KVĚTEN / ČERVEN

 

 

 

BŘEZEN

LISTOPAD

 

   
 
 
CELOSTÁTNÍ VÝSTAVA PSŮ SENEC
 
KVĚTEN / ČERVEN
 
 
 

 
Mezinárodní výstava psů Nitra, 29. listopadu 2015
posuzoval / judge
 
 
Dobrman černý s pálením / black and tan
Psi / Males
Třída
 
Dobrman hnědý s pálením / black and tan
Psi / Males
Třída 

Mezinárodní výstava psů Nitra, 1. března 2015
posuzoval / judge Devi Danijel Boroš (RS)
 
 
Dobrman černý s pálením / black and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Dark Diktátor von Ashanti /Tahi-Réme Max x Veronika del Mediano/
V2 Tom Tailor Morgantina /President King of Darkness x Ola Olivia Morgantina/
- neúčast Awesome
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Nick Norris z Tomky /Orson von Nemesis x Magic Mandy z Tomky/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Sonny Silver z Helfštýna /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Ilka Imara z Helfštýna/
- neúčast Sylvester Stallone Morgantina /President King of Darkness x Ola Olivia Morgantina/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC, CACIB, BOB Royal Rezon Vis Absoluta /Gran Mollis Armani x Petra Perla Vis Absoluta/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Genesis Best Cerber /Grand Mollis Armani x Petra-Perla Vis Absoluta/
V2 Thelma Tea Morgantina /President King of Darkness x Ola Olivia Morgantina/
- neúčast Alexis Blekitny Kanion Robostus
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Tahi-Réme Jameerah /
V2, r. CAC Al-Pari z Negraland
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, BOS Pride of Russia Luna Nera /
V2, r. CAC Dorothea Maxsa from Fourteenth Meridian /Maxim di Altobello x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
 
Třída pracovní / Working class
- neúčast Alisha Ashlan Blekitny Kanion

Mezinárodní výstava psů Nitra, 28. února 2015
posuzoval / judge Pedro Ivo Santos Bispo (Portugalsko)
 
 
Dobrman černý s pálením / black and tan
Psi / Males
Třída
 
Mezinárodní výstava psů Nitra, 11. ledna 2015
posuzoval / judge Tibor Havelka (Slovensko)
 
 
Dobrman černý s pálením / black and tan
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
- neúčast Ars Longa Alacris
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOS Dark Diktátor von Ashanti /Tahi-Réme Max x Veronika del Mediano/
V2 Eol Empire Jahrestal
VD3 Awesome
 
Mezitřída / Intermediate class
V1 Tira Vento Rolling Stone
- neúčast Edy Oksa from Fourteenth Meridian
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Sonny Silver z Helfštýna /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Ilka Imara z Helfštýna/
VD2 Nick Norris z Tomky /Orson von Nemesis x Magic Mandy z Tomky/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB Tira Vento Rolls Royce /
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Genesis Best Cerber /Grand Mollis Armani x Petra-Perla Vis Absoluta/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1 Al-Pari z Negraland
 
Třída šampionů / Champion class
- neúčast Sant Kreal Parida /Sant Kreal Zeus x Sant Kreal Uslada/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV, BOB Albany Semper Fidelis /

 
Mezinárodní výstava psů Nitra, 10. ledna 2015
posuzoval / judge Jozef Klíma (Slovensko)
 
 
Dobrman černý s pálením / black and tan
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
- neúčast Ars Longa Alacris
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Dark Diktátor von Ashanti /Tahi-Réme Max x Veronika del Mediano/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, BOS Edy Oksa from Fourteenth Meridian /
V2, r. CAC, r. CACIB Big Brother King of Darkness
V3 Sylvester Stallone Morgantina /President King of Darkness x Ola Olivia Morgantina/
VD4 Tira Vento Rolling Stone
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Nick Norris z Tomky /Orson von Nemesis x Magic Mandy z Tomky/
VD2 Sonny Silver z Helfštýna /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Ilka Imara z Helfštýna/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB Tira Vento Rolls Royce /
 
Třída čestná / Honor class
V1 Royal Rezon Vis Absoluta /Gran Mollis Armani x Petra Perla Vis Absoluta/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Tara Tamara Morgantina /President King of Darkness x Ola Olivia Morgantina/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Genesis Best Cerber /Grand Mollis Armani x Petra-Perla Vis Absoluta/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, BOB Pique Dame di Perlanera /
V2, r. CAC Al-Pari z Negraland
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Dorothea Maxsa from Fourteenth Meridian /Maxim di Altobello x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
 
Třída šampionů / Champion class
- neúčast Sant Kreal Parida
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Albany Semper Fidelis /

 
Mezinárodní výstava psů Nitra, 30. listopadu 2014
posuzoval / judge Miroslav Václavík
 
 
Dobrman černý s pálením / black and tan
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Tom Tailor Morgantina /President King of Darkness x Ola Olivia Morgantina/
 
Třída mladých / Junior class
V1 Eol Empire Jahrestal
VD2 Amazing Avatar Robostus
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, BOB Dado di Prisconte
VD2 Edy Oksa From Fourteenth Meridian
 
Třída otevřená / Open class
- neúčast Oli del Nasi
- neúčast Sonny Silver z Helfštýna /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Ilka Imara z Helfštýna/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC, r. CACIB Royal Rezon Vis Absoluta /Gran Mollis Armani x Petra Perla Vis Absoluta/
- neúčast Livonija Baron Nostradamus
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Lamont od Dvou lvů /
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Ikar Ikaros Morgantina
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
- neúčast Thelma Tea Morgantina /President King of Darkness x Ola Olivia Morgantina/
 
Třída mladých / Junior class
V1 Genesis Best Cerber /Grand Mollis Armani x Petra-Perla Vis Absoluta/
V2 Alexis Blekitny Kanion Robostus
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Al Pari z Negraland
V2 Omega del Nasi
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Famous Floris z Innej Bajki
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOS Alisha Ashlan Blekitny Kanion /
D Bonita Besta Blekitny Kanion
 
Dobrman hnědý s pálením / black and tan
Psi / Males
Třída pracovní / Working class
VD1 Olymp von Nemesis

 

Mezinárodní výstava psů Nitra, 29. listopadu 2014
posuzoval / judge Jaroslav Matyáš (Slovensko)
 
 
Dobrman černý s pálením / black and tan
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Tom Tailor Morgantina /President King of Darkness x Ola Olivia Morgantina/
 
Třída mladých / Junior class
VD1 Amazing Avatar Robostus
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, BOS Dado di Prisconte
V2, r. CAC Edy Oksa From Fourteenth Meridian
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Nick Norris z Tomky /Orson von Nemesis x Magic Mandy z Tomky/
V2, r. CAC Oli del Nasi
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Royal Rezon Vis Absoluta /Gran Mollis Armani x Petra Perla Vis Absoluta/
- neúčast Livonija Baron Nostradamus
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Ikar Ikaros Morgantina
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
- neúčast Thelma Tea Morgantina /President King of Darkness x Ola Olivia Morgantina/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Alexis Blekitny Kanion Robostus
 
Mezitřída / Intermediate class
VD1 Euphoria di Brittasgang
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Al Pari z Negraland
V2, r. CAC Omega del Nasi
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC, CACIB, BOB Amorella di Perlanera
V2, r. CAC Famous Floris z Innej Bajki
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Alisha Ashlan Blekitny Kanion
V2, r. CAC Bonita Besta Blekitny Kanion
 
Dobrman hnědý s pálením / black and tan
Psi / Males
Třída pracovní / Working class
VD1 Olymp von Nemesis

 

Mezinárodní výstava psů Nitra, 1. června 2014
posuzoval / judge Victor van Raamsdonnk (Belgie)
 
 
Dobrman černý s pálením / black and tan
Psi / Males
Třída štěňat
VN1 Dark Diktátor von Ashanti /Tahi-Réme Max x Veronika del Mediano/
 
Třída mladých
V1, CAJC Sonny Silver z Helfštýna /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Ilka Imara z Helfštýna/
 
Mezitřída
V1, CAC Sylvester Stallone Morgantina /President King of Darkness x Ola Olivia Morgantina/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB, BOB Royal Rezon Vis Absoluta /Gran Mollis Armani x Petra Perla Vis Absoluta/
 
Třída veteránů
V1 Chriss z Padoku /Carlos z Padoku x Sant Kreal Riorita/
 
Feny / Females
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ Al-Pari z Negraland /Royal Rezon Vis Absoluta x Amira-Abla Blekitny Kanion/
VD2 Neva z Tomky /Orson von Nemesis x Magic Many z Tomky/
 
Mezitřída
V1, CAC Furia Best Cerber /Bentley Mysa Hersones x Demether Best Cerber/
 
Třída otevřená
- neúčast Ramada Ria Morgantina /Ikar Ikaros Morgantina x Asara Maddob/
 
Třída pracovní
V1, CAC, r. CACIB Prima Donna Miratio /Tahi-Réme Zebulon x Selema Miratio/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB, BOS Sant Kreal Parida /Sant Kreal Zeus x Sant Kreal Uslada/
 
Dobrman hnědý s pálením / black and tan
Psi / Males
Mezitřída
V1 Elegant Line Edgard /Teraline Midgard x Elegant Line Ornella/
 
Třída otevřená
V1, CAC Steel Dragon Ontario /Steel Dragon Reno x Branca de la Schyta/
 
Třída šampionů
V1, CAC, r. CACIB Djambo vom Welfengarten /Siboveld´s Maranzano x Cheyenne vom Welfengarten/

Mezinárodní výstava psů Nitra, 31. května 2014
posuzoval / judge Jari Rosario Spagna (Itálie)
 
 
Dobrman černý s pálením / black and tan
Psi / Males
Třída štěňat
N Dark Diktátor von Ashanti /Tahi-Réme Max x Veronika del Mediano/
 
Třída mladých
V1 Sonny Silver z Helfštýna /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Ilka Imara z Helfštýna/
 
Třída šampionů
V1 Royal Rezon Vis Absoluta /Gran Mollis Armani x Petra Perla Vis Absoluta/
 
Třída veteránů
V1, BOV, BOB Chriss z Padoku /Carlos z Padoku x Sant Kreal Riorita/
 
Feny
Třída mladých
V1 Al-Pari z Negraland /Royal Rezon Vis Absoluta x Amira-Abla Blekitny Kanion/
V2 Neva z Tomky /Orson von Nemesis x Magic Many z Tomky/
 
Mezitřída
V1 Furia Best Cerber /Bentley Mysa Hersones x Demether Best Cerber/
 
Třída pracovní
V1, CAC, CACIB Prima Donna Miratio /Tahi-Réme Zebulon x Selema Miratio/
- neúčast Juliette Josephine Alary Aslar /Turbo Rhodes de la Villa de Channes x Bacardi Alary Aslar/
 
Třída šampionů
V1 Sant Kreal Parida /Sant Kreal Zeus x Sant Kreal Uslada/
 
Dobrman hnědý s pálením / black and tan
Psi / Males
Mezitřída
VD1 Elegant Line Edgard /Teraline Midgard x Elegant Line Ornella/
 
Třída otevřená
V1, CAC, CACIB Steel Dragon Ontario /Steel Dragon Reno x Branca de la Schyta/
 
Třída šampionů
V1 Djambo vom Welfengarten /Siboveld´s Maranzano x Cheyenne vom Welfengarten/

Celostátní výstava psů Senec, 30. května 2014
posuzoval / judge Imrich Sopko (Slovensko)
 
Dobrman černý s pálením / black and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Nick Norris z Tomky /Orson von Nemesis x Magic Mandy z Tomky/
VD2 Sonny Silver z Helfštýna /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Ilka Imara z Helfštýna/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Orson Orlando Alary Aslar /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Ilka Imara z Helfštýna/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Rellaps Niconess /Destiny´s Phoenix Highway to Hell x Focus Once Upon a Time/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Neva z Tomky /Orson von Nemesis x Magic Mandy z Tomky/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, BOS Furia Best Cerber /Bentley Mysa Hersones x Demether Best Cerber/
VD2 Euphoria di Brittasgang /
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Ramada Ria Morgantina /Ikar Ikaros Morgantina x Asara Maddob/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Juliette Josephine Alary Aslar /Turbo Rhodes de la Villa de Channes x Bacardi Alary Aslar/
 
Dobrman hnědý s pálením / brown and tan
Psi / Males
Třída otevřená / Open class
- neúčast Steel Dragon Ontario /Steel Dragon Reno x Branca de la Schyta/

Mezinárodní výstava psů Nitra, 1. prosince 2013
posuzoval / judge Csaba Pettkó (Maďarsko)
 
 
Dobrman černý s pálením / black and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
D Sylvester Stallone Morgantina /President King of Darkness x Ola Olivia Morgantina/
- neúčast Eastwood di Brittasgang /Quint von Edertal x Corleona Lady di Brittasgang/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Robert Redford Morgantina /Ikar Ikaros Morgantina x Asara Maddob/
V2, r. CAC Bentley Benelli of Kimberly-Pearl /Urbano del Diamante Nero x Tom-Dober Jetta Black Pearl/
V3 Utrillo di Perlanera /Urbano del Diamante Nero x Cassy Crystal di Perlanera/
 
Třída otevřená / Open class
VD1 Rellaps Niconess /Destiny´s Phoenix Highway to Hell x Focus Once Upon a Time/
D Bolt vom Freyer Tal /Yankee vom Klingbach x Carisma vom Finkenheim/
 
Třída pracovní / Working class
- neúčast Livonija Baron Nostradamus /Livonija Baron Heart of Hamlet x Livonija Baronesa Kingly Kassandra/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOB Tahi-Réme Legolas /Ron del Riorsilva x Tahi-Réme Quinie/
- neúčast La Mansh iz Zoosfery /Pride of Russia Kaspij x Kabbalah iz Zoosfery/
- neúčast Pride of Russia Angel /Urbano del Diamante Nero x Pride of Russia Cassandra/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Neva z Tomky /Orson von Nemesis x Magic Mandy z Tomky/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Furia Best Cerber /Bentley s´Mysa Hersones x Deméther Best Cerber/
V2 Summer Sunny Morgantina /President King of Darkness x Ola Olivia Morgantina/
D Athena Kimagren Bohemia /Aggrenox Sheridano le Fano x Kimberly Gold Mičer/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Baronesse Two Lions House /Pride of Russia Odin x Imma od Dvou lvů/
VD2 Adelaide von Zahlinic /Sylvester Halit Paša x Irga Halit Paša/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Bonita Besta Błękitny Kanion /Napoleon Nils z Diabeli x Evita Evta z Innej Bajky/
- neúčast Rena Regina Morgantina /Ikar Ikaros Morgantina x Asara Maddob/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC, CACIB, BOS Sant Kreal Parida /Sant Kreal Zeus x Sant Kreal Uslada/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Una Donna Tschethay di Matario /Tschet Graf of Mon-ja-mes x Hayama Bajoko di Matario/
V2, r. CAC Greta Garbo iz Zoosfery /Brait iz Zoosfery x Yavlenie iz Zoosfery/
 
 
Dobrman hnědý s pálením / brown and tan
Psi / Males
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Adelante von Zahlinic /Sylvester Halit Paša x Irga Halit Paša/
 
Třída otevřená / Open class
VD1 Pride of Russia Igor /Pride of Russia Sidor x Euro Dinamika iz Zoosfery/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Bounty Maddob /Eria Pro Timur Taurus x Tahi-Réme Mirage/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
VD1 Maggie od Dvou lvů /Pride of Russia Odin x Ayoko Two Lions House/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Arsinoe de Grande Vinko /Ale Alamos del Citone x Modust Ost Wis Wespera/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Tara z Padoku /Oscar z Padoku x Sant Kreal Riorita/
- neúčast Beatrix il Conte del Forte /Armani de Terra Mirabili x Karmen Majstersztyk/
 

 

Mezinárodní výstava psů Nitra, 30. listopadu 2013
    posuzovala / judge Tijana Konrad (Srbsko)
 
 
Dobrman černý s pálením / black and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Sylvester Stallone Morgantina /President King of Darkness x Ola Olivia Morgantina/
- neúčast Eastwood di Brittasgang /Quint von Edertal x Corleona Lady di Brittasgang/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Bentley Benelli of Kimberly-Pearl /Urbano del Diamante Nero x Tom-Dober Jetta Black Pearl/
V2, r. CAC Robert Redford Morgantina /Ikar Ikaros Morgantina x Asara Maddob/
V3 Utrillo di Perlanera /Urbano del Diamante Nero x Cassy Crystal di Perlanera/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Elano Graf of Ja-mes-le´mon /Chester von der Töpferstadt x Aurelie Grafin of Ja-mes-le´mon/
- neúčast Bolt vom Freyer Tal /Yankee vom Klingbach x Carisma vom Finkenhein/
- neúčast Rellaps Niconess /Destiny´s Phoenix Highway to Hell x Focus Once Upon a Time/
 
Třída pracovní / Working class
- neúčast La Mansh iz Zoosfery /Pride of Russia Kaspij x Kabbalah iz Zoosfery/
- neúčast Livonija Baron Nostradamus /Livonija Baron Heart of Hamlet x Livonija Baronesa Kingly Kassandra/
 
Třída šampionů / Champion class
- neúčast Pride of Russia Angel /Urbano del Diamante Nero x Pride of Russia Cassandra/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Furia Best Cerber /Bentley s´Mysa Hersones x Deméther Best Cerber/
V2 Summer Sunny Morgantina /President King of Darkness x Ola Olivia Morgantina/
V3 Athena Kimagren Bohemia /Aggrenox Sheridano le Fano x Kimberly Gold Mičer/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Rena Regina Morgantina /Ikar Ikaros Morgantina x Asara Maddob/
V2, r. CAC Xanthee Gräfin of Mon-ja-mes /
V3 Pride of Russia Kephara /Punsh iz Doma Domeni x Pride of Russia One More/
VD4 Baronesse Two Lions House /Pride of Russia Odin x Imma od Dvou lvů/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Bonita Besta Błękitny Kanion /Napoleon Nils z Diabeli x Evita Evta z Innej Bajky/
V2, r. CAC Ramada Ria Morgantina /Ikar Ikaros Morgantina x Asara Maddob/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC, r. CACIB Sant Kreal Parida /Sant Kreal Zeus x Sant Kreal Uslada/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Greta Garbo iz Zoosfery /Brait iz Zoosfery x Yavlenie iz Zoosfery/
 
 
Dobrman hnědý s pálením
Psi / Males
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Pride of Russia Igor /Pluto de Grande Vinko x Estonia Etnos Nestle Malin/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOB Bounty Maddob /Eria Pro Timur Taurus x Tahi-Réme Mirage/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
VD1 Maggie od Dvou lvů /Pride of Russia Odin x Ayoko Two Lions House/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Amina od Démona /Citto von der Wudritz x Lessi Extra Moravák/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC, CACIB, BOS Arsinoe de Grande Vinko /Ale´Alamos del Citone x Modus Ost Vis Wespera/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Tara z Padoku /Oscar z Padoku x Sant Kreal Riorita/
- neúčast Beatrix il Conte del Forte /Armani de Terra Mirabili x Karmen Majstersztyk/

 

image

 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males
Třída otevřená
V1, CAC Fire Fox Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/
 
Třída šampionů
V1, CAC Djambo vom Welfengarten /Siboveld´s Maranzano x Cheyenne vom Welfengarten/
 
Feny / Females
Třída mladých
VD1 Nipsy Noreen Alary Aslar /Amigo vom Maindreieck x Bacardi Alary Aslar/
 
Třída otevřená
V1, CAC Fatima Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/
 
Třída šampionů
V1, CAC Indhira Elite House /Zordan Zewi del Citone x Ciara Elite House/
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída mladých
V1, CAJC Kanye Elite House /Dante Delle Querce Nere x Arizona Elite House/
 
Mezitřída
V1, CAC, Derby Winner (nejlepší pes narozený v roce 2011), r. CACIB Royal Rezon Vis Absoluta /Grand Mollis Armani x Petra Perla Vis Absoluta/ - v závěrečných soutěžích Derby Winner FCI II. skupiny
 
Třída otevřená
V1, CAC, CACIB, BOB Ronin King of Darkness /Gamous Fidel di Perlanera x Rocca Gem´givveeon/
V2, r. CAC Al Samir Avašír /Chriss z Padoku x Graciella Halit Paša/
 
Třída pracovní
V1, CAC Harras Haico Alary Aslar /Urian Miratio x Bon Jour Alary Aslar/
- neúčast Excellent Goldest Diamong /Chriss z Padoku x Sant Kreal Harisma/
 
Třída šampionů
- neúčast V´Firam Virus od Telepa /F´Hiram Royal Bell x Janis Jopplin od Telepa/
 
Feny / Females
Třída dorostu
VN1 Xolani King of Darkness /Nibbio del Diamante Nero x Osca from King of Darkness/
 
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ Prima Donna Miratio /Tahi-Réme Zebulon x Selema Miratio/
V2 Tahi-Réme Tiffany /Hero di Casa Fox x Tahi-Réme Ameeriah/
- neúčast Tahi-Réme Tyra /Hero di Casa Fox x Tahi-Réme Ameeriah/
 
Mezitřída
V1, CAC Amira Abla Błękitny Kanion /Napoleon-Nils z Diabeli x Evita Evta z Innej Bajky/
- neúčast Aphrodite Tina Aurora od Telepa /V´Firam Virus od Telepa x Thamar Tara od Telepa/
 
Třída otevřená
V1, CAC, CACIB, Vítěz Grand Prix Slovakia Tahi-Réme Pocahontas /Oksamit de Grande Vinko x Tahi-Réme Roxana/
V2, r. CAC Krystal Kasey Alary Aslar /Hudson Hawk von Jahrestal x Dangerous Lady Alary Aslar/
 
Třída pracovní
V1, CAC Osca from King of Darkness /Come As You Are Jared x Come As You Are Vesta/
 
Třída šampionů
V1, CAC, r. CACIB Tahi-Réme Gitana /Ale Alamos del Citone x Tahi-Réme Roxana/
V2, r. CAC Ivette Ivy Elite House /Zordan Zewi del Citone x Ciara Elite House/
- neúčast Alexa vom Freyer Tal /Chriss z Padoku x Carisma vom Finkenhein/
 
Třída veteránů
- neúčast Mona Extra Moravák /Como Jivono di Matario x Herta Marion/


image

 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males
Třída mladých
VD1 Bacardi vom Freyer Tal /Yankee vom Klingbach x Carisma vom Finkenhein/
 
Třída šampionů
V1, CAC Djambo vom Welfengarten /Siboveld´s Maranzano x Cheyenne vom Welfengarten/
 
Feny / Females
Třída mladých
V1, CAJC, Vítěz mladých Grand Prix Slovakia Nipsy Noreen Alary Aslar /Amigo vom Maindreieck x Bacardi Alary Aslar/
 
Třída šampionů
V1, CAC Indhira Elite House /Zordan Zewi del Citone x Ciara Elite House/
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída mladých
V1, CAJC, Vítěz mladých Grand Prix Slovakia Kanye Elite House /Dante Delle Querce Nere x Arizona Elite House/
 
Mezitřída
V1, CAC, r. CACIB Royal Rezon Vis Absoluta /Grand Mollis Armani x Petra Perla Vis Absoluta/
 
Třída otevřená
V1, CAC, CACIB, Vítěz Grand Prix Slovakia Al Samir Avašír /Chriss z Padoku x Graciella Halit Paša/
V2, r. CAC Ronin King of Darkness /Gamous Fidel di Perlanera x Rocca Gem´givveeon/
 
Třída pracovní
VD1 Harras Haico Alary Aslar /Urian Miratio x Bon Jour Alary Aslar/
- neúčast Excellent Goldest Diamong /Chriss z Padoku x Sant Kreal Harisma/
 
Třída šampionů
- neúčast V´Firam Virus od Telepa /F´Hiram Royal Bell x Janis Jopplin od Telepa/
 
Třída čestná
V1 Chriss z Padoku /Carlos z Padoku x Sant Kreal Riorita/ - v závěrečných soutěží BIG I. třídy čestné
 
Feny / Females
Třída dorostu
VN1 Sant Kreal Parida /Sant Kreal Zeus x Sant Kreal Uslada/
 
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ, Vítěz mladých Grand Prix Slovakia Prima Donna Miratio /Tahi-Réme Zebulon x Selema Miratio/
VD2 Tahi-Réme Tiffany /Hero di Casa Fox x Tahi-Réme Ameeriah/
- Tahi-Réme Tyra /Hero di Casa Fox x Tahi-Réme Ameeriah/
 
Mezitřída
V1, CAC, r. CACIB Amira Abla Błękitny Kanion /Napoleon Nils z Diabeli x Evita Evta z Innej Bajky/
- Aphrodite Tina Aurora od Telepa /V´Firam Virus od Telepa x Thamar Tara od Telepa/
 
Třída otevřená
V1, CAC Tahi-Réme Pocahontas /Oksamit de Grande Vinko x Tahi-Réme Roxana/
V2 Krystal Kasey Alary Aslar /Hudson Hawk von Jahrestal x Dangerous Lady Alary Aslar/
 
Třída pracovní
V1, CAC Tahi-Réme Gitana /Ale Alamos del Citone x Tahi-Réme Roxana/
V2, r. CAC Paris King of Darkness /Ron del Fiorsilva x Rocca Gem´givveeon/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB, Vítěz Grand Prix Slovakia, BOB Ivette Ivy Elite House /Zordan Zewi del Citone x Ciara Elite House/
V2, r. CAC Alexa vom Freyer Tal /Chriss z Padoku x Carisma vom Finkenhein/
 

 

Celostátní výstava psů Senec, 8. června 2012

image

 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males
Třída mladých
VD1 Bacardi vom Freyer Tal /Yankee vom Klingbach x Carisma vom Finkenhein/
 
Feny / Females
Třída mladých
V1 Nipsy Noreen Alary Aslar /Amigo vom Maindreieck x Bacardi Alary Aslar/
 
Mezitřída
V1, CAC Lucky Lizeta Tikrai Nauja /Livonija Baron Hitchock x Borana di Altobello/
 
Třída šampionů
V1, CAC Indhira Elite House /Zordan Zewi del Citone x Ciara Elite House/
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída čestná
V1 Chriss z Padoku /Carlos z Padoku x Sant Kreal Riorita/ - v závěrečných soutěžích se umístil na třetím místě ve třídě čestné - BIG III.
 
Třída mladých
V1, CAJC Kanye Elite House /Dante Delle Querce Nere x Arizona Elite House/
 
Třída otevřená
V1, CAC Al Samir Avašír /Chriss z Padoku x Graciella Halit Paša/
V2, r. CAC Nike Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Princezna Halit Paša/
 
Třída pracovní
- Excellent Goldest Diamong /Chriss z Padoku x Sant Kreal Harisma/
 
Třída šampionů
V1, CAC Caro Extra Elite /Energy Extra Moravák x Ira Extra Moravák/
 
Feny / Females
Třída dorostu
VN1 Sant Kreal Parida /Sant Kreal Zeus x Sant Kreal Uslada/
 
Třída mladých
VD1 Tahi-Réme Tiffany /Hero di Casa Fox x Tahi-Réme Ameeriah/
 
Třída otevřená
VD1 Krystal Kasey Alary Aslar /Hudson Hawk von Jahrestal x Dangerous Lady Alary Aslar/
 
Třída šampionů
V1, CAC, BOB Rocco z Padoku /Jago Sant Kreal x Sharon  z Padoku/ v závěrečných soutěžích se umístila na úžasném druhém místě - BIG II.
V2, r. CAC Ivette Ivy Elite House /Zordan Zewi del Citone x Ciara Elite House/
V3 Alexa vom Freyer Tal /Chriss z Padoku x Carisma vom Finkenhein/
 
Třída veteránů
- neúčast Mona Extra Moravák /Como Jivono di Matario x Herta Marion/
 

 

DERBY WINNER SHOW
Mezinárodní výstava psů Nitra, 5. června 2011
posuzoval Vlastislav Vojtek (SK)
 
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males
Třída dorostu
VN1 Sember Fidelis I´m in Charge /Pride of Russia Kaspij x Come As You Are Tiffany/
 
Třída mladých
V1, CAJC Adonis vom Freyer Tal /Chriss z Padoku x Carisma vom Finkenhein/
VD2 Eliot Velký Jarok /Pako Daker x Elizabeth Black Sagitta/
 
Mezitřída
- neúčast Enji Goldest Diamond /Chriss z Padoku x Sant Kreal Harisma/
 
Třída otevřená
V1 Cliff Royal Dux /Amos Royal Dux x Oxa von Aurachgrund/
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída štěňat
VN1 Imann Imperator di Baia Nera /Hero di Casa Fox x Electra di Baia Nera/
 
Třída mladých
V1, CAJC, nejlepší mladý (Junior BOB) Colin Cohen de Terra Mirabili /Ale Alamox del Citone x Vivienne Miratio/
 
Mezitřída
V1, CAC, CACIB Tahi-Réme Igor /Andres Crockett del Citone x Tahi-Réme Giniti/
V2, r. CAC Jack Nuova Dolce Vita /Victor Vincent V.H. Wantij x Hera Nuova Dolce Vita/
 
Třída otevřená
V1, CAC, r. CACIB Semper Fidelis Gallardo /Zordan Zewi del Citone x Smart Wood Hills Martin/
 
Feny / Females
Třída mladých
V1, CAJC Ester Velký Jarok /Pako Daker x Elizabeth Black Sagitta/
V2 Alexa vom Treyer Tal /Chriss z Padoku x Carisma vom Finkenhein/
 
Mezitřída
V1, CAC Tahi-Réme Icy /Andres Crockett del Citone x Tahi-Réme Giniti/
 
Třída otevřená
V1, CAC Cherry di Perlanera /Zordan Zewi del Citone x Tahi-Réme Ruthy/
- absence Ola Olivia Morgantina /Tahi-Réme Rómeo x Hellen Hunt Morgantina/
 
Třída pracovní
V1, CAC, CACIB, BOB Semper Fidelis Albany /Lassan di Satti x Come As You Are Jade/
V2, r. CAC, r. CACIB Osca from King of Darkness /Come As You Are Jared x Come As You Are Vesta/
 
 
Výsledky převzaty z: http://slovakia.doberman.sk/
 

 

 
 
Dobrman hnědý s pálením
Psi
Třída dorostu
VN1 Sember Fidelis I´m in Charge /Pride of Russia Kaspij x Come as You Are Tiffany/
 
Třída mladých
V1, CAJC Adonis vom Freyer Tal /Chriss z Padoku x Carisma vom Finkenhein/
V2 Eliot Velký Jarok /Pako Daker x Elizabeth Black Sagitta/
 
Mezitřída
V1, CAC, r. CACIB Enji Goldest Diamond /Chriss z Padoku x Sant Kreal Harisma/
 
Třída otevřená
V1 Cliff Royal Dux /Amos Royal Dux x Oxa von Aurachgrund/
 
Dobrman černý s pálením
Psi
Třída štěňat
VN1 Imann Imperator di Baia Nera /Hero di Casa Fox x Electra di Baia Nera/
 
Třída dorostu
VN1 Quinus Quirinus Morgantina /Chriss z Padoku x Asara Maddob/
 
Třída mladých
V1, CAJC, nejlepší mladý (Junior BOB) Colin Cohen de Terra Mirabili /Ale Alamox del Citone x Vivienne Miratio/
 
Mezitřída
V1, CAC, CACIB Tahi-Réme Igor /Andres Crockett del Citone x Tahi-Réme Giniti/
V2, r. CAC Jack Nuova Dolce Vita /Victor Vincent V.H. Wantij x Hera Nuova Dolce Vita/
 
Třída otevřená
V1, CAC Semper Fidelis Gallardo /Zordan Zewi del Citone x Smart Wood Hills Martin/
 
Feny
Třída mladých
V1, CAJC Ester Velký Jarok /Pako Daker x Elizabeth Black Sagitta/
V2 Alexa vom Treyer Tal /Chriss z Padoku x Carisma vom Finkenhein/
 
Mezitřída
V1, CAC, CACIB, BOB Diva D´Oro di Perlanera /Ale´Alamos del Citone x Tahi-Réme Lottie/, v závěrečných soutěžích BIG II., posuzovala Dorothea Carroll (IRL)
 
 
V2, r. CAC, r. CACIB Tahi-Réme Icy /Andres Crockett del Citone x Tahi-Réme Giniti/
 
Třída otevřená
V1, CAC Cherry di Perlanera /Zordan Zewi del Citone x Tahi-Réme Ruthy/
- absence Ola Olivia Morgantina /Tahi-Réme Rómeo x Hellen Hunt Morgantina/

 

Celostátní (CAC) výstava psů Senec, 3. června 2011
posuzoval / judge Jaroslaw Guba (Polsko)

 

Dobrman hnědý s pálením
Feny / Females
Třída šampionů
V1, CAC Deméther Best Cerber /Eria Pro Timur Taurus x Athena Best Cerber/
 
Dobrman černý s pálením
Psi / Males
Třída mladých
V1, CAJC, BOB Colin Cohen de Terra Mirabili /Ale Alamos del Citone x Vivienne Miratio/
V2 Klif Moravia Heart /Conall Moravia Heart x Kima Daker/
 
Mezitřída
V1, CAC Nike Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Princezna Halit Paša/
 
Třída otevřená
V1, CAC Daidalos Best Cerber /Eria Pro Timur Taurus x Athena Best Cerber/
 
Třída pracovní
V1, CAC Arny di Brittasgang /Aramis Halit Paša x Ashley Alary Aslar/
 
Feny / Females
Třída mladých
V1, CAJC Ester Velký Jarok /Pako Daker x Elizabeth Black Sagitta/
 
Třída otevřená
V1, CAC Diana Best Cerber /Eria Pro Timur Taurus x Athena Best Cerber/

 

TOPlist
TOPlist