Mezinárodní výstava psů Praha, 1. listopadu 2015
posuzovala / judge Monika Blaha (Rakousko)
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Neko Gumby /Baltazar von den Pegnitzratzen x Isis Gumby/
VD2 Black Baddy z Vladařského údolí /Ronin King of Darkness x Afrodité z Vladařského údolí/ 
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Crash Elydon /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Josslyn Joyce Alary Aslar/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Zorro Pasecké údolí /Caro Extra Elite x Ramya Pasecké údolí/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Agen Sheridano le Fano /Cliff vom Beuchower Hof x Fergie Calibra Magic/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Queen Černý trůn /Harras Haico Alary Aslar x Muriel Černý trůn/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Jumira Vital Screen /Livonija Baron Piter Pen x Varvara Vital Screen/
VN2 Yanga Vital Screen /Oscar z Padoku x Absolute Winer Oregon Rival´s/
VN3 Princess od Dvou lvů /Yacheero´s Pando Pandero x Latifa od Dvou lvů/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ, BOS Bakkira Barí z Vladařského údolí /Ronin King of Darkness x Afrodité z Vladařského údolí/ 
V2 Auroria Kasideria Silesia /Royal-Rezon Vis Absoluta x Naysha Nuca z Helfštýna/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Cassiopeia Elydon /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Josslyn Joyce Alary Aslar/
V2, r. CAC O´Kata od Dvou lvů /Pride of Russia Urano x Ayoko Two Lions House/
V3 Diana dlya Vital Screen Oregon Rival´s /Livonija Baron Piter Pen x Nevskiy Tserber Fiery Dance/
V4 A´Sofie Donsa Bohemia /Pride of Russia Saphron x Cortina Donsa from Fourteenth Meridian/
 
Třída otevřená / Open class
VD1 Riffa Moravia Heart /Eria Pro Quantass Quartz x Kima Daker/
- absence Annabeth Donsa Bohemia /Pride of Russia Saphron x Cortina Donsa from Fourteenth Meridian/
- absence Hety Rodšvéd /Avertin Sheridano le Fano x Dara Rodšvéd/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Ofélie Černý trůn /Andy z Pampy x Muriel Černý trůn/
V2, r. CAC Afrodité z Vladařského údolí /Chriss z Padoku x Scarlet Pasecké údolí/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Ježibaba Halit Paša /Aramis Halit Paša x Britannica Goldest Diamond/
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Feny / Females
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Gloria vom Burgenland /Grand Mollis Armani x Abiona vom Burgenland/

 

Mezinárodní výstava psů Praha, 31. října 2015
posuzovala / judge Kateřina Michalová
 
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Black Baddy z Vladařského údolí /Ronin King of Darkness x Afrodité z Vladařského údolí/ 
V2 Neko Gumby /Baltazar von den Pegnitzratzen x Isis Gumby/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Orano od Dvou lvů /Pride of Russia Urano x Ayoko Two Lions House/
V2, r. CAC Crash Elydon /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Josslyn Joyce Alary Aslar/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC, CACIB, BOB Edy Oksa from Fourteenth Meridian /Oksamit de Grande Vinko x A´Sara Nigre from 14th Meridian/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Agen Sheridano le Fano /Cliff vom Beuchower Hof x Fergie Calibra Magic/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Agila Achaoo Via /Icon od Dvou lvů x Zoe Pasecké údolí/
VN2 Queen Černý trůn /Harras Haico Alary Aslar x Muriel Černý trůn/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Yanga Vital Screen /Oscar z Padoku x Absolute Winer Oregon Rival´s/
VN2 Princess od Dvou lvů /Yacheero´s Pando Pandero x Latifa od Dvou lvů/
- neposouzena Jumira Vital Screen /Livonija Baron Piter Pen x Varvara Vital Screen/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Bakkira Barí z Vladařského údolí /Ronin King of Darkness x Afrodité z Vladařského údolí/ 
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB A´Sofie Donsa Bohemia /Pride of Russia Saphron x Cortina Donsa from Fourteenth Meridian/
V2, r. CAC Cleopatra Montana Fay /Hiddo od Dvou lvů x I´Sheena od Dvou lvů/
V3 Agatha Pasecké údolí /Pride of Russia Urano x Lynn Moravia Heart/
V4 Diana dlya Vital Screen Oregon Rival´s /Livonija Baron Piter Pen x Nevskiy Tserber Fiery Dance/ 
V Cassiopeia Elydon /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Josslyn Joyce Alary Aslar/
O´Kata od Dvou lvů /Pride of Russia Urano x Ayoko Two Lions House/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOS Annabeth Donsa Bohemia /Pride of Russia Saphron x Cortina Donsa from Fourteenth Meridian/
V2 Riffa Moravia Heart /Eria Pro Quantass Quartz x Kima Daker/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Afrodité z Vladařského údolí /Chriss z Padoku x Scarlet Pasecké údolí/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Nomi Halit Paša /Nitro del Rio Bianco x Fantasia Betelges/
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Orient od Dvou lvů /Pride of Russia Urano x Ayoko Two Lions House/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Orfeus od Dvou lvů /Pride of Russia Urano x Ayoko Two Lions House/
- neposouzen Georg Black Sagitta /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Era Black Sagitta/
 
Feny / Females
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Gloria vom Burgenland /Grand Mollis Armani x Abiona vom Burgenland/

 
Mezinárodní výstava psů Praha, 3. května 2015
posuzoval / judge Tibor Havelka (Slovensko)

 

Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1 Orano od Dvou lvů /Pride of Russia Urano x Ayoko Two Lions House/
VD2 Black Baddy z Vladařského údolí /Ronin King of Darkness x Afrodité z Vladařského údolí/ 
VD3 Kalle Gujar of Gudas /Pride of Russia Urano x Katy od Dvou lvů/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Edy Oksa from 14th Meridian /Oksamit de Grande Vinko x A´Sara Nigre from 14th Meridian/
V2, r. CAC, r. CACIB Endy Oksa from Fourteenth Meridian /Oksamit de Grande Vinko x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
 
Třída pracovní / Working class
D Ares vom Stahlberg /Bosz vom Burghof x Kylie von Utgard/
 
Třída šampionů / Champion class
V1 Zorro Pasecké údolí /Caro Extra Elite x Ramya Pasecké údolí/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
VD1 Bakkira Barí z Vladařského údolí /Ronin King of Darkness x Afrodité z Vladařského údolí/ 
 
Mezitřída / Intermediate class
V1 Riffa Moravia Heart /Eria Pro Quantass Quartz x Kima Daker/
 
Třída otevřená / Open class
D Bibi z Pampy /Jack Abba-Sonia x Scarlett Halit Paša/
- neúčast Bonaira Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOS Afrodité z Vladařského údolí /Chriss z Padoku x Scarlet Pasecké údolí/
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída otevřená / Open class
D Agbar European K9 training base /Arak-Amaruk du Feu d´Aramon x Alexa Sheridano le Fano/

 
Mezinárodní výstava psů Praha, 2. listopadu 2014
posuzoval / judge Darko Drobnjak (Slovinsko)

 

Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
- absence Vuitton Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Nomi Halit Paša/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Edy Oksa from 14th Meridian /Oksamit de Grande Vinko x A´Sara Nigre from 14th Meridian/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Zorro Pasecké údolí /Caro Extra Elite x Ramya Pasecké údolí/
 
Třída šampionů / Champion class
- absence Lamont od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 O´Katy od Dvou lvů
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Riffa Moravia Heart /Eria Pro Quantass Quartz x Kima Daker/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Ofélie Černý trůn /Andy z Pampy x Muriel Černý trůn/
V2, r. CAC Erra Oksa from 14th Meridian /Oksamit de Grande Vinko x A´Sara from 14th Meridian/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Dorothea Maxsa from 14th Meridian /Maxim di Altobello x A´Sara Nigre from 14th Meridian/
V2, r. CAC Bonaira Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
VD3 Enny z Panství Dobrkačky /
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Cherrie Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Queen Halit Paša/
- absence Lafita od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Feny / Females
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Gloria vom Burgenland /Grand Mollis Armani x Abiona vom Burgenland/

 
Mezinárodní výstava psů Praha, 1. listopadu 2014
posuzoval / judge Mgr. Jana Janek
 
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Vuitton Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Nomi Halit Paša/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1 Edy Oksa from 14th Meridian /Oksamit de Grande Vinko x A´Sara Nigre from 14th Meridian/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Zorro Pasecké údolí /Caro Extra Elite x Ramya Pasecké údolí/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Lamont od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 O´Kata od Dvou lvů /Pride of Russia Urano x Ayoko Two Lions House/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Riffa Moravia Heart /Eria Pro Quantass Quartz x Kima Daker/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Ofélie Černý trůn /Andy z Pampy x Muriel Černý trůn/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Josy von der Horringhauser /Sensei di Campovalano x Ardens Chili/
V2 Bonaira Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Cherrie Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Queen Halit Paša/
- absence Lafita od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males
Třída otevřená / Open class
VD1 Athos Tremšínský poklad
 
Feny / Females
Třída pracovní / Working class
V1, CAC, r. CACIB Gloria vom Burgenland /Grand Mollis Armani x Abiona vom Burgenland/

 
Mezinárodní výstava psů Praha, 3. května 2014
posuzoval / judge Andraš Polgár
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ, BOB Edy Oksa from 14th Meridian /Oksamit de Grande Vinko x A´Sara Nigre from 14th Meridian/
 
Mezitřída / Intermediate class
VD1 Andy Zephyr Mal Doran /Fénix Jumper x Christa Honey Hooligan/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Lamont od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
VD1 Ofélie Černý trůn /Andy z Pampy x Muriel Černý trůn/
VD2 Riffa Moravia Heart /Eria Pro Quantass Quartz x Kima Daker/
- neúčast Novalis od Dvou lvů /Modus Ost Muzhik x Gabby od Dvou lvů/
 
Mezitřída / Intermediate class
VD1 Avalon Avenis Mal Doran /Fénix Jumper x Christa Honey Hooligan/
- neúčast Dorothea Maxsa from Fourteenth Meridian /Maxim di Altobello x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Zoe Pasecké údolí /Caro Extra Elite x Ramya Pasecké údolí/
- neúčast Bonaira Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
 
Třída pracovní / Working class
- neúčast Latifa od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Agbar European K9 Training Base /Arak-Amaruk du Feu d´Aramon x Alexa Sheridano le Fano/


Mezinárodní výstava psů Praha, 3. listopadu 2013
    posuzovala / judge MVDr. Gabriela Ridarčíková (Slovensko)
 
 
Dobrman černý s pálením / black and tan
Psi / Males
Mezitřída / Intermediate class
- neúčast Floren Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Cheyenne Halit Paša/
 
Třída otevřená / Open class
D Clif z Avarku /Ir Gold Mičer x Bea z Avarku/
 
Třída pracovní / Working class
VD Grand Brynal Gold /Bojan vom Havelland x Bora Belníčko/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Joni Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Ambrosia Halit Paša/
D Beatris Montana Fay /Kessidy Gold Mičer x I´Sheena od Dvou lvů/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Dorothea Maxsa from Fourteenth Meridian /Maxim di Altobello x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
V2, r. CAC Baronesse Two Lions House /Pride of Russia Odin x Imma od Dvou lvů/
VD3 Bonny Two Lions House /Pride of Russia Odin x Imma od Dvou lvů/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Bonaira Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
 
Třída pracovní / Working class
VD1 Kelly Grace od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Elegant Line Sorbonna /Zordan Zewi del Citone x Ferrona Iz Velikogo Knyazhestva/
 
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males
Mezitřída / Intermediate class
VD1 Djambo Maxsa from Fourteenth Meridian /Maxim di Altobello x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Euforia Coldplay /Atis z Rincelova x Dhilaya Coldplay/
 
Třída mladých / Junior class
VD1 Julieta vom Residenzschloss /
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Brina Bahilu de Grande Vinko /Zedor del Nasi x Ukrainka de Grande Vinko/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Grynia Black Sagitta /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Era Black Sagitta/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Kelly Černý trůn /Nathan z Cyklonu Silesia x Jilly Černý trůn/

 
Mezinárodní výstava psů Praha, 2. listopadu 2013
    posuzoval / judge Miroslav Václavík
 
 
Dobrman černý s pálením
Psi / Males
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Lamont od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
VD2 Amor od Novomlýnských jezer /Amor Extra Moravák x Xanthin od Novomlýnských jezer/
D Floren Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Cheyenne Halit Paša/
 
Třída otevřená / Open class
VD1 Clif z Avarku /Ir Gold Mičer x Bea z Avarku/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC, r. CACIB Grand Brynal Gold /Bojan vom Havelland x Bora Belníčko/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
VD1 Joni Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Ambrosia Halit Paša/
VD2 Beatris Montana Fay /Kessidy Gold Mičer x I´Sheena od Dvou lvů/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Dorothea Maxsa from Fourteenth Meridian /Maxim di Altobello x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
V2 Baronesse Two Lions House /Pride of Russia Odin x Imma od Dvou lvů/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Lafita od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
V2, r. CAC Bonaira Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Kelly Grace od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
V2, r. CAC Elegant Line Sorbonna /Zordan Zewi del Citone x Ferrona Iz Velikogo Knyazhestva/
- neúčast / absent Sant Kreal Parida /Sant Kreal Zeus x Sant Kreal Uslada/
 
 
Dobrman hnědý s pálením
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Euforia Coldplay /Atis z Rincelova x Dhilaya Coldplay/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Julieta vom Residenzschloss / x /
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC, r. CACIB Brina Bahilu de Grande Vinko /Zedor del Nasi x Ukrainka de Grande Vinko/
- neúčast / absent Gloria vom Burgenland /Grand Mollis Armani x Abiona vom Burgenland/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Kelly Černý trůn /Nathan z Cyklonu Silesia x Jilly Černý trůn/
 
 
 

 

Mezinárodní výstava psů Praha, 5. května 2013
posuzoval / judge Andraš Polgar
 
 
Dobrman černý s pálením / Dobermann Black with rust red markings
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Lamont od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
V2 Buddy Two Lions House /Pride of Russia Odin x Imma od Dvou lvů/
 
Mezitřída / Intermediate class
VD1 Zorro Pasecké údolí /Caro Extra Elite x Ramya Pasecké údolí/
 
Třída otevřená / Open class
V1 Korbon od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Cyril z Podolánky /Orthos vom Aurachgrund x Basta z Podolánky/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Beatris Montana Fay /Kessidy Gold Mičer x I´Sheena od Dvou lvů/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ, BOB Dorothea Maxsa from Fourteenth Meridian /Maxim di Altobello x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Sant Kreal Parida /Sant Kreal Zeus x Sant Kreal Uslada/
D Achita Serapion /Urian Miratio x Frederica Alary Aslar/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Bonaira Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
VD2 Athena Wächter Vinces /Leo vom Märkischen Land x Jeannette Halit Paša/
 
Třída šampionů / Champion class
V1 Afrodité z Vladařského údolí /Chriss z Padoku x Scarlet Pasecké údolí/
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobermann Brown with rust red markings
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Adelante von Zahlinic /Sylvester Halit Paša x Irga Halit Paša/
V2 Djambo Maxsa from Fourteenth Meridian /Maxim di Altobello x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
 
Feny / Females
Mezitřída / Intermediate class
- neúčast Tom-Dober Sparta /Pride of Russia Sidor x Tom-Dober Mona Lisa a Muzsa/
 

 

Mezinárodní výstava psů Praha, 4. listopadu 2012
posuzovala / judge Mgr. Jana Janek
 

 

Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Lamont od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
 
Třída mladých
V1, CAJC Baltazar in Stile Nero /Icon od Dvou lvů x Ambra in Stile Nero/
- neúčast Floren Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Cheyenne Halit Paša/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Amos Wächter Vinces /Leo vom Märkischen Land x Jeannette Halit Paša/
 
Třída otevřená
V1, CAC Clif z Avarku /Ir Gold Mičer x Bea z Avarku/
 
Třída pracovní
V1, CAC, r. CACIB Cyril z Podolánky /Orthos vom Aurachgrund x Basta z Podolánky/
 
Feny
Třída dorostu
N1 Borgia Anibag /Zamu Les Deus Peupliers x Isména Halit Paša/
- neúčast Bea Two Lions House /Pride of Russia Odin x Imma od Dvou lvů/
 
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ Sant Kreal Parida /Sant Kreal Zeus x Sant Kreal Uslada/
 
Mezitřída
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Athena Wächter Vinces /Leo vom Märkischen Land x Jeannette Halit Paša/
V2, r. CAC Anomis Wächter Vinces /Leo vom Märkischen Land x Jeannette Halit Paša/
V3 Betty-Be Walentein /El Cid Extra Elite x Fráze Zkanape/
 
Třída otevřená
V1, CAC, r. CACIB Afrodité z Vladařského údolí /Chriss z Padoku x Scarlet Pasecké údolí/
V2, r. CAC Bonaira Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
V3 Catya Dolette z Helfštýna /Eria Pro Red River x Kaily Kiona z Helfštýna/
 
Třída šampionů
V1, CAC Elegant Line Sorbonna /Zordan Zewi del Citone x Ferrona Iz Velikogo Knyazhestva/
V2 Jeanette Halit Paša /Aramis Halit Paša x Britannicaa Goldest Diamond/
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males
Třída štěňat
- neúčast Djambo Maxsa from 14th Meridian /Maxim di Altobello x A´Sara Nigre from 14th Meridian/
 
Feny
Třída šampionů
V1, CAC Pride of Russia Bourgeois /Pride of Russia Sidor x Pride of Russia Hexa/

 

Mezinárodní výstava psů Praha, 3. listopadu 2012
posuzovala / judge MVDr. Gabriela Ridarčíková (Slovensko)
 
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída štěňat
- neúčast Dodge Maxsa from 14th Meridian /Maxim di Altobello x A´Sara Nigre from 14th Meridian/
 
Třída dorostu
VN1 Lamont od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
- disk. Bob Two Lions House /Pride of Russia Odin x Imma od Dvou lvů/
 
Třída mladých
VD1 Baltazar in Stile Nero /Icon od Dvou lvů x Ambra in Stile Nero/
- neúčast Floren Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Cheyenne Halit Paša/
 
Mezitřída
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Amos Wächter Vinces /Leo vom Märkischen Land x Jeannette Halit Paša/
 
Třída otevřená
V1, CAC, r. CACIB Corson Donsa from 14th Meridian /Don Diego vom Harten Kern x A´Sara Nigre from 14th Meridian/
V2, r. CAC Clif z Avarku /Ir Gold Mičer x Bea z Avarku/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Dorothea Maxsa from 14th Meridian /Maxim di Altobello x A´Sara Nigre from 14th Meridian/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Latifa od Dvou lvů /Orson vom Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
- neúčast Borgia Anibag /Zamu Les Deux Peupliers x Isména Halit Paša/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Sant Kreal Parida /Sant Kreal Zeus x Sant Kreal Uslada/
 
Mezitřída
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Athena Wächter Vinces /Leo vom Märkischen Land x Jeannette Halit Paša/
V2, r. CAC Ascha Wächter Vinces /Leo vom Märkischen Land x Jeannette Halit Paša/
V3 Achita Serapion /Urian Miratio x Frederica Alary Aslar/
 
Třída otevřená
V1, CAC Anomis Wächter Vinces /Leo vom Märkischen Land x Jeannette Halit Paša/
V2, r. CAC Bonaira Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
V3 Afrodité z Vladařského údolí /Chriss z Padoku x Scarlet Pasecké údolí/
V4 Catya Dolette z Helfštýna /Eria Pro Red River x Kaily Kiona z Helfštýna/
- neúčast Cortina Donsa from 14th Meridian /Don Diego vom Harten Kern x A´Sara Nigre from 14th Meridian/
 
Třída šampionů
V1, CAC, r. CACIB Elegant Line Sorbonna /Zordan Zewi del Citone x Ferrona Iz Velikogo Knyazhestva/
V2, r. CAC Jeanette Halit Paša /Aramis Halit Paša x Britannicaa Goldest Diamond/
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males
Třída štěňat
VN1 Djambo Maxsa from 14th Meridian /Maxim di Altobello x A´Sara Nigre from 14th Meridian/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
VD1 Carrera Halit Paša /Sylvester Halit Paša x Arwen Halit Paša/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Pride of Russia Bourgeois /Pride of Russia Sidor x Pride of Russia Hexa/
- neúčast Gloria vom Burgenland /Armani Grand Molis x Abiona vom Burgenland/
 
Třída otevřená
V1, CAC J´Adore Jewels Izrafel /Hilo von Nemesis x Izrafel Maya di Altobello/
 

 

Mezinárodní výstava psů Praha, 6. května 2012
posuzovala / judge MVDr. Marie Brožová

 

Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída dorostu
VN1 Engine Bono Bohemia Superb /Hilo von Nemesis x Anche Nigre from Fourteenth Meridian/
 
Třída mladých
V1, CAJC Baltazar in Stile Nero /Icon od Dvou lvů x Ambra in Stile Nero/
V2 Brutus in Stile Nero /Icon od Dvou lvů x Ambra in Stile Nero/
VD3 Ares vom Stahlberg /Bosz vom Burghof x Kylie von Utgard/
 
Mezitřída
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Cheef Jumper /Jack Abba-Sonia x Guta Jumper/
 
Třída otevřená
V1, CAC Felistar´s Cool Cider /True North Carlos Charg x Hainide Belly-Beryl/
 
Feny / Females
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ Betty-Be Walentein /El Cid Extra Elite x Fráze Zkanape/
VD2 Briketka in Stile Nero /Icon od Dvou lvů x Ambra in Stile Nero/
 
Mezitřída
V1, CAC Debee di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/
 
Třída otevřená
V1, CAC, r. CACIB Bonaira Black Dancer /Tahi Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
V2, r. CAC Hellen Gumby /Kravallo vom Schimiedbauergut x Dafné Gumby/
VD3 Fiona Floe z Helfštýna /Thor Thoskar z Helfštýna x Kaily Kiona z Helfštýna/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Comtessa Donsa from Fourteenth Meridian /Don Diego vom Harten Kern x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
 
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
VD1 Art Anibag /Addi vom Neuland x Isména Halit Paša/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC, r. CACIB Achninn Aam Ebony Queen /Cliff vom Beuchower Hof x Hermína Zkanape/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
- odstoupila Cinta z Podolánky /Orthos vom Aurachgrund x Basta z Podolánky/
 
Mezitřída
V1, CAC Agamba Anibag /Addi vom Neuland x Isména Halit Paša/
 
Třída otevřená
V1, CAC Caramella Coldplay /Pako Daker x Kelly Černý trůn/

 

Mezinárodní výstava psů Praha, 6. listopadu 2011
posuzoval / judge Karel Hořák
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Amos Wächter Vinces /Leo vom Märkischen Land x Jeannette Halit Paša/
 
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ Cheef Jumper /Jack Abba-Sonia x Guta Jumper/
V2 Baron Bob Pálava /Urian Miratio x Basy Baccara Alexův dvůr/
VD3 Druss di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/
- neúčast Al Capone de Grande Vinko /Ale Alamos del Citone x Modus Ost Wis Wespera/
 
Mezitřída
V1 Clif z Avarku /Ir Gold Mičer x Bea z Avarku/
 
Třída otevřená
V1, CAC, r. CACIB Grand Brynal Gold /Bojan vom Havelland x Bora Belníčko/
V2, r. CAC Korbon od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
VD3 Eliot od Sopečné hory /Orkán Pasecké údolí x Cikánka od Sopečné hory/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Winner Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Sonique de Grande Vinko/
V2, r. CAC Jerry od Dvou lvů /Urbano del Diamante Nero x Anelly od Dvou lvů/
 
Feny
Třída štěňat
VN1 Achita Serapion /Urian Miratio x Frederica Alary Aslar/
 
Třída dorostu
VN1 Betty-Be Walentain /El Cid Extra Elite x Fráze Zkanape/
VN1 Anomis Wächter Vinces /Leo vom Märkischen Land x Jeannette Halit Paša/
 
Třída mladých
V1, CAJC Yorika Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Queen Halit Paša/
VD2 Debee di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/
 
Mezitřída
V1, CAC Afrodité z Vladařského údolí /Chriss z Padoku x Scarlet Pasecké údolí/
V2, r. CAC Kelly Grace od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
VD3 Riccarda Rozárka /Icon od Dvou lvů x Balalajka Honey Holligan/
 
Třída otevřená
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Bonaira Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Back Dancer/
V2, r. CAC Cortina Donsa from 14th Meridian /Dog Diego vom Harten Kern x A´Sara Nigre from 14th Meridian/
V3 Fany Rodšvéd /Brando Belníčko x Dara Rodšvéd/
VD4 Catya Collete z Helfštýna /Eria Pro Red River x Kaily Kiona z Helfštýna/
D Hester Jumper /Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper/
 
Třída pracovní
V1, CAC, r. CACIB Jeannette Halit Paša /Aramis Halit Paša x Britannica Goldest Diamond/
V2, r. CAC Queen Halit Paša /Nitro del Riobianco x Galanthus Nobilis Bretagne/
V3 Haya Jumper /Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper/
V4 Frida Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Geraldine Halit Paša/
 
Třída šampionů
V1, CAC Corleona Lady di Brittasgang /Spike les Deux Peupliers x Brittanica Halit Paša/
 
Třída veteránů
V1, BOV Deborah Passo Doble /Tahi-Réme Nubira x Ina Gujar of Gudas/
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Art Anibag /Addi vom Neuland x Isména Halit Paša/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Valeria Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Fantasia Betelges/
VD2 Agamba Anibag /Addi vom Neuland x Isména Halit Paša/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Sarah Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Imagine Halit Paša/

 

Zdroj: Halit Paša


 

Mezinárodní výstava psů Praha, 15. května 2011
posuzoval / judge Josef Němec

 

Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Korbon od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
V2 Baron Bob Pálava /Urian Miratio x Baxy Baccara Alexův Dvůr/
 
Mezitřída
V1, CAC Maxmilián Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Cheyenne Halit Paša/
 
Třída pracovní
V1, CAC, res. CACIB Fredy Gumby /Aramis Halit Paša x Dafné Gumby/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB, BOB Da Vinci Elite House /Latino Lorenco von Cobra x Arizona Elite House/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
VD1 Kelly Grace od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
- neúčast Quanna Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Chiara Halit Paša/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Comtessa Donsa from Fourteenth Meridian /Don Diego vom Harten Kern x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
V2 r. CAC Halle Berry Elite House /Pimm´s Number one iz Doma Domeni x Arizona Elite House/
VD3 Josslyn Joyce Alary Aslar /Tubo Rhodes de la Villa de Channes x Bacardi Alary Aslar/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB Issa od Dvou lvů /Nitro del Rio Bianco x Carys od Dvou lvů/
V2, r.CAC, r. CACIB Bonaira Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Art Anibag /Addi vom Neuland x Isména Halit Paša/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Espresso Dura Lex Polonia  /Pando Pandero Yachero´s x Copola Dura Les Polonia/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Olivia Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Jasmína Bohemia Gotika/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Indhira Elite House /Zordan Zewi del Citone x Ciara Elite House/

 
Speciální výstava psů Praha, 19. září 2010
posuzoval / judge Thomas Becht (Německo)
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída štěňat
VN1 Chaos Gumby /Brando Belníčko x Eimy Gumby/
 
Třída dorostu
VN Kliff od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
VN Korbon od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
VN Pride of Russia Viktor /Pimm´s Number One iz doma Domeni x Pride of Russia Ferrara/
 
Třída mladých
V1, CAJC, vítěz speciální výstavy mladých Andy z Pampy /Elton Extra Moravák x Scarlett Halit Paša/
 
Mezitřída
V1, CAC, vítěz speciální výstavy pes, BOB Pride of Russia Odin /Boris iz doma Domeni x Sharon Iz Zoosfery/
V2, r. CAC Al Samír Avašír /Chriss z Padoku x Graciella Halit Paša/
 
Třída otevřená
V1, CAC Berry from Fourteenth Meridian /Nitro del Rio Bianco x Grey Asdemi di Matario/
V2, r. CAC Jerry od Dvou lvů /Urbano del Diamante Nero x Anelly od Dvou lvů/
- neúčast Iddo od Dvou lvů /Nitro del Rio Bianco x Carys od Dvou lvů/
 
Třída pracovní
V1, CAC Icon od Dvou lvů /Nitro del Rio Bianco x Carys od Dvou lvů/
V2, r. CAC Fredy Gumby /Aramis Halit Paša x Dafné Gumby/
VD3 Sylvester Halit Paša /Ramonburg´s Chinji x Britannica Goldest Diamond/
 
Třída vítězů
V1, CAC Hiddo od Dvou lvů /Grant di Villa Conte x Agnes od Dvou lvů/
V2, r. CAC Bredy Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
V3 Caro Extra Elite /Energy Extra Moravák x Ira Extra Moravák/
 
Třída čestná
V1 Dixon Gumby /Coop Gumby x Indiana Bohemia Gotika/
 
Feny / Females
Třída štěňat
VN1 Chiméra Gumby /Brando Belníčko x Eimy Gumby/
 
Třída dorostu
VN Dhilaya Coldplay /Bentely od Dvou lvů x Afrika Coldplay/
VN Djasmine Coldplay /Bentely od Dvou lvů x Afrika Coldplay/
VN Karis od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
VN Katy od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
VN Kelly Grace od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
VN Quanna Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Chiara Halit Paša/
 
Třída mladých
V1, CAJC Cortina Donsa from Fourteenth Meridian /Don Diego vom Harten Kern x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
V2 Comtessa Donsa from Fourteenth Meridian /Don Diego vom Harten Kern x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
V3 Hekaté Gumby /Kravallo vom Schmiedbauergut x Dafné Gumby/
V4 Leyla Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Fantasia Betelges/
V Caia Claire z Helfštýna /Eri Pro Red River x Kaily Kiona z Helfštýna/
 
Mezitřída
V1, CAC Aki Lady Ebony Queen /Cliff vom Beuchower Hof x Hermína Zkanape/
V2 Hester Jumper /Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper/
- neúčast Destiny von der Horringhauser Höh /Sorrel z Padoku x Chelsea vom Fahrwinkel/
 
Třída otevřená
V1, CAC Zaira Halit Paša /Fan-Fan de Grande Vinko x Grande Vinco iz Doliny Dalmenov/
V2 Black Berry Coldplay /Jagan Gujar of Gudas x Kelly Černý trůn/
VD3 Arwen Halit Paša /Fan-Fan de Grande Vinko x Jasmína Bohemia Gotika/
VD4 Issa od Dvou lvů /Nitro del Rio Bianco x Carys od Dvou lvů/
 
Třída pracovní
V1, CAC, vítěz speciální výstavy fena Afrika Colplay /Grant di Villa Conte x Kelly Černý trůn/
VD2 Basta z Podolánky /Alfa Arnold Dura Lex Polonia x Irma Gujar of Gudas/
 
Třída vítězů
V1, CAC A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian /Nitro del Rio Bianco x Grey Asdemi di Matario/
V2, r. CAC Ardens Chili /Tyson di Dampovalano x Come As You Are Jola/
V3 Ambrosia Halit Paša /Fan-Fan de Grande Vinko x Jasmína Bohemia Gotika/
V4 Bonaira Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
 
Dobrman hnědý s pálením
Psi / Males
Třída mladých
V1, CAJC Casius Donsa from Fourteenth Meridian /Don Diego vom Harten Kern x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
V2 Achnnn Aam Ebony Queen /Cliff vom Beuchower Hof x Hermína Zkanape/
 
Mezitřída
V1 Fire Fox Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/
 
Třída otevřená
V1, CAC El Cid Extra Elite /Bojan vom Havelland x Elektra Extra Moravák/
 
Mezinárodní výstava psů Praha, 2. května 2010
posuzoval / judge Štefan Štefík (Slovensko)
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída mladých
VD1 Bentley´s Mysa Hersones /Latino Lorenco von Cobra x Tsesarka´s Mysa Hersones/
VD2 Grand Brynal Gold /Bojan vom Havelland x Bora Belníčko/
 
Mezitřída
- neúčast Pride of Russia Odin /Boris iz Doma Domeni x Sharon Iz Zoosfery/
 
Třída otevřená
V1, CAC, r. CACIB Jerry od Dvou lvů /Urbano del Diamante Nero x Anelly od Dvou lvů/
VD2 Argo In Stile Nero /Orkán Pasecké údolí x Deborah Passo Doble/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB, BOB Icon od Dvou lvů /Nitro del Rio Bianco x Carys od Dvou lvů/
 
Feny / Females
Třída dorostu
VN1 C´Viktoria Donsa from Fourteenth Meridian /Don Diego vom Harten Kern x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
VN2 Comtessa Donsa from Fourteenth Meridian /Don Diego vom Harten Kern x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
 
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ Pride of Russia Mercedes /Fedor del Nasi x Pride of Russia Barracuda Boomaje/
V2 Gina Brynal Gold /Bojan vom Havelland x Bora Belníčko/
V3 Haya Jumper /Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper/
VD4 Ayoko Two Lions House /Hiddo od Dvou lvů x Carys od Dvou lvů/
 
Mezitřída
V1, CAC, CACIB Bonaira Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
V2, r. CAC Beauty Sunny Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Britannica Goldest Diamond/
 
Třída otevřená
V1, CAC, r. CACIB Arwen Halit Paša /Fan-Fan de Grande Vinko x Jasmína Bohema Gotika/
V2, r. CAC Issa od Dvou lvů /Nitro del Rio Bianco x Carys od Dvou lvů/
VD3 Delizia Damara Hellfire /Lamba The Best Line x Anfisa Antuanetta Drei Imidz/
 
Třída pracovní
V1, CAC Basta z Podolánky /Alfa Arnold Dura Lex Polonia x Irma Gujar of Gudas/
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males
Třída dorostu
- neúčast Casius Donsa from Fourteenth Meridian /Don Diego vom Harten Kern x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
 

 
Mezinárodní výstava psů Praha, 8. listopadu 2009
posuzoval / judge Günther Ehrenreich (Rakousko)
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída dorostu
- odstoupil Athos Black Daimo /Elton Extra Moravák x Kim Černý trůn/
 
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ Pride of Russia Odin /Boris iz Doma Domeni x Sharon Iz Zoosfery/
V2 Enzo von der Töpferstadt /Don Diego vom Harten Kern x X-Tony Hellfire/
VD3 Agassi Two Lions House /Hiddo od Dvou lvů x Carys od Dvou lvů/
- neúčast Anubis Maddob /Tahi-Réme Romeo x Ania Aniuschka Morgantina/
- neúčast Hitt Moravia Heart /Pako Daker x Chakori Moravia Heart/
 
Mezitřída
V1, CAC Bred Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
V2, r. CAC Frodo Black Sagitta /Quincy von den Böllenruthen x Era Black Sagitta/
 
Třída otevřená
V1, CAC Berry from Fourteenth Meridian /Nitro del Rio Bianco x Grey Asdemi di Matario/
V2, r. CAC Winner Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Sonique de Grande Vinko/
V3 Jerry od Dvou lvů /Urbano del Diamante Nero x Anelly od Dvou lvů/
V4 Bodie Proffi di Brittasgang /Elton Extra Moravák x Brittanica Halit Paša/
VD Agen Sheridano le Fano /Cliff vom Beuchower Hof x Fergie Calibra Magic/
 
Třída pracovní
V1, CAC, CACIB Juwel vom Waldwinkel /Nitro del Rio Bianco x Glory vom Waldwinkel/
V2, r. CAC, r. CACIB Icon od Dvou lvů /Nitro del Rio Bianco x Carys od Dvou lvů/
V3 Sylvester Halit Paša /Ramonburg´s Chinji x Britannica Goldest Diamond/
- neúčast Arny di Brittasgang /Aramis Halit Paša x Ashley Alary Aslar/
 
Třída šampionů
V1, CAC Da Vinci Elite House /Latino Lorenco von Cobra x Arizona Elite House/
V2, r. CAC Hiddo od Dvou lvů /Grant di Villa Conte x Agnes od Dvou lvů/
 
Feny / Females
Třída štěňat
VN1 Pride of Russia Mercedes /Fedor del Nasi x Pride of Russia Barracuda Boomaje/
 
Třída dorostu
VN1 Haya Jumper /Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper/
 
Třída mladých
V1, CAJC Arwen Halit Paša /Fan-Fan de Grande Vinko x Jasmína Bohemia Gotika/
V2 Frida Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Geraldine Halit Paša/
V3 Bonaira Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
V4 Easy von der Töpferstadt /Don Diego vom Harten Kern x X-Tony Hellfire/
- neúčast Ayoko Two Lions House /Hiddo od Dvou lvů x Carys od Dvou lvů/
 
Mezitřída
V1, CAC Ambrosia Halit Paša /Fan-Fan de Grande Vinko x Jasmína Bohemia Gotika/
 
Třída otevřená
V1, CAC Beauty von der Töpferstadt /Iron vom Märkischen Land x Aileen von der Töpferstadt/
V2, r. CAC Issa od Dvou lvů /Nitro del Rio Bianco x Carys od Dvou lvů/
V3 Irin od Dvou lvů /Nitro del Rio Bianco x Carys od Dvou lvů/
V4 Imma od Dvou lvů /Nitro del Rio Bianco x Carys od Dvou lvů/
V Baby Brittannica di Brittasgang /Elton Extra Moravák x Brittanica Halit Paša/
V Gerta Laguna Nova /Brando Belníčko x Cirra Laguna Nova/
 
Třída pracovní
V1, CAC X-Tony Hellfire /Vito v. Roveline x Isa vom Märkischen Land/
V2, r. CAC Basta z Podolánky /Alfa Arnold Dura lex Polonia x Irma Gujar od Gudas/
 
Třída šampionů
V1, CAC, r. CACIB A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian /Nitro del Rio Bianco x Grey Asdemi di Matario/
V2, r. CAC Nomi Halit Paša /Nitro del Rio Bianco x Fantasia Betelges/
 
Psi / Males
Mezitřída
V1, CAC Bordo Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
 
Třída otevřená
V1, CAC Caesarion Halit Paša /Nilo dei Nobili Nati x Galanthus Nobilis Bretagne/
 
Třída šampionů
V1, CAC Ariel Black Dancer /Gex Agent Arnak x Assuria Goldest Diamond/
 
Feny / Females
Třída dorostu
- nehodnocena Caramella Coldplay /Pako Daker x Kelly Černý trůn/
 
Třída mladých
V1, CAJC Gaya Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Fantasia Betelges/
 
Mezitřída
V1, CAC Amina od Démona /Citto von der Wudritz x Lessi Extra Moravák/
VD2 Czokoladka Honey Hooligen /Orkán Pasecké údolí x Dawi z Borovanských lesů/
 
Třída otevřená
V1, CAC Enigma Restless Heart /Kirk Kroy z Helfštýna x Ardens Stonerose/
- neúčast Tahi-Réme Babine /Nilo dei Nobili Nati x Tahi-Réme Giovanna/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB, BOB Ciara Elite House /Pimm´s Number One iz Domeni x Yalla iz Slavnoi Stai/
V2, r. CAC Grace vom Waldwinkel /Angelo von Karat x Brenda vom Waldwinkel/

 
Mezinárodní výstava psů Praha, 3. května 2009
posuzoval / judge Erika Szokol (Maďarsko)
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída dorostu
VN1 Hitt Moravia Heart /Pako Daker x Chakori Moravia Heart/
 
Třída mladých
V1, CAJC Bred Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
V2 Harras Haico Alary Aslar /Urian Miratio x Bon Jour Alary Aslar/
 
Mezitřída
V1, CAC Iddo od Dvou lvů /Nitro del Rio Bianco x Carys od Dvou lvů/
V2, r. CAC Jerry od Dvou lvů /Urbano del Diamante Nero x Anelly od Dvou lvů/
 
Třída otevřená
V1, CAC, CACIB Berry from Fourteenth Meridian /Nitro del Rio Bianco x Grey Asdemi di Matario/
V2, r. CAC, r. CACIB Fakan Zkanape /Bentley od Dvou lvů x Ansy vom Heidhauser Forst/
V3 Icon od Dvou lvů /Nitro del Rio Bianco x Carys od Dvou lvů/
V4 Bodie Proffi di Brittasgang /Elton Extra Moravák x Brittanica Halit Paša/
VD Fénix Jumper /Ambross Goldest Diamond x Creda Jumper/
 
Feny / Females
Třída mladých
V1, CAJC Yamaha Star Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Ebony Star Halit Paša/
V2 Christa Honey Hooligan /Orkán Pasecké údolí x Dawi z Borovanských lesů/
- neúčast Bonaira Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
 
Mezitřída
V1, CAC Issa od Dvou lvů /Nitro del Rio Bianco x Carys od Dvou lvů/
 
Třída otevřená
V1, CAC, r. CACIB Baby Brittannica di Brittasgang /Elton Extra Moravák x Brittanica Halit Paša/
V2, r. CAC Jeannette Halit Paša /Aramis Halit Paša x Britannica Goldest Diamond/
V3 Haggi od Dvou lvů /Grant di Villa Conte x Agnes od Dvou lvů/
V4 Fiona Gumby /Aramis Halit Paša x Dafne Gumby/
V Deborah Passo Doble /Tahi-Réme Nubira x Ina Gujar of Gudas/
- neúčast Irin od Dvou lvů /Nitro del Rio Bianco x Carys od Dvou lvů/
 
Třída pracovní
V1, CAC Hermína Zkanape /Bentley od Dvou lvů x Gräfin Alane of Mon-Ja-Mes/
V2, r. CAC Efrita Brynal Gold /Tabor von Castell x Bora Belníčko/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB, BOB A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian /Nitro del Rio Bianco x Grey Asdemi di Matario/
V2, r. CAC Fráze Zkanape /Bentley od Dvou lvů x Ansy vom Heidhauser Forst/
 
Dobrman hnědý s pálením
Psi / Males
Třída mladých
V1, CAJC Bordo Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
V2 Caesarion Halit Paša /Nilo dei Nobili Nati x Galanthus Nobilis Bretagne/
 
Mezitřída
V1, CAC Attila In Stile Nero /Orkán Pasecké údolí x Deborah Passo Doble/
 
Třída otevřená
- vyloučen Don Diablito Cherlin /Floyd Black Gong x Aenea Schiny Cherlin/
 
Třída šampionů
V1, CAC Ariel Black Dancer /Gex Agent Arnak x Assuria Goldest Diamond/
 
Feny / Females
Třída mladých
V1, CAJC Gaily Passo Doble /Tahi-Réme Diablo x Caroll Passo Doble/
V2 Yamamba Star Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Ebony Star Halit Pašaú
 
Mezitřída
V1, CAC Ambra In Stile Nero /Orkán Pasecké údolí x Deborah Passo Doble/

 
Mezinárodní výstava psů Praha, 16. listopadu 2008
posuzovala / judge MVDr. Marie Brožová
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída dorostu
VN1 Barracuda Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Britannica Goldest Diamond/
VN2 Yorgus Star Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Ebony Star Halit Paša/
VN3 Archibald Bono Bohemia Superb /Elton Extra Moravák x Dara Darien Cherlin/
- neúčast Harras Haico Alary Aslar /Urian Miratio x Bon Jour Alary Aslar/
 
Třída mladých
V1, CAJC Iddo od Dvou lvů /Nitro del Rio Bianco x Carys od Dvou lvů/
VD2 Jerry od Dvou lvů /Urbano del Diamante Nero x Anelly od Dvou lvů/
VD3 Vulcan Halit Paša /Quincy von den Böllenruthen x Fantasia Betelges/
VD4 Stormbreaker Halit Paša /Ramonburg´s Chinji x Britannica Goldest Diamond/
VD Argo In Stile Nero /Orkán Pasecké údolí x Deborah Passo Doble/
- neúčast Grind Restless Heart /Zenon Zart z Helfštýna x Cassia Goldest Diamond/
 
Mezitřída
V1, CAC, CACIB Icon od Dvou lvů /Nitro del Rio Bianco x Carys od Dvou lvů/
V2, r. CAC Sylvester Halit Paša /Ramonburg´s Chinji x Britannica Goldest Diamond/
- neúčast Avertin Sheridano le Fano /Cliff vom Beuchower Hof x Fergie Gold Mičer/
 
Třída otevřená
V1, CAC, r. CACIB Fakan Zkanape /Bentley od Dvou lvů x Ansy vom Heidhauser Forst/
V2, r. CAC Bodie Proffi di Brittasgang /Elton Extra Moravák x Brittanica Halit Paša/
V3 Caro Extra Elite /Energy Extra Moravák x Ira Extra Moravák/
VD4 Fénix Jumper /Ambross Goldest Diamond x Creda Jumper/
? VD Juwel vom Waldwinkel /Nitro del Rio Bianco x Glory vom Waldwinkel/
- neúčast Hiddo od Dvou lvů /Grant di Villa Conte x Agnes od Dvou lvů/
 
Feny / Females
Třída dorostu
VN1 Zaphira Halit Paša /Fan-Fan de Grande Vinko x Grande Vinco iz Doliny Dalmenov/
N2 Ariana Elydon /Elton Extra Moravák x Airin Moravák Extra Elite/
- neúčast Yamaha Star Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Ebony Star Halit Paša/
 
Třída mladých
V1 Christa Honey Hooligan /Orkán Pasecké údolí x Dawi z Borovanských lesů/
VD2 Afrodita In Stile Nero /Orkán Pasecké údolí x Deborah Passo Doble/
 
Mezitřída
V1, CAC Issa od Dvou lvů /Nitro del Rio Bianco x Carys od Dvou lvů/
V2, r. CAC Basta z Podolánky /Alfa Arnold Dura Lex Polonia x Irma Gujar of Gudas/
VD3 Irin od Dvou lvů /Nitro del Rio Bianco x Carys od Dvou lvů/
VD4 Haggi od Dvou lvů /Grant di Villa Conte x Agnes od Dvou lvů/
- neúčast Corleona Lady di Brittasgang /Spike Les deux Peupliers x Brittanica Halit Paša/
- neúčast Sheilla Halit Paša /Ramonburg´s Chinji x Britannica Goldest Diamond/
 
Třída otevřená
V1, CAC Nomi Halit Paša /Nitro del Rio Bianco x Fantasia Betelges/
V2, r. CAC Guta Jumper /Eltron Extra Moravák x Caya Jumper/
V3 Beauty von der Töpferstadt /Iron vom Märkischen Land x Aileen von der Töpferstadt/
V4 Jeannette Halit Paša /Aramis Halit Paša x Britannica Goldest Diamond/
V Baby Brittannica di Brittasgang /Elton Extra Moravák x Brittanica Halit Paša/
V Deborah Passo Doble /Tahi-Réme Nubira x Ina Gujar of Gudas/
V Christelle Halit Paša /Athor di Campovalano x Jasmina Bohemia Gotika/
VD Afroditha di Brittasgang /Aramis Halit Paša x Ashley Alary Aslar/
- neúčast Jixa od Dvou lvů /Urbano del Diamante Nero x Anelly od Dvou lvů/
 
Třída pracovní
V1, CAC, r. CACIB X-Tony Hellfire /Vito v. Roveline x Isa vom Märkischen Land/
V2, r. CAC Disipé Agent Arnak /Aron z Ořechového dvora x Alina Jerbecon/
- neúčast A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian /Nitro del Rio Bianco x Grey Asdemi di Matario/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB, BOB, BIG V. Graciella Halit Paša /Tyson di Campovalano x Britannica Goldest Diamond/

 
Mezinárodní výstava psů Praha, 23. března 2008
posuzovala / judge MVDr. Ivana Lupečková
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída mladých
V1, CAJC Icon od Dvou lvů /Nitro del Rio Bianco x Carys od Dvou lvů/
V2 Iddo od Dvou lvů /Nitro del Rio Bianco x Carys od Dvou lvů/
V3 Berry from Fourteenth Meridian /Nitro del Rio Bianco x Grey Asdemi di Matario/
V4 Irwin od Dvou lvů /Nitro del Rio Bianco x Carys od Dvou lvů/
V Barkley Boy Broskvička /Urian Miratio x Arvica Alary Aslar/
V Da Vinci Elite House /Latino Lorenco von Cobra x Arizona Elite House/
V Stormbreaker Halit Paša /Ramonburg´s Chinji x Britannica Goldest Diamond/
V Sylvester Halit Paša /Ramonburg´s Chinji x Britannica Goldest Diamond/
VD Atoris Sheridano le Fano /Cliff vom Beuchower Hof x Fergie Calibra Magic/
VD Tritonus Halit Paša /Nitro del Rio Bianco x Graphic Line Aerola/
 
Mezitřída
V1, CAC Arny di Brittasgang /Aramis Halit Paša x Ashley Alary Aslar/
V2, r. CAC Hiddo od Dvou lvů /Grant di Villa Conte x Agnes od Dvou lvů/
V3 Bodie Proffi di Brittasgang /Elton Extra Moravák x Brittanica Halit Paša/
 
Třída otevřená
V1 Archie Halitpaša Alargo Bohemia /Sergius-Aleksandrija Rerikh x Alessandra Halit Paša/
V2 Apollo vom Römerkastell /Asco von der Burgstätte x Gia von der Scheltheide/
VD3 Fénix Jumper /Ambross Goldest Diamond x Creda Jumper/
- neúčast Fux Agent Arnak /Baron Bismarck van Stevinhage x Catlea Cassiopea z Helfštýna/
 
Třída pracovní
V1 Artur z Podolánky /Tabor von Castell x Irma Gujar of Gudas/
 
Feny / Females
Třída štěňat
VN1 Afrodita in Stile Nero /Orkán Pasecké údolí x Deborah Passo Doble/
 
Třída dorostu
- neúčast Jaspa od Dvou lvů /Urbano del Diamante Nero x Anelly od Dvou lvů/
 
Třída mladých
V1, CAJC Haggi od Dvou lvů /Grant di Villa Conte x Agnes od Dvou lvů/
V2 Issa od Dvou lvů /Nitro del Rio Bianco x Carys od Dvou lvů/
V3 Fiona Gumby /Aramis Halit Paša x Dafne Gumby/
V4 Corleona lady di Brittasgang /Spike Les deux Peupliers x Brittanica Halit Paša/
V Carevna di Brittasgang /Spike Les deux Peupliers x Brittanice Halit Paša/
V Irin od Dvou lvů /Nitro del Rio Bianco x Carys od Dvou lvů/
V Princezna Halit Paša /Quincy von den Böllenruthen x Dominique Halit Paša/
V Sheilla Halit Paša /Ramonburg´s Chinji x Britannica Goldest Diamond/
VD I´Sheena od Dvou lvů /Nitro del Rio Bianco x Carys od Dvou lvů/
D Serafine Halit Paša /Ramonburg´s Chinji x Britannica Goldest Diamond/
- neúčast Maud Černý trůn /Urbano del Diamante Nero x Jilly Černý trůn/
- neúčast Sunny Halit Paša /Ramonburg´s Chinji x Britannica Goldest Diamond/
 
Mezitřída
V1, CAC, r. CACIB Efrita Brynal Gold /Tabor von Castell x Bora Belníčko/
V2, r. CAC Baby Brittannica di Brittasgang /Elton Extra Moravák x Brittanica Halit Paša/
V3 Nomi Halit Paša /Nitro del Rio Bianco x Fantasia Betelges/
VD4 Afroditha di Brittasgang /Aramis Halit Paša x Ashley Alary Aslar/
 
Třída otevřená
V1, CAC Gabby od Dvou lvů /Eko Royal Bell x Anelly od Dvou lvů/
V2, r. CAC Jeannette Halit Paša /Aramis Halit Paša x Britannica Goldest Diamond/
VD3 Geraldine Halit Paša /Tyson di Campovalano x Britannica Goldest Diamond/
- neúčast Athesis Black Dancer /Gex Agent Arnak x Assuria Goldest Diamond/
- neúčast Doty Lama Va Perla Brzeszcz /Kirk Kroy z Helfštýna x Eria Pro Marica Diona/
 
Třída pracovní
V1, CAC Fráze Zkanape /Bentley od Dvou lvů x Ansy vom Heidhauser Forst/
V2, r. CAC Erika Passo Doble /Tahi-Réme Tornado x Ina Gujar of Gudas/
- neúčast A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian /Nitro del Rio Bianco x Grey Asdemi di Matario/
 
Dobrman hnědý s pálením
Psi / Males
Třída štěňat
VN1 Angelo In Stile Nero /Orkán Pasecké údolí x Deborah Passo Doble/
- neúčast Attila In Stile Nero /Orkán Pasecké údolí x Deborah Passo Doble/
 
Třída mladých
V1, CAJC Exploited Restless Heart /Kirk Kroy z Helfštýna x Ardens Stonerose/
 
Třída otevřená
V1, CAC Ariel Black Dancer /Gex Agent Arnak x Assuria Goldest Diamond/
 
Feny / Females
Třída štěňat
VN1 Ambra In Stile Nero /Orkán Pasecké údolí x Deborah Passo Doble/
 
Mezitřída
V1, CAC, CACIB, BOB Ciara Elite House /Pimm´s Number One iz Domeni x Yalla iz Slavnoi Stai/
 
Třída pracovní
V1 Imagine Halit Paša /Pimm´s Number One Iz Domeni x Galanthus Nobilis Bretagne/

 

Mezinárodní výstava psů Praha, 18. listopadu 2007
posuzoval / judge Petr Řehánek
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída štěňat
VN1 Sylvester Halit Paša /Ramonburg´s Chinji x Britannica Goldest Diamond/
 
Třída dorostu
VN1 Roger Halit Paša /Nitro del Rio Bianco x Jasmína Bohemia Gotika/
VN2 Indian od Dvou lvů /Nitro del Rio Bianco x Carys od Dvou lvů/
VN3 Iddo od Dvou lvů /Nitro del Rio Bianco x Carys od Dvou lvů/
 
Třída mladých
V1, CAJC, BOB Hiddo od Dvou lvů /Grant di Villa Conte x Agnes od Dvou lvů/
V2 Bodie Proffi di Brittasgang /Elton Extra Moravák x Brittanica Halit Paša/
V3 Atoris Sheridano le Fano /Cliff vom Beuchower Hof x Fergie Calibra Magic/
V4 Nicolas Halit Paša /Nitro del Rio Bianco x Fantasia Betelges/
VD Vabi Pasecké údolí /Jagan Gujar of Gudas x Ramya Pasecké údolí/
 
Mezitřída
V1, CAC, CACIB Arny di Brittasgang /Aramis Halit Paša x Ashley Alary Aslar/
VD2 Fénix Jumper /Ambross Goldest Diamond x Creda Jumper/
 
Třída otevřená
V1, CAC Egír Black Sagitta /Aramis Halit Paša x Baby Black Sagitta/
- neúčast Babyface Elite House /Brahms v. Hanseaten x Yalla iz Slavnoi Stai/
 
Feny / Females
Třída štěňat
VN1 Sunny Halit Paša /Ramonburg´s Chinji x Britannica Goldest Diamond/
 
Třída mladých
V1, CAJC Nomi Halit Paša /Nitro del Rio Bianco x Fantasia Betelges/
V2 Haggi od Dvou lvů /Grant di Villa Conte x Agnes od Dvou lvů/
V3 Baby Brittannica di Brittasgang /Elton Extra Moravák x Brittanica Halit Paša/
 
Mezitřída
V1, CAC, r. CACIB Efrita Brynal Gold /Tabor von Castell x Bora Belníčko/
V2, r. CAC A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian /Nitro del Rio Bianco x Grey Asdemi di Matario/
V3 Cheyenne Halit Paša /Athor di Campovalano x Jasmina Bohemia Gotika/
V4 Christelle Halit Paša /Athor di Campovalano x Jasmina Bohemia Gotika/
V Afroditha di Brittasgang /Aramis Halit Paša x Ashley Alary Aslar/
V Goldie od Dvou lvů /Eko Royal Bell x Anelly od Dvou lvů/
 
Třída otevřená
V1, CAC Geraldine Halit Paša /Tyson di Campovalano x Britannica Goldest Diamond/
V2, r. CAC Cácorka od Sopečné hory /Tabor von Castell x If Černý trůn/
V3 Dakota od Dvou lvů /D´Ono Vijoko di Matario x Angie Oderská Vyhlídka/
- neúčast Gabby od Dvou lvů /Eko Royal Bell x Anelly od Dvou lvů/
 
Třída pracovní
V1 Erika Passo Doble /Tahi-Réme Tornado x Ina Gujar of Gudas/
V2 Nightwish Aphrodite /Rowan van de Erjolihof x Eischa vom Lechfeld/
 
Dobrman hnědý s pálením
Psi / Males
Třída mladých
V1, CAJC Exploited Restless Heart /Kirk Kroy z Helfštýna x Ardens Stonerose/
 
Třída otevřená
V1, CAC, r. CACIB Ariel Black Dancer /Gex Agent Arnak x Assuria Goldest Diamond/
V2 Don Diablito Cherlin /Floyd Black Gong x Aenea Schiny Cherlin/
 
Feny / Females
Třída dorostu
VN1 Destiny´s Child Elite House /Latino Lorenco von Cobra x Arizona Elite House/
 
Třída mladých
V1, CAJC Labella Halit Paša /Graphic Line Antey x Izis Gabi Vigo/
VD Lorraine Halit Paša /Graphic Line Antey x Izis Gabi Vigo/
- neúčast Antis Ignis Bohemia /Aramis Halit Paša x Bea Rod-Ne/
 
Mezitřída
V1, CAC Ciara Elite House /Pimm´s Number One iz Domeni x Yalla iz Slavnoi Stai/
- neúčast Kassandra Halit Paša /Athor di Campovalano x Edinstvennaya Moya iz Gratsiano/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB Ayrin Star of Bedea /Adamant de Grande Vinko x Tahi-Réme Trinity/

 
Mezinárodní výstava psů Praha, 29. dubna 2007
posuzovala / judge MVDr. Ivana Lupečková
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída štěňat
VN1 Maggiore Lamborgini Bona Catella
 
Třída dorostu
N1 Nasir Halit Paša
 
Třída mladých
VD1 Lucky Star Bona Catella
VD2 Bodie Proffi di Brittasgang /Elton Extra Moravák x Brittanica Halit Paša/
- neúčast Arny di Brittasgang /Aramis Halit Paša x Ashley Alary Aslar/
 
Mezitřída
V1, CAC, r. CACIB Lord London d´El-Zorab
 
Třída otevřená
V1, CAC, CACIB Archie Halitpaša Alargo Bohemia
V2 Drink Jumper
 
Třída pracovní
VD1 Alex z Jolany
- neúčast Cardinál Hektor od Sopečné hory /Tabor von Castell x If Černý trůn/
 
Feny / Females
Třída dorostu
VN1 Nomi Halit Paša /Nitro del Rio Bianco x Fantasia Betelges/
VN2 Destiny Restless Heart /Aramis Halit Paša x Cassia Goldest Diamond/
 
Třída mladých
V1, CAJC Gabby od Dvou lvů /Eko Royal Bell x Anelly od Dvou lvů/
V2 Ježibaba Halit Paša /Aramis Halit Paša x Britannica Goldest Diamond/
V3 Jeannette Halit Paša /Aramis Halit Paša x Britannica Goldest Diamond/
V4 Guta Jumper /Elton Extra Moravák x Caya Jumper/
VD Afroditha di Brittasgang /Aramis Halit Paša x Ashley Alary Aslar/
VD Baby Brittannice di Brittasgang /Elton Extra Moravák x Brittanica Halit Paša/
- neúčast Ecstasy Electra Akagera /Eria Pro Maestro di Capella x Nevskiy Tserber Russkaya Krasavitsa/
- neúčast Zhessidi Ikzhi Iz Zoosfery
 
Mezitřída
V1, CAC Lady Lorena d´El-Zorab /Endor Royal Bell x Buffy vom Fichtelgebirge/
V2, r. CAC Fráze Zkanape /Bentley od Dvou lvů x Ansy vom Heidhauser Forst/
V3 Cikánka od Sopečné hory /Tabor von Castell x If Černý trůn/
 
Třída otevřená
V1, CAC, CACIB Daisy Sweet Perla Brzeszcz /Kirk Kroy z Helfštýna x Eria Pro Marica Diona/
V2, r. CAC, r. CACIB Graciella Halit Paša /Tyson di Campovalano x Britannica Goldest Diamond/
VD3 Eiko od Dvou lvů /Tahi-Réme Tornado x Abanel od Dvou lvů/
VD4 Deborah Passo Doble /Tahi-Réme Nubira x Ina Gujar of Gudas/
- neúčast Barborka od Sopečné hory /Nathan z Cyklonu Silesia x If Černý trůn/
 
Třída veteránů
V1 Axa Quick Benas /Alf Gong x Betty Calibra/
 
Dobrma hnědý s pálením
Psi / Males
Třída dorostu
N1 Adonis Honey Hooligan /Curd v.d. Urftquelle x Barborka od Sopečné hory/
 
Třída mladých
VD1 Get Lucky od Dvou lvů /Eko Royall Bel x Anelly od Dvou lvů/
VD2 Grand od Dvou lvů /Eko Royall Bel x Anelly od Dvou lvů/
 
Třída otevřená
V1, CAC Ariel Black Dancer /Gex Agent Arnak x Assunta Black Dancer/
V2, r. CAC Don Diablito Cherlin /Floydt Black Gong x Aenea Shiny Cherlin/
V3 Beefeater Begriff Alary Aslar /Kirk Kroy z Helfštýna x Angie Alary Černý poklad/
 
Feny / Females
Třída mladých
V1, CAJC Ciara Elite House /Pimm´s Number One iz Domeni x Yalla iz Slavnoi Stai/
V2 Kassandra Halit Paša /Athor di Campovalano x Edinstvennaya Moya iz Gratsiano/
VD3 Lorraine Halit Paša /Graphic Line Antey x Izis Gabi Vigo/
 
Mezitřída
V1, CAC Chiara Halit Paša /Athor di Campovalano x Jasmína Bohemia Gotika/
 
TOPlist
TOPlist