Mezinárodní výstava psů Trenčín, 19. ledna 2014
posuzovala / judge Olga Dolejšová
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Sonny Silver z Helfštýna /Dirk-Swanko de la Villa de Channes x Ilka Imara z Helfštýna/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Robert Redford Morgantina /Ikar Ikaros Morgantina x Asara Maddob/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, BOS Rellaps Niconess /Destiny´s Phoenix Highway to Hell x Focus Once Upon a Time/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Yacheero´s Pando Pandero /Yacheero´s Dero Descaro x Ola Olivia Morgantina/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Ronin King of Darkness /Famous Fidel di Perlanera x Gem´Givveon Rocca/
- neúčast Dirk-Swanko de la Villa de Channes /Vasko-Nitro de la Villa de Channes x Swany-Pharos de la Villa de Channes/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Chrissi vom Freyer Tal /Chriss z Padoku x Tahi-Réma Babine/
V2 Furia Best Cerber /Bentley´s Mysa Hersones x Demether Best Cerber/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Baronesse Two Lions House /Pride of Russia Odin x Imma od Dvou lvů/
V2, r. CAC Rena Regina Morgantina /Ikar Ikaros Morgantina x Asara Maddob/
V3 Pride of Russia Kephara /Punsh iz Doma Domeni x Pride of Russia One More/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Priscilla Presley Morgantina /Dream Star of Bedea x Hellen Hunt Morgantina/
V2, r. CAC Carmen Donsa from Fourteenth Meridian /Don Diego vom Harten Kern x A´Sara Nigre Fourteenth Meridian/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Yacheero´s Tiara Tiandra /Matrix di Casa Giardino x Odette Hanired del Rio Bianco/
V2, r. CAC Alisha Ashlan Blekitny Kanion /Napoleon Nils z Diabeli x Evita Evta z Innej Bajki/
- neúčast Juliette Josephine Alary Aslar /Turbo-Rhodes de la Villa de Channes x Bacardi Alary Aslar/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOB Sant Kreal Parida /Sant Kreal Zeus x Sant Kreal Uslada/
V2, r. CAC Bonita Best Klekitny Kanion /Napoleon Nils z Diabeli x Evita Evta z Innej Bajki/
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Dura Lex Polonia Ecco /Yacheero´s Pando Pandero x Dura Lex Polonia Copola/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Maggie od Dvou lvů /Pride of Russia Odin x Ayoko Two Lions House/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Amina od Démona /Citto von der Wudritz x Lessi Extra Moravák/

 

TOPlist
TOPlist