Mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav 2015
posuzoval / judge Mark Lepesaar (Estonsko)


 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 
 
Třída mladých / Junior class 4
V1, CAJC, BOJ Vuitton Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Nomi Halit Paša/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAJC, r. CACIB Vayden Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Nomi Halit Paša/ - dokončen junior šampion ČR
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Dior Ebony Queen /Apache Red Ebony Queen x Jixa od Dvou lvů/
-
VD3 Bubo Anibag
-
 
Třída šampionů / Champion class 
-
-
 
Třída veteránů / Veteran class
-
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class 5
 
Mezitřída / Intermediate class 2
 
Třída otevřená / Open class
-
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC, r. CACIB Anomis Wächter Vinces /
 
Třída šampionů / Champin class
-
 
Třída veteránů / Veteran class
-
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan / Dobermann braun und rot
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
-
VD2 Argos od Černých démonů
 
Mezitřída / Intermediate class
-
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Ataraxies od Černých démonů

 

Mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav, 31. srpna 2014
posuzoval / judge Tibor Havelka (Slovensko)


 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída štěnat / Baby class
VN1 Orano od Dvou lvů /Pride of Russia Urano x Ayoko Two Lions House/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1 Maxx Halit Paša /Sylvester Halit Paša x Ambrosia Halit Paša/
 
Třída šampionů / Champion class
V1 Lamont od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 O´Kata od Dvou lvů /Pride of Russia Urano x Ayoko Two Lions House/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Novalis od Dvou lvů /Modus Ost Muzhik x Gabby od Dvou lvů/
V2 Erra Oksa from Fourteenth Meridian /Oksamit de Grande Vinko x A´Sara from Fourteenth Meridian/
VD3 Minnie von der Lüssenwiese /Asco von der Burgstätte x Briska´s Winnie/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Maya Halit Paša /Sylvester Halit Paša x Ambrosia Halit Paša/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Dorothea Maxsa from Fourteenth Meridian /Maxim di Altobello x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
- neúčast Bonaira Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Hellen Gumby /Kravallo vom Schmiedbauergut x Dafné Gumby/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Cherrie Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Queen Halit Paša/
r. CAC Latifa od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Ithaka Halit Paša /Pimm´s Number One iz Doma Domeni x Galanthus Nobilis Bretagne/
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan / Dobermann braun und rot
Psi / Males
Třída štěňat
VN1 Orfeus od Dvou lvů /Pride of Russia Urano x Ayoko Two Lions House/
 
Feny / Females
V1 Gloria vom Burgenland /Grand Mollis Armani x Abiona vom Burgenland/

 
Mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav21. července 2013
posuzovala / judge MVDr. Gabriela Ridarčíková (Slovensko)
 
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Eliáš di Brittasgang /Quint vom Edertal x Corleona Lady di Brittasgang/
 
Třída mladých / Junior class
V1 Bad Two Lions House /Pride of Russia Odin x Imma od Dvou lvů/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Zorro Pasecké údolí /Caro Extra Elite x Ramya Pasecké údolí/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Amos Wächter Vinces /Leo vom Märkischen Land x Jeannette Halit Paša/ 
V2, r. CAC, r. CACIB Bryan vom Teufelstal /Rondo Valdez vom Residenzschloss x Oxana vom Residenzschloss/
V3 Cewin z Dobříšské obory /Chester von den Töpferstadt x Bendži z Dobříšské obory/
V4 Ares Wächter Vinces /Leo vom Märischen Land x Jeannette Halit Paša/
V Clif z Avarku /Ir Gold Mičer x Bea z Avarku/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Ofélie Černý trůn /Andy z Pampy x Muriel Černý trůn/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Dorothea Maxsa from Fourteenth Meridian /Maxim di Altobello x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
V2 Bonny Two Lions House /Pride of Russia Odin x Imma od Dvou lvů/
V3 Leonella od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
VD4 Bea Two Lions House /Pride of Russia Odin x Imma od Dvou lvů/
VD Beatris Montana Fay /Kessidy Gold Mičer x I´Sheena od Dvou lvů/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Cherrie Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Queen Halit Paša/
V2, r. CAC Baronesse Two Lions House /Pride of Russia Odin x Imma od Dvou lvů/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Ascha Wächter Vinces /Leo vom Märkischen Land x Jeannette Halit Paša/
V2, r. CAC Bonaira Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Hellen Gumby /Kravallo vom Schieddauergot x Dafné Gumby/
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Djambo Maxsa from Fourteenth Meridian /Maxim di Altobello x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Maggie od Dvou lvů /Pride of Russia Odin x Ayoko Two Lions House/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Julietta vom Residenzschloss /A´Condor vom Residenzschloss x Crazy Carlotta vom Residenzschloss/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Gloria vom Burgenland /Grand Mollis Armani x Abiona vom Burgenland/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Atarei Black Dancer /Gex Agent Arnak x Assuria Goldest Diamond/
 
 
 

 
Mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav, 26. srpna 2012
posuzovala / judge Helena Grocholová

 

Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Flash Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Cheyenne Halit Paša/
VN2 Eria Pro Ultimo Moravia Heart /Tahi-Réme Igor x Kimberly Moravia Heart/
 
Třída mladých / Junior class
VD1 Amos Wächter Vinces /Leo vom Märkischen Land x Jeannette Halit Paša/
VD2 Zorro Pasecké údolí /Caro Extra Elite x Ramya Pasecké údolí/
VD3 Idar Gumby /Floyd von Utgard x Dafné Gumby/
 
Třída otevřená / Open class
VD1 Grand Brynal Gold /Bojan vom Havelland x Bora Belníčko/
VD2 Artemis Black Svem /Gaston od Dvou lvů x Egida Jumper/
VD3 Clif z Avarku /Ir Gold Mičer x Bea z Avarku/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC, CACIB Cheef Jumper /Jack Abba-Sonia x Guta Jumper/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Sylvester Halit Paša /Ramonburg´s Chinji x Britannica Goldest Diamond/
 
Feny / Females
Třída  štěňat / Baby class
VN1 Leonella od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
VN2 Lamiah od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Cherrie Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Queen Halit Paša/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ, BOB Athena Wächter Vinces /Leo vom Märkischen Land x Jeannette Halit Paša/
V2 Anomis Wächter Vinces /Leo vom Märkischen Land x Jeannette Halit Paša/
VD3 Isis Gumby /Floyd von Utgard x Dafné Gumby/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Zoe Halit Paša /Chester von der Töpferstadt x Ježibaba Halit Paša/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB Odyssea Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Jasmína Bohemia Gotika/
V2, r. CAC Kelly Grace od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
V3 Arka Tremšínský poklad /Gaston od Dvou lvů x Enigma Restless Heart/
V4 Debee di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/
VD Afrodité z Vladařského údolí /Chriss z Padoku x Scarlet Pasecké údolí/
Bonaira Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC, r. CACIB Haya Jumper /Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper/
VD2 Indy von Warringhof /Zarek von Warringhof x Betzy von Warringhof/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Hekaté Gumby /Kravallo vom Schmiedbauergut x Dafné Gumby/
 
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Eternity Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Graphic Line Aerola/
 
Třída otevřená / Open class
V1 Mascha Abba-Sonia /Energy Extra Moravák x Iris Abba-Sonia/

Mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav, 28. srpna 2011

posuzovala / judge MVDr. Marie Brožová

 

Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Agrias Anibag /Addi vom Neuland x Isména Halit Paša/

V2 Al Capone de Grande Vinko /Ale´Alamos del Citone x Modus Ost Wis Wespera/

VD3 Druss di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/

VD4 Clif z Avarku /Ir Gold Mičer x Bea z Avarku/

- Baron Bob Pálava /Urian Miratio x Baxy Baccara Alexův Dvůr/

- Lorccan Larry Alary Aslar /Urian Miratio x Bacardi Alary Aslar/

 

Mezitřída / Intermediate class

V1, CAC Andy z Pampy /Exton Extra Moravák x Scarlet Halit Paša/

VD2 Artemis z Vladařského údolí /Chriss z Padoku x Scarlet Pasecké údolí/

VD3 Korbon od Dvou lvů /Chester v.d.Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/

- Cheef Jumper /Jack Abba-Sonia x Guta Jumper/

- Kenth od Dvou lvů /Chester v.d.Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/

 

Třída otevřená / Open class

V1, CAC Nasir Halit Paša /Nitro del Riobianco x Fantasia Betelges/

V2, r. CAC Eliot od Sopečné hory /Orkán Pasecké údolí x Cikánka od Sopečné hory/

 

Třída šampionů / Champion class

V1, CAC, r. CACIB Berry from Fourteenth Meridian /Nitro del Riobianco x Grey Asdemi di Matario/

 

Feny / Females

Třída štěňat / Baby class

VN1 Isis Gumby /Floyd von Utgard x Dafné Gumby/

 

Třída mladých / Junior class

V1, CAJC, BOJ, BOB Ruzuna Precious Princess /Amazon El Torro x Adamoci Burmecia at Ruzuna/

V2 Deebe di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/

VD3 Arka Třemšínský poklad /Gaston od Dvou lvů x Enigma Restless Heart/

VD4 Riccarda Rozárka /Icon od Dvou lvů x Balalaika Honey Hooligan/

VD Arisa Anibag /Addi vom Neuland x Isména Halit Paša/

 

Mezitřída / Intermediate class

V1, CAC, r. CACIB Katy od Dvou lvů /Chester v.d.Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/

V2, r. CAC Afrodité z Vladařského údolí /Chriss z Padoku x Scarlet Paseské údolí/

V3 Hekaté Gumby /Kravallo v.Schmiedbauergut x Dafne Gumby/

V4 Melinda Abba-Sonia /Energy Extra Moravák x Iris Abba-Sonia/

 

Třída otevřená / Open class

V1, CAC Bonaira Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/

V2, r. CAC Fany Rodšvéd /Brando Belníčko x Dara Rodšvéd/

V3 Catya Colette z Helfštýna /Eria Pro Red River x Kaily Kiona z Helfštýna/

V4 Adamoci Burmecia At Ruzuna /Iriland Zeus Zethos x Francesca di Altobello With Skyj/

V Fess Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bes Extra Moravák/

- Corleona Lady di Brittasgang /Spike Les Deux Peupliers x Brittanica Halit Paša/

 

Třída pracovní / Working class

V1, CAC Haya Jumper /Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper/

 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan

Psi / Males

Třída mladých / Junior class

V1 Ruzuna Precious Pallas /Amazon El Torro x Adamoci Burmecia At Ruzuna/

VD Art Anibag /Addi vom Neuland x Isména Halit Paša/

- Dura Lex Polonia Expresso /Yacheero´s Pando Pandero x DuraL ex Polonia Copola/

 

Třída otevřená / Open class

VD1 Aritaurwarlord At Tronjheim /Aritaur Nominator x Jojavik Save The Last Dance/

 

Třída šampionů

V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU El Cid Extra Elite /Bojan vom Havelland x Elektra Extra Moravák/

 

Feny / Females

Třída štěňat / Baby class

VN1 Cinta z Podolánky /Orthos vom Aurachgrund x Basta z Podolánky/

 

Třída mladých / Junior class

V1, CAJC Agamba Anibag /Addi vom Neuland x Isména Halit Paša/

 

Třída otevřená / Open class

V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Fatima Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bes Extra Moravák/

V2, r. CAC Caramella Coldplay /Pako Daker x Kelly Černý trůn/

- neúčast Enigma Restless Heart /Kirk Kroy z Helfštýna x Ardens Stonerose/


 

Mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav, 29. srpna 2010
posuzoval / judge Bojan Mataković (Chorvatsko)

 

 

Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
- neúčast Diesel Coldplay /Bentley od Dvou lvů x Afrika Coldplay/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Korbon od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Noris Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Princezna Halit Paša/
V2 Harlequin Gumby /Kravallo vom Schmiedbauergut x Dafne Gumby/
VD3 Maxmilian Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Cheyenne Halit Paša/
 
Třída otevřená
V1, CAC, CACIB, BOB Berry from Fourteenth Meridian /Nitro del Riobianco x Grey Asdemi di Matario/
V2, r. CAC Nasir Halit Paša /Nitro del Riobianco x Fantasia Betelges/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Jamal vom Ländtor /Nitro del Riobianco x Florenza vom Ländtor/
V2, r.CAC Fredy Gumby /Aramis Halit Paša x Dafné Gumby/
- neúčast Sylvester Halit Paša /Ramonburg´s Chinji x Britannica Goldest Diamond/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Caro Extra Elite /Energy Extra Moravák x Ira Extra Moravák/
V2, r. CAC Carlos vom Safir /Rowan v.d.Ergolihot x Apanadschi vom Safir/
 
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Fayette vom Burgenland /Chester von der Töpferstadt x Amalia vom Burgenland/
VN2 Djasmine Coldplay /Bentley od Dvou lvů x Afrika Coldplay/
VN3 Renesmee Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Geraldine Halit Paša/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Odyssea Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Jasmína Bohemia Gotika/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Comtessa Donsa from Fourteenth Meridian /Don Diego vom Harten Kern x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
V2 Leyla Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Fantasia Betelges/
V3 Bessi Bess z Panství Dobrnkačky /Gaston od Dvou lvů x Angelina Maria Pleasure of Friendship/
V4 Aki Lady Ebony Queen /Cliff vom Beuchower Hof x Hermína Zkanape/
VD Draga Lazodobi /Nibbio del Diamante Nero x Gina Esporai/
VD Fany Rodšvéd /Brando Belníčko x Dara Rodšvéd/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Frida Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Geraldine Halit Paša/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB Ambrosia Halit Paša /Fan-Fan de Grande Vinko x Jasmína Bohemia Gotika/
VD2 Jeannette Halit Paša /Aramis Halit Paša x Britannica Goldest Diamond/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Afrika Coldplay /Grant di Villa Conte x Kelly Černý trůn/
V2, r. CAC Josephine vom Ländtor /Nitro del Riobianco x Florenza vom Ländtor/
VD3 Queen Halit Paša /Nitro del Riobianco x Galanthus Nobilis Bretagne/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Imathia vom Ländtor /Ramonburg´s Chinji x Florenza vom Ländtor/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, Nejlepší veterán Florenza vom Ländtor /Rowan van de Erjolihof x Daisy vom Ländtor/
 
 
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Achninn Aam Ebony Queen /Cliff vom Beuchower Hof x Hermína Zkanape/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Fire Fox Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bes Extra Moravák/
 
Třída otevřená / Open class
- neúčast Bordo Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, Nejlepší mladý Fatima Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bes Extra Moravák/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Caramella Coldplay /Pako Daker x Kelly Černý trůn/

Mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav, 30. srpna 2009
posuzoval / judge Ladislav Mach

 

 

Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída
 
Feny / Females
Třída
TOPlist
TOPlist