Mezinárodní výstava psů Vel´ká Ida, 6. července 2014
posuzoval / judge Rada István (Maďarsko)
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOB Cesar Cros von Ashanti /Bentley´s Mysa Hersones x Veronika del Mediano/
V2 Nick Norris z Tomky /Orson von Nemesis x Magic Many z Tomky/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1 Tira Vento Rolling Stone /Oscar z Padoku x Tira Vento Becherovka/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Tira Vento Rolls Royce /Oscar z Padoku x Tira Vento Becherovka/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC, CACIB Tira Vento Foxtrott /Leo vom Märkischen Land x Tira Vento Mexicana/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Robert Redford Morgantina /Ikar Ikaros Morgantina x Asara Maddob/
V2, r. CAC Bentley Benelli of Kimberly Pearl /Urbano del Diamante Nero x Tom-Dober Jetta Black Pearl/
- neúčast Royal Rezon Vis Absoluta /Grand Mollis Armani x Petra Perla Vis Absoluta/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Nina Ricci z Tomky /Orson von Nemesis x Magic Many z Tomky/
V2 Al-Pari z Negraland /Royal Rezona Vis Absoluta x Amira Abla Błękitny Kanion/
V3 Noch Nejna v.d. Ost Comitatus /Faberge of Devil Inside x Funny Gammy v.d. Ost Comitatus/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Furia Best Cerber /Bentley Mysa Hersones x Demether Best Cerber/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, BOS Pride of Russia Kephara /Punsh Iz Doma Domeni x Pride of Russia One More/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC, r. CACIB Tira Vento Finlandia /Leo vom Märkischen Land x Tira Vento Mexicana/
 
Třída vítězů / Winner class
- neúčast Bonita Besta Błękitny Kanion /Napoleon-Nils z Diabeli x Evita Evta z Innej Bajky/
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Feny / Females
Třída otevřená / Open class
- neúčast Kissa Katrina z Helfštýna /Pako Daker x Lola Leonie z Helfštýna/

 
Celostátní výstava psů Vel´ká Ida, 5. července 2014
posuzoval / judge Vladimír Piskay (Slovensko)
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOB Cesar Cros von Ashanti /Bentley´s Mysa Hersones x Veronika del Mediano/
V2 Nick Norris z Tomky /Orson von Nemesis x Magic Many z Tomky/
 
Mezitřída / Intermediate class
VD1 Tira Vento Rolling Stone /Oscar z Padoku x Tira Vento Becherovka/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Tira Vento Rolls Royce /Oscar z Padoku x Tira Vento Becherovka/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Tira Vento Foxtrott /Leo vom Märkischen Land x Tira Vento Mexicana/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Robert Redford Morgantina /Ikar Ikaros Morgantina x Asara Maddob/
- neúčast Royal Rezon Vis Absoluta /Grand Mollis Armani x Petra Perla Vis Absoluta/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
N1 Gaia Best Cerber /Pride of Russia Urano x Dalila Best Cerber/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Nina Ricci z Tomky /Orson von Nemesis x Magic Many z Tomky/
V2 Noch Nejna v.d. Ost Comitatus /Faberge of Devil Inside x Funny Gammy v.d. Ost Comitatus/
V3 Al-Pari z Negraland /Royal Rezona Vis Absoluta x Amira Abla Błękitny Kanion/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Furia Best Cerber /Bentley Mysa Hersones x Demether Best Cerber/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC, BOS Tira Vento Finlandia /Leo vom Märkischen Land x Tira Vento Mexicana/
 
Třída vítězů / Winner class
V1 Bonita Besta Błękitny Kanion /Napoleon-Nils z Diabeli x Evita Evta z Innej Bajky/
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Feny / Females
Třída otevřená / Open class
- neúčast Kissa Katrina z Helfštýna /Pako Daker x Lola Leonie z Helfštýna/

 
Mezinárodní výstava psů Vel´ká Ida, 7. července 2013
posuzoval / judge 
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOS Tira Vento Foxtrott /Leo vom Märkischen Land x Tira Vento Mexicana/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Napoleon-Nils z Diabeli /Rui Manuel del Rio Bianco x Corina Windsor/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Ramada Ria Morgantina /Ikar Ikaros Morgantina x Asara Maddob/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Siculus Invincius Afinitty /Mitto del Nasi x O´Finity King of Darkness/
V2, r. CAC Priscila Presley Morgantina /Dream Star of Bedea x Hellen Hunt Morgantina/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC, CACIB, BOB Famous Floris z Innej Bajki /Napoleon-Nils z Diabeli x Esta Estella Tromelin/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Tira Vento Finlandia /Leo vom Märkischen Land x Tira Vento Mexicana/
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
VD1 Adelante von Zahlinic /Sylvester Halit Paša x Irga Halit Paša/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Siculus Invincius Aquillon /Mitto del Nasi x O´Finity King of Darkness/

 
Mezinárodní výstava psů Vel´ká Ida, 6. července 2013
posuzoval / judge 
 
Dobrman černý s pálením / Dobrman black and tan
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Prince Piero di Perlanera /Sant Kreal Zeus x Ferrari Flying di Perlanera/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Yered King of Darkness /Zylan Zais del Citone x Come As You Are Vesta/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOS Livonija Baron Narcissus /Livonijas Baron Heart of Hamlet x Livonija Baronesa Kingly Kassandra/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Napoleon-Nils z Diabeli /Rui Manuel del Rio Bianco x Corina Windsor/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Ramada Ria Morgantina /Ikar Ikaros Morgantina x Asara Maddob/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB You Too King of Darkness /Zylan Zais del Citone x Come As You Are Vesta/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Siculus Invincius Afinitty /Mitto del Nasi x O´Finity King of Darkness/
VD2 Priscila Presley Morgantina /Dream Star of Bedea x Hellen Hunt Morgantina/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Famous Floris z Innej Bajki /Napoleon-Nils z Diabeli x Esta Estella Tromelin/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOB Ferrari Flying di Perlanera /Zordan Zewi del Citone x Tahi-Réme Ruthy/
 
Dobrman hnědý s pálením / Dobrman brown and tan
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Adelante von Zahlinic /Sylvester Halit Paša x Irga Halit Paša/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Siculus Invincius Aquillon /Mitto del Nasi x O´Finity King of Darkness/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC President King of Darkness /Ron del Fiorsilva x Rocca Gem´Givveeon/
 
TOPlist
TOPlist