24. Moravskoslezská národní výstava psů Brno,
20. září 2015

posuzovala / judge Viera Staviarska

 

Dobrman černý s pálením / Dobermann Schwarz und Rot
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
Black Baddy z Vladařského údolí /Ronin King of Darkness x Afrodité z Vladařského údolí/
 
Mezitřída / Intermediate class
Eol Empire von Jahrestal /Toscano del Diamante Nero x Cindy Crawford von Jahrestal/
 
Třída pracovní / Working class
Idar Gumby /Floyd von Utgard x Dafné Gumby/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
Kira Gujar of Gudas /Pride of Russia Urano x Katy od Dvou lvů/
 
Mezitřída / Intermediate class
Clementine Elydon /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Josslyn Joyce Alary Aslar/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB Baronesse Two Lions House /Pride of Russia odin x Imma Two Lions House/
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobermann Braun und Rot
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
Mia Bohemia Gotika /Thor del Nasi x Cherrie Halit Paša/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Bugina od Démona /Ataraxie´s Capone x Amina od Démona/
 
Meztiřída / Intermediate class
Ginger Extra Elite /Ataraxie´s Capone x Fatima Extra Elite

 

Národní výstava psů Brno

- konaná při Evropské výstavě, 26. října 2014 /

National Dog Show (with EDS) 26.10.2014
posuzoval / judge Petr Řehánek

Dobrman černý s pálením / Dobermann Schwarz und Rot
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
Exc. 1 / V1, CAJC, BOJ Edy Oksa from Fourteenth Meridian /Oksamit de Grande Vinko x A´Sara from 14th Meridian/
Exc. 2 / V2 Diaghilev iz Zoosfery /Ale alamos del Citone x Eva Lotta iz Zoosfery/
 
Mezitřída / Intermediate class
- absence Sonny Silver z Helfštýna /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Ilka Imara z Helfštýna/
 
Třída otevřená / Open class
Exc. 1 / V1 Proton Lunascura /Pride of Russia Saphron x Sant Kreal Yuki/
 
Třída pracovní / Working class
Exc. 1 / V1, CAC, National Winner Isildur van Het Donauhof /Comet vom Burghof x Dhilaya van Het Donauhof/
- absence Baby Max /Maxim di Altobello x Birbakira Di Vila Conte/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
- absence Annabeth Donsa Bohemia /Pride of Russia Saphron x Cortina Donsa from Fourteenth Meridian/
 
Třída mladých / Junior class
Exc. 1 / CAJC Nelly Furtado Elite House /Oksamit de Grande Vinko x Inohira Elite House/
VG / VD Italika iz Gavaona /Amor v. d. Dobiaue x Borislava iz Gavaona/
- absence Aika delle Ombre Nere /Baby Max x Thesse/
 
Třída otevřená / Open class
Exc. 1 / V1, CAC, National Winner, BOB Hollywood Story iz Zoosfery /Oksamit de Grande Vinko x Eva Lotta iz Zoosfery/
- absence Baronesse Two Lions House /Pride of Russia Odin x Imma od Dvou lvů/
 
Třída vítězů / Winner class
- absence Sant Kreal Parida /Sant Kreal Zeus x Sant Kreal Uslada/
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobermann Braun und Rot
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
Exc. 1 / V1, CAJC Nikon Narcissus Dangerous Beauty /Ale Alamos del Citone x Bambina-Bomba Dangerous Beauty/
- absence Attila Delle Ombre Nere /Baby Max Thesse/
- absence Casanovas of Dobrott kennel /Siculus Invincius Archer x Gioiello D´oro di Altobello/
- absence Konan iz Gavaona /Lord Maximus iz Gavaona x Italia del Nasi/
 
Mezitřída / Intermediate class
- absence Akim Navitas /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Aisha Rytmus/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
Exc. 1 / V1 Ginger Extra Elite /Ataraxie´s Capone x Fatima Extra Elite/
Exc. / V - posouzena mimo pořadí Rozalia Halit Paša /Sylvester Halit Paša x Odyssea Halit Paša/
 
Mezitřída / Intermediate class
Exc. 1 / V1, CAC Icy Slayer des Brumes de Kahlan /Blackjack Bluffer von Jahrestal x Destiny´s Phoenix Highway To Heaven/

 

23. Moravskoslezská národní výstava psů Brno,
27. září 2014
posuzoval / judge Vladimir Piskay (Slovensko)
 
 
Dobrman černý s pálením / Dobermann Schwarz und Rot
Psi / Males
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB Maxx Halit Paša /Sylvester Halit Paša x Ambrosia Halit Paša/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Erra Oksa from 14th Meridian /Oksamit de Grande Vinko x A´Sara from 14th Meridian/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU Maya Halit Paša /Sylvester Halit Paša x Ambrosia Halit Paša/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Ithaka Halit Paša /Pimm´s Number One iz Doma Domeni x Galanthus Nobilis Bretagne/ - dokončila titul Veterán šampion ČR
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobermann Braun und Rot
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1 Greg Extra Elite /Ataraxie´s Capone x Fatima Extra Elite/
VD2 Akim Navitas /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Aisha Rytmus/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Rozalia Halit Paša /Sylvester Halit Paša x Odyssea Halit Paša/

 
22. Moravskoslezská národní výstava psů Brno,
8. září 2013
posuzovala / judge Viera Staviarska (Slovensko)
 
 
Dobrman černý s pálením / Dobermann Schwarz und Rot
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Rellaps Niconess /Destiny´s Phoenix Highway To Hell x Focus Once Upon A Time/
V2 Apollo od Novomlýnských jezer /Amor Extra Moravák x Xanthin Pasecké údolí/
- neúčast Dodge Maxsa from Fourteenth Meridian /Maxim di Altobelo x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Alvin od Novomlýnských jezer /Amor Extra Moravák x Xanthin Pasecké údolí/
 
Feny / Females
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Angee od Novomlýnských jezer /Amor Extra Moravák x Xanthin Pasecké údolí/
VD2 Naysha Nuca z Helfštýna /Armani de Terra Mirabili x Caia Claire z Helfštýna/
 
Třída veteránů / Veteran class
- neúčast Nightwish Aphrodite /Rowan v. d. Erjolihof x Eischa vom Lechfeld/
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobermann Braun und Rot
Psi / Males
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Adelante von Zahlinic /Sylvester Halit Paš x Irga Halit Paša/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU Fire Fox Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Maggie od Dvou lvů /Pride of Russia Odin x Ayoko Two Lions House/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB Fatima Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/
 
 
Zdroj: kennel Extra Elite
 

 

 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Bart Two Lions House /Pride of Russia Odin x Imma od Dvou lvů/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Rellaps Niconess /Destiny´s Phoenix Highway To Hell x Focus Once Upon a Time/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Flash Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Cheyenne Halit Paša/
- neúčast Floren Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Cheyenne Halit Paša/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Alex Soley Austerlitz /Cliff vom Beuchower Hof x Richie Renna z Helfštýna/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU Jerry od Dvou lvů /Urgano del Diamante Nero x Anelly od Dvou lvů/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Neytiri Moravia Heart /Ardeus Washington x Chakori Moravia Heart/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Sant Kreal Parida /Sant Kreal Zeus x Sant Kreal Uslada/
- neúčast Freya Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Cheyenne Halit Paša/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Tahi-Réme Pocahontas /Oksamit de Grande Vinko x Tahi-Réme Roxana/
V2, r. CAC Mia Moravia Heart /Elton Extra Moravák x Kima Daker/
- neúčast Zoe Halit Paša /Chester von der Töpferstadt x Ježibaba Halit Paša/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB Comtessa Donsa from Fourteenth Meridian /Don Diego vom Harten Kern x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Adelante von Zahlinic /Sylvester Halit Paša x Irga Halit Paša/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
- neúčast Eternity Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Graphic Line Aerola/

 

20. Moravskoslezská národní výstava psů Brno,
18. září 2011
posuzoval / judge Otakar Vondrouš

 

Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Doylle Proffi di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Bayron Artep Moravia
 
Třída otevřená / Open class
VD1 Alex Soley Austerlitz
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU Winner Halit Paša
V2, r. CAC Caro Extra Elite
V3 Grind Restless Heart
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Mia Moravia Heart
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Zoe Halit Paša
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Riccarda Rozárka
V2 Yorika Halit Paša
VD3 Áté Avodar
VD4 Black Pearls Pálava
VD Calibra Bono Bohemia Superb

Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Quanna Halit Paša
- neúčast Karmen od Dvou lvů
 
Třída otevřená / Open class
VD1 Arria Soley Austerlitz
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB Baby Brittannica di Brittasgang
 
Dobrman hnědý s pálením
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Eria Pro Quantass Quartz
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Dura Lex Polonia Expresso
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Akim Golden Svem
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Agamba Anibag
V2 Valeria Halit Paša
 
Mezitřída / Intermediate class
VD1 Sandra Halit Paša
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Fatima Extra Elite

 
19. Moravskoslezská národní výstava psů Brno,
26. září 2010
posuzoval / judge Otakar Vondrouš

 

Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Kronos of Restless Heart /Urian Miratio x Cassia Goldest Diamond/
V2 Bayron Artep Moravia /Kravallo vom Schmiedbauergut x Daisy Sweet Perla Brzeszcz/
V3 Bergamon Artep Moravia /
Kravallo vom Schmiedbauergut x Daisy Sweet Perla Brzeszcz/

Třída otevřená
V1, CAC Herdek Zkanape 
/Bentley od Dvou lvů x Gräfin Alane of Mo-Ja-Mes/

Třída pracovní
V1, CAC Agen Sheridano Le Fano 
/Cliff vom Beuchower Hof x Fergie Calibra Magic/
 
Feny / Females
Třída dorostu
VN1 Azumi Melero 
/Conall Moravia Heart x Felicita Passo Doble/

Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Beatrix Artep Moravia 
/Kravallo vom Schmiedbauergut x Daisy Sweet Perla Brzeszcz/
V2  Bealy Artep Moravia /Kravallo vom Schmiedbauergut x Daisy Sweet Perla Brzeszcz/
V3  Fany Rodšvéd /Brando Belníčko x Dara Rodšvéd/
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males
Třída mladých
V1, CAJC, nejlepší mladý Akim Golden Swem 
/Gaston od Dvou lvů x Egida Jumper/

Třída otevřená
V1 Anubis od Démona 
/Citto von der Wudritz x Lessi Extra Moravák/

Třída vítězů
V1, CAC, národní vítěz, BOB Exploited Restless Heart
 /Kirk Kroy z Helfštýna x Stonerose Ardens/

 

TOPlist
TOPlist