KV SADSKÁ 2015

KV PLZEŇ 2015

KV KLÁNOVICE 2015

SV KLÁNOVICE 2014

KV SADSKÁ 2014

KV KLÁNOVICE 2013

KV SADSKÁ 2013

KV KLÁNOVICE 2012

KV SADSKÁ 2012

KV KLÁNOVICE 2011

KV SADSKÁ 2011

KV SADSKÁ 2010

 
Klubová výstava Sadská 19.09.2015
(bez udělení titulu Klubový vítěz)
posuzovala / judge RNDr. Helena Grocholová
 
 
Černý pes s pálením / Male black and tan
Třída štěňat / Baby class
VN1 Armani Achaoo Via /Icon od Dvou lvů x Zoe Pasecké údolí/

Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Ares Donsa Bohemia /Pride of Russia Saphron x Cortina Donsa from Fourteenth Meridian/

Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Vayden Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Nomi Halit Paša/
V2, r. CAC Orano od Dvou lvů /Pride of Russia Urano x Ayoko Two Lions House/ 
V3 Crash Elydon /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Josslyn Joyce Alary Aslar/

Třída otevřená / Open class
V1, CAC, BOS Vuitton Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Nomi Halit Paša/
VD2 Black in Stile Nero /Icon od Dvou lvů x Ambra in Stile Nero/

Třída pracovní / Working class
V1, CAC Amos Wächter Vinces /Leo vom Märkischen Land x Jeannette Halit Paša/
VD2 Baltazar v.d.Pegnitzratzen /Ikaro v.Ferrenberg x Quira v.Edertal/
VD3 Abel Kimagren Bohemia x Aggrenox Sheridano le Fano x Kimberly Gold Mičer/

Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Sylvester Halit Paša /Ramonburg´s Chinji x Britanica Goldest Diamond/
V2 Agen Sheridano le Fano /Cliff vom Beuchower Hof x Fergie Calibra Magic/
V3 Caro Extra Elite /Energy Extra Moravák x Ira Extra Moravák/

Černá fena s pálením / Female black and tan
Třída štěňat / Baby class
VN1 Airin Achaoo Via /Icon od Dvou lvů x Zoe Pasecké údolí/

Třída dorostu / Puppy class
VN1 Mon Cherrie Halit Paša /Thor del Nasi x Cherrie Halit Paša/
VN2 Paris Sofie od Dvou lvů /Yacheero´s Pando Pandero x Latifa od Dvou lvů/

Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ A´Sofie Donsa Bohemia /Pride of Russia Saphron x Cortina Donsa from Fourteenth Meridian/
V2 O´Kata od Dvou lvů /Pride of Russia Urano x Ayoko Two Lions House/
V3 Nefertiti Gumby /Baltazar v.d. Pegnitzratzen x Isis Gumby/
VD4 Bakkira Barí z Vladařského údolí /Ronin King of Darkness x Afrodité z Vladařského údolí/

Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Cassiopeia Elydon /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Josslyn Joyce Alary Aslar/

Třída otevřená / Open class
V1, CAC Biljana Anibag /Zamu Les Deux Peupliers x Isména Halit Paša/
V2 Briketka in SAtile Nero /Icon od Dvou lvů x Ambra in Stile Nero/
VD3 Hety Rodšvéd /Avertin Sheridano le Fano x Dara Rodšvéd/

Třída pracovní / Working class
V1, CAC Anomis Wächter Vinces /Leo vom Markischen Land x Jeannette Halit Paša/
V2, r. CAC Ofelie Černý trůn /Andy z Pampy x Muriel Černý trůn/

Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, BOB Cherrie Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Queen Halit Paša/
V2 Afrodité z Vladařského údolí /Chriss z Padoku x Scarlet Pasecké údolí/

Třída veteránů / Veteran class
V1 Jeannette Halit Paša /Aramis Halit Paša x Britannica Goldest Diamond/
V2 Airin Moravak Extra Elite /Khancoban v.Teutonia x Ira Extra Moravák/
D Ježibaba Halit Paša /Aramis Halit Paša x Britannica Goldest Diamond/

Třída čestná / Honor class
V1 Comtessa Donsa from Fourteenth Meridian /Don Diego v.Harten Kern x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
V2 Nomi Halit Paša /Nitro del Riobianco x Fantasia Betelges/

Hnědý pes s pálením / Male brown and tan
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Madoxx Bohemia Gotika /Thor del Nasi x Cherrie Halit Paša/

Třída mladých / Junior class
- absence Argos od Černých démonů /Ataraxie´s Capone x Agamba Anibag/

Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Goro Extra Elite /Ataraxie´s Capone x Fatima Extra Elite/

Třída otevřená / Open class
V1, CAC Orfeus od Dvou lvů /Pride of Russia Urano x Ayoko Two Lions House/

Hnědá fena s pálením / Female brown and tan
Třída štěňat / Baby class
VN1 Aprile Enyhed /Agen Sheridano le Fano x Gloria vom Burgenland/

Třída dorostu / Puppy class
VN1 Penelope od Dvou lvů /Yacheero´s Pando Pandero x Latifa od Dvou lvů/

Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Ataraxies od Černých démonů /Ataraxie´s Capone x Agamba Anibag/

Třída otevřená / Open class
V1, CAC Iris Zamolxis /Salubi Della Ninfa Nobel x Grania Zamolxis/

Třída vítězů / Winner class
V1 Gloria vom Burgenland /Grand Mollis Armani x Abiona vom Burgenland/

Třída veteránů / Veteran class
V1 Atarei Black Dancer /Gex Agent Arnak x Assuria Goldest Diamond/
V2 Eimy Gumby /Nathan z Cyklonu Silesia x Indiana Bohemia Gotika/

Závěrečné soutěže
Nejlepší pár psů:
1. místo Madoxx + Mon Cherrie Bohemia Gotika

 
Klubová výstava Plzeň červenec 2015
posuzovala / judge Kateřina Michalová
 
 
Černý pes s pálením / Male black and tan
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ, BOS Vayden Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Nomi Halit Paša/
V2 Vuitton Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Nomi Halit Paša/
V3 Heron Black Sagitta /Chingachcook v.Eichkamp x Grynia Black Sagitta/
V4 Crash Elydon /Dirk-Swanko de la Villa de Channes x Joslyn Joyce Alary Aslar/

 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Dior Ebony Queen /Apache Red Ebony Queen x Jixa od Dvou lvů/
V2 r.CAC Corson Donsa from 14th.Meridian /Don Diego v.Harten Kern x A´Sara Nigre from 14th.Meridian/

 
Třída pracovní / Working class
V1 Ares v.Stahlberg /Bosz v.Burghof x Kylie v.Utgard/

 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Bred Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/

 
Černá fena s pálením / Female black and tan
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Azazela od Černých démonů /Ataraxie´s Capone x Agamba Anibag/

 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Annabeth Donsa Bohemia /Pride of Russia Saphron x Cortina Donsa from 14th.Meridian/
V2 A´Sofie Donsa Bohemia /Pride of Russia Saphron x Cortina Donsa from 14th.Meridian/
V3 Orinoko od Dvou lvů /Pride od Russia Urano x Ayoko od Dvou lvů/
V4 Cassiopeia Elydon /Dirk-Swanko de la Villa de Channes x Joslyn Joyce Alary Aslar/

 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Ayurveda Sagarit /Caesarion Halit Paša x Nadine Halit Paša/

 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Borgia in Style Nero /Icon od Dvou lvů x Ambra in Style Nero/
- absence Niké od Dvou lvů /Modus Ost Muzhik x Gabby od Dvou lvů/

 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Berkeley Anibag /Zamu Les Deux Peupliers x Isména Halit Paša/

 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, BOB Cortina Donsa from 14th Meridian /Don Diego v.Harten Kern x A´Sara Nigre from 14th Meridian/

 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Nomi Halit Paša /Nitro del Riobianco x Fantasia Betelges/

 
Hnědý pes s pálením / Male brown and tan
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Armando od Černých démonů /Ataraxie´s Capone x Agamba Anibag/

 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Orfeus od Dvou lvů /Pride od Russia Urano x Ayoko od Dvou lvů/

 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Aldaniti Sagarit /Caesarion Halit Paša x Nadine Halit Paša/

 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Caesarion Halit Paša /Nilo dei Nobili Nati x Galanthus Nobilis Bretagne/

 
Hnědá fena s pálením / Female brown and tan
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Ataraxies od Černých démonů /Ataraxie´s Capone x Agamba Anibag/

 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Agbaria Sagarit /Caesarion Halit Paša x Nadine Halit Paša/

 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Agamba Anibag /Addi v.Neuland x Isména Halit Paša/

 
Třída vítězů / Winner class
- odstoupila Gaily Passo Doble /Tahi-Réme Diablo x Carol Passo Doble/

 
Závěrečné soutěže
Nejlepší pár psů:

1. Bred Black Dancer + Cortina Donsa from 14th.Meridian
2. Caesarion Halit Paša + Agbaria Sagarit

 
Nejlepší chovatelská skupina:
1. Halit Paša

 
 
Klubová výstava Klánovice, 16. května 2015
posuzoval / judge Jolanta Jablonska (Polsko)
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída 
 
Feny / Females
Třída
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Comtessa Donsa from Fourteenth Meridian

 
Speciální výstava Klánovice, 27. září 2014
posuzoval / judge Thomas Becht (Německo)
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída 
TŘÍDA DOROSTU
VN1 ONYX OD DVOU LVŮ
VN2 ORANO OD DVOU
VN3 CRASH ELYDON 
 
TŘÍDA MLADÝCH
DAMON Z PAMPY - V1
 
MEZITŘÍDA AUDI ALEGRO BLACK BACARA - V1 CAC
 
TŘÍDA OTEVŘENÁ
BUDDY TWO LIONS HOUSE - V1 CAC
BELOLOBO V. D. PEGNITZRATZEN – VD2
 
TŘÍDA PRACOVNÍ
CEWIN Z DOBŘÍŠSKÉ OBORY - V1 CAC
 
TŘÍDA VÍTĚZŮ
LAMONT OD DVOU LVŮ - V1 CAC, VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY, BOB
ANDY Z PAMPY - V2 r. CAC
 
Feny / Females
Třída
TŘÍDA DOROSTU CASSIOPEIA ELYDON - VN1 O´KATA OD DVOU LVŮ - VN2 TŘÍDA MLADÝCH ERRA OKSA F. FOURTEENTH MERIDIAN - V1 CAJC, VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY MLADÝCH, BOJ NIKÉ OD DVOU LVŮ - V2 CLEOPATRA MONTANA FAY - VD3 MEZITŘÍDA CHRISSI V. FREYER TAL - V1 CAC BEATRIS MONTANA FAY - VD2 TŘÍDA OTEVŘENÁ BARONESSE TWO LIONS HOUSE - V1 CAC BEA TWO LIONS HOUSE - V2 r. CAC LORGINA OD DVOU LVŮ - VD3 TŘÍDA PRACOVNÍ COMTESSA DONSA F. FOURTEENTH MERIDIAN - V1 CAC TŘÍDA VÍTĚZŮ CHERRIE HALIT PAŠA - V1 CAC, VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY TŘÍDA VETERÁNŮ GABBY OD DVOU LVŮ - V1, NEJLEPŠÍ VETERÁN - BOV AIRIN MORAVAK EXTRA ELITE - V2
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males
Třída
TŘÍDA DOROSTU ORFEUS OD DVOU LVŮ - VN1 VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY DOROSTU ORIENT OD DVOU LVŮ - VN2 MEZITŘÍDA AGBAR EUROPEAN K9 TRAINING BASE - VD1
 
Feny / Females
Třída
TŘÍDA DOROSTU
AGBARIA SAGARIT - VN1, VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY DOROSTU
 
TŘÍDA PRACOVNÍ
GLORIA V. BURGENLAND - V1 CAC
 
TŘÍDA VÍTĚZŮ
GRYNIA BLACK SAGITTA - V1 CAC
 
NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ SKUPINA
1. Místo OD DVOU LVŮ

 
Klubová výstava Sadská, 17. května 2014
posuzovala / judge MVDr. Marie Brožová
 
 
Černý pes s pálením / Male black and tan
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, klubový vítěz mladých Audi Allegro Black Bacara /
V2 Maxx Halit Paša /Sylvester Halit Paša x Ambrosia Halit Paša/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, klubový vítěz černý pes Apollo od Novomlýnských jezer /Amor Extra Moravák x Xantin Pasecké údolí/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Lamont od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Caro Extra Elite /Energy Extra Moravák x Ira Extra Moravák/
 
Černá fena s pálením / Female black and tan
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, klubový vítěz mladých Chrissi vom Freyer Tal /
V2 Maya Halit Paša /Sylvester Halit Paša x Ambrosia Halit Paša/
VD3 Queen Quinnette Alary Aslar /Quinzo von der Krillenburg x Dangerou Lady Alary Aslar/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Ofélie Černý trůn /Andy z Pampy x Muriel Černý trůn/
V2, r. CAC De Luxe Ebony Queen
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, klubový vítěz černá fena, BOB Cherrie Halit Paša /A´Condor vom Rezidenzschloss x Queen Halit Paša/
V2, r. CAC Anomis Wächter Vinces /Leo vom Märkischen Land x Jeannette Halit Paša/
V3 Berkley Anibag /Zamu Les Deux Peupliers x Isména Halit Paša/
V4 Zoe Pasecké údolí /Caro Extra Elite x Ramya Pasecké údolí/
V Karkulka Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Ježibaba Halit Paša/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Lafita od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
 
Hnědý pes s pálením / Male brown and tan
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Goro Extra Elite /Ataraxie´s Capone x Fatima Extra Elite/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, klubový vítěz Agar European K9 Training Base /Arak-Amaruk du Feu d´Aramon x Alexa Sheridano le Fano/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, klubový vítěz mladých Euforia Cold play /Atis z Rincelova x Dhilaya Coldplay/
V2 Maggie od Dvou lvů
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, klubový vítěz hnědá fena Quida Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Chiara Halit Paša/
VD2 Valeria Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Fantasia Betelges/
VD3 Troyanda de Grande Vinko /Ermak S´Lichobor x Playgirl de Grande Vinko/
 
Třída vítězů
- odstoupila Fatima Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Atarei Black Dancer /Gex Agent Arnak x Assuria Goldest Diamond/
V2 Kelly Černý trůn /Nathan z Cyklonu Silesia x Jilly Černý trůn/

Klubová výstava Klánovice, 28. září 2013
posuzoval / judge Antonín Karban
 
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Monthy od Dvou lvů /Pride of Russia Odin x Ayoko Two Lions House/
VN1 Maxx Halit Paša /Sylvester Halit Paša x Ambrosia Halit Paša/
- neúčast Adolf Carlos Bohemia /Ataraxie´s Big Ben x Indy von Warringhof/
- neúčast Nicco od Dvou lvů /Modus Ost Muzhik x Gabby od Dvou lvů/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, Klubový vítěz, BOJ Elsantos von Füllbach /Modus Ost Muzhik x Cola von Füllbach/
V2 Deus Ebony Queen /Apache Red Ebony Queen x Jixa od Dvou lvů/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, Klubový vítěz, BOB Lamont od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
V2 Floren Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Cheyenne Halit Paša/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Cowley z Dobříšské obory /Chester von der Töpferstadt x Bendží z Dobříšské obory/
V2, r. CAC Castor Bono Bohemia Superb /Hiddo od Dvou lvů x Dara Darien Cherlin/
V3 Indian od Dvou lvů /Nitro del Rio Bianco x Carys od Dvou lvů/
V4 Clif z Avarku /Ir Gold Mičer x Bea z Avarku/
V Idar Gumby /Floyd von Utgard x Dafné Gumby/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Russkaja Mechte Krutoi Kozak /Victor Vincent van het Wantij x Zanoza iz Zoosfery/
V2 Ares vom Stahlberg /Bosz vom Burghof x Kylie von Utgard/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Grand Brynal Gold /Bojan vom Havelland x Bora Belníčko/
V2, r. CAC Harlequin Gumby /Kravallo vom Schmiedbauergot x Dafné Gumby/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Novalis od Dvou lvů /Modus Ost Muzhik x Imma od Dvou lvů/
VN2 Maya Halit Paša /Sylvester Halit Paša x Ambrosia Halit Paša/
VN3 Niké od Dvou lvů /Modus Ost Muzhik x Imma od Dvou lvů/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, Klubový vítěz Joni Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Ambrosia Halit Paša/
V2 Beatris Montana Fay /Kessidy Gold Mičer x I´Sheena od Dvou lvů/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Latifa od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
V2, r. CAC Bea Two Lions House /Pride of Russia Odin x Imma od Dvou lvů/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Lamiah od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
V2, r. CAC Anomis Wächter Vinces /Leo vom Märkischen Land x Jeannette Halit Paša/
VD3 Baronesse Two Lions House /Pride of Russia Odin x Imma od Dvou lvů/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Isis Gumby /Floyd von Utgard x Dafné Gumby/
VD2 Tarantula vom Aurachgrund /Cubo von Schattenjager x Martha von der Krillenburg/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, Klubový vítěz Kelly Grace od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x  Gabby od Dvou lvů/
V2, r. CAC Arka Tremšínský poklad /Gaston od Dvou lvů x Enigma Restless Heart/
V3 Bonaira Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
 
Třída čestná / Honor class
V1 Comtessa Donsa from Fourteenth Meridian /Don Diego vom Harten Kern x A´Sara Nigre from Fourteent Meridian/
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Maggie od Dvou lvů /Pride of Russia Odin x Ayoko Two Lions House/
VN2 Adrianne Chelsea Black Bacara /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Iceflower Alary Aslar/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Eternity Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Graphic Line Aerola/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, Klubový vítěz Grynia Black Sagitta /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Era Black Sagitta/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Atarei Black Dancer /Gex Agent Arnak x Assuria Goldest Diamond/

 
 
image
 
 
Černý pes s pálením / Male black and tan
Třída štěňat / Baby class
VN1 Octavius Černý Trůn /Andy z Pampy x Muriel Černý trůn/
VN2 Kimm Halit Paša /Caesarion Halit Paša x Geraldine Halit Paša/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAC Apollo od Novomlýnských jezer /Amor Extra Moravák x Xantin Pasecké údolí/
V2? Dior Ebony Queen /Apache Red Ebony Queen x Jixa od Dvou lvů/
-neúčast Lamont od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Flash Halit Paša /A´Condor vom Rezidenzschloss x Cheyenne Halit Paša/
V2, r. CAC Zorro Pasecké údolí /Caro Extra Elite x Ramya Pasecké údolí/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Bastien Walentein /El Cid Extra Elite x Fráze Zkanape/
V2, r. CAC Grof Rodšvéd /Avertin Sheridano le Fano x Dara Rodšvéd/
VD3 Ares Wächter Vinces /Leo vom Märkischen Land x Jeannette Halit Paša/
 
Třída pracovní / Working class
- neúčast Criss Royal Dux /Amos Royal Dux x Oxa Aurachgrund/
 
Třída čestná / Honor class
V1 Caro Extra Elite /Energy Extra Moravák x Ira Extra Moravák/
 
Hnědý pes s pálením / Male brown and tan
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Djambo Maxsa from Fourteenth Meridian /Maxim di Altobello x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
V2 Olero Abba-Sonia /Elton Extra Moravák x Iris Abba-Sonia/
 
Třída otevřená / Open class
VD1 Cognac z Podolánky /Orthos vom Aurachgrund x Basta z Podolánky/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Achnin Aam Ebony Queen /Cliff Beuchower Hof x Hermína Zkanape/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Fire Fox Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/
 
Černá fena s pálením / Female black and tan
Třída štěňat / Baby class
VN1 Ofélie Černý Trůn /Andy z Pampy x Muriel Černý trůn/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOB Cherrie Halit Paša /A´Condor vom Rezidenzschloss x Queen Halit Paša/
V2 Dorothea Maxsa from Fourteenth Meridian /Maxim di Altobello x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
V3 Camilla Walentein /El Cid Extra Elite x Fráze Zkanape/
V4 Biljana Anibag /Zamu Les Deux Peupliers x Isména Halit Paša/
V Daenerys Ebony Queen /Apache Red Ebony Queen x Jixa od Dvou lvů/
V Leonella od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Zoe Pasecké údolí /Caro Extra Elite x Ramya Pasecké údolí/
V2, r. CAC Berkley Anibag /Zamu Les Deux Peupliers x Isména Halit Paša/
V3 Freya Halit Paša /A´Condor vom Rezidenzschloss x Cheyenne Halit Paša/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Athena Wächter Vinces /Leo vom Märkischen Land x Jeannette Halit Paša/
V2, r. CAC Karkulka Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Ježibaba Halit Paša/
V3 Cossie z Dobříšské obory /Chester von der Topferstadt x Bendží z Dobříšské obory/
V4 Anomis Wächter Vinces /Leo vom Märkischen Land x Jeannette Halit Paša/
V Querella Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Chiara Halit Paša/
VD Betty-Be Walentein /El Cid Extra Elite x Fráze Zkanape/
VD Bibiana Ebony Queen /Ascomannis Gitano x Jixa od Dvou lvů/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Kelly Grace od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Bonaira Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Airin Moravák Extra Elite /Khancoban von Teutonia x Ira Extra Moravák/
V2 Geraldine Halit Paša /Tyson di Campovalano x Britannica Goldest Diamond/
 
Fena hnědá s pálením / Female brown and tan
Třída mladých / Junior class
VD1 Fran Halit Paša /A´Condor vom Rezidenzschloss x Cheyenne Halit Paša/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Eternity Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Cheyenne Halit Paša/
V2, r. CAC Carrera Halit Paša /Sylvester Halit Paša x Arwen Halit Paša/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Desiderie Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Edinstvennaya Moya iz Gratsiano/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Cherryl Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Sonique de Grande Vinko/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Fatima Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Atarei Black Dancer /Gex Agent Arnak x Assuria Goldest Diamond/
 
 
Soutěž o nejhezčí pár psů / Best Couple of the show:
1. Fire Fox Extra Elite + Fatima Extra Elite
 
 
Soutěž o nejlepší chovatelskou skupinu / Best Breeding Group:
1. Halit Paša
2. Ebony Queen
3. Extra Elite

 
Speciální výstava Klánovice, 8. září 2012
posuzoval / judge Thomas Becht (Německo)
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 
VN1 Apollo od Novomlýnských jezer /Amor Extra Moravák x Xantin Pasecké údolí/
VN2 Bob Two Lions House /Pride of Russia Odin x Imma od Dvou lvů/
VN3 Amor od Novomlýnských jezer /Amor Extra Moravák x Xantin Pasecké údolí/
 
Třída dorostu
VN1 Lamont od Dvou lvů /Orson van Roveline x Gabby od Dvou lvů/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, vítěz speciální výstavy mladých, BOJ - nejlepší mladý Coudy z Dobříšské obory /Chester von der Töpferstadt x Bendží z Dobříšské obory/
V2 Bastien Walentein /El Cid Extra Elite x Fráze Zkanape/
V3 Grof Rodšvéd /Avertin Sheridano le Fano x Dara Rodšvéd/
V4 Floren Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Cheyenne Halit Paša/
VD Ares vom Stahlberg /Bosz vom Burghof x Kylie von Utgard/
VD Flash Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Cheyenne Halit Paša/
 
Mezitřída
V1, CAC Cewin z Dobříšské obory /Chester von der Töpferstadt x Bendží z Dobříšské obory/
 
Třída otevřená
V1, CAC Grand Brynal Gold /Bojan vom Havelland x Bora Belníčko/
VD2 Hero Jumper /Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper/
VD3 Bob z Lanštorfa /Amor Extra Moravák x Ally Rod-Ne/
VD4 Cowley z Dobříšské obory /Chester von der Töpferstadt x Bendží z Dobříšské obory/
- neúčast Kliff od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
 
Třída pracovní
V1, CAC Icon od Dvou lvů /Nitro del Rio Bianco x Carys od Dvou lvů/
 
Třída vítězů
V1, CAC, vítěz speciální výstavy Andy z Pampy /Elton Extra Moravák x Scarlett Halit Paša/
 
Třída čestná
V1 Caro Extra Elite /Energy Extra Moravák x Ira Extra Moravák/
 
Feny 
Třída štěňat
VN1 Bea Two Lions House /Pride of Russia Odin x Imma od Dvou lvů/
VN2 Bonny Two Lions House /Pride of Russia Odin x Imma od Dvou lvů/
 
Třída dorostu
VN1 Lafita od Dvou lvů /Orson van Roveline x Gabby od Dvou lvů/
VN2 Lamiah od Dvou lvů /Orson van Roveline x Gabby od Dvou lvů/
VN3 Borgia Anibag /Zamu Les Deux Peupliers x Isména Halit Paša/
 
Třída mladých
V1, CAJC Betty-Be Walentein /El Cid Extra Elite x Fráze Zkanape/
V2 Zoe Pasecké údolí /Caro Extra Elite x Ramya Pasecké údolí/
V3 Isis Gumby /Floyd von Utgard x Dafné Gumby/
 
Mezitřída
V1, CAC Catty z Dobříšské obory /Chester von der Töpferstadt x Bendží z Dobříšské obory/
 
Třída otevřená
V1, CAC, vítěz speciální výstavy, BOB Kelly Grace od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
V2 Cortina Donsa from Fourteenth Meridian /Don Diego vom Harten Kern x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
V3 Karis od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
V4 Arka Tremšínský poklad /Gaston od Dvou lvů x Enigma Restless Heart/
- neposouzen Axa Tremšínský poklad /Gaston od Dvou lvů x Enigma Restless Heart/
 
Třída pracovní
V1, CAC Comtessa Donsa from Fourteenth Meridian /Don Diego vom Harten Kern x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
 
Třída vítězů
V1, CAC Hekaté Gumby /Kravallo vom Schmiedbauergut x Dafné Gumby/
V2 Bonaira Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assuta Black Dancer/
V3 Baby Brittannica di Brittasgang /Elton Extra Moravák x Brittanica Halit Paša/
 
Třída veteránů
V1, BOV - nejlepší veterán Deborah Passo Doble /Tahi-Réme Nubira x Ina Gujar of Gudas/
V2 Dafné Gumby /Coop Gumby x Indiana Bohemia Gotika/
 
 
Dobrman hnědý s pálením
Psi
Třída dorostu
VN1 Olero Abba-Sonia /Elton Extra Moravák x Iris Abba-Sonia/
 
Třída otevřená
VD1 Athos Tremšínský poklad /Gaston od Dvou lvů x Enigma Restless Heart/
 
Třída čestná
V1 Fire Fox Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/
 
Feny
Třída mladých
V1, CAJC, vítěz speciální výstavy mladých Persya Pola Akagera /Elton Extra Moravák x Nevskiy Tserber Ruskaya Krasavica/
 
Mezitřída
V1, CAC Grynia Black Sagitta /Dirk-Swanko de la Villa de Channes x Era Black Sagitta/
 
Třída otevřená
V1, CAC Ashley Tremšínský poklad /Gaston od Dvou lvů x Enigma Restless Heart/
V2 Atarei Black Dancer /Gex Agent Arnak x Assuria Goldest Diamond/
V3 Impellitteri Restless Heart /Urian Miratio x Ardens Stonerose/
 
Třída vítězů
V1, CAC Caramella Coldplay /Pako Daker x Kelly Černý trůn/
 
Třída čestná
V1 Fatima Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/
- neúčast Eimy Gumby /Nathan z Cyklonu Silesia x Indiana Bohemia Gotika/

 
Klubová výstava Sadská, 12. května 2012
posuzoval / judge Andraš Polgár

 

Foto: dobermann4u

 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Floren Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Cheyenne Halit Paša/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Collin Halit Paša /Sylvester Halit Paša x Arwen Halit Paša/
- vyloučen Caro Ebony Queen /Amor Extra Moravák x Hermína Zkanape/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, klubový vítěz mladých černý pes Baltazar In Stile Nero /Icon od Dvou lvů x Ambra In Stile Nero/
V2 Baxter In Stile Nero /Icon od Dvou lvů x Ambra In Stile Nero/
VD3 Grof Rodšvéd /Avertin Sheridano le Fano x Dara Rodšvéd/
VD4 Brutus In Stile Nero /Icon od Dvou lvů x Ambra In Stile Nero/
VD Cyril z Podolánky /Orthos vom Aurachgrund x Basta z Podolánky/
D Ares vom Stahlberg /Bosz vom Burghof x Kylie von Utgard/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, klubový vítěz černý pes Cheef Jumper /Jack Abba-Sonia x Guta Jumper/
V2, r. CAC Agrias Anibag /Addi vom Neuland x Isména Halit Paša/
 
Třída otevřená / Open class
VD1 Korbon od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
VD2 Maxmilián Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Cheyenne Halit Paša/
VD3 Al-Samir Avašír /Chriss z Padoku x Graciella Halit Paša/
VD4 Grand Brynal Gold /Bojan vom Havelland x Bora Belníčko/
D Atos Montana Fay /Jack Abba-Sonia x I´Sheena od Dvou lvů/
 
Třída pracovní / Working class
VD1 Ford Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Andy z Pampy /Elton Extra Moravák x Scarlett Halit Paša/
- odstoupil Sylvester Halit Paša /Ramounburg´s Chinji x Britannica Goldest Diamond/
 
Třída veteránů / Veteran class
- neúčast Drink Jumper /Drink Zkanape x Creda Abba-Sonia/
 
Třída čestná / Honor class
V1 Caro Extra Elite /Energy Extra Moravák x Ira Extra Moravák/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Sant Kreal Parida /Sant Kreal Zeus x Sant Kreal Uslada/
VN2 Freya Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Cheyenne Halit Paša/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, klubový vítěz mladých černá fena, nejlepší mladý BOJ, vítěz plemene BOB Zoe Halit Paša /Chester von der Töpferstadt x Ježibaba Halit Paša/
V2 Bagheera In Stile Nero /Icon od Dvou lvů x Ambra In Stile Nero/
VD3 Achita Serapion /Urian Miratio x Frederica Alary Aslar/
VD4 Bibiana Ebony Queen /Ascomannis Gitano x Jixa od Dvou lvů/
VD Briketka In Stile Nero /Icon od Dvou lvů x Ambra In Stile Nero/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Arka Tremšínský poklad /Gaston od Dvou lvů x Enigma Restless Heart/
V2, r. CAC Yorika Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Queen Halit Paša/
V3 Riccarda Rozázka /Icon od Dvou lvů x Balalaika Honey Hooligan/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Kelly Grace od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou Lvů/
V2, r. CAC Krystal Kasey Alary Aslar  /Hudson Hawk von Jahrenstal x Dangerous Lady Alary Aslar/
V3 Dhilaya Coldplay /Bentley od Dvou Lvů x Afrika Coldplay/
VD4 Hester Jumper /Gaston od Dvou Lvů x Guta Jumper/
VD Kiss Kirké Alary Aslar /Hudson Hawk von Jahrenstal x Dangerous Lady Alary Aslar/
- neposouzen Hellen Gumby /Kravallo vom Schmiedbauergut x Dafné Gumby/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC C´Victoria Donsa from Fourteenth Meridian /Don Diego vom Harten Kern x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
V2, r. CAC Haya Jumper /Gaston od Dvou Lvů x Guta Jumper/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, klubový vítěz černá fena Comtessa Donsa from Fourteenth Meridian /Don Diego vom Harten Kern x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
V2, r. CAC Bonaira Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
V3 Baby Brittannica di Brittasgang /Elton Extra Moravák x Brittanica Halit Paša/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, klubový vítěz veterán Deborah Passo Doble /Tahi-Réme Nubira x Ina Gujar of Gudas/
- neúčast Dakota Jumper /Drink Zkanape x Creda Abba-Sonia/
 
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males
Třída otevřená / Open class
VD1 King Diamond Restless Heart /Urian Miratio x Cassia Goldest Diamond/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, klubový vítěz hnědý pes Fire Fox Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Fran Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Cheyenne Halit Paša/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Eternity Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Graphic Line Aerola/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, klubový vítěz mladých hnědá fena Grynia Black Sagitta /Dirk-Swanko de la Villa de Channes x Era Black Sagitta/
VD2 Milady Magiore Alary Aslar /Dirk-Swanko de la Villa de Channes x Dangerous Lady Alary Aslar/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Agamba Anibag /Addi vom Neuland x Isména Halit Paša/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Fatima Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/
VD2 Atarei Black Dancer /Gex Agent Arnak x Assuria Goldest Diamond/
VD3 Iceflower Alary Aslar /Urian Miratio x Dangerous Lady Alary Aslar/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Cherryl Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Sonique de Grande Vinko/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, klubový vítěz hnědá fena Caramella Coldplay /Pako Daker x Kelly Černý trůn/
 
Třída čestná / Honor class
V1 Kelly Černý trůn /Nathan z Cyklonu Silesia x Jilly Černý trůn/

 
Klubová výstava DKČR Sadská, 10. září 2011
posuzovala / judge RNDr. Helena Grocholová
 
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Coudy z Dobříšské obory /Chester von der Töpferstadt x Bendží z Dobříšské obory/

- neúčast Sanchezz Rozárka /Icon od Dvou lvů x Balalajka Honey Hooligan/

 

Třída mladých / Junior class

V1, CAJC, BOJ, BOB Cheef Jumper /Jack Abba Sonia x Guta Jumper/

V2 Clif z Avarku /Ir Gold Mičer x Bea z Avarku/

V3 Druss di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/

 

Mezitřída / Intermediate class

V1, CAC Noris Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Princezna Halit Paša/

V2, r. CAC Maxmilián Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Cheyenne Halit Paša/

V3 Criss Royal Dux /Amos Royal Dux x Oxa vom Aurachgrund/

V4 Alex Walentain /Jack Abba-Sonia x Fráze Zkanape/

 

Třída otevřená / Open class

VD1 Dirk Swanko de la Villa de Channes /Vasko Nitro del la Villa de Channes x Stany Pharos de la Villa de Channes/

VD2 Hubert Jumper /Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper/

VD3 Kessidy Gold Mičer /Mezzrow´s Fabio x Jury Gold Mičer/

 

Třída pracovní / Working class

V1, CAC Frank Brynal Gold /Gex Agent Arnak x Bora Belníčko/

V2 Hádes Jumper /Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper/

 

Třída vítězů / Winner class

V1, CAC Berry from Fourteenth Meridian /Nitro del Riobianco x Grey Asdemi di Matario/

V2, r. CAC Bred Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/

V3 Winner Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Sonique de Grande Vinko/

 

Třída čestná / Honor class

V1 Caro Extra Elite /Energy Extra Moravák x Ira Extra Moravák/

 

Feny / Females

Třída štěňat / Baby class

VN1 Betty-Be Walentain /El Cid Extra Elite x Fráze Zkanape/

VN2 Cája z Podolánky /Orthos vom Aurachgrund x Basta z Podolánky/

- Anthea Halit Paša /Sylvester Halit Paša x Princezna Halit Paša/

 

Třída dorostu / Puppy class

VN1 Isis Gumby /Floyd vom Utgard x Dafné Gumby/

VN2 Zoe Halit Paša /Chester v.d.Töpferstadt x Ježibaba Halit Paša/

 

Třída mladých / Junior class

V1, CAJC Arka Třemšínský poklad /Gaston od Dvou lvů x Enigma Restless Heart/

V2 Champagne Jumper /Jack Abba-Sonia x Guta Jumper/

V3 Quanna Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Chiara Halit Paša/

V4 Debee di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/

 

Mezitřída / Intermediate class

V1, CAC Hekaté Gumby /Kravallo v.Schmiedbauergut x Dafné Gumby/

V2, r. CAC Samantha Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Imagine Halit Paša/

V3 Melinda Abba-Sonia /Energy Extra Moravák x Iris Abba-Sonia/

V4 Kelly Grace od Dvou lvů /Chester v.d.Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/

V Juliette Josephine Alary Aslar /Turbo-Rhodes de la Villa de Channes x Bacardi Alary Aslar/

 

Třída otevřená / Open class

V1, CAC Cortina Donsa from Fourteenth Meridian /Don Diego v. Harten Kern x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/

V2, r. CAC Hester Jumper /Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper/

V3 Karis od Dvou lvů /Chester v.d.Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/

V4 Chiquita Halit Paša /Athor di Campovalano x Jasmína Bohemia Gotika/

V Hellen Gumby /Kravallo v.Schmiedbauergut x Dafné Gumby/

- Karkulka Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Ježibaba Halit Paša/

- Zaira Halit Paša /Fan-Fan de Grande Vinko x Grande Vinko iz Doliny Dalmenov/

 

Třída pracovní / Working class

V1, CAC Basta z Podolánky /Dura Lex Alfa Arnold x Irma Gujar od Gudas/

V2, r. CAC C´Viktoria Donsa from Fourteenth Meridian /Don Diego v.Harten Kern x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/

V3 Haya Jumper /Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper/

 

Třída vítězů / Winner class

V1, CAC Bonaira Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/

V2, r. CAC Jeannette Halit Paša /Aramis Halit Paša x Britannica Goldest Diamond/

V3 Comtessa Donsa from Fourteenth Meridian /Don Diego v.Harten Kern x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/

V4 Corleona Lady di Brittasgang /Spike les Deux Peupliers x Brittanica Halit Paša/

 

Třída čestná / Honor class

V1 A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian /Nitro del Riobianco x Grey Asdemi di Matario/

 

Třída veteránů / Veteran class

V1, BOV Brittanica Halit Paša /Drink Zkanape x Frézie Bohemia Gotika/

 

 

Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males

Třída štěňat / Baby class

VN1 Cognac z Podolánky /Orthos vom Aurachgrund x Basta z Podolánky/

 

Třída mladých / Junior class

V1 Athos Třemšínský poklad /Gaston od Dvou lvů x Enigma Restless Heart/

 

Třída otevřená / Open class

V1, CAC Fire Fox Extra Elite /Ascomanis Gitano x Bess Extra Moravák/

 

Feny / Females

Třída mladých / Junior class

V1, CAJC Valeria Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Fantasia Betelges/

V2 Agamba Anibag /Addi vom Neuland x Isména Halit Paša/

 

Mezitřída / Intermediate class

V1, CAC Olivia Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Jasmína Bohemia Gotika/

 

Třída otevřená / Open class

V1, CAC Atarei Black Dancer /Gex Agent Arnak x Assuria Goldest Diamond/

V2, r. CAC Fatima Extra Elite /Ascomanis Gitano x Bess Extra Moravák/

VD3 Cherryl Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Sonique de Grande Vinko/

- Enigma Restless Heart /Kirk Kroy z Helfštýna x Ardens Stonerose/

 

 

Soutěže / Competitions

Nejlepší pár psů / Best Couple

1. Fatima Extra Elite x Fire Fox Extra Elite

 

Nejlepší chovatelská stanice / Best Kennel

1. Jumper

2. Halit Paša

3. di Brittasgang


 

 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, Klubový vítěz mladých černý pes Noris Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Princezna Halit Paša/ 
V2 Kliff od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
V3 Diggory Coldplay /Bentley od Dvou lvů x Afrika Coldplay/
V4 Kenth od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
VD Baron Bob Pálava /Urian Miratio x Baxy Baccara Alexův Dvůr/
VD Druss di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Andy z Pampy /Elton Extra Moravák x Scarlet Halit Paša/
V2, r. CAC Maxmilian Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Cheyenne Halit Paša/
VD3 Buran Bono Bohemia Superb /Tahi-Réme Diablo x Dara Darien Cherlin/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Indian od Dvou lvů /Nitro del Riobianco x Carys od Dvou lvů/
 
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Fredy Gumby /Aramis Halit Paša x Dafné Gumby/
V2 Frank Brynal Gold /Gex Agent Arnak x Bora Belníčko/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, Klubový vítěz černý pes Icon od Dvou lvů /Nitro del Riobianco x Carys od Dvou lvů/
- Bred Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
 
Třída čestná / Honor class
V1 Hiddo od Dvou lvů /Grant di Villa Conte x Agnes od Dvou lvů/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Yvet Pasecké údolí /Hiddo od Dvou lvů x Ramya Pasecké údolí/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, Klubový vítěz mladých černá fena, nejlepší mladý Kelly Grace od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x  Gabby od Dvou lvů/
V2 Karis od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
V3 Katy od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
V4 Odyssea Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Jasmína Bohemia Gotika/
V Samantha Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Imagine Halit Paša/
V Debee di Brittasgang Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/
VD Arka Třemšínský poklad /Gaston od Dvou lvů x Enigma Restless Heart/
VD Desert Rose di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/
VD Dhilaya Coldplay /Bentley od Dvou lvů x Afrika Coldplay/
- absence Dolce Brita di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Comtessa Donsa from Fourteenth Meridian /Don Diego v.Harten Kern x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
V2,  r. CAC Hekaté Gumby /Kravallo vSchmiedbauergut x Dafné Gumby/
- neúčast Cortina Donsa from Fourteenth Meridian /Don Diego vom Harten Kern x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
 
Třída otevřená / Open class
V1 Ayoko Two Lions House /Hiddo od Dvou lvů x Carys od Dvou lvů/
V2 Henessy Jumper /Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper/
V3 Aki Lady Ebony Queen /Cliff v.Beuchower Hof x Hermína Zkanape/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Haggi od Dvou lvů /Grant di Villa Conte x Agnes od Dvou lvů/
 
Třída vítězů
V1, CAC, Klubový vítěz černá fena Ambrosia Halit Paša /Fan-Fan de Grande Vinko x Jasmína Bohemia Gotika/
V2, r. CAC Bonaira Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
V3 Corleona Lady di Brittasgang /Spike Les Deux Peupliers x Brittanica Halit Paša/
 
Třída čestná / Honor class
V1 Baby Brittannica di Brittasgang /Elton Extra Moravák x Brittanica Halit Paša/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Brittanica Halit Paša /Drink Zkanape x Frézie Bohemia Gotika/
 
 
Dobrman hnědý s pálením
Psi / Males
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Fire Fox Extra /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/
 
Třída pracovní
V1, CAC Achninn Aam Ebony Queen /Cliff vom Beuchower Hof x Hermína Zkanape/
 
Třída vítězů
V1, CAC, Klubový vítěz hnědý pes, BOB El Cid Extra Elite /Bojan vom Havelland x Elektra Extra Moravák/
 
Třída čestná
- neúčast Ariel Black Dancer /Gex Agent Arnak x Assunta Black Dancer/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Agamba Anibag /Addi v.Neuland x Isména Halit Paša/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Valeria Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Fantasia Betelges/
 
Třída mladých / Junior class
V1 Sarah Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Imagine Halit Paša/
 
Mezitřída
V1, CAC Fatima Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/
 
Třída otevřená
V1, CAC, Klubový vítěz hnědá fena Caramella Coldplay /Pako Daker x Kelly Černý trůn/
V2 r.CAC Atarei Black Dancer /Gex Agent Arnak x Assuria Goldest Diamond/
V3 Enigma Restless Heart /Kirk Kroy z Helfštýna x Ardens Stonerose!
 
 
Závěrečné soutěže:
Soutěž párů / Best Couple
1. místo Fire Fox a Fatima Extra Elite
 
 
Soutěž chovatelských skupin / Best Breeding Group
1. místo CHS od Dvou lvů
2. místo CHS di Brittasgang

 


 
Klubová výstava Sadská, 12. června 2010
posuzovala / judge MVDr. Marie Brožová
 
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Maxmilián Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Cheyenne Halit Paša/
VN2 Noris Halit Paša  /Batler de Grande Vinko x Princezna Halit Paša/
 
Třída mladých / Junior class
VD1 Grand Brynal Gold /Bojan vom Havelland x Bora Belníčko/
VD2 Corson Donsa from 14th Meridian /Don Diego vom Harten Kern x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, Klubový vítěz černý pes Bred Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
V2 Hubert Jumper /Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper/
D Athos Sweety z Panství Dobrkačky /Amor Extra Moravák x Angelina Maria Pleasure of Friendship/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Berry from 14th Meridian /Nitro del Riobianco x Grey Asdemi di Matario/
VD2 Car Pleasure of Friendship /Dixon Gumby x Ariela Ashley Pleasure of Friendship/
VD3 Dasirius od Sopečné hory /Cliff vom Beuchower Hof x If Černý trůn/
- neúčast Winner Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Sonique de Grande Vinko/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Icon od Dvou lvů /Nitro del Riobianco x Carys od Dvou lvů/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Kelly Grace od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
VN2 Karis od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Oddysea Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Jasmína Bohemia Gotika/
VN2 Nina Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Princezna Halit Paša/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, Klubový vítěz mladých černá fena, nejlepší mladý Fany Rodšvéd /Brando Belníčko x Dara Rodšvéd/
V2 Leyla Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Fantasia Betelges/
V3 C´Victoria Donsa from 14th Meridian /Don Diego vom Harten Kern x A´Sara Nigre from14th Meridian/
V4 Karkulka Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Ježibaba Halit Paša/
V Hester Jumper /Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper/
VD Bessi Bess z Panství Dobrkačky /Gaston od Dvou lvů x Angelina Maria Pleasure of Friendship/
VD Herrietta Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Fantaghiro Halit Paša/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, Klubový vítěz černá fena, BOB Bonaira Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
V2 Haya Jumper /Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Frida Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Geraldine Halit Paša/
V2, r. CAC Jeannette Halit Paša /Aramis Halit Paša x Britannica Halit Paša/
V3 Hennessy Jumper /Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper/
V4 Beta Rodšvéd /Akar Jumper x Benny Miss Jakoso/
- neúčast Agila Bearded Charles /Brando Belníčko x Beta Rodšvéd/
 
Třída pracovní / Working class
V1 CAC Basta z Podolánky /Alfa Arnold Dura Lex x Irma Gujar od Gudas/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC A´Sara Nigre from 14th Meridian /Nitro del Riobianco x Gray Asdemi di Matario/
 
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, Klubový vítěz mladých hnědý pes Casius Donsa from 14th Meridian /Don Diego vom Harten Kern x A´Sara Nigre from 14th Meridian/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, Klubový vítěz Bordo Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Caesarion Halit Paša /Nilo dei Nobili Nati x Galanthus Nobilis Bregagne/
V2 Bueno Marrone Broskvička /Urian Miratio x Arvica Alary Aslar/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Ariel Black Dancer /Gex Agent Arnak x Assuria Goldest Diamond/
 
Třída čestná / Honor class
V Exploited Restless Heart /Kirk Kroy z Helfštýna x Ardens Stonerose/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Olivia Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Jasmína Bohemia Gotika/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, Klubový vítěz mladých hnědá fena Caramella Coldplay /Pako Daker x Kelly Černý trůn/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, Klubový vítěz hnědá fena Desiderie Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Edinstvennaya Moya iz Gratsiano/
V2 Impelliterri Restless Heart /Urian Miratio x Ardens Stonerose/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Atarei Black Dancer /Gex Agent Arnak x Assuria Goldest Diamod/
V2, r. CAC Ambra in Stile Nero /Orkán Pasecké údolí x Deborah Passo Doble/
- neúčast Anny Rytmus /Panther Ponti Dobgar x Minerva ze Psoluky/
 
TOPlist
TOPlist