Mezinárodní výstava psů Bratislava, 25. října 2015
posuzoval / judge 
 
UZÁVĚRKY:
II. 14.09.
III. 05.10.
 
 
Dobrman černý s pálením
Psi / Males
Třída
Mezitřída / Intermediate class
Třída šampionů / Champion class
 
Feny / Females
Třída
Mezitřída / Intermediate class
Třída šampionů / Champion class
 
Dobrman hnědý s pálením
Psi / Males
Třída
 
Feny / Females
Třída

 
Mezinárodní výstava psů Bratislava, 24. října 2015
posuzoval / judge
 
 
Dobrman černý s pálením
Psi / Males
Třída
Mezitřída / Intermediate class
Třída šampionů / Champion class
 
Feny / Females
Třída
Mezitřída / Intermediate class
Třída šampionů / Champion class
 
Dobrman hnědý s pálením
Psi / Males
Třída
 
Feny / Females
Třída

Mezinárodní výstava psů Bratislava, 23. srpna 2015
posuzoval / judge Vladimír Piskay (Slovensko)
 
 
Dobrman černý s pálením
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Pride of Russia Barguzin /Pride of Russia Sidor x Pride of Russia Farah/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Oro Nero z Tomky /Ulisse del Tibur x Megan z Tomky/
V2 Maxim Black Iron Warrior /Get Ready Brown Bear x Lady Lin Black Iron Warrior/
- absence Kato Gujar of Gudas /Pride of Russia Urano x Katy od Dvou lvů/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Lucky Luke di Caresi Nice /Tahi Réme Max x Ines di Perlanera/
V2 Tom Tailor Morgantina /President King of Darkness x Ola Olivia Morgantina/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB Sonny Silver z Helfštýna /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Ilka Imara z Helfštýna/
V2, r. CAC, r. CACIB Awesome /Pride of Russia Urano x Rainbow Best of Sea/
 
Třída šampionů / Champion class
- absence Dado di Prisconte /Nemo di Prisconte x Reginaquanita di Prisconte/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Eria Pro Diva /Eria Pro Versailles x Eria Pro Tiara Kiara/
- absence Get To The Point Hennessy /Focus Shotgun x Get To The Point Callypso/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Paula Abdul Elite House /Kanye Elite House x Ivette Ivy Elite House/
V2 Ghana Vel´ký Jarok /Oli del Nasi x Esther Vel´ký Jarok/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Thelma Tea Morgantina /President King of Darkness x Ola Olivia Morgantina/
V2, r. CAC Annabeth Donsa Bohemia /Pride of Russia Saphron x Cortina Donsa from 14th Meridian/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Genesis Best Cerber /Pride of Russia Urano x Dalila Best Cerber/
V2, r. CAC Neva z Tomky /Orson von Nemesis x Magic Mandy z Tomky/
V3 Kora Gujar of Gudas /Pride of Russia Urano x Katy od Dvou lvů/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC, r. CACIB Energy Emission de Grange Vinko /Fan Fan de Grande Vinko x Jamais vu de Grande Vinko/
V2, r. CAC Mona Lisa di Perlanera /Mitto del Nasi x Tahi Réme Ruthy/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOS Ramada Ria Morgantina /Ikar Ikaros Morgantina x Asara Maddob/
 
Dobrman hnědý s pálením
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Pride of Russia Kandagar /Pride of Russia Sidor x Pride of Russia Tamara/

Třída veteránů / Veteran class
- absence Elegant Line Ambassador /Livonijas Baron Honour Hex x Gertruda Iz Zveznoy Stai/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Espero Estrella /Pride of Russia Amadey x Anastazia di Caresi Nice/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Greta de Terra Mirabili /Santa Julf Russian Boy x Cassidy de Terra Mirabili/

 

Mezinárodní výstava psů Bratislava, 22. srpna 2015
posuzoval / judge Tibor Havelka (Slovensko)
 
 
Dobrman černý s pálením
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Pride of Russia Barguzin /Pride of Russia Sidor x Pride of Russia Farah/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Oro Nero z Tomky /Ulisse del Tibur x Megan z Tomky/
VD2 Maxim Black Iron Warrior /Get Ready Brown Bear x Lady Lin Black Iron Warrior/
- absence Kato Gujar of Gudas /Pride of Russia Urano x Katy od Dvou lvů/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1 Tom Tailor Morgantina /President King of Darkness x Ola Olivia Morgantina/
VD2 Lucky Luke di Caresi Nice /Tahi Réme Max x Ines di Perlanera/
 
Třída otevřená / Open class
V1 Sonny Silver z Helfštýna /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Ilka Imara z Helfštýna/
VD2 Dark Diktátor von Ashanti /Tahi Réme Max x Veronika del Mediano/
 
Třída pracovní / Working class
VD1 Ataraxie´s Diablo /Cubo x MC Performance Claudette/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOS Dado di Prisconte /Nemo di Prisconte x Reginaquanita di Prisconte/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
N1 Eria Pro Diva /Eria Pro Versailles x Eria Pro Tiara Kiara/
- absence Get To The Point Hennessy /Focus Shotgun x Get To The Point Callypso/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Ghana Vel´ký Jarok /Oli del Nasi x Esther Vel´ký Jarok/
V2 Paula Abdul Elite House /Kanye Elite House x Ivette Ivy Elite House/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1 Thelma Tea Morgantina /President King of Darkness x Ola Olivia Morgantina/
V2 Annabeth Donsa Bohemia /Pride of Russia Saphron x Cortina Donsa from 14th Meridian/
VD3 Genesis Best Cerber /Pride of Russia Urano x Dalila Best Cerber/
 
Třída otevřená / Open class
V1 Neva z Tomky /Orson von Nemesis x Magic Mandy z Tomky/
V2 Kora Gujar of Gudas /Pride of Russia Urano x Katy od Dvou lvů/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC, CACIB, BOB Energy Emission de Grange Vinko /Fan Fan de Grande Vinko x Jamais vu de Grande Vinko/
V2, r. CAC Mona Lisa di Perlanera /Mitto del Nasi x Tahi Réme Ruthy/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Ramada Ria Morgantina /Ikar Ikaros Morgantina x Asara Maddob/
 
Dobrman hnědý s pálením
Psi / Males
Třída veteránů / Veteran class
- absence Elegant Line Ambassador /Livonijas Baron Honour Hex x Gertruda Iz Zveznoy Stai/
 
Feny / Females
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Greta de Terra Mirabili /Santa Julf Russian Boy x Cassidy de Terra Mirabili/

 

Mezinárodní výstava psů Bratislava, 5. října 2014
posuzoval / judge 
 
 
Dobrman černý s pálením
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Edy Oksa from Fourteenth Meridian
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Sonny Silver z Helfštýna
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Oli del Nasi
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOB Royal-Rezon vis Absoluta
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Kora Gujar of Gudas
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Al-Pari z Negraland
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, BOS Dorothea Maxsa from Fourteenth Meridian
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Bonita Besta Blekitny Kanion
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Vivienne Miratio
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males
Mezitřída / Intermediate class
- neúčast Agbar European K9 Training base
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Sant Kreal Ra
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Greta de Terra Mirabili

Mezinárodní výstava psů Bratislava, 4. října 2014
posuzoval / judge 
 
 
Dobrman černý s pálením
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Ars Longa Alacris
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Edy Oksa from Fourteenth Meridian
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Nick Norris z Tomky
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB Oli del Nasi
VD2 Sonny Silver z Helfštýna
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Royal-Rezon vis Absoluta
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Kora Gujar of Gudas
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Al-Pari z Negraland
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, BOS Neva z Tomky
 
Třída otevřená / Open class
- neúčast Dorothea Maxsa from Fourteenth Meridian
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Bonita Besta Blekitny Kanion
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Vivienne Miratio
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Cacao Sermon
 
Mezitřída / Intermediate class
- neúčast Agbar European K9 Training base
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Sant Kreal Ra
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Greta de Terra Mirabili

 
Mezinárodní výstava psů Bratislava, 17. srpna 2014
posuzoval / judge Jan Gajewski (Polsko)
 
 
Dobrman černý s pálením
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Nick Norris z Tomky /Orson von Nemesis x Magic Mandy z Tomky/
 
Mezitřída / Intermediate class
- neúčast Sylvester Stallone Morgantina /President King of Darkness x Ola Olivia Morgantina/
 
Třída otevřená / Open class
- neúčast Sonny Silver z Helfštýna /Dirk-Swanko de la Villa de Channes x Ilka Imara z Helfštýna/
 
Třída pracovní / Working class
VD1 Lamont od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOS Kanye Elite House /Dante Delle Querce Nere x Arizona Elite House/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
VD1 Neva z Tomky /Orson von Nemesis x Magic Mandy z Tomky/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Summer Sunny Morgantina /President King of Darkness x Ola Olivia Morgantina/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, BOB Energy Emission de Grande Vinko /Fan-Fan de Gra
V2, r. CAC Pride of Russia Kephara /Fan-Fan de Grande Vinko x Jamai vu de Grande Vinko/
V3 Dorothea Maxsa from Fourteenth Meridian /Maxim di Altobello x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
VD4 Josy v.d. Horringhauser Höh /Sensei di Campovalano x Ardens Chilli/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Latifa od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
 
Třída šampionů / Champion class
VD1 Halle Berry Elite House /Pimm´s Number One iz Doma Domeni x Arizona Elite House/

 
Mezinárodní výstava psů Bratislava, 16. srpna 2014
posuzoval / judge Anatolij Zhuk (Bělorusko)
 
 
Dobrman černý s pálením
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
VD1 Nick Norris z Tomky /Orson von Nemesis x Magic Mandy z Tomky/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Sylvester Stallone Morgantina /President King of Darkness x Ola Olivia Morgantina/
 
Třída otevřená / Open class
- neúčast Sonny Silver z Helfštýna /Dirk-Swanko de la Villa de Channes x Ilka Imara z Helfštýna/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOS Kanye Elite House /Dante Delle Querce Nere x Arizona Elite House/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1 Neva z Tomky /Orson von Nemesis x Magic Mandy z Tomky/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Summer Sunny Morgantina /President King of Darkness x Ola Olivia Morgantina/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, BOB Energy Emission de Grande Vinko /Fan-Fan de Gra
V2, r. CAC Dorothea Maxsa from Fourteenth Meridian /Maxim di Altobello x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
V3 Josy v.d. Horringhauser Höh /Sensei di Campovalano x Ardens Chilli/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Halle Berry Elite House /Pimm´s Number One iz Doma Domeni x Arizona Elite House/

 
 
Mezinárodní výstava psů Bratislava, 27. října 2013
posuzoval / judge 
 
 
Dobrman černý s pálením
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Sylvester Stallone Morgantina
VD2 Eastwood di Brittasgang
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Rellaps Niconess
V2, r. CAC Coriolanus de Grande Vinko
- neúčast Flash Halit Paša
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Elano Graf of Ja-Mes-Le´mon
V2 Lando Milano Home
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Finn Extra Elite
V2 Yaroslav Mudryj de Grande Vinko
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Yacheero´s Pando Pandero
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Summer Sunny Morgantina
 
Mezitřída / Intermediate class
V1 Adelaide von Zahlinic
VD2 Diana Princess Warrior de Grande Vinko
VD3 Latifah Elite House
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Aure´lie Gräfin of Ja-Mes-Le´mon
V2, r. CAC Ramada Ria Morgantina
- neúčast Halle Berry Elite House
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Sant Kreal Parida
V2, r. CAC Lady Luna Milano Home
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOB Ivette Ivy Elite House
V2, r. CAC Bozena de Grande Vinko
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Adelante von Zahlinic
VD2 Ludacris Elite House
VD3 Joe von der Horringhauser Höh
 
Třída otevřená / Open class
V1 Bounty Maddob
VD2 Sant Kreal Zapad
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOS Fire Fox Extra Elite

 

Mezinárodní výstava psů Bratislava, 26. října 2013

posuzoval / judge 
 
 
Dobrman černý s pálením
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1 Sylvester Stallone Morgantina
VD2 Eastwood di Brittasgang
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, BOS Coriolanus de Grande Vinko
V2 Rellaps Niconess
- neúčast Yered King of Darkness
 
Třída otevřená / Open class
V1 Lando Milano Home
VD2 Flash Halit Paša
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Yaroslav Mudryj de Grande Vinko
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Yacheero´s Pando Pandero
- neúčast Pride of Russia Hermes
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Summer Sunny Morgantina
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC DIana Princess Warrior de Grande Vinko
V2, r. CAC Latifah Elite House
- neúčast You Too King of Darkness
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Ramada Ria Morgantina
V2, r. CAC Halle Berry Elite House
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Lady Luna Milano Home
V2, r. CAC Sant Kreal Parida
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOB Bozena de Grande Vinko
V2, r. CAC, r. CACIB Ivette Ivy Elite House
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Ludacris Elite House
VD2 Joe von der Horringhauser Höh
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Bounty Maddob
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Sant Kreal Zapad
 
Feny / Females
Třída šampionů / Champion class
- neúčast Faruda Speranto Olimpia Opriam

 
 
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Rellaps Niconess /Destiny´s Phoenix Highway to Hell x Focus Once Upton a Time/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1 Flash Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Cheyenne Halit Paša/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Tahi-Réme Orpheus /Zylan Zais del Citone x Tahi-Réme Quinnie/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC, CACIB, BOS Pride of Russia Urano /Urbano del Diamante Nero x Barselona Brava Iz Doma Domeni/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOB Energy Emission de Grande Vinko /Fan-Fan de Grande Vinko x Jamais vu de Grande Vinko/
V2 Pride of Russia Kephara /Punsh Iz Doma Domeni x Pride of Russia One More/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB Rena Regina Morgantina /Ikar Ikaros Morgantina x Asara Maddob/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Priscilla Presley Morgantina /Dream Star of Bedea x Hellen Hunt Morgantina/
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1 Questor Quinto Morgantina /Chriss z Padoku x Asara Maddob/
 

 

 
 
Dobrman hnědý s pálením
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Adelante von Zahlinic /Sylvester Halit Paša x Irga Halit Paša/
 
Dobrman černý s pálením
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Rellaps Niconess /Destiny´s Phoenix Highway to Hell x Focus Once Upton a Time/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, BOS Lamont od Dvou Lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
V2, res.CAC Bently Benelli of Kimberly Pearl /Urbano del Diamante Nero x Tom Dober Jetta Lack Pearl/
V3 Flash Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Cheyenne Halit Paša/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Tahi-Réme Orpheus /Zylan Zais del Citone x Tahi-Réme Quinnie/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOB Energy Emission de Grande Vinko /Fan-Fan de Grande Vinko x Jamais vu de Grande Vinko/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB Latifa od Dvou Lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
- neúčast Ramada Ria Morgantina /Ikar Ikaros Morgantina x Asara Maddob/

 

Mezinárodní výstava psů Bratislava, 13. května 2012
posuzoval / judge Vasco Pocas Joao (Portugalsko)
 
 
Dobrman hnědý s pálením
Psi / Males
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Adonis vom Freyertal /Chriss z Padoku x Carisma vom Finkenhein/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Elektra Best Cerber /Armani de Terra Mirabili x Cassandra Best Cerber/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, BOB Zorica del Nasi /Fedor del Nasi x Karma Kaja del Nasi/
 
 
Dobrman černý s pálením
Psi / Males
Mezitřída / Intermediate class
- neúčast La Manche Iz Zoosfery /Pride of Russia Kaspij x Kabbalah Iz Zoosfery/
- neúčast Pride of Russia Urano /Urbano del Diamante Nero x Barselona Brava Iz Doma Domeni/
 
Třída otevřená
V1, CAC, CACIB Santa Julf Russian Boy /Pride of Russia Kaspij x Santa Julf Ingrid/
 
Feny
Mezitřída
V1, CAC Elegant Line Sorbonna /Zordan Zewi del Citone x Ferrona Iz Velikogo Knyazhestva/
V2, r. CAC Taiga Daker Poland /Fedor del Nasi x Ornellade Grande Vinko/
 
Třída otevřená
V1, CAC Tahi-Réme Pocahontas /Oksamit de Grande Vinsko x Tahi-Réme Roxana/
 
Třída šampionů
V1, CAC Rihana Daker Poland /Maxim di Altobello x Peri Daker/
 
Třída šampionů
V1, CAC, r. CACIB Rihana Daker Poland /Maxim di Altobello x Peri Daker/
 

 
Mezinárodní výstava psů Bratislava, 12. května 2012
posuzoval / judge Masimo Izoli (Itálie)
 
 
Dobrman hnědý s pálením
Psi / Males
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Adonis vom Freyertal /Chriss z Padoku x Carisma vom Finkenhein/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Elektra Best Cerber /Armani de Terra Mirabili x Cassandra Best Cerber/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, BOB Zorica del Nasi /Fedor del Nasi x Karma Kaja del Nasi/
 
 
Dobrman černý s pálením
Psi / Males
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB Pride of Russia Urano /Urbano del Diamante Nero x Barselona Brava Iz Doma Domeni/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Santa Julf Russian Boy /Pride of Russia Kaspij x Santa Julf Ingrid/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC La Manche Iz Zoosfery /Pride of Russia Kaspij x Kabbalah Iz Zoosfery/
 
Feny / Females
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Elegant Line Sorbonna /Zordan Zewi del Citone x Ferrona Iz Velikogo Knyazhestva/
V2, r. CAC Taiga Daker Poland /Fedor del Nasi x Ornellade Grande Vinko/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Rihana Daker Poland /Maxim di Altobello x Peri Daker/

 

Mezinárodní výstava psů Bratislava, 21. srpna 2011
posuzovala / judge MVDr. Gabriela Ridarčíková (SR)

 

Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída mladých
V1, CAJC Pride of Russia Urano /Urbano del Diamante Nero x Barselona Brava iz Domeni/
V2 Asrassin Reus di Altobello /Maxim di Altobello x Ultima Secunda di Altobello/
 
Mezitřída
V1, CAC Lando Milano Home /Chester von der Topferstadt x Evita Milano Home/
- Tahi-Réme Legolas /Rod del Fiorsilva x Tahi-Réme Quinnie/
 
Třída pracovní
- Pride of Russia Odin /Boris iz Doma Domeni x Sharon iz Zoosfery/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB, BOB Ali Amara de Terra Mirabili /Fedor del Nasi x Vivienne Miratio/
 
Třída čestná / Honor class
- Chriss z Padoku /Carlos z Padoku x Sant Kreal Riorita/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Dobhangrila Mia Kontessina /Kontessina Keks x S´Lichobor Kenzo/
 
Mezitřída
V1, CAC, r. CACIB Lady Luna Milano Home /Chester von der Topferstadt x Evita Milano Home/
V2, r. CAC Rihana Daker /Maxim di Altobello x Peri Daker/
V3 Raya z Padoku /Sant Kreal Jago x Sharon z Padoku/
V4 Saphira Pride of Russia /Fedor del Nasi x Sharon iz Zoosfery/
 
Třída otevřená
V1, CAC, CACIB Alexa vom Freyer Tal /Chriss z Padoku x Carisma vom Finkenhein/
V2, r. CAC Asara Maddob /Tahi-Réme Rómeo x Ania Anuschka Morgantina/
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males
Mezitřída / Intermediate class
VD1 Cliff Royal Dux /Amos Royal Dux x Oxa von Aurachgrund/
 
Třída ořevřená / Open class
V1, CAC Adonis vom Freyer Tal /Chriss z Padoku x Carisma vom Finkenhein/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Kontessina Keks /Tahi-Réme Gerett x Evropa Dob Shangrila/
 
Feny / Females
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Elizar Janda /Pako Daker x Eria Pro Ratina Z/
 

 

Mezinárodní výstava psů Bratislava, 20. srpna 2011
posuzoval / judge Igor Selimović (Chorvatsko)

 

Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída mladých
V1, CAJC Pride of Russia Urano /Urbano del Diamante Nero x Barselona Brava iz Doma Domeni/
V2 Asrassin Deus di Altobello /Maxim di Altobello x Ultima Secunda di Altobello/
 
Mezitřída
V1, CAC, r. CACIB Lando Milano Home /Chester von der Topferstadt x Evita Milano Home/
V2, r. CAC Nike Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Princezna Halit Paša/
- Tahi-Réme Legolas /Rod del Fiorsilva x Tahi-Réme Quinnie/
 
Třída otevřená
V1, CAC Lee Roy Best of Island /Fedor del Nasi x Britt Best of Island/
 
Třída pracovní
- Pride of Russia Odin /Boris iz Doma Domeni x Sharon iz Zoosfery/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB Ali Amara de Terra Mirabili /Fedor del Nasi x Vivienne Miratio/
 
Třída čestná
- Chriss z Padoku /Carlos z Padoku x Sant Kreal Riorita/
 
Feny / Females
Třída mladých
V1, CAJC Rosalie Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Geraldine Halit Paša/
V2 Dobhangrila Mia Kontessina /Kontessina Keks x S´Lichobor Kenzo/
V3 Carmen Bono Bohemia Superb /Hiddo od Dvou lvů x Dara Darien Cherlin/
 
Mezitřída
V1, CAC, CACIB, BOB Raya z Padoku /Sant Kreal Jago x Sharon z Padoku/
V2, r. CAC Saphira Pride of Russia /Fedor del Nasi x Sharon iz Zoosfery/
V3 Rihana Daker /Maxim di Altobello x Peri Daker/
V4 Lady Luna Milano Home /Chester von der Topferstadt x Evita Milano Home/
 
Třída otevřená
V1, CAC Alexa vom Freyer Tal /Chriss z Padoku x Carisma vom Finkenhein/
V2, r. CAC Asara Maddob /Tahi-Réme Rómeo x Ania Anuschka Morgantina/
 
Třída pracovní
V1, CAC, r. CACIB Opal from King of Darkness /Come As You Are Jared x Come As You Are Vesta/
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Cliff Royal Dux /Amos Royal Dux x Oxa von Aurachgrund/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Adonis vom Freyer Tal /Chriss z Padoku x Carisma vom Finkenhein/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Kontessina Keks /Tahi-Réme Gerett x Evropa Dob Shangri La/
 
Feny / Females
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Elizar Janda /Pako Daker x Eria Pro Ratina Z/
 

 

 

Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOB Santa Julf Russian Boy /Pride od Russia Kaspij x Santa Julf Ingrid/
V2 Jack Nuova Dolce Vita /Victor Vincent V. H. Wantij x Hera Nuova Dolce Vita/
V3 Kliff Moravia Heart /Conall Moravia Heart x Kima Daker/
 
Mezitřída
V1, CAC, CACIB Tahi - Réme Igor /Andres Crockett del Citone x  Tahi - Réme Giniti/
V2, r. CAC Noris Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Princezna Halit Paša/
 
Třída otevřená
V1, CAC Daumutef Best Cerber /Eria pro Timur Taurus x Athena Best Cerber/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Cassidy de Terra Mirabili /Ale Alamos del Citone x Vivienne Miratio/
VD2 Priscilla Presley Morgantina /Dream Star of Bedea x Hellen Hunt Morgantina/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB Tahi - Réme Icy /Andres Crockett del Citone x  Tahi - Réme Giniti/
V2, r. CAC Paris King of Darknes /Ron del Fiorsilva x Gemgivveeon Rocca/
- Ida Corr Elite House /Zordan Zewi del Citone x Cira Elite House/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Diana Best Cerber /Eria pro Timur Taurus x Athena Best Cerber/
V2, r. CAC Ola Olivia Morgantina /Tahi - Réme Rómeó x Hellen Hunt Morgantina/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Osca from King of Darknes /Come as You Are Jared x Come as You Are Vesta/
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males
Třída mladých
V1, CAJC Cliff Royal Dux /Amos Royal Dux x Oxa Von Aurachgrund/
 
Mezitřída
V1, CAC Enji Goldest Diamond /Chriss z Padoku x Sant Kral Riorita/
 
Třída šampionů
V1, CAC, r. CACIB Diomedes Best Cerber /Eria pro Timur Taurus x Athena Best Cerber/
 
Feny / Females
Třída šampionů
V1, CAC Deméther Best Cerber /Eria pro Timur Taurus x Athena Best Cerber/

 

posuzovala / judge Svetlana Radjuk (Bělorusko)

 

Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Quinus Quirinus Morgantina /Chriss z Padoku x Asara Maddob/

Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Santa Julf Russian Boy /Pride od Russia Kaspij x Santa Julf Ingrid/
V2 Jack Nuova Dolce Vita /Victor Vincent V. H. Wantij x Hera Nuova Dolce Vita/
V3 Kliff Moravia Heart /Conall Moravia Heart x Kima Daker/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Noris Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Princezna Halit Paša/
- Tahi-Réme Igor /Andres Crockett del Citone x  Tahi - Réme Giniti/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB Daumutef Best Cerber /Eria pro Timur Taurus x Athena Best Cerber/
 
 
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, nejlepší veterán Amor Extra Moravák /Como Jivono di Matario x Elis Moravák/
 
Feny / Females
Třída mladých
V1, CAJC Cassidy de Terra Mirabili /Ale Alamos del Citone x Vivienne Miratio/
V2 Esther Velký Jarok /Pako Daker x Elizabeth Black Sagitta/
 
Mezitřída
V1, CAC, r. CACIB Tahi - Réme Icy /Andres Crockett del Citone x  Tahi - Réme Giniti/
- Ida Corr Elite House /Zordan Zewi del Citone x Cira Elite House/
 
Třída otevřená
V1, CAC Ola Olivia Morgantina /Tahi - Réme Rómeó x Hellen Hunt Morgantina/
V2, r. CAC Diana Best Cerber /Eria pro Timur Taurus x Athena Best Cerber/
 
Třída veteránů
V1 Bess Extra Moravák /Como Jivono di Matario x Hessi Extra Moravák/
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Cliff Royal Dux /Amos Royal Dux x Oxa Von Aurachgrund/
 
Mezitřída
V1, CAC Enji Goldest Diamond /Chriss z Padoku x Sant Kral Riorita/
 
Třída šampionů
V1, CAC, r. CACIB Diomedes Best Cerber /Eria pro Timur Taurus x Athena Best Cerber/
V2, r. CAC El Cid Extra Elite / Bojan vom Havelland x Elektra Extra Moravák/
 
Feny / Females
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Fatima Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravak/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB, BOB Deméther Best Cerber /Eria pro Timur Taurus x Athena Best Cerber/

 

 

TOPlist
TOPlist