Mezinárodní výstava psů Litoměřice 24. května 2015
posuzoval / judge Miroslav Václavík
 
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
1617
1618
 
Třída šampionů / Champion class
1619
 
Třída veteránů / Veteran class
1620
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
1621
 
Třída otevřená / Open class
1622
 
Třída šampionů / Champion class
1623

 
Mezinárodní výstava psů Litoměřice 25. května 2014
posuzoval / judge Iliev Mariusz (Rumunsko)
 
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída mladých
V1, CAJC Endy Oksa from Fourteenth Meridian /Oksamit de Grande Vinko x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
 
Mezitřída
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Andy Zephyr Mal Doran /Fénix Jumper x Christa Honey Hooligan/
 
Třída pracovní
V1, CAC, r. CACIB Baltazar von den Pegnitzratzen /Ikaro vom Ferrenberg x Quira vom Edertal/
 
Feny / Females
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ Ofélie Černý trůn /Andy z Pampy x Muriel Černý trůn/
VD2 Riffa Moravia Heart /Eria Pro Quantass Quartz x Kima Daker/
 
Mezitřída
V1, CAC Avalon Avenis Mal Doran /Fénix Jumper x Christa Honey Hooligan/
 
Třída otevřená
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Cherrie Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Queen Halit Paša/
V1, CAC, r. CACIB Bonaira Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
 
Třída pracovní
V1, CAC Isis Gumby /Floyd von Utgard x Dafné Gumby/

 

Mezinárodní výstava psů Litoměřice 26. května 2013
posuzovala / judge Viera Staviarska (Slovensko)
 
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Andy Zephyr Mal Doran /Fénix Jumper x Christa Honey Hooligan/
VN2 Argos Alistar Mal Doran /Fénix Jumper x Christa Honey Hooligan/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1 Zorro Pasecké údolí /Caro Extra Elite x Ramya Pasecké údolí/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Agrias Anibag /Addi vom Neuland x Isména Halit Paša/
V2, r. CAC, r. CACIB Bryan vom Teufelstal /Rondovaldez vom Residenzschloss x Oxana vom Residenzschloss/
VD3 Korbon od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
VD4 Clif z Avarku /Ir Gold Mičer x Bea z Avarku/
 
Třída pracovní / Working class
- neúčast Cyril z Podolánky /Orthos vom Aurachgrund x Basta z Podolánky/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Beatris Montana Fay /Kessidy Gold Mičer x I´Sheena od Dvou lvů/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Baronesse Two Lions House /Pride of Russia Odin x Imma od Dvou lvů/
V2 Borgia Anibag /Zamu Les Deux Peupliers x Isména Halit Paša/
VD3 Leonella od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
VD4 Patricia Piper Alary Aslar /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Bacardi Alary Aslar/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Debbe di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Afrofité z Vladařského údolí /Chriss z Padoku x Scarlet Pasecké údolí/
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Julietta vom Residenzschloss /A´Condor vom Residenzschloss x Crazy Carlotta vom Residenzschloss/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Grynia Black Sagitta /Dirk Swanko de la Villa de Chanes x Era Black Sagitta/

 

Mezinárodní výstava psů Litoměřice 27. května 2012
posuzoval / judge Ing. Leoš Jančík
 
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Clif z Avarku /Ir Gold Mičer x Bea z Avarku/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Sylvester Halit Paša /Ramonburg´s Chinji x Britannica Goldest Diamond/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Parida Sant Kreal /Zeus Sant Kreal x Uslada Sant Kreal/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Zoe Halit Paša /Chester von der Töpferstadt x Ježibaba Halit Paša/
 
Mezitřída
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Yorika Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Queen Halit Paša/
V2 Debee di Brittasgang /Charm Antis x  Corleona Lady di Brittasgang/
D Lady Anne Alary Aslar /Urian Miratio x Bacardi Alary Aslar/ 
 
Třída otevřená
V1, CAC Bonaira Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
V2, r.CAC Karis od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
V3 Afrodité z Vladařského údolí /Chriss z Padoku x Scarlet Pasecké údolí/
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Grynia Black Sagitta /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Era Black Sagitta/
 
Mezitřída
V1, CAC Valeria Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Fantasia Betelges/
- Agamba Anibag /Addi vom Neuland x Isména Halit Paša/

 

 

Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída mladých
V1, CAJC Korbon od Dvou lvů /Chester v.d.Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
VD2 Diggory Coldplay /Bentley od Dvou lvů x Afrika Coldplay/
 
Třída otevřená
V1, CAC Al-Samir Avašír /Chriss z Padoku x Graciella Halit Paša/
V2, r. CAC Indian od Dvou lvů /Nitro del Riobianco x Carys od Dvou lvů/
 
 
Třída pracovní
- neúčast Harras Haico Alary Aslar /Urian Miratio x Bon Jour Alary Aslar/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB, BOB Hiddo od Dvou lvů /Grand di Villa Conte x Agnes od Dvou lvů/
 
 
                 
 
V2, r. CAC, r. CACIB Berry from Fourteenth Meridian /Nitro del Riobianco x Grey Asdemi di Matario/
 
 
V3 Grind Restless Heart /Zenon Zart z Helfštýna x Cassia Goldest Diamond/
 
 
- neúčast Da Vinci Elite House /Latino Lorenco von Cobra x Arizona Elite House/
 
Feny / Females
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ Kelly Grace od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
 
 
 
 
V2 Odyssea Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Jasmína Bohemia Gotika/
 
 
VD3 Desert Rose di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/
VD4 Debee di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/
 

Mezitřída
V1, CAC, CACIB Comtessa Donsa from Fourteenth Meridian /Don Diego vom Harten Kern x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
- neúčast C´Victorie from Fourteenth Meridian /Don Diego v.Harten Kern x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
 
Třída otevřená
V1, CAC Bonaira Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
 
 
V2 Corleona Lady di Brittasgang /Spike Les Deux Peupliers x Brittanice Halit Paša/
 
 
 
VD3 Aki Lady Ebony Queen /Cliff vom Beuchower Hof x Hermína Zkanape/
- neúčast Ayoko Two Lions House /Hiddo od Dvou lvů x Carys od Dvou lvů/
- neúčast Yocco Apologeta /Pako Daker x Drussie Star of Bedea/
 
Třída veteránů / Veteran class
- neúčast Brittanica Halit Paša /Drink Zkanape x Frezie Bohemia Gotika/
 
Dobrman hnědý s pálením
Psi
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Achninn Aam Ebony Queen /Cliff v.Beuchower Hof x Hermína Zkanape/
 
 
       
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Sarah Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Imagine Halit Paša/
 
         
 
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Caramella Coldplay /Pako Daker x Kelly Černý trůn/
V2 Atarei Black Dancer /Gex Agent Arnak x Assuria Goldest Diamond/
 
 

 
Národní výstava psů Litoměřice, 21. května 2011
posuzoval / judge Otakar Vondrouš

 

Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Diggory Coldplay /Bentley od Dvou lvů x Afrika Coldplay/
- neúčast Baron Bob Pálava /Urian Miratio x Baxy Baccara Alexův Dvůr/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Al-Samir Avašír /Chriss z Padoku x Graciella Halit Paša/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Frodo Black Sagitta /Quincy v.d.Böllenruthen x Era Black Sagitta/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, Národní vítěz, BOB Grind Restless Heart /Zenon Zart z Helfštýna x Cassia Goldest Diamond/
V2, r.CAC Berry from Fourteenth Meridian /Nitro del Riobianco x Grey Asdemi di Matario/
- Agen Sheridano le Fano /Cliff v.Beuchower Hof x Fergie Calibra Magic/
 
Feny / Females
Třída mladých
V1, CAJC Debee di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/
V Odyssea Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Jasmína Bohemia Gotika/ (posouzena mimo pořadí)

Mezitřída
V1, CAC C´Victoria Donsa from Fourteenth Meridian /Don Diego v.Harten Kern x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Catya Colette z Helfštýna /Eria Pro Red River x Kaily Kiona z Helfštýna/
- Yocco Apologeta /Pako Daker x Drussie Star of Bedea/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, Národní vítěz Bonaira Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Achninn Aam Ebony Queen /Cliff vom Beuchower Hof x Hermína Zkanape/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Sarah Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Imagine Halit Paša/

 

TOPlist
TOPlist