DOBERMANN SHOW 2015

Speciální výstava MSDK Hartvíkovice, 9. května 2015

posuzovala / judge MVDr. Ivana Lupečková

 
Dobrman černý s pálením
Psi
Třída štěňat
VN1, Vítěz speciální výstavy štěňat  Murphy Bohemia Gotika /Thor del naší x Cherrie Halit Paša/
 
Třída mladých
V1, CAJC, Vítěz speciální výstavy mladých Vayden Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Nomi Halit Paša/
V2 Eol Empere von Jahrestal /Toscano del Diamante Nero x Cindy Crawford v.Jahrestal/
V3 Heron Black Sagitta /Chingachcook v.Eichkamp x Grinia Black Sagitta/
V4 Belzebub od Démona /Ataraxie´s Capone x Amina od Démona/
 
Mezitřída
V1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB  Edy Oksa  from 14th Meridian /Oksamit de Grande Vinko x A´Sara Nigre from 14th Meridian/
V2, r. CAC Endy Oksa  from 14th Meridian /Oksamit de Grande Vinko x A´Sara Nigre from 14th Meridian/
 
Třída otevřená
V1, CAC Ranger Rebel Alary Aslar /Dirk-Svanko de la Villa de Channes x Juliette Josephine Alary Aslar/
VD2 Frim v.Dragonerreich /Bosz v.Burghof  x  Hiska v.d,.Burgstätte/
VD3 Bubo Anibag /Zamu l.d.Peupliers x Isména Halit Paša/
 
Třída pracovní
V1, CAC Lorcccan Larry Alary Aslar /Urian Miratio x Bacardi Alary Aslar/
V2 Osborne Orly Alary Aslar /Dirk-Swanko de la Villa de Channes x Dangerous Lady Alary Aslar/
 
Třída vítězů
V1, CAC Sonny Silver z Helfštýna /Dirk-Swanko de la Villa de Channes x Ilka Imara z Helfštýna/
V2, r.CAC Orson Orlando Alary Aslar /Dirk-Swanko de la Villa de Channes x Dangerous Lady Alary Aslar/
 
Třída čestná
V1 Dirk-Swanko de la Villa de Channes /Vasko-Nitro de la Villa de Channes x Swany-Pharos de la Villa de Channes/
V2 Harras Haico Alary Aslar /Urian Miratio x Bon Jour Alary Aslar/
 
Feny / Females
Třída dorostu
VN1, vítěz speciální výstavy dorostu Alotria Kasideria Silesia /Royal Rezon vis Absoluta x Naysha Nuca z Helfštýna/
VN2
3 Auroria Kasideria Silesia /Royal Rezon vis Absoluta x Naysha Nuca z Helfštýna/
 
Třída mladých
V1, CAJC, vítěz speciální výstavy mladých Annabeth Donsa Bohemia /Pride od Russia Saphron x Cortina Donsa from 14th Meridian/
V2 Agatha Pasecké údolí /Pride of Russia Urano x Lynn Moravia Heart/
V3 Bestie od Démona /Ataraxie´s Capone x Amina od Démona/
V4 Kira Gujar of Gudas /Pride of Russia Urano x Katy od Dvou lvů/
V Agatha Donsa Bohemia /Pride od Russia Saphron x Cortina Donsa from 14th Meridian/
V O´Kata od Dvou lvů /Pride of Russia Urano x Ayoko Tvo Lions House/
 
Mezitřída
V1, CAC Savana Shiva Akagera /Oscar z Padoku x Diksi Glenaik/
 
Třída otevřená
V1, CAC Arielle Drábikův Ranč /Eria Pro Quantass Quartz x Hillary Moravia Heart/
V2, r. CAC  Josy v.d.Horringhauser Höh /Sensei di Campovalano x Ardens Chilli/
VD3 Nancy Nathalia Alary Aslar /Amigo v.Maindreieck x Bacardi Alary Aslar/
VD4 Gesi Rodšved /Avertin Sheridano le Fano x Dara Rodšved.
VD Enny Z Panství dobrkačky /Harras Haico Alary Asar x Bessi Bess z Panství dobrkačky/
 
Třída pracovní
V1, CAC Morgan Lafey Alary Aslar /Dirk-Swanko de la Villa de Channes x Dangerous Lady Alary Aslar/
 
Třída vítězů
V1, CAC Mary Anne Alary Aslar /Dirk-Swanko de la Villa de Channes x Dangerous Lady Alary Aslar/
 
Třída veteránů
V1, CAC, Vítěz speciální výstavy veteránů, BOV, BOS Dangerous Lady Alary Aslar /Grant di Villa Conte x Angie Alary Černý poklad/
V2 Bacardi Alary Aslar /Kirk Kroy z Helfštýna x Angie Alary Černý Poklad/
 
 
Třída čestná
V1 Juliette Josephine Alary Aslar /Turbo-Rhodes de la Villa de Channes x Bacardi Alary Aslar/
 
 
Dobrman hnědý s pálením
Psi
Třída dorostu
VN1, vítěz speciální výstavy dorostu Argos od Černých démonů /Ataraxie´s Capone x Agamba Anibag/
 
Třída mladých
V1, CAJC, vítěz speciální výstavy mladých Tristan Terry Alary  Aslar /Quint v.Edertal x Juliette Josephine Alary Aslar/
 
Třída otevřená
V1, CAC Adelante von Zahlinic /Sylvester Halit Paša x Irga Halit Paša/
V2, r. CAC Agbar European K9 Trainig Base /Arak-Amaruk du Feu d´Aramon x Alexa Sheridano le Fano/
 
Třída veteránů
V1, CAC, vítěz speciální výstavy El Cid Extra Elite /Bojan vom Havelland x Elektra Extra Moravák/
 
Feny / Females
Třída dorostu
VN1, vítěz speciální výstavy dorostu Ataraxies od Černých démonů /Ataraxie´s Capone x Agamba Anibag/
 
Třída mladých
V1, CAJC, vítěz speciální výstavy mladých, BOJ Bugina od Démona /Ataraxie´s Capone x Amina od Démona/
V2 Xenita Xelly z Helfštýna /Chris z Padoku x Eilin Eve z Helfštýna/
 
Třída veteránů
V1 Gaily Passo Doble /Tahi-Réme Diablo x Caroll Passo Doble/
 
 
Nejlepší plemeník
Dirk-Swanko de la Villa de Channes
 
Nejlepší pár
Dirk-Swanko de la Villa de Channes + Dangerous Lady Alary Aslar
 
Nejlepší chovatelská stanice
Alary Aslar
 
 
Nejlepší obranář
pes Frim v.Dragonerreich
fena Morgan Lafey Alary Aslar
 
 
Kombi vítěz
pes  Lorccan Larry Alary Aslar
fena Morgan Lafey Alary Aslar

 
Klubová výstava MSDK Kroměříž, 13. října 2013
posuzoval / judge Dejan Malbasa (Srbsko)
 
 
V1, CAC, KV, BOB Sant Kreal Parida 
 
 
Dobrman černý s pálením
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1, klubový vítěz štěňat černý pes Sonny Silver z Helfštýna /Dirk-Swanko de la Villa de Channes x Ilka Imara z Helfštýna/
VN2 Sax Shogun z Helfštýna /Dirk-Swanko de la Villa de Channes x Ilka Imara z Helfštýna/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1, klubový vítěz dorostu černý pes Bingo Melero /Dirk-Swanko de la Villa de Channes x Felicita Passo Doble/
N2 Baksy Melero /Dirk-Swanko de la Villa de Channes x Felicita Passo Doble/
 
Třída mladých / Junior class
V1 Orson Orlando Alary Aslar /Dirk-Swanko de la Villa de Channes x Dangerou Lady Alary Aslar/
V2 Perry Moravia Heart /Eria Pro Quantass Quartz x Kima Daker/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Rellaps Niconess /Destiny´s Phoenix Higway To Hell x Focus Once Upon A Time/
 
Třída otevřená / Open class
VD1 Lancelot von Warringhof /Cubo von Schattenjager x Frieda von Warringhof/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Ygor Pasecké údolí /Hiddo od Dvou lvů x Ramya Pasecké údolí/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, klubový vítěz černý pes Zorro Pasecké údolí /Caro Extra Elite x Ramya Pasecké údolí/
 
Třída čestná / Honor class
V1 Dirk-Swanko de la Villa de Channes /Vasko-Nitro de la Villa de Channes x Swanny-Pharos de la Villa de Channes/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, klubový vítěz veteránů Caro Extra Elite /Energy Extra Moravák x Ira Extra Moravák/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1, klubový vítěz štěňat černá fena Sandra Satti z Helfštýna /Dirk-Swanko de la Villa de Channes x Ilka Imara z Helfštýna/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1, klubový vítěz dorostu černá fena Chrissi vom Freyer Tal /Chriss z Padoku x Tahi-Réme Babine/
N2 Berenika Melero /Dirk-Swanko de la Villa de Channes x Felicita Passo Doble/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, klubový vítěz mladých černá fena, nejlepší mladý BOJ Ofélie Černý trůn /Andy z Pampy x Muriel Černý trůn/
VD2 Elizabeth di Brittasgang /Quint vom Edertal x Corleona Lady di Brittasgang/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Borgia Anibag /Zamu les Deux Peupliers x Isména Halit Paša/
V2, r. CAC Naysha Nuca z Helfštýna /Armani de Terra Mirabli x Caia Claire z Helfštýna/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, klubový vítěz černá fena, BOB Sant Kreal Parida /Sant Kreal Zeus x Sant Kreal Uslada/
V2, r. CAC Bat-Baruun du Feu d´Aramon /Cubo von Schattenjager x Arami-Amat du Feu d´Aramon/
V3 Fiona Floe z Helfštýna /Thor Toskar z Helfštýna x Kaily Kiona z Helfštýna/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Azumi Melero /Conall Moravia Heart x Felicita Passo Doble/
VD2 Lynn Moravia Heart /Tahi-Réme Diablo x Chakori Moravia Heart/
VD3 Tarantula vom Aurachgrund /Cubo von Schattenjager x Martha von der Krillenburg/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Tahi-Réme Pocahontas /Oksamit de Grande Vinko x Tahi-Réme Roxana/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, klubový vítěz veteránů černá fena, nejlepší veterán BOV Felicita Passo Doble /Tahi-Réme Nubira x Ina Gujar of Gudas/
 
 
Dobrman hnědý s pálením
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1, klubový vítěz štěňat hnědý pes Tao Taras z Helfštýna /Urian Miratio x Conny Royal Castelberg/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, klubový vítěz mladých hnědý pes Adelante von Zahlinic /Sylvester Halit Paša x Irga Halit Paša/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC, klubový vítěz hnědý pes Fire Fox Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Anubis od Démona /Citto von der Wudritz x Lessi Extra Moravák/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, klubový vítěz mladých hnědá fena AK 47 European K9 training base /Arak-Amaruk du Feu d´Aramon x Alexa Sheridano le Fano/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Agamba Anibag /Addi vom Neuland x Isména Halit Paša/
VD2 Nicolette Naomi Alary Aslar /Amigo vom Maindreieck x Bacardi Alary Aslar/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, klubový vítěz hnědá fena Grynia Black Sagitta /Dirk-Swanko de la Villa de Channes x Era Black Sagitta/
 
 

 

image

 
Dobrman černý s pálením
Psi
Třída dorostu
VN1 Perry Moravia Heart /Eria Pro Quantass Quartz x Kima Daker/
 
Třída mladých
V1, CAC, vítěz speciální výstavy mladý černý pes Lamont od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
V2 Bubo Anibag /Zamu Les Deux Peupliers x Isména Halit Paša/
V3 Rellaps Niconess /Destiny´s Phoenix Higway To Hell x Focus Once Upon a Time/
V4 Alvin od Novomlýnských jezer /Amor Extra Moravák x Xanthin Pasecké údolí/
VD Flash Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Cheyenne Halit Paša/
 
Mezitřída
V1, CAC, vítěz speciální výstavy černý pes Zorro Pasecké údolí /Caro Extra Elite x Ramya Pasecké údolí/
V2, r. CAC Katto Killer z Helfštýna /Pako Daker x Lola Leonie z Helfštýna/
 
Třída otevřená
VD1 Lorccan Larry Alary Aslar /Urian Miratio x Bacardi Alary Aslar/
 
Třída pracovní
V1 Ygor Pasecké údolí /Hiddo od Dvou lvů x Ramya Pasecké údolí/
 
Třída veteránů
V1, vítěz speciální výstavy veterán černý pes, nejlepší veterán výstavy Caro Extra Elite /Energy Extra Moravák x Ira Extra Moravák/ *12.04.2006
 
Feny
Třída štěňat
VN1 Ofelie Černý trůn /Andy z Pampy x Muriel Černý trůn/
VN2 Quin Quinett Alary Aslar /Quinzo v. d. Krillenburg x Dangerous Lady Alary Aslar/
 
Třída mladých
V1, CAJC, vítěz speciální výstavy mladá černá fena, BOJ, BOB Sant Kreal Parida /Sant Kreal Zeus x Sant Kreal Uslada/
V2 Latifa od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
VD3 Angee od Novomlýnských jezer /Amor Extra Moravák x Xanthin Pasecké údolí/
 
Třída otevřená
V1, CAC Beatrix Artep Morávia /Kravallo vom Schmiedbauergut x Daisy Sweet Perla Brzeszcz/
VD2 Mary Anne Alary Aslar /Dirk-Swanko de la Villa de Channes x Dangerous Lady Alary Aslar/
VD3 Fiona Floe z Helfštýna /Thor Toskar z Helfštýna x Kaily Kiona z Helfštýna/
 
Třída pracovní
V1, CAC Lynn Moravia Heart /Tahi-Réme Diablo x Chakori Moravia Heart/
V2, r. CAC Azumi Melero /Conall Moravia Heart x Felicita Passo Doble/
- neúčast Cortina Donsa from 14th Meridian /Don Diego v. Harten Kern x A´Sara Nigre from 14th Meridian/
 
Třída vítězů
V1, CAC, vítěz speciální výstavy černá fena Tahi-Réme Pocahontas /Oksamit de Grande Vinko x Tahi-Réme Roxana/
 
Třída veteránů
V1, vítěz speciální výstavy veterán černá fena Felicita Passo Doble /Tahi-Réme Nubira x Ina Gujar of Gudas/ *03.12.2005
V2 Eirin Passo Doble /Tahi-Réme Tornado x Ina Gujar of Gudas/ *24.10.2004
VD3 Gajana Gajaneta Antis /Ex Antis x Orsa Orphee z Helfštýna/ *09.09.2003
 
 
Dobrman hnědý s pálením
Psi
Třída vítězů
V1, CAC, vítěz speciální výstavy hnědý pes Fire Fox Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/
 
Feny
Mezitřída
V1, CAC Kissa Katrina z Helfštýna /Pako Daker x Lola Leonie z Helfštýna/
 
Třída pracovní
V1, CAC Grynia Black Sagitta /Dirk-Swanko de la Villa de Channes x Era Black Sagitt/
 
Třída vítězů
V1, CAC, vítěz speciální výstavy hnědá fena Gaily Passo Doble /Tahi-Réme Diablo x Caroll Passo Doble/
V2, r. CAC Fatima Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/
 
 
Nejhezčí pár psů:
1. Fire Fox Extra Elite + Fatima Extra Elite
2. Rellaps Niconess + Kissa Katrina z Helfštýna
 
 
Nejlepší obranář:
Pes: Lorccan Larry Alary Aslar /Urian Miratio x Bacardi Alary Aslar/ 48 bodů?
Fena: Lynn Moravia Heart /Tahi-Réme Diablo x Chakori Moravia Heart/
 
Azumi Melero /Conall Moravia Heart x Felicita Passo Doble/ - 40 bodů
 
 
Kombi vítěz:
Pes: Fire Fox Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/
Fena: Lynn Moravia Heart /Tahi-Réme Diablo x Chakori Moravia Heart/
 
 
Dobrman černý s pálením
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1, vítěz speciální výstavy dorostu černý pes Ygor Pasecké údolí /Hiddo od Dvou lvů x Ramya Pasecké údolí/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, vítěz speciální výstavy mladých černý pes Bayron Artep Morávia /Kravallo vom Schmiedbauergut x Daisy Sweet Perla Brzeszcz/
V2 Bergamon Artep Morávia /Kravallo vom Schmiedbauergut x Daisy Sweet Perla Brzeszcz/
VD3 Dark Diamond di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/
VD4 Lorccan Larry Alary Aslar /Urian Miratio x Bacardi Alary Aslar/
VD Deaver Coldplay /Bentley od Dvou lvů x Aftika Coldplay/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Adam Melero /Conall Moravia Heart x Felicita Passo Doble/
V2, r. CAC Noris Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Princezna Halit Paša/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, vítěz speciální výstavy černý pes, BOB Andy z Pampy /Elton Extra Moravák x Scarlett Halit Paša/
V2, r. CAC Al-Samir Avašír /Chriss z Padoku x Graciella Halit Paša/
V3 Alex Soley Austerlitz /Cliff vom Beuchower Hof x Richie Renna z Helfštýna/
 
Třída pracovní
V1, CAC Bill z Lanštorfa /Amor Extra Moravák x Ally Rod-Ne/
- Harras Haico Alary Aslar /Urian Miratio x Bon Jour Alary Aslar/
 
Třída vítězů
V1, CAC Berry from Fourteenth Meridian /Nitro del Rio Bianco x Grey Asdemi di Matario/
V2, r. CAC Caro Extra Elite /Energy Extra Moravák x Ira Extra Moravák/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1, vítěz speciální výstavy baby černá fena Tahi-Réme Pocahontas /Oksamit de Grande Vinko x Tahi-Réme Roxana/
VN2 Zoe Halit Paša /Chester v.d. Töpferstadt x Ježibaba Halit Paša/
VN3 Ilka Imara z Helfštýna /Thor Toskar z Helfštýna x Eria Pro Reni Remark/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1, vítěz speciální výstavy dorostu černá fena Yorika Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Queen Halit Paša/
- odstoupila Yrrie Pasecké údolí /Hiddo od Dvou lvů x Ramya Pasecké údolí/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, vítěz speciální výstavy mladých černá fena Bealy Artep Morávia /Kravallo vom Schmiedbauergut x Daisy Sweet Perla Brzeszcz/
V2 Alexa vom Freyer Tal /Chriss z Padoku x Carisma vom Finkenhein/
V3 Karmen od Dvou lvů /Chester v. d. Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
V4 Odyssea Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Jasmína Bohemia Gotika/
V Aara Melero /Conall Moravia Heart x Felicita Passo Doble/
V Bellami Artep Morávia /Kravallo vom Schmiedbauergut x Daisy Sweet Perla Brzeszcz/
V Ricardo Rozárka /Icon od Dvou lvů x Balalaika Honey Hooligan/
- Calibra Bono Bohemia Superb /Hiddo od Dvou lvů x Dara Darien Cherlin/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, vítěz speciální výstavy černá fena C´Victoria Donsa from Fourteenth Meridian /Don Diego Harten Kern x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
V2, r. CAC Leyla Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Fantasia Betelges/
V3 Eilin Eve z Helfštýna /Thor Toskar z Helfštýna x Katinka Karness z Helfštýna/
 
Třída otevřená
V1, CAC Xanthin Pasecké údolí /Elton Extra Moravák x Ramya Pasecké údolí/
V2, r. CAC Azumi Melero /Conall Moravia Heart x Felicita Passo Doble/
V3 Quendy Graz z Romaru /Chester v.d. Töpferstadt x Nikita Graz z Romaru/
V4 Arria Soley Austerlitz /Cliff vom Beuchower Hof x Richie Renna z Helfštýna/
V Bessi Bess z Panství Dobrkačky /Gaston od Dvou lvů x Angelina Maria Pleasure of Friendship/
V Irga Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Izis Gabi Vigo/
 
Třída vítězů
V1, CAC Ambrosia Halit Paša /Fan-Fan de Grande Vinko x Jasmína Bohemia Gotika/
V2, r. CAC Corleona Lady di Brittasgang /Spike Les Deux Peupliers x Brittanica Halit Paša/
 
Třída čestná / Honor class
V1 Felicita Passo Doble /Tahi-Réme Nubira x Ina Gujar of Gudas/
V2 Daisy Sweet Perla Brzeszcz /Kirk Kroy z Helfštýna x Eria Pro Marica Diona/
 
 
Dobrman hnědý s pálením
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1, vítěz speciální výstavy baby hnědý pes Eria pro Quantass Quartz /Teraline Midgard x Eria Pro Marilion/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1, vítěz speciální výstavy dorostu hnědý pes Cvrček z Panství Dobrkačky /Urian Miratio x Angelina Maria Pleasure of Friendship/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, vítěz speciální výstavy mladých hnědý pes Adonis vom Freyer Tal /Chriss z Padoku x Carisma vom Finkenhein/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Casius Donsa from Fourteenth Meridian /Don Diego Harten Kern x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
V2, r. CAC Akim Golden Svem /Gaston od Dvou lvů x Egida Jumper/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, vítěz speciální výstavy hnědý pes El Cid Extra Elite /Bojan vom Havelland x Elektra Extra Moravák/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1, vítěz speciální výstavy dorostu hnědá fena Agamba Anibag /Audi vom Neuland x Isména Halit Paša/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, vítěz speciální výstavy mladých hnědá fena Megi Abba-Sonia /Energy Extra Moravák/
V2 Sarah Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Imagine Halit Paša/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Belinda Bella z Panství Dobrkačky /Gaston od Dvou lvů x Angelina Maria Pleasure of Friendship/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC, vítěz speciální výstavy hnědá fena Tahi-Réme Babine /Nilo dei Nobili Nati x Tahi-Réme Giovanna/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Gaily Passo Doble /Tahi-Réme Diablo x Caroll Passo Doble/

 

TOPlist
TOPlist