Národní výstava psů Ostrava, 9. dubna 2017
posuzoval / judge Tibor Havelka (Slovensko)
 
 
Dobrman černý s pálením / dobermann schwarz und rot
Psi / Males
Třída otevřená / Open class
VD1 Agrias Kasidera Silesia - Kajzarová Denisa
 
Třída vítězů / Winner class
V1 Sonny Silver z Helfštýna /Dirk-Swanko de la villa de Channes x Ilka Imara z Helfštýna/
 
Feny / Females
Mezitřída / Intermediate class
VD1 Adrasteia Vide Eterna /Lorccan Larry Alary Aslar x Mary Anne Alary Aslar/
 
Třída otevřená / Open class
VD1 Agatha Donsa Bohemia /Pride of Russia Saphron x Cortina Donsa from Fourteenth Meridian/
VD2 Brixiona Bona z Vladařského údolí - Lakatos Jiří
 
Třída vítězů / Winner class
V1 Al-Pari z Negraland /Royal-Rezon vis Absoluta x Amira Abla Błękitny Kanion/
 
Dobrman hnědý s pálením / dobermann braun und rot
Feny / Females
Třída otevřená / Open class
V1 Valencia Verica Alary Aslar - Lupečková Ivana

 
Národní výstava psů Ostrava, . dubna 2016
posuzoval / judge
 
 
Dobrman černý s pálením / dobermann schwarz und rot
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Gerion Oksavi from Fourteenth Meridian /Oksamit de Grande Vinko x C´Viktoria Donsa from Fourteenth Meridian/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOS Ranger Rebel Alary Aslar /Dirk-Swanko de la villa de Channes x Juliette Josephine Alary Aslar/
 
Třída pracovní / Working class
VD1 Osborne Orly Alary Aslar /Dirk-Swanko de la villa de Channes x Dangerous Lady Alary Aslar/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Sonny Silver z Helfštýna /Dirk-Swanko de la villa de Channes x Ilka Imara z Helfštýna/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Adrasteia Vide Eterna /Lorccan Larry Alary Aslar x Mary Anne Alary Aslar/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Princess od Dvou lvů /Pando Pandero Yacheero´s x Latifa od Dvou lvů/
VD2 Ursa Unica Alary Aslar /Ataraxie´s Casanova x Kiss Kirke Alary Aslar/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Auroria Kasideria Silesia /Royal-Rezon vis Absoluta x Naysha Nuca z Helfštýna/
V2 Ambrosia Kasideria Silesia /Royal-Rezon vis Absoluta x Naysha Nuca z Helfštýna/
VD3 Agatha Donsa Bohemia /Pride of Russia Saphron x Cortina Donsa from Fourteenth Meridian/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB Kira Gujar of Gudas /Pride of Russia Urano x Katy od Dvou lvů/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Al-Pari z Negraland /Royal-Rezon vis Absoluta x Amira Abla Błękitny Kanion/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Baronesse Two Lions House /Pride of Russia Odin x Imma od Dvou lvů/
 
Dobrman hnědý s pálením / dobermann braun und rot
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
- absence Argos od Černých démonů /Ataraxie´s Capone x Agamba Anibag/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Alex Pasecké údolí /Pride of Russia Urano x Lynn Moravia Heart/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Victoria Valery Alary Aslar /Hayco van´t Genebos x Juliette Josephine Alary Aslar/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Xenita Xelly z Helfštýna /Chris z Padoku x Eilin Eve z Helfštýna/
VD2 Ataraxied od Černých démonů /Ataraxie´s Capone x Agamba Anibag/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Bugina od Démona /Ataraxie´s Capone x Amina od Démona/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Amina od Démona /Citto von der Wudritz x Lessi Extra Moravák/


 
Národní výstava psů Ostrava, 12. dubna 2015
posuzoval / judge
 
 
Dobrman černý s pálením / dobermann schwarz und rot
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ, BOS Eol Empire von Jahrestal /Toscano del Diamante Nero x Cindy Crawford von Jahrestal/
- neúčast Kalle Gujar of Gudas /Pride of Russia Urano x Katy od Dvou lvů/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Edy Oksa from 14th Meridian /Oksamit de Grande Vinko x A´Sara from 14th Meridian/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU Sonny Silver z Helfštýna /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Ilka Imara z Helfštýna/
 
Třída vítězů / Winner class
- neúčast Orson Orlando Alary Aslar /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Dangerous Lady Alary Aslar/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Auroria Kasidera Silesia /Royal-Rezon vis Absoluta x Naysha Nuca z Helfštýna/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Annabeth Donsa Bohemia /Pride of Russia Saphron x Cortina Donsa from 14th Meridian/ - dokončen junior šampion ČR
VD2 Brixiona Bona z Vladařského údolí /Ronin King of Darkness x Afrodité z Vladařskéh odolí/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB Al-Pari z Negraland /Royal-Rezon vis Absoluta x Amira-Abla Błękitny Kanion/
 
Dobrman hnědý s pálením / dobermann braun und rot
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Alex Pasecké údolí /Pride of Russia Urano x Lynn Moravia Heart/

 
Národní výstava psů Ostrava, 13. dubna 2014
posuzoval / judge
 
 
Dobrman černý s pálením / dobermann schwarz und rot
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Ranger Rebel Alary Aslar /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Juliette Josephine Alary Aslar/
D Sonny Silver z Helfštýna /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Ilka Imara z Helfštýna/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB Orson Orlando Alary Aslar /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Dangerous Lady Alary Aslar/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Rellaps Niconess /Destiny´s Phoenix Highway To Hell x Focus One Upton A Time/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Sandra Satti z Helfštýna /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Ilka Imara z Helfštýna/
 
Třída pracovní / Working class
VD1 Kiss Kirke Alary Aslar /Hudson Hawk von Jahrestal x Dangerous Lady Alary Aslar/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU Mary Anne Alary Aslar /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Dangerous Lady Alary Aslar/

 

Národní výstava psů Ostrava, 14. dubna 2013
posuzoval / judge Vladimír Adlt
 
 
Dobrman černý s pálením / dobermann schwarz und rot
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ, BOB Rellaps Niconess /Destiny´s Phoenix Highway to Hell x Focus Once Upon a Time/
Orson Orlando Alary Aslar /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Dangerous Lady Alary Aslar/
 
Mezitřída / Intermediate class
Carney Halit Paša /Sylvester Halit Paša x Arwen Halit Paša/
 
Třída otevřená / Open class
Clif z Avarku /Ir Gold Mičer x Bea z Avarku/
Lorcan Larry Alary Aslar /Urian Miratio x Bacardi Alary Aslar/
 
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
VD1 Baronesse Two Lions House /Pride of Russia Odin x Imma od Dvou lvů/
VD2 Borgia Anibag /Zamu Les Deux Peupliers x Isména Halit Paša/
D Naysha Nuca z Helfštýna /Armani de Terra Mirabili x Caia Claire z Helfštýna/
 
Mezitřída / Intermediate class
Mary Anne Alary Aslar /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Dangerous Lady Alary Aslar/
Mia Moravia Heart /Elton Extra Moravák x Kima Daker/
 
Třída otevřená / Open class
Fiona Floe z Helfštýna /Thor Thoskar z Helfštýna x Kaily Kiona z Helfštýna/
 
Dobrman hnědý s pálením / dobermann braun und rot
Psi / Males
Třída otevřená / Open class
Eria Pro Quantass Quartz /Teraline Midgard x Eria Pro Marillion/
 
Třída vítězů / Winner class
Dura Lex Polonia Expresso /Pando Pandero Yacheero´s x Dura Lex Polonia Copola/
 
Feny / Females
Mezitřída / Intermediate class
Kissa Katrina z Helfštýna /Pako Daker x Lola Leonie z Helfštýna/
 
Třída otevřená / Open clas
VD1 Agamba Anibag /Addi vom Neuland x Isména Halit Paša/

 
Národní výstava psů Ostrava, 16. dubna 2012
posuzoval / judge Štefan Štefík (Slovensko)
 
 
Dobrman černý s pálením / dobermann schwarz und rot
Psi / Males
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB Al Samir Avašír /Chriss z Padoku x Graciella Halit Paša/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Mia Moravia Heart /Elton Extra Moravák x Kima Daker/
VD2 Mercy Moravia Heart /Elton Extra Moravák x Kima Daker/
VD3 Mary Anne Alary Aslar /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Dangerous Lady Alary Aslar/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU Catya Colette z Helfštýna /Eria Pro Red River x Kaily Kiona z Helfštýna/
VD2 Bellami Artep Morávia /Kravallom vom Schmiedbauergut x Daisy Sweet Perla Brzeszcz/
VD3 Fiona Floe z Helfštýna /Thor Thoskar z Helfštýna x Kaily Kiona z Helfštýna/
 
Dobrman hnědý s pálením / dobermann braun und rot
Psi / Males
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Eria Pro Quantass Quartz /Teraline Midgard x Eria Pro Marillion/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Aron Golden Svem /Gaston od Dvou lvů x Egida Jumper/
 
Feny / Females
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Agamba Anibag /Addi vom Neuland x Isména Halit Paša/
 

 

Národní výstava psů Ostrava, 10. dubna 2011
posuzovala / judge Mgr. Božena Ovesná

 

Dobrman černý s pálením / dobermann schwarz und rot
Psi / Males
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ Druss di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/
V2 Dark Diamond di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/
VD3 Lorccan Larry Alary Aslar /Urian Miratio x Bacardi Alary Aslar/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, NV, BOB Noris Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Princezna Halit Paša/
VD2 Kronos of Restless Heart /Urian Miratio x Cassia Goldest Diamond/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Azumi Melero /Conall Moravia Heart x Felicita Passo Doble/
V2 Fiona Floe z Helfštýna /Thor Toskar z Helfštýna x Kaily Kiona z Helfštýna/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, NV Corleona Lady di Brittasgang /Spike l.d.Peupliers x Brittanica Halit Paša/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, CAC, nejlepší veterán Brittanic Halit Paša /Drink Zkanape x Frezie Bohemia Gotika/
 
Dobrman hnědý s pálením / dobermann braun und rot
Psi / Males
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Aron Golden Svem /Gaston od Dvou lvů x Egida Jumper/
 
TOPlist
TOPlist