Mezinárodní výstava psů České Budějovice, 11. října 2015
posuzoval / judge Peter Mazura (Rakousko)
 
 
Dobrman černý s pálením / Dobermann Schwarz und Rot
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
VD1 Black Baddy z Vladařského údolí /Ronin King of Darkness x Afrodité z Vladařského údolí/
VD2 Ares Donsa Bohemia /Pride of Russia Saphron x Cortina Donsa from Fourteenth Meridian/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Crash Elydon /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Josslyn Joyce Alary Aslar/
 
Třída otevřená / Open class
V1 Dior Ebony Queen /Apache Red Ebony Queen x Jixa od Dvou lvů/
 
Třída pracovní / Working class
VD1 Ares vom Stahlberg /Bosz vom Burghof x Kylie von Utgard/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC A´Sofia Donsa Bohemia /Pride of Russia Saphron x Cortina Donsa from Fourteenth Meridian/
VD2 Bakkira Barí z Vladařského údolí /Ronin King of Darkness x Afrodité z Vladařského údolí/
D3 Auroria Kasidera Silesia /Royal-Rezon Vis Absoluta x Naysha Nuca z Helfštýna/
 
Mezitřída / Intermediate class
VD1 Urssa Rozárka /Andy z Pampy x Balalaika Honey Hooligan/
- absence Cassiopeia Elydon /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Josslyn Joyce Alary Aslar/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Baronesse Two Lions House /Pride of Russia Odin x Imma Two Lions House/
 
Třída pracovní / Working class
VD1 Berkeley Anibag /Zamu Les Deux Peupliers x Isména Halit Paša/
 
Třída šampionů / Champion class
VD1 Afrodité z Vladařského údolí /Chriss z Padoku x Scarlet Pasecké údolí/
 
Třída veteránů / Veteran class
VD1 Airin Moravak Extra Elite /Khancoban v. Teutonia x Ira Extra Moravák/
 
Dobrman hnědý s pálením
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Ataraxies od Černých démonů /Ataraxie´s Capone x Agamba Anibag/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Bugina od Démona /Ataraxie´s Capone x Amina od Démona/

 
Mezinárodní výstava psů České Budějovice, 26. dubna 2015
posuzoval / judge Jaroslav Matyáš
 
 
Dobrman černý s pálením / Dobermann Schwarz und Rot
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Heron Black Sagitta /Chingachcook v. Eichkamp x Grynia Black Sagitta/
V2 Vorick Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Nomi Halit Paša/
V3 Crash Elydon /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Josslyn Joyce Alary Aslar/
VD Bart Bax z Vladařského údolí /Ronin King of Darkness x Afrodité z Vladařského údolí/
VD Black Baddy z Vladařského údolí /Ronin King of Darkness x Afrodité z Vladařského údolí/
- neúčast Orano od Dvou lvů /Pride of Russia Urano x Ayoko Two Lions House/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOS Endy Oksa from Fourteenth Meridian /Oksamit de Grande Vinko x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC, r. CACIB Cewin z Dobříšské obory /Chester v. d. Töpferstadt x Bendží z Dobříšské obory/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Zorro Pasecké údolí /Caro Extra Elite x Ramya Pasecké údolí/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Auroria Kasidera Silesia /Royal-Rezon Vis Absoluta x Naysha Nuca z Helfštýna/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Agatha Pasecké údolí /Pride of Russia Urano x Lynn Moravia Heart/
V2 Beautiful Queen z Vladařského údolí /Ronin King of Darkness x Afrodité z Vladařského údolí/
V3 Cassiopeia Elydon /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Josslyn Joyce Alary Aslar/
V4 Amazing Halit Paša /Sylvester Halit Paša x Zaphira Halit Paša/
VD Bája Blacky z Vladařského údolí /Ronin King of Darkness x Afrodité z Vladařského údolí/
VD Bakkira Bari z Vladařského údolí /Ronin King of Darkness x Afrodité z Vladařského údolí/
VD A´Sofie Donsa Bohemia /Pride of Russia Saphron x Cortina Donsa from Fourteenth Meridian/
 
Mezitřída / Intermediate class
VD1 Erra Oksa from Fourteenth Meridian /Oksamit de Grande Vinko x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Dorothea Maxsa from Fourteenth Meridian /Maxim di Altobello x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
V2, r. CAC, r. CACIB Baronesse Two Lions House /Pride of Russia Odin x Imma od Dvou lvů/
V3 Ofélie Černý trůn /Andy z Pampy x Muriel Černý trůn/
- neúčast Bonaira Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Patricia Piper Alary Aslar /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Bacardi Alary Aslar/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Afrodité z Vladařského údolí /Chriss z Padoku x Scarlet Pasecké údolí/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Airin Moravák Extra Elite /Khancoban v. Teutonia x Ira Extra Moravák/
 
Dobrman hnědý s pálením
Psi / Males
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Goro Extra Elite /Ataraxie´s Capone x Fatima Extra Elite/
 
Feny / Females
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Ginger Extra Elite /Ataraxie´s Capone x Fatima Extra Elite/

 
Mezinárodní výstava psů České Budějovice,
21. září 2014
posuzoval / judge Miroslav Václavík
 
 
Dobrman černý s pálením / Dobermann Schwarz und Rot
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Crash Elydon / x Josslyn Joyce Alary Aslar/
 
Mezitřída / Intermediate class
VD1 Maxx Halit Paša /Sylvester Halit Paša x Ambrosia Halit Paša/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Cassiopeia Elydon / x Josslyn Joyce Alary Aslar/
 
Třída mladých / Junior class
Novalis od Dvou lvů /Modus Ost Muzhik x Gabby od Dvou lvů/
Deisy z Pampy
 
Mezitřída / Intermediate class
- neúčast Narnie Halit Paša /
 
Třída otevřená / Open class
- neúčast Bonaira Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Ithaka Halit Paša /Pimm´s Number One iz Doma Domeni x Galanthus Nobilis Bretagne/
 
Dobrman hnědý s pálením
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Beretta European K9 training base /
 
Mezinárodní výstava psů České Budějovice,
7. dubna 2014
posuzoval / judge Vladimír Piskay (Slovensko)
 
 
Dobrman černý s pálením
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Sonny Silver z Helfštýna /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Ilka Imara z Helfštýna/
- neúčast Endy Oksa from Fourteenth Meridian /Oksamit de Grande Vinko x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Zorro Paseké údolí /Caro Extra Elite x Ramya Pasecké údolí/
 
Feny/ Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Chrissi vom Freyer Tal /Chriss z Padoku x Tahi-Réme Babine/
V2 Novalis od Dvou lvů /Modus Ost Muzhik x Gabby od Dvou lvů/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC De Luxe Ebony Queen /Apache Red Ebony Queen x Jixa od Dvou lvů/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Bonaira Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
V2, r. CAC Berkeley Anibag /Zamu les Deus Peupliers x Isména Halit Paša/
VD3 Lamiah od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/ 
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Latifa od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Sant Kreal Parida /Sant Kreal Zeus x Sant Kreal Uslada/
 

 

Mezinárodní výstava psů České Budějovice,
6. října 2013
posuzovala / judge MVDr. Gabriela Ridarčíková (Slovensko)
 
 
Dobrman černý s pálením
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Monty od Dvou lvů /Pride of Russia Odin x Ayoko Two Lions House/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Castor Bono Bohemia Superb /Hido od Dvou lvů x Dara Darien Cherlin/
VD2 Clif z Avarku /Ir Gold Mičer x Bea z Avarku/
 
Feny/ Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Novalis od Dvou lvů /Modus Ost Muzhik x Gabby od Dvou lvů/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Patricia Piper Alary Aslar /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Bacardi Alary Aslar/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Baronesse Two Lions House /Pride of Russia Odin x Imma od Dvou lvů/
 
Dobrman hnědý s pálením
Psi / Males
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Cáfo z Podolánky /Orthos vom Aurachgrund x Basta z Podolánky/
 

 

Mezinárodní výstava psů České Budějovice,
30. března 2013
posuzoval / judge Antonín Karban
 
Dobrman černý s pálením / Dobermann schwarz und rot
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Lamont od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
V2 Apollo od Novomlýnských jezer /Amor Extra Moravák x Xanthia Pasecké údolí/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1 Zorro Pasecké údolí /Caro Extra Elite x Ramya Pasecké údolí/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Corson Donsa from Fourteenth Meridian /Don Diego vom Harten Kern x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
V2, r. CAC Bastien Walentein /El Cid Extra Elite x Fráze Zkanape/
V3 Clif z Avarku /Ir Gold Mičer x Bea  z Avarku/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Andy z Pampy /Elton Extra Moravák x Scarlett Halit Paša/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ, BOB Latifa od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
V2 Berkeley Anibag /Zamu Les Deux Peupliers x Isména Halit Paša/
V3 Lamiah od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
- neúčast Baronesse Two Lions House /Pride of Russia Odin x Imma od Dvou lvů/
- neúčast Dorothea Maxsa from Fourteenth Meridian /Maxim di Altobello x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
- neúčast Cherrie Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Queen Halit Paša/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Zoe Pasecké údolí /Caro Extra Elite x Ramya Pasecké údolí/
V2, r. CAC Sant Kreal Parida /Sant Kreal Zeus x Sant Kreal Uslada/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Arka Tremšínský poklad /Gaston od Dvou lvů x Enigma Restless Heart/
V2, r. CAC Riccarda Rozárka /Icon od Dvou lvů x Balalaika Honey Hooligan/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Cortina Donsa from Fourteenth Meridian /Don Diego vom Harten Kern x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobermann braun und rot
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Olero Abba-Sonia /Elton Extra Moravák x Iris Abba-Sonia/
V2 Djambo Maxsa from Fourteenth Meridian /Maxim di Altobello x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1 Tom-Dober Sparta /Pride of Russia Sidor x Tom-Dober Mona Lisa Muzsa/
- neúčast Eternity Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Graphic Line Aerola/

 

Mezinárodní výstava psů České Budějovice,
14. října 2012
posuzoval / judge Miroslav Václavík
 
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy clas
VN1 Alvin od Novomlýnských jezer /Amor Extra Moravák x Xanthin Pasecké údolí/
 
Třída mladých
- neúčast Flash Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Cheyenne Halit Paša/
- neúčast Floren Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Cheyenne Halit Paša/
 
Ttřída otevřená
V1 Korbon od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
VD2 Artemis Black Svem /Gaston od Dvou lvů x Egida Jumper/
D Cliff z Avarku /Ir Gold Mičer x Bea z Avarku/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Andy z Pampy /Elton Extra Moravák x Scarlett Halit Paša/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Lamiah od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
VN2 Leonella od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
 
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ, BOB Sant Kreal Parida /Sant Kreal Zeus x Sant Kreal Uslada/
- neúčast Freya Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Cheyenne Halit Paša/
 
Mezitřída
- neúčast Zoe Halit Paša /Chester von der Töpferstadt x Ježibaba Halit Paša/
 
Třída otevřená
V1, CAC Arka Tremšínský poklad /Gaston od Dvou lvů x Enigma Restless Heart/
V2 Afrodité z Vladařského údolí /Chriss z Padoku x Scarlet Pasecké údolí/
- neúčast Cortina Donsa from Fourteeenth Meridian /Don Diego vom Harten Kern x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
- neúčast Querella Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Chiara Halit Paša/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Alexa vom Freyer Tal /Chriss z Padoku x Carisma vom Finkenhain/
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Fire Fox Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/
 
Feny / Females
Třída mladých
VD1 Carrera Halit Paša /Sylvester Halit Paša x Arwen Halit Paša/
- neúčast Eternity Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Graphic Line Aerola/
 
Třída šampionů
V1, CAC, r. CACIB Fatima Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/

 
Mezinárodní výstava psů České Budějovice,

Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Baron Bob Pálava /Urian Miratio x Baxy Baccora Alexův dvůr/
V2 Clif z Avarku /Ir Gold Mičer x Bea z Avarku/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Harlequin Gumby /Kravallo vom Schmiedbauergut x Dafné Gumby/
V2 Artemis Black Svem /Gaston od Dvou lvů x Egida Jumper/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Yacheero´s Pando Pander /Yacheero´s Dero Descaro x Odette Hani Red del Rio Bianco/
V2, r. CAC Ford Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Sylvester Halit Paša /Ramonburg´s Chinji x Britannica Goldest Diamond/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Sant Kreal Parida /Sant Kreal Zeus x Sant Kreal Uslada/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ, BOB Yorika Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Queen Halit Paša/
V2 Isis Gumby /Floyd von Utgard x Dafné Gumby/
V3 Anomis Wächter Vinces /Leo vom Märkischen Land x Jeannette Halit Paša/
VD4 Ascha Wächter Vinces /Leo vom Märkischen Land x Jeannette Halit Paša/
D Brooklyn Ebony Queen /Ascomannis Gitano x Jixa od Dvou lvů/
 
Mezitřída
V1, CAC Arka Tremšínský poklad /Gaston od Dvou lvů x Enigma Restless Heart/
 
Třída otevřená
V1, CAC Hekaté Gumby /Kravallo vom Schmiedbauergut x Dafné Gumby/
V2 Karis od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gaggy od Dvou lvů/
- Cortina Donsa from Fourteenth Meridian /Don Diego vom Harten Kern x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
- Bonaira Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
 
Třída pracovní
V1, CAC, r. CACIB C´Victoria Donsa from Fourteenth Meridian /Don Diego vom Harten Kern x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
- Haya Jumper /Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper/
 
Třída šampionů
V1, CAC Jeannette Halit Paša /Aramis Halit Paša x Britannica Goldest Diamond/
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Achninn Aam Ebony Queen /Cliff vom Beuchower Hof x Hermína Zkanape/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC El Cid Extra Elite /Bojan vom Havelland x Elektra Extra Moravák/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
VD1 Clinta z Podolánky /Orthos vom Aurachgrund x Basta z Podolánky/
 
Mezitřída
V1, CAC Valeria Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Fantasia Betelges/
 
Třída otevřená
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Megi Abba-Sonia /Energy Extra Moravák x Iris Abba-Sonia/

 
Mezinárodní výstava psů České Budějovice,
Podzim 2011
posuzoval / judge Miroslav Václavík
 
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
VD1 Baron Bob Pálava 
/Urian Miratio x Baxy Baccara Alexův dvůr/, CMKU/DB/9161/10, 16.07.2010
VD2 Druss di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/, CMKU/DB/9171/10, 10.07.2010
- vyloučen pro agresivitu Al Capone De Grande Vinko /Ale Alamos del Citone x Modus Ost Wis Wespera/, UKU 0074797, 03.11.2010
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Korbon od Dvou lvů 
/Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/, CMKU/DB/9008/10, 06.02.2010
 
Třída otevřená / Open class
VD1 Nasir Halit Paša /Nitro del Rio Bianco x Fantasia Betelges/, CMKU/DB/7869/06, 05.10.2006

 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, res.CACIB Grind Restless Heart /Zenon Zart z Helfštýna x Cassia Goldest Diamond/, CMKU/DB/8263/07, 15.09.2007
VD2 Winner Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Sonique de Grande Vinko/, CMKU/DB/8401/08, 13.03.2008

 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Isis Gumby 
/Floyd von Utgard x Dafné Gumby/, CMKU/DB/9330/11, 10.03.2011
 
Třída mladých / Junior class
V1 Debee di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/, CMKU/DB/9172/10, 10.07.2010
- neúčast Calibra Bono Bohemia Superb /Hiddo od Dvou lvů x Dara Darien Cherlin/, CMKU/DB/9186/10, 22.08.2010
- neúčast Yorika Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Queen Halit Paša/, CMKU/DB/9277/10, 11.11.2010
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, res.CACIB Hekaté Gumby /Kravallo vom Schmiedbauergut x Dafné Gumby/, CMKU/DB/8920/09, 30.10.2009
V2, r. CAC Bealy Artep Morávia /Kravallo vom Schmiedbauergut x Daisy Sweet Perla Brzeszcz/, CMKU/DB/8941/09, 02.12.2009
- neúčast Quanna Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Chiara Halit Paša/, CMKU/DB/9044/10, 11.03.2010
 
Třída otevřená / Open class
VD1 Aki Lady Ebony Queen /Cliff vom Beuchower Hof x Hermína Zkanape/, CMKU/DB/8814/09, 13.06.2009
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Ayoko Two Lions House, CMKU/DB/8678/09, 24.01.2009
- neúčast Queen Halit Paša /Nitro del Rio Bianco x Galanthus Nobilis Bretagne/, CMKU/DB/8034/07, 20.02.2007

 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Corleona Lady di Brittasgang /Spike Les Deux Peupliers x Brittanica Halit Paša/, CMKU/DB/8003/07/10, 03.02.2007
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
VD1 Art Anibag /Addi vom Neuland x Isména Halit Paša/, CMKU/DB/9283/10, 22.11.2010
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, BOB Fire Fox Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/, CMKU/DB/8800/09, 20.05.2009
    
Třída mladých / Junior class
V1 Agamba Anibag 
/Addi vom Neuland x Isména Halit Paša/, CMKU/DB/9285/10, 22.11.2010
- neúčast Valeria Halit Paša, CMKU/DB/9205/10, 07.09.2010
    
Feny / Females
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Fatima Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/, CMKU/DB/8804/09, 20.05.2009
 

 

Mezinárodní výstava psů České Budějovice,
24. dubna 2011
posuzoval / judge Otakar Vondrouš
 
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Baron Bob Pálava /Urian Miratio x Baxy Baccara Alexův dvůr/
V2 Korbon od Dvou lvů /Chester v.d. Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Noris Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Princezna Halit Paša/
V2 Artemis Black Svem /Gaston od Dvou lvů x Egida Jumper/
 
Třída otevřená
V1, CAC Bob z Lanštorfa /Amor Extra Moravák x Ally Rod-Ne/
V2, r.CAC Hitt Moravia Heart /Pako Daker x Chakori Moravia Heart/
VD Asafa Powell Ebony Queen /Cliff vom Beuchower Hof x Hermína Zkanape/
 
Třída pracovní
V1, CAC Harras Haico Alary Aslar /Urian Miratio x Bon Jour Alary Aslar/
V2 Sylvester Halit Paša /Ramonburg´s Chinji x Britannica Goldest Diamond/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB, BOB Icon od Dvou lvů /Nitro del Riobianco x Carys od Dvou lvů/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Calibra Bono Bohemia Superb /Hiddo od Dvou lvů x Dara Darien Cherlin/
 
Třída mladých
V1, CAJC Diabolla Coldplay /Bentley od Dvou lvů x Afrika Coldplay/
V2 Desert Rose di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/
V3 Kelly Grace od Dvou lvů /Chester v.d. Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
V4 Odyssea Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Jasmína Bohemia Gotika/
V Arka Třemšínský poklad /Gaston od Dvou lvů x Enigma Restless Heart/
VD Debee di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/
 
Mezitřída
V1, CAC, r. CACIB Comtessa Donsa from 14th.Meridian /Don Diego vom Harten Kern x A´Sara Nigre from 14th Meridian/
V2, r.CAC Aki Lady Ebony Queen /Cliff vom Beuchower Hof x Hermína Zkanape/
V3 Josslyn Joyce Alary Aslar /Turbo-Rhodes de la Villa de Channes x Bacardi Alary Aslar/
 
Třída otevřená
V1, CAC Ambrosia Halit Paša /Fan-Fan de Grande Vinko x Jasmína Bohemia Gotika/
V2, r. CAC Bealy Artep Morávia /Kravallo vom Schmiedbauergut x Daisy Sweet Perla Brzeszcz/
V3 Corleona Lady di Brittasgang /Spike Les Deux Peupliers x Brittanica Halit Paša/
 
Třída veteránů
V1 BOV Brittanica Halit Paša /Drink Zkanape x Frezie Bohemia Gotika/
 
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Achninn Aam Ebony Queen /Cliff vom Beuchower Hof x Hermína Zkanape/
 
Třída otevřená
V1, CAC, r.CACIB Fire Fox Extra Elite /Ascomanis Gitano x Bess Extra Moravák/
 
Třída šampionů
V1, CAC El Cid Extra Elite /Bojan v. Havelland x Elektra Extra Moravák/
 
Feny / Females
Třída mladých
V1, CAJC Sarah Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Imagine Halit Paša/
 
Mezitřída
V1, CAC, CACIB Fatima Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/
 
Třída otevřená
V1 Desiderie Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Edinstvennaya Moya iz Gratsiano/
V2 Enigma Restless Heart /Kirk Kroy z Helfštýna x Ardens Stonerose/

 

TOPlist
TOPlist