Národní výstava psů Mladá Boleslav, 19. července 2015
posuzovala / judge Jiřina Jandová

Dobrman černý s pálením
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ, BOB Vuitton Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Nomi Halit Paša/
V2 Black Baddy z Vladařského údolí /Ronin King of Darkness x Afrodité z Vladařského údolí/
V3 Orano od Dvou lvů /Pride of Russia Urano x Ayoko Two Lions House/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Sylvester Halit Paša /Chinji Ramounburg´s x Britannica Goldest Diamond/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
VD1 Amazing Halit Paša /Sylvester Halit Paša x Zaphira Halit Paša/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Cleopatra Montana Fay /Hiddo od Dvou lvů x I´Sheena od Dvou lvů/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOS Novalis od Dvou lvů /Muzhik Modus Ost x Gabby od Dvou lvů/
V2, r. CAC Riffa Moravia Heart /Eria Pro Quantass Quartz x Kima Daker/
V3 Eternity Coldplay /Atis z Rincelova x Dhilaya Coldplay/
V4 Baronesse Two Lions House /Pride of Russia Odin x Imma Two Lions House/
 
Dobrman černý s pálením
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Orfeus od Dvou lvů /Pride of Russia Urano x Ayoko Two Lions House/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
VD1 Agbaria Sagarit /Caesarion Halit Paša x Nadine Halit Paša/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Euforia Coldplay /Atis z Rincelova x Dhilaya Coldplay/

 
Národní výstava psů Mladá Boleslav20. července 2014
posuzoval / judge Karel Hořák
 
 
Dobrman černý s pálením
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Vuitton Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Nomi Halit Paša/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Lancelot Gumby /Lancelot von Warringhof x Isis Gumby/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU Maxx Halit Paša /Sylvester Halit Paša x Ambrosia Halit Paša/
- neúčast Andy Zephyr Mal Doran /Fénix Jumper x Christa Honey Hooligan/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Baltazar von den Pegnitzratzen /Ikaro v. Ferrenberg x Quira v. Edertal/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Lotris Gumby /Lancelot von Warringhof x Isis Gumby/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Maya Halit Paša /Sylvester Halit Paša x Ambrosia Halit Paša/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Beatris Montana Fay /Kessidy Gold Mičer x I´Sheena od Dvou lvů/
- neúčast Avalon Avenis Mal Doran /Fénix Jumper x Christa Honey Hooligan/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB Karis od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Bonaira Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
V2, r. CAC Cherrie Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Queen Halit Paša/
 
Dobrman černý s pálením
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Aldaniti Sagarit /Caesarion Halit Paša x Nadine Halit Paša/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Akim Navitas /Dirk Swanko de la Villa de Channes x Aisha Rytmus/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Agbaria Sagarit /Caesarion Halit Paša x Nadine Halit Paša/

 
Národní výstava psů Mladá Boleslav, 25. srpna 2013
posuzoval / judge Iuze Beradze (Gruzie)
 
 
Dobrman černý s pálením
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
N1 Eliáš di Brittasgang /Quint vom Edertal x Corleona Lady di Brittasgang/
- neúčast Kimm Halit Paša /Caesarion Halit Paša x Geraldine Halit Paša/
 
Třída mladých / Junior class
VD1 Deus Ebony Queen /Apache Red Ebony Queen x Jixa od Dvou lvů/
VD2 Andy Zephyr Mal Doran /Fénix Jumper x Christa Honey Hooligan/
VD3 Argos Alistar Mal Doran /Fénix Jumper x Christa Honey Hooligan/
 
Mezitřída / Intermediate class
VD1 Floren Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Cheyenne Halit Paša/
 
Třída otevřená / Open class
V1 Clif z Avarku /Ir Gold Mičer x Bea z Avarku/
V2 Black In Stile Nero /Icon od Dvou lvů x Ambra In Stile Nero/
- neúčast Lancelot von Warringhof /Cubo von Schattenjager x Frieda von Warringhof/
 
Feny / Females
Třída dorost / Puppy class
VN1 Maya Halit Paša /Sylvester Halit Paša x Ambrosia Halit Paša/
N2 Elizabeth di Brittasgang /Quint vom Edertal x Corleona Lady di Brittasgang/
 
Třída mladých / Junior clas
V1, CAJC Joni Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Ambrosia Halit Paša/
V2 Bonny Two Lions House /Pride of Russia Odin x Imma od Dvou lvů/
V3 Beatris Montana Fay /Kessidy Gold Mičer x I´Sheena od Dvou lvů/
- neúčast Leonela od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Zoe Pasecké údolí /Caro Extra Elite x Ramya Pasecké údolí/
V2, r. CAC Baronesse Two Lions House /Pride of Russia Odin x Imma od Dvou lvů/
V3 Dorothea Maxsa from Fourteenth Meridian /Maxim di Altobello x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
V4 Lamiah od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU Arka Tremšínský poklad /Gaston od Dvou lvů x Enigma Restless Heart/
V2, r. CAC Nadine Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Princezna Halit Paša/
V3 Briketka In Stile Nero /Icon od Dvou lvů x Ambra In Stile Nero/
 
Třída pracovní / Working class
V1 Hellen Gumby /Kravallo vom Schmiedbauergut x Dafné Gumby/
V2 Kathy od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Zoe Halit Paša /Chester von der Töpferstadt x Ježibaba Halit Paša/
 
Dobrman hnědý s pálením
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ, BOB Djambo Maxsa from Fourteenth Meridian /Maxim di Altobello x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
V2 Adelante von Zahlnic /Sylvester Halit Paša x Irga Halit Paša/
 
Feny / Females
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Fren Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Cheyenne Halit Paša/

 

Národní výstava Mladá Boleslav, 16. července 2012
posuzoval / judge Miroslav Václavík
 
Dobrman černý s pálením
Psi
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Zorro Pasecké údolí /Caro Extra Elite x Ramya Pasecké údolí/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Baxter in Stile Nero /Icon od Dvou lvů x Ambra in Stile Nero/
VD2 Baltazar in Stile Nero /Icon od Dvou lvů x Ambra in Stile Nero/
 
Třída otevřená / Open class
V1 Kessidy Gold Micer /Fabio Mezzrow´s x Jury Gold Mičer/
V2 Grand Brynal Gold /Bojan vom Havelland x Bora Belníčko/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU Cheff Jumper /Jack Abba-Sonia x Guta Jumper/
 
Třída vítězů / Winner class
V1 Sylvester Halit Paša /Ramonburg´s Chinji x Britannica Golden Diamond/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Cherrie Halit Paša /A´Condor vom Residenzschloss x Queen Halit Paša/
 
Třída dorostu / Puppy class
- neúčast Neia Nibilea z Helfštýna /Armani de Terra Mirabili x Caia Claire z Helfštýna/
 
Třída mladých / Junior class
VD1 Isis Gumby /Floyd von Utgard x Dafné Gumby/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB Zoe Halit Paša /Chester von der Töpferstadt x Ježibaba Halit Paša/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Kelly Grace od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
V2 Karis od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
V3 Yorika Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Queen Halit Paša/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Karmen od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
V2 Frida Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Geraldine Halit Paša/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Bonaira Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/
 
V2 Hekaté Gumby /Kravallo vom Schmiedbauergut x Dafné Gumby/

 
 
Národní výstava Mladá Boleslav, 17. července 2011
posuzoval / judge Tibor Havelka
 
Dobrman černý s pálením
Psi / Males
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ (nejlepší mladý) Alex Walentein /Jack Abba-Sonia x Fráze Zkanape/
V2 Cheef Jumper /Jack Abba-Sonia x Guta Jumper/
VD3 Kenth od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
VD4 Baron Bob Pálava /Urian Miratio x Baxy Baccara Alexův Dvůr/
VD Dark Diamond di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/
VD Korbon od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
 
Mezitřída
V1 Artemis z Vladařského údolí /Chriss z Padoku x Scarlet Pasecké údolí/
 
Třída otevřená
V1, CAC Al-Samir Avašír /Chriss z Padoku x Graciella Halit Paša/
- neúčast Artemis Black Svem /Gaston od Dvou lvů x Egida Jumper/
 
Třída vítězů
V1, CAC, NV, BOB CAC ČMKU Berry from Fourteenth Meridian /Nitro del Riobianco x Grey Asdemi di Matario/
V2, r. CAC Grind Restless Heart /Zenon Zart z Helfštýna x Cassia Goldest Diamond/
V3 Arny di Brittasgang /Aramis Halit Paša x Ashley Alary Aslar/
VD4 Agen Sheridano le Fano /Cliff vom Beuchower Hof x Fergie Calibra Magic/
 
Feny / Females
Třída štěňat
N Indiana Gumby /Floyd von Utgard x Dafné Gumby/
 
Třída mladých
V1, CAJC Arka Třemšínský poklad /Gaston od Dvou lvů x Enigma Restless Heart/
V2 Debee di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/
 
Mezitřída
V1, CAC, NV, CAC ČMKU Comtessa Donsa from Fourteenth Meridian /Don Diego vom Harten Kern x A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian/
V2 Afrodité z Vladařského údolí /Chriss z Padoku x Scarlet Pasecké údolí/
VD3 Nadine Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Princezna Halit Paša/
- neúčast Melinda Abba-Sonia /Energy Extra Moravák x Iris Abba-Sonia/
 
Třída otevřená
V1, CAC Katy od Dvou lvů /Chester v.d.Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
V2 Frida Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Geraldine Halit Paša/
 
Třída pracovní
V1, CAC Josephine vom Ländtor /Nitro del Riobianco x Florenza vom Ländtor/
V2 Haya Jumper /Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper/
 
Třída vítězů
V1, CAC Imathia vom Ländtor /Ramonburg´s Chinji x Florenza vom Ländtor/
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrma brown and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Dura Lex Polonia Espresso /Yacheero´s Pando Pandero x Dura Lex Polonia Copola/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Caesarion Halit Paša /Nilo dei Nobili Nati x Galanthus Nobilis Bretagne/
 
Feny / Females
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Enigma Restless Heart /Kirk Kroy z Helfštýna x Ardens Stonerose/

 

TOPlist
TOPlist