianchi/
 
Třída šampionů / Championklasse
V1, CAC, CACIB, BOB Yole vom Sutumer Grund /I Love Boy P´tits Loups d´Amour x Only You vom Sutumer Grund/
Max AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Feny / Hündin
Třída dorostu / Jüngstenklasse
Purple Rain P´tits Loups d´Amour /Mah Marocq of Easy White x Royal Talula/
 
Třída mladých / Jugendklasse
Kassey Star z Ranče Montara /Iron De l´esprit du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
Amy vom Kiragrund /Asterix of Lovely Whitestar x Gina of White Grace/
Wildwitch Wendy of White Condor /Jimmy z Blatenských luk x Firepool´s Silvery Moon/
 
Mezitřída / Zwischenklasse
Lungoresina Diamond Lil /Kuperis Vejuonos Serksnas x My Venus Indra´s Diadem/
- absence Evita Diavolocane /Ben Bílá Merci x Chellsi la Blankpapilio/
 
Třída otevřená / Offene Klasse
7C´S Fire Queen Platin For TNT /Regalwise Platinum Prince x Angelic´s Lucky Charm of Eclipse/
Lady Shiva vom Sutumer Grund /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x U´Raja of Haely´s Future/
 
Třída šampionů / Championklasse
V1, CAC, CACIB Jazz of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/
Azumi of Lovely Whistestar /Aico vom Bruckner Landl x Cookie Star z Ranče Montara/
Brandy z Papouščího ráje /Gomer la Blankpapilio x Jasmina Taien/
 
Třída veteránů / Veteranenklasse
Venuszvölgyi-Vitez Dianna /Waldo-E x Anita von Feher Hercegnö/
Firepool´s Silvery Moon /Bricketwood White Supremo for Firepool x Hamshill Peony Blossom of Firepool/

 

XXI Alpentrophy Winner 2016

posuzovala / Richter: Gabriela Höllbacher (Austria)

 

Psi / Rüde
Třída štěňat / Babyklasse
VN1 / VV1 Jimmy Fynn of Lovely Whitestar /Jimmy z Blatenských luk x Betty Boop of Lovely Whitestar/
VN2 / VV2 Inuk Smoky la Bianco Montana /Amigo Alvaro la Bianco Montana x Lady Shiva vom Sutumer Grund/
N/A Lungore Sina Emporio Armani /Fuego Biala Pasja x My Venus Indra´s Diadem/
 
Třída dorostu / Jüngstenklasse
VN1 / VV1 Absolute White Chocolate Diaboliko /Toruk Makto x Astrid/
VN2 / VV2 Snowpatrols Norr Ace /Aramis Nadom of White Darel x Snowpatrols Dashing Dolly/
VN3 / VV3 Earl of Eleven Shirotomo Sweetheart /Iron De l´esprit du Sud x Crazy Crystal Shirotomo Swetheart/
VN4 / VV4 Eros Einstein Shirotomo Sweetheart /Iron De l´esprit du Sud x Crazy Crystal Shirotomo Swetheart/
verspr. Snowpatrols Nero /Aramis Nadom of White Darel x Snowpatrols Dashing Dolly/
VN / VV Shamrock Shepherds Chinook /Finn vom Sutumer Grund x Shamrock Shepherds Arabella
 
Třída mladých / Jugendklasse
V1, JB, CACWSÖ, WSÖ Jugendclubsieger 2016 Archie Della Lupa Bianca /Boreas vom Heiligen Gral Onda la Lupa of Beautyful Whites/
VD2 / SG2 Snowpatrols Mystery of Remus /Snowpatrols Dyson x Frenja of White Grace/
 
Mezitřída / Zwischenklasse
V1, CACA, CACWSÖ Tommy Aron vom Enzkreis /Abraxas vom Heiligen Gral x Alic vom Lichtenbol/
V2, r. CACA Hooch la Bianco Montana /Amigo Alvaro la Bianco Montana x Lady Shiva vom Sutumer Grund/
V3 Lord Tyson for Max du Bois des Ternes /Echo du Bois des Ternes x Jet Set of Luna Legacy/
V4 Snowpatrols Kantu /Derin Nubika x Snowpatrols Chila/
VD / SG Snowpatrols Lennox /Hacon du Domaine de la Combe Noir x Princess Pyry AKBO-Parchovany/
 
Třída otevřená / Offene Klasse
V1, CAC, CACWSÖ Snowfire Gem´s Ambassador VII Falcor /Avathar Lothian Kann Schimmelpfeng x 7C´S Fire Queen Platin For TNT/
V2, r. CACA Snowfire Gem´s A´Sherlocks VII Sens aka Shadow /Avathar Lothian Kann Schimmelpfeng x 7C´S Fire Queen Platin For TNT/
V3 Lungore Sina Cupid´s Arrow /Nice of you to come bye Cumano x Indra of White Condor/
VD4 / SG4 Lungore Sina Crimson Star /Nice of you to come bye Cumano x Indra of White Condor/
VD / SG Owen of Beautyful Whites /Highlander Leon of Buscin´s Love x Lynja of Jackies White Flake Farm/
N/A Romeo Alfa of White Condor /Aramis Nadom of White Darel x Jolene of White Condor/
N/A Charis z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída pracovní / Gebrauchklasse
VD1 / SG1 Iron De l´esprit du Sud /Fork du Domaine du Chene Au Loup x Floppy du Domaine de Thu Lan/
VD2 / SG2 Byron /Juwel of White Condor x Admiral/
 
Třída šampionů / Championklasse
V1, CACA, CACWSÖ, WSÖ Clubsieger 2016 Hallo Devil Junior du Domaine de la Patte Blanche /Devil of White Energy x A´Ice Shadow du Royaume des crocs Blancs/
V2, r. CACA Bero Bianco vom Bründlweg /Beau Brit od Bijelih Andjela x F. Lady Caya vom Stainzer Schilcherland/
V3 Max AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
V4 Matoskah of White Condor /Fandango Chamaco of White Condor x Firepool´s Silvery Moon/
V Hacon du Domaine de la Combe Noire /Horsebo Chester x Volkane von der Gluckspforte/
 
Třída veteránů / Veteranenklasse
V1, Veteranensieger CACWSÖ, WSÖ Veteranenclubsieger 2016, BOS Finn vom Sutumer Grund /Bosssanova von White Angel x Perlayne vom Sutumer Grund/
 
Feny / Hündin
Třída štěňat / Babbyklasse
VN1 / VV1 Amelie of White Sunrise /Makya of White Condor x Duchesse vom Sutumer Grund/
VN2 / VV2 O Sole Mio vom Niehuser See /Hay Jay vom Niehuser See x Luana vom Sutumer Grund/
VN3 / VV3 Ozora vom Sutumer Grund /Kentalo vom Sutumer Grund x Viva la Vie of the White Wolves Home/
VN4 / VV4 Lungore Sina Embassy of India /Fuego Biala Pasja x My Venus Indra´s Diadem/
VN / VV Ila Anyu la Bianco Montana /Amigo Alvaro la Bianco Montana x Lady Shiva vom Sutumer Grund/
VN / VV Isy la Bianco Montana /Amigo Alvaro la Bianco Montana x Lady Shiva vom Sutumer Grund/
verspr. Karneliks Origona /Don Karneliks Beli Andjeo x Karneliks Zheronni Zherri/
 
Třída dorostu / Jüngstenklasse
 
Třída mladých / Jugendklasse
 
Mezitřída / Zwischenklasse
 
Třída otevřená / Offene Klasse
 
Třída šampionů / Championklasse
 
Třída veteránů / Veteranenklasse

 
image
 
 
Psi / Rüde
Třída dorostu / Jüngstenklasse
VV1 Nicolas Navajo of Quiet Angel /Fandango Chamaco of White Condor x Fiona Of Quiet Angel/
 
Třída mladých / Jugendklasse
V1, CAJC Romeo Alfa of White Condor /Aramis-Nadom of White Darel x Jolene of White Condor/
V2 Dolittlefarm Goethe /White Knight Dezembra Rain x Dolittlefarm Bijou/
 
Mezitřída / Zwischenklasse
V1, CACA, r. CACIB Hacon du Domaine de la Combe Noire /Horsebo Chester x Volkane von der Gluckspforte/
V2, r. CACA Diego of Lovely Whitestar /Gringo of White Finess x Cookie Star z Ranče Montara/
V3 Snowpatrols Fantastic Fire-Aico /Abraxas vom Heiligen Gral x Fay-Fiona la Blankpapilio/
V4 Snowpatrols Eisprinz Emilio /Atlantis White Prince von King´s Silbertal x Princess Pyry AKBO-Parchovany/
 
Třída otevřená / Offene Klasse
V1, CACA Makay of White Condor /Fandango Chamaco of White Condor x Firepool´s Silvery Moon/
 
Třída šampionů / Championklasse
V1, CACA, CACIB, CACWSÖ, BOB Beau Brit od Bijelih Andjela /Aico vom Bruckener Landl x Corina Fliegeland/
 
Třída veteránů / Veteranenklasse
V1, BOV Hidatsa von der Marchried /Basko vom Wolfsberg x Anu von der Marchried/
 
Feny / Hündin
Třída mladých / Jugendklasse
V1, CAJC Gina of White Grace /White Falcon´s Goyar x Bacardi of White Grace/
 
Mezitřída / Zwischenklasse
V1, CACA, r. CACIB Belladonna Baroness vom Bründlwec /Beau Brit od Bijelih Andjela x Lady Caya vom Stainzer Schilcherland/
 
Třída otevřená / Offene Klasse
V1, CACA Showpatrols Dashing Dolly /Gringo of White Finess x Fay-Fiona la Blankpapilio/
V2, r. CACA Priceless Briska Gill of White Condor /Fandango Chamaco of White Condor x Zeta-Jones of White Condor/
SG3 Cookie of Lovely Whitestar /Kirtonmae Sir Higgins x Azumi of Lovely Whitestar/ - příliš hubená
 
Třída šampionů / Championklasse
V1, CACA, CACIB, CACWSÖ, BOS Tara Chelsey Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/ - dokončen titul "Mezinárodní šampion krásy" / C.I.B. finished

 

image

 
Psi / Rüde / Males
Třída otevřená / Offene Klasse / Open Class
V1, CACA, r. CACIB Makya of White Condor /Fandango Chamaco of White Condor x Firepool´s Silvery Moon/
SG2 Amigo Alvaro La Bianco Montana /Randy Amigo of White Valley x Delia Djingis von der Hohen-Syburg/
 
Třída šampionů / Championklasse / Champion Class
V1, CACA, CACIB Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Feny / Hündin / Females
Třída mladých / Jugendklasse / Junior Class
SG1 G´Neige /Dubai x Bianca/
 
Mezitřída / Zwischenklasse / Intermediate Class
SG1 Priceless Briska Gill of White Condor /Fandango Chamaco of White Condor x Zeta Jones of White Condor/
 
Třída otevřená / Offene Klasse / Open Class
V1, CACA, CACIB, BOB Betty Boop of Lovely Whitestar /Born To Win White General x Cookie Star z Ranče Montara/
V2, r. CACA, r. CACIB Electra of White Grace /David vom Stainzer Schilcherland x Batida of White Grace/
V3 Lady-Shiva vom Sutumer Grund /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x U´Raja of Haely´s Future/
 

 

image

Psi / Rüde / Males
Třída otevřená / Offene Klasse / Open Class
V1, CACA, r. CACIB Amigo-Alvaro La Bianco Montana /Randy Amigo of White Valley x Delia Djingis von der Hohen-Syburg/
SG2 Makya of White Condor /Fandango Chamaco of White Condor x Firepool´s Silvery Moon/
 
Třída šampionů / Championklasse / Champion Class
V1, CACA, CACIB Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Feny / Hündin / Females
Třída mladých / Jugendklasse / Junior Class
SG1 Emmy Lou la Bianco Montana /Aico vom Bruckner Landl x Lady Shiva vom Sutumer Grund/
SG2 Priceless Briska Gill of White Condor /Fandango Chamaco of White Condor x Zeta Jones of White Condor/
SG3 G´Neige /Dubai x Bianca/
 
Třída otevřená / Offene Klasse / Open Class
V1, CACA, CACIB, BOB Electra of White Grace /David vom Stainzer Schilcherland x Batida of White Grace/
V2, r. CACA Betty Boop of Lovely Whitestar /Born To Win White General x Cookie Star z Ranče Montara/
V3 Akira vom Brander Schloss /Baxter vom Kofelort x Donna vom Auheimer Land/
V4 Lady-Shiva vom Sutumer Grund /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x U´Raja of Haely´s Future/

 

 

Psi / Rüde / Males
Mezitřída / Zwischenklasse / Intermediate Class
V1, CACA, CACIB Toruk Makto /Kirtonmae Sir Higgins x Indra of White Condor/

Třída otevřená / Offene Klasse / Open Class
V1, CACA Aramis-Nadom of White Darel /Banshee Boy vom Haus Zenz x Miya Canta Lupa/
SG2 Ganymed Snow vom Stainzer Schilcherland /Aico vom Bruckner Landl x Costa Rica vom Stainzer Schilcherland/

Třída šampionů / Championklasse / Champion Class
V1, CACA, r. CACIB Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/

Feny / Hündin / Female
Třída mladých / Jugendklasse / Junior Class
SG1 Frenja of White Grace /White Falcon´s Goyar x Batida of White Grace/
SG2 Snowpatrols Dashing Dolly /Gringo of White Finess x Fay-Fiona la Blankpapilio/
SG3 Dora of Lovely Whitestar /Gringo of White Finess x Cookie Star z Ranče Montara/
SG4 Lilly of Quiet Angel /Fandango Chamaco of White Condor x White Stone´s Callie/

Mezitřída / Zwischenklasse / Intermediate Class
V1, CACA Showpatrols Chila /Aragon of Trebons Berger Blanc x Princess Pyry AKBO-Parchovany/
SG2 Lily Marleen vom Stainzer Schilcherland /Aico vom Bruckner Landl x Costa Rica vom Stainzer Schilcherland/
SG3 Crazy Crystal Shirotomo Sweetheart /Alvo Giro of Quiet Angel x Vyvyn Yuki du Bois Des Ternes/
- absence 7C´S Fire Queen Platin For TNT /Regalwise Platinum Prince x Angelic´s Lucky Charm of Eclipse/

Třída otevřená / Offene Klasse / Open Class
V1, CACA, CACIB, BOB Miss Conchita of White Condor /Fandango Chamaco of White Condor x Firepool´s Silvery Moon/ - v závěrečných soutěžích / in the final competition BIG II.
V2, r. CACA, r. CACIB Electra of White Grace /David vom Stainzer Schilcherland x Batida of White Grace/

Třída šampionů / Championklasse / Champion Class
- neúčast Astrid /Majestic Aspen Blizzard x Dakota Hastrid Della Corte Dei Delfini Bianchi/

 

Psi / Males
Třída dorostu / Puppy Class
VN / VP Cyclone of Lovely Whitestar  *16.04.2011 /Kirtonmae Sir Higgins x Azumi of Lovely Whitestar/
VN / VP Oray-Yuma of White Condor  *05.04.2011 /Fandango Chamaco of White Condor x Jolene of White Condor/
- neposouzen / not assess Odakota of White Condor *05.04.2011 /Fandango Chamaco of White Condor x Jolene of White Condor/
 
Mezitřída / Intermediate Class
V1 / E1, CACA, CACWSÖ, CACIB Matoskah of White Condor  *13.02.2010 /Fandango Chamaco of White Condor x Firepool´s Silvery Moon/
V2 / E2, r. CACA Bob-Bastian of White Eagle  *28.05.2010 /Akhiro vom Altvilstal x Alcira of White Condor/
V3 / E3 Ticco Tayo of White Valley Austria  *29.12.2009 /Aico vom Bruckner Landl x Enya-Ambra vom Stainzer Schilcherland/
 
Třída otevřená / Open Class
V1 / E1, CACA, CACWSö Fellow Rocky vom Altvilstal  *06.09.2006 /Horant vom Vilstaler-Land x Eliska of White Heroes/
V2 / E2, r. CACA Nero Vom Altvilstal  *13.08.2009 /Akhiro vom Altvilstal x Eliska of White Heroes/
 
Třída pracovní / Working Class
V1 / E1, CACA, CACWSö, r. CACIB Gringo of White Finess  *04.01.2007 /Bossanova of White Angel x Esprie of White FIness/
 
Třída šampionů / Champion Class
V1 / E1, CACA, CACWSö Arezzo Bohemia Star Moraveč  *25.01.2009 /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
V2 / E2, r. CACA Ares Forever Von Den Weissen Wupper Wolfen  *31.10.2009 /Longfield Mundo De Lothlan x Gha Shania von Kofelort/
V3 / E3 Aragon of Trebon Berger Blanc  *29.03.2005 /Nice Of You To Come Bye Ultimo x Danka-Princess vom Drubuscher Forst/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy Class
VN1 / VP1 Priceless Briska Gill of White Condor  *26.04.2011 /Fandango Chamaco of White Condor x Zeta-Jones of White Condor/
 
Třída mladých / Junior Class
V1 / E1, CAJC, Jugendbester-WSÖ G´Thara du Bois des Ternes *03.01.2011 /Beautiful Angel du Bois des Ternes x Aloona Mystic du Bois des Ternes/
V2 / E2 7C´S Fire Queen Platin For TNT  *19.07.2010 /Regalwise Platinum Prince x Angelic´s Lucky Charm of Eclipse/
VD3 / VG3 Crazy Crystal Shirotomo Swetheart  *05.09.2010 /Alvo Giro of Quietangel x Vyvyn Yuki du Bois des Ternes/
 
Mezitřída / Intermediate Class
Betty Boop of Lovely Whitestar  *12.05.2010 /Born To Win White General x Cookie Star z Ranče Montara/
Miss Conchita of White Condor  *13.02.2010 /Fandango Chamaco of White Condor x Firepool´s Silvery Moon/
Belice-Banu of White Eagle  *28.05.2010 /Akhiro vom Altvilstal x Alcira of White Condor/
Eymy-Eira of White Grace  *07.07.2010 /David vom Stainzer Schilcherland x Batida of White Grace/
Fee du Bois des Ternes  *04.03.2010 /Guest Star of Luna Legacy s Horsebo Chanel N°5/
Missouri of White Condor  *13.02.2010 /Fandango Chamaco of White Condor x Firepool´s Silvery Moon/
 
Třída otevřená / Open Class
Kelly Clarkson of Buscin´s Love  *22.10.2009 /Indian Dream of Beautiful White x Deyenne Shelby of Buscin´s Love/
Ivory of Quiet Angel  *10.05.2009 /Wocker of White Condor x White Stone´s Callie/
Honcita of White Finess  *20.10.2009 /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Fiara of White Finess/
Azumi of Lovely Whitestar  *18.06.2008 /Aico vom Bruckner Landl x Cookie Star z Ranče Montara/
 
Třída šampionů / Champion Class
V1 / E1, CACA, CACWSÖ, CACIB, BOB Jayla vom Altvilstal  *31.01.2008 /Diego Maradonna von der Weissen Wolke x Akira vom Entweger Hof/
V2 / E2, r. CACA Astrid  *16.08.2009 /Majestic Aspen Blizzard x Dakota Hastrid Della Corte Dei Delfini Bianchi/

 
 

Psi / Males
Třída dorostu / Puppy Class
VN1 / VP1 Cyclone of Lovely Whitestar  *16.04.2011 /Kirtonmae Sir Higgins x Azumi of Lovely Whitestar/
N / P Oray-Yuma of White Condor  *05.04.2011 /Fandango Chamaco of White Condor x Jolene of White Condor/
 
Mezitřída / Intermediate Class
V1 / E1, CACA Matoskah of White Condor  *13.02.2010 /Fandango Chamaco of White Condor x Firepool´s Silvery Moon/
V2 / E2, r. CACA Bob-Bastian of White Eagle  *28.05.2010 /Akhiro vom Altvilstal x Alcira of White Condor/
 
Třída otevřená / Open Class
V1 / E1, CACA Fellow Rocky vom Altvilstal  *06.09.2006 /Horant vom Vilstaler-Land x Eliska of White Heroes/
V2 / E2, r. CACA Amigo Alvaro la Bianco Montana  *26.06.2007 /Randy Amigo of White Valley x Delia Djingis von der Hohen-Syburg/
 
Třída pracovní / Working Class
V1 / E1, CACA Gringo of White Finess  *04.01.2007 /Bossanova of White Angel x Esprie of White Finess/
 
Třída šampionů / Champion Class
V1 / E1, CACA, CACIB Ares Forever Von Den Weissen Wupper Wolfen  *31.10.2009 /Longfield Mundo De Lothlan x Gha Shania von Kofelort/
V2 / E2, r. CACA, r. CACIB Arezzo Bohemia Star Moraveč  *25.01.2009 /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
V3 / E3 Aragon of Trebon Berger Blanc  *29.03.2005 /Nice Of You To Come Bye Ultimo x Danka-Princess vom Durbuscher Forst/
 
Feny / Female
Třída dorostu / Puppy Class
VN1 / VP1 Priceless Briska Gill of White Condor *26.04.2011 /Fandango  Chamaco of White Condor x Zeta-Jones of White Condor/
 
Třída mladých / Junior Class
V1 / E1, CAJC  Jugendbester BOJ 7C´S Fire Queen Platin For TNT  *19.07.2010 /Regalwise Platinum Prince x Angelic´s Lucky Charm of Eclipse/
VD2 / VG2 G´Thara du Bois des Ternes *03.01.2011 /Beautiful Angel du Bois des Ternes x Aloona Mystic du Bois des Ternes/
 
Mezitřída / Intermediate Class
V1 / E1, CACA Betty Boop of Lovely Whitestar  *12.05.2010 /Born To Win White General x Cookie Star z Ranče Montara/
V2 / E2, r. CACA Miss Conchita of White Condor  *13.02.2010 /Fandango Chamaco of White Condor x Firepool´s Silvery Moon/
V3 / E3 Belice-Banu of White Eagle  *28.05.2010 /Akhiro vom Altvilstal x Alcira of White Condor/
V4 / E4 Fee du Bois des Ternes  *04.03.2010 /Guest Star of Luna Legacy s Horsebo Chanel N°5/
VD / VG Missouri of White Condor  *13.02.2010 /Fandango Chamaco of White Condor x Firepool´s Silvery Moon/
 
Třída otevřená / Open Class
Kelly Clarkson of Buscin´s Love  *22.10.2009 /Indian Dream of Beautiful White x Deyenne Shelby of Buscin´s Love/
Honcita of White Finess  *20.10.2009 /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Fiara of White Finess/
Azumi of Lovely Whitestar  *18.06.2008 /Aico vom Bruckner Landl x Cookie Star z Ranče Montara/
Lady-Shiva vom Sutumer Grund  *29.01.2009 /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x U´Raja of Haely´s Future/
 
Třída šampionů / Champion Class
V1 / E1, CACA, CACIB, BOB Jayla vom Altvilstal  *31.01.2008 /Diego Maradonna von der Weissen Wolke x Akira vom Entweger Hof/
V2 / E2, r. CACA Astrid  *16.08.2009 /Majestic Aspen Blizzard x Dakota Hastrid Della Corte Dei Delfini Bianchi/

 

TOPlist
TOPlist