Národní výstava psů Klatovy, 21. června 2015
posuzovala / judge Kateřina Michalová
 
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
Orano od Dvou lvů
 
Třída vítězů / Winner class
Castor Bono Bohemia Superb
Zorro Pasecké údolí /Caro Extra Elite x Ramya Pasecké údolí/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
-
 
Mezitřída / Intermediate class
Riffa Moravia Heart /Eria Pro Quantass Quartz x Kima Daker
 
Třída otevřená / Open class
Lamiah od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/

 

Národní výstava psů Klatovy, 29. června 2014
posuzoval / judge Elmar Sistermann
 
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Endy Oksa from 14th Meridian /Oksamit de Grande Vinko x A´Sara from 14th Meridian/
V2 Maxx Halit Paša /Sylvester Halit Paša x Ambrosia Halit Paša/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU Andy Zephyr Mal Doran /Fénix Jumper x Christa Honey Hooligan
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Deisy z Pampy /Andy z Pampy x Quendy Gaz z Romaru/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Maya Halit Paša /Sylvester Halit Paša x Ambrosia Halit Paša/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Avalon Avenis Mal Doran /Fénix Jumper x Christa Honey Hooligan
 
Třída otevřená
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BO Josy von der Horringhauser /Sensei di Campovalano x Ardens Chili/

 
Národní výstava psů Klatovy, 16. června 2013
posuzoval / judge Andraš Polgár
 
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU Lamont od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Ares Wächter Vinces /Leo vom Märkischen Land x Jeannette Halit Paša/ 
V2 Clif z Avarku /Ir Gold Mičer x Bea z Avarku/
VD3 Artemis Black Svem /Gaston od Dvou lvů x Egida Jumper/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC As Gorm Coldplay /Gran di Villa Conte x Kelly Černý trůn/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Baronesse Two Lions House /Pride of Russia Odin x Imma od Dvou lvů/
V2 Bea Two Lions House /Pride of Russia Odin x Imma od Dvou lvů/
V3 Leonella od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB Latifa od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou lvů/
- neúčast Sant Kreal Parida /Sant Kreal Zeus x Sant Kreal Uslada/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Ascha Wächter Vinces /Leo vom Märkischen Land x Jeannette Halit Paša/ 
 
Třída pracovní / Working class
V1 Karmen od Dvou lvů /Chester von der Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
VD2 Corrida Royal Dux /Amos Royal Dux x Oxa vom Aurachgrund/
 
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males
Třída otevřená / Open class
V1, CAC King Diamond of Restless Heart /Urian Miratio x Cassia Goldest Diamond/
 
Feny / Females
Mezitřída / Intermediate class
V1 Carrera Halit Paša /Sylvester Halit Paša x Arwen Halit Paša/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, CAC, BOV Kelly Černý trůn /Nathan z Cyklonu Silesia x Jilly Černý trůn/

 

Národní výstava psů Klatovy, 1. července 2012
posuzoval / judge MVDr. František Šimek
 
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída otevřená
V1, CAC, národní vítěz, CAC ČMKU Artemis Black Svem /Gaston od Dvou lvů x Egida Jumper/
VD2 Hitt Moravia Heart /Pako Daker x Chakori Moravia Heart/
- neúčast Baron Bob Pálava /Urian Miratio x Baxy Baccara Alexův Dvůr/
 
Feny / Females
Třída štěňat
VN1 Leonella od Dvou lvů /Orson von Nemesis x Gabby od Dvou Lvů/
VN2 Borgia Anibag /Zamu Les Deux Peuplires x Isména Halit Paša/
 
Mezitřída
V1, CAC Zoe Halit Paša /Chester von der Töpferstadt x Ježibaba Halit Paša/
 
Třída otevřená
V1, CAC, národní vítěz, CAC ČMKU, BOB Yorika Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Queen Halit Paša/
V2, r. CAC Afrodité z Vladařského údolí /
 
Třída pracovní
V1, CAC Frida Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Geraldine Halit Paša/
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males
Třída otevřená
V1 King Diamond of Restless Heart /Urian Miratio x Cassia Goldest Diamond/
VD2 Caesarion Halit Paša /Nilo dei Nobili Nati x Galanthus Nobilis Bretagne/
 
Feny / Females
Třída mladých
VD1 Carrera Halit Paša /Sylvester Halit Paša x Arwen Halit Paša/
 
Mezitřída
V1 Agamba Anibag /Addi vom Neuland x Isména Halit Paša/

 

Národní výstava psů Klatovy, 5. června 2011
posuzoval / judge Petr Řehánek

 

Dobrman černý s pálením
Psi / Males
Třída mladých
V1, CAJC, nejlepší mladý Cheef Jumper /Jack Abba-Sonia x Guta Jumper/
VD2 Korbon od Dvou lvů /Chester v.d.Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
VD3 Druss di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/
 
Mezitřída
V1, CAC Artemis Black Svem /Gaston od Dvou lvů x Egida Jumper/
 
Třída pracovní
V1, CAC, národní vítěz Arny di Brittasgang /Aramis Halit Paša x Ashley Alary Aslar/
V2, r. CAC Nasir Halit Paša /Nitro del Riobianco x Fantasia Betelges/
 
Feny / Females
Třída mladých
V1, CAJC Quanna Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Chiara Halit Paša/
V2 Desert Rose di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/
 
Mezitřída
V1, CAC Leyla Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Fantasia Betelges/
 
Třída otevřená
V1, CAC Issa od Dvou lvů /Nitro del Riobianco x Carys od Dvou lvů/
V2, r. CAC Corleona Lady di Brittasgang /Spike Les Deux Peupliers x Brittanica Halit Paša/
V3 Aki Lady Ebony Queen /Cliff vom Beuchower Hof x Hermína Zkanape/
V4 Arwen Halit Paša /Fan Fan de Grande Vinko x Jasmína Bohemia Gotika/
V Haya Jumper /Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper/

Třída vítězů
V1 CAC, Národní vítěz, BOB Baby Brittannica di Brittasgang /Elton Extra Moravák x Brittanica Halit Paša/
 
Třída veteránů
V1, nejlepší veterán Brittanica Halit Paša /Drink Zkanape x Frezie Bohemia Gotika/
 
 
Dobrman hnědý s pálením
Psi / Males
Mezitřída
VD1 King Diamond of Restless Heart /Urian Miratio x Cassia Goldest Diamond/  
 
Třída pracovní
V1, CAC Achninn Aam Ebony Queen /Cliff vom Beuchower Hof x Hermína Zkanape/
 
Feny / Females
Třída dorostu
VN1 Agamba Anibag /Addi vom Neuland x Isména Halit Paša/
 
Třída mladých
V1, CAJC Olivia Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Jasmína Bohemia Gotika/
 
Třída otevřená
V1, CAC Cherryl Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Sonique de Grande Vinko/
 
 
 
 
TOPlist
TOPlist