DUO CACIB BRNO, 7. února 2015

posuzoval / judge MVDr. Gabriela Ridarčíková (Slovensko)

 
Dobrman černý s pálením / dobrman black and tan / dobermann schwarz und rot
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Neko Gumby /Baltazar von den Pegnitzratzen x Isis Gumby/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Vuitton Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Nomi Halit Paša/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Ares Todo En Uno /Tira Vento Foxtrott x Koko Gabi Vigo/
VD2 Ranger Rebel Alary Aslar /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Juliette Josephine Alary Aslar/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Heron Black Sagitta /Chingachcook vom Eichkamp x Grynia Black Sagitta/
VD2 Osborne Orly Alary Aslar /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Dangerous Lady Alary Aslar/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Edy Oksa from Fourteenth Meridian /Oksamit de Grande Vinko x A´Sara Nigre from Fourteent Meridian/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Jerry od Dvou lvů  /Urbano del Diamante Nero x Annely od Dvou lvů/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ, BOS Paris Sofie od Dvou lvů /Yacheero´s Pando Pandero x Latifa od Dvou lvů/
V2 Mon Cherrie Bohemia Gotika /Thor del Nasi x Cherrie Halit Paša/
V3 Auroria Kasidera Silesia /Royal-Rezon Vis Absoluta x Naysha Nuca z Helfštýna/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Agatha Pasecké údolí /Pride of Russia Urano x Lynn Moravia Heart
V2, r. CAC Kira Gujar of Gudas Pride of Russia Urano x Katy od Dvou lvů/
VD3 Agatha Donsa Bohemia /Pride od Russia Saphron x Cortina Donsa from 14th Meridian/
- absence Clementine Elydon /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Josslyn Joyce Alary Aslar
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Amanda Todo En Uno /Tira Vento Foxtrott x Koko Gabi Vigo/
V2, r. CAC, r. CACIB Novalis od Dvou lvů /Muzhik Modus Ost x Gabby od Dvou lvů/
V3 Annabeth Donsa Bohemia /Pride of Russia Saphron x Cortina Donsa from 14th Meridian/
VD4 Bazuka European K9 training base /Arak-Amaruk du Feu d'Aramon x Alexa Sheridano Le Fano/
VD Ebony Lucus Augusti /Dante delle Querce Nere x Yacheero's Tamara Tamarice/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Heidi Black Sagitta /Chingachcook vom Eichkamp x Grynia Black Sagitta/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Baronesse Two Lions House /Pride of Russia odin x Imma Two Lions House/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Dangerous Lady Alary Aslar  /Grant di Villa Conte x Angie Alary Černý poklad/
 
Dobrman hnědý s pálením / dobrman brown and tan / dobermann braun und rot
Psi / Males
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Alex Pasecké údolí /Pride of Russia Urano x Lynn Moravia Heart/
- absence Agbar European K9 Training base /Arak-Amaruk du Feu d´Aramon x Alexa Sheridano le Fano/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Aprile Enyhed /Agen Sheridano le Fano x Gloria vom Burgenland/
 
Mezitřída / Intermediate class
VD1 Winona Wiga z Helfštýna /Rellaps Niconess x Conny Royal Castelberg/
 
Třída otevřená / Open class
VD1 AK47 European K9 training base /Arak-Amaruk du Feu d'Aramon x Alexa Sheridano Le Fano/

DUO CACIB BRNO, 6. února 2015

posuzoval / judge Nebojša Savičič (Srbsko)

 
Dobrman černý s pálením / dobrman black and tan / dobermann schwarz und rot
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Neko Gumby /Baltazar von den Pegnitzratzen x Isis Gumby/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Vuitton Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Nomi Halit Paša/
V2, r. CAC Unrel User Akagera /Harlequin Gumby x Diksi Glenaik/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Ares Todo En Uno /Tira Vento Foxtrott x Koko Gabi Vigo/
V2, r. CAC Ranger Rebel Alary Aslar /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Juliette Josephine AA
- absence Eol Empire von Jahrestal /Toscano del Diamante Nero x Cindy Crawford Jahrestal/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Heron Black Sagitta /Chingachcook vom Eichkamp x Grynia Black Sagitta/
V2, r. CAC Osborne Orly Alary Aslar /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Dangerous Lady Alary Aslar
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Edy Oksa from Fourteenth Meridian /Oksamit de Grande Vinko x A´Sara Nigre from Fourteent Meridian/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Mon Cherrie Bohemia Gotika /Thor del Nasi x Cherrie Halit Paša/
V2 Princess od Dvou lvů /Yacheero´s Pando Pandero x Latifa od Dvou lvů/
V3 Auroria Kasidera Silesia /Royal-Rezon Vis Absoluta x Naysha Nuca z Helfštýna/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Agatha Pasecké údolí /Pride of Russia Urano x Lynn Moravia Heart
V2, r. CAC Kira Gujar of Gudas Pride of Russia Urano x Katy od Dvou lvů/
VD3 Agatha Donsa Bohemia /Pride od Russia Saphron x Cortina Donsa from 14th Meridian/
D Clementine Elydon /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Josslyn Joyce Alary Aslar
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Novalis od Dvou lvů /Muzhik Modus Ost x Gabby od Dvou lvů/
V2, r. CAC Annabeth Donsa Bohemia /Pride of Russia Saphron x Cortina Donsa from 14th Meridian/
V3 Ebony Lucus Augusti /Dante delle Querce Nere x Yacheero's Tamara Tamarice/
V4 Bazuka European K9 training base /Arak-Amaruk du Feu d'Aramon x Alexa Sheridano Le Fano/
V Amanda Todo En Uno /Tira Vento Foxtrott x Koko Gabi Vigo/
V Savana Shiva Akagera /Oscar z Padoku x Diksi Glenaik/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Neva z Tomky /Orson von Nemesis x Magic Mandy z Tomky
V2, r. CAC Heidi Black Sagitta /Chingachcook vom Eichkamp x Grynia Black Sagitta/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Baronesse Two Lions House /Pride of Russia odin x Imma Two Lions House/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Dangerous Lady Alary Aslar  /Grant di Villa Conte x Angie Alary Černý poklad/
 
Dobrman hnědý s pálením / dobrman brown and tan / dobermann braun und rot
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Maverick Eurosport K9 / x /
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Alex Pasecké údolí /Pride of Russia Urano x Lynn Moravia Heart/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC European K9 Training base /Arak-Amaruk du Feu d´Aramon x Alexa Sheridano le Fano/
- absence Orfeus od Dvou lvů /Pride of Russia Urano x Ayoko Two Lions House/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Aprile Enyhed /Agen Sheridano le Fano x Gloria vom Burgenland/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1 Winona Wiga z Helfštýna /Rellaps Niconess x Conny Royal Castelberg/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC AK47 European K9 training base /Arak-Amaruk du Feu d'Aramon x Alexa Sheridano Le Fano/

 

Intercanis 28. června 2015
posuzoval / judge Heinz Watschinger (Rakousko)

 
Dobrman černý s pálením / dobrman black and tan / dobermann schwarz und rot
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
- neúčast Kato Gujar of Gudas /Pride of Russia Urano x Katy od Dvou lvů/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Edy Oksa from Fourteenth Meridian /Oksamit de Grande Vinko x A´Sara Nigre from Fourteent Meridian/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Eol Empire Jahrestal /Toscano del Diamante Nero x Cindy Crawford Jahrestal/
V2 Arrow Black Bacara /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Iceflower Alary Aslar/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Zorro Pasecké údolí /Caro Extra Elite x Ramya Pasecké údolí/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Kira Gujar od Gudas /Pride of Russia Urano x Katy od Dvou lvů/
V2 Agatha Pasecké údolí /Pride of Russia Urano x Lynn Moravia Heart/
VD3 Clementine Elydon /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Josslyn Joyce Alary Aslar/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Al-Pari z Negraland /Royal-Rezon Vis Absoluta x Amira-Abla Blekitny Kanion/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Mary Anne Alary Aslar /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Dangerous Lady Alary Aslar/
- neúčast Baronesse Two Lions House /Pride of Russia odin x Imma Two Lions House/
- neúčast Dorothea Maxsa from Fourteenth Meridian /Maxim di Altobello x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
- neúčast Novalis od Dvou lvů /Muzhik Modus Ost x Gabby od Dvou lvů/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Ofélie Černý trůn /Andy z Pampy x Muriel Černý trůn/
 
Třída veteránů / Veteran class
- neúčast Corleona di Brittasgang /Spike Les Deus Peupliers x Brittanica Halit Paša/
 
Dobrman hnědý s pálením / dobrman brown and tan / dobermann braun und rot
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Bugina od Démona /Ataraxie´s Capone x Amina od Démona/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Ginger Extra Elite /Ataraxie´s Capone x Fatima Extra Elite/
- neúčast Rozalia Halit Paša /Sylvester Halit Paša x Odyssea Halit Paša/
 
 
DUO CACIB BRNO, 8. února 2015
posuzovala / judge Viera Staviarska (Slovensko)
 
 
Dobrman černý s pálením / dobrman black and tan / dobermann schwarz und rot
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Black Baddy z Vladařského údolí /Ronin King of Darkness x Afrodité z Vladařského údolí/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Eol Empire von Jahrestal /Toscano del Diamante Nero x Cindy Crawford von Jahrestal/
V2 Heron Black Sagitta /Chingachcook vom Eichkamp x Grynia Black Sagitta/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Edy Oksa from 14th Meridian /Oksamit de Grande Vinko x A´Sara from 14th Meridian/
VD2 Endy Oksa from 14th Meridian /Oksamit de Grande Vinko x A´Sara from 14th Meridian/
VD3 Ranger Rebel Alary Aslar /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Juliette Josephine Alary Aslar/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Flash Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Cheyenne Halit Paša/
VD2 Orson Orlando Alary Aslar /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Ilka Imara z Helfštýna/
VD3 Primus Moravia Heart /Eria Pro Quantass Quartz x Kima Daker/
 
Třída pracovní / Working class
VD1 Russkaja Mechta Krutoi Kozak /Victor Vincent v.h. Wantij x Zanoza iz Zoosfery/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Agen Sheridano le Fano /Cliff vom Beuchower Hof x Fergie Calibra Magic/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Agatha Pasecké údolí /Pride of Russia Urano x Lynn Moravia Heart/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Annabeth Donsa Bohemia /Pride of Russia Saphron x Cortina Donsa from 14th Meridian/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Al-Pari z Negraland /Royal-Rezon Vis Absoluta x Amira-Abla Blekitny Kanion/
V2, r. CAC Erra Oksa from 14th Meridian /Oksamit de Grande Vinko x A´Sara from 14th Meridian/ -
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOS Calvina Clein Jahrestal /Mitto del Nasi x Tigris Lewan von Jahrestal/
V2, r. CAC Baronesse Two Lions House /Pride of Russia odin x Imma Two Lions House/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Aero European K9 Training base /Arak-Amaruk du Feu d´Aramon x Alexa Sheridano le Fano/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Juliette Josephine Alary Aslar /Turbo-Rhodes de la Villa de Channes x Bacardi Alary Aslar

 
Dobrman hnědý s pálením / dobrman brown and tan / dobermann braun und rot
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Goro Extra Elite /Ataraxie´s Capone x Fatima Extra Elite/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Ginger Extra Elite /Ataraxie´s Capone x Fatima Extra Elite/
 
Mezitřída / Intermediate class
VD1 Rozalia Halit Paša /Sylvester Halit Paša x Odyssea Halit Paša

 
DUO CACIB BRNO, 7. února 2015
posuzovala / judge Adriana Todorovič (Srbsko)
 
 
Dobrman černý s pálením / dobrman black and tan / dobermann schwarz und rot
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Black Baddy z Vladařského údolí /Ronin King of Darkness x Afrodité z Vladařského údolí/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Heron Black Sagitta /Chingachcook vom Eichkamp x Grynia Black Sagitta/
VD2 Kalle Gujar of Gudas /Pride of Russia Urano x Katy od Dvou lvů/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Endy Oksa from 14th Meridian /Oksamit de Grande Vinko x A´Sara from 14th Meridian/
V2, r. CAC Ranger Rebel Alary Aslar /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Juliette Josephine Alary Aslar/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Flash Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Cheyenne Halit Paša/
VD2 Primus Moravia Heart /Eria Pro Quantass Quartz x Kima Daker/
 
Třída pracovní / Working class
VD1 Russkaja Mechta Krutoi Kozak /Victor Vincent v.h. Wantij x Zanoza iz Zoosfery/
 
Třída veteránů / Veteran class
VD1 Agen Sheridano le Fano /Cliff vom Beuchower Hof x Fergie Calibra Magic/
 
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Agatha Pasecké údolí /Pride of Russia Urano x Lynn Moravia Heart/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Annabeth Donsa Bohemia /Pride of Russia Saphron x Cortina Donsa from 14th Meridian/
V2 Heidi Black Sagitta /Chingachcook vom Eichkamp x Grynia Black Sagitta/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Al-Pari z Negraland /Royal-Rezon Vis Absoluta x Amira-Abla Blekitny Kanion/
V2, r. CAC Erra Oksa from 14th Meridian /Oksamit de Grande Vinko x A´Sara from 14th Meridian/ 
VD3 Moravia Heart /Eria Pro Quantass Quartz x Kima Daker
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOS Calvina Clein Jahrestal /Mitto del Nasi x Tigris Lewan von Jahrestal/
V2, r. CAC Baronesse Two Lions House /Pride of Russia odin x Imma Two Lions House/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Aero European K9 Training base /Arak-Amaruk du Feu d´Aramon x Alexa Sheridano le Fano/
 
Třída šampionů / Champion class
V1 Juliette Josephine Alary Aslar /Turbo-Rhodes de la Villa de Channes x Bacardi Alary Aslar

 
Dobrman hnědý s pálením / dobrman brown and tan / dobermann braun und rot
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Goro Extra Elite /Ataraxie´s Capone x Fatima Extra Elite/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Ginger Extra Elite /Ataraxie´s Capone x Fatima Extra Elite/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1 Rozalia Halit Paša /Sylvester Halit Paša x Odyssea Halit Paša

 

Intercanis Brno, 22. června 2014
posuzoval / judge Kavčič Blaž (Slovinsko)
 
 
Dobrman černý s pálením / dobrman black and tan / dobermann schwarz und rot
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Sonny Silver z Helfštýna /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Ilka Imara z Helfštýna/
 
Třída otevřená / Open class
Lorccan Larry Alary Aslar /Urian Miratio x Bacardi Alary Aslar/
 
Třída šampionů / Champion class
Rellaps Niconess /Destiny´s Phoenix Higway To Hell x Focus One Upon a Time/
 
Feny / Females
Mezitřída / Intermediate class
Chrissi vom Freyer Tal /Chriss z Padoku x Tahi-Réme Babine/
 
Třída otevřená
Karis od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/ 
Mary Anne Alary Aslar /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Dangerous Lady Alary Aslar/
 
Dobrman hnědý s pálením / dobrman brown and tan / dobermann braun und rot
Psi / Males
Třída dorostu
Greg Extra Elite /Ataraxie´s Capone x Fatima Extra Elite/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
Rozalia Halit Paša /Sylvester Halit Paša x Odyssea Halit Paša/

 
DUO CACIB Brno, 23. února 2014
posuzoval / judge Hans Bierwolf (Rakousko)
 
 
Dobrman černý s pálením / dobrman black and tan / dobermann schwarz und rot
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Ranger Rebel Alary Aslar /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Juliette Josephine Alary Aslar/
 
Mezitřída / Intermediate class
VD1 Orson Orlando Alary Aslar /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Ilka Imara z Helfštýna/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Clif z Avarku /Ir Gold Mičer x Bea z Avarku/
V2, r. CAC, r. CACIB Alex Soley Austerlitz /Cliff vom Beuchower Hof x Richie Renna z Helfštýna/
V3 Bolt vom Freyer Tal /Yankee vom Klingbach x Carisma vom Finkenhein/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Ares vom Stahlberg /Bosz vom Burghof x Kylie von Urgard/
 
Třída šampionů / Champion class
- neúčast Dirk Swanko de la Villa de Channes /Vasko Nitro de la Villa de Channes x Swany Pharos de la Villa de Channes/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Noch Nejna v.d. Ost Comitatus /Faberge of Devil Inside x Funny Gammy v.d. Ost Comitatus/
V4 Eternity Coldplay /Atis z Rincelova x Dhilaya Coldplay/
V3 Euphoria di Brittasgang /Quint vom Edertal x Corleona Lady di Brittasgang/
V2 Chrissi Freyer Alica a Wolfgang /Chriss z Padoku x Tahi-Réme Babine/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Baronesse Two Lions House /Pride of Russia Odin x Imma od Dvou lvů/
VD2 Infinity Halit Paša /Sylvester Halit Paša x Princezna Halit Paša/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Dhilaya Coldplay /Bentley od Dvou lvů x Afrika Coldplay/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Juliette Josephine Alary Aslar /Bacardi Alary Aslar x Turbo Rhodes de la Villa de Channes/
V2, r. CAC Lynn Moravia Heart /Tahi-Réme Diablo x Chakori Moravia Heart/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Sant Kreal Parida /Sant Kreal Zeus x Sant Kreal Uslada/
 
Dobrman hnědý s pálením / dobrman brown and tan / dobermann braun und rot
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Alex Agbar European K9 training base /Arak-Amaruk du Feu d´Aramon x Alexa Sheridano le Fano/
V2 Rowley Ross Alary Aslar /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Juliette Josephine Alary Aslar/
 
Feny / Females 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Euforia Coldplay /Atis z Rincelova x Dhilaya Coldplay/
V2 Rosaleen Rhonda Alary Aslar /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Juliette Josephine Alary Aslar/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Caramella Coldplay /Pako Daker x Kelly Černý trůn/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Bugatti vom Freyer Tal /Yankee vom Klingbach x Carisma vom Finkenhein/
 

 
DUO CACIB Brno, 22. února 2014
posuzovala / judge Yana Gavrilova (Rusko)
 
 
Dobrman černý s pálením / dobrman black and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Sonny Silver z Helfštýna /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Ilka Imara z Helfštýna/
V2 Bingo Melero /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Felicita Passo Doble/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1 Orson Orlando Alary Aslar /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Ilka Imara z Helfštýna/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Alex Soley Austerlitz /Cliff vom Beuchower Hof x Richie Renna z Helfštýna/
V2, r. CAC, r. CACIB Clif z Avarku /Ir Gold Mičer x Bea z Avarku/
 
Třída šampionů / Champion class
- neúčast Dirk Swanko de la Villa de Channes /Vasko Nitro de la Villa de Channes x Swany Pharos de la Villa de Channes/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1 Eternity Coldplay /Atis z Rincelova x Dhilaya Coldplay/
- neúčast Noch Nejna v.d. Ost Comitatus /Faberge of Devil Inside x Funny Gammy v.d. Ost Comitatus/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Baronesse Two Lions House /Pride of Russia Odin x Imma od Dvou lvů/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Dragon Lady Panství Dobrkačky /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Angelin Maria Pleasure of Friendship/
V2, r. CAC Dhilaya Coldplay /Bentley od Dvou lvů x Afrika Coldplay/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Lynn Moravia Heart /Tahi-Réme Diablo x Chakori Moravia Heart/ 
V2 Juliette Josephine Alary Aslar /Bacardi Alary Aslar x Turbo Rhodes de la Villa de Channes/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Sant Kreal Parida /Sant Kreal Zeus x Sant Kreal Uslada/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Felicita Passo Doble /Tahi-Réme Nubira x Ina Gujar of Gudas/
 
Dobrman hnědý s pálením / dobrman brown and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
VD1 Alex Agbar European K9 training base /Arak-Amaruk du Feu d´Aramon x Alexa Sheridano le Fano/
 
Feny / Females 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Euforia Coldplay /Atis z Rincelova x Dhilaya Coldplay/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Bugatti vom Freyer Tal /Yankee vom Klingbach x Carisma vom Finkenhein/
 
Třída pracovní / Working class
- neúčast Gloria vom Burgenland /Grand Mollis Armani x Abiona vom Burgenland/

 
Mezinárodní výstava psů Brno, 30. června 2013
posuzoval / judge Petr Řehánek
 
Dobrman černý s pálením
Psi
Třída mladých
V1, CAJC Apollo od Novomlýnských jezer /Amor Extra Moravák x Xanthin Pasecké údolí/
V2 Rellaps Niconess /Destiny´s Phoenix Higway To Hell x Focus One Upon a Time/
 
Mezitřída
V1 Zorro Pasecké údolí /Caro Extra Elite x Ramya Pasecké údolí/
V2 Lamont od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
 
Feny
Třída štěňat
VN1 Euphoria di Brittasgang /Quint vom Edertal x Corleona Lady di Brittasgang/
 
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ Dorothea Maxja from Fourteenth Meridian /Maxim di Altobello x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
 
Mezitřída
VD1 Cherrie Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Queen Halit Paša/ (vítězka klubové výstavy v Sadské!)
 
Třída otevřená
V1, CAC, r. CACIB Latifa od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Tahi-Réme Pocahontas /Oksamit de Grande Vinko x Tahi-Réme Roxana/
 
 
Dobrman hnědý s pálením
Psi
Třída mladých
V1, CAJC Adelante von Zahlinic /Sylvester Halit Paša x Irga Halit Paša/
 
 
Zdroj: Kennel Extra Elite
 

DUO CACIB Brno, 3. února 2013
posuzoval / judge Vojtek Vlastislav (Slovensko)
 
Dobrman černý s pálením / Dobermann schwarz und rot
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Lamont od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
VD2 Rellap Niconess /Destiny´s Phoenix Highway to Hell x Focus Once Upon a Time/
VD3 Bango Anibag /Zamu Les Deux Peupliers x Isména Halit Paša/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Baron Bob Pálava /Urian Miratio x Baxy Baccara Alexův dvůr/
V2, r. CAC Russkaja Mechta Krutoi Kozak /Victor Vincent v.h. Wantij x Zanoza iz Zoosfery/
V3 Lorccan Larry Alary Aslar /Urian Miratio x Bacardi Alary Aslar/
VD4 Alex Soley Austerlitz /Cliff vom Beuchower Hof x Richie Renna z Helfštýna/
Clif z Avarku /Ir Gold Mičer x Bea z Avarku/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Harlequin Gumby /Kravallo vom Schmiedbauergut x Dafné Gumby/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Dirk Swanko de la Villa de Channes /Vasko Nitro de la Villa de Channes x Swany Pharos de la Villa de Channes/
V2, r. CAC Jerry od Dvou lvů /Urbano del Diamante Nero x Annely od Dvou lvů/
 
Třída veteránů / Veteran class
- neúčast Urian Miratio /Tahi-Réme Lucifer x Lea von Fürstenfeld/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Latifa od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
VD2 Borgia Anibag /Zamu Les Deux Peupliers x Isména Halit Paša/
D Baronesse Two Lions House /Pride of Russia Odin x Imma od Dvou lvů/
- neúčast Naysha Nuca z Helfštýna /Armani de Terra Mirabili x Caia Claire z Helfštýna/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Lynn Moravia Heart /Tahi-Réme Diablo x Chakori Moravia Heart/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Beatrix Artep Morávia /Kravallo vom Schmiedbauergut x Daisy Sweet Perla Brzeszcz/
VD2 Mary Anne Alary Aslar /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Dangerous Lady Alary Aslar/
VD3 Fiona Floe z Helfštýna /Thor Toskar z Helfštýna x Kaily Kiona z Helfštýna/
 
Třída pracovní / Working class
VD1 Azumi Melero /Conall Moravia Heart x Felicita Passo Doble/
- neúčast Tahi-Réme Pocahontas /Oksamit de Grande Vinko x Tahi-Réme Roxana/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Alexa vom Freyer Tal /Chriss z Padoku x Carisma vom Finkenhein/
- neúčast Osha Friend of Mine /Hilo von Nemesis x Highway to Hell Hellowen/
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobermann braun und rot
Psi / Males
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Adonis vom Freyer Tal /Chriss z Padoku x Carisma vom Finkenhein/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Tom-Dober Sparta /Pride of Russia Sidor x Tom-Dober Mona Lisa Muzsa/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Iceflower Alary Aslar /Urian Miratio x Dangerous Lady Alary Aslar/
 

 

DUO CACIB Brno, 2. února 2013
posuzoval / judge Aleksander Skrzyński (Polsko)

 

Pan rozhodčí byl silně zmaten, takže se nikde nedalo dopátrat, jak a podle čeho vybíral psi na CACIB. Vedoucí kruhu mi nebyla schopná dát konečné výsledky, takže snad to tak je :)

 
Dobrman černý s pálením / Dobermann schwarz und rot
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Flash Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Cheyenne Halit Paša/
V2 Rellap Niconess /Destiny´s Phoenix Highway to Hell x Focus Once Upon a Time/
VD3 Bart Two Lions House /Pride of Russia Odin x Imma od Dvou lvů/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Baron Bob Pálava /Urian Miratio x Baxy Baccara Alexův dvůr/
​V2, r. CAC Clif z Avarku /Ir Gold Mičer x Bea z Avarku/
V3 ​Russkaja Mechta Krutoi Kozak /Victor Vincent v.h. Wantu x Zanoza iz Zoosfery/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Finn Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/
V2, r. CAC Harlequin Gumby /Kravallo vom Schmiedbauergut x Dafné Gumby/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Caro Extra Elite /Energy Extra Moravák x Ira Extra Moravák/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Infinity Halit Paša /Sylvester Halit Paša x Princezna Halit Paša/
V2 Baronesse Two Lions House /Pride of Russia Odin x Imma od Dvou lvů/
VD3 Naysha Nuca z Helfštýna /Armani de Terra Mirabili x Caia Claire z Helfštýna/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Lynn Moravia Heart /Tahi-Réme Diablo x Chakori Moravia Heart/
V2, r. CAC Betty-Be Walentein /El Cid Extra Elite x Fráze Zkanape/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Beatrix Artep Morávia /Kravallo vom Schmiedbauergut x Daisy Sweet Perla Brzeszcz/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Tahi-Réme Pocahontas /Oksamit de Grande Vinko x Tahi-Réme Roxana/
VD2 Azumi Melero /Conall Moravia Heart x Felicita Passo Doble/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Alexa vom Freyer Tal /Chriss z Padoku x Carisma vom Finkenhein/
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobermann braun und rot
Psi / Males
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Fire Fox Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Espresso Dura Lex Polonia /Pando Pandero Yacheero´s x Polonia Copola Dura Lex/ - v závěrečných soutěžích BIG III.
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Tom-Dober Sparta /Pride of Russia Sidor x Tom-Dober Mona Lisa Muzsa/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Nicolette Naomi Alary Aslar /Amigo vom Maindreieck x Bacardi Alary Aslar/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Grynia Black Sagitta /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Era Black Sagitta/
 

 

 
 
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Lerry Lee Moravia Heart /Tahi-Réme Diablo x Chakori Moravia Heart/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Baron Bob Pálava /Urian Miratio x Baxy Baccara Alexův dvůr/
V2 Clif z Avarku /Ir Golg Mičer x Bea z Avarku/
V3 Druss di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/
- Lorccan Larry Alary Aslar /Urian Miratio x Bacardi Alary Aslar/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Harlequin Gumby /Kravallo v. Schmiedbauergut x Dafné Gumby/
V2, r. CAC Excellent Echo Go On Forever /Chriss z Padoku x Sanquesa Velvet Venus x Grondahl Steen/
V3 Korbon od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
- Doyle Proff di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/
Grand Brynal Gold /Bojan vom Havelland x Bora Belníčko/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Aggrenox Sheridano le Fano /Cliff vom Beuchower Hof x Fergie Calibra Magic/ 
V2, r. CAC Agen Sheridano le Fano /Cliff vom Beuchower Hof x Fergie Calibra Magic/ 
- Frodo Black Sagitta /Quincy von den Böllenruthen x Era Black Sagitta/
 
Třída šampionů
V1, CAC Dirk Swanko de la Villa de Channes /Vasko Nitro de la Villa de Channes x Swany Pharos de la Villa de Channes/
V2, r. CAC Jerry od Dvou lvů /Urbano del Diamante Nero x Anelly od Dvou lvů/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Akira di Esposito /Idane Altobello x Ophra King of Darkness/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Tahi-Réme Pocahontas /Oksamit de Grande Vinko x Tahi-Réme Roxana/
V2 Yorika Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Queen Halit Paša/
V3 Napalm Dob Varvara for Ninell Nero /Karlos Gerts di Prisconte x Modus Ost Mado/
V4 Isis Gumby /Floyd von Utgard x Dafné Gumby/
VD Betty-Be Walentein /El Cid Extra Elite x Fráze Zkanape/
- Mary Anne Alary Aslar /Dirk Swanko De La Villa De Channes x Dangerous Lady Alary Aslar/
 
Feny mezitřída
V1, CAC Alexa vom Freyer Tal /Chriss z Padoku x Carisma vom Finkenhain/
V2 Azumi Melero /Conall Moravia Heart x Felicita Passo Doble/
- neúčast Debee di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/
- neúčast Kelly Grace od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
 
Třída otevřená
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Hekaté Gumby /Kravallo vom Schmiedbauergut x Dafné Gumby/
- Bealy Artep Morávia /Kravallo vom Schmiedbauergut x Daisy Sweet Perla Brzeszcz/
- Borissa Avašír /Chris z Danova x Graciella Halit Paša/
- Cortina Donsa from 14th Meridian /Don Diego vom Harten Kern x A´Sara Nigre from 14th Meridian/
Dea del Nasi /Sant Kreal Zeus x Pride of Russia Desha/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC, r. CACIB Comtessa Donsa from 14th Meridian /Don Diego vom Harten Kern x A´Sara Nigre from 14th Meridian/
V2 Kimberly Gold Mičer /Fabio Mezzrow´s x Jury Gold Mičer/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Felicita Passo Doble /Tahi-Réme Nubira x Ina Gujar of Gudas/
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Adonis vom Freyer Tal /Chriss z Padoku x Carisma vom Finkenhain/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Akim Golden Svem /Gaston od Dvou lvů x Egida Jumper/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Anubis od Démona /Citto v.d.Wudritz x Lessi Extra Moravák/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
- neúčast Bouble Halit Paša /Sylvester Halit Paša x Fantaghiro Halit Paša/
 
Třída dorostu / Puppy class
- neúčast Grynia Black Sagitta /Dirk Swanko De La Villa De Channes x Era Black Sagitta/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Pride of Russia Bourgeois /Pride of Russia Sidor x Pride of Russia Hexa/
V2 Valeria Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Fantasia Betelges/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Iceflower Alary Aslar /Urian Miratio x Dangerous Lady Alary Aslar/

 

 
 
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Lerry Lee Moravia Heart /Tahi-Réme Diablo x Chakori Moravia Heart/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1 Baron Bob Pálava /Urian Miratio x Baxy Baccara Alexův dvůr/
V2 Druss di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/
VD3 Clif z Avarku /Ir Golg Mičer x Bea z Avarku/
- Lorccan Larry Alary Aslar /Urian Miratio x Bacardi Alary Aslar/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Cheef Jumper /Jack Abba-Sonia x Guta Jumper/
V2, r. CAC Grand Brynal Gold /Bojan v. Havelland x Bora Belníčko/
V3 Harlequin Gumby /Kravallo v. Schmiedbauergut x Dafné Gumby/
V4 Excellent Echo Go On Forever /Chriss z Padoku x Sanquesa Velvet Venus x Grondahl Steen/
- neúčast Doyle Proff di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Frodo Black Sagitta /Quincy von den Böllenruthen x Era Black Sagitta/
V2, r. CAC Agen Sheridano le Fano /Cliff vom Beuchower Hof x Fergie Calibra Magic/ 
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Dirk Swanko de la Villa de Channes /Vasko Nitro de la Villa de Channes x Swany Pharos de la Villa de Channes/
V2, r. CAC Jerry od Dvou lvů /Urbano del Diamante Nero x Anelly od Dvou lvů/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
- neúčast Akira di Esposito /Idane Altobello x Ophra King of Darkness/
 
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ, BOB Mia Moravia Heart /Elton Extra Moravák x Kima Daker/
V2 Tahi-Réme Pocahontas /Oksamit de Grande Vinko x Tahi-Réme Roxana/
V3 Yorika Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Queen Halit Paša/
V4 Napalm Dob Varvara for Ninell Nero /Karlos Gerts di Prisconte x Modus Ost Mado/
VD Betty-Be Walentein /El Cid Extra Elite x Fráze Zkanape/
- Mary Anne Alary Aslar /Dirk-Swanko De La Villa De Channes x Dangerous Lady Alary Aslar/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Kelly Grace od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
V2, r. CAC Alexa vom Freyer Tal /Chriss z Padoku x Carisma vom Finkenhain/
V3 Azumi Melero /Conall Moravia Heart x Felicita Passo Doble/
VD4 Debee di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/
 
Třída otevřená
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Borissa Avašír /Chris z Danova x Graciella Halit Paša/
V2, r. CAC Cortina Donsa from 14th Meridian /Don Diego vom Harten Kern x A´Sara Nigre from 14th Meridian/
V3 Dea del Nasi /Sant Kreal Zeus x Pride of Russia Desha/
 
Třída pracovní
V1, CAC Osha Friend of Mine /Hilo von Nemesis x Highway to Hell/
- Haya Jumper /Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper/
 
Třída šampionů
V1, CAC Felicita Passo Doble /Tahi-Réme Nubira x Ina Gujar of Gudas/
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Eria Pro Quantass Quartz /Midgard Teraline x Eria Pro Marilion/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1 Adonis vom Freyer Tal /Chriss z Padoku x Carisma vom Finkenhain/
 
Třída otevřená
V1, CAC, r. CACIB Akim Golden Svem /Gaston od Dvou lvů x Egida Jumper/
- neúčast King Diamond of Restless Heart /Urian Miratio x Cassia Goldest Diamond/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
- neúčast Bouble Halit Paša /Sylvester Halit Paša x Fantaghiro Halit Paša/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Grynia Black Sagitta /Dirk Swanko De La Villa De Channes x Era Black Sagitta/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Pride of Russia Bourgeois /Pride of Russia Sidor x Pride of Russia Hexa/
V2 Valeria Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Fantasia Betelges/

 
Mezinárodní výstava psů Brno, 26. června 2011
posuzoval / judge Petr Řehánek
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Bayron Artep Morávia (Kravallo Schmiedbauergut x Daisy Sweet Perla Brzeszcz)
VD2 Bergamon Artep Morávia (Kravallo Schmiedbauergut x Daisy Sweet Perla Brzeszcz)
 
Třída otevřená / Open class
V1 Bob z Lanštorfa (Amor Extra Moravák x Ally Rod-Ne)
V2 Herdek Zkanape (Bentley od Dvou lvů x Grafin Alane of Mon-Ja-Mes)
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Sylvester Halit Paša (Ramonburg´s Chinji x Britannica Goldest Diamond)
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Jerry od Dvou lvů (Urbano del Diamante Nero x Anelly od Dvou lvů)
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Quanna Halit Paša (Batler de Grande Vinko x Chiara Halit Paša)
V2 Azumi Melero (Connal Moravia Heart x Felicita Passo Doble)
V3 Calibra Bono Bohemia Superb (Hiddo od Dvou lvů x Dara Darien Cherlin)
VD4 Aara Melero (Connal Moravia Heart x Felicita Passo Doble)
- neúčast Riccarda Rozárka (Icon od Dvou lvů x Balalaika Honey Hooligan)
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Leyla Halit Paša (Batler de Grande Vinko x Fantasia Betelges)
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB Baby Brittannica di Brittasgang (Elton Extra Moravák x Brittanica Halit Paša)
V2, r. CAC Irin od Dvou lvů (Nitro del Riobianco x Carys od Dvou lvů)
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, nejlepší mladý, BOB Adonis von Freyer Tal (Chriss z Padoku x Charisma von Finkenheim)
V2 Dura Lex Polonia Espresso (Yacheero´s Pando Pandero x Dura Lex Polonia Copola)
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB Akim Golden Svem (Gaston od Dvou lvů x Egida Jumper)
 
Feny / Females
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Olivia Halit Paša (Batler de Grande Vinko x Jasmína Bohemia Gotika)
V2, Res. CAC Sandra Halit Paša (Batler de Grande VInko x Imagine Halit Paša)
 
Třída šampionů
- neúčast Tahi-Reme Babine ( Nilo dei Nobili Nati x Tahi-Reme Giovanna)
 
TOPlist
DUO CACIB Brno, 6. února 2011
posuzovala / judge Hassi Assenmacher (Německo)
 
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC  Bayron Artep Moravia /Kravallo vom Schmiedbauergut x Daisy Sweet Perla Brzeczsz/
VD2  Korbon od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
-  neúčast Noris Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Princezna Halit Paša/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Berry from Fourteenth Meridian /Nitro del Riobianco x Grey Asdemi di Matario/
V2, r. CAC  Dirk Swanko de la Villa de Channes /Vasko Nitro de la Villa de Channes x Swany Pharos de la Villa de Channes/
VD3  Jerry od Dvou lvů /Urbano del Diamante Nero x Anelly od Dvou lvů/

Třída pracovní / Working class
V1, CAC  Agen Sheridano le Fano /Cliff vom Beuchower Hof x Fergie Calibra Magic/
- neúčast Frank Brynal Gold /Gex Agent Arnak x Bora Belníčko/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Grind Restless Heart /Zenon Zart z Helfštýna x Cassia Goldest Diamond/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
N1 Debee di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, Nejlepší mladý Beatrix Artep Moravia /Kravallo vom Schmiedbauergut x Daisy Sweet Perla Brzeczsz/
V2  Azumi Melero /Conall Moravia Heart x Felicita Passo Doble/
V3 Hekaté Gumby /Kravallo vom Schmiedbauergut x Dafné Gumby/
VD4 Fiona Floe z Helfštýna /Thor Toskar z Helfštýna x Kaily Kiona z Helfštýna/
-  Cortina Donsa from Fourteenth Meridian /Nitro del Riobianco x Grey Asdemi di Matario/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, BOB C´Victoria Donsa from Fourteenth Meridian /Don Diego vom Harten Kern x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Corleona Lady di Brittasgang /Spike Les deux Peupliers x Brittanica Halit Paša/
V2, r.CAC  Black Berry Coldplay /Jagan Gujar of Gudas x Kelly Černý trůn/
- Bonaira Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC  Frederica Alary Aslar /Grand di Villa Conte x Bon Jour Alary Aslar/
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
-  neúčast Adonis vom Freyer Tal /Criss z Padoku x Carisma vom Finkenheim/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB  El Cid Extra Elite /Bojan vom Havelland x Elektra Extra Moravák/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC  Megy Abba-Sonia /Energy Extra Moravák x Iris Extra Moravák/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB  Fatima Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/
 
Třída otevřená / Open class
VD1 Ambra in Stile Nero /Orkán Pasecké údolí x Deborah Passo Doble/
 
Třída šampionů / Champion class
-  neúčast Tahi-Réme Babine /Nilo dei Nobili Nati x Tahi-Réme Giovanna/
 

 

DUO CACIB Brno, 5. února 2011
posuzoval / judge Vladimír Adlt
 
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1  Baron Bob Pálava 
/Urian Miratio x Baxy Baccara Alexův Dvůr/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, Nejlepší mladý BOJ Noris Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Princezna Halit Paša/
V2  Bayron Artep Moravia /Kravallo vom Schmiedbauergut x Daisy Sweet Perla Brzeczsz/
 
Třída otevřená / Open class
VD1  Dirk Swanko de la Villa de Channes /Vasko Nitro de la Villa de Channes x Swany Pharos de la Villa de Channes/
VD2 Jerry od Dvou lvů /Urbano del Diamante Nero x Anelly od Dvou lvů/
D Dream Star of Bedea /Urbano del Diamante Nero x Tahi-Réme Triniti/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC  Frank Brynal Gold /Gex Agent Arnak x Bora Belníčko/
V2, r. CAC  Agen Sheridano le Fano /Cliff vom Beuchower Hof x Fergie Calibra Magic/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC  Grind Restless Heart /Zenon Zart z Helfštýna x Cassia Goldest Diamond/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1  Debee di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC  Beatrix Artep Moravia /Kravallo vom Schmiedbauergut x Daisy Sweet Perla Brzeczsz/
V2  Azumi Melero /Conall Moravia Heart x Felicita Passo Doble/
 
Mezitřída / Intermediate class

V1, CAC  Comtessa Donsa from Fourteenth Meridia/Don Diego vom Harten Kern x A Sara Nigre from Fourteent Meridian/

V2, r. CAC  Fey Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/

 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB  Black Berry Coldplay /Jagan Gujar of Gudas x Kelly Černý trůn/
V2  Corleona Lady di Brittasgang /Spike Les Deux Peupliers x Brittanica Halit Paša/
- Bonaira Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
 
Třída pracovní / Working class
V1  Frederica Alary Aslar /Grand di Villa Conte x Bon Jour Alary Aslar/
 
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC  Adonis vom Freyer Tal /Criss z Padoku x Carisma vom Finkenheim/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, BOB Akim Golden Svem /Gaston od Dvou lvů x Egida Jumper/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB  Fire Fox Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC  El Cid Extra Elite /Bojan v.Havelland x Elektra Extra Moravák/
 
Feny / Females
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB Fatima Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC  Ambra in Stile Nero /Orkán Pasecké údolí x Deborah Passo Doble/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC  Tahi-Réme Babine /Nilo dei Nobili Nati x Tahi-Réme Giovanna/
 

 

TOPlist
TOPlist