XI. Hanácká národní výstava psů, 10. ledna 2016
posuzovala / judge Mgr. Viera Staviarska (Slovensko)
 

Dobrman černý s pálením / dobrman black and tan
Psi / Males
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Black Baddy z Vladařského údolí /Ronin King of Darkness x Afrodité z Vladařského údolí/
V2, r. CAC Ares Donsa Bohemia /Pride of Russia Saphron x Cortina Donsa from Fourteenth Meridian/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Endy Oksa from Fourteenth Meridian /Oksamit de Grande Vinko x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
- absence Eol Empire von Jahrestal /Toscano del Diamante Nero x Cindy Crawford von Jahrestal/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Heron Black Sagitta /Chingachcook vom Eichkamp x Grynia Black Sagitta/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, Národní vítěz, BOS Edy Oksa from Fourteenth Meridian /Oksamit de Grande Vinko x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Jerry od Dvou lvů /Urbano del Diamante Nero x Anelly od Dvou lvů/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ, BOB Paris Sofie od Dvou lvů /Pando Pandero Yacheero´s x Latifa od Dvou lvů/
V2 Princess od Dvou lvů /Pando Pandero Yacheero´s x Larifa od Dvou lvů/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Agatha Pasecké údolí /Pride of Russia Urano x Lynn Moravia Heart/
V2, r. CAC A´Sofie Donsa Bohemia /Pride of Russia Saphron x Cortina Donsa from Fourteenth Meridian/
VD3 Kira Gujar of Gudas /Pride of Russia Urano x Katy od Dvou lvů/
VD4 Urticca Rozárka /Andy z Pampy x Balalaika Honey Hooligan/
VD Agatha Donsa Bohemia /Pride of Russia Saphron x Cortina Donsa from Fourteenth Meridian/
 
Třída otevřená / Open class
V1 Bestie od Démona /Ataraxie´s Capone x Amina od Démona/
VD2 Annabeth Donsa Bohemia /Pride of Russia Saphron x Cortina Donsa from Fourteenth Meridian/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Hedush Black Sagitta /Chingachcook vom Eichkamp x Grynia Black Sagitta/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Ofélie Černý trůn /Andy z Pampy x Muriel Černý trůn/ - dokončen titul "Grand šampion ČR"
 
Dobrman hnědý s pálením / dobrman brown and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Argos od Černých démonů /Ataraxie´s Capone x Agamba Anibag/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Goro Extra Elite /Ataraxie´s Capone x Fatima Extra Elite/
 
Feny / Females
Mezitřída / Intermediate class
V1 Bugina od Démona /Ataraxie´s Capone x Amina od Démona/
 
Třída otevřená / Open class
V1 Ginger Extra Elite /Ataraxie´s Capone x Fatima Extra Elite/

 
 
X. Hanácká národní výstava psů, 4. ledna 2015
posuzoval / judge Miroslav Václavík
 

Dobrman černý s pálením / dobrman black and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ, BOS Heron Black Sagitta /Chingachcook vom Eichkamp x Grynia Black Sagitta/
V2 Eol Empire von Jahrestal /Toscano del Diamante Nero x Cindy Crawford von Jahrestal
 
Mezitřída / Intermediate class
VD1 Ranger Rebel Alary Aslar /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Juliette Josephine Alary Aslar/
- neúčast Edy Oksa from 14th Meridian /Oksamit de Grande Vinko x A´Sara from 14th Meridian/
 
Třída otevřená / Open class
V1 Sonny Silver z Helfštýna /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Ilka Imara z Helfštýna/
- neúčast Nick Norris z Tomky /Orson von Nemesis x Magic Mandy z Tomky/
 
Třída pracovní / Working class
VD1 Idar Gumby /Floyd von Utgard x Dafné Gumby/
 
Třída vítězů / Winner class
V1 Orson Orlando Alary Aslar /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Dangerous lady Alary Aslar/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Kira Gujar of Gudas /Pride of Russia Urano x Katy od Dvou lvů/
 
Třída mladých / Junior class
V1 Riffa Moravia Heart /Eria Pro Quantass Quartz x Kima Daker/
VD2 Heidi Black Sagitta /Chingachcook v. Eichkamp x Grynia Black Sagitta/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Ofélie Černý trůn /Andy z Pampy x Muriel Černý trůn/
V2 Baronesse Two Lions House /Pride of Russia odin x Imma Two Lions House/
 
Třída vítězů / Winner class
V1 Juliette Josephine Alary Aslar /Turbo-Rhodes de la Villa de Channes x Bacardi Alary Aslar/
 
Dobrman hnědý s pálením / dobrman brown and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
VD1 Goro Extra Elite /Ataraxie´s Capone x Fatima Extra Elite/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Ginger Extra Elite /Ataraxie´s Capone x Fatima Extra Elite/
VD2 Rozalia Halit Paša /Sylvester Halit Paša x Odyssea Halit Paša/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB Grynia Black Sagitta /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Era Black Sagitta/

 
 
IX. Hanácká národní výstava psů Brno, 5. ledna 2014
posuzoval / judge Antonín Karban
 
 
Dobrman černý s pálením / dobrman black and tan
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Sonny Silver z Helfštýna /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Ilka Imara z Helfštýna/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Ranger Rebel Alary Aslar /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Juliette Josephine Alary Aslar/
V2 Monthy od Dvou lvů /Pride of Russia Odin x Ayoko Two Lions House/
- neúčast Eastwood di Brittasgang /Quint vom Edertal x Corleona Lady di Brittasgang/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Rellaps Niconess /Destiny´s Phoenix Highway to Hell x Focus Once Upton a Time/
V2, r. CAC Apollo od Novomlýnských jezer /Amor Extra Moravák x Xantin Pasecké údolí/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Castor Bono Bohemia Superb /Hiddo od Dvou lvů x Dara Darien Cherlin/
V2, r. CAC Clif z Avarku /Ir Gold Mičer x Bea z Avarku/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Finn Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/
V2, r. CAC Ares vom Stahlberg /Bosz vom Burghof x Kylie von Utgard/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU Lamont od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
V2, r. CAC Dirk Swanko de la Villa de Channes /Vasko Nitro de la Villa de Channes x Swany Pharos de la Villa de Channes/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ, BOB Novalis od Dvou lvů /Modus Ost Muzhik x Gabby od Dvou lvů/
V2 Euphoria di Brittasgang /Quint vom Edertal x Corleona Lady di Brittasgang/
- neúčast Chrissi vom Freyer Tal /Chriss z Padoku x Tahi-Réme Babine/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Baronesse Two Lions House /Pride of Russa Odin x Imma od Dvou lvů/
V2, r. CAC Borgia Anibag /Zamu Les Deux Pupliers x Isména Halit Paša/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Juliette Josephine Alary Aslar /Turbo Rhodes de la Villa de Channes x Bacardi Alary Aslar/
- neúčast Latifa od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU Sant Kreal Parida /Sant Kreal Zeus x Sant Kreal Uslada/
 
Dobrman hnědý s pálením / dobrman brown and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Alex Agbar European K9 training base /Arak-Amaruk du Feu d´Aramon x Alexa Sheridano le Fano/
V2 Rowley Ross Alary Aslar /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Juliette Josephine Alary Aslar/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Adelante von Zahlinic /Sylvester Halit Paša x Halit Paša/
 
Feny / Females 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Nicolette Naomi Alary Aslar /Amigo vom Maindreieck x Bacardi Alary Aslar/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Caramella Coldplay /Pako Daker x Kelly Černý trůn/

 

Hanácká národní výstava psů Brno, 6. ledna 2013
posuzovala / judge MVDr. Gabriela Ridarčíková (Slovensko)

      

 
Dobrman černý s pálením / Schwarz und rot
Psi / Males
Třída mladých / Junior Class
V1, CAJC Flash Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Cheyenne Halit Paša/
- neúčast Lamont od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
- neúčast Rellap Niconess /Destiny´s Phoenix Highway to Hell x Focus Once Upon a Time/
 
Třída otevřená / Open Class
V1 Clif z Avarku /Ir Gold Mičer x Bea z Avarku/
VD2 Lorccan Larry Alary Aslar /Urian Miratio x Bacardi Alary Aslar/
 
Třída vítězů / Winner Class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU Dirk Swanko de la Villa de Channes /Vasko Nitro de la Villa de Channes x Swany Pharos de la Villa de Channes/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior Class
V1, CAJC, BOJ Latifa od dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
VD2 Borgia Anibag /Zamu Les Deux Peupliers x Isména Halit Paša/
D Naysha Nuca z Helfštýna /Armani de Terra Mirabili x Caia Claire z Helfštýna/
 
Mezitřída / Intermediate Class/
V1, CAC Isis Gumby /Floyd von Utgard x Dafné Gumby/
V2 Betty-Be Walentein /El Cid Extra Elite x Fráze Zkanape
V3 Mary Anne Alary Aslar /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Dangerous Lady Alary Aslar/
 
Třída otevřená
V1, CAC Fiona Floe z Helfštýna /Thor Toskar z Helfštýna x Kaily Kiona z Helfštýna/
V2, r. CAC Juliette Josephine Alary Aslar /Turbo-Rhodes de la Villa de Channes x Bacardi Alary Aslar/
 
Třída pracovní / Working Class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB Tahi-Réme Pocahontas /Oksamit de Grande Vinko x Tahi-Réme Roxana/
V2, r. CAC Karmen od Dvou lvů /Chester von der Töpferstad x Gabby od Dvou lvů/
 
Třída vítězů / Winner Class
V1, CAC Hekaté Gumby /Kravallo vom Schmiedbauergut x Dafné Gumby/
 
Dobrman hnědý s pálením / Braun und rot
Feny / Females
Mezitřída / Intermediate Class
D Nicolette Naomi Alary Aslar /Amigo vom Maindreieck x Bacardi Alary Aslar/ 
- neúčast Kissa Katrina z Helfštýna /Pako Daker x Lola Leonie z Helfštýna/
 
Třída otevřená / Open Class
V1, CAC Agamba Anibag /Addi vom Neuland x Isména Halit Paša/

 
Hanácká národní výstava psů Brno, 9. ledna 2012
posuzoval / judge Štefan Štefík (Slovensko)
 
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
- neúčast Amos Wächter Vinces /Leo vom Märkischen Land x Jeannette Halit Paša/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Baron Bob Pálava /Urian Miratio x Baxy Baccara Alexův dvůr/
VD2 Doyle Proffi di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU Andy z Pampy /Elton Extra Moravák x Scarlett Halit Paša/
V2, r. CAC Al-Samir Avašír /Chriss z Padoku x Graciella Halit Paša/
- neúčast Grand Brynal Gold /Bojan vom Havelland x Bora Belníčko/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Jerry od Dvou lvů /Urbano del Diamante Nero x Anelly od Dvou lvů/
- neúčast Winner Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Sonique de Grande Vinko/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
- neúčast Mercy Moravia Heart /Elton Extra Moravák x Kima Daker/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Tahi-Réme Pocahontas /Oksamit de Grande Vinko x Tahi-Réme Roxana/
VD2 Debee di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Azumi Melero /Conall Moravia Heart x Felicita Passo Doble/
V2, r. CAC Áté Avodar /Dixon Gumby x Lorraine Halit Paša/
 
Třída otevřená / Open class
- neúčast Kelly Grace od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Katy od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB Corleona Lady di Brittasgang /Spike Les Deux Peupliers x Brittanica Halit Paša/
V2, r. CAC Irin od Dvou lvů /Nitro del Rio Bianco x Carys od Dvou lvů/
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Art Anibag /Addi vom Neuland x Isména Halit Paša/
 

 
 


Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída štěňat / Puppy class
VN1  Dark Diamond di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/

Třída dorostu / Puppy class
VN1  Lorccan Larry Alary Aslar /Urian Miratio x Bacardi Alary Aslar/

Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, nejlepší  mladý, 3. nejlepší mladý pes výstavy (Junior BIG III.) Noris Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Princezna Halit Paša/ 

 

V2  Bayron Artep Moravia /Kravallo vom Schmiedbauergut x Daisy Sweet Perla Brzeczsz/
V3  Adam Melero /Conall Moravia Heart x Felicita Passo Doble/

Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, národní vítěz, BOB Jerry od Dvou lvů /Urbano del Diamante Nero x Anelly od Dvou lvů/

 

Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1  Desert Rose di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/

      
Třída mladých / Junior class
V1  Karmen od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
VD2  Azumi Melero /Conall Moravia Heart x Felicita Passo Doble/
VD3  Aara Melero /Conall Moravia Heart x Felicita Passo Doble/

Třída vítězů
V1  Irin od Dvou lvů /Nitro del Rio Bianco x Carrys od Dvou lvů/
V2  Corleona Lady di Brittasgang /Spike Les deux Peupliers x Brittanica Halit Paša/

 

Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males
Mezitřída / Intermediate class
V1  Akim Golden Swem /Gaston od Dvou lvů x Egida Jumper/
V2  Achninn Aam Ebony Queen /Cliff vom Beuchower Hof x Hermína Zkanape/

Feny / Females
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, Národní vítěz Conny Royal Castelberg /Chris z Padoku x Lola Leonie z Helfštýna/

 

TOPlist
TOPlist